Ha - LSPI y* I ^NTf C^| HEILOO De drie ontwerpen Kijken en schrijven De agenda Invullen én opsturen Noc even geduld Naam: Vooreetters: m/v Adres: Postcode: Tel.: UITKIJKPOST - 20 MAART 1996 PAGINA 9 (links) J.G. Nelis Project Maatschappij b.v. Het ontwerp van J.G. Nelis laat zich als volgt beschrijven: een klein bos bij de ingang in het noorden, uitkomend in een open midden gebied waar water en groen overheersen in het westelijk deel van het plan bevinden zich twee evenwijdig lopende waterpartijen het verkavelingsplan heeft rechte vormen in het oosten van het plan is sprake van meer besloten blokvormige woningbouw waarin goedkopere en duurdere woning bouw gecombineerd voorkomen. In het westen van het plan is sprake van meer lineaire woningbouw met afwisselend goedkopere en duurdere woningen. (links) Smit's Bouwbedrijf b.v. G.P. Groot b.v. Het ontwerp van Smit's G.P. Groot laat zich als volgt beschrijven: een open middengebied waarin water en groen overheersen uit dit middengebied lopen waterassen naar het noordwesten in het centrum van het plan is de bebouwing meer gesloten in een gebogen 'Wfmm f j vorm, naar buiten toe is de bebouwing meer open en heeft meer rechte vormen in het zuiden en langs het open middengebied van het plan is meer goed kopere woningbouw, in het oosten en het noorden langs de randen is meer duurdere woningbouw. (boven) Heijmans Projectontwikkeling b.v. Het ontwerp van Heijmans laat zich als volgt beschrijven: een open groen middengebied waarin een appartementsgebouw voor ouderen ligt een noord-oost zuid-oost lopende wateras het verkavelingsplan heeft gebogen vormen in het oosten en meer rechte vormen in het westen de duurdere woningbouw is meer in hret westen gelegen, de goedkopere woning bouw is meer in het oosten gelegen. 08.00 uur tot 12.30 uur. Uw reactie kunt u richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, t.a.v. de afdeling VROM, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Van 1 april tot 3 mei kunnen inwoners van Heiloo hun reactie schriftelijk kenbaar maken over de ontwerpen. Onderwerpen die buiten de inspraakmo gelijkheid vallen betreffen de uitgangspunten en randvoorwaarden die door de gemeente zijn vastgelegd in het prijsvraagprogramma. Tijdens de inspraakperiode staan de maquettes tijdens de openingsuren in het gemeentehuis ter bezichtiging opge steld van maandag tot en met vrijdag van 25 maart informatie-avond in theater De Beun Van 1 april tot 3 mei gelegenheid tot inspraak 28 mei collegebesluit planvoorstel Egelshoek op basis van het beoordelings rapport externe jury en inspraakreacties 12 juni behandeling collegebesluit in de raadscommissie met gelegenheid tot spreekrecht 1 juli behandeling planvoorstel Egelshoek in de gemeenteraad juli tot en met november opstellen voorlopig ontwerp woningen en definitief ontwerp openbaar gebied november 1996- januari 1998 wijzigen bestemmingsplan en het doorlopen van de bijbehorende planologische proce dures In 1998 start realisering Egelshoek. In verband met de te verwachten grote belangstelling, verzoeken wij belangstel lenden zich vooraf aan te melden voor de informatie-avond van 25 maart bij de gemeente Heiloo. Dit kunt u doen door het volledig invullen van de onderstaande bon en deze in een enveloppe voor 23 maart a.s. terug te sturen naar de gemeente Heiloo, Voorlichting, Antwoordnummer 1525, 1850 VB Heiloo (postzegel plakken is niet nodig). Hoort u niets, dan bent u van harte welkom. Zijn er meer aanmeldingen dan de capaciteit van de zaal, dan krijgt u bericht van ons. Het is niet zinvol nu al te bellen voor inschrijving. Daar is het nog te vroeg voor. Het winnende ontwerp zal eerst nog uitge werkt moeten worden en vervolgens zal een bestemmingsplanprocedure van start moeten gaan. Naar verwachting zal begin 1998 de inschrijving van start gaan. Tegen die tijd zal de gemeente dit bekend maken op de gemeentelijke informatiepagina in dit blad. Op dit moment is alleen sprake van een opzet en indeling van de nieuwe wijk. Er zijn nog geen uitgewerkte tekeningen van de huizen te bezichtigen. Daarover is dus geen informatie beschikbaar. Ik meld mij aan voor de informatie-avond Egelshoek 25 maart a.s. om 20.00 uur in De Beun. Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA telefoon Afdeling Voorlichting 5313289 Open van 8.00 tot 12.30 uur De Egelshoek J.G. Nelis Project Maatschappij b.v. h> Heijmans Projectontwikkeling b.v. Smit's Bouwbedrijf b.v. G.P. Groot b.v. t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 9