Burgerij feestelijk in gebruik genomen uitslag tuinenkeuringen Conquista Nieuws Pré-Bloemendagenconcert succesvol Limmen kampioen vierde klasse KNVB Eremedaille uitgereikt aan Jan Rijs Bloemendagenkoorts stijgt in Limmen .-••v. -flSPSr/SFÊ^- J§g$Ö$§ 1 - ^S|i2&X|| - i 0 |gy yy I I S v, \w -i Inleveren kopij voor: tond 't £wmeb ïbie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16,30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: ümmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: HTiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Zestiende palingtour Collecte Rode Kruis via acceptgiro Limmer IJsclub start trainingsseizoen Luilak Boarding Toernooi Jeugdvisclub Samen Beet Plattelandsvrouwen Collecte Hartstichting Expositie in Tineke's atelier Dunking basketbal timmer Mie J LIMMEN - Er zijn ontzettend veel mooie tuinen te bewonderen en voor de jury is het dan ook ieder jaar weer een probleem uit al dat moois de mooi ste te kiezen. Dat is de reden, dat zij dit jaar de tui nen in meer categorieën heeft inge deeld, te weten bollentuinen (groot klein), sfeertuinen (groot/klein) en zeer kleine tuinen. Bij de bollentuinen ligt het accent uiteraard óp de bollen en bij de sfeertuinen is meer gelet op de gehe le aanleg. Dan waren er natuurlijk nog' de heel kleine tuinen waarin dit onder scheid nauwelijks te maken was. Het waren moeilijke beslissingen die genomen moesten worden, want heel vaak waren de verschillen uiterst klein. Uiteindelijk zag de beoordeling er als volgt uit. Bollentuinen groot: 1. J.W. Koot, Dusseldorperweg 123, 48 pnt. 2. Th.C. Laan, Dusseldorperweg 127,47.5 pnt. 3. A.N.J. Pater, Hogeweg 26,47 pnt. E.V.: P. Zonneveld, Hogeweg 48,46 pnt. J.H. Hageman, Hogeweg 44, 45.5 pnt. W.C.M. Admiraal/S. Koot,Theebos 5-7, 45 pnt. De Cameren, Vredeburgl. 1, 45 pnt. J.P Dekker, Rijksweg 73,44.5 pnt. Bollentuinen klein: 1. J. Tuijn, Middenweg 40, 46 pnt. 2. A. Trijbetz, Koningsdam 75, 45.5 pnt. 3. L. Meijer, Theebos 3,45 pnt. E.V.: S. Koot, Middenweg 35b, 44.5 pnt. W.A. Castricum, Middenweg 42, 44.5 pnt. C. Koot, Molenweg 87,44.5 pnt. Sfeertuinen groot: 1. R.C. Pronk, Rijksweg 90a (met lof), 48 pnt. 2. A.C. Mooij, Schoollaan 15, 47 pnt. 3. J.B.M. Dirkson, Westerweg 148,45.5 pnt. E.V.: C. Wokke, Dusseldorperweg 26, 45 pnt. B. Kuyper, Pagelaan 12, 45 pnt. J. Berkhout, Westerweg 150,45 pnt. P.C. Hageman, Visweg 43, 45 pnt. G.Th. Hageman, Kapelweg 7a, 45 pnt. C.M. Levering, Hogeweg 120, 44.5 pnt. P. Staring, Zuidkerkelaan 21,44.5 pnt. Sfeertuinen klein: 1. P. Min, Visweg 23 (met lof) 46.5 pnt. 2. J.C. Kabel, Vuurbaak 12, 46 pnt. 3. PL. Bakker, Den Burglaan 17,45.5 pnt. E.V.: C.G. Kroone, Dampegheestlaan 23, 45 pnt. W. Droomer, Vuurbaak 28, 45 pnt. J. Castricum, Visweg 7,45 pnt. Zeer kleine tuinen: 1. J.E Scheepmaker, Enterij 21, 44 pnt. 2. M.H. Siepman, Lage Weide 58, 43.5 pnt. 3. J. van Kessel, Schoolweg 4,43 pnt. LIMMEN - Alweer voor de zestiende keer organiseert de Limmer IJsclub de palingtour. Deze fietstoertocht van 100 km en 35 km start zondagmorgen vanaf 8.00 uur tot 9.30 uur (100 km) en 10.30 uur (35 km) bij café de Uitkomst aan de Rijksweg in Limmen. De 100 km is een tocht naar Volendam. De 35 kilo meter is dit jaar geen route langs het Alkmaardermeer. De organisatie heeft deze keer een andere route gekozen langs zoveel mogelijk toeristische wegen en fietspaden. Deze route leent zich dan ook niet voor de snelle fiet sers. De inschrijfkosten bedragen voor de ouderen met herinnering f 5,00 en voor de jeugd tot en met 15 jaar f 3,50. Voor adminstratiekosten rijden kost f 2,50. Het is een vrije toertocht. Dit betekent dat ieder zijn eigen tempo bepaalt en er niet met specifieke voorrijders gereden wordt. Er wordt dan ook geen tijdlimiet gesteld. Men kan er bij wijze van spre ken de hele dag overdoen. Het is gebruikelijk dat de grote groepen 100 km rijders precies om 8.00 uur vertrek ken. Diegenen die dat iets te vroeg vin den, kunnen uiteraard ook later star ten. Inlichtingen over deze tocht: 072- 5052426 of 5052798. LIMMEN - Zondag is het weer moe derdag. Daar gaan wij 11 mei iets speci aals mee doen. We zeggen niet wat, want dan is het natuurlijk geen verras sing meer. Jullie mogen iets heel geks gaan maken of juist heel liefs, om je moeder te laten weten hoeveel je van haar houdt. Het is de bedoeling dat niet de moeders maar de vaders hun kinderen komen ophalen, om ongeveer 12.30 uur van de Wollewei. We zien graag alle kinderen van de basisscholen om 10.30 uur in de Wollewei, waar ze ook nog een glaasje limonade krijgen. In de Valkeyhal wordt het 's avonds weer een groot spektakel. Vanaf 19.00 uur is de hal open. Als je binnen komt, ben je meteen op je hoede. Je trekt alvast je pistool en zet je cowboyhoed wat lager, want achter de cactus schuilt gevaar. Onverschrokken loop je naar de bar en eis je een colaatje, want je hebt namelijk een enorme dorst gekre gen van die lange rit op je stalen ros. Jullie begrijpen het vast al. Dit wordt een spetterende Country avond, met alles erop en eraan. Het zou leuk zijn als iedereen in wes tern kleding komt. De avond duurt tot '23.00 uur. Mevrouw Valkering-Goemans onthulde de naam van 'de Burgerij LIMMEN - Met het onthullen van de naam 'de Burgerij' is afgelopen vrijdag het voormalige parochiehuis officieel geopend. De onthulling van het naambord werd verricht door mevrouw Valkering- Goemans, die zich met haar 94 jaar de oudste inwoonster van Limmen mag noemen. Zij kwam vorstelijk aangere den in een glanzende oldtimer, opge wacht door harmonie Excelsior. Een dag eerder werden, tijdens een feeste lijke avond voor de obligatiehouders, de twee schilderijen onthuld die ver vaardigd zijn door kunstschilder Jan Droog. De enorme panelen sieren de wanden van de in nostalgische tinten geschilderde Burgerij. Burgemeester E. Huisman feliciteerde het bestuur met haar werk. 'Vanaf nu gaat het om vraag en aanbod, zal men zich in de Burgerij thuis gaan voelen?' Beheerder Denekamp wenste hij 'veel personeel, veel bezoekers en een zonni ge exploitatie'. Parel van het dorp Voorzitter Otto Bruschke was bijzon der verheugd met 'zijn' Burgerij en noemde het gebouw de 'parel van ons dorp'. Ook was hij tevreden over de stand van de obligatiemeter, die nu op f 74.000 staat. Maar hij kon het niet laten alweer vooruit te kijken. „De bin nenkant is zeer fraai, maar nu de bui tenkant nog. Er moet worden geschil derd en de goten moeten worden ver nieuwd." Daarnaast heeft hij nog één grote wens: een mooi plein. Voorts bedankte hij de vele vrijwilligers (en hun vrouwen) die de afgelopen maan den de handen zo noest uit de mouwen hebben gestoken. Maar hij kon het niet nalaten ook een kritische noot te laten horen. „Het is nog altijd jammer dat het project indertijd niet raadsbreed gesteund is." In de eerste fase van de verbouwing van de Burgerij werd de entree totaal vernieuwd met een garderobe en een toiletgroep, waarvoor veel 'onder gronds' moest worden gedaan. Eind oktober werd het gebouw voor een paar maanden in gebruik genomen. Voor de tweede fase van de verbou wing sloten de deuren weer in maart. In de kelder werd een keuken aangelegd, er kwam nieuwe verwarming, de verho ging aan de rechterkant van de zaal werd er bij getrokken en er kwam een nieuwe plafondconstructie in. In het plafond werden de oude glas-in-lood ramen verwerkt, die daardoor bijdra gen tot een sfeervolle verlichting. Gestreefd werd om de stijl van het gebouw zoveel mogelijk te handhaven en daar lijkt de Stichting Dorpshart Limmen goed in geslaagd. De opleve ring van de bovenverdieping aan Con quista is gepland op 1 juli. Na de inrich ting zal het jongerencentrum naar ver wachting de ruimte in augustus in gebruik nemen. LIMMEN - Vanwege Koninginnedag werd de Uitkijkpost vorige week een dag eerder gemaakt. Daardoor konden we een recensie van het Pré-Bloe mendagen Concert helaas niet meer opnemen. Hieronder volgt alsnog een kort verslag van dit geslaagde evene ment. Traditioneel onderdeel van de Lim- mense Bloemendagen is een concert, dat dit jaar op zondag 28 april in de Corneliuskerk werd gehouden. Het was een muzikale aubade aan muziekuitge ver, dirigent en blaasmuziek-promotor Jan Molenaar, die twee dagen eerder geridderd was (Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw) en die deze zondag zijn zestigste verjaardag vierde. Als eerste was Harmonie Excelsior Limmen aan de beurt, onder leiding van dirigent Cock van der Molen. Onder het inspirerend oog van Jan Molenaar en dat van een aantal com ponisten wier werken werden uitge voerd, kwam het orkest tot een hoog niveau. Niet alleen technisch, maar ook muzikaal. Tijdens het optreden werd onder andere een gedenkwaardige uit voering neergezet van de compositie Moment voor Morricone. Arrangeur Johan de Meij kreeg net zoveel lof toe gezwaaid voor zijn bewerking van Morricone's melodieën, als het orkest van applaus ontving voor de uitvoering ervan. Fine Fleure Daarna stond het Nationaal Jeugd Harmonie Orkest klaar voor een optre den, dat zonder overdrijving 'feno menaal' was. Voor deze gelegenheid stond de bekende Nederlandse dirigent Jan Stulen voor het NJHO, dat is samengesteld uit talentvolle jonge ins trumentalisten die de fine fleure vor men van de toekomstige generatie beroeps- en amateurmusici. Onder studlens deskundige en inspirerende leiding werd het een concert dat klonk als een klok. Het openingsstuk - Ouverture 2000 van Henk van Lijn- schooten - klonk fris, ontspannen en overtuigend. Datzelfde gold voor de overige vier stukken die het NJHO ver tolkte. Het concert van het NJHO werd terecht beloond met een staande ova tie. Swingend slotstuk Na het NJHO-optreden kregen alle gasten en aanwezige bezoekers uit Limmen hapjes geserveerd in de Burgerij. Intussen begon daar de Jan Molenaar Bigband zich op te stellen. Helaas kon het Rosenberg Trio door bijzondere omstandigheden niet het beloofde optreden verzorgen. De stem ming onder de musici en het publiek was toen echter al zo goed geworden dat deze ogenschijnlijke tegenvaller niemand nog kon deren. De Jan Molenaar Bigband deed vervol gens precies wat het wilde en waarvoor het op het podium stond: het verzorgen van een swingend sluitstuk. Weliswaar geïmproviseerd, maar is juist dat niet exact waarin een goed jazzorkest zich onderscheidt van andere muziekgezel schappen? LIMMEN - Dit jaar zullen de collec tanten niet meer met de collectebus rondgaan, maar slechts een acceptgiro kaart bij de mensen bezorgen. Daarop kan de gever dan het bedrag van zijn gift invullen, alsmede z'n bank- of giro nummer, en op de normale wijze ver zenden. De acceptgiro-methode dient het ge mak van de gever, maar natuurlijk ook van de collectant. Die hoeft alleen een acceptgirokaart te brengen. In de week van 12 tot 18 mei kunt u de envelop met de acceptgirokaart in de brieven bus verwachten. De Eremedaille van de gemeente wordt uitgereikt aan de heer Jan Rijs. LIMMEN - Op Koninginnedag is tij dens een feestelijke bijeenkomst van gedecoreerden en jaadsleden op het gemeentehuis van Limmen de Ere medaille van de gemeente uitgereikt aan de heer Jan Rijs. De heer Rijs, die de onderscheiding ontving uit handen van burgemeester E. Huisman, is ruim zestien jaar lid geweest van de gemeenteraad, waarvan acht jaar als wethouder. Al geruim tijd is hij voorzitter van de SKJL (Stichting Katholieke Jeugdbelangen Limmen). Zijn loopbaan als docent aan de Willibrord LTS in ALkmaar heeft hij enkele jaren geleden beëindigd door in de vut te gaan. De gemeenteraad heeft deze erepen ning vijfjaar geleden ingesteld als sym bool van eerbetoon en bij wijze van dankbetuiging. Tot nu toe werden twee Limmers daarmee onderscheiden. Burgemeester Huisman roemde in zijn toespraak de dienstbare opstelling van de heer Rijs in het lokale bestuur, een rol die van betekenis is geweest en die een plaats in de lokale geschiedenis verdient. Dit wordt het werkstuk van de 50-jarige Scouting. LIMMEN - De spanning stijgt dezer dagen in Limmen. Van jong tot oud is de bevolking deze dagen volop in de weer om een honderdtal mozaïeken te creëren van miljoenen hyacinthen- bloempjes. Afgelopen zondag werden bij de firma Mooy aan de Middenweg met hulp van de jongens en meisjes van de Scouting de hyacinthennagels verdeeld. De dis tributie van de zoetgeurende bloeme tjes verliep ook dit jaar weer vlot en gestroomlijnd. De meeste van de ruim vijfenzeventig prikploegen gingen daarna onmiddellijk aan de slag om ook dit jaar weer hun bijzondere werk stukken te maken. Limmen is in binnen- en buitenland bekend door deze jaarlijkse bloemen weelde. Elk jaar weer vergapen vele duizenden bezoekers zich aan de ver nuftige creaties over uiteenlopende onderwerpen. Tijdens de bloemendagen worden exposities van schilderijen, aquarellen en keramiek gehouden in Galerie Amber, Cultureel Centrum Vredeburg, het gemeentehuis en Tineke's Atelier. De film '40 jaar mozaïeken' wordt ver toond in café De Lantaarn. LIMMEN"- Vrijdag 17 mei begint de duintraining voor de leden van de Limmer IJsclub. Aanvang 19.00 uur precies vanaf het parkeerterrein bij Koningsbosch te Bakkum-Noord. De jeugd en de senioren trainen in aparte groepen, van 19.00 tot 20.30 uur. Op maandag 20 mei begint om 19.00 uur de duintraining onder leiding van Jan Veldt. Die training is bedoeld voor de niet-fietsers. Vertrek eveneens vanaf parkeerterrein bij Koningsbosch. Op maandag 13 mei start de fietstrai ning onder leiding van Piet Bloedjes. Het verzamelpunt is Achterweg 5, Limmen en het vertrek is om 19.00 uur. Wie mee wil doen kan zich ter plekke melden. LIMMEN - In de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 mei wordt in sporthal D'Enterij het traditionele Luilak gevierd met een indoor boarding voet baltoernooi met de finale om midder nacht. De wedstrijden vinden plaats op 2 halve zaalvoetbalvelden, omgevend door boarding (muren). Elk team bestaat uit minimaal zes spelers die continu en onbeperkt gewisseld mogen worden. Tijdens de wedstrijd staan er vier spelers in het veld, er wordt zonder keeper gespeeld. Ploegen die in nacht kleding spelen krijgen bonuspunten. Inschrijven kan nog tot en met vrijdag 10 njei a f 50,00 per team in Sporthal D'Enterij. Ffèt toernooi begint om 19.40 uur. LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet is een. hengelsportvereniging voor de jeugd van Limmen. Iedereen, zowel jongens als meisjes in de leeftijdsklasse van 8 tot en met 15 jaar, kan lid worden van deze vereniging. Als lid kan gratis worden deelgenomen aan de circa circa vijf viswedstrijden die worden georga niseerd. Hiernaast vinden nog enkele andere activiteiten plaats zoals film avonden, spelletjesmiddagen en hen gelsportcursussen. De wedstrijden vinden plaats in 't Stet, de Laandervaart en de Schulpvaart en worden zaterdagavond van 19.00 tot 20.30 uur gevist. We hebben altijd voor iedereen een prijs, zelfs al vang je niets. Op zaterdag 25 mei wordt begonnen met de competitie. Dan zal de eerste wedstrijd worden gevist. Ben je nog geen lid, dan kun je je nog snel opgeven bij Rob Jak, telefoon 072-5053107. Een lidmaatschap kost f 10,00. Je krijgt dan de visvergunning en het programma blad voor 1996. LIMMEN.- Dinsdag 14 mei is de laat ste bijeenkomst van het seizoen van de Plattelandsvrouwen afdeling Limmen. De avond wordt verzorgd door het Eendagsbestuur en begint om 20.00 uur in 'Ons Huis'. LIMMEN - De collecte van de Neder landse Hartstichting in Limmen heeft dit jaar een record opbrengst van 5.239,50 opgebracht. De Hartstichting bedankt de collectanten voor hun inzet en de inwoners van Limmen natuurlijk voor hun gulle giften. LIMMEN - Met het behalen van 2-2 tegen KFC uit Koog aan de Zaan haal de Limmen het felbegeerde kampioen schap van de vierde klasse B KNVB binnen. Over het tot nu toe gespeelde seizoen gezien is Limmen de terechte kampioen. In tegenstelling tot de con currenten Foresters en KFC was Limmen constant in de prestaties. Het speelde niet altijd briljant maar was zeer effectief en moeilijk verslaanbaar. De laatste nederlaag was dan ook op 29 oktober tegen Victoria'O. Vooraf was KFC de gevreesde tegen stander, immers zij zijn nog in de race voor de derde periode en tevens zou den zij ongetwijfeld revanche willen nemen voor de in Limmen geleden nederlaag. In aanvang van de wedstrijd domineer de Limmen echter en kwam in de 23e minuut op een verdiende voorsprong door Koen Nijman. Na dit doelpunt kregen toch de spanningen van het naderende kampioenschap wat de overhand. Limmen ging onrustig spelen en kroop al verder terug naar achteren. Dit leidde in de eerste helft nog niet tot doelrijpe kansen voor KFC maar in de 55e minuut was het door middel van een strafschop raak. De spanning steeg Dit doelpunt van KFC bracht wonder baarlijk genoeg weer wat rust in het spel van Limmen en 25 minuten later was het dan ook raak. Iwan Dekker, goed weggestuurd op een pass van Remco de Wit, werd onderuitgehaald binnen de zestien meter en Patrick de Wit voltrok het vonnis. Nog was Limmen niet klaar met KFC want 8 minuten later was de stand al weer gelijk getrokken. In de resterende minuten leefde iedereen die Limmen een dierbaar hart toedraagt in zeer grote spanning. De scheidsrechter kon het eindsignaal maar niet vinden en liét na de gelijkmaker nog ruim tien minu ten doorspelen. Vlak voor tijd kreeg KFC nog een levensgrote kans op de volle winst maar gelukkig kwam de bal voor het verkeerde been en bleef uit eindelijk de 2-2 staan. Komend weekeinde speelt Limmen de laatste wedstrijd van de competitie thuis tegen Flamingo's uit Alkmaar. Voor de Alkmaarders nog een wed strijd met enig belang, want ook zij zijn nog kanshebber voor de derde periode. Limmen zal echter in deze thuiswed strijd nogmaals willen benadrukken dat zij de terechte kampioen is en wil even eens het ongeslagen thuisrecord hand haven. LIMMEN - Tijdens de Bloemendagen exposeert Tineke Kramer-Pijnappel schilderijen in haar atelier. Niet alleen de bloemen in Limmen, maar ook de omgeving van dit dorp is een onuitput telijke bron om te schilderen. Zo zijn er aquarellen te bewonderen van het Limmerdie (een beschermd gebied met zeldzame planten en de omliggende weilanden en polders met hun specifie ke hekken en slootjes). Ook de tuin bij het atelier inspireert tot schilderijen en is het bekijken waard met zijn bloeiende tulpen, mooie strui ken en als verrassing hier en daar een beeld of ornament. De expositie is geo pend van 11 tot en 16 mei van 10.00 uur tot 20.00 uur. Het atelier ligt aan de Rijksweg 176. Een schilderij van Tineke Kramer. LIMMEN - Dunking Limmen Heren Senioren I heeft de promotie naar de tweede klasse in het afgelopen seizoen goed doorstaan. Wel was er sprake van een duidelijk wisselend seizoensbeeld; voor de jaarwisseling kon door basket bal van niveau een positie in de subtop van de ranglijst bereikt worden. Blessures en langdurige afwezigheid door studie en/of werkzaamheden el ders van een aantal keyspelers waren de oorzaak van een aanmerkelijk min der succesvolle tweede seizoenshelft. Door de ontstane problemen moest (te) vaak een beroep-gedaan worden op de oudere spelers in het team. Topscorer werd Jelle v.d.Schaaf, daar naast bleek Ronald Oud een waarde volle nieuwkomer. Dames Senioren I heeft een sterk sei zoen gekend. Op basis van een hartver warmende inzet hield het team lange tijd uitzicht op de koppositie. Aan het einde van het seizoen was er sprake van een terugval; zowel tactisch als tech nisch bleken de naaste concurrenten beter onderlegd te zijn. Naast de spirit en scores van Monique Boersen was de reboundinbreng van Marieke Dijkman in haar eerste sei zoen bij Dunking Limmen opvallend. Doordat na een aantal jaren afwezig heid weer een jongensteam (14-16 jaar) aan de competitie heeft deelgenomen leverde het afgelopen seizoen meer verlies- dan wiristpartijen op. Naast het gebrek aan ervaring was de leeftijdsop bouw van het team - 6 spelers kunnen nog 2 jaar in dezelfde leeftijdscategorie door - een extra handicap. Doordat het volgende seizoen met een ongewijzigd team aangetreden kan worden en er in het afgelopen seizoen veel geleerd is, bestaat de verwachting dat het komend seizoen aanmerkelij- ker beter zal verlopen. De ontwikke ling van de individuele spelerskwalitei ten zoals bij Lars v.d. Eng en Sander en Jorg Schagen staan daar verder borg voor. Informatie over het basketbal (de mei trainingen zijn vrijblijvend te bezoe ken) via tel. 072-5333698. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (b.g.g. 072- 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.RM. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorper weg 139, tel. 5053219. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 072-5331606 (Comman deurslaan 1, Heiloo). Spreekuur maan dag t/m vrijdag 10.30-11.30 en 18.00- 19.00 uur, zaterdag van 11.00-12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, 1851 PM Heiloo. Behandeling uitsluitend vol gens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur: maandag tot en met vrijdag 13.30- 14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Mid denweg 26a, tel. 5051250. Bereikbaar heid donderdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-5330984 of 072-5110804). Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag,, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezond heidszorg: voor al uw vragen 072- 5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebu reau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur: Carien van Diepen, tel. 5052757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (072-5052635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072- 5051456. Open 9.00-12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30- 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00-12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00-12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven ochtenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-5334316. Knaagdieren: Prins, tel. 5052266.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 15