conqmsta Nieuws Servicetaxi vervoert van deur tot deur it Diensten in Limmen X 7Ê7 "k Familie- en stratentoernooi geslaagd UITKIJKPOST-12 JUNI PAGINA 17 Inleveren kopij voor: tostd 't £inun&i jbie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Opbrengst Collecte Astmafonds Fg t I T I E fëenic6te<t> Zondag Kinderdag Klein Duimpje bestaat 25 jaar Jeugdvisclub Samen Beet Cor van der Aar onderscheiden Gedichten en muziek bij Amber Zorg voor elkaar, ook in Limmen! Pf^L 1 T 1 E u Uitstapje KVG Paling roken Collecte Anjerfonds êï'dnd?: Umr„an Mmi tlmmü jhie vs.-v.- LIMMEN - Op 15 juni staat er weer iets leuks op het programma voor de kinderen. En hun vaders. De kinderen gaan een vaderdagcadeau maken. Wat, dat blijft natuurlijk een verrassing. Nu is het in het verleden gebeurd, dat de vaders van de kinderen een beetje te nieuwsgierig waren. Werd er nog zo gezegd: de moeders moeten de kinde ren ophalen, kwamen toch de vaders opdagen! Kijk, dat is natuurlijk niet de bedoeling. Moeders van Limmen: houdt uw man thuis! Dat gaan we dus doen deze zaterdagochtend," inclusief een glaasje limonade. Om 19.00 uur gaat Conquista open in de Valkeyhal. Deze avond is niet alleen bestemd voor de bollebozen onder jul lie. Iedereen is van harte welkom, onder de 17 jaar natuurlijk. Het is wel de bedoeling om zo intelligent mogelijk over te komen, maar daar hebben jullie geen moeite mee. Woordenboeken moeten thuis gelaten worden, geen spiekbriefjes in de tassen, mouwen, agenda's en op handpalmen en/of armen. Spiekvrij binnenkomen. Dit wordt een activiteit waar je geen huis werk voor mee hebt gekregen. Je kunt er ook niets van leren. Het draait vanavond allemaal om intel ligentie. Dat zullen jullie nodig hebben. Kom deze avond, dan kunnen jullie dat testen. Het is niet moeilijk met woor den te spelen. Het wordt een ander ver haal als het gaat over woordspelletjes. Om de letters, woorden en zinnen even van je af'te schudden, wordt er goede muziek gedraaid en kun je even wat gaan drinken. Tot zaterdag. LIMMEN - De collecte van het Astmafonds, die gehouden werd van 20 toi en met 25 mei, heeft een bedrag van f 2.392,50 opgebracht. Het Astmafonds bedankt alle gulle gevers voor hun bij drage. Ook de collectanten en vrijwilli gers worden bedankt voor hun hulp. •Noord-Holland Noord 06-11 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - Op dinsdag 4 juni werd op het parkeerterrein van het motel een groene BMW aangereden. De veroorzaker is doorgereden. Op vrijdag 7 juni deed de bestuurder van, een personenauto al rijdende op de President Kennedylaan zijn autogordel om. Hij maakte hierdoor een stuurfout en veroorzaakte schade aan een andere personenauto. Op 9 juni werd op het water van het Alkmaardermeer toezicht gehouden. Bij recreatiepark Klein Dorregeest werd assistentie bij een rietbrand ver leend. Verder werden twee jeugdige zeilers met een afgebroken mast naar hun thuishaven gesleept. Op de afrit van de A9 vond een aanrij ding tussen twee personenauto's plaats. Oorzaak van de aanrijding was dat er niet voldoende afstand werd bewaard. Er was alleen materiële schade. Bureau Akersloot is geopend maandag van 17.00 tot 21.00 uur, woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. AKERSLOOT - Zondag 16 juni orga niseert Akersloot Promotie haar jaar lijkse kinderdag. Het Wilhelminaplein zal worden herschapen in een waar kin derdorp met tal van schitterende attracties. Dit jaar zal kinderdag Akersloot in het teken staan van 'Happy World'. Voor de allerkleinsten zal dit maal de wonderlijke wereld van Aladdin en de schitterende Pinokkio kindershow te zien zijn. Clowns, pop penkast, schminken, alles is deze dag aanwezig. Voor de iets oudere jeugd worden een survivalbaan en een heuse rodeostier geplaatst, terwijl een reusachtige glij baan van maar liefst twaalf meter lang en vier meter hoog voor alle kinderen een sensatie zal zijn. Verder zijn er natuurlijk de bekende springkussens, de rainbowbaan en ook zal Billy de bal lonnenclown aanwezig zijn. Deze Billy tracteert alle kinderen op superballon nen. Alle kinderen krijgen een zakje chips of een reep en er zal voldoende limo nade zijn voor dorstige kelen. De toe gang tot deze superkinderdag is geheel gratis en alle kinderen uit Akersloot, Limmen, Uitgeest, Castricum, kortom overal vandaan zijn van harte welkom. Happy World kinderdag in Akersloot begint zondag 16 juni om 12.00 uur en zal pas eindigen omstreeks 17.00 uur 's middags. Het Wilhelminaplein wordt afgesloten om ongestoord een hele middag te genieten. De plaatselijke horepa zal met gezellige terrasjes bij dragen tot de feestvreugde. LIMMEN/AKERSLOOT/HEILOO - Iedereen die voor een redelijke prijs vervoerd wil worden, kan sinds 1 juni gebruik maken van de Service Taxi, die in elf gemeenten van Noord-Kenne merland rijdt, waaronder Limmen, Akersloot en Heiloo. Het staat ieder een vrij gebruik te maken van de taxi, in het bijzonder gehandicapten en ouderen. De Service Taxi rijdt van deur tot deur, zeven dagen per week. De Service Taxi is een initiatief van de elf betrokken gemeenten. Zij hebben de taak om ervoor te zorgen dat oude ren en gehandicapten zich goed kun nen verplaatsen. Immers, het bezoeken van familie of het bijwonen van een concert moet ook vóór deze groep van mensen de gewoonste zaak van de wereld zijn. Aangezien niet iedereen eigen vervoer heeft, en een taxi vaak te duur is, is de Service Taxi een ideale uit komst. Maar ook anderen kunnen gebruik maken van de service, zoals vaders en moeders die met een kinder wagen op 'stap gaan, of reizigers die geen aansluiting op het openbaar ver voer hebben. „De Service Taxi rij<jt in alle gemeen ten van Noord-Kennemerland, dage lijks van 9.00 tot 24.00 uur. Wie gebruik wil maken van de service, moet mini maal een uur van tevoren bellen. Elke klant moet vooraf aangeven op welk tijdtip hij of zij wil worden opgehaald. De taxi kan een kwartier voor of een kwartier na de afgesproken tijd arrive ren. Die speling in tijd is onvermijdelijk omdat ook anderen moeten worden opgehaald. Juist het delen van de taxi met anderen maakt de Service Taxi goedkoper," aldus mevrouw M. Soe- ting, beleidsmedewerker van het Sa menwerkingsverband Noord-Kenne merland (SNK). Het SNK is het plat form waarin de elf gemeenten overleg gen. Zones De taxi rijdt in Limmen, Akersloot, Heiloo, Bergen, Egmond, Graft-De Rijp, Heerhugowaard, Langedijk, Schermer en Schoorl. De prijs wordt De Servicetaxi staat voor u klaar. berekend aan de hand van het aantal zones. Wie de Service Taxi binnen de gemeente nodig heeft, blijft binnen de gemeentelijke zone en betaalt f 2,50. Voor elke zone extra buiten de gemeente betaalt men f 1,25 extra. Er zijn twee uitzonderingen. Egmond bestaat uit twee zones, maar binnen en tussen de dorpskernen Egmond aan Zee, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef is één zone, dus f 2,50. En in Alkmaar kost de rit binnen de gemeen te f 3,00. Dat komt omdat daar gebruik wordt gemaakt van het lokale deeltaxi- systeem. Begeleiders moeten gewoon betalen, kinderen tot vier jaar mogen op schoot gratis meerijden. „Een ritje buiten Noord-Kennemer land is natuurlijk ook mogelijk," vertelt mevrouw Soeting. Maar wel in beperkte mate. Vanuit de gemeenten .Limmen, Akersloot en Egmond is een uitstapje naar Castricum mogelijk. (foto Parakalo) Vanuit de gemeenten Akersloot en Limmen kan men reizen naar Bever wijk, Heemskerk of Uitgeest. En vanuit Graft-de Rijp kun je naar Purmerend. Voor deze ritten geldt ook de zone indeling." De gemeenten betalen de Service Taxi van het geld van de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG.) Mevrouw Soeting: „Sommigen zullen denken: waarom moet het vervoer van mobiele mensen betaald worden uit de zak van de gehandicapten? De Service Taxi is inderdaad in eerste instantie bedoeld voor gehandicapten en ouderen. Maar als je de taxi openstelt voor iedereen, gaan er meer mensen mee. Hoe meer mensen meegaan, hoe rendabeler het systeem. En dus goedkoper voor de gehandicapten. En dat is de bedoeling." Het telefoonnummer van de Service Taxi Noord-Kennemerland is 06-8686. De kinderen van Klein Duimpje vermaken zich prima met poppenkast en springkussen. (foto Parakalo) LIMMEN - Peuterspeelzaal Klein Duimpje bestaat 25 jaar en dat is afge lopen zaterdag gevierd met een be scheiden feestje in en rond de Wol- lewei. Er was voor de kinderen van alles te doen. Ze konden poppenkast kijken en er was ook een groot spring kussen. Ook al was er een feestelijke stemming, de toekomst is voor Klein Duimpje behoorlijk onzeker. „Er doen allerlei geruchten de ronde hier in het dorp dat wij zouden gaan verhuizen naar het gemeentehuis," aldus penningmeester Kaandorp. „Maar het vervelende is dat wij daar niets van weten. We weten alleen dat we hier uit moeten." De geruchten ontstonden nadat in een nieuwskrantje van de Limmer Ge meenschap was geschreven dat de peu terspeelzaal een ruimte in het gemeen tehuis zou krijgen. Volgens de gemeen te zijn er echter geen concrete plannen in die richting. „Degene die dat geschreven heeft, deed dat op persoon lijke titel. Ik weet niets van een derge lijk plan,' aldus mevrouw M. Overberg van de gemeente. LIMMEN - Zaterdag 15 juni wordt de tweede wedstrijd van de competitie gevist. Er wordt verzameld om 18.30 uur op de parkeerplaats bij het voetbal veld. Hoewel de meeste jeugdvissers de Schulpvaart het beste water van Limmen vinden, is de kans niet groot dat daar gevist wordt. Zo'n 1 a 2 maal per jaar vaart de maaiboot door de Limmerpolder om de vele waterplan ten te maaien. Dit is noodzakelijk omdat anders de sloten binnen enkele jaren dichtgegroeid zijn. De vis is tijde lijk verstoord, de schuilplaatsen zijn weg. Deze boot is reeds gesignaleerd in onze polder. Er zijn gelukkig meer wateren in de omgeving. In plan Ype- stein in Heiloo worden nog steeds mooie wateren gegraven. Tijdens de eerste wedstrijd traden 34 deelnemers aan en bevisten zo'n ander half uur lang het Stet. Hoewel de vang sten overdag nog goed waren, bleek de vis 's avonds niet zo'n trek meer te heb ben, zelfs niet in een wurmpje. Er wer den in totaal slechts 56 vissen gevan gen. LIMMEN - Tijdens een informele bij eenkomst van het bestuur en leidsters van de TIOS op zondag 2 juni heeft Cor van der Aar twee onderscheidingen gekregen. Regiosecretaris Van der Meulen kwam persoonlijk de gouden speld van verdienste en één voor 25 jaar lidmaatschap bij Cor opspelden. Al 25 jaar maakt Cor deel uit van het bestuur van de gymvereniging TIOS. Eerst als voorzitter, daarna geruime tijd als secretaris en thans is hij pen ningmeester. Van de vereniging ontving Cor een aandenken voor in zijn tuin en de jeugdleden hadden een mooi boeket bloemen van papier gemaakt met daar bij een collage met persoonlijke geluk wensen. LIMMEN - Op zaterdag 15 juni zullen, in het kader van de Kunstfietsroute die georganiseerd is door de Culturele Raad Limmen, in de tuin van Galerie Amber in Limmen gedichten worden voorgedragen door acht dichters wiens poëzie onlangs in de bundel 'Acht geven' is verschenen. Deze dichters zijn afkomstig uit Castricum, Limmen, Alkmaar en Hoorn. De tijden waarop voorgedragen zal worden zijn 11.50, 13.30 en 15.45 uur. De poëzievoordrachten worden afge wisseld door optredens van het zang duo Gabor en Sharis met akoestische luisterliedjes begeleid door gitaar. In de galerie zijn olieverfschilderijen van Rie van Goor en keramiek van Janny van der Veen te zien. In de tuin staan paddestoelschalen van Marij Janssen en waterkeien van Fokje Schilstra. De openingstijden van Gale rie Amber, Dusseldorperweg 18 te Limmen (tel. 072-505 1491) zijn voor deze zaterdag aangepast: 11.45 tot 17.00 uur. LIMMEN - Deze slogan van het Rode Kruis ziet u op affiches in het dorp en deze zorg voor elkaar geldt zeker ook voor de telefooncirkel, die al ruim vijf tien jaar dagelijks in Limmen draait. Omdat deelname aan de telefooncirkel een dagelijks contact met anderen betekent en een zekere mate van vei ligheid geeft, wil het Rode Kruis deel name ook mogelijk maken voor een korte periode. Het Rode Kruis denkt bijvoorbeeld aan alleenstaande mensen, die de draad weer moeten oppakken na een verblijf in het ziekenhuis, of aan ouderen die gedurende de zomervakanties van hun fafnilie zich wat 'verlaten' voelen. Kortom, als u denkt, zo'n dagelijks gezellig praatje is misschien wel wat voor mij of voor een familielid, neemt u dan even contact op met Mw. W. Segerius, Meidoornlaan 21, tel. 5051772 of Mw. A.C. van Bleisem, Visweg 18, tel. 505 1295. \\/y 06-11 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op maandag 3 juni vond er op de kruising Rijksweg-Hoge weg een aanrijding plaats tussen twee personen auto's. Oorzaak was dat er niet vol doende afstand werd bewaard. Er was alleen materiële schade. Bij een winkel aan de Kerkweg werd een rieten bloemenmand ontvreemd, die voor de winkel stond. De politie zoekt getuigen van een een zijdige aanrijding op de Rijksweg op woensdag 5 juni omstreeks 14.15 uur. Op genoemd tijdstip reed de bestuur ster van een rode Volkswagen op de Rijksweg. Een voor haar rijdende vrachtwagen verloor een gedeelte van zijn lading waardoor een barst in de voorruit ontstond. Eventuele getuigen worden verzocht met de politie in Heiloo contact op te nemen, tel. 072- 5337676. Op donderdag 6 juni werd er in een depandance van de Willibrord aan de Oosterzijweg ingebroken. De toegangs deur werd geforceerd. Op de adminis tratie werden enkele dossierkasten en ladenblokken opengebroken. De scha de is aanzienlijk. Een tweetal geldkis ten met inhoud werden ontvreemd. Bij de snackbar aan de Rijksweg werd van de toonbank een zwart geldbusje ontvreemd. Het betrof hier een geld busje van het Blindengeleidefonds. Vermoedelijk werd het geldbusje afge lopen zondagmorgen ontvreemd. Op 7 juni werd aangifte gedaan van diefstal van een waterpomp. Deze stond ter besproeiing van gewassen op de Hoogeweg. Op 8 juni werd getracht de geldauto maat van de Rabobank aan de Kerkweg te kraken. Met een breekijzer werd de automaat vernield. Bij een restaurant aan de Rijksweg werd geld uit een kassalade ontvreemd. Ook werd getracht een fooienpot te ontvreemden. Bij een zomerhuis aan de Visweg werd een fiets ontvreemd. Het gaat om een paarse mountainbike van het merk Revers. Op 9 juni werd op de Plantraam inge broken in een personenauto. De eige naar had het raam een klein stukje open laten staan. Vermoedelijk werd hierdoor de deur geopend. Gestolen werd de autoradiocassetterecorder met slede. Verloren en gevonden Verloren: een zwarte portemonnee met een paar contactlenzen, een platte, gou den armband en een wit damesvest. Gevonden werd een rood kinderfietsje. Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 09.00 tot 12.Q0 uur en donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Voor het aanmelden van gevonden en/of verlo ren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht. LIMMEN - De dames van het KVG maakten een uitstapje per fiets. Ze gin gen naar het vogelopvangcentrum 'Damland' aan de Nesdijk in Bergen. Stichting Damland neemt alle bos-, weide- en zeevogels die particulieren maar vooral de dierenbescherming brengen, voor behandeling tot zich. In 1995 waren dat ruim 2000 vogels en andere kleine dieren, waaronder egels. Ook verzorgt Damland educatielessen voor leerlingen van de basisschool. Daar hebben de dames van het KVG deze ochtend ook een deel van meege maakt, wat erg leerzaam is. Na een picknick in de omgeving bezochten ze de siertuin van Sijtje Stuurman. Na een stop voor een ijskoude versnapering ging het weer op Limmen aan. LIMMEN - Eetcafé De Uitkomst orga niseert op zaterdag 6 juli de tweede open Limmen paling roken. Deelnemers dienen zelf te zorgen voor eèn rookvat, houtmot, pekel of zout en een emmer. De wedstrijd begint om 13.00 uur. De wedstrijdpaling (drie stuks), zal gekeurd worden door een deskundige jury. Inschrijven kan tot 4 juli. Het inschrijf geld is f 15,00 per deelnemer. Voor inlichtingen kunt u bellen met telefoon 072-5052330. LIMMEN - In de week van 16 tot 23 juni wordt in Limmen de jaarlijkse col lecte ten bate van het Anjerfonds gehouden. De gelden uit dit fonds zijn bestemd voor culturele doeleinden in de meest brede zin. Dit kan zijn de aan schaf van muziekinstrumenten voor een harmonie- of fanfarekorps, oude- renwelzijn of de restauratie van een oude kerk, om zo maar een greep te doen uit de ontelbare culturele doelen die Nederland kent en die ons land op hoog cultureel niveau houden. De Stichting 'Oud Limmen' heeft de organisatie van dé collecte op zich genomen en omdat die stichting een cultureel doel nastreeft krijgt ze een groot gedeelte van de totale opbrengst in Limmen, namelijk 33,5 procent. Door uw gift steunt u dus het totale cul turele leven in ons land, maar óók direct de Stichting 'Oud Limmen'. LIMMEN - Het traditionele familie- en stratentoernooi georganiseerd door de supportersvereniging van Voetbalvere niging Limmen is ook dit jaar weer een enorm succes geworden. Zaten de weergoden het toernooi de afgelopen jaren nog wel eens dwars, dit jaar gaven zij de volle medewerking. Met een record-deelname van 74 teams, (26 dames- en 48 herenteams) was de organisatie gedwongen uit te wijken naar het trainingsveld aan de Hoogeweg. Middels een ingelaste lijn dienst van de NZH werden de teams vanaf de bushalte aan het Kieftenland vervoerd naar het trainingsveld. Met een prachtige opening die ver zorgd werd door Limmer artiesten met zanger Harry Mooy onder begeleiding van de gebroeders Beentjes, werd om 18.30 uur precies door voorzitter Admiraal het startsein gegeven. De organisatie kon steunen op een ongekend team van vrijwilligers, dat uit ongeveer 150 personen bestaat. Het toernooi, waarin door elk team zes wedstrijden werden gespeeld, afgewis seld met drie rode draadspelen, waar van de donderbal de meeste sensatio nele was, duurde drie avonden. Na afloop van de wedstrijd was het ver schrikkelijk gezellig in de grote feest tent waar nagepraat werd over de gespeelde wedstrijden. Het geslaagde festijn is wegens de organisatie een groot compliment aan alle deelnemers, medewerkers, sponsors en EHBO- medewerkers. Ook de Annies deden mee aan Stratentoernooi. (foto Parakalo) Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.RM. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk öp de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus^ sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2. 1906 /HA'Uimmen, tel. 5052135. ///A Openingstijder^^^/^/ maandag 14^1,7.30 19.00-20.30 uur woens^fe/TO.O0-12.00 14.00-17.30 uur vriida^p^lAOO-17.30 19.00-20.30 uur 1 Pa stoot &Tol, Dusseldorperweg 74, tel. '5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Gemeentehuis Limmen Tot eind juni op de bovenverdieping expositie van monoprints van cursisten van Arts Crafts. Beneden schilderij en van Toon Tieland. Te zien tijdens werkdagen. Gemaal 1879, Akersloot Tot en met 23 juni expositie van grafiek van Jan Hollenberg. Zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur, zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Toegang f 2,00, tot 12 jaar en donateurs gratis. Stichting Doorstroom Verkoop van tweedehandsspullen, elke le en 3e zaterdag van de maand. Ópen van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koningsweg 36, Akersloot. Opbrengst is bestemd voor de renovatie van een meisjesschool in Lwala, Uganda. Wie bruikbare spullen heeft kan bellen 0251-312778/314957. Gemeentehuis Egmond De hele maand juni expositie van aqua rellen van Ruard Janssen in de gangen van het gemeentehuis, te zien tijdens de openingstijden. Galerie De Kapberg Tot en met 23 juni expositie van Lieuwe Kingma met schilderijen en Jacques Piquery met schilderijen en grafiek. Geopend zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 17