Limmer Gemeenschap even alleenheerser Annemiek Winder verkast voor tien maanden naar gezin in Zweden BH Scouting-beer blijkt Bram te heten UITKIJKPOST - 3 JULI PAGINA 13 Inleveren kopij voor: lostd 't JlimmeA jbie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: H. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 LIMMEN - Kenmerkend voor de raadsvergadering van afgelopen don derdag was de afwezigheid van de twee oppositiepartijen (PvdA-er mevrouw Marechal en WD-er Kroone konden de vergadering niet bijwonen) en daar door mocht CDA-er Van Noord in z'n eentje de oppositie vertegenwoordigen. Maar al bij de aanvang van de vergade ring gaf Van Noord aan dat hij als pro test bij het punt 'huisvesting Conquista' de vergaderzaal zou verlaten, omdat dit punt niet in een commissie-vergadering is behandeld en hij daardoor geen gele genheid heeft gehad te overleggen met zijn achterban. Op dat moment ontstond de unieke situatie dat nog slechts één partij in de raad was vertegenwoordigd. Maar gezien het aantal zetels van LG geen probleem om toch tot geldige besluiten te komen. Overigens gunde de LG het CDA de oppositierol niet geheel en al. Want bij een tweetal agendapunten wilde de fractie toch een enigszins 'oppositio neel geluid' laten horen. Voorbereidingsbesluiten Het eerste deel van de agenda bestond uit het nemen van een aantal voorbe reidingsbesluiten. De meeste daarvan, bedoeld voor de bouw van percelen aan de Rijksweg, de uitbreiding van motel 'de Pook' en de bouw van zes appartementen aan de Dusseldorper- weg, werden zonder problemen goed gekeurd. Maar het voorbereidingsbesluit om de bouw van woningen op percelen gele gen tussen de Uitgeesterweg en de Zuideinderweg mogelijk te maken had wat meer voetangels en klemmen. Hier was de LG in de oppositierol tegen het 'eigen' college. Het college vindt, hierin gesteund door het CDA, dat het punt als bosgebied moet blijven bestaan. LG-er Min wil dit punt ook voor bebouwing meenemen. Hij vindt het huidige groen maar waardeloos. Burgemeester Huisman wil nog wel eens goed kijken naar dit stukje grond, maar dan wel los van het voorberei dingsbesluit. Na een door de LG gevraagde schorsing komt de heer Min met het voorstel het betreffende per ceel mee te nemen in het voorberei dingsbesluit. Dit voorstel wordt met 5 (LG-raadsle- den) tegen 3 (LG-wethouders en CDA- er Van Noord) aangenomen. Overigens laat dit voorstel voldoende ruimte voor het college, want er is niet specifiek voorgesteld dat het perceel voor woningbouw moet worden aangewe zen. A.vart Noord (CDA):geen gelegen heid om te overleggen met achter ban'. Huisvesting Conquista De huisvesting op zich was al bepaald, maar de wijze waarop de bewoning voor langere tijd kon worden gewaar borgd stond nog steeds open. Inmiddels is de mogelijkheid ontstaan dat Con quista appartementsrecht op de bóven- verdieping verkrijgt. Deze mogelijkheid ontstond doordat de notaris een nieuw taxatierapport, met separaat aangegeven de waarde van de beneden- en de bovenverdie ping, kon overleggen en de bank daar op alsnog bereid was eerdere bezwaren tegen splitsing in te trekken. Daarnaast stelt het college voor om de in het verleden gemaakte voorberei- dingskosten voor de oorspronkelijk gedachte lokatie Visweg (f 20.000,-) te bekostigen uit de ontwikkeling van dat gebied. Zoals gezegd wilde CDA-er Van Noord niet deelnemen aan de dis cussie en kon collegepartij LG bij monde van de heer Keijzer het college het groene licht geven. Bedrij venterrein De hoofdmoot van de avond betrof de vaststelling van de uitgangspunten voor de ontwikkeling van een bedrijventer rein ten noorden van Visweg Nieuwelaantje. In het verleden is hier voor de Valkeyhal aangekocht. Bij ver dere uitwerking van de plannen bleek het gebied niet aan de verwachtingen te voldoen. Zo bleek de oppervlakte uitgeefbare grond onvoldoende om alle potentiële kandidaten te kunnen plaatsen. Een sluitende exploitatie leek dan niet haal baar. Pogingen om ten oosten van de Oosterzijweg uitbreiding van het bedrijventerrein te realiseren strand den op weigering van de provincie. Intussen is er een nieuwe ontwikkeling doordat ten noorden van het bedrijf Gerton een perceel grond ontwikkeld wordt ten behoeve van daarop te vesti gen bedrijvigheid. Deze grond is echter geen gemeentelijk eigendom. Voor het college biedt deze ontwikkeling dan ook geen verder perspectief. Alvorens verder te gaan met de ontwikkeling van het bedrijventerrein vraagt het college de raad accoord te gaan met een aantal principe-beslissingen, zoals: 1. de gemeente volstaat met een voorwaar denscheppende rol; 2. de Valkeyhal zal worden verkocht; 3. opteren voor nevenschikking van wonen en werken waar dit planologisch en milieutech nisch verantwoord is. Voor Van Noord (CDA) is het college op de verkeerde weg. Zo geef je alle troeven uit handen. Hij wil beide delen aan de Rijksweg als één geheel beschouwen. Wellicht is er dan finan cieel voordeel uit te halen (door gedeeltelijke woningbouw). Een pro jectontwikkelaar is wel nodig, maar op voorwaarden van de gemeente. Een samenwerkingsverband van de Limmer bedrijven ziet Van Noord als een maat je te groot. LG-er Min is het duidelijk oneens met het CDA en kan zich wel vinden in de principe-beslissingen. Limmen is een kleine gemeente en heeft geen kennis en financiën in huis om zelf de ontwik keling ter hand te nemen. Daarom ligt een voorwaardenscheppende rol het meest voor de hand. Wel moet er rich ting Limmer bedrijven de nodige inspanning worden gepleegd. Nu kno pen doorhakken is gewenst. Burgemeester Huisman constateert dat de raad het wel eens is met de analyse maar dat over de invulling verschillend wordt gedacht. Volgens wethouder Rood is het CDA-plan voor woning bouw een aanval op de werkgelegen heid. Het college staat juist voor het creëren van duurzame werkgelegen heid. Bij uitgifte van gronden zal voor rang worden gegeven aan Limmer ondernemers. Na een schorsing wil de LG weten of de BGL (Limmer Bedrijven) ook als pro jectontwikkelaar kan worden gezien. Het voorzichtige antwoord van het col lege luidde dat BGL dat zou kunnen zijn als BGL voldoet aan alle daarvoor gestelde criteria. Het college wil in de commissie van augustus met een verde re uitwerking van de plannen komen. Wethouder C.Rood (LG): 'CDA- plan aanval op de werkgelegen heid'. Politieberichten LIMMEN - Op maandag 24 juni werd aangifte gedaan van diefstal van een jas uit een sporthal aan de Enterij. De dief stal werd op 20 mei gepleegd tussen 20.00 en 21.45 uur. In een kantoorpand aan de Dusseldor- perweg werd ingebroken. Aan de ach terzijde van het pand werd een raampje opengebroken waarna toegang werd verschaft. Tot op heden wordt er niets vermist. Op de kruising Burg. Nieuwenhuijsen- straat-Hogeweg vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. LIMMEN - Op 5 augustus vertrekt ze voor tien maanden naar Zweden. An nemiek Winder, Anna voor vrienden, ziet het helemaal zitten. Ze gaat naar het plaatsje Borlange, zo'n tweehon derd kilometer boven Stockholm. Daar Oorzaak van de aanrijding was het niet wordt ze opgenomen in een gastgezin verlenen van voorrang. Er was alleen materiële schade. Op 26 juni werd vanaf een erf van een woning aan de Van Alkemadelaan een vouwwagen ontvreemd. De eigenaar vond de vouwwagen onbeschadigd terug op de Den Burgstraat. Op de Den Burgstraat werd getracht een zwarte Opel Astra te ontvreemden. Op de kruising Dusseldorperweg- Damphegeestlaan vond een aanrijding plaats tussen een tractor en een fiets. Oorzaak van de aanrijding was het niet verlenen van voorrang. De fietsster raakte door de aanrijding gewond aan haar voet en hoofd. Op 27 juni werd op de Vuurbaak getracht in een personenauto in te bre ken. Er werd schade veroorzaakt aan het portier aan de bestuurderszijde. Gevonden voorwerpen Sleutel in zwart etui, sleutelbos met 9 flippo's. Limmer Gemeenschap maakt tussenbalans op LIMMEN - De Limmer Gemeenschap heeft het college van burgemeester en wethouders een zogeheten 'tussenba lans' aangeboden. In deze tussenbalans wil de LG zich bezinnen op de afgelo pen periode en het collegeprogramma voor de resterende periode nader bezien. De fractie vindt het Collegeprogramma nog steeds actueel; voor de resterende punten is echter wel een intensieve aanpak vereist, waarvoor de LG een aantal aanbevelingen doet. Onderwerpen die met voorrang moe ten worden aangepakt zijn onder ande re een betere informatievoorziening naar de burgers, verhoging van de vei ligheid en het aanpakken van verkeers knelpunten. Ook over de kwestie van het zelfstan dig blijven van de gemeente Limmen heeft de LG nagedacht. De fractie is van mening dat deze zo lang mogelijk gehandhaafd moet blijven. Dat kan het best, aldus de LG, door intensivering van de intergemeentelijke samenwer king. De LG stelt het college voor de notitie te becommentariëren en voor te leggen aan de gemeenteraad, zodat er in een openbare vergadering over kan worden gediscussieerd. en gaat ze een jaartje naar een Zweedse school. Hoe dat zo gekomen is? „Ik ben dit jaar van het Jac.R Thijsse afgekomen met mijn Havo-diploma. Maar ik had eigenlijk geen idee wat ik hierna wilde gaan doen. Ik heb jarenlang gedacht dat ik naar de pedagogische academie wilde, maar daar had ik toch geen zin in. Bij ons op school zat toevallig een jongen uit Finland, die hier was in het kader van een uitwisselingsprogramma van Youth For Understanding." Deze ideële organisatie wil de interna tionale contacten tussen jongeren bevorderen door jaarlijks ruim zeven duizend studenten uit dertig landen uit te wisselen voor de duur van een schooljaar. Daarnaast organiseert de YFU sportieve zomerkampen. „Via via had ik al van die club gehoord, en zo'n jaartje in het buitenland leek mij wel wat. Ik ben toen naar een open dag in Hoorn geweest en heb me daar ingeschreven voor Zweden." Waarom Zweden en niet een bestemming wat verder weg? „Met de scouting ben ik een tijd geleden naar Engeland geweest en daar hebben we toen een aantal Zweden ontmoet. Hartstikke aardige lui. Ja, en dan ga je wat lezen over Zweden en dan raak je vanzelf enthousiast. Mijn vriendin gaat ook, die gaat een jaar naar Finland. Zij vond Jari Littmanen erg leuk," vertelt Annemiek met een knipoog. „Dat was niet de enige reden hoor," voegt ze er gauw aan toe. „Samen zijn we begin juni naar een informatieweekend in Soest geweest. Daar werd je voorbereid op je gastge zin en kreeg je alle regels uitgelegd." Ook de ouders waren welkom in Soest en kregen daar de raad zo min mogelijk met hun kroost in het buitenland te bel len. „Dat is vanwege de heimwee. Je mist je familie natuurlijk best wel. Als je ze dan aan de telefoon hebt, is dat soms heel moeilijk. Het is ook niet de bedoeling dat ze vóór Kerstmis op bezoek komen. Je moet echt eerst wen nen in het gastgezin." Buiten de boot De spelregels van Youth For Under standing zijn vrij streng. Na de aanmel ding volgt er een uitgebreide selectie. Er worden intakegesprekken gehouden en de cijferlijsten van de afgelopen jaren moeten overlegd worden. „Ze willen heel precies weten wat voor vlees ze in de kuip hebben. Waarom wil je naar het buitenland? Als blijkt dat je je opgeeft Poes beschoten met luchtbuks LIMMEN - Onverlaten hebben de poes Shiba zondagmiddag met een luchtbuks beschoten. Dit is vermoede lijk gebeurd in de omgeving van De Vang in Limmen. Een dierenarts trof vijf luchtbukskogeltjes aan in het ach terlijf van de onfortuinlijke kat. Of het beestje het haalt is nog onzeker: de poes is momenteel aan het achterlijf verlamd. De politie is op zoek naar getuigen van deze laffe daad. Wie iets gezien heeft, kan zich melden op het politiebureau in Heiloo, tel. 072- 5337676. Muziekinstallatie gestolen LIMMEN - Vorige week woensdag werd bij café De Lantaarn aan de Dusseldorperweg geluidsapparatuur ontvreemd. Zanger Richard Jordan had in het café de muziek verzorgd en na afloop zijn muziekinstallatie, bestaande uit twee zware koffers, klaargezet bij de voordeur. Vervolgens ging hij zijn auto halen. Binnen twee minuten was hij terug, maar de apparatuur was weg. De zanger is door deze diefstal zwaar gedupeerd en doet een beroep op de dief om de geluidsapparatuur alsnog terug te brengen bij café De Lantaarn, met de belofte er verder geen werk van te zullen maken. Evenementen Limmen/Akersloot/Egmonden Gemeentehuis Limmen Tot en met 31 juli foto-expositie van leerlingen van de Pax Christischool. Te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Verkoop van tweedehands spullen elke le en 3e zaterdag van de maand. Geopend van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koningsweg 36 in Akersloot. Op brengst voor de renovatie van een meisjesschool in Uganda. Heeft u nog bruikbare spullen, bel dan met W. Broersen tel. 0251-312778 of B. Schagen tel. 0251-314957. Gemaal 1879 Tot en met 4 augustus foto-expositie van Fons Brasser over Noord-Hollan dse watertorens. Geopend zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Galerie De Kapberg Tot en met 25 augustus expositie van Ploos van Amstel, tekeningen en olie verfschilderijen en Eric Claus, beelden en plastieken. Geopend van woensdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef. -i Karin Schut neemt namens mevrouw Becker Beer Bram in ontvangst. LIMMEN - Tijdens de jaarmarkt in Limmen hield Scouting Limmen een prijsvraag ten bate van het 50-jarig bestaan: Wat is de naam van de beer? Velen waagden een gokje en noemden een naam. Twee dames vulden de juiste naam in, namelijk Bram. Vrijdagavond werden bij de blokhut in Limmen de prijzen uitgereikt. Mevrouw Becker uit Heiloo won de eerste prijs. Dit was de beer zelf, overhandigd door Joke Dirkson, bestuurslid van Scouting Limmen. Esther Schaap, voorheen welpenleid ster, won de tweede prijs; een Scouting Limmen 50 jaar sweater. Ook Carmen Castricum verdiende een prijs. Zij had de naam Abraham bedacht, vanwege het 50 jarig bestaan. Dit vond de Scouting een originele naam en beloonde haar met een scou ting zaklantaarn. Scouting Limmen kan nog hulp gebruiken. Heeft u interesse, bel dan Thea Verduin, tel. 0251-310986 of Trudy Hoogeboom, tel. 072-5052830. Annemiek Winder popelt om te vertrekken. (foto Parakalo) omdat je geen zin meer hebt iri school of omdat je met je ouders overhoop ligt, dan val je onherroepelijk buiten de boot." Het gastgezin waar Annemiek terecht komt, bestaat uit een vader, moeder, drie dochters en een zoon in de leeftijd van vijftien tot eenentwintig jaar. „Daar pas ik denk ik wel tussen. Verder heb ben ze twee paarden, vijf katten en twee honden. Ik ben door dat gezin uitgeko zen omdat ik paard rijd. Momenteel logeert een knaap uit Limburg bij ze. Voor ik wegga spreek ik hem nog, dan kan hij me nog het een en ander vertel len." Annemiek ziet haar verblijf in Zweden bijzonder rooskleurig in, maar is zich er wel van bewust dat het vooral in het begin wennen zal zijn. „De moeder van dat gezin werkt ook buitenshuis, dat is heel gewoon in Zweden. Dat ben ik niet gewend. Mijn moeder was er altijd als wij thuis kwamen. Die Zweden eten ook niet gezamenlijk, zoals wij. Je moet je daar zelf zien te redden. Dat is ook de reden dat er op school warm gegeten wordt. Ik kan me alleen gelukkig goed vermaken. Ik denk dat ik veel ga lezen en schilderen en misschien kan ik daar ook bij de scouting. En leren skiën." Om de mond van Annemieks moeder speelt een lachje. Ze kent haar dochter. „Annemiek is een heel spontaan kind. Druk, enthousiast. De Zweden daaren tegen zijn wat geslotener. Annemiek houdt van organiseren, van drukte en gezelligheid en mensen om haar heen. Dat zal ze daar denk ik toch wel eens missen. Annemiek zelf kan dit alleen maar beamen. Lachend vertelt ze dat ze een keer een week alleen thuis was. „Ik had me er enorm op verheugd. Het hele huis voor mezelf en alleen maar doen waar ik zin in had. Na twee dagen was de lol er af. Ik vond er niets aan!" Vader achterna Annemiek lijkt nuchter genoeg om over eventuele moeilijkheden heen te kunnen stappen. „Na aankomst in Zweden ga ik eerst nog vier dagen in een kamp. Verder krijg je een vaste begeleidster toegewezen, bij wie je terecht kunt als er problemen zijn. Het schijnt dat vijfentwintig procent veran dert van gastgezin. Dat kan dus. Ik kan me goed redden in het Engels, dat is ook geen punt. Het is natuurlijk wel de bedoeling dat je zo snel mogelijk Zweeds gaat praten. Des te eerder heb je aansluiting op school. Vlak voor ik wegga krijg ik zelfs nog een taaltest. En je krijgt een hele lijst met basisvragen. Dat lijkt een beetje raar, vragen als 'vindt u het goed dat ik telefoneer' en 'hoe lang mag ik douchen', maar ze scheppen wel meteen duidelijkheid. Dat zijn toch van die dingen die je niet weet. Door alles te vragen krijg je geen misverstanden." Tot de vijfde augustus is ze druk met de voorbereidingen voor haar reis. „En ik werk natuurlijk nog. Ik moet van mijn ouders zelf ook bijdragen in de kosten, dus ik werk in een bloemenshop en ik verdien wat met oppassen. Kost en inwoning bij het gastgezin zijn gratis, maar de reis, het schoolgeld en kleding moet je zelf betalen." Annemiek denkt van haar jaartje bui tenland straks veel voordeel te hebben. „Buitenlandervaring is een pre als ik straks moet gaan solliciteren. Als ik terug kom wil ik eerst Schoevers gaan doen, om een aantal basisvaardigheden te leren. Daarnaast heb ik belangstel ling gekregen voor transport en logis tiek. Misschien ga ik toch mijn vader achterna." Aan enthousiasme ontbreekt het An nemiek ,in ieder geval niet. „Aan het eind van het schooljaar wordt er een eindkamp gehouden in Finland. Daar komen alle jongeren uit de hele wereld. Dat lijkt me pas echt gaat" Opbrengst collecte LIMMEN - De nationale collecte AVO Integratie Gehandicapten in Limmen bracht f 3.805,- op. Dankzij uw gift en de belangeloze inzet van de AVO-col- lecte-organisatie werd dit bedrag mogelijk gemaakt. Veel gehandicapten zullen dit jaar niet tevergeefs een beroep op AVO doen. Alle collectanten en gulle gevers werden van harte bedankt. Burgerlijke stand LIMMEN - Geboren: Joost Willemijn Elisa, dochter van S.J. Bakker en W.P.M. Klamer. Kaylee Voos, dochter van M.Voos en M.Bakkum. Pluk, doch ter van J.F. de Kort en A.A.M. Spoelder. Mark, zoon van R.C.A. Adrichem en P.W.M. Rozemeijer. Sander Sebastiaan, zoon van A.J. Veter en Y.W. van Twuijver. Isabelle Laura Veter, dochter van A.J. Veter en Y.W. v. Twuijver. Bart Wilhelmus Johannes, zoon van H.A.F.M. Levering en M.A.D. de Winter. Agatha Cornelia, dochter van P.H.J.S. Levering en C.A.G. van Diemen. Merel Annabel, dochter van D.J. Bakker en A.M. Vlaarkamp. Mika, zoon van M.J.N.W. Ehlhardt en J.M. Kleijn. Sharon, doch ter van N.T. Groot en G.A.M. Beentjes. Mike Sean, zoon van A.Th. Prins en L. van der Wal. Schaakexamens SV Vredeburg succesvol LIMMEN - Afgelopen week werden de laatste schaakexamens afgelegd door de Noord-Hollandse schaakbond. In totaal 36 kandidaatjes uit Limmen ver deeld over de categorieën konings-, toren- en pionnendiploma, namen aan de examens deel. De instructeurs van de schaakvereniging konden tevreden zijn, want 32 kinderen wisten het diplo ma te behalen: Koningsdiploma: Robert Termes (8), Tjeerd Blom (7), Jan Valkering (6), Jeroen Duin (6), Wiedeke Meijer (6) en Paul Evenhuis (6 1/2). Torendiploma: Karin Kos (8 1/2), Tim Nagelhout (8), Ian Mooij (8 1/2), Duncan Keijzer (8 1/2), Kevin Keijzer (9). Pionnendiploma: Evelien Beentjes (6 1/2), Barry Blekemolen (9 1/2), Marcel Bloedjes (7), Stefan Bloedjes (6), Lindsay Dekker (6 1/2), Nick Groenland (7 1/2), Rick Hollenberg (6),. Mary Hoogeboom (9), Ron Houtman 9 (6 1/2), Pandora van Rees (81/2), Jarno Stuifbergen (7 1/2), Helen Termes (7 1/2), Mark Vrugt (9), Sanne Wokke (8 1/2), Pieter Pepping (9 1/21, Bas Schijf (6 1/2), Roy Kaandorp (7), Kees Veldman (7), Bob Veldman (8 1/2), Fleur Veldman (7), Sanne Admiraal (8). Medische diensten Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politie Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 09.00 tot 12.00 uur, donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u een afspraak maken, tel. 5337676 of tijdens kantooruren 5053086. Aanmelden van gevonden en verloren voorwerpen (ook fietsen) kan ook bij de receptie van het gemeente huis. toni t JUmu&i %k IÉ-: 0

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13