I I HEILOO Voor alle vragen over ouderenzorg HEILOO Afsluitingen spoorweg overgangen Werkzaamheden Kanaaldijk Bestemmingsplan Stationsomgeving Nieuwe gemeentegidsen worden verspreid. Geaccepteerde meldingen uitrit-voornemen Heiloo onderdeel van Ronde van Nederland Verkiezingen in Bosnië-Herzegowina Noodlokaal school Ypestein PAGINA 4 UITKIJKPOST-17 JULI G Tf Als gevolg van werkzaamheden aan het spoor zullen de spoorwegovergangen aan de Vennewatersweg en de Zevenhuizerlaan tij dens de nachtelijke uren worden afgesloten voor alle verkeer (dus ook fietser en voetgan gers!), volgens het volgende schema: - Spoorwegovergang Vennewatersweg de nacht van zaterdag 20 op zondag 21 juli a.s.: van 23.00 tot 08.00 uur; de nacht van zondag 21 op maandag 22 juli a.s.: van 23.00 tot 06.00 uur; - Spoorwegovergang Zevenhuizerlaan de nacht van zondag 21 op maandag 22 juli a.s.: van 23.00 tot 06.00 uur; de nacht van maandag 22 op dinsdag 23 juli a.s.: van 23.00 tot 06.00 uur; de nacht van dinsdag 23 op woensdag 24 juli a.s.: van 23.00 tot 06.00 uur. In de nacht van zondag 21 op maandag 22 juli a.s. zijn dus beide overgangen afgesloten. In dat geval wordt het verkeer omgeleid via de spoon/vegovergang aan de Zeeweg. In de overige gevallen wordt het verkeer ongeleid naar één van de beide spoorwegovergangen. Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met de heer R. van der Meer afdeling Civiel en Reiniging, tel. 072 - 531 32 08. Aan de Kanaaldijk staan er werkzaamheden op stapel, en wel tussen de vuilstortplaats van GP Groot en het pontje bij Akersloot. Als gevolg daarvan zal vanaf 5 augustus a.s. slechts één rijstrook beschikbaar zijn, dit gedurende circa twee maanden. De afwikke ling van het autoverkeer wordt hierbij gere geld met behulp van verkeerslichten. Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met de heer R. van der Meer, afdeling Civiel en Reiniging, tel. 072 - 531 32 08. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken op grond van artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij besluit van 13 juni 1996, nr. 95-714242, goed keuring hebben verleend aan het bestem mingsplan "Stationsomgeving Het besjuit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen met ingang van 22 juli 1996 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeente huis, afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 12.30 uur (op andere tijden alleen na tele fonische afspraak, nr. 072 - 531 31 21). Gedurende deze zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten schriftelijk beroep worden ingediend door: a. degenen die tijdig bij Gedeputeerde Staten schriftelijk bedenkingen tegen het bestemmingsplan hebben inge bracht; b. belanghebbenden die kunnen aantonen, dat zij redelijkenwijs niet in staat zijn geweest tijdig schriftelijk bedenkingen tegen het bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten in te brengen. Het beroepschrift dient te worden verzonden aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking op de dag na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State wordt ingediend, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. In week 30 (maandag 22 tot en met vrijdag 26 juli a.s.) worden de nieuwe gemeentegidsen huis aan huis verspreid, leder huisadres in Heiloo krijgt een gids in de brievenbus. Alleen de huizen waar een zogenaamde 'Nee-Nee'-sticker of 'Nee-Ja'-sticker op de brievenbus geplakt is krijgen de gids niet thuisbezorgd. Heeft u een dergelijke sticker op de brievenbus, dan kunt u de nieuwe gemeentegids vanaf 29 juli a.s. tussen 08.00 en 16.30 uur afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Voor meer infomatie kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichting, tel. 072 531 32 89. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 2.1.5.3. van de algemene plaatselijke verordening 1995, dat de hieronder vermelde, positief bevonden uitrit-meldingen, zijn verleend: - De Oude Werf 2, P. Admiraal - verbreding - Heerenweg 60, A.M.J. Junger - nieuw - Haesackerlaan 61, P. Elsman - nieuw - Het Vierkant 3, P.H. de Lange - verbreding - Zuidergeeststraat 20, B. de Haan - nieuw - Potgietersweg 50, Wolf - nieuw - Wilgen laan 11, N. de Jager - verbreding Deze meldingen liggen ter inzage bij de balie in de bovenhal van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak, nummer 072 - 531 32 30). Degene, die de uitritvergunning heeft aange vraagd krijgt bericht van de afdeling Groen en Landschap, wanneer de uitritvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de rekening is betaald en de vergunning is vers trekt, wordt met de uitrit begonnen. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het accepteren van een melding, kunt u hier tegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Voor nadere informa tie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of over het vragen van een voorlopige voorziening kunt u terecht bij de afdeling Groen en Landschap tel. 072 -531 32 30. De Ronde van Nederland voor beroepsren ners vindt dit jaar plaats van 27 t/m 31 augus tus. Voor het eerst wordt ook Heiloo aange daan, en wel op woensdag 28 augustus 1996. De bedoeling is dat men vanuit Limmen via de Kennemerstraatweg Heiloo binnenkomt en doorrijdt naar de Heilooër Tolweg. Hiervoor wordt de Kennemerstraatweg afge sloten. Vermoedelijk zal dit ongeveer plaats vinden tussen 13.00 en 13.15 uur. Verkeer dat gebruik wil maken van de Kennemerstraatweg dient hier rekening mee te houden. De stukken met betrekking tot de Ronde van Nederland liggen gedurende vier weken na publicatie ter inzage op de afdeling Civiel en Reiniging van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen gedurende deze periode hun zienswijze schriftelijk of monde ling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer van de afdeling Civiel en Reiniging, tel. 072 -531 32 08. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester én wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Gemeentebestuur van Heiloo, plaatsen van 12 plakzuilen (permanent): - Kennemerstraatweg "Rotonde" Vennewatersweg, Ypesteinerlaan in grasberm aan de noord-westzijde; - Kennemerstraatweg nabij kruising Laan van Zeeman in middengeleider; - Kennemerstraatweg noord/westzijde t.o. huisnrs. 13-15 nabij de Van Foreestlaan; - Hoek Ypesteinerlaan/Rosendaal noord-oostzijde nabij de Grosmarkt in plantsoenvakje; - Hoek Kanaalweg/Rosendaal noordzijde in grasberm; - Hoek Dokterslaan/Kleijn Barlaken in grasberm nabij glascontainer; - 't Loo noordzijde langs fiets/voetpad in plantsoenvakje; - Stationscentrum parkeerplaats zuidzijde in voetpad t.o. huisni. 148; - Belieslaan t.o. De Dors in grasberm tussen rijweg en fietspad; - Zeeweg kruising De Omloop/Het Malevoort aan de noord-oostzijde in grasberm tussen rijweg en fietspad; - Hoek Ewisweg/Pastoor van Muijenweg zuid-westzijde in de grasberm; - Hoek Vennewatersweg/Het Malevoort noord-westzijde in grasberm tussen fietspad en rijweg. Gemeentebestuur van Heiloo, plaatsen van 26 driehoeksborden (staan alleen bij meldin gen van evenementen b.v. circus): - Kennemerstraatweg-noord t.o. huisnr. 236, lichtmast nr. 22; - Kennemerstraatweg-midden t.o. huisnr. 237, lichtmast nr. 140; Mededeling voor alle Bosniërs in Nederland Maak gebruik van uw stemrecht; vraag nu een registratieformulier aan of haal het bij uw gemeente en registreer u als kiesgerechtigde vóór 24 juli a.s. Registratieformulieren: - bij het gemeentehuis tussen 08.00 en 12.30 uur of - bij de postbus 51 infolijn, tel. 06 - 80 51 (van 09.00 - 21.00 uur, 0,44 per minuut). Nadere informatie: Bij het speciale informatienummer, tel. 070 - 353 31 00 (van 09.00 - 17.00 uur). Indien u niet voor 24 juli a.s. een registratie formulier instuurt, kunt u niet deelnemen aan de verkiezingen! Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om op grond van arti kel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen voor een periode van vijf jaren ten behoeve van de plaatsing van een noodlokaal aan de noordzijde van het scholengebouw Ypestein, De Hucht 6. Het bouwplan ligt met de daarbij behorende stuk ken vanaf donderdag 18 juli 1996 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 531 31 21). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen dit voornemen om tijde lijk vrijstelling te verlenen schriftelijk beden kingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Kennemerstraatweg-zuid t.o. huisnr. 624, lichtmast nr. 163; 't Loo naast ING-bank om lichtmast; Heerenweg t.o. huisnr. 135 om lichtmast in plantsoen; Heerenweg t.o. huisnr. 212 om lichtmast in grasberm; - Stationsplein-westzijde t.o. Ranzijn Tuin Dier om lichtmast; - Breedelaan t.o. huisnr. 105, lichtmast nr. 34; - Kanaalweg-noordzijde t.h.v. Campina/Melkunie, lichtmast nr. 14; - Rosendaal nabij De Oude Werf, lichtmast nr. 10; - Ypesteinerlaan nabij Oosterboslaan, lichtmast nr. 40; - Ypesteinerlaan t.o. Het Alternatief, lichtmast nr. 9; - Fredericks Hof t.o. huisnr. 1lichtmast nr. 5; - Dokterslaan nabij parkeerplaats De Loet, lichtmast nr. 18; - Laan van Zeeman nabij Kennemerstraatweg lichtmast nr. 28; - Zeeweg nabij De Rietvink, lichtmast nr. 90; - Zeeweg t.o. huisnr. 25, lichtmast nr. 3035; - Het Malevoort t.o. Sportver. Double Stars, lichtmast nr. 696; - Het Malevoort nabij De Ronge, lichtmast nr. 2730; - De Omloop nabij Het Maalwater, lichtmast nr. 56; - De Omloop t.o. Camping Heiloo, lichtmast nr. 36; - Belieslaan naast Sportver. De Foresters, lichtmast nr. 14; - Ringweg t.o. huisnr. 2, lichtmast nr. 3; - Ewisweg t.o. huisnr. 34, lichtmast nr. 2227; - Pastoor van Muijenweg nabij De Kandelaar, lichtmast nr. 2869; - Het Zevenhuizen nabij Sporthal Het Vennewater, lichtmast met loslopende hond. Oosterzijweg 25, Serre Lux Systeem b.v. - oprichten bedrijfsruimte en dienstwoning; Zevenhuizerlaan 11, J.A. Kuijs - plaatsen dak kapel; Vennewatersweg 2, T.L.M. Schaap - vernieu wen berging Spoorlaan 20, J.H.Ory - plaatsen dakkapel; Spoorlaan 10, J. Meijs - veranderen dakka pel; Westerweg 417, B. Korf - vergroten woonhuis Wilgenlaan 8, R.M.G. de Groot - vergroten woonhuis Kennemerstraatweg naast huisnr. 652, Bouwbedrijf J.P. Ory b.v. - oprichten van twee woonhuizen; Westerweg 140, G. Heijne - plaatsen woon huis en bedrijfsruimte (gewijzigd); Hoogeweg 54, H.P. Zonneveld - vernieuwen daken (2 loodsen); Westerweg 44, G. Kieft - vergroten woonhuis; Fredericks Hof 1, J.A.A. Snel - vergroten garage/berging; Termijen 169, K.h. Smit - veranderen carport in garage. Burgerlijke stand Informatie tot en met 11 juli 1996 Geboorten Roel P., zoon van J.J.M. Welling en A.C. Dekker Roxan G., dochter van J.R. van Wooning en M.M. Schrama Elders geboren Merel V., dochter van L.J.G. Bakkum en M.D. Kreule Judith J.M., dochter van A.T.M. Verberne en M.J.M. Bouman Huwelijksaangiften N.J. Schonewille en R.C. Hindriks J.S. de Jager en M.A. Kaashoek R.E. van Hoik en E. Endel Huwelijken B.H. van Beurten en C.E. Koomen P. van der Molen en W. de Graaf E.G.G. Schultink en S.H. Tresoor P.J. Kroon en K.A. den Hollander, P.C.H. Stam en A.E. Ploeg Overleden N.M.*Kat, wv Lam beek E.J. Waal B.A. Tromp Nieuwe bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen: Obriglaan 30 - uitbreiden woonhuis en garage; Bosanemoon 19 - uitbreiden woning. De ontwerp-besluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 18 juli 1996 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 -531 31 52). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Info over Centrum voor Wijkgerichte Funkties in de Schalm naast Overkerck Voor informatie en advies of bemiddeling van alle zorgvoorzieningen voor 55 plussers Openingstijden Zorgloket, Hoog en Laag 32, Heiloo: 09.00-11.00 uur ma-vrij. Telefonisch bereikbaar 09.00 - 17.00 uur Telefoon 533 87 04 Wonen Zorg op Maat erleende bouwvergunningen Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; Slootenslaan 27, Keuning Recreatie en Verhuur - oprichten zomerwonina Bergeonstraat 22a, Sportvereniging Dojo 't Loo - vergroten sportruimte Kennemerstraatweg 13, J. de Keizer - plaatsen berging Oudburgerlaan 88, A. Dellemijn - vergro ten woonhuis Heerenweg 202, A. de Vries - vergroten woonhuis Boekenstein 60, D.W.M. Velthoven - vergroten woonhuis en plaatsen berging Havercamplaan 29, A.W. Bijvoet - vergroten woonhuis Kennemerstraatweg 213a, E. Kansen - veranderen en vernieuwen winkel (bloemenzaak) Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak, nr. 072 - 531 32 17 of 531 32 16). Degene, die de bouwvergunning/.melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 531 32 17 of 531 32 16. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hierte gen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vra gen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Raadhuisplein I Postbus I 1850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting 5313289. Gemeentehuis is open van 8.00 tot i 2.30 uur, telefoon 53 i 3 13 Informatierubriek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 4