Heilooër Uitmarkt bruist van activiteiten Goede resultaten Regio-team VOOR WONINGZOEKENDEN VAN DE GEMEENTE HEILOO msrrrdV in samenwerking met Woningstichting Heiloo en de Gemeente Heiloo Woonkeuzebon De Kwekerij 13 Vinkenbaan 43 PAGINA 8 UITKIJKPOST - 4 SEPTEMBER SPELREGELS VOOR WOONRUIMTEVERDELING VAN HUURWONINGEN IN HEILOO Huur/inkomenstabel De Kandelaar 52 Breedelaan 47 Het Brugstuk 50 en 68 Hoog en Laag 52 Wielemakersland 40 Past. v. Muyenweg WIE ZIJN ER GESLAAGD VIA DE HUURKRANT VAN AUGUSTUS 1 996 s s s s De tweede Uitmarkt kon rekenen op flink wat bezoekers. foto Parakalo) HEILOO - „Sfeervol en gezellig." Zo noemde de organisatie de tweede Heilooër Uitmarkt die afgelopen zater dag werd gehouden in en rond de Openbare Bibliotheek, basisschool de Zuidwester en winkelcentrum 't Hoek stuk. Al van verre waren de hele dag swin gende klanken te horen van de diverse muzikale groepen en orkesten, die optredens verzorgden op het podium tegenover het winkelcentrum en in de tent voor de bibliotheek. Blazers en slagwerk van harmonie orkest en fanfare waren van de partij, maar ook een klarinet-ensemble en een dansorkest met piano en gitaren. Instrumenten van een Afro-Brazili- aanse percussiegroep brachten exoti sche ritmes voort. Wie nog niet eerder kennis had gemaakt met djembe, berimbau en ballofoon mocht zelfs ste vig mee improviseren op deze instru menten onder leiding van Frank de Vrijer en Gildo Pedreiro. Onvermoeibaar waren de vier leden van de Heilooër band Oak, die de hele dag het publiek bij de ingang van 't Hoekstuk vermaakten met moderne muziek. De Uitmarkt, die 's morgens om tien uur werd geopend door de bekende kinderboekenschrijver Sjoerd Kuyper, had tot doel een overzicht te geven van activiteiten in het komende jaar van organisaties en verenigingen op cultu reel en educatief gebied in Heiloo. Volgens mevrouw A. Timmer van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo is de bibliotheek een uitgelezen organi satie om het initatief te nemen voor zo'n evenement. De bibliotheek wil een ontmoetingsplek voor mensen blijven in deze tijd van razendsnelle informa tievoorziening. Bloedende hoofdwonden De wat wispelturige weergoden kon den de pret op dit culturele festijn niet drukken. Met een paar keer een korte onderbreking voor een korte regenbui, lieten ook de verschillende dans- en toneelgroepen zich van hun beste kant zien op het podium. Stichting Jeugd theater Heiloo en Falkland Toneel wis ten de kinderen al behoorlijk nieuws gierig te maken door het spelen van een aantal stukjes uit hun nieuwe voor stellingen. Die kinderen hadden zich trouwens toch al goed vermaakt bij het speciale kinderspelprogramma bij basisschool de Zuidwester. De bloederig uitziende hoofdwonden waar een aantal kinderen mee rondliep, bleken gelukkig geen gevolg te zijn van het springkussen dat er voor hen was opgesteld. Ze waren het vakkundige werk van mevrouw van Laere van de EHBO Vereniging Heiloo, die de kin deren met wat make-up in een mum van tijd omtoverde tot slachtoffers van een ongeval. Ruim dertig instellingen op allerlei gebied hadden op het Uitmarkt-terrein prachtig ingerichte stands, waar publiek informatie kon krijgen over cursussen en activiteiten en zich in kon schrijven. Heiloo krijgt het dit seizoen druk met sporten, het leren van vreemde talen en allerhande creatieve bezigheden. In winkelcentrum 't Hoekstuk was er, behalve de kraampjes van verschillen de verenigingen en winkeliers, een tweedehands boekverkoop van de bibliotheek en de Stichting Ouderen werk. Om drie uur, toen de tweede Heilooër Uitmarkt op z'n eind liep, was de voorraad boeken, cd's, video's en tijdschriften behoorlijk geslonken. De standhouders waren over het alge meen zeer tevreden over de interesse van het publiek. Veel mensen kwamen gewoon even een kijkje nemen voor de gezelligheid, maar er waren er ook die £ich echt wilden laten informeren over verschillende activiteiten. Ook voor theater- en muziekvoorstellingen wer den al kaarten gekocht. Toch was bij deze tweede Uitmarkt een aantal deelnemende verenigingen van vorig jaar niet vertegenwoordigd. Volgens mevrouw Timmer had dat een financiële reden. „Het wordt te duur om een stand te huren. Er hebben nu nog heel veel vrijwilligers meegewerkt, maar voor een eventuele derde Uitmarkt volgend jaar worden die financiën echt een probleem. Als het kan, organiseren we graag weer een Uitmarkt. Het voorziet duidelijk in een behoefte en het is goed voor het ver enigingsleven. Maar daar zal dan toch over gepraat moeten worden." REGIO - Na een wat tegenvallende start, nederlagen teg^n Flashing Heiloo en eredivisionist Akrides, is het Regio team nu aan een goede serie bezig. De Noordhollandse basketballers ver sloegen vorige week in een matige wed strijd HBC in Heerhugowaard. Vooral in de eerste helft was het selectie-team veel agressiever dan de Heerhugo- waarder. Met de rust leidde de Regioploeg van coach Sim Woud met 37-31. Na rust was de tegenstand van de Heerhugowaarders iets feller waardoor de achterstand niet groter werd. De eindstand kwam met 71-65 in het voor deel van het Regio-team. Topscorers bij het Regio-team waren Jean Paul Manneveld (ex-Rebound, 17 punten). David Wesselius (Flashing Heiloo, 13 punten) en Murat Meulenbelt (Derba, 12 punten). Tijdens het weekend kwam de junio- rengroep van het Regio-team, aange vuld met.de eerstejaars senioren Murat en Nils Meulenbelt (Derba), Maarten Wijdekop (Derba), Floris Vogel (Flas hing Heiloo), Oscar van Wijngaarden (HBC) en Dennis Presburg (HBC), uit in het sterk bezette jeugdtoernooi in Hoofddorp. Via winst met 45-41 op Hoofddorp werd in de voorronde de vierde plaats bereikt, genoeg om een dag later uit te komen tegen de nummer één uit de voorronde, het Amsterdamse Cana dians. Zeer verrassend hadden de Amsterdammers, landskampioen René Coltof in de voorronde verslagen. Fantastische kraker De halve finale tussen Canadians en het Regio-team werd een fantastische kraker. Pas in de laatste minuut moes ten de Noordhollanders met 37-35 hun meerdere erkennen in deze sterke tegenstander. In de strijd om de derde en vierde plaats bleef het Regio-team met 50-38 de baas over Challengers uit Hoofddorp. René Coltof nam in de finale wraak op Canadians en ging met de toernooi winst terug naar Den Helder. Center Oscar van Wijngaarden van het Regio team werd gekozen in het All Star team terwijl Flashing Heiloo-guard Floris Vogel tijdens het gehele toernooi het publiek vermaakte met briljante acties. Woensdagavond was het Regio-team te gast bij Lake City Players in Uitgeest. Aangezien het niveau van het Regio team per wedstrijcf vooruit gaat konden de Uitgeesters, dit jaar voor het eerst uitkomend in de tweede klas van het rayon Noord-Holland, de Noordhol landse sterren niet bijhouden. Via een ruststand van 18-31 behaalden de Regionalen een eenvoudige 49-68 overwinning. Topscorers waren bij het Regio-team David Wesselius (Flashing Heiloo, 19 punten) en Dennis Presburg (HBC, 13 punten) en bij Lake City Players André Theunissen met 16 pun ten. Zaterdag 7 september speelt het Regio team de laatste wedstrijd van dit voor seizoen. Tegenstander is dan om 18.00 uur Derba in sporthal in De Rijp. Van Flashing Heiloo zijn in dit Regio-team de spelers David Wesselius, Floris Vogel, Martijn Admiraal en Jelle Vreeker vertegenwoordigd. Fotoclub HAF HEILOO - De zomer is vrijwel ten einde en daarom nemen de activiteiten van de HAF weer een aanvang. De nodige foto's en dia's zullen in de afge lopen periode hier en daar wel gemaakt zijn, door leden van de HAF en door diegenen die niet zijn aangesloten bij een fotoclub. Dinsdag 10 september start HAF met de gebruikelijke jaarvergadering om vervolgens op dinsdag 24 september een fotobespreking te houden. Wie geïnteresseerd is hoe het bij de HAF reilt en zeilt en zijn foto's of dia's wel eens beoordeeld wil zien, kan op één van de clubavonden vrijblijvend langs komen. Misschien kunt u zich vinden in het programma dat aan de leden wordt geboden. De bijeenkomsten zijn op dinsdagavond om de veertien dagen en beginnen om 20.15 uur. Fotowerk van de leden wordt in oktober tentoonge steld in de foyer van het Open Huis. Informatie: R. van Nederveen, tel. 072- 533402 of G. Blom, tel. 072-5334095. Klaverjasclub Wij en Zij - opent seizoen HEILOO - Op maandag 9 september begint klaverjasclub Wij en Zij weer met de kaartavonden die eens in de twee weken worden gehouden in 't Trefpunt aan de Westerweg om 20.00 uur. Wie van klaverjassen houdt is welkom. De opbrengst is voor het werk van pater Theo Borst in Chili. Inschrijven kan per koppel, maar ook individueel. Voor inlichtingen kunt u bellen naar Tiny Bakker, tel. 072-5334539. Trimmen in 't bos HEILOO - Trimmen is, ook voor oude ren, een uitstekende manier om de nodige lichaamsbeweging te krijgen. In het Heilooër Bos, wordt, onder leiding van een sportinstructeur, op de woens dagmiddagen van 14.00 tot 15.00 uur getrimd met leeftijdgenoten. Hierdoor kunt u in uw eigen tempo aan beweging doen. U vertrekt vanuit het verzamelpunt, de kantine van Tennisvereniging Heiloo aan de Dors. Na afloop is er gelegen heid om samen wat te drinken. Elk jaar wordt er met de groep een gezellig uitje georganiseerd. De kosten zijn f 67,50 per seizoen. Inlichtingen kunt u krijgen bij J. Wentink, tel. 072-5401011 of T. v.d. Nieuwendijk 072-5338280. Uitslagen HSV tennis HEILOO - Vorige week stonden de uitslagen van de jeugdclubkampioen schappen foutief in de krant. Hieronder volgt alsnog de goede uitslag: A-categorie - ME 1. Mischa van Raam 2. Marjolein Out JE 1. Niels Kraakman 2. Wouter Zorg. MD 1. Mischa van Raam/Vanessa de Boer 2. Suzanne Pereira/Judith Ranzijn JD 1. Niels Kraakman/Jeroen Pronk 2. Bas Jansen/Pim v.d. Broek GD 1. Vanessa de Boer/Pim v.d. Broek 2. Marjolein Out/Bert Bakker. B-categorie-ME 1. Tineke Peek 2. Mariska Zoon JE 1. Jordi van Beek 2. DVW Zeevissen HEILOO - Op zaterdag 31 augustus werd al weer de vierde zeeviswedstrijd gevist. De harde wind hipld een aantal mensen thuis, maar zes mannen trot seerden wind en regen en gingen de noordpier in Velsen-noord op. De vangsten waren niet zo best maar er werd toch wat gevangen. De eerste prijs ging naar J. Walta met 1140 punten, de tweede prijs naar E. Wijckelsma met 640 punten, de derde prijs werd verloot en ging naar R. Blok. De volgende wedstrijd staat gepland op 28 september. Dan gaat DVW met de Rival het wad op. Hier zijn nog maar enkele plaatsen beschikbaar. Er zijn plannen om de verwaaide wedstrijd van 29 maart op de Noordzee in te halen en dat zal eind oktober of begin november zijn. Opgave voor wedstrij den kunt u doen bij E. Wijckelsma 072- 5337330 of R. Blok 072-5336108 (alleen tijdens kantooruren). De uitslag van de laatste baarswed- strijd, die gevist werd in het Noord- Hollandskanaal bij Oost-Graftdijk is als volgt: 1. S. Blokker 400 gram; 2. M. Stolwijk 100 gram 3. G. Mooy 100 gram. Lezing bij Arbor Vitae HEILOO - Op uitnodiging van de stichting voor natuurgeneeskunde Ar bor Vitae verzorgt Marian de Reus op maandag 9 september in de Gerefor meerde Kerk, Noordergeeststraat 9 te Heiloo een avond over 'Je kunt je leven helen' op basis van de filosofie van Louise Hay. De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt f 10,-. Voor inlich tingen kunt u bellen met 072-5330523. Casper Zorg MD Ï.Tineke Peek/Nicole Bakker 2. Mariska Zoon/Liane Mosse laar JD 1. Jordi van Beek/Tim Vos 2. Remco Brouwer/Martien Houtenbos GD Ï.Tineke Peek/Bas Jansen 2. Liane Mosselaar/Martijn Pronk C-categorie-ME 1. Saskia Jansen 2. Annemiek Out JE 1. Lennaert Becker 2. Nick v.d. Heuven v. Staerling MD 1. Saskia Jansen/Marleen Wessel 2. Annemiek Out/Charlotte Mooij JD 1. Onno Bakker/Tim v.d. Weiden 2. Nick v. Heuven v. Staerling/Micheal Demel- ker GD 1. Femke Koppen/Kai Koppen 2. Charlotte Mooij/Daan Hoijtink. HUURKRANT HEILOO INSCHRIJVING ALS WONINGZOEKENDE Elke inwoner vanaf 18 jaar die woonruimte of andere woonruimte zoekt, kan zich als woningzoeken de laten inschrijven bij de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting van de gemeente Heiloo. DE DATUM VAN INSCHRIJVING IS HEEL BELANGRIJK Om te kunnen reageren met een woonkeuzebon dient men bij het verschijnen van de Huurkrant inge schreven te staan als woningzoekende bij de gemeente Heiioo. De gegevens van de registratie als woningzoekende dienen overeen te komen met de gegevens op de woonkeuzebon. Zelfstandige woonruimte is bestemd voor permanente bewoning met eigen voordeur, eigen keuken, eigen douche/toilet en woon-/slaapkamers. Zomer-/recreatiewoningen en (sta)caravans vallen daar niet onder. WOONKEUZEBON Voor ieder gewenst huis dient men een aparte bon in te vullen. Eén bon staat in deze Huurkrant. Meer keuzebonnen zijn verkrijgbaar bij de Woningstichting Heiloo en bij de gemeente. U hoeft geen andere stukken mee te sturen bij de Woonkeuzebon, omdat zij geen invloed hebben op de selectie. Niet vol ledig of onjuist ingevulde Woonkeuzebonnen worden terzijde gelegd. Het heeft geen zin te reageren als men niet aan de bij de woning vermelde voorwaarden voldoet. TOEWIJZING EN SELECTIE VAN KANDIDATEN Selectie -Men dient aan de bij de woning vermelde voorwaarden te voldoen. -Als er voor één woning meer kandidaten overblijven, wordt de volgorde bepaald door: *geldige urgentieverklaring van de gemeente Heiloo *duur van de inschrijving als woningzoekende in Heiloo *bij gelijke inschrijvingsdatum geldt de leeftijd voor mensen die geen huurwoning achterlaten en voor overigen de woonduur in de huidige woning. Toewijzing Toewijzing van een woning geschiedt na controle van de persoonlijke gegevens op de volledig inge vulde en tijdig ingestuurde Woonkeuzebon. Blijken de gegevens onjuist dan volgt geen toewijzing. Alle gegevens worden vertrouwelijk conform de Wet Persoonsregistratie behandeld. Bericht van toewijzing Als men voor een huurwoning in aanmerking komt, krijgt men binnen 14 dagen bericht. Accepteert men de woning dan kan bij de gemeente de huisvestingsvergunning worden afgehaald (kosten f 26,00 - 1995), waarna men van de verhuurder de sleutel krijgt. Er wordt geen bericht gestuurd naar degenen die niet in aanmerking komen. Urgentie Urgentie wordt alleen verleend in hoge uitzonderingsgevallen bij acute noodsituaties. Informatie bij de afdeling Sociale Zaken van de gemeente. Ook zij die urgent zijn verklaard dienen door middel van Woonkeuzebonnen te reageren op passende woon ruimte uit de Huurkrant. NETTO HUISHOUDINKOMEN Hieronder wordt verstaan het totale vaste netto maandinkomen. Alle maandinkomens van degene die tot een gemeenschap pelijk huishouden behoren worden bij elkaar opgeteld, uitgezonderd de inkomens van inwonende kinderen jonger dan 27 jaar, kleinkinderen jonger dan 27 jaar en pleegkinderen jonger dan 27 jaar. Bij iedere aangeboden woning wordt verwezen naar inko menscategorie A, B, C of D van de Huur/inkomenstabel. Categorie Huurprijs per maand fexcl. servicekosten) Huishoudinkomen van alleenstaanden (netto per maand) Huishoudinkomen van meerpersoonshuis- houdens (netto per maand) A t/m 600,- t/m 1.825,- t/m 2.475,- B van 600,- van 1.826,- van 2.476,- tot 701 ,- t/m 2.450,- t/m 2.900,- C van 701 ,- van 2.451 ,- van 2.901 ,- tot 811 ,- t/m ƒ3.100,- t/m 3.350,- D vanaf ƒ811,- vanaf ƒ3.101,- vanaf 3.350,- OPMERKING Het recht op huursubsidie voor huurders tot 23 jaar is beperkt tot woningen, waarvan de huurprijs niet meer bedraagt dan 524,17 per maand. Ondergetekende reageert op Adres van de woning Naam voorletter(s) Huidig adres Postcode nr. woonplaats Telefoon thuis telefoon werk Geboortedatum Aantal personen, waarvoor woonruimte wordt gevraagd: Datum van inschrijving als woningzoekende bij de gemeente Heiloo Totaal netto huishoudinkomen per maand Type achter te laten woning O koop* O huur* Eigenaar huidige woning Huurprijs huidige woning Handtekening personen i *Aankruisen wat van toepassing is. Woonkeuzebon insturen naar/in de brievenbus deponeren van: Woningstichting Heiloo - Kennemerstraatweg 380 - 1851 BK Heiloo De bon moet binnen 6 dagen na verschijnen van deze krant in bezit zijn van Woningstichting Heiloo. I kenmerken: huistype appartement verdieping 1e aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) opp.woonkamer 19,0 m2 huurprijs p.m. ƒ501,80 servicekosten 14,50 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1996 voorzieningen c.v.-combi glasverzeke- ring voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/ inkomenstabel iI kenmerken: huistype appartement verdieping 1e aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) opp.woonkamer 16,3 m2 huurprijs p.m. 419,90 servicekosten 30,30 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum 1 oktober 1996 voorzieningen c.v. glasverzekering voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/ inkomenstabel kenmerken: huistype aantal kamers opp.woonkamer huurprijs p.m. servicekosten eigenaar huuringangsdatum: voorzieningen ring eengezinswoning 5 (inclusief woonkamer) 24,9 m2 880,25 2,50 Woningstichting Heiloo 1 oktober 1996 c.v.-combi glasverzeke- voorwaarden: - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achter laten met een huurprijs tot 1047,91 kunnen voorrang krijgen - aantal personen: minimaal 2 - netto huishoudinkomen per maënd moet voldoen aan categorie D van de huur/ inkomenstabel kenmerken: huistype aantal kamers opp.woonkamer huurprijs p.m. servicekosten eigenaar huuringangsdatum: voorzieningen eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) 24,1 m2 ƒ651,20 2,50 Woningstichting Heiloo 1 oktober 1996 c.v. glasverzekering voorwaarden: - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achter laten met een huurprijs tot 1047,91 kunnen voorrang krijgen - aantal personen: minimaal 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/ inkomenstabel kenmerken: huistype verdieping aantal kamers opp.woonkamer huurprijs p.m. servicekosten eigenaar huuringangsdatum: voorzieningen appartement 1e 3 (inclgsief woonkamer) 26,4 m2 692,20 16,95 Woningstichting Heiloo 1 nov. '96 en 1 okt. '96 c.v.-combi glasverz. voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achter laten met een huurprijs tot 1047,91 kunnen voorrang krijgen - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/ inkomenstabel huistype appartement verdieping 1e k aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) opp.woonkamer :19,0m2 huurprijs p.m. 731,90 servicekosten 40,00 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1996 voorzieningen c.v.-combi glasverz. woning is aangepast voor rolstoelgebruikers - gegadigden moeten voldoen aan criteria voor koppelwoning inlichtingen hierover via afd. huisvesting van de gemeente Heiloo voorwaarden: aantal personen: 1 of 2 - senioren (55+) kunnen voorrang krijgen - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achter laten met een huurprijs tot 1047,91 kunnen voorrang krijgen - netto huishoudinkomen per maand moet voidoen aan categorie C van de huur/ inkomenstabel kenmerken: huistype verdieping aantal kamers huurprijs p.m. servicekosten appartement 1e 2 (inclusief woonkamer) 743,00 37,00 eigenaar Smitbeheer huuringangsdatum: 1 oktober 1996 voorzieningen c.v. voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - senioren (55+) kunnen voorrang krijgen - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achter laten met een huurprijs tot 1047,91 kunnen voorrang krijgen - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/ inkomenstabel kenmerken huistype aantal aantal kamers huurprijs p.m. servicekosten eigenaar (nieuwbouw) maisonnette luxe-maisonnette 8 woningen 3 (inclusief woonkamer) 1.029,00 25,00 Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: OPLEVERING VERWACHT OKTOBER /NOVEMBER 1996 voorzieningen HR-c.v.combi kamerklokthermostaat thermostatische douchemengkraan glasverzekering voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie D van de huur/inkomenstabel - uw voorkeur voor een bepaalde woning kunt u opgeven op de woonkeuzebon - HET BETREDEN VAN HET BOUWTERREIN IS VERBODEN - kandidaten krijgen voor het aanvaarden van de woning gelegenheid tot bezichtiging van de woonruimte Adres type cat. starter/ jaar van aantal woning door inschrijving ontvangen stromer woonkeuze /urgentie bonnen Vrieswijk 85 appartement A U 1996 22 Marienstein 134 appartement B U 1996 14 Holleweg 59 A appartement B U 1995 33 Ypesteinerlaan 105 appartement D S 1993 4 Ypesteinerlaan 113 appartement D 5 De Kloosterhof 71 appartement A S 1991 31 De Sonneveld 40 appartement C 1992 6 De Sonneveld 62 appartement C 1995 5 Het Brugstuk 53 appartement D 1994 7 Kerkakkers 11 appartement B 1996 6 nog in behandeling

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 8