Bolten Verf en Wand in nieuw jasje gestoken Visspecialist Michel aanwinst voor 't Hoekstuk Clubkampioenschappen tennisvereniging HSV de groene kip ZOMERDIJK KEUKENS Ontvangst nieuwe inwoners tijdens Gemeentedag Nieuws voor jong en oud De UitHijHpost. Hét gratis ujeehülad voor Heiloo en omstreken. UITKIJKPOST - 18 SEPTEMBER PAGINA 6 Vervolg informatierubriek Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; Arklaan 5, A. Mars - vergroten van de woning Frederica's Hof 4, Th. Middelbeek - bou wen van twee garages Goodeslaan 59, C.N.M. Molenaar - vergro ten van de woning Heerenweg 167, J. Kuyper - veranderen woonhuis en plaatsen garage Heerenweg 245, A. Jensch - vergroten van de woning Hoogeweg 17, Th.JAC. Scholten - plaat sen van een berging Hoogeweg 61J.A. Kroon - vergroten van de woning (serre) De Krommert 31J.H. Zandbergen - ver groten van de woning en bouwen tuin muur De Krommert 33, W.J. van der Wal - ver groten van de woning en bouwen tuin muur Middelhof 33, J.A.H. Goossens - plaatsen van een berging Rosendaal 95, ABN AMRO Bank N.V. - verplaatsen van een off-premise-ruimte Trompenburg 11, R.R. Romeijn en J. Romeijn-Blank - vergroten van de woning (keuken) De Vlei 28, A. Keuris - vergroten van de woning Vossenakkers 5, M.J.J. Pater - vergroten van de woning en plaatsen van een ber ging Westerweg 370, T. van den Haak - uitbrei den van de woning Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 5 313 217 of 5 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6 van de Woningwet, vergun ning te verlenen aan de heer J.E. Stamhuis te Heiloo voor het vergroten van de woning op het perceel Vredenoord 131. Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 15 sep tember 1994 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 313 152) Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vergunning te verle nen, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de Vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 5 313 217 of 5 313 216. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hierte gen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vra gen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet, vergun ning te verlenen aan de heer J.A. Liefting te Heiloo voor de bouw van een tweede bedrijfswoning met garage op het perceel Oosterzijweg 120. Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 19 sep tember 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 531 31 52) Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vergunning te verle nen, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Zaterdag 21 september a.s. ontvangt het gemeentebestuur in het kader van de landelij ke Gemeentedag nieuwe inwoners van Heiloo op het gemeentehuis. Mensen die zich het afgelopen jaar als inwo ner hebben ingeschreven bij de gemeente hebben hiervoor persoonlijk een uitnodiging ontvangen. Leden van het college van burge meester en wethouders zullen zich aan de nieuwe inwoners voorstellen en iets vertellen over hun portefeuille en actuele onderwerpen die met hun portefeuille te maken hebben. Na de officiële ontvangst in de raadzaal bestaat de mogelijkheid om in informele sfeer nader kennis te maken met het college van burgemeester en wethouders. Daarnaast is een aantal medewerkers aanwezig die vra gen van nieuwe inwoners kunnen beantwoor den. ye^eliiy uit! Sfeervolle, gezellige ruimte voor uw feestjes of bruiloften. Aantal personen 60. Van 15 september tot eind maart 1997. Maak vrijblijvend een afspraak. Tel. 072 5331950 (z) 072 5339167 (pr) Mijn kind maakt geen huiswerk heeft nare dingen meegemaakt PEDAGOGISCHE PRAKTIJK iKr Actief en creatiefin keukens Oogmeetweken bij Oogmerk Zonnekindpoppen maken bij Nivon Lachen voor 'n knaak met Jantje Beton Universiteit geeft lezing over eenzaamheid Zaalvoetbalnieuws HSY Inzameling voor Gered Gereedschap Schaakclub Oppositie 5 DVW visnieuws Damebridge Sans Atout Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Nieuw bouwplan Nieuw bouwplan (art. 19 Wet R.O.) voor advies en hulpverlening aan ouders en kinderen Mw. Drs. A. Visser, Orthopedagoog Vrieswijk 51Heiloo 072 533 69 26 Li Vrijdagavond koopavond - Rijksweg 35-37 - Limmen - 072 505 38 38 HEILOO - In gezelschap van leveran ciers en klanten heropenden Hans en Joke Bolten vorige week zondag hun zaak aan de Westerweg. Onder het genot van een hapje en een drankje konden de belangstellenden de ver- niewde winkel bewonderen. Wat meteen na binnenkomst door de luxe schuifdeuren opvalt, is de enorme ruimte. Op een oppervlak van zo'n zes honderd vierkante meter staat het assortiment verf, behang, gordijnstof fen, jaloezieën en vloerbedekking over zichtelijk opgesteld. Door de verbouwing is de verkoop ruimte bijna twee keer'zo groot gewor den als voorheen. Het grootste deel van de oude werkplaats en het magazijn zijn bij de winkel getrokken. Volgens Joke Bolten, die sinds zes jaar samen met haar man Hans in de zaak staat, is de extra ruimte die er door de verbouwing bijgekomen is, een voor deel voor zowel klanten als personeel. „Je kunt nu veel makkelijker dingen laten zien. Combinaties van behang- soorten leggen we even op de vloer, om een goed beeld te krijgen. We hoeven dat nu niet meer direct op te ruimen omdat je er anders niet meer langs kunt lopen. Je kunt alles combineren en uit proberen. Dat werkt veel prettiger." Klanten kunnen bovendien, anders dan bij de vorige opstelling, zelf alles pak ken uit de nieuwe open schappen. „Dat doe je dan toch sneller dan wanneer je eerst alles moet vragen," aldus Joke Bolten. De collectie behang die in de schappen langs de wanden ligt gesorteerd op kleur, is met honderd typen uitgebreid tot ruim tweehonderdvijftig soorten. Alle soorten zijn direct uit voorraad leverbaar. Dat geldt eveneens voor de bijna tweehonderdvijftig soorten gor dijnstof aan de rekken, die ruim en decoratief in de zaak staan opgesteld. Naast de warme gele en terra kleuren die deze winter de huizen van de doe- het-zelver sieren, springen de zeer uit gesproken, felle kleuren in het oog van zowel gordijnstoffen als vloerbedek king en vinyl. Volgens Joke Bolten dur ven mensen tegenwoordig veel meer met kleur. Inspiratie wordt vaak opge daan uit de diverse gespecialiseerde tijdschriften. Ook op het gebied van verf kunnen alle denkbare kleuren en nuances geleverd worden. Zeker nu Bolten Verf en Wand als aanvulling op de Sigma mengmachi ne een nieuw Sikkens mengapparaat heeft, zijn er nog meer mogelijkheden. Behalve voor de producten kunnen doe-het-zelvers ook voor alle mogelij ke adviezen die te maken hebben met de inrichting van het huis terecht bij de Verf en Wand specialist. „We nemen daar alle tijd voor," zegt Joke Bolten. „Ook de kinderen kunnen mee, in de nieuwe speelhoek met videopresenta tie zullen ze zich niet vervelen." HEILOO - Steeds meer mensen wor den zich bewust van de noodzaak om regelmatig hun ogen te laten testen. Daarom organiseren de OogMerk Opticiens dit jaar voor de twaalfde keer de Nationale Oogmeetweken. Tot en met 5 oktober kan wie dat maar wil, de ogen gratis laten testen bij de OogMerk Opticien. Tijdens zo'n oogmeting worden de ogen op een aantal verschillende manieren getest, op wetenschappelijk verantwoorde wijze. De resultaten van de oogmeting worden na afloop vastge legd in een officieel document: de OogMerk Oogkonde. „Het is de bedoeling dat we onze klan- Hans Bolten is trots op zijn vernieuwde Verf en Wand zaak. foto Parakalo) HEILOO - Tijdens de voorinschrijving voor de cursussen van het Nivon is gebleken dat er juist van de zijde van beginners veel belangstelling bestaat voor een nieuwe cursus Zonnekind poppen. In overleg met de cursusleidster Trudy Bolleman is daarom besloten de cursus cadeautjes maken (artikelen gebaseerd op het Zonnekindpoppen-principe) te vervangen door een beginnerscursus Zonnekindpoppen. Degenen die zich reeds voor de cursus cadeautjes maken hadden opgegeven kunnen daaraan blijven deelnemen; voor andere belang stellenden staat inschrijving nog open bij de bekende adressen: Lineke Muller (tel. 072-5334576) of Reina (tel. „072- 5333127). De cursus omvat 10 veertiendaagse les sen op maandagavond: de kosten zijn f 73,50 voor Nivon-leden en f 98,50 voor niet-leden (exclusief materiaalkosten). De eerste les is op 30 september of 14 oktober afhankelijk van de aanmel ding. ten jaarlijks gaan ontmoeten voor zo'n ogentest," zegt OogMerk Opticien John Moen. „Dat is niet in ons belang, maar in hun belang. Onderzoeken heb ben namelijk aangetoond dat veel land genoten geen idee hebben, hoe het er met hun ogen voorstaat. Door jaarlijks te testen, komen we eventuele proble men in een vroeg stadium tegen. Het is dus eigenlijk een kwestie van gezond verstand om jaarlijks de ogen vakkun dig te laten nakijken." Tot slot onderstreept OogMerk he belang van een vakkundige meting door een registeroptometrist, een offi cieel erkende optometrist. OogMerk kan die garantie geven. De OogMerk Oogmeting is dan ook een zeer betrouwbare test. En dat is in een land waar 1 op de 2 mensen bril- of lensdra- gend zijn geen overbodige luxe. HEILOO - Tot en met 12 oktober orga niseert het fonds van Jantje Beton een grootscheepse actie voor verenigingen en basisscholen in Nederland: de Lachen voor 'n knaak Loterij. Het bijzondere van deze actie is dat de helft van de opbrengst bestemd is voor de deelnemende scholen en verenigin gen. De andere helft van de opbrengst wordt door het fonds van Jantje Beton besteed aan allerlei jeugdprojecten en jeugdvoorzieningen in het land. De loten worden verkocht aan ouders, familieleden en bekenden. Voor f 2,50 maakt iedere koper kans op een van de ruim 2.500 prijzen. Maar ook voor de kinderen die de loten verkopen zijn mooie prijzen te winnen. Op die manier kan iedereen lachen voor een knaak! Dankzij de financiële steun van een aantal grote bedrijven die de kosten van de landelijke reclamecampagnes voor hun rekening nemen, gaat een zo groot mogelijk deel van de opbrengst van de loterij naar het goede doel. Voor meer informatie kunt u terecht bij Margreth of Roel van Tienercentrum Tendenz, Pastoor van Muyenweg 12, tel. 072-5335242. HEILOO - Dinsdag 22 oktober om 14.0Cf uur zal de Stichting Toegepaste Gerontologie van de Vrije Universiteit een lezing organiseren in het Open Huis over 'Ouderen en eenzaamheid'. Aan de hand van gegevens uit een grootschalig, recent onderzoek onder Nederlandse ouderen wordt ingegaan op het voorkómen van eenzaamheid bij ouderen en de omstandigheden die eenzaamheid in de hand werken. Tijdens deze lezing zal aandacht besteed worden aan theorie over de aard en het ontstaan van eenzaamheid bij ouderen, praktijkervaringen en wordt informatie gegeven over het leren van technieken die gebruikt kun nen worden om effectiever hulp te bie den bij eenzaamheid en de verwerking van eenzaamheid door ouderen zelf. Dankzij bemiddeling van een charita tieve instelling is de toegang tot deze lezing gratis. Voor eventuele nadere informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Wester weg 294,1852 AS Heiloo, telefoon 072- 5331297. HEILOO - Nadat 6 september al het eerste van Pento Tramps uit het beker toernooi geknikkerd was, onderging het nieuwe jeugdige eerste team van HSV haar vuurdoop in de competitie, met als tegenstander het altijd lastige Superga/Brouwer 1. Hoewel HSV zich de eerste minuten vrijwel constant in balbezit mocht ver heugen, tekende'' Superga al gauw 1-0 aan. De 2-0 volgde via de handen van goalie Ralph Bolten. Toen werd HSV wakker: door een snel genomen Vrije trap van René Kaandorp en één, van Sander van Rijnsoever, kwam HSV langszij. In plaats van korte metten te maken met de tegenstander liet HSV zich in slaap sussen en gaf teveel ruimte voor een schot en werd het 3-2. Later kwam de stand weer gelijk. Het publiek stond op de banken, zeker toen van Rijnsoever van HSV ook nog voor 3-4 zorgde met een magistrale actie. HSV treft in sporthal Het Vennewater het ongenaakbare DOK 1 op vrijdag 20 september om 21.30 uur. HEILOO - Van 23 augustus tot en met 8 september werd er bij tennisvereni ging HSV aan de Bayershoffweg ge streden om het jaarlijkse clubkam pioenschap in verschillende onderde len. Het tweede en derde weekend werden gebruikt voor de halve- en de finale partijen. De clubkampioenschappen vormen nog altijd het sportieve hoogtepunt van het jaar binnen de vereniging. De weer goden hielden het de eerste week niet helemaal droog. Maar over het alge meen was het weer prima en dat gaf l.R. Barendsma 2. R. Zoon (6-4, 6-4) Heren enkel 2 1. Br. v.d. Broek 2. L. v.d. Zeeuw (6-4, 3-6, 6-3) Heren enkel 2 (40+) LG. Berkhout 2. S. de Haan (6-2, 6-3) Heren enkel 3/4 1. R. Demelken 2. E. Oostrom (6-2, 6-4) Heren enkel 3/4 (40+) 1. G.Riesmeyer 2.J. Kaandorp (3- 6,6-2,6-4) LIMMEN - De werkgroep Diakonaal Beraad heeft besloten iets te doen voor veel belangstellenden langs de banen de Stichting Gered Gereedschap. Deze HEILOO - Winkelcentrum 't Hoek stuk, dat deze maand haar eenentwin tigjarig bestaan viert, is onlangs uitge breid met de winkel van de Egmondse visspecialist Michel. „Ik ben alvast maar vooruitgelopen op de fusie tussen Heiloo en Egmond," grijnst Michel Heusy. „Bij mij in de zaak werken nu vijf part-timers die uit Egmond en Heiloo komen, en ik moet zeggen, de samenwerking gaat heel goed," grapt hij verder. Vorig jaar oktober begon Michel in het winkelcentrum. Drie dagen in de week met een karretje in de gangen. Hij rilt nog bij de gedachte: „Koud dat het was van de winter, verschrikkelijk gewoon. Het was op een gegeven moment zo koud dat de uitjes in het bakje bevro ren. Dat was op vrijdag 26 januari, dat vergeet ik nooit meer." Gelukkig voor zagen de collega's in 't Hoekstuk hem geregeld van koffie om warm te blijven. Ondanks de kou zag Michel wel brood in 't Hoekstuk. In maart stapte hij al over naar een grotere verkoopwégen, en vandaar naar de splinternieuwe winkel die gehuisvest is in het pand van de voormalige slijterij. „De consument van tegenwoordig is een stuk veeleisender," weet Michel. „Alleen maar vis verkopen is lang niet voldoende. De klant wil méér." En daar speelt hij handig op in. In de vitrine lig gen visschotels die alleen nog maar in de oven geschoven hoeven te worden: gemakkelijk, snel en vooral heel erg lekker. Een mosselroerbak-schotel met een pittige knoflookmarinade met stoofgroente bijvoorbeeld, of kabel jauw in tomatensaus. „Wat dat betreft moet je, ook in dit vak, bijblijven. Telkens weer nieuwe gerechten verzin nen, geregeld bijscholen, noem maar op. Nog heel vaak hoor ik van klanten dat ze wel van vis houden, maar niet goed weten hoe ze het klaar moeten maken. Voor hen zijn de^e schotels een uitkomst." En wie thuis de keuken helemaal niet in wil, kan zelfs kpmen eten bij Michel. Diverse -uiteraard met vis- belegde broodjes en gebakken vismenu's met frites, salade en sausjes serveert hij aan een van de tafeltjes. Als joch van veertien begon Michel in een vishandel in Egmond. Later ventte hij jaren achtereen vis in Egmond. „En toen had ik er ineens genoeg van. Ik verkocht mijn kar en vertrok naar Oost-Duitsland. Daar ging ik kaas ver kopen." Maar het (visse)bloed kruipt waar het niet gaan kan en Michel belandde toch weer in de vis. Afgelopen zondag deed hij weer mee aan de haringschoonmaakwedstrijd in Heesch in Brabant. En bepaald niet vergeefs: hij eindigde als kampioen van Noord-Holland. en op het terras. Door de inzet van veel leden was het een goed georganiseerd, sportief en gezellig evenement met Alice Zoon en Rienk Barendsma via spannende fina le-partijen als prima clubkampioenen. Hieronder volgen de uitslagen in de diverse onderdelen: Dames dubbel 11. R. Kok - S. Boerlage 2. B. Langedijk - M. Farenhorst (6-3,7- 5) Dames dubbel 2 1. T. Lammers - I. Nanne 2. Ph. de Laat - T. Franken (7-6, 6-2) Dames dubbel 3/4 1. J. Gotwaldt - A. de Haan 2. M. Meijer - S. Ruiter (6- 2,6-7,7-5) Heren dubbel 1 1. R. Zoon - D. Admiraal 2. R. v.Dijk - D. Hoebe (6-0, 6-4) Heren dubbel 2 1. E. Smit - M. Harkmans 2. P. Meijer - W. Wittebrood (6-4,6-4) Heren dubbel 3/4 1. P. Ruiter - E. Oostrom 2. L. Brinkman - J. Blakborn (6-0,6-1) Gemengd dubbel 11. A. Zoon - R. Zoon 2. R. Kok - P. Boerlage (0-6, 6-1, 6-4) Gemengd dubbel 2 1. N. de Boer - T. Dekker 2.C. Boersen - M. Baltus (6-7, 7-6, 6-3) Gemengd dubbel 3/4 1. Kolster - M. Kolster 2. T. Kosters - B. Kosters (6-0,7-6) Dames enkel 11. A. Zoon 2. R. Kok (7- 5,6-7,7-5) Dames enkel 3/4 Ï.A.Smit 2. S. Hanraads (6-4, 6-4) Heren enkel 1 HEILOO - Uitslagen van 10 septem ber; Kerst-Slob 0-1, Manni-Groot 0-1, Maas-Langereis remise, Sauer- Folkertsma 0-1, v.d. Wal-v.d. Werf remi se, Jonkheer-v. Etten 0-1, Horninge- Bosma 0-1, Petricevic-Jongkind 0-1, Lichthart-Klein 1-0, Ranzijn-Ebregt 0- 1, Pias-Blom 1-0, Vlug-Tuinstra 0-1, Lamberts-Bos 0-1, v.d. Veer-Niehaus 0- 1. Wist u dat er bij de Oppositie ook een jeugdclub is? Er wordt gespeeld en les gegeven op de vrijdagavond. Voor ver dere informatie P. Manni 072-5336282, T. Tuinstra 072-5110065. Egmondse Visspecialist Michel prijst zijn waren aan. (foto Parakalo) Stichting is een vrijwilligersorganisatie die in heel Nederland gereedschap inzamelt, opknapt en op aanvraag ver stuurt naar projecten in de derde wereld-landen. Zo heeft de werkplaats in Heiloo pas een project afgerond en gereedschap verstuurt naar Zaïre in Afrika, waar jonge mensen worden opgeleid tot tim merman, meubelmaker en elektricien. De stichting steunt kleinschalige initia tieven van de locale bevolking, die lei den tot economische zelfstandigheid. Het gaat om gereedschap voor hout- en metaalbewerking, autotechniek, metse len en electromontage, dus om hamers, zagen, beitels, vijlen, schroevedraaiers, naai- en boormachines en tuingereed schap. Dus heeft u gereedschap in uw garage of schuur liggen wat u toch al lang niet meer gebruikt, breng het dan even langs bij de Wereldwinkel, Dusseldorperweg 38. Openingstijden vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en zater dag van 10.00 tot 14.00 uur. U kunt ook terecht bij de familie R. Duindam, Pagenlaan 8, tel. 072-5053568 of de familie J. Winder, 't Kieftenland 100, tel. 072-5051947. HEILOO - Afgelopen zaterdag visten vijftien doorgewinterde jeugdvissers uit Heiloo en Egmond in de Lange Vijver in Plan Oost hun vijfde DVW-jeugd- wedstrijd van het seizoen. Niet alleen moest er een winnaar van deze wed strijd uit de bus komen, ook de winnaar van de competitie 1996 was nog niet bekend. Alsof het een goede Tour de France betrof, won 'gele trui-drager' Florian Walraven zaterdag beide. Behalve een beker voor de competitiewinst, kreeg hij ook nog een groot schepnet voor het winnen van de laatste etappe. En die kan hij goed gebruiken: behalve een groot witvisser is Florian namelijk ook een getalenteerd karper- en snoekvis- ser. Voor 1 oktober mag overigens in het water van DVW nog niet gesnoekt wor den. Daarna alleen met DVW-vergun- ning én sportvisakte, tot 1 februari. Snoek mag niet meegenomen worden. HEILOO - De uitslagen van 11 sep tember: A-lijn: 1. dms. Schaap-Zijlstra 67.08 2. dms. Bolweg-Kaashoek 57.92 B-lijn: 1. dms. Werdmuller-Meijering 58.33 2. dms. Cornelissen-Schreiber 57.92 dms. Smit-v. Velzen 59.17 C-lijn: 1. dms. v.Toornburg-de Vries 60.42 2. dms. Smit-v. Velzen 59.17 D-lijn: 1. dms. de Waard-Mooy 63.89 2. dms. Dekker- Kemper 56.94 E-lijn 1. dms. v. Kouwenhoven-v. Dijk 58.33 2. dms. Koens-Emmelot. Uitslagen van 16 september: A-lijn: 1 Ds. Bakker-Visscher 61,7% 2. Mw. Glora-Klaver 59,6% B-lijn: 1. de Lange-Pippel 61,3% 2. Ds. Dolmans- Stark 60% C-lijn: 1. Fam. v.d. Klis 64,2% 2. Ds. v.d. Linden-v. Twuyver 61,2% D-lijn: 1. Fam. Krieger 62.5% 2. Fam. H. Toby 62% E-lijn: 1. Krul-de Buyzer 64,1% 2. Mw. Haafkens- Verkleij 59,4% F-lijn: 1. Fam. Boelhouwer 62% 2. Fam. Mooij 59,4%.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 8