Collecte Diabetes Fonds Knalfeest in BukBuk Aanhangwagen vast in berm ARRO reclame Voetbalclinic bij HSV-jeugd Zorgcentra houden info-ochtend over instellen cliëntenraad P^L IT I E Heiloo 072 533 63 09 30 OKTOBER 072- 06-11 5122222 Nationale collecte brandwondenstichting Bereikbaarheid politie Fotoclub HAF Nieuwe kabelkrant in Heiloo Tendenz op Now-TV Dierenbescherming Pater Borst actie op de Willibrordschool HANDBALPROGRAMMA FORESTERS - zondag 3 november - Foresters A-jeugd - Zeeman/Vg SEW Foresters da. 1 - Olympia I Foresters da. I - Volendam I Foresters B- jeugd - Graftdijk I l.lOu 2.30 u 13.43 u Eerste trekking Rozing Verkoop Handwerken Bowlend Nederland in Heiloo Lokale finale Karaoke Mega Tour Expositie Robert Heindel Damclub Heiloo De wereld van Pierre Nationale voedselactie De oudste collectant, de heer J. Sengers (84) en de jongste, Judith Jonkers (14). HEILOO - Van 3 tot en met 9 novem ber organiseert het Diabetes Fonds Nederland voor de 15e keer de jaarlijk se landelijke collecte. Ook in Heiloo gaat een grote groep collectanten weer op stap. De oudste collectant is de heer J. Sengers (84) en de jongste Judith Jonkers (14). Ten gevolge van diabetes kunnen com plicaties ontstaan. Ieder jaar krijgt één van de complicaties bijzondere aan dacht. Oogaandoeningen zijn complica ties en de belangrijkste oorzaak van slechtziendheid en blindheid in de wes terse wereld tussen het 20ste en 74ste levensjaar. Iedere diabeet krijgt op den duur in meer of mindere mate hiermee te maken. Oogklachten kunnen al ont staan, vóórdat geconstateerd is, dat iemand diabetes heeft. Aanhoudende oogklachten als het gevoel dat de ogen branden, rode ooglidranden of soms dubbel zien, kunnen voorboden zijn van diabetes. Nederland telt momen teel 450.000 diabeten en de deskundi gen verwachten de komende jaren een stijging. Met de opbrengst van de collecte subsi dieert het Diabetes Fonds Nederland wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak van diabetes en de bijkomen de neveneffecten. De slogan voor dit jaar is: Geef 's voor diabetes, met het oog op de toekomst! Mocht u de col lectant missen, dan kunt u uw bijdrage storten op giro 5766 ten name van het Diabetes Fonds Nederland te Amersfoort. HEILOO - Op donderdag 7 november wordt om 10.00, uur in het Open Huis een informatieochtend gehouden voor cliënten van de verzorgingshuizen De Loet en Overkerck. Deze informatie ochtend gaat over de cliëntenraad die per 1 januari volgend jaar wordt inge steld. Nog niet zo lang geleden was het ver zorgingshuis een soort eiland in de wijk. De mensen in de buurt kwamen er vaak alleen maar op bezoek bij oudere familieleden. Op hun beurt hadden de meeste bewoners uit het verzorgingshuis ook weinig contact met buurtbewoners. De afgelopen jaren heeft het verzor gingshuis vèel meer verschillende klan ten gekregen. Een bewoner van een aanleunwoning komt er bijvoorbeeld een warme maaltijd eten en een buurt bewoner die net uit het ziekenhuis is ontslagen, wordt tijdelijk opgevangen. Die klanten hebben natuurlijk allemaal een mening over de zorg die ze krijgen. En wie z'n klanten tevreden wil stellen, doet er goed aan naar die meningen te luisteren. Vanaf volgend jaar wordt er op grond van de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen in verzor gingshuizen een raad ingesteld, waarin alle klanten van het huis zijn vertegen woordigd. Omdat de Heilooër verzorigingshuizen De Loet en Overkerck per 1 januari gaan fuseren wordt er voor beide hui zen één cliëntenraad ingesteld. In de raad hebben zeven leden zitting, van beide huizen een bewonersvertegen woordiger, twee vertegenwoordigers van ouderen in de aanleunwoningen, twee ouderen uit de wijk en een onaf hankelijk voorzitter. De raad vergadert over allerlei zaken die onder de aan dacht gebracht moeten worden bij het bestuur en de directie van de nieuwe stichting Woón- en Zorgcentrum Heiloo. De bewoners van de beide verzorgings huizen worden over de nieuwe cliën tenraad in hun eigen verzorgingshuis geïnformeerd. Ieder ander die meent op één of andere wijze cliënt te zijn is van harte welkom op de informatieoch tend in het Open Huis. •HEILOO HEILOO - Op 21 oktober verleende de bestuurder van een personenauto bij het afslaan op de Vennewatersweg geen voorrang aan een bromfietster. De bromfietster raakte als gevolg van de aanrijding licht gewond. Op de kruising Pastoor van Muyenweg- Ewislaan vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Een be stuurder van een personenauto ver leende op genoemde kruising geen voorrang en reed na de aanrijding door. Het voertuig werd later op de van Merlenlaan beschadigd aangetroffen. Na informatie bleek het voertuig ont vreemd te zijn. Beide personenauto's raakten als gevolg van de aanrijding beschadigd. In een restaurant van een camping werd geprobeerd in te breken. Een deur werd geforceerd. Op 22 oktober vond bij een bedrijf aan de Kanaalweg een bedrijfsongeval plaats. De chauffeur van een zoge naamde vuilverdichter viel vaiï* onge veer 1.80 hoog uit de machine en wist zijn val met zijn linkerhand te breken. Hij werd overgebracht naar het MCA. Op De Waard werd in een woning en in een aangrenzende schoonheidssalon ingebroken. Door het forceren van een raam «werd toegang verschaft. Er wer den onder andere geld en waardepa pieren ontvreemd. Tevens werd ge tracht een personenauto te ontvreem den. Op 23 oktober kwam op de Heerenweg een 76-jarige vrouw ten val toen zij op haar fiets wilde stappen. Hierdoor raakte zij gewond aan haar heup. Ze werd met een ambulance overgebracht naar het MCA. Op 24 oktober werden er uit een kleed kamer van een sportvereniging aan de Bayershoffweg van verschillende per sonen portemonnees met inhoud ont vreemd. Op 26 oktober verleende de bestuurder van een personenauto op de kruising Breedelaan-Brasemcroftlaan geen voorrang. Een aanrijding met een andere personenauto was hiervan het gevolg. Er was alleen materiële schade. Er werd op 26 oktober ook in een woning aan de Westerweg ingebroken. Door het forceren van een raam werd toegang tot de woning verschaft. De gehele woning werd doorzocht. Er wer den onder andere computerapparatuur en een horloge ontvreemd. In de kantine van een sportvereniging aan de Laan van Muijs werd ingebro ken. Door het forceren van een raam werd toegang verschaft. In de kantine werden enkele flesjes frisdrank genut tigd. Er wordt niets vermist. In een sportzaal aan De Dors werd ingebroken. Toegang werd verschaft door het forceren van een deur. In de sportzaal werden enkele vernielingen aangebracht. In de nacht van 26 op 27 oktober wer den een aantal vernielingen gepleegd. Op de Willibrordusweg werden een abri en een verkeerspaal vernield. In 't Loo werd een ingebouwde brandkast opengebroken en vernield. In de omge ving van de Schuine Hondsbosschelaan moesten een vlaggemast en een brie venbus het ontgelden. Op 27 oktober werd uit de tuin van een woning aan De Sonneveld een sier- bloempot met boom ontvreemd. Vorige week werden elf fietsen ont vreemd. HEILOO - Deze week kunt u de col lectanten van de Nederlandse Brand wonden Stichting aan de deur verwach ten. Met de opbrengst van de collecte wordt verder gewerkt aan de doelstel lingen van de stichting: verbetering van de behandeling van brandwondenpa tiënten, wetenschappelijk onderzoek, het voorkomen van brandwonden én het in stand houden van de huidbank. Vorig jaar werden in zo'n zevenduizend huizen de bewoners opgeschrikt door brand. Resultaat: achthonderd meer of m\nder ernstig gewonden en bijna tach tig doden. In totaal liepen ook door andere oorzaken bijna vijftigduizend mensen brandwonden op. Daarom wordt dit jaar, al weer voor de vierde keer, tegelijk met de „collecte de Nationale Brandpreventie Week ge houden, met de bedoeling zo veel mogelijk aandacht voor brandveilig heid te vragen. HEILOO - Ten onrechte wordt vaak gedacht dat de politie in de avonduren en in het weekend niet bereikbaar is. Ook wordt vaak gedacht dat de politie op deze tijden niet in uw woonplaats surveilleert. In principe surveilleert de pqlitie dag en nacht in het gebied Heiloo, Akersloot en Limmen. De politie is altijd bereikbaar op de volgende tele foonnummers en zal indien nodig zo spoedig mogelijk ter plaatse komen. Dus 06-11 als elke seconde telt, 072- 5122222 als het zonder zwaailicht kan. Deze twee telefoonnummers geven een directe verbinding met de meldkamers. Het nummer van het politiebureau in Heiloo is 072-5337676. Het bureau is open dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur en tevens op vrijdag van 18.00 tot 22.00 uur. De Pilgrims HEILOO - Na twee jaar afwezigheid is Arti-vision weer terug in Heiloo. Om dit te vieren geeft de BukBuk zoals vanouds een knalfeest op vrijdag 1 november. Dit keer met drie top dj's, namelijk Will van Arti-Vision, Mistery World, Michel de Heij (Nighttown Chemestry) en dj Koert Atlantis, Mistery Land). Net als vroeger ziet de zaal er weer piekfijn uit en is de licht show weer oké. De entree is f 15,- en de deuren gaan om 21.00 uur open. Zaterdag 2 novemoer staat op het Buk podium alweer een band van top-for- maat: The Pilgrims. The Pilgrims beho ren al jaren tot de onbetwiste toppers van het Nederlandse clubcircuit. De band ontwikkelde in de loop der tijd een heel eigen geluid, geschoeid op een leest van blues, rock en funk. Het authentieke stemgeluid, rauw en zwaar, van zanger en gitarist Reniet Vrieze wordt door velen bejubeld. HEILOO - De dia-bespreekavond van vorige week dinsdag is bij de aanwezi gen niet gemakkelijk gevallen. Het ingezonden werk werd van ongezouten kritiek voorzien. Inderdaad was het getoonde werk merendeels van te laag niveau. Hetgeen betekent om bij de volaende bespreking met hernieuwde ijver beter voor de dag te komen. Dinsdag 5 november volgt met een fotovoordracht van een bekende foto graaf van buiten de vereniging. Belangstellenden die het betere foto werk eens van nabij willen meemaken zijn welkom en kunnen bellen naar R.P. van Nederveen (tel. 072-5334402) of G. Blom (tel. 072-5334095). De bijeen komsten zijn in het Open Huis en beginnen om 20.15 uur. HEILOO - De uitgever van de Alkmaarse Kabelkrant, InfoServices, heeft een aantal gemeenten in de regio, waaronder Heiloo, gevraagd toegelaten te worden tot het kabelnet. Dit verzoek is ook ingediend bij Multikabel, de exploitant van het kabelnetwerk. Momenteel draait hier alleen de kabel krant van Holland Advertising uit Den Helder. De Alkmaars Kabelkrant is van mening dat de regionale ontwikke lingen pleiten voor 'een journalistieke verbreding van het draagvlak'. Direc teur Eric Panhuis van InfoServices: „Politiek en economisch wordt de regio steeds meer één. Er zijn samenwer kingsverbanden tussen Heerhugo- waard, Alkmaar en Langedijk (HAL) en tussen de gemeenten Bergen, Egmond, Schoorl en Heiloo. Wij willen in deze regio ook het 'kleinere nieuws' brengen, iets waar we nu geen plaats voor hebben." Panhuis -kan nog niet zeggen of hij denkt aan aparte edities van zijn kabelkrant. Voor concurrentie van Holland Ad vertising, dat op ditzelfde moment haar best doet om in Alkmaar met een twee de kabelkrant (naast de Alkmaarse) uit te komen, is Panhuis niet bang. „De Alkmaarse Kabelkrant behoort vol gens een omnibusonderzoek van de gemeente Alkmaar tot de best bekeken kabelkranten in Nederland. Daarbij zit ten wij midden in het verspreidingsge bied en zijn goed in het nieuws inge voerd." HEILOO - Afgelopen vrijdag wilde de bestuurder van een tractor met twee aanhangwagens uitwijken voor een geparkeerd motorvoertuig op de Boekelermeerweg. Als gevolg hiervan kwam de laatste aanhanger in de berm en zakte tot aan de achteras in de grond. Een gedeelte van de lading, bestaande uit kratten bloembollen, kwam in de sloot terecht, (foto EWD) HEILOO - Je kent vast wel het spette rende mega te gekke televisieprogram ma NOW-TW van Veronica. Daar gaat Tendenz naar toe, maar nu komt het grootste nieuws: jij kunt nog mee! Bij Veronica kun je alles van dichtbij volgen. Het is zelfs ook mogelijk dat je mee mag doen met spelletjes en dat je op tv komt. De groep gaat op vrijdag avond 8 november met de trein. Er is echter niet veel plaats meer over. Ben jij 15 of ouder, dan kun je je tot uiterlijk 1 november opgeven bij iemand van Tendenz. Reiskosten voor de trein zijn 15 gulden. Als je wat meer wilt weten, kun je het altijd even vragen. Wees er wel snel bij, want op is op. Vrijdag t/m maandag Hockeyvereniging de Terriërs* kantine sportcomplex het Vennewater. Zater dag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrijdag en maandag vaif 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 2 november Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 9.00 en 11.30 uur. Ook gebruikte kleding. Paulusschool, huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg- Ewisweg-Het Zevenhuizen en Westerweg. Dozen en bundels gereed zetten langs de kant van de weg vóór 9.00 uur. Halen op ver zoek tel. 072-5340667. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container bij flatgebouw in De Kandelaar nabij nr. 12, tussen 10.00 en 18.00 uur en op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk, tussen 10.30 en 12.00 uur. Woensdag 6 november Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie, gedeelte plan Ypestein /Dompvloetlaan. Dozen en bundels gereedzetten langs de kant van de weg vóór 18.00 uur. Halen op verzoek tel. 072-5337281. Elke woensdag Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in de Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 12.00 en 18.00 uur. Hockeyvereniging de Terriërs, bij de kantine aan Het Vennewater. Van 13.00 tot 20.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Wes terweg 292. Tussen 9.00 en 17.00 uur. Halen op verzoek: tel. 5331840 en 5063525. De Springschans (Oost en Centrum), Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6. Brengen tijdens schooluren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij locatie Centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43/ Het Malevoort 5, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Alle dagen Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container op sportpark De Egelshoek, Laan van Muijs. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan /Westerweg. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Inspectie Heiloo e.o.: 072-5719490 Vermiste en gevonden katten: 072- 5616106 Honden en katten Heiloo en Limmen: 072-5334316 Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Nrd. Kennemerland: 072-5644066 (alarm) en 072-5622717 (vermissingen). Het voorprogramma wordt gedaan door de Amsterdamse band Marilyn Twice. Dit vijftal deed mee aan de onlangs gehouden finale van de Grote Prijs Van Nederland, nadat het de Amsterdamse Popprijs had gewonnen. Marilyn Twice speelt zweverige gitaar rock die vaag doet denken aan bands als The Tea Party en Siouxie en The Banshees. Met een zangeres die beschikt over een schitterende stem heeft Marilyn Twice absoluut een troef in handen. Aanvang van dit spektakel is om 21.00 uur en de toegangsprijs is f 12,50. Op zondag 3 november is er weer een jamsessie in de Buk. Dit seizoen gaan de jamsessies begeleid worden door Gert-Paul van der Horst, voormalig bassist van de formatie Skyline. Ieder een die mee wil jammen is van harte welkom. Een backline is aanwezig en ervaring is niet vereist. De aanvang is om 15.00 uur en de toegang en deelna me is gratis. Vermist: Grijs/rood/wit poesje, 3 maanden, Hoogeweg bij Krommelaan, Heiloo. Schuwe witte poes met grote zwarte vlekken op de rug, zwarte staat met witte punt, vóór- en bovenkant van de kop zwart, onderkant wit, 3 jr., Egelenburg/Slootenslaan, Heiloo. Lapjespoes met veel wit, rood snorret je, 5 jr., Boekenstein, Heiloo. Joep, gec. cyperse kater met zwarte poten, 1 jr., Bosb.Toussaintweg, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden: Ongec. cyperse kater, A9, Akersloot. Samojeed (witte Russische poolhond), reu met witte vlooienband, Hoeverweg, Egmond, inl. 072-5616106. Kalenders De dierenbeschermingskalender 1997 is a f 7,25 verkrijgbaar bij mevrouw de Rover, Rechte Hondsbosschelaan 4, Heiloo, tel. 072-5332027. HEILOO - Op het schoolplein van de Willibrordschool werd eind september een groot spektakelstuk opgevoerd. Na afloop hiervan werd een gezellig plein- feest georganiseerd met een springkus sen, spelletjes en eten en drinken voor iedereen. Maar overal moest voor betaald worden. Dit alles was in het kader van de jaarlijks terugkerende Pater Borst actie. De kinderen, de ouders en vele familie leden en bekenden hebben gezorgd voor een onvergetelijke avond. Het feest heeft een geweldig bedrag opgele verd, te weten f 4.757,50. Dit geld gaat naar pater Borst, die werkzaam is in Chili. Daar wil hij van dit geld een huis bouwen voor de jeugd in de sloppen wijken, die een groot deel van de dag op straat leven. Vaak leidt dat tot crimi naliteit. Hij hoopt met dit jeugdhuis de zwervende kinderen een zinvol tijdver drijf te kunnen bieden en ze letterlijk en figuurlijk van de straat te houden. Afgelopen vrijdag werd in de aula van de school een symbolische cheque overhandigd aan mijnheer en mevrouw Bakker in het bijzijn van alle kinderen en vele ouders. Mevrouw Bakker is een zus van pater Borst en zij draagt zorg voor de goede afwikkeling. In haar woordje bedankte zij de kinderen, alle ouders en iedereen die een bijdrage heeft geleverd. De organisatie hoopt ook volgend jaar weer een Pater Borst actie te houden. C^pxpltküi 't VeMH&UKiiéA 10.00 u HEILOO - Afgelopen maandag vond onder het toeziend oog van een notaris de eerste trekking plaats van de klan tenactie van de honderdjarige firma Rozing. De familie Visser uit Egmond aan Zee was de eerste gelukkige. Hun aankoop bon van het door hen aangeschafte bankstel bleek goed voor een waarde- cheque ter waarde van de helft van het bestede bedrag. De waardecheque van de firma Rozing blijft twee jaar geldig. Over twee weken is de nieuwe trek king. HEILOO - De afdeling Heiloo van het Rode Kruis zal vrijdag 1 november in de Grosmarkt in Ypestein vanaf 9.00 uur weer klaar staan met mooie hand werken en gebreide en gehaakte baby- en kinderkleding. Dit alles vervaardigd door deelnemers aan de handwerkmid- dagen van de Welfare op diverse loca ties in Heiloo. De vrijwilligers zullen u graag ontmoe ten tijdens deze verkoping tot 21.00 uur direct bij de ingang van de Grosmarkt. Voor inlichtingen bij de Welfare van het Rode Kruis: Susan Lauweret, tel. 5334467. HEILOO - Vanaf zaterdag 26 oktober tot en met zondag 3 november organi seert Bowlingvereniging Heiloo in het Bowling- en Snookercenter Heiloo aan de Kennemerstraatweg 341 voor het veertiende jaar het nationaal hoog aan geschreven bowlingtoernooi 'Active single scratch week Heiloo'. Ook dit jaar is de belangstelling voor dit door de NBF (Nationale Bowling Federatie) officieel erkend toernooi weer extra groot, omdat de hier behaal de resultaten van de bowlers en bowl- sters meetellen voor de GWK Masters. Dit is een reeks van bowlingtoernooien (Dutch Bowling Tour) dat tijdens het bowlingseizoen door heel Nederland wordt gespeeld. Onder de ruim 300 deelnemers treffen we weer top-bowlers, zoals Michael Sassen, Erwin Groen, Nico Thienpondt (wereldkampioenen 1995) de Belg Yves van Eyken, Erik Kok en de dames Hellen Beverdam, Jos Eliason, Silvia Spijker, Ross Greiner en vele anderen. Een deel van de prijzenpot van f 17.000,- wordt verdeeld door de finalis ten van de masterklasse op zaterdag 2 november. Het andere deel is bestemd voor de finalisten van de le klasse, die op zon dag 3 november wordt gespeeld. De winnaars van de fel begeerde wisselbe kers voor de man en vrouw met de hoogste pinfall zijn pas na de finale van de le klasse (zondagavond) bekend. EGMOND - Corry Konings of Celine Dion, Marco Borsato of Cliff21 kan didaten vertolken op zondag 3 novem ber hun favoriete hit in de lokale finale van de Karaoke Mega Tour. Gedurende de afgelopen drie maanden vonden voorrondes plaats in Paal 38 aan het Pompplein 5 in Egmond aan Zee. De lokale wordt daar ook gehou den, om 20.30 uur. De drie winnaars van deze lokale fina le gaan naar een landelijke halve finale. Zangtalent dat dan nog verder komt gaat naar de landelijke finale en daar mee op voor de grote prijzen, zoals een vliegreis naar Curacao. Degene die zondag de lokale finale wint, krijgt van organisator That's Fun Entertainment medio volgend jaar als prijs een cd- opname aangeboden. De voetbalclinic bij HSV. HEILOO - Onder de technische lei ding van Gerben Oost^rink en Steven Ursum is op maandag 14 en dinsdag 15 oktober voor de tweedje keer de voet balclinic gehouden voof de C, D, en E- jeugd van de voetbalvereniging HSV. De eerste dag stond in het teken van techniek (kappen/draaien), de tweede dag was meer gericht op tactiek" (partij- vormen). De middagen waren vrij gemaakt voor spelvormen. Èen korte balans na twee dagen. Kappen en draaien, voor een aantal al bekend, voor velen nog een duister ter rein. De basis is aangereikt, nu zelf oefenen. De tweede dag was uitleven na een zware eerste dag met tropische tempe raturen. Diverse vormen van partij, waar niet alleen doelpunten maken, maar tevens samenspel geoefend werd. Ook dit jaar was de clinic weer zeer geslaagd met een opkomst van hon- De Dancing Heindel. Fool van Robert HEILOO - De Amerikaan Robert Heindel heeft binnenkort een expositie bij The Obsession of Art aan de Kennemerstraatweg 382. Robert Hein del heeft internationale faam verwor ven met zijn schilderijen, geïnspireerd door dansers en hun bewegingstaal. Voor de Nederlandse tentoonstelling is een interessante collectie samenge bracht, originelen en silkscreens. Onder het nieuwe werk zijn ook schilderijen uit zijn recente Painted Walls periode. Op basis van wanddecoraties in inland se Afrikaanse hutten bouwt Heindel aan zijn onnavolgbare vormen, zacht en scherp, zijn dynamische kleurvoering en mystieke spanning. De Painted Walls bieden een verrassend openharti ge kijk op de emotionele belevingswe reld van deze beroemde hedendaagse meester. Tevens is op deze expositie aanwezig Ada Strooper met haar kera- mieken. De tentoonstelling is van 3 tot en met 24 november op (donderdag tot en met zondag van 14.00 tot 20.00 uur). De officiële opening is op zaterdag 2 november om 17.00 uur met een inlei ding van drs. Frans Jeursen^ redacteur bij het kunstmagazine van Nederland 'Kunstwerk'. Voor inlichtingen of afspraken kunt u contact opnemen met Yvonne van Zoelen, tel. 072-5818461. derd voetballers. HSV bedankt de deel nemers nogmaals voor hun inzet en enthousiasme. HEILOO - De uitslagen van de zesde ronde: R. Koch-N. Ligthart 0-2, F. Schouten-R. de Boer 1-1, M. Houtenbos-P. Heijne 0- 2, C. v. Lieshout-J. Kraakman 1-1. Uitslagen zevende ronde: N. Ligthart- R. de Boer 1-1, C. v. Lieshout-P. Heijne 1-1, M. Houtenbos-R. Koch 0-2, F. Schouten-A. Valkering 1-1. De ontmoe ting tussen Broeikas (Akersloot) en Damclub Heiloo is vastgesteld op dins dag 12 november. HEILOO - Poppentheater Rapunzel presenteert de voorstelling De Wereld van Pierre op woensdag 13 november om 14.30 uur. De voorstelling wordt gegeven aan de Westerweg 185. De voorstelling gaat over Pierre die met zijn circus rond trekt, maar in de problemen raakt als een van zijn belangrijkste artiesten niet komt opda gen. Alleen met hulp van de kinderen zal het Pierre misschein lukken de cir cusvoorstelling toch door te laten gaan. Dit poppentheater is een spektakel waarin poppen in gesprek raken met de kinderen, die eigenlijk geen toeschou wer meer zijn, maar zelf in het circus spelen. Ook de kleinere kinderen kun nen meedoen omdat het verhaal zo is opgebouwd dat ze de draad steeds weer kunnen oppakken. De wereld van Pierre is bedoeld voor kinderen vanaf ongeveer 3 jaar maar is geschikt voor alle leeftijden. Kaarten a f 5,- zijn vanaf vandaag verkrijgbaar bij speelgoedwinkel De Gelaarsde Kat, Heerenweg 205, tel. 072-5330868, thea ter Rapunzel, Werkendelslaan 114, tel. 072-5337525 en de Stichting Centrum Metamorphose, Westerweg 185, tel. 072-5338446. Bij voldoende belangstel ling wordt er een tweede voorstelling gehouden op woensdag 20 november. HEILOO - Op zaterdag 2 november wordt in heel Nederland in meer dan 500 supermarkten een voedselactie gehouden voor de mensen in Oost- Europa. In Heiloo wordt in de Albert Heijn Supermarkt in 't Loo deze actie gehouden. Een aantal vrijwilligers van de hulpver leningsorganisatie Dorkas uit Andijk staan bij de ingang van de supermarkt en overhandigen een 'boodschappen lijstje'. U wordt verzocht één of meer dere artikelen van dit lijstje te kopen en aan de uitgang aan de Dorkas-mede- werkers af te geven. Zij zorgen er dan verder voor dat mensen in onder ande re Albanië, voormalig Joegoslavië en diverse republieken in de voormalige Sovjet Unie deze voedselpakketten krijgen om hen in de moeilijke winter een steuntje in de rug te geven. Ook staat er een bus waarin u uw sta tiegeldbonnen kunt doen. De op brengst wordt gebruikt als bijdrage in de transportkosten. De Dorkas-mede- werkers zijn te herkennen aan een blauwe button. Door het besteden van enkele guldens kunt u in deze donkere maanden licht brengen in het leven van de mensen in Oost-Europa.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 10