A. Nuyens 11 november 32,50 3 gangen menu. SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT Chinees Indisch Oriental Restaurant $fjH$CWof- 3gangen' menu nov. '96 ■■■■■■Illsl!! r\ w gemeente mmiïÉMMiÊMlÈÊÊÈÊÊ SCHOLENMARKT IN CASTRICUM PR FIL- MARTIEN HOEBE WATERSCHAP HET LANGE ROND Afhaalmenu O J voor het rooien van Dahlia's Restaurant Gastronome op de VUURBAAK in Limmen.':: Hèl adres «oor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! waardebon van 2.50 november '96 29,50 4 kilo Elstar 5,00 6 pond super Jonagold5,00 4 kilo Delba, fijne handappel 5,00 St. Maartentip: 4 pond Clementine mandarijnen 5,00 Héél kilo witlof1»50 Grote Hollandse bloemkool1.00 3 pond super Muskaat druiven2.50 Speciale aanbieding 'Zondag Buffet' PAGINA 16 (ook voor de zaterdag) Visweg 44 - Limmen Tel. 072 5051308 - 072 5052591 Rijksweg 100, 1906 BK Limmen, telefoon 072 505 12 96, fax 072 505 34 74 is de dag dat u in de Gastronome wild eten mag ^16 twins ha/U& w&Us&m/! Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 8-11 in Limmen Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! in o.b.s. de S0KKERWEI Oranjelaan/hoek Kleibroek zaterdag 9 nov. 10.00 -13.00 uur Ceboortekaarten - Trouwkaarten Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nu ook op zaterdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. AN DEN I De Limmer Gemeenschap nodigt u uit: 12 november 1996 in de Vredeburg: aanvang 20.00 uur discussie over de toekomst van Limmen WINTERBEURT 59,- FIETSEN Stationsweg 2 Heiloo 072 5335596 Maandags gesloten OPENBARE COMMISSIE VERGADERINGEN BEGROTING 1997 AANVRAGEN VOOR ONTHEF FING OF VERGUNNING PEILBEHEER TUSSEN ZAAN EN HONDSBOSSCHE Bij besteding van iedere f 30.- bij afhalen krijgt u een Chinese groenten mix - met gesn. Biefstuk en Kipfilet Babi-pangang Mini-Loempia's en Kerry Koekjes Nasi Goreng of Bami Goreng of witte rijst Compleet goed voor 2 personen minimaal voor 2 pers. a 35,00 p.p 1 e Kantonese eend - geroosterde eend met ananas en honing 2e Kong-po Rau - gesneden biefstuk in gekruide saus en chin, groenten Cha Siu - Chin. Babi-pangang Nasi goreng of Bami goreng of witte rijst 3e Chinees dessert ijs Het is weer feest, als U bij Bamboehof bent geweest. Voorgerecht! Soep v.d. dag! Buffet naar keuze! (onbeperkt) Bij 4 personen één fles huiswijn CADEAU! (meenemen) Kinderen onder de 12 jaar HALVE PRIJS Bij 15 personen kunt u iedere dag bestellen! Iedere zondag vanaf 17.30 uur van 32.50 p.p. nu voor 29.50 p.p Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Ontwerp-beschikking Wet milieubeheer (hfdst. l3)IAIgemene Wet bestuursrecht (art. 3:19) Vergunning Veiling Commissie bezwaar- en beroepschriften Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunning Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Gemeentehuis verleent politieservice GEVRAAGD Scholieren LIMMEN. LET OP!!! Voor 7e en 8e groepers van basisscholen tussen Alkmaar en Beverwijk Kom, als je meer wilt weten over het open baar voortgezet onderwijs in de streek: J.R Thijsse college - VBO Groenschool Noord Kennemerland - osg Midden- Kennemerland - osg Willem Blaeu, afd. levensmiddelentechnologie en grafische techniek - Jan van Scorel College afd. handel en Kohnstammjaar - Murmellius Gymnasium - Grafische school VERENIGING OPENBAAR ONDERWIJS Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) iAARD Tel. (072) 50515 58 ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN D T P. LITHOGRAFIE DRUKKERIJ h DE FIETSSPECIALIST Zorg dat u als fietser veilig de winter doorkomt! De PROFILE winterbeurt betekent dat wij uw fiets van A tot Z nakijken, smeren, oliën, afstellen en poetsen. Kraakvrij, smetvrij èn dat voor maar Komen wij onderdelen tegen die ver vangen moeten worden, krijgt u hier van vooraf bericht en prijsopgave. U beslist dan zelf of u die meerkosten wilt maken of niet. Wat we allemaal nakijken en verhelpen aan uw fiets? Fiets de checklist maar eens door. Dan weet u zeker dat we niks over het hoofd zullen zien! KWALITEIT - SERVICE - SCHERPE PRIJS Waterschap Het Lange Rond zorgt voor veilige dijken en juiste waterpeilen in het gebied tussen de Zaan en de Hondsbossche Zeewering. Het werkgebied kenmerkt zich door vrij afstromende gebieden langs de binnenduinrand van Beverwijk tot Camper duin, diepe droogmakerijen en drasse veen- weiden. In déze landelijke, maar plaatselijk sterk verstedelijkte regio van 400 vierkante kilo meter, wonen 300.000 mensen. De begro ting bedraagt ruim 25 miljoen gulden, waarvan 18 miljoen rechtstreeks door de inwoners via de waterschapslasten wordt opgebracht. De kleine, slagvaardige organi satie bestaat uit een administratieve en een technische dienst> waarbij 60 personen werkzaam zijn. Het kantoor van het water schap is gevestigd aan de Arcadialaan 40, Alkmaar. Voor meer informatie, vragen, tips of klach ten over het waterbeheer kunt u daar te recht. Als u voor een specifiek onderwerp langs wilt komen, maak dan eerst een afspraak. Waterschap Het Lange Rond, Arcadialaan 40, Postbus 127, 1800 AC Alkmaar, telefoon (072) 541 02 02. Maandag 11 november Financiën en Personeelszaken Op de agenda staan onder andere de volgende onderwerpen: - verruiming van het kwijtscheldingsbeleid; - begroting 1997, meerjarenraming 1997-2001 en vaststelling van de omslagverordening; - beleidsplan 1997. Dinsdag 12 november Werken en Schouwzaken Op de agenda staan onder andere de volgende onderwerpen: - begroting 1997 en meerjarenraming 1997-2001 - beleidsplan 1997; - peilbesluit Ypestein 1996 te Heiloo; - plan van werken 2e fase Westwouderpolder; - peilbesluit Graftermeer T997; - gemeenschappelijke regeling opslag en verwer king verontreinigde baggerspecie. Donderdag 14 november Algemene Zaken Op de agenda staan onder andere de volgende onderwerpen: - stand van zaken Evaluatierapport Waterbeheers plan; - stand van zaken totstandkoming nieuw Alge meen Kiesreglement; - gemeenschappelijke regeling opslag en verwer king verontreinigde baggerspecie. - beleidsplan 1997; - verordening opstellen aanbeveling in verband met de vervulling van de vacature dijkgraaf; - transacties onroerende zaken. Alle drie de commissies vergaderen in het gebouw Justus van Effenstraat 11-13 (gelegen achter het waterschapskantoor). Aanvang 20.00 uur. Indien u voor de vergadering over één van de te behan delen onderwerpen uw mening wilt geven, dan kunt u gebruik maken van het spreekrecht. U kunt hiervoor een afspraak maken met de se cretaris van de desbetreffende commissie. De stuk ken liggen tijdens kantooruren ter inzage in het waterschapskantoor. De begroting met bijlagen voor het jaar 1997 ligt van 4 tot en met 17 november ter inzage in het water schapskantoor te Alkmaar. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze daarover indienen bij het dagelijks bestuur van het waterschap. De volgende aanvragen zijn binnengekomen: 1H.F. van der Gragt te Assendelft voor het ma ken van een steiger ter hoogte van de Om loop 44 te Assendelft. 2. P.M. Siemonsma te Assendelft voor het ma ken van een steiger ter hoogte van de Om loop 46 te Assendelft. 3. M. Kopper te Assendelft voor het dempen van een waterloop alsmede het maken van een dam met duiker ter hoogte van Zaandammer- weg 24 te Assendelft. 4. A. Bleijendaal te Uitgeest voor het maken van een vlonder terras ter hoogte van de Lagen dijk 23 te Uitgeest. 5. C. Dekker te Uitgeest voor het maken van een vlonder terras ter hoogte van Lagendijk 25 te Uitgeest. 6. Energie Noord West te Alkmaar voor het leg gen van laagspanning- en middenspanning- kabel, alsmede het stichten van een voeding- punt nabij de Noord-Schermerdijk nr 12 te nabij Rustenburg 7. Gemeente Zaanstad voor het leggen van rio lering in het Noordeinde te Wormerveer. 8. Energie Noord West te Alkmaar voor het uit voeren van laagspanningswerkzaamheden ter hoogte van de Roossloot gemeente Bergen. 9. Bouwbedrijf Rotteveel te Zuidschermer voor het verwijderen van een brug, het verzwaren van een brug, het verwijderen van een dam met duiker alsmede het maken van een dam zonder duiker ter hoogte van Noordeinde 4C te Noordeinde. 10. P.J. Dekker te Schoorl voor het verwijderen van een dam, het plaatsen van een tweetal- dammen met duiker en het verplaatsen van een dam met duiker. 11. NBM Noord-West BV te Zaandam voor het tijdelijk dempen van twee sloten en het tijde lijk aanbrengen van dammen ten behoeve van een transportroute voor bestemmingsplan Willis-Indijk te Krommenie. 12. J.S. van der Steen te Limmen voor het realise ren van een peilwijziging, het maken van een dam met duiker, het dempen van een sloot en het graven van een sloot ten behoeve van herinrichting diverse percelen ter hoogte van de Achterweg te Limmen. 13. PTT Telecom district Amsterdam voor leg en laswerkzaamheden aan het kabelnet ter hoogte van de Noorderhoofdstraat en Vissers pad gemeente Zaanstad. Deze aanvragen liggen vanaf vrijdag 8 novem ber tot en met vrijdag 6 december 1996 voor be langhebbenden ter inzage in het waterschaps kantoor te Alkmaar. Gedurende deze periode kunnen belangheb benden hun zienswijze daarover indienen bij het dagelijks bestuur van het waterschap. Rijksweg 121, 1906 BG Limmen Telefoon 072 5051383 7 dagen per week geopend vanaf 11.00 tot 22.00 uur (Chinese kleine hapjes) Limmen Burgemeester en wethouders hebben de ontwerp-beschikking verleend voor een ver gunning in het kader van de Wet milieubeheer aan: - Ooms verpakkingstechniek, perceel Kerkweg 29 te Limmen kadastraal bekend gemeente Limmen, sektie A nrs 3109 en 3111 Inzage en bezwaar De aanvraag alsmede de ontwerpbeschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen op het gemeentehuis ter inzage vanaf 6 november 1996 tot en met 5 december 1996. Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen van de vergunning kunt u tot en met 5 december 1996 schriftelijk bij burgemeester en wethouders inbrengen. De ingeko men bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet u schriftelijk tegelijk met de be denkingen bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een ieder gedurende bovengenoemde termijn, desgevraagd, tijdens een ge- dachtenwisseling over bovenvermelde stukken mondeling bedenkingen inbrengen. U kunt daarvoor een afspraak maken met mevrouw Schut van de afdeling Milieu, tele foonnummer: (072)5051456. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het organiseren van een openbare veiling in "de Burgerij" aan: - het comité Kerk- en Jeugdveiling, voor vrijdag I november 1996. Inzage en bezwaar De stukken die betrekking hebben op boven genoemde vergunning liggen voor een ie der ter inzage op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tegen bovengenoemd besluit tot I I december 1996 bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 9 1906 ZG te Limmen. Het bezwaarschrift moet op grond van art. 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht zijn ondertekend en dient tenminste te bevatten: naam en adres.van de indiener, de dagte kening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ingesteld en de gron den waarop het bezwaarschrift rust. Als u een bezwaarschrift indient kunt u tevens om een voorlopige voorziening verzoe ken bij de president van de rechtbank in Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG te Alkmaar. Een voorlopige voorziening kan door de president van de rechtbank worden getroffen indien onverwijlde spoed gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Van de verzoe ker van een voorlopige voorziening wordt tevens een griffierecht geheven door de grif fier van de rechtbank. De commissie bezwaar- en beroepschriften zal zitting houden op maandag 11 no vember 1996 voor de behandeling van de bij burgemeester en wethouders ingedien de bezwaarschriften. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis, Zonnedauw 4a (zijingang) te Limmen. Agenda 19.30 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit tot afwijzing van het subsi dieverzoek. 20.00 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen de uitgekeerde vergoeding voor het in zamelen van oudpapier. 20.30 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit tot verlening van een bouw vergunning voor Rijksweg I 17. De hoorzittingen zijn openbaar en alle belanghebbenden worden in beginsel in eikaars aanwezigheid gehoord. De stukken liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Vredeburglaan 2 bouwen van een tuinhuisje - Hogeweg 160 bouwen van een dakkapel berging - Hogeweg 187 A bouwen van een garage - het Achtkant 17 plaatsen van een dakkapel Burgemeester en wethouders hebben een sloopvergunning afgegeven voor: - Hogeweg 187 A: slopen van een garage Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Bij burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwaanvragen c.q. meldingen van bouwvoornemens ingediend: - Hogeweg 148: bouwen van een woonhuis inpandige garage vrijstaande berging De aanvragen liggen vanaf morgen gedurende 2 weken voor een ieder in het gemeen tehuis ter inzage. De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het ge meentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 16