Nico Keuning laat 'Rozenwolken en wierookwalmen' uit zijn pen vloeien Piet Tros levert exclusieve kastenwanden op maat AR RO reclame 't Hoekstuk viert groot feest met eenentwintigjarig bestaan Foresters pakt punt tegen MFC Nieuwe slijterij geopend in winkelcentrum 't Hoekstuk Heiloo 072 533 63 09 PAGINA 6 UITKIJKPOST - 6 NOVEMBER -f v Rozenwolken en wierookwalmen Don Giovanni in Heiloo Van straatlied en cabaret Schaakclub Oppositie Herhalingscursus reanimatie Boscrossers sluiten seizoen af 't VmmaMde/i HANDBALPROGRAMMA FORESTERS - donderdag 14 november - Derde ronde Beker 19.30 uur Foresters da. I - WGW I Yoedselactie groot succes HEILOO - Volgende week verschijnt 'Rozenwolken en wierookwalmen', een letterkundige reisgids die de lezer mee voert langs tal van bijzondere plekjes in Heiloo. Dit unieke boekje is geschre ven door uitgever en leraar Nederlands Nico Keuning en verscheen bij zijn eigen uitgeverij Reservaat. Het boekje is een literaire tocht, aldus de flaptekst, waarin de hedendaagse pelgrim kan kennismaken met een ander Heiloo, waar het verleden uit het besloten domein van het vergeten te voorschijn komt. Wie het boekje leest, hoort '...het ruisen van de satijnen man tel van dominee-dichter Hasebroek, die op lage schoenen met zilveren gespen en met een driekante steek op de over steek maakt van de Pastorij naar het Witte Kerkje'. Voorin het boekje staat het kaartje met de route langs tien memorabele plek ken in Heiloo, plekken waar voetaf drukken van beroemde schrijvers lig gen. Schrijvers als Nicolaas Beets en E.J.Potgieter, Gerard Reve en God fried Bomans, Adriaan Venema, Jan Hanlo, maar ook hedendaagse dichters als Margreet Schouwenaar, Gijs IJlander en Pieter Boskma. De reiziger kan zijn tocht op elk gewenst punt beginnen. De afzonderlijke hoofdstuk jes worden ingeleid door een korte, lite raire aanduiding van de plek. De uit voerige tekst die volgt, kan de pelgrim later thuis op zijn gemak lezen. Het bij zonder vormgegeven boekje is voor zien van veel illustraties. In het tuinhuisje achter zijn woning vertelt Nico Keuning over het ontstaan van het boekje. De kachel snort zacht jes op de achtergrond, regendruppeltjes tikken stilletjes tegen het venster. Af en toe klinkt het kraaien van een haan. „Ik heb letterkunde gestudeerd en sinds '85 geef ik les. Op het moment geef ik het vak taalbeheersing aan de HES in Amsterdam. In mijn 'vrije' tijd houd ik me bezig met de literatuur." Vanaf 1989 beheert hij samen met vormgever Peter Thijs uitgeverij Reservaat. „Ons eerste boekje was 'Nu is hij er niet meer, in memoriam Louis Paul Boon'. Het verscheen naar aanlei ding van zijn tiende sterfdag. Ik ben een groot liefhebber van het werk van Boon en had alle in memoriams verza meld die over hem waren verschenen." Het boekje, daf in een kleine oplage werd uitgebracht, trok de aandacht van de pers. „Het feit dat het besproken werd, beschouwde ik meteen als een erkenning. Of de recensie nu positief of negatief is, je wordt dan toch serieus genomen in de literatuur." Sindsdien verschijnt er elk jaar een boekje. De kring van Heiloo Nico Keuning: „Ik woon nu ruim acht jaar in Heiloo en altijd als ik hier het bos instapte, dacht ik aan Nicolaas Beets, die hier op Nijenburg heeft gelo geerd met zijn vrouw Aleide van Foreest. Ik heb in 1982 de expositie 'De kring van Heiloo' bezocht, in De Oude Pastorij, waar dominee-dichter Hase broek gewoond heeft. Zo is langzamer hand het idee voor 'Rozenwolken en wierookwalmen' gegroeid. Ik heb altijd een fascinatie gehad voor 'welke schrij ver heeft waar gewoond'. Als ik naar Lochem ga, om maar wat te noemen, kijk ik eerst in de letterkundige reisgids wie daar gewoond heeft." En zo verging het de schrijver ook in Heiloo. Van Reve en zijn bezoek aan de kapel van Maria ter Nood was hij al op de hoogte. „Over de geschiedenis van de kapel was het meeste al geschreven, dus daarvoor verwijs ik naar andere boeken. Het ging mij meer om de lite ratuur erover, die is altijd onderbelicht gebleven. Maar al lezende en zoekende stuitte ik toch op heel aardige dingen." Daarbij drongen zich als vanzelf de the ma's geloof, oorlog en vriendschap op. r %'i y-< s'fj:/. 'ft r P? In de zomervakantie van 1836, op dinsdag 21 juni om precies te zijn, gaat de 22-jarige Nicolaas Beets met zijn studievriend Cornelis van Foreest voor het eerst naar het 'aadlyke Nyenburg'. Vier jaar later huwde hij in het Witte Kerkje Aleide van Foreest. „Zo las ik het Lectuur Repertorium, de driedelige katholieke index van verbo den boeken, die een moreel kwalifica- tiecijfer kregen. Een Romeinse I bete kende verboden lectuur, Ac was anti christelijk en een kruisje betekende dat het werk in goed-katholieke geest geschreven was." „Ik ben er al met al ruim twee jaar mee bezig geweest. Ik noem 'Rozenwolken' ook wel eens 'Van Beets tot Boskma'. Het is een overbrugging geworden van de negentiende eeuw van Beets naar het heden van Pieter Boskma. Door alle tijden heen zijn er dichters. Het lijkt alsof de schoolmeester in Nico Keuning even om het hoekje komt kij ken. Het gaat hem meer om de thema tiek, dan om de schrijvers zelf. De titel van het boek is dan ook veelzeggend. De rozenwolken symboliseren liefde en vriendschap, zoals de bijzondere band tussen de arrogante Beets en de beminnelijke Hasebroek, die vrienden 'tot in den doet' bleven. De wie rookwalmen ('ik ben zelf misdienaar geweest') voeren de geur van het katholicisme met zich mee. Oorlogsjaren in Heiloo Naast geloof en vriendschap komt ook het thema oorlog herhaaldelijk terug. Bijvoorbeeld in het hoofdstuk over Willem van Iependaal, die tijdens de oorlogsjaren in Heiloo woonde, omdat dit dorp hem wel veilig leek. Zijn boe ken werden in katholieke kringen ove rigens streng verboden, want ze be schreven de onderkant van het bestaan, in bijpassende bewoordingen! Een andere schrijver die de oorlogsja ren, weliswaar als kind, doorbracht in Heiloo, was Adriaan Venema. Veel van zijn herinneringen aan die tijd berust ten volgens zijn vader op fantasie, het geen niet wegneemt dat die periode voor zijn latere leven allesbepalend zou blijken te zijn. Een bijzonder stukje geschiedenis in deze sprankelende reisgids is het hoofdstuk over de Uitkijkpost, die voortgekomen is uit de verzetskrant De Onderduiker. Gerard Reve publiceer de zijn eerste journalistieke werk in 1945 in het tweede nummer van de Uitkijkpost. Werk dat Reve zelf later betitelde als 'troep' en dus ongeschikt achtte voor herpublicatie. De geschie denis van de Uitkijkpost wordt uit de doeken gedaan door onder anderen voormalig directeur en drukker Gerrit Keppel en zijn weduwe J. Keppel- Geertsema. Is schrijver Nico Keuning zelf tevreden over het boekje dat nu voor hem ligt? „Ik ben er zolang mee bezig geweest. Ik ken alle ins en outs van het maakpro- ces, daardoor kan ik er bijna niet meer onbevooroordeeld van genieten. Het oordeel is aan de lezer." Woensdag 13 november is Nico Keuning te gast in het KRO-radiopro- gramma 'Montaigne' op Radio 5. Tussen 16.00 en 17.00 uur gaat hij op pad langs de literaire plekken in Heiloo. Het boek 'Rozenwolken en wie rookwalmen' ligt vanaf 11 november bij boekhandel Deutekom in de winkel, ISBN 90 74113 060, prijs f 34,50. HEILOO - De Openbare Bibliotheek en de Muziek Dansschool houden in november weer gezamenlijk een opera cursus die twee avonden in beslag neemt. De opera die besproken wordt is Don Giovanni van Mozart. De eerste bijeenkomst is op 20 november in de Muziek Dansschool aan Het Veld 1 van 20.00 tot 21.30 uur. Muziekdocent Kees de Bruijn be spreekt de voorgeschiedenis en achter gronden van deze opera. Hij doet dit naar aanleiding van een uitvoering van Don Giovanni door het Concertge bouworkest onder leiding van John Elliot Gardiner met onder anderen Charlotte Margiono. Ook zal hij zelf het een en ander laten horen. Kees de Bruijn is sinds '92 als freelan cer verbonden aan de Nederlandse Opera. Hij studeerde aan de conserva toria van Amsterdam en Den Haag en treedt geregeld op als oratoriumzanger. De Bruijn is als zangdocent verbonden aan de Muziek Dansschool en geeft deze bijzondere operacursus voor het derde jaar. De tweede avond van de cursus volgt een week later op 27 november. In de bibliotheek aan Het Malevoort wordt op video de opera in de regie van Peter Sellars vertoond. De aanvang is 20.00 uur. Belangstellenden kunnen zich zowel voor één als voor beide avonden opgeven. Voor twee avonden wordt f 25,- gevraagd, één avond kost f 15,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Openbare Bibliotheek en de Muziek Dansschool tijdens de openingsuren. Nog een tip tot slot. In het Mu ziektheater in Amsterdam zal in janu ari de Don Giovanni uitgevoerd wor den in de regie van Alfred Kirchner. Wellicht een aardige afsluiting van deze operacursus. HEILOO - De Culturele Commissie Heiloo zoekt met zorg haar sprekers uit. Daarom is het jammer, dat de zaal afgelopen donderdag maar matig bezet was bij de lezing van Margje Roelofs over straat- en cabaretliederen. Margje is lerares Nederlands geweest en beheerst het onderwerp in alle facet ten. Eerst lichtte zij de ontwikkeling van het straatlied toe vanuit de middel eeuwen. Vooral de rijkdom aan inhoud van gedachten en de trefzekerheid van de woordkeus. Vaak werden de liedjes op losse blaadjes te koop aangeboden door 'een eenzame werkloze, die met zijn zang een eerlijk stuk brood wilde verdienen'. Na de pauze werd het cabaretlied besproken. De 'uitvinder' was in Parijs Aristide Bruand. Hij wilde het straat lied tot een hoger plan verheffen. Hij had een prachtige stem, dichtte zelf zijn teksten en componeerde de muziek erbij. Hij trad op in het Theatre de Variété. De eerste avond waren er maar drie toehoorders. Na de recensies zat de zaal de volgende avond tjokvol. Vandaar begon de glorie van het caba retlied. Via Dirk de Witte die Bruand begeleid had, kwam het naar Neder land, waar Pissuise en Koos Speenhof de eerste corifeeën waren. De stijl van voordragen door Margje Roelofs was buitengewoon boeiend, de aandacht bleef tot het eind gespannen en de thuisblijvers hebben een mooie middag gemist in het Trefpunt. HEILOO - Uitslagen van de zevende week: Bosma-Groot 0-1. Folkertsma- Manni remise, v. Etten-Jongkind 1-0, v.d. Werf-Slob 0-1, Niehaus-Langereis 1-0, Bos-Kerst 0-1, Maas-Hassing 0-1, v.d. Wal-Petricevic 0-1, Heeringa- Horninge 1-0, Saue;r-Kracht 0-1, Koenders-Ligthart 1-0, Plas-Ebrecht 0- 1, Tuinstra-Blom 0-1, Kraaienbrink- Ooyevaar 0-1, Huffnagel-Lamberts 1-0, v.d. Brink-Vlug 1-0, v. Stee-de Jager 0-1, v.d. Veer-Ranzijn 0-1. HEILOO - Na komend weekend kan het niemand meer zijn ontgaan: winkel centrum 't Hoekstuk is echt volwassen. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 november vieren de veertien winkeliers van 't Hoekstuk met een spectaculair feest programma het eenentwintigjarig be staan van 'hun' winkelcentrum. „We willen dit feest samen met onze klanten vieren," zegt Rijk van Holland van het Etos-filiaal in 't Hoekstuk. Uit de winkeliersvereniging, waar alle veer tien winkeliers deel van uitmaken, werd een speciale feestcommissie geformeerd. Die is ongeveer een jaar bezig geweest met de voorbereidingen voor de festiviteiten. „We hebben er voor gekozen om het eenentwintigjarig bestaan te vieren omdat vorig jaar, toen we dus twintig jaar bestonden, winkelcentrum 't Loo groot feest had in verband met de her opening na de verbouwing," vertelt Van Holland. En Marijke Heijne van wol winkel Marijke vult aan dat eenentwin tig toch ook rnog steeds een bijzonder getal is. Gedurende de twee dagen wordt een grote feesttent neergezet vlak naast het winkelcentrum, aan de kant van de bibliotheek. Op vrijdag is daar vanaf 15.00 uur een receptie voor klanten en genodigden. Begeleid door de muzika le klanken van de all-round formatie Ciao en vrolijk onderhouden door streetperformer l'Ex Maes, die het publiek in de tent en in het winkelcen trum vermaakt met mime, gaat het feest door tot ongeveer 21.00 uur. De jongere klantjes van 't Hoekstuk zitten zaterdag tussen 11.00 en 12.00 uur op rozen. De knuffeldieren Slo-Lee en Bamboo-Lee, bekend van de Bamboo Bears show op televisie, bren gen dan samen met goochelaar Ronald Moray een bezoek aan het jarige win kelcentrum. Zangtalenten 's Middags vanaf 13.00 uur mogen zangtalenten hun gouden stem tot 17.00 uur laten horen in de karaoke- show van Maggie Mc Neal. De organi satie roept alle (nog onbekende) Marco Borsato's, Helmut Lotti's en Willeke Alberti's op om mee te doen. De afgelopen tien weken gaven de win keliers van 't Hoekstuk al heel wat cadeaus aan hun klanten met de specia le stempel-actie. Iedere week waren er voor de klanten prijzen te winnen. Die klant en de benadering door de winke liers zijn volgens ondernemers Van Holland en Heijne het belangrijkste voor 't Hoekstuk, dat bij oprichting in september 1975 begon als buurtwinkel centrum voor Heiloo-West. „Hier is er nog persoonlijke aandacht voor de klanten, het zijn geen grote onpersoon lijke winkels," zegt Rijk van Holland. Ook nu er klanten uit Ypestein en de Egmonden komen en 's zomers als er toeristen van de campings zijn, geldt dat. De finale van de tien weken-actie is zaterdagmiddag als Radio Noordzee presentator Gaston Starreveld zijn spelprogramma 'Valt 't muntje' speelt. De winkeliers hebben ook hiervoor diverse prijzen beschikbaar gesteld. En alsof dat alles nog niet zonnig genoeg is, luistert de Griekse zanger Spiros vanaf 14.00 uur het geheel nog eens op met nummers van Queen en George Michael. Als denderende afsluiting van het verjaardagsfeest van 't Hoekstuk treedt de bekende zangeres Marianne Weber op. Een volwassen winkelcentrum maakt zich op voor een 'volwassen' feest. „Volwassen is 't Hoekstuk zeker," vindt Marijke Heijne, „het heeft zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een winkelcentrum dat de klant een totaal pakket biedt, voor elk wat wils op ieder gebied." HEILOO - De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen geeft op woensdag 13 november in het Open Huis een jaarlijkse herhalingscursus voor leden die reeds een reanimatiecursus hebben gevolgd. Aanvang is om 20.00 uur. De kosten bedragen f 11,- per persoon. Opgave bij Anneke Kager, Haesacker- laan 31, tel. 072-5332935 ('s avonds tus sen 19.00 en 20.00 uur). HEILOO - Fietscrossclub De Boscros sers hebben het fietsseizoen afgesloten met' een laatste regiowedstrijd op de thuisbaan. De opkomst was heel goed en er werd fanatiek gestreden om tij dens deze laatste wedstrijd nog het hoogste aantal punten weg te slepen. Deze wedstrijden gelden meestal als opstap voor de nieuwe rijders, waarin ze ervaring in het wedstrijdrijden opdoen, om zich zo goed voor te berei den op de grotere wedstrijden. Tijdens dit kampioenschap van Noord- Holland bleken verschillende nieuwe Boscrossers zich heel goed tussen hun leeftijdsgenoten staande te houden en eindigden op een mooie plaats. Zo behaalden Mike van den Brink (boys 6- en Kim Velleman (girls 11 en 12) bei den een tweede plaats. Ook voor vele andere Boscrossers is de strijd om het Nederlands kampioenschap geweldig verlopen. Bij de girls 7/8 jaar behaalde Corinne de Baar de eerste plaats en Sander ter Meulen een prachtige twee de plaats en Martijn Solleveld verover de de vierde plek. Alle Boscrossers kunnen terugzien op een uitstekend jaar. Vanaf januari beginnen de fietscrossers weer aan de opbouw van hun conditie om in maart weer klaar te zijn voor het nieuwe crossseizoen. Dart staat iedereen te trappelen van ongeduld om te begin nen, want een echte fietscrosser vindt de winterstop maar niets. Iedereen die geïnteresseerd is in deze tak van sport en verdere informatie wil hebben, kan contact opnemen met het secretariaat, tel. 072-5334661. HEILOO - Zonder Marcel van Velzen die ziek was, maar met Sander van Rijnsoever en Dennis Dijkhuis die geacht werd een uur vol te maken tegen MFC uit Medemblik, ging Foresters van start. Peter Baard stond op het doel en deed dit met verve. Het scenario voor Foresters verander de al vrij snel toen MFC op voorsprong kwam door een doelpunt van Nico Roozendaal met een stiffie: 1-0. Foresters bleef knap combineren en Stoffers met een bekeken schot 1-1 maakte. De Rood-Witten geloofden in een stunt. Een paar minuten later scoorde Vincent Doesburg met het hoofd de 1-2 in de touwen uit een scri- mage. MFC was vooral door het centrum gevaarlijk. Uit één zo'n aanval bereikte uitblinker Fred Breg de vrijstaande Maurice Verbeek, die dankbaar ging liggen in een normale actie met keeper Baard die geel en een strafschop tegen kreeg. De toegekende penalty werd door Michel van Oudenaarde benut: 2- 2. Vlak voor rust dacht heel Foresters de 2-3 te zien van Dijkhuis uit een los gelaten bal van de keeper, maar scheidsrechter Jacobse was de enige op het veld die een overtreding had gecon stateerd. Zo ging de rust in met een 2-2 stand. Rood-wit hart In de derde minuut van de tweede helft kreeg Frits van der Lee een uitgelezen mogelijkheid om nu wel een voor sprong te forceren uit een penalty. Deze was toegekend toen Sander van Dijk uitgleed en de bal al vallend tegen zijn bovenarm kreeg. De voorlaatste twee penalty's tegen HSV en SEW werden gemist, zodoende hield ieder een met een rood-wit hart dit hart vast om te kijken of deze penalty wel benut zou worden. Van der Lee schoot de elf- metertrap feilloos in het doel en bracht een 2-3 voorsprong op het scorebord. Even later durfde scheidsrechter Jacob se niet te fluiten terwijl hij de fluit in de mond had voor weer een penalty, toen de bal wederom met de hand werd Een van de vele mogelijkheden van de Exclusiv-kastenwanden. ALKMAAR - Al ruim vijf jaar huist aan het Verdronkenoord 46 in Alkmaar Intertros, kasten op maat. Eigenaar Piet Tros is er thuis. ,Jk ben hier boven geboren, in ditzelfde pand. Hier heb ik het vak geleerd van mijn vader. Ik weet nog heel goed dat ik tapijten moest naaien." Die tijd ligt inmiddels ver achter hem. Jaren achtereen stond hij met zijn vader en broers in de zaak aan de Laat. De speciaalzaak in kastenwanden ont stond vijftien jaar geleden. „Ik lever slaapkamerkasten op maat," vat hij zijn werkzaamheden kort en bondig samen. „Ik werk met het Exclusiv-systeem. Een uniek opbergsysteem, waardoor je Zo'n dertig procent meer kastruimte krijgt, dankzij praktische elementen zoals een dubbele hangruimte, een uit- trekbare legplank, lades, schoenenrek, stropdassenhanger, noem maar op." Elke ruimte wordt benut. De kasten worden op maat gemaakt, zelfs onder of tegen schuine kappen, waarbij de klant elk detail kan bepalen. Er is keus uit ruim twintig stijlen, die geleverd kunnen worden in meer dan honderd kleuren. De kasten worden afgewerkt met schuifdeuren. „Dat bespaart enorm veel ruimte. De deuren worden afge werkt met decoratieve panelen of spie gels, wat de kamer nóg groter maakt." Zo'n op maat gemaakte kastenwand is een streling voor het oog. Wie droomt er niet van om zijn of haar gehele gar derobe netjes opgeborgen te hebben en te houden? In de showroom van Tros staat momen teel zelfs een kastenwand met glazen deuren. „Mooi is-ie wel, dat moet gezegd worden, maar of dat nu wel zo praktisch is? Dit is meer een kast om bijvoorbeeld een mooie collectie glas in uit te stallen." Behalve voor de slaapkamer zijn de kastenwanden ook zeer geschikt voor de (thuis)werkplek. Alle kantoorspul len kunnen overzichtelijk bij elkaar worden opgeborgen. Als er bezoek komt schuif je eenvoudig de deur dicht en het kantoor ziet er weer picobello uit. Piet Tros doet zijn werk nog immer met veel plezier. „Na al die jaren vind ik het nog steeds leuk om te doen. Je komt bij de mensen thuis, je geeft advies, en wat het belangrijkste is, je levert een goed produkt. Ik zeg altijd maar zo, elke kast verkoopt zichzelf nog een keer. Is de klant tevreden, dan vertelt hij het weer door aan zijn vrienden en kennissen." Ter illustratie beweegt hij de schuifdeu ren nog eens op en neer. „Het is natuurlijk niet goedkoop, maar ik lever een heel mooi produkt. Alleen dat rol- mechanisme van die deuren al. Oerdegelijk. Je krijgt er maar liefst tien jaar garantie op." beroerd in het strafschopgebied. Volgens de scheids gaf hij voordeel aan Walter Hoeben om de bal alsnog in het doel te schieten. Maar Hoeben wachtte op het 'fluitje' van de scheids, dus was de kans verkeken. Fred Breg schoot de bal even later uit een kluts door het midden met buiten kant links, langs keeper Baard en het was weer 3-3. Vijfentwintig minuten voor tijd kreeg Van Dijk terecht de rode kaart uit een onbesuisde actie HEILOO - De C1000 Voordeelmarkt in het jarige winkelcentrum 't Hoek stuk opende deze week haar Voor deelslijterij. Ondernemer Jan Over- beke vertelt: „In september sloot mijn collega-slijter zijn deuren. De ruimte werd ingeruild voor een prachtige vis winkel, een welkome toevoeging in het winkelbestand van 't Hoekstuk. Maar al snel kwam het gemis van een slijterij tot uiting. Veel klanten vroegen ons dan ook of wij drank wilden gaan verkopen. Maar ja, zo eenvoudig ligt dat niet. Het verkopen van sterk alcoholische dran ken is gebonden aan strakke regelge ving. Na uitvoerig overleg met de afde ling Horeca- en Drankwetgeving van de gemeente Heiloo kwam het volgen de tot stand: een inpandige slijterij met een uitgang naar buiten." En nu is voor de C1000 het moment daar. Een Voordeelslijterij met een compleet assortiment gedistilleerde dranken en voor een feestje een Grolsch Party fust waar u zelf uw bier tje kunt tappen, waarbij de tapinstalla tie gratis ter beschikking wordt gesteld. De C1000 heeft ook een huismerk, genaamd Schuytevaer, waar de popu lairste dranken zijn ondergebracht, zoals jenever, vieux, appellikeur, koren- mout, citroenbrandewijn en bessenje never. Zoals Jan Overbeke het zelf zegt: „Allemaal prima borrels voor een vaste lage prijs." Verder zal de klant wekelijks verrast worden door spetterende aanbiedin gen. Nieuwsgierig geworden? U bent van harte welkom voor een kijkje bij C1000 Voordeelmarkt in 't Hoekstuk in Heiloo. raakte niet van de wijs toen Maurice tegen Van Rijnsoever en moest MFC verder met tien man. Zoals zo vaak lijkt dit makkelijker dan het is. Foresters l>ad een' man meer, maar wist dit niet uit te spelen. Het spel was vooral het laatste kwartier niet om aan te zien, met veel balverlies aan beide kanten. MFC was blij met een punt en Foresters had toch iets van: jammer. Met 2-3 voorgestaan, zelfs een deel van de wedstrijd tegen tien man gespeeld en niet kunnen winnen. Terwijl het de punten zo hard nodig heeft. Komende zondag moet er thuis tegen Hollandia T. gewonnen worden om uit die gevaarlijke hoek te komen. Gezien het vertoonde spel bij vlagen, en toch ook het feit dat belangrijke spelers terug zijn, moet dit mogelijk zijn. HEILOO - De voedselinzamelingsac- tie die afgelopen zaterdag in de Albert Heijn supermarkt in Heiloo werd afge lopen, is een groot succes geworden. Er zijn maar liefst 67 dozen voedingsmid delen opgehaald. Het landelijke gemiddelde ligt op zo'n 35 dozen per supermarkt. Heiloo springt er zeer gunstig uit. De collecte bracht ook nog eens f 150,95 op. Namens de hulpverleningsorganisatie Dorkas worden de inwoners van Hei loo en de supermarkt hartelijk bedankt voor hun gaven en medewerking aan het welslagen van deze actie. Eigenaar Jan Overbeke toont vol trots een voortreffelijk wijntje uit zijn nieuwe slijterij. (foto Parakalö)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6