Intocht Sint Nicolaas Winst op alle fronten voor Dunking Limmen Dames Meervogels gaan door naar vierde ronde Time for music in gevarieerd concert p u L 1 T 1 X Adressen Limmen ~~k UITKIJKPOST - 20 NOVEMBER PAGINA 17 nxmé 't £immesi jbte De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ummen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 nL// 06-11 072- 5122222 PféL I T I E <&&Uc6te*t SV Vredeburg Sportief het jaar uit Plattelandsvrouwen Louis Roekens driebanden toernooi Limmer IJsclub SV De Vrijheid Reis verhalen wedstrij d Activiteiten Limmen Open marathon op De Meent Bereikbaarheid politie tmd tLimmUMk Inleveren kopij voor: LIMMEN - Ook dit jaar zal de Sint Limmen met een bezoek verblijden. Dit gebeurt op zondag 24 november. Zijn intocht zal om 15.00 uur beginnen bij 't Achtkant, waar hij wordt verwel komd door de burgemeester. Vervol gens vertrekt hij daar, voorafgegaan door de drumband en harmonie, rich ting Corneliuskerk. De route zal zijn: 't Achtkant, Hoge- weg, Straatweg, Enterij, Vuurbaak, Jan Valkeringlaan, Dusseldorperweg, kerk. Het zou extra feestelijk zijn als de men sen langs de route de vlag uit zouden willen hangen ter ere van de Sint. Na z'n rondrit zal de Sint met al z'n Pieten om 15.45 uur bij de kerk zijn, die óm 15.30 uur precies open gaat. Voor een veilig binnenkomen van de kinde ren vraagt de organisatie om vooral niet te dringen bij het naar binnen gaan. De ouders worden vriendelijk doch dringend verzocht in de achterste helft van de zijbeuken plaats te nemen, zodat de kinderen alle gelegenheid hebben om de Sint goed te kunnen zien. De Zwarte Pieten zijn, naast het nor male strooigoed, voorzien van wat sui ker- en kleurstofvrij strooigoed. Hier moet men wel even speciaal om vragen. Pastoor Tpl zal samen met Frans Scheepmaker de Sint ontvangen, en het kinderkoor zal weer de aanzet geven tot het zingen van de gezellige Sinterklaasliedjes. De organisatie hoopt dat het ook dit jaar weer een mooi kinderfeest wordt. LIMMEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag kende Dunking Limmen een primeur voor dit seizoen; alle thuisspelende teams kwa men tot winst. Heren 1 trok aan het langste eind tegen het sterke team van KTC. Hiermee werd een plaats in de bovenste helft van de ranglijst voorlopig zeker gesteld. De gasten uit Haarlem begon nen voortvarend met zekere afstands schoten. Na verloop van tijd begon de fast-break van Dunking op gang te komen. Door scores van Remco Bollweg en Jelle van der Schaaf kwam de stand in evenwicht. Naarmate de wedstrijd vor derde wist KTC tegen de zone van Limmen minder goed de basket te vin den. De rust brak aan met een voor sprong van 5 punten (32-27). In de tweede helft een identiek beeld. Weer kwam KTC sterk uit de kleedka mer. De inhaalrace werd ondermeer door sterk spel van Chris Zuurbier in rebound en score verbroken. Eindstand (60-46). De komende weken zullen dui delijk maken waar de bovengrens ligt, winst op Flashing Heiloo 2 en Alkmaar Guardians maken een plaats in de (sub)top mogelijk. In feite is het enige probleem de te smalle selectie. Eventuele blessures zullen direct hun tol eisen op de tot dusver aanvaardbare prestaties. Dames 1 doorstaat dit jaar de promotie van de vierde naar de derde klasse zeer goed. Van de zes gespeelde wedstrijden kwamen de dames vijfmaal tot winst. Ook afgelopen zaterdag werd er gewonnen. Hoewel er sprake was van een ongelukkige afwerking moest ook Lions uit Zandvoort de punten in Limmen laten. Na een verlenging scoorde Dunking Limmen na veel spanning de beslissende punten. Eind stand 30-28. Het team is qua lengte (rebounds) aan wezig, ook de fastbreak en de positieve inzet zijn sterke wapens. Net zoals bij Heren 1 kan nog veel winst geboekt worden met een beter verzorgd afstandsschot. Na een moeilijke competitiestart wis ten ook de jongens kadetten (14 tot 17 jaar) de lijn vast te houden. Van HOC uit Heemstede werd ditmaal met 48-41 gewonnen. Verheugend was dat de score gelijkmatig over het team ver deeld was. Belangrijke aandachtspun ten voor de toekomst zijn het beperken van het balverlies en het scherper ver dedigen. Ondanks de blessure van Maarten Liewes kwam de overwinning zaterdag nooit echt in gevaa*r. Mede door de deelname van een aantal spe lers van het team aan de trainingen van Heren 1 (Jorg en Sander Schagen) treedt versneld een verbetering op, waarvan het team nu al lijkt te profite ren. LIMMEN - Op maandag 11 november werd uit een niet afgesloten schuur van een woning aan de Hyacinthenlaan een donkerrode BSA damesfiets ont vreemd. In een woning aan de Den Burglaan werd getracht in te breken. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. In een woning aan de Burgemeester Bosmalaan werd ingebroken. Vermoedelijk werd gebruik gemaakt van een valse sleutel. Tot op heden wordt niets vermist. In een drietal woningen op de Den Burglaan werd ingebroken. Bij twee woningen is het bij een poging geble ven. Uit de derde woning werd een por temonnee met inhoud ontvreemd. Deze werd later in de tuin teruggevon den. Tevens werd een autosleutel ont vreemd, waarmee getracht werd een personenauto te ontvreemden. In een woning aan "de Clusiuslaan werd ingebroken. Toegang werd verschaft door het forceren van een achterdeur. Vanuit de woonkamer werd een damestas met inhoud ontvreemd. De tas werd later leeg teruggevonden ach ter de woning. Op 12 november werd van de Kerkweg een bedrijfswagen met het kenteken VB-HR-22 ontvreemd. In de bedrijfs wagen bevond zich tevens een hoeveel heid electrisch gereedschap. Tijdens de repetitie van een muziekver eniging in een gebouw aan de Schoolweg werd uit de gang een suède damesjas ontvreemd. Op 13 november werd in een woning aan de Hofstee ingebroken. Door het forceren van de achterdeur verschafte men zich toegang. Een geldbedrag werd ontvreemd. Ook in een woning aan het Achtkant werd ingebroken. De achterdeur van de woning werd geforceerd. De woon kamer werd doorzocht. Tot op heden wordt er niets vermist. In een woning aan de Hogeweg werd ingebroken. Door het forceren van een keukenraam werd toegang tot de woning verschaft. Vanaf de kapstok werden twee leren jasjes en een tasje weggenomen. De kleding en het tasje - zonder inhoud- werden later terugge vonden. Op 16 november werd in een woning en in een aangrenzend kantoorpand aan de Middenweg ingebroken. Toe gang tot het kantoorpand werd ver schaft door een deur te forceren. Uit de woning werd een portemonnee met inhoud ontvreemd. Tevens werden enkele sleutels ontvreemd. Met een van deze sleutels werd vervolgens een per sonenauto ontvreemd. Verloren voorwerpen: een fietscompu ter, een goudkleurige bril en een huis sleutel in een rood etui. Gevonden voorwerp: een kinderschoen maatje 22. AKERSLOOT - De dames sen. 1 van Dimtronic Meervogels wonnen in de derde bekerronde van JHC met 27-15. Door deze overwinning gaan de dames door naar de vierde ronde en misschien is de tegenstander van afgelopen zater dag Asko Zwaluwen na loting de vol gende tegenstander om de NHV-beker. Vorig jaar troffen de dames in de acht ste finale de landskampioen Swift Roermond. In de competitie speelden de dames sen. 1 van Asko/Zwaluwen tegen Dim tronic Meervogels 16-14. Door een blessure was Wendy Zandbergen uitge schakeld en juist deze spelbepaler werd gemist. Zwaluwen opende door een strafworp de score. Petra Jonker was op dreef en scoorde de gelijkmaker vanuit de hoek. In de derde minuut was de stand al 2-2. Jeanine Geels, die fabuleus stond te keepen, stopte een strafworp. Silvia Overpelt scoorde een hattrick vanuit haar favoriete hoek: 2-6. Een comfortabele voorsprong werd in de vijfentwintigste minuut bereikt 4-9. Een strafworp tegen en slordig balver lies bracht naderbij, 6-9 was de rust stand. Na rust was het zaak de voorsprong te behouden. Dat lukte door een te straf fe dekking. Het gevolg was strafworpen tegen en ondanks het prima keepen van de Meervogelsgoalie, werd het toch in de vijfentwintigste minuut gelijk 13- 13. De laatste vijf minuten verliepen in een ware derbysfeer. Te grif gegeven strafworpen aan Zwaluwen bracht de zege aan de dames uit Hoorn. Fysiek geweld De heren Sen. 1 speelden tegen AHC en wonnen met 26-16. Reeds in het begin van de wedstrijd werd duidelijk dat AHC weinig techniek in huis had en het van fysiek geweld moest hebben. Halverwege eerste helft was er een 1-7 voorsprong voor de vogels. Het spel van AHC wekte nogal irritaties op, wat ten koste ging van de concentratie. Eddy Krom waagde zich op de cirkel en wist te scoren, maar kreeg ook de strafworpen mee. De ruststand was 7- 13. Na rust kwamen fraaie scores vanuit de hoek van William Kerssens en Ron Out en Peter Schagen scoorde makke lijk vanaf de tweede lijn. De 26-16 eind stand was verdiend en de heren staan na vier gewonnen wedstrijden aan de kop van de ranglijst. De Rabopolderloop georganiseerd door Dimtronic Meervogels trok 84 deelnemers. De uitslagen zijn: 4 km: 1 Rick Stals 15 min.17 sec. 2. Margret Hink 15.46, 3. Michel Butter 15.52 Eerste meisje was Margret Hink. 8 Km: 1. Fridthjof Koomen 2. Marcel Telman 29.40 3. Rogier de Vos 30.16. Eerste dame was Gerda Smit 38.08 Veteraan was Hans Oud 31.30 eerste van de jeugd was Paul Oudendijk 40.30. 14 Km: 1. Ben de Goede 56.19 2. Devlin Talman 57.52 2. H. v. Brummelen 1 uur 19 sec. Eerste was dames Marian Zwaan 1.03.18, de eerste veteraan L. Prins in een tijd van 1 uur 03 min. 18 sec. 06-11 w •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 Muzikale verrassingen van Time for Music. AKERSLOOT - Op 15 november werd er in een kantoorgedeelte van een woning aan het Mendelssohnplein ingebroken. Door een deur te forceren werd toegang verschaft. Er wordt niets vermist. Op het parkeerterrein van een restau rant aan de Geesterweg werd een per sonenauto vernield. Een ijzeren ketting werd op de auto gegooid. In een woning aan de Mozartlaan werd ingebroken. Vermoedelijk werd ge bruik gemaakt van een valse sleutel. Vanaf een kapstok werden twee jassen ontvreemd die later in de tuin werden aangetroffen. In een woning aan de Raadhuisweg werd ingebroken. Vermoedelijk werd ook hier weer gebruik gemaakt van een valse sleutel. Uit een bergmeubel werd een horloge ontvreemd. Twee jassen werden van de kapstok gehaald en ken nelijk doorzocht in de achtertuin ach tergelaten. Ook in een andere woning aan de Raadhuisweg werd ingebroken, ver moedelijk ook weer met een valse sleu tel. Ook hier werden jassen van de kap stok weggenomen en later doorzocht teruggevonden in de achtertuin. Op 16 november werd op de Ju- lianaweg de bestuurder van een perso nenauto gecontroleerd op het gebruik van alcohol. De man bleek alcohol gedronken te hebben. Proces-verbaal werd opgemaakt. LIMMEN - Op zaterdag 23 november vindt in cultureel centrum Vredeburg een gevarieerd concert plaats. Aan dit concert werken mee Rob van der Sande en Peter Rijs (toetsen), Birgit Smit en Harry Mooy (zang) en Jan de Goede (slagwerk). Het concert is gro tendeels een reprise van het succesvol le optreden in maart. Peter Rijs en Rob van der Sande zijn beiden als docent electronische toets instrumenten verbonden aan het con servatorium van de Hogeschool Alk maar en de conservatoria van En schede en Tilburg. Harry Mooy is inmiddels geen onbekende in de regio. Hij heeft opgetreden in diverse musi cals. Birgit Smit heeft eveneens de nodige zang-ervaring opgedaan en heeft meegewerkt aan een promotie cd van de Stichting Conamus. Jan de Goede heeft slagwerk gestudeerd aan het Conservatorium Alkmaar en treedt geregeld op in diverse formaties. Het zal wederom een afwisselend con cert vol muzikale verrassingen worden. Naast een aantal instrumentale stuk ken loopt de bijdrage van de vocalisten als een rode draad door het program ma. Pakkende popsongs van Stevie Wonder en bekende (en minder beken de), musicalthema's van Andrew Lloyd Webber worden afgewisseld met geva rieerd samenspel tussen piano en syn thesizers in stukken van Bernstein en Norton. De. toegangsprijs is f 10,-, jon geren tot en met 16 jaar f 5,-. De aan vang is om 20.15 uur. Reserveren wordt aanbevolen. Bel daarvoor het gemeen tehuis Limmen, 072-5051456. LIMMEN - Vrijdag 15 november speel de Vredeburg ronde 6 van de interne competitie. In groep A pareerde J. Admiraal een gevaarlijke koningsaan- val van G. Hafkamp via een tijdelijk dameoffer gevolgd door een familie schaak met stukwinst. H. Ebels blijft succes boeken, na een langdurig gelijke strijd won hij het eindspel tegen R. v.d. Storm. D. Schut leek een nieuwtje te hebben ontdekt in de openingstheorie van het tweepaardenspel. E. Stolp dacht verrast 35 minuten na over zijn antwoord, maar had dan ook de weer legging gevonden en bleef na een scherpe reeks zetten een volle toren voor. M. Limmen kreeg een herhaling van zijn verloren partij van de vorige week, maar maakte dit keer geen fout tegen C. Limmen. In groep B werden dit keer veel grote fouten gemaakt. Robert Termes zag ondanks een waarschuwing van een medeschaker een herdersmat over het hoofd, waardoor Liselotte Admiraal snel won. Lex Winder en Jeroen Duin verloren hun dame tegen Wilmer Kaandorp en Paul Mooij. Jan Valkering keek sip nadat hij alle stukken van zijn tegenstander had veroverd en met een overmacht van stukken Jeroen Kaandorp toch nog pat zette en het dus remise werd. De uitslagen: A-groep - G. Hafkamp-J. Admiraal 0-1, R. v.d. Storm-H. Ebels 0- 1, E. Stolp-D. Schut 1-0, C. Limmen-M. Limmen 0-1, J. Zentveld-G. Hes 1-0, A. Duikersloot-M. Wester 1-0, R. Limmen-R. Rommel 0-1, T. Al-H. Levering 1-0, J. Tebbens-B. Kerkhof remise, J. de Graaf-N. Admiraal 1-0, C. Pepping-W. Koenekoop 0-1, H. Brak-N. Pepping 1-0. B-groep - Koen Kramer-B art Kos 0-1, Lex Winder-Wilmer Kaandorp 0-1, Niels Admiraal-Willy Könst 0-1, Paul Mooij-Jeroen Duin 1-0, Tjeerd Blom- Maarten Kos 0-1, Cees Pepping- Willemijn Koot 0-1, Liselotte Ad- miraal-Robert Termes 1-0, Paul Evenhuis-Karin Kos 1-0, Jan Valkering- Jeroen Kaandorp remise, Tim Nagelhout-Mark Beentjes 0-1. LIMMEN - Volleyballen met je voe ten? In Limmen kan de laatste kerst borrel er uit gesport worden op zondag 29 december vanaf 12.00 uur tijdens het eerste Limmer Voetvolleytoernooi in sporthal D'Enterij. Teams van minimaal vijf sportievelin- gen (vier veldspelers en een wissel) kunnen zich dagelijks opgevën in de kantine van de sporthal. Er wordt gespeeld in twee categorieën. Een team met spelers zonder voetbalervaring en - techniek valt in de categorie Recreatief. Een team waarin twee of meer mensen zitten die redelijk (of zelfs meer dan redelijk) met de bal kunnen omgaan, valt in de categorie Professioneel. De wedstrijden, die een kwartier duren en waarbij de gescoorde punten con stant worden doorgeteld (er zijn geen sets), worden gespeeld op volleybalvel- den. Het net hangt alleen iets lager, op ongeveer 1,3 meter hoogte. Na de laatste wedstrijden volgt de prijs uitreiking. De afsluiting van het toer nooi is het muzikale optreden van Piet en Mieke. Het inschrijfgeld bedraagt per team f 25,-. Er kunnen maximaal dertig teams meedoen. LIMMEN - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Limmen houdt haar ledenavond op donderdag 21 november. Mevrouw B. van' der Meer houdt een lezing 'Van bakerpraat tot bakermat'. Het gaat over de gebrui ken en tradities rondom de geboorte vanaf het midden van de zeventiende eeuw. De avond wordt gehouden in Ons Huis, aanvang 20.00 uur. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur, Carien van Diepen, tel. 5052757. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspporten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. AKERSLOOT - Voor de tweede maal op rij heeft het team van Castricum het Louis Roekens driebanden toernooi in biljartcentrum Akersloot gewonnen. Het team van Castricum dat dit toer nooi op haar naam wist te brengen bestond uit Gerard Zomer, Cees Lief- ting, Antoon Groot en Hans Slager, met als reserve Alex Volker. Het team van Castricum wist 34 punten te behalen, met als absolute uitblinker Gerard Zomer met een eindmoyenne van 1.138. Op de tweede plaats eindig de het team uit Heiloo met 25 punten. De kopman van dit team, Tom Boerhof jr., wist tot een algemeen gemiddelde te komen van 0.825 en daarnaast leverde dit team in de persoon van Han Klijn de persoonlijke winnaar af van dit toer nooi met een moyenne-percentage van 157 procent. Op de derde plaats eindigde het team van Uitgeest, een knappe prestatie, gezien het feit dat zij na twee speel avonden nog kansloos op de laatste plaats stonden. De kopman van dit team, Arie Berkhout behaalde een moyenne van 0.783. Als laatste eindig de dit jaar het team uit Akersloot. Goed gestart met 11 wedstrijdpunten op de eerste avond, waarna er in de loop van dit toernooi slechts zes punten bijkwamen, waardoor dit team met 17 punten laatste werd. Het algemeen toernooi gemiddelde was 0.554, een verbetering ten opzichte van vorig jaar, toen het gemiddelde 0.524 was. Al met al een geslaagd toer nooi met prima resultaten dat volgend jaar een vervolg krijgt en dat door de komst van een tweede team uit Uitgeest in waarde zal stijgen. LIMMEN - Zondagmorgen heeft de Limmer IJsclub haar tweede wedstrijd geschaatst op de Alkmaarse Meent. Om half acht viel het eerste startschot voor de pupillen die een 100 en 500 meter schaatsten. Daarna reden de overige categorieën een 500 en 1000 meter. De 60 deelnemers waren goed voor 44 persoonlijke records. De uitslag is als volgt: Pup. meisjes: 1. Nathalie Hollenberg 12.8-59.8,2. Lindsy Dekker 13.9-69.9,3. Jacqueline Thijsse 14.8-69.3. Pup. jon gens: 1. Guido Kaandorp 13.2-59.7, 2. Herman Zomerdijk 14.4-65.5, 3. Martijn Punt 14.2-70.1. Jun. C meisjes 1. Inge Katee 51.0-1.48.0,2. Judith Jonker 59.9-2.03.2, 3. Annemarieke Al 62.1- 2.15.8 Jun. C. jongens 1. Sander Mors 46.3-1.37.1, 2. Willem Thijsse 52.8- 1.46.2,3. Jurriaan Punt 53-3-1.50.4. Jun. B dames: 1. Liesbeth Thijsse 55.5- 1.54.8, 2. Anita Pater 55.6-2.02.1, 3. Annemieke Nanne 58.7-2.01.8. Jun.B. heren: 1. Jeroen Lute 43.8-1.34.6, 2. Johan Stienstra 46.3-1.35.1. 3. Cas Kaandorp 49.9-1.46.2. Jun.A. heren: 1. Erik Zomerdijk 44.2-1.30.7. Sen. Dames: 1. Kathalijne Oudhoff 48.3- 1.40.3, 2. Ans Koot 54.1-1.51.0. Sen. heren: 1. Richard Bloedjes 43.9-1.29.6, 2. Frank Rijs 46.9-1.36.2, 3. Ronald Mossinkhoff 47.4-1.39.9. Veteranen: 1. Hans Zomerdijk 45.0-1.31.1, 2. Hans Kaandorp 47.5-1.41.2,3. Pieter Bosman 49.0-1.39.4 LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: Jaap Drenth 100 pnt. A- klasse: Jolanda Hageman 99, Erno Koppes 93. B-klasse: Bart Sassen 96 pnt., Peter van Duivenvoorde 95 pnt., Ronald Hageman 95 pnt., Cor Onderwater 95 pnt. John Nuyens 95 pnt. C-klasse: Freek Bakker 88 pnt., Marko Baltus 78 pnt. D-klasse: Ronald Rietveld 97 pnt., Ronald v. Rietveld 97, Ron v. Duivenvoorde 94, Hans v. Ammers 63. LIMMEN - Het jaar 1997 is door de bibliotheken uitgeroepen tot het Jaar van het Reizen. Daarom heeft de over koepelende instantie van reisorganisa ties, de ANVR, met de openbare bibli otheek en de Telegraaf een reisverha- lenwedstrijd uitgeschreven. De bedoeling is om in maximaal acht honderd woorden de herinneringen aan een willekeurige reis te beschrij ven. Er zijn, hoe kan het ook anders, mooie reizen te winnen. De verhalen moeten voor vrijdag 13 december naar de organisatie opgestuurd worden. Voor meer informatie kunt u terecht in de bieb. En als u daar dan toch bent, en u zoekt nog een cadeautje voor de komende feestdagen, dan is misschien een biblio theekabonnement een idee. De bieb heeft hiervoor een speciale geschenk bon, waarmee de ontvanger een jaar lang gratis kan lenen. Niet alleen boe ken, maar ook tijdschriften en cd's. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grofvuil tel.5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Gemeentehuis Limmen Tot en met 4 december olieverf, aqua rel, acryl en sculpturen van keramiek en brons van moeder en.dochter Nella van Os en Joke de Wit. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Bibliotheek Limmen Tot en met 7 december expositie van natuurfoto's van Jan Castricum. De foto's gemaakt tijdens het optreden van kinderboekenschrijfster Thea Dubelaar zijn te zien (en na te bestellen). Op woensdag 20 november leest schrijfster Marjan Berk voor uit eigen werk. De boeken zijn ook te koop. Aanvang is 20.00 uur en kaarten a f 7,50 zijn aan de zaal verkrijgbaar. Stichting Doorstroom Verkoop van tweedehands artikelen elke le en 3e zaterdag van de maand. Geopend van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koningsweg 36 te Akersloot. Op brengst voor renovatie van meisjes school in Uganda. Wie bruikbare spul len heeft kan bellen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Kijkkas Iedere zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur expositie van sieraden van Marlies Dekker, Ab van Wijhe en Jolanda de Lange. Aquarellen te zien van Monique van Baar. De Kijkkas bevindt zich aan de Breedelaan 1 in Akersloot. Bibliotheek Akersloot Tot en met december tijdens openings uren expositie van landschapsfoto's van Tiny Keijsper-Bakker. Galerie Nu Van zaterdag 23 november tot en met zondag 1 december open huis winter expositie van diverse kunstenaars, waaronder keramiek, brons, objecten, schilderijen en grafiek en edelsmeed kunst. Feestelijke opening op 23 november om 15.00 uur. Dagelijks geo pend van 13.00 tot 20.00 uur. ALKMAAR - Na het succes van de afgelopen jaren komt er wederom een open schaatsmarathon op kunstijsbaan De Meent. Deze is bedoeld voor de grote groep recreatieschaatsers die bij na dagelijks De Meent bezoeken. Op woensdag 27 november staat vanaf 21.15 uur de 400 meterbaan weer ter beschikking voor de open marathon- ners. De open marathon gaat over tien ronden en is voor deelnemers die geen licentiehouder zijn van de KNSB. De minimum leeftijd is vijftien jaar. Deel nemers moeten uiteraard over redelij ke schaatskwaliteiten en een goed uit houdingsvermogen beschikken. Opgeven kan op de dag van de wed strijd aan de kassa van de ijsbaan. Het inschrijfgeld bedraagt f 10,- inclusief f 5,- voor ontvangst van het startnum mer, dat de deelnemer na afloop weer retour krijgt. LIMMEN/AKERSLOOT - Ten on rechte wordt vaak gedacht dat de poli tie in de avonduren en in het weekend niet bereikbaar is. Ook wordt vaak gedacht dat de politie op deze tijden niet in uw woonplaats surveilleert. In principe surveilleert de politie dag en nacht in het gebied Heiloo, Akersloot en Limmen. De politie is altijd bereikbaar op de volgende tele foonnummers en zal indien nodig zo spoedig mogelijk ter plaatse komen. Dus 06-11 als elke seconde telt, 072- 5122222 als het zonder zwaailicht kan. Deze twee telefoonnummers geven een directe verbinding met de meldkamers. Het nummer van het politiebureau in Limmen is 072-5053086. Het bureau is open maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Het nummer van het politiebureau in Akersloot is 0251-314075. dit bureau is open maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 17