Conquista verovert 'door strijd' een prachtige, eigen ontmoetingsruimte Hippe kippen in Gorteldonk Excelsior trekt volle zaal bij groöts nieuwjaarsconcert sv vredeburg 'Thuiszitten kan altijd nog' Plaatselijk nieuws nan& 't JlUnme/i jbie Adressen Limmen SpI Politieberichten Klaverjasdrive Expositie HUIB Midzomer Springbokken Toernooi Limmer IJsclub Inloopmiddag Inspanningsbegeleiding Ledenavond KVG Koken in de bibliotheek Wachtlijst Klein Duimpje Jaarvergadering Plattelandsvrouwen Politieberichten Op vakantie met het Rode Kruis SV De Vrijheid De BEZORGING van de UITKIJKPOST UITKIJKPOST - 15 JANUARI PAGINA 13 Inleveren kopi] voor: De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen; N. Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 WÊÊÊÊIÊIKIÊÊIIÊKÊÊIÊIÊÊÊIIÊIIIÊÊÊÊÊÊÊHÊIÊÊÊÊKm KT A frr/=»1r\r\£»n vriiHflO CTVPpIHp LIMMEN - Donderdag 16 januari is het dan eindelijk zover: na maanden van hard werken opent Jongeren Ontmoetingscentrum Conquista offi cieel zijn deuren. Daarmee komt een einde aan de huisvestingsproblemen van het goedlopende jongerencentrum. „Aanvankelijk was de opening gepland in oktober, maar dat bleek bij lange na niet haalbaar. Op een gegeven moment was de rek er een beetje uit. Er was zo ontzettend veel werk te doen, met name aan de centrale verwarming en het sanitair, en dat allemaal door vrij willigers. Maar nu is het dan eindelijk zover, en het resultaat mag er zijn," aldus de zichtbaar trotse voorzitter Patrick Castricum. Conquista, dat gehuisvest is op de bovenverdieping van De Burgerij en een eigen opgang heeft, beschikt over twee aparte zalen, waar allerlei activi teiten voor kinderen, tieners en jonge ren gehouden kunnen worden. „Het was onze grote wens om gescheiden ruimtes te hebben, zodat we meerdere activiteiten tegelijk kunnen laten plaatsvinden." De kinderen en tieners hebben nu een zaal van ruim negentig vierkante meter tot hun beschikking, vrolijk opgeschil derd in rood, geel en blauw. De jonge ren van zestien jaar en ouder hebben een eigen 'honk' (zeventig vierkante meter) waarin een grote bar met spie gelwand, een tafelvoetbal, flipperkas ten en een poolbiljart. Geverfd in warme tinten maakt het geheel een vol wassen indruk. Daarnaast is er een ruime toiletgroep aangelegd en heeft Conquista naast een opslagruimte een eigen kantoortje. Het invalidentoilet wacht nog op voltooiing, maar veel haast lijkt dat niet te hebben zolang er nog geen lift is. Superloterij De naam Conquista betekent 'verove ring door strijd'. Wat dat betreft doet het jongerencentrum zijn naam eer aan. Na jarenlang aan de Visweg gehuisvest te zijn geweest in een hou ten noodgebouw, wprdejy er plannen gemaakt voor nieuwbouw! Die bleken na veel rekenwerk niet haalbaar te zijn. De activiteiten werden voortgezet in de Wollewei en de Valkeyhal. Medio '95 benaderde de Stichting Dorpshart Conquista met het voorstel om de bovenverdieping van het voormalige parochiehuis te betrekken. De gemeente ging akkoord met een bij drage van f 250.000, de rest van het benodigde geld (de bouwkosten bedra gen inmiddels, inclusief zelfwerkzaam heid, ruim f 385.000) kwam uit subsi dies, giften uit fondsen en natuurlijk de opbrengst (f 70.000) van de loterij, die De vrijwilligers van Conquista gaan er voor centrum aan de Dusseldorperweg. in hun nieuwe jongeren- (foto EWD) aan het interieur besteed werd. Na een paar maanden stilgelegen te hebben werden eind november de eer ste activiteiten voor,de Limm^r jejjgd weer opgestart. Zo'n 35 vrijwilligers zijn actief in Conquista. Voor de tieners is er een betaalde kracht voor acht uur per week (volgens Conquista veel te weinig) die activiteiten moet ontplooi en en organiseren. Afhankelijk van de belangstelling wil het jongerencentrum drie keer in de week open gaan: vrij dagavond, zaterdagmorgen en -avond en zondagmiddag. Conquista wil in de toekomst ook bands gaan contracteren. Om geen last van elkaar te krijgen uiteraard in overleg met onderbuur De Burgerij. De officiële opening vindt, met uitslui tend genodigden, zoals gezegd donder dag 16 januari plaats. Het komend weekeinde komt de Conquista-jeugd ipet.een, volop aapj. haar trekken,.. Vrijdagavond komt vanaf 20.00 uur de vijfmansformatie Liever Live de ster ren van de hemel spelen. Uiteraard is er vrij entree. Zaterdagmorgen wordt het feest voortgezet bij de kinderen. Die kunnen vanaf 10.30 uur luisteren naar een echte verhalenverteller. Gegarandeerd rode oortjes! 's Avonds vanaf 19.00 uur komt een bekende dj zijn opwachting maken. Tot slot is het op zondagmiddag vanaf 13.00 open huis, bestemd voor alle lotenkopers van de superloterij. Alle Limmers kunnen dan met eigen ogen komen zien waar hun centjes aan zijn besteed. AKERSLOOT - Vorige week dinsdag werd er in een woning aan de Hoocamp ingebroken. Door het forceren van de achterdeur werd toegang tot de woning verschaft. Er werden enkele portemon- nee's met inhoud ontvreemd. Later werden de portemonnee's (zonder inhoud) op de Mozartlaan teruggevon den. In een woning aan de Chopinstraat werd een poging tot inbraak gedaan. De achterdeur van de woning werd geforceerd. In een woning aan de Brahmslaan werd ingebroken. Door het forceren van de achterdeur werd toegang verschaft. De benedenverdieping werd doorzocht. Geld, sieraden en pasjes werden ont vreemd. Op 8 januari werd er in een woning aan de Lange Dresch ingebroken. Aan de achterzijde van de woning werd een raam geforceerd. De woning werd doorzocht. Uit een lade werd een geld bedrag ontvreemd. Ook werd een fles meegenomen die gevuld was met klein geld. In een woning aan de Delving werd ingebroken. Door het forceren van een raam werd toegang verschaft. De woning werd doorzocht maar op dit moment is niet bekend wat er is ont vreemd. Ook op de Delving werd een grijze BMW 525TD voorzien van ken teken GZ-LJ-90 ontvreemd. Op 9 januari werd er in een woning aan de Mendelssohnstraat ingebroken. Omdat de woning voorzien was van een luid alarm zag(en) de dader(s) van verdere pogingen af. In een woning aan de Koningsweg werd geprobeerd in te breken. Het slot van de keukendeur werd geforceerd. Op 10 januari werden uit een tuin van een woning aan het Outerlant een giet ijzeren tuintafel en een tuinstoel ont vreemd. AKERSLOOT - Zaterdag 18 januari is er wederom een klaverjasdrive in café De Vriendschap. Een mooie prijzenta- fel staal te wachten op de deelnemers. Wie geen geluk heeft met kaarten kan het altijd nog proberen met de verlo ting. Aanvang van deze klaverjasdrive waar de gezelligheid zo als altijd voorop staat is 20.00 uur en iedereen kan hier aan meedoen. Telefonische opgave is mogelijk op tel. 0251-312866. AKERSLOOT - Gedurende de maan den januari en februari exposeren Margy Tomann, Lenie Verduin en Riet Clazing, alle drie sinds de oprichting lid van van teken- en schildergroep HUIB uit Akersloot in de bibliotheek. Ge toond worden landschappen en bloem- stillevens in diverse technieken: olie verf op papier, aquarel nat-in-nat-tech- niek, pentekeningen en pastel. In de vitrine staan poppen van Els Minks. Zij komt uit Akersloot en heeft als hobby kinderpoppen maken. Zij bedenkt het allemaal zelf en kan haar fantasie de vrije loop laten. De exposi tie is te bezichtigen tijdens de opening stijden van de bibliotheek, vrijdag en maandag van 14.00 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur, woensdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.30 uur. LIMMEN - Tot vreugde van de organi satie hebben reeds negentien ploegen zich aangemeld voor deelname aan het Midzomer Springbokken Toernooi, dat gehouden wordt op 18, 20, 21 en 22 juni. Mocht u tot deelname besluiten haast u dan, er is nog plaats voor één ploeg. Aanmelden kan bij J. Bult, Molenweg 9. Op dit moment zijn de vier themada gen bijna ingevuld; verdere verfijning zal door Rem Pronk jr. ter hand wor den genomen. Voor de Wedden Dat pogingen is een video-cineasten-team van drie personen samengesteld om alles vast te leggen. Verder heeft met de gemeente een eerste overleg plaatsge had om de benodigde vergunningen te verkrijgen. Ook de eerste sponsors hebben zich gemeld. Het eerste overleg met de teams zal in maart plaats vinden. Tot op heden heb ben de volgende ploegen zich aange meld. Alles komt van Suze, de Tuf Tuf Club, La Dorsta, Pijl Snel, De Kamelen, Geknipt Geschoren, de Pintprikkers, Bartigon, de Badmutsen, De Uylenspieghels, Effe Bieren na Viere, Koppie Toe, De Entery, BN All Stars, 7 Bier 1 Cola en drie nu nog naamloze ploegen onder leiding van M. Bruschke, P. Pronk en B. Beentjes. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde elf van de interne competitie. In groep A bereikte E. Stolp na een spannende strijd een remisestand tegen H. Ebels. Na loper- ruil zou Stolp een mataanval hebben, die alleen met eeuwig schaak door Ebels kon worden voorkomen. Stolp verzuimde de loperzet en overzag daar bij het directe schaakmat van Ebels. J. Zentveld offerde een paard voor enige pionnen en deed een koningsaan- val tegen J. Admiraal. Admiraal wist de aanval te pareren en af te wikkelen naar een gewonnen eindspel. Hij gebruikte hiervoor echter zoveel tijd dat zijn vlag viel voor de 36ste zet, met als gevolg dat de winst naar de slim spe lende Zentveld ging. R. Rommel had grote moeite met het nieuwe clublid H. Grondsma en wist pas in het eindspel de overwinning naar zich toe te trek ken. Komende vrijdag 17 januari speelt Vredeburg haar vierde bondswedstrijd tegen Caïssa uit Hoorn en kan bij winst bovenaan komen te staan in poule 3C van de NHSB. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden: A groep: H. Ebels-E. Stolp 1-0, J. Zentveld-J. Admiraal 1-0, D. Schut-G. Hafkamp 1- 0, M. Limmen-J. Limmen remise, H. Grondsma-R. Rommel 0-1, V. Deen-R. v.d. Storm 0-1, L. de Graaf-B. Kerkhof 1-0, H. Levering-A. Duijkersloot 1-0, T. Al-W. Koenekoop 0-1, N. Admiraal-R. Limmen 0-1. B-groep: Cees Pepping-Bart Kos 0-1, Paul Mooij-Willy Könst 0-1, Lex Winder-Maarten Kos 1-0, Koen Kramer-Niels Admiraal 1-0, Wilmer Kaandorp-Jeroen Duin 0-1, Willemijn Koot-Robert Termes 0-1, Paul Evenhuis-Tjeerd Blom 1-0, Karin Kos- Liselotte Admiraal 1-0, Wiedeke Meijer-Siebe Meijer remise, Jan Valkering-Tim Nagelhout 1-0. LIMMEN - Ondanks het natuurijs stonden er zondagmorgen om half aéht 60 deelnemers aan de start voor de clubwedstrijd van de Limmer IJsclub op de Alkmaarse Meent. De tempera tuur was iets boven nul en er stond een stevige wind. De ijsvloer was zacht, dus de tij den. vielen wajj tégen. De uitslag is als volgt:-pupillen 2 x 500 meter: meisjes 1. Nathalie Hollenberg 59.4 - 59.2 2. Jacqueline Thijsse 66.9- 67.9 2. Maaike Jonker 67.0-67.9 Jongens 1. Herman Zomerdijk 63.4- 55.2 2. Martijn Punt 66.7-67.0 3. Arnoud Koot 76.8-70.3 Jun.C 500-1000 meter: Meisjes 1. Judith Jonker 57.5-2.06 3 2. Annemieke Al 63.4-2.16.5 3. Hilde Zomerdijk 61.7- 2.23.4 Jongens 1 Willem Thijsse 51.2- 1.48.3 2. Jurriaan Punt 51.8-1.51.1 3. Paul van der Reep 57.3-1.59.6. Jun. B 500-1000 meter: meisjes 1. Liesbeth Thijsse 54.7-1.58.2 2. Jolanda Kat 55.8- 2.001 3. Anita Pater 55.4-2.07.1 Jongens 1. Nico Zomerdijk 56.4-2.05.8 Jun. B 500-1000 meter: 1. Johan Stienstra 46.1-1.34.8-5.04.7 2. Hans Andeweg 50.9-1.51.2-5.55.7 3. Robin Koot 49.3-1.51.6-6.20.7 Jun.A 500-1000- 3000 meter: 1. Erik Zomerdijk 46.4- 1.36.3-5.12.8 Senioren 500 - 1000 - 3000 meter: 1. Richard Bloedjes 44.8-1.28.8-4.56.4 2. Frank Rijs 47.7-1.40.0-5.21.7 Veteranen 500-1000-3000 meter: 1. Hans Zomerdijk 45.7-1.36.3-5.06.0 2. Pieter Bosman 49.8-5.26.8 3. Jan Commandeur 51.3-1.44.1-5.23.9. LIMMEN - In december heeft me vrouw T. Bult op negentigjarige leeftijd afscheid genomen van de volksdans groep. Ze was vastbesloten het volks dansen te blijven doen tot haar negen tigste verjaardag, en ook al ging het de laatste maanden iets minder goed, ze bleef volhouden. Vanaf de oprichting op 27 oktober 1982 heeft mevrouw Bult gedanst bij de ver eniging. Haar afscheid is uitgebreid gevierd. Gelukwensen werden uitge bracht door mevrouw A. van Bleisum en mevrouw E. Rodenhuis namens de SWOL en wethouder B. Hes namens het gemeentebestuur. Mevrouw Bult beschouwde lichaamsbeweging als een investering voor later. Haar motto was altijd 'je kunt nog lang genoeg thuis zit ten.' En nu is het dan zover, het dansen is voorbij. Thuis traint ze nu op haar hometrainer, want ze wil nog zo lang mogelijk blijven fietsen in het dorp. Wie belangstelling heeft voor het volksdansen, is van harte welkom bij de volksdansgroep op woensdag van 9.30 tot 10.45 uur, of 's avonds voor de wat jongeren van 19.30 tot 20.30 uur in Vredeburg. Gaat uw interesse uit naar meer lichamelijke oefening en eventu eel spel, dan bent u van harte welkom op donderdag van 14.30 tot 16.00 uur in sporthal d'Enterij. nïï. /r. Mevrouw T. Bult neemt afscheid van het volksdansen. LIMMEN - Op zondag 19 januari houdt het Centrum voor Inspannings begeleiding Open Huis van 14.00 tot 18.00 uur, op de Kapelweg 10. Het Centrum Voor Inspanningsbegeleiding start na een succesvol jaar in januari weer met nieuwe cursussen. Deze cur sussen staan onder vakkundige leiding van de in de Verenigde Staten opgelei de inspanningsfysioloog Celine Neef- kes. Naast individuele begeleiding worden er ook groepstrainingen aangeboden, zoals Fysio-Fit, Gewichtscontrole, Fify- Fit en Rug-Fit. In de cursus gewichts controle gaat men uit van een combina tie waarbij verantwoord bewegen en een verantwoord eetpatroon noodza kelijk zijn. Fysio-Fit is bedoeld voor mensen van elk niveau, die op een gezellige, maar ook verantwoorde manier hun conditie willen verbeteren. De cursus Fify-Fit gaat uit van hetzelf de principe, maar is afgesteld op cursis ten vanaf 50 jaar. Nieuwe cursisten zijn van harte wel kom en kunnen zich aanmelden aan de bar van De Voetel.of langskomen tij dens het Open Huis. De inspanningsfy sioloog zal informatie en gelegenheid geven om vragen te stellen, tevens kan iedereen de apparatuur, en trainings ruimte bekijken. Voor meer info kunt u ook bellen naar tel. 075-6288372 of 072- 5051862. LIMMEN - Op de ledenavond van het Katholiek Vrouwengilde van 15 januari staan de jaarvergadering en het kienen op het programma. De opbrengst van het kienen is bestemd voor het Foster Parents kind van het vrouwengilde. Het koffiegeld bedraagt f 4,-. Aanvang 20.00 uur in de Burgerij. LIMMEN - In de bibliotheek is tot eind februari een presentatie over koken te zien, speciaal voor mensen die wel eens wat meer willen maken van hun dage lijkse maaltijd. Vis, vlees of vegetarisch, er zijn zeer veel menumogelijkheden. U kunt een keuze maken uit talloze kookboeken, maar ook videobanden van bijvoorbeeld Joop Braakhekke kunt u lenen. LIMMEN - Het bestuur van de peuter speelzaal laat weten dat de wachtlijst weer aanzienlijk groeit. Het is daarom van het grootste belang dat u uw kind zo vroeg mogelijk aanmeldt voor de peuterspeelzaal. Hiermee verkleint u de kans dat uw kind niet aan de beurt is op 2,5 jarige leeftijd en langer moet wachten voordat het geplaatst kan wor den. Immers, de datum van aanmelding is bepalend voor het moment van plaat sing. Inschrijfformulieren zijn verkrijg baar op het consultatiebureau en bij de peuterspeelzaal. Zoals u wellicht al weet heeft Karin Min haar werk voor de peuterspeelzaal enige tijd geleden beëindigd. Haar functie (coördinatie peuteraanmeldin gen) is overgenomen door Sylvia Boersen. De inschrijfformulieren kun nen dan ook alléén ingeleverd worden bij haar op de Keizerskroon 7, Limmen. Het telefonisch spreekuur van Sylvia is alleen op maandagavond van 20.00 uur tot 20.45 uur, tel. 072-5053273. Voor informatie over de peuterspeelzaal kunt u bellen met 072-5052951. LIMMEN - Maandag 20 januari is er jaarvergadering van de Plattelands vrouwen in Ons Huis, aanvang 20.00 uur. Na het officiële gedeelte vertoont de heer Mantel uit Heiloo een film over Sri Lanka. LIMMEN - In Limmen was het afgelo pen week rustig. Bij het bureau werden vorige week alleen gevonden en verlo ren voorwerpen aangemeld. Gevonden werden een zwarte Agu-handschoen en een paars-e kinderportemonnee. Er werden een blauwe portemonnee met inhoud, een gouden halsketting en een goudkleurige leesbril als verloren opgegeven. LIMMEN - Zaterdag 18 januari gaat carnavalsvereniging D'Uylenspieghels weer uitpakken. Na alle oliebollen, vuurwerk en ijspret is het tijd voor de thema-avond bij Prins Tyl de achtste en zijn Raad van Elf. In het kader van het motto Back to the Sixties heeft deze avond als thema meegekregen Als een Kip zo Hip. Tijdens de jaren zestig ontstond het hippie-tijdperk en D'Uylenspieghels willen met hun leden nog wel een keer terug naar deze tijd. Wierook, een voor zichtig stickie en vooral liefde en vrede was de boodschap die in die tijd werd uitgedragen. Alles leek te kunnen, niets was gek genoeg. D' Uylenspieghels ver wachten zaterdag Woodstöck-achtige taferelen in de Burgerij. Dat zal zeker gebeuren met muziek van het Trio Tjoe en Jeroen, het enige trio dat het met z'n tweeën doet. Deze avond hebben leden gratis toe gang, niet-leden betalen f 5,- aan de zaal. Uiteraard wordt van de leden een hippe uitrusting verwacht deze avond. Wat er verder geboden wordt blijft natuurlijk, zoals altijd, een verrassing. Dat het hip wordt staat vast. De best verklede hippe kip kan een spectaculai re prijs tegemoet zien. Deze week krijgen alle Oude Stompen de uitnodiging in de bus voor hun avond op zaterdag 25 januari. De invul- strook wordt persoonlijk bij hen opge haald. Deze avond zal er muziek van De Spoetniks zijn. Verder maken D'Uylenspieghels zich al druk op voor het carnavalsweekend op 8 en 9 februari. Want dat is het weekend waarop heel Gorteldonk weer uit zijn dak zal gaan. LIMMEN - Muziek was troef tijdens het traditionele nieuwjaarsconcert van Harmonie en Drumband Excelsior in de sfeervolle accommodatie van dans school Two Step afgelopen zaterdag. Gezien de volle zaal en het luide applaus werden de verschillende optre dens duidelijk gewaardeerd door het publiek. Het muzikale gehalte was dan ook hoog. Als eerste trad op het opleidingsorkest, onder leiding van de spontane en bevlogen dirigente Esther Hoek. De vonken spatten er af en dat was niet in het minst te danken aan de dirigente die het nummer TsjoekTsjoek Cha Cha vol vuur ten gehore liet brengen. Bij het nummer Rock The House, waarbij alle orkestleden voorzien waren van een rockkledingstuk, werd flink meege- musiceerd door de zaal. Het jeugdorkest lijkt op een heuse muziekschool. Voorzitter André Dekker noemde in zijn openingswoord de muziek in Limmen meer dan spring levend op dit moment. De drumband, variatie. Zowel Europese muziek zoals De Bokkerijders, als Zuid-Amerikaans vuurwerk in de vorm van Divertimento Latino, werden voortreffelijk vertolkt. Als derde groep trad na de pauze het harmonieorkest op, dat al jarenlang gedirigeerd wordt door Cock van der Molen. Het optreden met maar liefst elf werken werd in een goed tempo gebracht. Het openingswerk van Richard Strauss, Also sprach Za- rathustra, is altijd goed voor swingende klanken. Het schitterende nummer Oregon geeft heel duidelijk een beeld van Amerikaanse muziek. Dit werd direct gevolg door de fijne melodieën van Johannes Brahms, Hongaarse dans no. 5. Tweemaal soleerde een vier mansformatie met trombones in de werken Playing Trombones en Second Waltz. Een enthousiaste zaal klapte spontaan mee op het eerste toegift de Radetzky Mars. Daarna was het gehele orkest voorzien van een zonnebril en werd een stuk heerlijke muziek van de Blues onder leiding van de altijd rustige Jan Brothers met veel verve gebracht. Een de Goede, trad in een kleine formatie staande ovatie viel harmonie Excelsior op met zeer fraaie werken met veel ten deel bij het besluit van het concert. LIMMEN - Vakanties zij belangrijk voor iedereen. Lekker uitrusten, een paar dagen er tussen uit, alle dagelijkse zorgen kunnen vergeten. Dat kan ook als u een handicap heeft of een chroni sche ziekte. Het Rode Kruis organi seert vakanties in Nederland en in het buitenland, vakanties waarvan u onbe zorgd kunt genieten omdat u goed ver zorgd wordt door tientallen vrijwilli gers, onder wie verschillende verpleeg kundigen. De locaties waar de vakanties worden georganiseerd, zijn prachtig gelegen en de accommodaties zijn goed aangepast. U kunt er elke dag genieten van tal van aantrekkelijke uitstapjes. En over de prijs valt te praten. Heeft u er zin in, of wilt u eerst meer weten, dan kunt u contact opnemen met de plaatselijke afdeling van het Rode Kruis in Limmen. Daar kan men u alles vertellen over de Rode Kruis- vakanties. Bovendien kunt u er een brochure aanvragen met informatie over alle mogelijkheden. Contactpersoon is mevrouw A. Meijer- Kors, Bartigon 7,1906 BV Limmen, tel. 072-5051566. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Be jaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: C. Hooyboer 99 pnt. A- klasse: Jolanda Hageman 93 pnt. B- klasse: Cor Onderwater98 pnt. Marco Ehlhardt 97 pnt., Ronald Hageman 95 pnt. C-klasse Johan Kaandorp 97 pnt. Freek Bakker 88 pnt.M. Baltus 77 pnt. D-klasse niet gespeeld. is overgedragen aan Argus Reclamediensten en Distributie centrum b.v. in Castricum. Voor opmerkingen en/of vragen kunt u bellen met 0251 657350 of faxen naar 0251 650998. Wanneer u geen krant heeft ont vangen, kunt u dit op donderdag via dezelfdo nummers melden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13