Limmer Gemeenschap wil onderzoek naar samenwerking en mogelijke fusie met zuidelijke gemeenten Oranje-Wit goed op dreef d'Uylenspieghels gereed voor carnavalsfestijn Conquista leeft toe naar vastenavond ,L ^SenicAteti UITKIJKPOST - 29 JANUARI PAGINA 13 Bestuurswisseling bij Plattelandsvrouwen 072- 5122222 P^L I T I E inleveren kopt] voor: wtd jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Verhoging leengeld cd's ctiviteiten Limmen Nominaties OSU bekend Bloemendagen SV De Vrijheid Katholiek Vrouwen Gilde Sesam in De Lantaarn Burgerlijke Stand Lezingenserie Jaar van het Reizen Publieksprijs voor Fotoclub Pax Christi Bingo Sparen voor luchtfoto 06-11 LIMMEN - De Limmer Gemeenschap wil dat er een onderzoek verricht wordt naar een samenwerking tussen de gemeenten Castricum, Akersloot, Lim- men en Uitgeest (CALU). Daarbij sluit de LG een fusie op termijn niet zonder meer uit. Raadslid Gerard Min ver wacht dat in de raadsvergadering van maart een 'onderzoeksopdracht' op de agenda staat. „Dat onderzoek moet aantonen wat de toegevoegde waarde is van zo'n samen werking," verklaart hij. De Limmer Gemeenschap heeft met deze zogehe ten CALU een 'groene buffer' voor ogen. Volgens Gerda Kuyper-Bruschke is de ontwikkeling ten noorden van Limmen slechts een kwestie van verde re verstedelijking. „Kijk maar naar de HAL, die wordt compleet volgebouwd. Ook ten zuiden van Limmen zijn dergelijke ontwikke lingen gaande. Beverwijk, Heemskerk en Velsen-Noord beraden zich even eens op samenwerking en ook daar wordt een fusie niet uitgesloten. Wat is er dan mooier dan wanneer wij met zijn vieren een groene buffer gaan vormen, met een duidelijke recreatieve functie." Het gaat dan om een strook grond van kust tot kust, van de Noordzee tot het Alkmaardermeer, waar toerisme en verblijfsrecreatie volgens de LG zou den kunnen bijdragen aan de ontwik keling van nieuwe werkgelegenheid. De nieuw te vormen gemeente zou dan ruim 40.000 inwoners gaan tellen. G. Min (LG): Neuzen dezelfde kant op. De LG, die heel lang van mening was dat Limmen zelfstandig moest blijven, ziet nu in dat dit onmogelijk is. En nu commissaris van de Koningin Van Ke- menade volgens de partij gezegd heeft een keuze te zullen maken als de gemeenten dat zelf niet (snel) doen, heeft de Limmer Gemeenschap geko zen voor een samenwerking met Castricum, Akersloot en Uitgeest. LIMMEN - Oranje-Wit speelde een van zijn beste wedstrijden tot nu toe. In een zeer spannende wedstrijd tegen het nog ongeslagen Effect 2 behaalde zij een zwaar bevochten, maar verdiende overwinning. Hoe spannend het was, bleek uit de setstanden van 16-14,17-15 en 16-14 in het voordeel van de Limmenaren 3-0. Heren 2 is na een goede eerste helft van de competitie de draad enigszins kwijt. Ook nu werd er verloren. Hinksport 1 was in de vijfde en beslis sende set net iets te sterk voor de man nen Oranje-Wit, 2-3. De Oranje-Wit damesteams wisten beide hun wedstrij den te winnen. Dames 1 versloeg in een goed gespeelde wedstrijd Hinksport 1 met 3-0 en dames 2 had geen enkele moeite met RAP 1,3-0. In de stratencompetitie werden de eer ste wedstrijden gespeeld in de A en de B poule. Verrassend in de A poule was de nederlaag van het tot nu toe opge slagen team van Beaux et Belles tegen The Old-Generation. Ook tegen Zomerschoon leverde het team van de Mooijen een punt in. In de B poule was het team van De Laatbloeiers goed op dreef. Zowel Kerkweg als De Admiraal hadden geen schijn van kans. De Wiekenders deden ook goede zaken door een overwinning op Kerkweg en een gelijkspel tegen 7 Bier 1 cola. Op woensdagmiddag 5 februari organi seert Oranje-Wit een volleybal-instuif voor de jeugd. Voor de groepen 5, 6, 7 en 8 wordt er gelegenheid geboden om kennis te maken met de volleybalsport. In kleine groepjes worden er onder deskundige leiding oefeningen gedaan. Ook zullen er wedstrijdjes worden gespeeld. De volleybal-instuif wordt gehouden in sportcentrum De Enterij en de aanvang is om 14.00 uur. LIMMEN - In een bomvol Ons Huis was vorige week maandag de jaarver gadering van de Plattelandsvrouwen. De secretaresse gaf een kort overzicht van het afgelopen jaar. De penning- meesteresse besprak het financiële ver slag. Ook de reiscommissie deed ver slag van haar activiteiten. Tevens vond er een bestuurswisseling plaats. Afscheid werd genomen van de dames Bakkum, Kerkhof en Bouwer. Zij worden opgevolgd door de dames Zijderveld, Epping en Balkenende. -Ook mevrouw Segerius die sinds 1983 in de reiscommissie zat, trad af. Haar taak wordt overgenomen door me vrouw Huisman. De aftredende dames kregen ieder een dinerbon aangebo den. Na het officiële gedeelte werd er een mooie film vertoond van de heer Mantel uit Heiloo over zijn reis naar Sri Lanka, het voormalige Ceylon, voor zien van passende muziek en gespro ken commentaar. „En eigenlijk is het deze drie gemeen ten net zó vergaan, aldus Min. „De neu zen van de colleges staan nu groten deels dezelfde kant op." Het lijkt erop dat ook de neuzen binnen de Limmer Gemeenschap nu dezelfde kant op wij zen. Nog maar enkele weken geleden zei Min dat hij meer voelde voor' een samenwerking met Heiloo. Het lag in de bedoeling dat het college de gemeenteraad eind januari voor zou stellen een onderzoek te laten doen naar een samenwerking met Heiloo en Egmond. Dit zou een uitvloeisel zijn van de besloten raadsvergadering die in november is gehouden. Op 14 janu ari ontving het college echter een brief van de Limmer Gemeenschap, die ove rigens niet getekend zou zijn door de beide LG-wethouders Hes en Rood. Hierin schreef de LG dat er niet vol doende draagvlak was voor het voor stel. Burgemeester en wethouders besloten daarop van het voorstel af te zien. De fracties van het CDA, de VVD en PVDA hebben inmiddels in een brief aan het college gevraagd de geheim houding en beslotenheid van de raads vergadering in november op te heffen. Hiermee wil de oppositie aantonen dat er wel degelijk een meerderheid was voor samenwerking met de noordelijke gemeenten. „Met het plan tot samenwerking met Castricum, Akersloot en Uitgeest spreekt de heer Min ver voor zijn beurt," reageert Kees Kroone. „Meer dan een jaar lang zijn we bezig om dit ei te leggen. Zo blijven we om de hete brij heen draaien. Bovendien staat Min hiermee lijnrecht tegenover zijn eigen wethouders, die het voorstel tot samen werking met Heiloo en eventueel Egmond steunden." Ook Arie van Noord (CDA) vindt het plan van de LG niet realistisch. „Het is beter de zuidkant van Alkmaar op te zoeken, met onze 600 woningzoeken den. Je ziet nu al dat er bedrijven uit Limmen wegtrekken, richting Alk maar. De trein Heiloo-Egmond loopt, in Limmen zijn we inmiddels een jaar verder en nu moetemwe nog beginnen met een onderzoek te doen naar samenwerking met Castricum, Aker sloot en Uitgeest? Dat duurt allemaal veel te lang." Stevige gemeente creëren Ook in Heiloo bestond nog steeds de verwachting dat Limmen zich zou aan sluiten bij het fusie-onderzoek. Vorige •Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN - Op 21 januari werd van 08.00 tot 08.45 uur op de kruising van de Rijksweg met de Burg. Nieuwen- huysenstraat en Kerkweg een rood- licht-controle gehouden. Er werd drie maal proces-verbaal opgemaakt. Op 24 januari vond op de Enterij een ernstige aanrijding plaats. Een meisje reed op haar skeelers vanuit een steeg op de Tahlia de weg op. Daar werd zij aangereden door de bestuurder van een personenauto. Zij werd met ernsti ge inwendige verwondingen overge bracht naar het AMC te Amsterdam. Op 26 januari werd er getracht in te breken in een pand aan de Rijksweg. De toegangsdeur werd geforceerd. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. Gevonden voorwerpen: een bruine dameswant en een bruine huishoud portemonnee met inhoud. C. Kroone (VVD): Min spreekt ver voor zijn beurt.' week werd het onderzoeksrapport over een fusie tussen Egmond en Heiloo gepresenteerd. Naast de voor- en nade len van die fusie adviseert het rapport om ook andere combinaties, zoals Egmond, Bergen en Schoorl of Eg mond, Heiloo en Limmen te onderzoe ken. Burgemeester Nico Schoof liet toen weten dat aanhaken van Limmen bij Egmond en Heiloo zeer wenselijk is om een stevige gemeente te creëren. Gerard Min reageert daarop: „Toen vo rig jaar maart het Panta Rhei rapport uitkwam (over een samenwerking tus sen Heiloo, Egmond, Limmen en Aker sloot) liet Schoof weten per se niet te willen fuseren met Limmen. Ver volgens ging hij, met de hete adem van Alkmaar in zijn nek, al heel snel verder met Egmond. Maar wij hebben eerst eens de tijd genomen om alles rustig af te wegen." Volgens Gerda Kuijper-Bruschke is de moet met een strippenkaart voor 5 cd s keuze voor Castricum, Uitgeest en f •-* Akersloot veel logischer. „Limmen is in alles gericht op Ckstricum. De jeugd gaat er naar school, je gaat er uit, win kelen, sporten, noem maar op." Maar de LG lijkt meteen weer terug te ko men op haar keus, want „Heiloo, als groene gemeente, zou er ook heel goed bij kunnen," houdt Gerda Kuijper de deur op een kier. LIMMEN - U heeft al eerder kunnen lezen over de verhoging van de leen- vergoeding aan schrijvers en uitgevers. Voor 1997 wordt het bedrag voor de bibliotheek verdubbeld. Het bestuur heeft ervoor gekozen om bij iedereen vanaf 18 jaar f 2,50 door te berekenen in de contributie. Naar echter nu pas bekend geworden is, komt er ook een vergoeding voor het uitlenen van cd's en videobanden. De vergoeding bedraagt f 0,50 per uitle ning. De regeling gaat 1 februari in, maar de bibliotheek krijgt bovendien over 1996 een rekening met terugwer kende kracht over alle uitgeleende cd's. Het bestuur van de bieb ziet zich daar om genoodzaakt om het leengeld voor cd's flink te verhogen. Het lenen van een cd kost met ingang van 1 februari f 3,50 per week. De bibliotheek komt gebruikers van de cd-collectie tege- LIMMEN - Nog anderhalve week en dan is het zover, dan barst het carnaval los in Limmen. Nu al is carnavalsver eniging d'Uylenspieghels bijna dage lijks in de weer om het feest gestalte te gaan geven. Afgelopen zaterdag was het de beurt aan de Oude Stompen en, ondanks dat de belangstelling niet uit bundig groot was, was het een zeer geslaagde ouderwetse avond. Zaterdag is het de beurt aan alle veer tig- en vijftigplussers van Limmen. Dan zetten d'Uylenspieghels de deuren van de Burgerij 'gratis' open en worden de feestgangers ontvangen met koffie en cake. Er is een heel programma op sta pel gezet. Deze avond heeft altijd een bijzondere betekenis, want dan wordt de sleutel en daarmee symbolisch het bestuur over Limmen door burgemees ter E. Huisman overgedragen aan Prins Tyl VIII en de Raad van Elf. Om 20.00 uur is de zaal open en d'Uylenspieghels hopen dat veel mensen acte de presen ce geven. Naast de gratis toegang en koffie krij gen de gasten ook nog twee consump ties en diverse hapjes, zal er een. gratis loterij gehouden worden en is er een optreden van het Uylenspieghelkoor. Dit koor is speciaal samengesteld voor deze avond en de repetities zijn in volle gang. De muziek deze avond wordt ver zorgd -door de eigen onvolprezen Hofmuzikanten. Verder wordt er aan gewerkt om deze avond een rock en roll demonstratie te geven, passend in het motto 'Back to the sixties. Zelfs het vervoer kan voor u deze avond geregeld worden door d'Uylen spieghels. Wilt u deze avond gehaald en of weer thuisgebracht worden dan moet u even contact opnemen met de heer G.Broedersz, tel. 072-5052469. Hij zorgt er dan voor dat u veilig uit en thuis komt. Ondertussen is de kaartverkoop be gonnen voor het grote jongerenbal op 7 februari met Headline. De kaarten kos ten f 5,- voor leden (maximaal 2 per persoon) en f 10,- voor niet-leden. Kaartverkoop uitsluitend bij de beken de voorverkoopadressen en bij de Raad van Elf. Aan de zaal kosten de kaarten f 10,- maar gezien de grote belangstelling is het belangrijk de kaar ten in de voorverkoop te kopen. Want u weet het, op is op. voor f 15,-. Het tarief voor het lenen van een videoband blijft ongewijzigd op f 5,- per week. LIMMEN - Nu de schaatspret weer voorbij lijkt, maakt Limmen zich op voor de 45ste Bloemendagen. Hoewel de lente misschien nog een tijdje op zich zal laten wachten, zijn er alweer prikploegen aan het brainstormen om dit jaar weer goed voor de dag te komen. Ook de Stichting Bloemen dagen heeft haar eerste vergadering alweer achter de rug. De Bloemenda gen worden dit jaar, ijs en weder die nende, gehouden van zaterdag 3 tot en met donderdag 8 mei. Na zijn ambtsperiode van vier jaar is voorzitter Piet van der Steen afgetre den. Hij ziet samen met de stichtingsle den terug op een periode van vernieu wing en professionalisering. Verande ring van werkkring dwingen hem zijn maatschappelijke positie en gezin prio riteit te geven. Wie de nieuwe voorzit ter wordt, blijft nog even geheim. Het wordt in ieder geval iemand van buiten de Stichting. Of de komende Bloe mendagen weer een succes zullen wor den, hangt van de deelnemers af. De Stichting kon slechts zorgen voor een goede organisatie. Zij wenst iedereen daarom veel inspiratie toe. LIMMEN - Conquista gaat zich vast voorbereiden op het grote feest van volgende week, carnaval. Want natuur lijk staat die week ook bij Conquista in het teken van hossen en feestvieren. De kinderwerkgroep gaat carnavals maskers maken. Leuke, enge, grappige gezichten van karton en andere mate rialen. Bedenk alvast wat je wilt gaan maken. Misschien wel een masker met grote krokodillentanden, of een mars mannetjesmasker. Er worden in ieder geval foto's gemaakt, zodat jullie later ook nog eens goed kunnen zien, hoe je er uit zag. Conquista is open voor jullie van 10.30 tot 12.30 uur en de entree is f lr. De tienerwerkgroep heeft heel wat plannen. Zo willen zij vanaf 5 februari een toneelcursus houden van tien les sen, in principe elke woensdag. Hele maal zeker is dit nog niet. Een tweede mogelijkheid is zondag vanaf 9 febru ari. Op de basisscholen wordt een fol der verspreid waarin details staan over deze cursus. Voor tieners op het voort gezet onderwijs bestaat de mogelijk heid deze folder af te halen in de tie nerruimte. Heb je interesse in deze cur sus, laat dat dan weten via de aanmel dingsbon die aan de folder zit en geef daarbij op wat jouw voorkeurdag is (woensdag of zondag). Zaterdag 1 februari gaan alle benen weer van de vloer en krijgen tieners alvast carnavalsnummers te horert, zodat jullie getraind zijn voor volgende week. De tienerruimte is open van 19.00 tot 23.00 uur. De jongerenwerkgroep van Conquista is op zoek naar (beginnende) bands, die wel eens willen optreden. Interesse? Schrijf een brief naar de tienerwerkster van Conquista met de naam van de band, contactpersoon, soort muziek en eventuele andere informatie. Ben je goed in het draaien van cd's en weet je een aardig woordje er tussendoor te babbelen, oftewel ben je op weg om een goede dj te worden? Laat het weten door een brief met informatie over jezelf en lever deze in bij een van onze medewerkers in het jongerencafé, open op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 01.00 uur en op zondag van 15.00 tot 19.00 uur. LIMMEN - De resultaten van afgelo pen week - klasse E: J. Drenth, 100, Klasse A: 1. J. Hageman, 95 2. E. Koppes, 93 Klasse B: 1. J. Nuyens 96 2. W. Erkamp 95 3. C. Onderwater 94. Klasse C: 1. J. Kaandorp 95 2. F. Bakker 93 3. M. Baltus 79. Duivenvoorde 45. Klasse D: 1. P.v. LIMMEN - Groot was de belangstel ling voor een excursie naar psychia trisch ziekenhuis Duin en Bosch. Het KVG werd ontvangen door de heer Schumm, staffunctionaris van het zie kenhuis. Duin en Bosch, opgericht in 1909 door de provincie, is nu een stich ting. Er verblijven ruim 700 patiënten. De dames van het KVG kregen tijdens een rondleiding een goed beeld over de psychiatrische zorg vroeger en nu. Ook aan het museum werd een bezoek gebracht. LIMMEN - Het carnaval nadert met rasse schreden. In Limmen zal dit jaar lijks terugkerende volksfeest dan ook niet ongemerkt voorbij gaan. Zondag 9 februari komt de Noord-Hollandsè topformatie Sesam naar café De Lan taarn aan de Dusseldorperweg. Sesam behoeft eigenlijk geen nadere introductie. Ruim twintig jaar timmert de groep al aan de weg. De band, bestaande uit vier jongens en de twee zangeressen Lucienne en Lyanda, heeft een breed en afwisselend repertoire waar iedere muziekliefhebbers zijn vin gers bij af te likken. Café De Lantaarn is zondag vanaf 16.00 uur geopend. LIMMEN - Geboren: Boas Jacob, zoon van L.C. Wijker en M.B. Droomer; Job Levi, zoon van L.C. Wijker en M.B. Droomer; Jim Johanna Antonius Theodorus Liefting, zoon van H.W. Liefting en G.C.M. Ardrichem; Kick, zoon van C.N. Dam en S.S. Aafies; Danielle, dochter van C.N. Dam en S.S. Aafies; Maria Christina, dochter van D.J. v. Kempen en M.C. Adrichem; Kenn Samuel, zoon van L.M. de Graaf en I. Zijlvaart; Jacco, zoon van R.J.H. Valkering en N.A. van den Aakster; Cornelia Geertruida Maria, dochter van L.W.R Suiker en E.G. Bakker; Max Johannes Jacobus Cornelius, zoon van H.L.M. Rijs en en E.M. Groot; Robert, zoon van R.H. Nijman en V. Hoebe; Maaike, dochter van S.A. Talsma en T.H.N. Ang; Ivan Nicolaas Maria, zoon van L.C.M. Koot en A.C.M. Metselaar; Hessel Hendrik, zoon van R.J.M. Evenhuis en E.E. Veldman. LIMMEN/REGIO - De bibliotheken van Akersloot, Bergen, Heiloo, Cas tricum, Egmond aan Zee, Limmen, Schoorl en Uitgeest organiseren dit jaar opnieuw een lezingenserie. Het programma heeft als thema reizen meegekregen: dit is tevens het landelij ke thema voor de bibliotheken in 1997. Evenals andere jaren is er naar gest^efd een zo volledig mogelijk pro gramma aan te bieden. Samen met de sprekers kan de toehoorden reizen door vele landen. De wijze waarop is zeer verschillend, de één gaat op de fiets, de ander op een kameel, in de trein of per luchtballon! Zeker is dat iedere spreker bijzondere en soms zelf bizarre ervaringen te vertellen heeft. De eerste lezing is op 30 januari door Jesse Goossens over China in de biblio theek in Bergen. Daarna is Heiloo aan de beurt: Nico Keuning gaat in op de populariteit van reisliteratuur op 17 februari. Op 13 maart komt woestijn nomade Arita Baaijens in Uitgeest en wereldfietser Frank van Rijn is op 10 april de spreker in Schoorl. In het najaar zijn nog vier lezingen in de ove rige bibliotheken, met onder andere Harm Botje en Jan Brokken. De avonden beginnen om 20.00 uur, de toegang is f 10,- per lezing. Toe gangskaarten voor alle lezingen en het volledige programma is verkrijgbaar bij de deelnemende bibliotheken. Burgerij Zaterdag 25 januari om 20.00 uur Seniorenavond in het kader van carna val. Cultureel Centrum Vredeburg Op vrijdag 31 januari donateursavond van Stichting Oud Limmen om 19.45 uur, met lezing door historicus F.D. Zeiler over landschap, bewoning en samenleving in Noord-Kennemerland vanaf prehistorie tot nu. Toegang voor donateurs gratis, voor niet-leden f 7,50. Gemeentehuis Tot en met 5 maart expositie van aqua rellen en olieverfschilderijen van Inge van der Heijdt en keramische vazen en objecten van Mia Custers. Te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Bibliotheek Limmen Tot eind februari presentatie te zien over koken. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van teke ningen, schilderijen en aquarellen van Margy Tomann, Lenie Verduin en Riet Clazing van de groep HUIB en poppen van Els Minks. Te bezichtigen tijdens openingsuren. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Kijkkas Ontwerpen van Marlies Dekker, Jolanda de Lange en Ab van Wijhe, aangevuld met schilderijen van Joke Jak. Iedere zaterdag geopend vanaf 10.00 uur, Breedelaan 1 in Akersloot. LIMMEN - OSU-sportief heeft de nominaties bekend gemaakt voor de titel sportman, -vrouw, en -ploeg van 1996. Een uiterst deskundige jury gaat zich de komende week buigen over de nominaties, zodat de diverse prijzen in een feestelijke uitzending op 1 februari 1997 kunnen worden uitgereikt. Bij de sportmannen zijn vijf sporters genomineerd. Patrick Hennen uit Uitgeest (oosterse vechtsport nuncha- ku), Patrick Borst, ook uit Uitgeest (autosport), Bastiaan Beszelsen uit Akersloot (tennis), Harm Twaalfhoven uit Uitgeest (wielrennen) en Bram de Waard uit Limmen (wielrennen). Bij de ploegen is allereerst Meertref- fers uit Akersloot genomineerd. De basketballers van Lake City Players hebben ook een nominatie evenals de tafeltennisers van Uitgeest. Het eerste zondagelftal van Limmen en Jeu de Boulesvereniging Boules Plaisir uit Uitgeest zijn ook genomineerd. Bij de vrouwen zijn twee sportsters kanshebster op de felbegeerde titel. Denise Kempers (turnen) en Marja Boersen (atletiek), beiden uit Uitgeest. De prijzen worden op 1 februari uitge reikt in cultureel centrum Vredeburg. LIMMEN - Woensdag 4 december vond in het gemeentehuis te Limmen de prijsuitreiking plaats van de jaarlijk se fotowedstrijd. Het thema was dit jaar 'Dieren', wat voor bijna veertig mensen in Limmen aanleiding was om één of meerdere foto's over dit thema in te sturen. De jury had dan ook de zware taak een keuze te maken uit in totaal 150 foto's. Voor al die inzenders die géén prijs hebben gewonnen was er nog een her kansing. Er werd namelijk een Pu blieksprijs van f 100,- ingesteld, dat wil zeggen, dat de bezoekers aan de expo sitie door middel van een formulier konden aangeven wat zij de mooiste foto vonden. Inmiddels is de expositie afgelopen en werd geteld welke foto de meeste stemmen heeft gehaald. Dit bleek de foto van Mark Valkering met schildpad te zijn, gemaakt door leden van de Fotoclub Pax Christi, maar ook de andere foto's gemaakt door de foto club werden hoog gewaardeerd. Daar om is besloten de prijs te storten in de kas van de Fotoclub, zodat daarvoor materiaal ten behoeve van het foto werk kan worden aangeschaft. LIMMEN - De supportersvereniging VV Limmen houdt op 31 januari haar jaarlijkse bingoavond om 20.00 uur in de voetbalkantine op sportcomplex Dampegheest. Er zal net als andere jaren weer worden gestreden om mooie prijzen en als klapper is er de hoofdprijs een weekend Parijs. Iedereen is welkom. LIMMEN - Met het Luchthaven Spaarshop spaarprogramma kunnen klanten van A-Markt De Groot nu spa ren voor een gratis luchtfoto van hun eigen dorp, wijk of stadsdeel. Is het niet leuk de eigen woonomgeving op een luchtfoto te ontdekken? Het hele jaar door zullen er leuke acties op het programma staan met dit spaarprogramma die het thema lucht vaart meekrijgen. Kijk in de winkel welk gebied of er gefotografeerd wordt. Voor meer informatie kunt u bellen met A-Markt, N. de Groot, tel. 072-5051265. ■"■WW! Mark Valkering met schildpad, goed voor de Publieksprijs.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13