Schakers Vredeburg naar tweede plaats Kopij Uitkijkpost f Vredeburg staat bol van creativiteit Cadeaus uit Burkina Faso Limmer Plankeniers brengen doldwaze klucht VVN actief in Limmen Lezing Nelleke Noordervliet UITKIJKPOST - 5 MAART PAGINA 15 Expositie De Moet SV De Vrijheid Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Vrienden van Vredeburg Politieberichten Conquista nieuws Midzomer Springbokken Toernooi m Inleveren kopij voor: to*td 't littwm 2)ie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhot 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Zilver voor hoogspringer Koet Adressen Limnten Korte cursus tuinieren Politieberichten Rabopoldertrimloop Jantje Beton collecte Mevrouw Smit-Van Goor kandidaat-Wethouder LIMMEN - Vorige week dinsdag behaalde het Vredeburg-achttal een mooie 5-3 overwinning op Oppositie uit Heiloo, dankzij overwinningen van J. Admiraal, G. Hafkamp, J. Limmen R. Rommel en R. van de Storm. H. Ebels, E. Stolp en D. Schut verloren hun par tij. Vredeburg staat nu op de tweede plaats achter Caïssa uit Hoorn. Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde 18 van de interne competitie. In groep A heeft de subtop een gevoelige klap uitgedeeld aan de top vier spelers. D Schut profiteerde van een blunder van J. Admiraal en kreeg een stuk ca deau. M. Weigraven offerde een paard voor drie pionnen tegen G. Hafkamp en had hier, mede dankzij enige zwak ke zetten van Hafkamp, succes mee. H. Ebels durfde met zwart E. Stolp te bestrijden op zijn eigen specialiteit, het tweepaardenspel, en hield de partij tot het eind in evenwicht. J. Limmen had een off-day en verloor snel van een agressieve R. Rommel. Nieuwkomer E. LIMMEN - Het grafisch collectief De Moet uit Castricum exposeert van 7 maart tot 1 mei etsen in het gemeente huis van Limmen. De leden van het col lectief, Ben Gerrits, Marjan Groene- veld-Lambeck, Magda Luttikhuizen, Petra Vink en Wim Visser, beoefenen voornamelijk de kunst van het etsen. Een droge lijn, fijnkorrelige vlakken, diepe kleuren, maar ook transparantie eii gelaagdheid, allemaal facetten van één en dezelfde techniek die te zien zijn. Voor de leden van De Moet vormt het etsen een boeiende en uitdagende mogelijkheid om te laten zien wat ieder van hen bezighoudt. Tegelijk met De Moet exposeert Ellen van der Dussen beelden in het gemeen tehuis. Ongeveer tien jaar geleden raakte zij in de ban van klei. Tegenwoordig exposeert ze als één van de Limmer Joffers enkele malen per jaar. Naast sprookjesachtige onderwer pen boetseert Ellen menselijke figuren. Waar de mogelijkheid van het werken met klei ophoudt, stapt Ellen over op was. U bent van harte welkom om al deze bijzonder werkstukken en de meer dan zestig verschillende etsen uit voerig te komen bekijken, op werkda gen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: niet gespeeld. A-klasse: J.Hageman 97 pnt, E.Koppes 97 pnt. B- klasse: M.Ehlhardt 97 pnt, J. Nuijens 95 pnt, E. Weijers 94 pnt. C-klasse: F.Bakker 86 pnt, M. Baltus 85 pnt. D- klasse: R.Rietveld 98 pnt. van Duin begint op te vallen met zijn honderd procent score tot nu toe. De volgende week is er geen schaken van wege Limmen Creatief. Op vrijdag 14 maart wordt het traditionele paastoer- nooi gehouden. De uitslagen: A-groep: M. Welgraven- G. Hafkamp 1-0, E. Stolp-H. Ebels remise, J. Admiraal-D. Schut 0-1, R. Rommel-J. Limmen 1-0, R vd Heijdt-H. Grondsma 1-0, H. Levering-R vd Storm 0-1, K. Aafjes-G. d Graaf 0-1, B. Kerkhof-J. de Graaf 1-0, J. Tebbens-M. Wester 1-0, T. Al-H. Brak 0-1, E. van Duin-C. Pepping 1-0,N. Pepping-D. Aafjes 0-1. B-groep: Bart Kos-Willy Könst 1-0, Koen Kramer-Lex Winder 1-0, Karin Kos-Robert Termes 0-1, Paul Mooij- Maarten Kos 1-0, Jeroen Duin-Wilmer Kaandorp 1-0, Paul Evenhuis-Niels Admiraal 0-1, Mark Beentjes-Liselotte Admiraal 0-1, Jeroen Kaandorp-Tjeerd Blom 0-1,Tim Nagelhout-Jan Valkering 0-1. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredeburg heeft voor de eerste vrijdag van de maand weer een gezellig bijeenkomst gepland. Die heeft plaats op vrijdag 7 maart van 17.00 tot 19.30 uur. De locatie is de bovenzaal van Vredeburg. Met de Culturele Raad is overeen gekomen dat ondanks de inrichting van Limmen Creatief, het borreluurtje gewoon doorgaat. Het belooft hierdoor zelfs een buitengewoon gezellige voor avond te worden. LIMMEN - In het weekend van 22 op 23 februari werden bij een autobedrijf aan de Rijksweg van vier personen auto's de merkemblemen ontvreemd. Op dinsdag 25 februari verloor de bestuurder van een personenauto op de Uitgeesterweg de macht over het stuur. Als gevolg hiervan kwam hij tegen een woning tot stilstand. De scha de aan de woning en ook aan de perso nenauto was aanzienlijk. Niemand raakte verder gewond. Verloren voorwerpen: sleutels in zwart mapje, horloge met afstandsbediening. LIMMEN - Zaterdag 8 maart kunnen kinderen tussen de 4 en 12 jaar bij Conquista terecht voor een heel leuk spel. Jullie gaan bingo Spelen. Wanneer je je kaart vol hebt. mag je bingo roe pen. Doe dat dan niet zachtjes, maar laat heel Limmen horen dat je bingo hebt en schreeuw zo hard, dat de fishes van je kaart af rollen. De start is om 10.30 uur. Intree is f 1,-. De tieners van 12 tot 16 jaar zijn weer welkom op zaterdagavond vanaf 19.00 uur. Deze week is er een film. Na het stilzitten tijdens het draaien van de film kun je nog even uit je dak gaan op dis coklanken tot 23.00 uur. Intree f 2,50. Voor de jongeren vanaf 16 is het jonge- rencafé van Conquista weer open op vrijdag en zaterdagavond van 20.30 tot 01.00 en op zondag van 15.00 tot 19.00 uur. Zaterdagavond happy hour van 21.00 tot 22.00 uur. Het is tijd om de medewerkers op wat goede films te attenderen, want zeer binnenkort wor den er ook voor de jongeren films gedraaid op groot scherm. LIMMEN - De organisatie van het Midzomer Springbokken Toernooi, dat in juni wordt gehouden, houdt op woensdag 12 maart een infqrmatie- avond in De Burgerij. Op die avond wordt er meer duidelijkheid gegeven over allerhande praktische zaken die te maken hebben met indeling van de ploegen, spelregels, inschrijving en het programma. Er wordt ook aandacht besteed aan de opdracht die elke ploeg meekrijgt, namelijk 'bedenk een Wed den dat-poging'. Deze info-avond, die om 20.00 uur begint, is bedoeld voor de deelnemen de ploegen. De organisatie verwacht op de bijeenkomst van iedere ploeg twee afgevaardigden, waaronder de contact persoon van het team. Het maximum aantal ploegen is gesteld op 24. Er is nog ruimte voor één a twee ploegen. Aanmelden kan bij Jaap Bult, Molenweg 9, tel. 072-5051664. LIMMEN - Afgelopen weekend wer den in het Engelse Birmingham de Europese Kampioenschappen indoor atletiek gehouden. Bij het hoogsprin gen in de categorie veteranen van 65 tot 70 jaar veroverde de Limmer Arend Koet (lid van AC Castricum) het zilver. Zijn sprong van 1.39 meter betekende ook een nieuw Nederlands indoor record in deze categorie. Bezoekers bewonderen schilderijen tijdens één van de vorige edities van Limmen Creatief. LIMMEN - Het is dit jaar alweer voor de 23ste maal dat Limmen Creatief wordt gehouden in het sfeervolle Cultureel Centrum Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 op 8 en 9 maart. Limmen Creatief is een weekend-ten- toonstelling waar geïnteresseerden uit de regio kunnen kijken (en kopen) wat Limmers aan creatieve uitingen ge maakt hebben. De tentoongestelde voorwerpen be staan uit olieverfschilderijen, aquarel len, tekeningen, natuur- en fantasief otografie, houtbewerking, kinderkle ding, mode, keramiek, beeldhouwerk, poppenkleertjes, borduurwerk, origami en nog veel meer. Limmen Creatief is een niet meer weg te denken traditie. Dankzij de medewerking van een aan tal vrijwilligers en de grote creativiteit van de deelnemers kan deze tentoon stelling tot stand komen. De Culturele Raad Limmen beschouwt het als een eer dit evenement te organiseren en roept iedereen op zijn waardering te laten blijken voor artistieke prestaties van de deelnemers door naar Vrede burg te komen. De expositie is op beide dagen open van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. Met de voorstelling Stadhuis op steltenkregen de Limmer Plankeniers vorig jaar de handen op elkaar. LIMMEN - Toneelvereniging De Limmer Plankeniers brengt op zater dag 15 en 22 maart een klucht met de naam 'De Geslepen Scharensliep' ten tonele. Het stuk gaat over de zaken van dood kistenmaker Karei Guldemond, die slecht gaan. 'Hoe kan 't anders', klaagt hij, 'de mensen leven veel te lang!' Hij en zijn familie leven er dan ook maar heel nonchalant en slordig op los totdat er een brief van een notaris in de bus valt. Een ver familielid in Amerika ligt op sterven en zoekt een tehuis voor zijn achterblijvende partnerin tegen een vorstelijke, jaarlijkse beloning. Voor waarde is een uitstekend milieu en onberispelijke levenswijze van het gas tgezin. De notaris stuurt een heuse Graaf om te onderzoeken of de familie Guldemond daaraan voldoet. De regie van deze klucht in vier bedrij ven berust bij Ger Kruijswijk. De uit voeringen beginnen zaterdag 15 en 22 maart om 20.00 uur. Kaarten (f 10,-, 55+ f 7,50-) zijn verkrijgbaar bij Mary Winder, Hogeweg 15, tel. 072-5052726. De donateurs krijgen persoonlijk be richt. Zaterdagmiddag 15 maart is er in de Burgerij een speciale middag voor de ouderen van Limmen maar ook voor de bewoners van de Cameren. De aan vang is dan 14.30 uur. LIMMEN - Veilig Verkeer Nederland heeft sinds 1979 een afdeling in Cas tricum en Limmen als onderdeel van de landelijke vrijwilligersvereniging. De activiteiten hebben zich door omstan digheden voornamelijk rond het Cas- tricumse afgespeeld, maar nu doen zich mogelijkheden voor om Limmen meer aandacht te geven. De VVN-actie 'De scholen zijn weer begonnen' en de tv- spots zijn wel bekend, maar in de komende jaren is de VVN van plan om zich nog meer lokaal te manifesteren. De VVN vindt namelijk dat de mejis zelf het middelpunt is van de verkeers problematiek en dat iedereen er ver antwoordelijk voor is dat de overheid (provincies, maar vooral de gemeente) de echte problemen op een juiste manier en op redelijke termijn zal oplossen. De VVN vindt het belangrijk dat er een duurzaam veilige samenle ving ontstaat, waarbij de burgers aan geven welke veiligheidsmaatregelen noodzakelijk of gewenst zijn en dat de overheid die wensen vertaalt in ver- keersvoorzieningen, die leiden tot gro tere veiligheid voor iedere weggebrui ker. De afdeling Limmen/Castricum van de VVN signaleert dat Limmen in korte tijd is veranderd en deze veranderingen zullen doorgaan. Nieuwe wijken, een zich wijzigende bevolkingssamenstel ling, een nieuw bedrijventerrein en regionale veranderingen eisen volgens hen een aangepast en modern ver- keersveiligheidsplan en verkeersvoor- zieningen. De gemeente heeft een algemene ver- keersveiligheidsplan in voorbereiding en de VVN-afdeling wil helpen om deze plannen te raliseren. Dit wil ze doen door voortdurende communicatie met de gemeentelijke instanties en politiek, de inzet van bij de VVN aan wezige vakkennis en de medewerking aan en ondersteuning van acties van inwoners van Limmen. De VVN-afdeling wil graag uw mening horen over onveilige situaties in Limmen. Ook heel welkom is een ondersteunend VVN lidmaatschap. Voor f 30,- per jaar geeft u landelijk ondersteuning aan de VVN, maar ook de plaatselijke afdeling krijgt daardoor meer armslag. Met uw informatie of aanmelding kunt u in Limmen terecht bij F. van Wieringen (voorzitter), Oranjezon 3, tel. 072-5051670, of bij R. Röseler, Koningsdam 63, tel. 072- 5052093. AKERSLOOT - Op 1 maart werd er in een woning aan de Westerweg ingebro ken. Door een slaapkamerraam te for ceren zag men kans binnen te komen. Uit een slaapkamer werden enkele sie raden ontvreemd. Tevens werd een por temonnee met inhoud gestolen. In een personenauto die geparkeerd stond op het terrein van het motel werd ingebroken. Een portierslot werd ge forceerd. Uit de auto werd een spaar kaart ontvreemd. Op de kruising Geesterweg-Churchill- plein vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Oorzaak was dat er geen voorrang werd verleend. Er was alleen materiële schade. Ook op 2 maart werd er in een kamer van het motel ingebroken. Er werd een sporttas met als inhoud onder andere kleding en autosleutels ontvreemd. Met deze sleutels werd vervolgens uit de auto een bankpasje en een cassettebox ontvreemd. AKERSLOOT - Zondag 2 maart was er weer een Rabopoldertrimloop, geor ganiseerd door handbalvereniging DT Meervogels '60. De parcoursen liepen door en om Akersloot. Er werden drie HEILOO - Nu de lente haar intrede doet komt de tuin weer tot leven. Tijd om plannen te gaan maken. Misschien wilt u wat meer kleur aanbrengen in uw tuin of juist de indeling veranderen. Of had u altijd al het fijne van zaaien en snoeien willen weten. Of wat dacht u van het creëren van gezellige planten- sfeerhoekjes in de tuin? In een korte cursus van vier bijeen komsten worden deze onderwerpen behandeld door een vakman op dit gebied, de heer Jo Kuijpers. De heer Kuijpers is bekend van het tijdschrift 'Mijn eigen tuin' en verbonden aan een architectenbureau. U wordt in de cursus tuinieren onder meer wegwijs gemaakt in de grondbe ginselen van het tuinieren, de inrichting van de tuin en de keuze in planten. Ook kunt u in de lessen eigen vragen inbren gen. Kortom een cursus om het voorjaar mee te beginnen! De cursus wordt gehouden op donder dag 3, 10, 17 en 24 april van 10.00 tot 11.45 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. De kosten voor- de cursus bedragen f 40,-. Informatie en opgave bij de Stichting Ouderenwerk, tel. 072- 5331297. afstanden gelopen, 4,8 en 14 kilometer. Ondanks de storm waren de organisa toren tevreden met 76 deelnemers. De uitslagen zijn op de 4 kilometer: 1. Martijn Fonville 14.53, 2. Rik Stals 16.04, 3. Michel Butter 16.34. Eerste meisje Hink 18.02. Op de 8 kilometer: 1. Eric Nederhorst 31.10. 2. Frans Remmers 31.42. 3. Eef van Stralen 31.59. Eerste veteraan P. Lebbing 32.40. Eerste bij de jeugd P. Oudendijk 41.33. Eerste dame Jeanette Gazzah 42.01. Op de 14 kilometer: 1. Sjaak Denneman 52.25.2. Kees Brasser 52.53. 3. Maurice Heddes 55.43. Eerste dame Gerda Smit 1.06.28. LIMMEN - In de wieek van 10 tot en met 15 maart verzorgd de Limmer IJsclub de jaarlijkse actie voor Jantje Beton. Jantje Beton staat op de bres voor de leef- en speelruimte van alle kinderen in heel Nederland. Het fonds van Jantje Beton vraagt om een bijdra ge voor speeltuinen, kinderboerderijen, speelotheken, peuterspeelzalen, jeugd- gebouwen en kindervakantiekampen. Een jeugdlid van de Limmer IJsclub belt in de week van 10 tot en met 15 maart bij u aan voor een financiële bij drage. Van de opbrengst van deze met een gemeentelijke vergunning gehou den collecte gaat de helft naar hét Jantje Beton-fonds. De andere helft is bestemd voor het jeugdwerk verricht onder verantwoordelijkheid van de Limmer IJsclub. Dertig jeugdleden van de Limmer IJsclub spannen zich in om de actie Jantje Beton in Limmen tot een succes te maken. Met een zo groot mogelijk financiële bijdrage kan het fonds van Jantje Beton nog beter zorgen voor de broodnodige speelruimte voor de kin deren in ons land. De Limmer IJsclub kan met de collectie-opbrengst voor de eigen vereniging hele goede dingen doen voor de kinderen in Limmen. LIMMEN - Het komend weekend wordt de tentoonstelling Limmen Creatief gehouden. Het is langzamer hand traditie geworden dat deze ten toonstelling ook een Afrikaans tintje meekrijgt. Immers, al jaren bestaat er een vriendschapsband tussen Limmen en de provincie Yaténga in Burkina Faso, West Afrika. Deze vriendschapsband is sinds de kerstvakantie alleen maar hechter geworden. Een aantal leden van de Stichting Werkgroep Ontwikkelingssa menwerking Limmen heeft toen een bezoek gebracht aan Burkina Faso. De afgelopen twee jaar heeft de werkgroep zich ingespannen om de school in het dorp Youba van schoolboeken te voor zien. Veel mensen uit Limmen en omgeving hebben hun steentje bijge dragen aan dit project. Maandag 30 december hebben Cle mentine Bruschke, Riet van den Burg, Maaike Kwadijk en Yvonne Zomerdijk samen met Salifou Sodre, de onderwij zer in Yatenga die dit project is begon nen, een bezoek gebracht aan de school. Met eigen ogen hebben zij kun nen zien hoe welbesteed het geld is dat voorde schoolboeken bijeen is ge bracht. In Burkina Faso is het onder wijs in principe gratis, maar de ouders van de leerlingen moeten zelf voor de leermiddelen zorgen. Dit is voor de straatarme plattelandsbevolking een groot probleem. Schoolboeken, schriften en schrijfmate riaal zijn net zo duur als in Nederland en voor de ouders nauwelijks op te brengen. De schoolboeken die met hulp van de WOL gekocht zijn, zijn eigendom van een fonds waaraan iede re ouder een kleine bijdrage betaalt. Hun kinderen- mogen dan gebruik maken van de leenboeken. De ouders, leerlingen en leerkrachten van Youba bedanken alle mensen in Limmen en omgeving heel hartelijk voor hun bij drage die het mogelijk maakt dat de kinderen beter onderwijs kunnen krij gen. Burkina is een land waar de mensen keihard werken aan verbetering van hun levensomstandigheden. Vooral handel is een belangrijke factor in de economie. De meest in het oog sprin- gende handel is die in kunstnijverheids- produkten. In kleine ateliers maakt men van alles, bronzen beelden, hout snijwerk, sieraden, muziekinstrumen ten en gebatikte en geweven doeken. Van de vrienden in Yatenga heeft de WOL twee schitterende cadeaus gekre gen als dank voor alle inspanningen om de school in Youba te helpen. Deze cadeaus zijn voor alle mensen die een bijdrage hebben geleverd. Tijdens de tentoonstelling Limmen Creatief zijn ze te zien, samen met de kunstnijver- heidsprodukten die zijn meegenomen. LIMMEN - De schrijfster Nelleke Noordervliet komt op donderdag 13 maart naar de bibliotheek in Limmen ter gelegenheid van de boekenweek. Nelleke Noordervliet schreef onder andere de boeken 9Tine of de dalen waar het leven woont9 en 9De naam van de vader9. Dit laatste boek werd bekroond met de prestigieuze Multatuliprijs. Nelleke Noordervliet heeft een prachtige beeldende manier van schrijven en vertellen. De kosten voor de lezing bedragen f 7,50. U kunt kaarten reserveren via het gemeentehuis, tel. 072-5051456 of in de bibliotheek, 5052135. (foto Chris van Houts) AKERSLOOT -De fractie van de Vrije Lijst Akersloot zal haar huidige fractie voorzitter, mevrouw A. H. M. Smit-Van Goor, kandidaat stellen bij de verkie zing voor een nieuwe wethouder van Akersloot tijdens de raadsvergadering van 6 maart. Vóór haar verkiezing als raadslid in 1994 was zij actief in het ouderenwek en voorzitter van de Vrouwen Participatie Commissie. Na de ontslagaanvraag van wethouder Veldt heeft de fractie zich over de opvolging beraden. In verband hiermee waren er ook gesprekken met de ande re college-partij over het gevoerde en nog te voeren beleid. Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Kijkkas Ontwerpen van Marlies Dekker, Jolanda de Lange en Ab van Wijhe, aangevuld met schilderijen van Joke Jak. Iedere zaterdag geopend vanaf 10.00 uur, Breedelaan 1 in Akersloot. activiteiten Limmen/Akersloot Voetbalkantine Damphegeest Vrijdag 7 maart om 19.30 uur klaver- jasdrive en veiling. Galerie Amber Tot 23 maart tentoonstelling van mens figuren van Greet Duffels en etsen van Yolanda Eveleens. De galerie aan de Dusseldorperweg 18 is geopend van donderdag tot en met zaterdag en op 2 maart van 14.00 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Galerie NU Van 9 maart tot en met 6 april tentoon stelling van acrylschilderijen van Noor Bos en keramiek van Barbara Biasing en Lucia Davenschot-Fransen. Ope ning van de expositie op zondag 9 maart om 15.00 uur. Verder geopend op donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur (donderdag tot 21.00 uur) en op afspraak, tel. 0251-654556. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijk gebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 8.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19;00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag '19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van.het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopënd maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15