Aanmelding leerlingen basisonderwijs Heiloo f I# Hoogste punt bereikt van nieuw Foresters-complex Jubilerende ondernemers verloten port en bloemen Openbare basisscholen Roomskatholieke basisscholen Neutraal bijzondere basisschool AULUS Christelijke basisschool Stichting Scholen van het Rozenkruis I Beplantingsplannen Kennemerstraatweg/ Groenelaan Voortaan wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis NieuweModetr entsNieuweMo detrentsNieuw PAGINA 8 UITKIJKPOST - 5 MAART Vervolg informatierubriek Het plantseizoen is begonnen. De beplan tingsplannen zijn klaar en geven aan waar bomen en heesters worden geplant of waar gras wordt ingezaaid. Bij het maken van het beplantingsplan is gelet op de hoogte van de gebouwende breedte van de straten en de ruimte die het groen tot beschikking heeft. De volgende beplantingsplannen liggen ter inzage: - Kennemerstraatwegtussen Aostastraat en de Stationsweg/Kanaalweg; - Groenelaan/Oosterzijweg. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer C. Hartland, afdeling Groen en Landschaptel. 072 - 531 32 34. De beplantingsplannen liggen ter inzage van 6 tot 13 maart a.s. in de bovenhal van het gemeentehuis. Openingstijden zijn van maan dag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. De planning is om dit plantseizoen (tot mei 1997) de projecten in te planten. De gemeente Heiloo heeft met ingang van 1 januari een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is voortaan iedere maandagavond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. voor het pubiiek: 4 Burgerzaken 4 Sociale Zaken en Huisvesting 4 Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. 4 Voorlichting Op iedere eerste maandagavond van de maand wordt tevens de maandelijkse raadsvergadering gehouden. Indien u graag met leden van de raad en/of van het college zou willen spreken tijdens de avondopenstelling voorafgaand aan de raadsvergadering, wordt u verzocht eerst contact met hen op te nemen. Commissie Bestuurszaken De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Bestuurszaken vindt plaats op maandag 10 maart 1997 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Jaarverslag Commissie voor Bezwaarschriften 1996 - KPMG-koponderzoek - Voortgang C20-discussie Wanneer u een kind heeft, dat de leeftijd van 4 jaar bereikt, dan verzoeken wij u om uw kind aan te melden op de basisschool van uw keuze. Toelatingsleeftijd Kinderen die op de eerste schooldag van het schooljaar 1997/1998 (11 augustus 1997) de leeftijd van 4 jaar hebben bereikt, kunnen direct worden toejgelaten. Kinderen die na 11 augustus 1997 4 jaar worden, kunnen direct worden toegelaten op de dag na hun verjaardag. Om alvast te wennen aan het schoolgebeuren kunnen kinderen die de leeftijd van 3 jaar en 10 maanden hebben bereikt tot de dag waarop zij 4 jaar worden gedurende maximaal 5 dagen of dagdelen worden toegelaten. Dit hoeven geen 5 aaneengesloten dagen te zijn. Vanaf de leeftijd van 5 jaar is uw kind leerplichtig. Dan moet uw kind naar de basisschool. Waar en wanneer aanmelden In verband met vrije schoolkeuze kunt u uw kind rechtstreeks aanmelden bij één van de hieronder genoemde scholen. Er is geen vaste aanmeldingsdatum. U kunt vanaf vandaag uw kind aanmelden. Wel wordt aandacht gevraagd voor een zo spoedig mogelijke aanmelding. Dit in verband met de planning van de groepsgroot te van het volgende schooljaar. Dus als uw kind in de loop van het schooljaar 1997/1998 4 jaar wordt, dat wil zeggen dat het geboren is tussen 11 augustus 1993 en 1 juli 1994, dan wordt u vriendelijk verzocht uw kind tijdig aan te melden. openbare basisschool hetfoo De Springschans heeft twee vestigingen: Locatie Springschans Oost, Sluijsweijdt 9, tel. 072-533 15 50, adjunct-directeur de heer L. ten Wolde en Locatie Springschans Centrum, Breedelaan 6, tel. 072-533 13 27 Algemeen-directeur van beide vestigingen is de de heer R.W.E. Raats Leerlingen kunnen op beide locaties aange meld worden. de ZUIDWESTER iy> De Zuidwester heeft twee vestigingen: Locatie Boekenstein 43 en Locatie Het Malevoort 7. Leerlingen kunnen voor beide lokaties aange meld worden bij de directeur, de heer C.E. Westrus, tel. 072 - 533 22 77 Benedictusschool, J.R Hasebroekweg 21 tel. 072 - 533 18 57, directeur de heer A.J.M. Duijnmaijer Meander, De Hucht 2, tel. 072 - 533 99 35, directeur de heer A.C. Kok St. Radboudschool, Slimpad 18, tel. 072 - 533 25 30, directeur de heer A.M.H van Riel Willibrordschool, Boekenstein 47, tel. 072 - 533 10 98, directeur de heer W.G. Heijne Paulusschool Hucht 6, tel. 072 - 533 98 15, directeur de heer RH.L. Rokebrand VERENIGING C.N.S. HEILOO Freinetschool, Het Malevoort 9, tel. 072 - 533 21 22, directeur de heer W. Blom De Duif, Mariënstein 180, tel. 072 - 533 00 51, directeur de heer L. Sinke Jan van Rijckenborghschool, Trompenburg 49, tel. 072 - 533 82 86, direc teur mevrouw H. Peters- Kettman Opening kinderdag verblijf De Boskabouter Sans Aout Jeanne Lienos exposeert De Schrijverij in cd rom's Lezing Arbor Vitae NK Driebandenteams Contactavond Kleurenpracht Bridge TV Vennewater Met Groei en Bloei naar Ierland openbare [J basisschool HEILOO - Vanaf 1 april heeft Heiloo er een nieuw kinderdagverblijf bij. Aan de Zanderslootweg 7, naast het Hei- looërbos, opent kinderdagverblijf De Boskabouter dan zijn deuren voor kin deren van 3 maanden tot 4 jaar. Dit door de gemeente Heiloo erkende kleinschalige kinderdagverblijf biedt de mogelijkheid voor hele en halve dagopvang, van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur, behalve op feestdagen. De kleine groep van het kinderdagver blijf (maximaal acht kinderen per dag) staat onder vaste begeleiding van Ingrid Bakker-van der Schuyt. Een beperkt aantal professionele leidsters wil zorg, rust en regelmaat bieden. Zij streven er naar hoogwaardige, kwalita tief verantwoorde kinderopvang te bie den. Het team van het kinderdagver blijf wil dat ieder kind afzonderlijk ruime aandacht krijgt, ook bij het spe len en de sociale en lichamelijke ont wikkeling. Door de ligging aan de rand van het Heilooërbos kunnen de kinde ren bij gunstige weersomstandigheden vaak buiten spelen in de afgeschermde tuin en zijn uitstapjes naar het Heilooërbos mogelijk. Wanneer u verder informatie wilt over kinderdagverblijf De Boskabouter of uw kind(eren) wilt aanmelden, kunt u contact opnemen met tel. 072-5112051. HEILOO - De uitslag van de wedstrijd die de dames op 26 februari gespeeld hebben. A-lijn 1. dms. Bakker-de Waal 60.83, 2. dms. Schaap-Zijlstra 57.92. B- lijn 2. dms. Daudeij-Middelbeek 62.08, dms. Groen-Boots 61.81 2. dms. v. Toornburg-Gieles 54.58, dms. Krom hout-V. Os 54.58. C.-lijn 1. dms. Dekker-Kemper 61.81, 2. dms. Hoogland-Mulder 53.47. D-lijn 1. dms. Mosch-Ooms 57.29, 2. dms. V. Ee, Belleman 54.17. E-lijn 1. dms. Beentjes- V.D. Molen 59.38, 2. dms. Niele- Oosterwijk 58.85. HEILOO - Tot en met 28 maart expo seert de Heiloose kunstenares Jeanne Lienos haar aquarellen in De Loet. Jeanne Lienos werd geboren in Den Helder en is een telg uit een echte kun stenaarsfamilie. Ze kreeg les in olie verfschilderen en aquarelleren van Mary Koekenbier en Nelly van Os. De kunstenares schildert het liefst bui ten in de vrije natuur. Daar voelt ze zich één met de elementen, aarde lucht en water. HEILOO - Het aantal computers met cd rom speler neemt hand over hand toe. Het aantal verkooppunten van cd rom- schijfjes blijft hierbij ver achter. De computerbezitters kunnen nu nog slechts kiezen uit een beperkt aantal verkooppunten, soms nog ver van de woonomgeving. Vaak hebben deze ver kooppunten ook nog een beperkt aan bod in vooral het duurdere cd rom seg ment. Een toptitel kost dan al gauw f 80,- tot 100,- De heer Borst van De Schrijverij werd vaak geconfronteerd met de vraag van winkelende computerbezitters naar goede cd rom's met een betaalbare prijs. Een oriëntatie van het marktaan- bod passende bij de locale situatie leek op zijn plaats. De Schrijverij heeft om te beginnen gekozen voor een bestsel lerstoren met 200 titels. Deze is dinsdag 4 maart geïnstalleerd. Er zijn vele cate gorieën aanwezig en het assortiment zal in de toekomst nog verder worden uitgebreid. ..^v- HEILOO - Vorige week dinsdag werd het hoogste punt bereikt van het nieuwe complex van Foresters aan Het Vennewater. Onder de aanwezigen waren ook waarnemend burgemeester Henk den Boon en wethouder T. ten HoopeOndanks de harde wind slaagde aannemer Apeldoorn er toch in om de vlag op de top te plaatsen. HEILOO - Op uitnodiging van de stichting voor natuurgeneeskunde Arbor Vitae verzogt Marijn Kruit wagen op maandag 10 maart in de gere formeerde kerk aan de Noorder geeststraat een avond over 'Piramiden en hun energie'. Marijn Kruitwagen heeft verschillende reizen naar Egypte gemaakt en raakte daar zeer geboeid door de piramiden en hun weldadige, spirituele en harmo nieuze energie. Hij zal vertellen over het ontstaan en de bouw van de pirami den en over het wanneer en waarom de piramiden gebouwd werden. Met name de piramide van Cheops wordt in al zijn facetten belicht. Ook de schaalmodel len hiervan en hoe deze modellen in de praktijk gebruikt kunnen worden, komen aan de orde, evenals de getal- lenmystiek en de boodschap van de piramide. Een en ander wordt met ver klarende lichtbeelden geïllustreerd. De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt f 10,-. Info H. Lambeck, tel. 072-5330523. HEILOO - Voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse bil- jartsport wordt er van 2 tot en met 5 april een groot eindtoernooi om de nationale beker driebandenclubteams gespeeld. Plaats van handeling is het Golden Tulip Motel aan de Kennemer straatweg 425 te Heiloo. De acht teams die zich voor de finale hebben geplaatst zijn Van Donge De Roo (Zundert) met R. Ceulemans en F. Caudron, Procall Professionals (Hen gelo) met T. Blomdahl en R. Burgman, Minkels Products (Heeswijk Dinther) met S. Sayginer en K. Dielis, Zutex (Etten Leur) met E. Merckx en F. van Kuijk, Partyservice Ockenburgh (Ril land Bath) met R. Forthomme en M. Spoormans, I A Adviseurs (Veld hoven) met L. Boulanger, IJsselzicht (Krimpen a/d IJssel) met R. Bitalis en Strauss Biljarts (Hoeven) met E. Leppens, J. Philipoom en H. van Dalen. Er wordt gespeeld om een prijzengeld van minimaal f 48.000,- en een auto voor degene die een set in één beurt uitspeelt. Het begint op 2 april om 13.30 uur met een openingsspektakel. Op donderdag en vrijdagavond is er live-muziek. Tijdens en na de prijsuitreiking op zaterdagavond zal de vijfmansformatie Utility voor gezellige muzikale omlijs ting zorgen. Ook zal het illusionisten duo Manro en Lois een spectaculaire show verzorgen. Kaarten kunt u vanaf heden bestellen bij Dirk Snip. Even tueel telefonisch 0226-320102. HEILOO - In het clubgebouw aan Het Zevenhuizen 50 (achter sporthal Het Vennewater) houdt vogelvereniging Kleurenpracht haar maandelijkse con tactavond op dinsdag 11 maart. De aan vang is 20.00 uur. De heer A.A.E. Oey uit Amsterdam is uitgenodigd een lezing te houden over het kweken, verzorgen en de kleurkwa- liteit van kanaries. Leden en belangstel lenden zijn welkom. De toegang is gra tis. HEILOO - Zaterdag een week geleden werd alweer de laatste bridgedrive van het seizoen 1996-1997 gehouden. De uitslagen van de voorjaarsdrive zijn als volgt: Rode lijn: 1. Marja en Peter Nieröp Groot, 2. Joke en Cees Schouten, Jol en Paul Toorenburg, 4. Taetske en Jan Haan, 5. Vera en Piet v.d. Wulp, 6. Tilly en Hans Derksen, 7. Machteld en Jaap Kuyt, 8. Henk de Groot/Evert Duiker, 9. Ineke Splunder/Carla de Jong, 10. Harmien en Piet Hoogland, 11. Fien en Ton Smit, 12. Corry en Ton Gielis, 13. Jeanne de Wijs/Gerda de Waard, 14. Sineke Sandkuyl/Tineke v. Vliet. Groene lijn: 1. Willeke en Hil War denburg, 2. Ria en Kees v. Baar, 3. Gemma en Peter v. Lochem, 4. Dit en Piet de Jong, 5. Landa en Richard Sau- er, 6. Annelies Stierp/Atie Wieffering, 7. Diny en Hans Sonnenschein, 8. Truus Crabbendam/Marion Weekenstro, 9. Lieke en Han Oei, 10. Jeanne d'Haens/Nel Jacobs, 11. Greetje en Ben Meuleman, 12. Kitta en Joop Stoop man, 13. Piet Kaandorp/Sjaak Leek, 14. Tiny en Willem Oude Essink Nijhuis. HEILOO - Op Eerste Pinksterdag, 18 mei, gaat de afdeling Heiloo voor een achtdaagse rondreis naar Ierland. Een aantal fraaie tuinen wordt bezocht zoals Garinish Island, Derreen en Lakemóunt. Maar ook het schitterende landschap, kenmerkend voor- de west kust van Ierland, de Cliffs of Moher, de Ring of Kerry en de Burren worden aangedaan. Er is genoeg tijd om de leuke stadjes te bezichtigen, zoals Cork en Killarney. De reissom is f 1.590,- per persoon (2- pers. kamer), niet-leden zijn welkom voor f 1.625,-. Inlichtingen en het volle dig programma krijgt u bij Heieen Groot, tel. 072-5333530 of Anneke Kempers, tel. 072-5337747. De jeugdige 'notaris' Jesse Boerlage trekt de winnende loten terwijl vader Paul toezicht houdt en Nic van de Lem de nummers noteert, (foto EWD) HEILOO - In februari 1977 opende familie Van de Lem haar bloembinderij en de familie Boerlage delicatessen zaak De Deel in 't Loo. Beide winke liers wilden het twintigjarig bestaan niet zomaar ongemerkt voorbij laten gaan voor hun klanten. Tot afgelopen zaterdag kreeg iedere klant bij aankopen in de beide winkels een lot cadeau. Met die loten kon een mooi bloemstuk gewonnen worden, met daarin een kostbare fles port uit 1977. In totaal waren er twintig van deze prachtige prijzen beschikbaar, die elk een winkelwaarde van meer dan f 150,- vertegenwoordigen. Afgeloj^en zaterdag vond de trekking van de loten plaats. Die werd op zeer vakkundige wijze verricht door de jeugdige Jesse Boerlage. Vader Paul Boerlage van De Deel delicatessen en Nic van de Lem van Bloembinderij 't Loo controleerden of het er allemaal wel eerlijk aan toeging. De winnende loten zijn die met de nummers 406, 441, 918, 2344, 2699, 3788,3789,4232,4274,4850,5016,5030, 6570, 7051, 8735, 9282, 12784, 13625, 13972 en 14701. De winnaars kunnen hun prijs ophalen bij Bloembinderij 't Loo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 8