HELP HET v.a12,95 DE THEEKLIPPER ij" subtropisch 10 zwemparadijs egmond \m, egmond aan zee Nieuw!!! Nieuw!!! Nieuw!!! Wij wensen u prettige Paasdagen! Verontruste Egmonders richten werkgroep op Een afspraak is snel gemaakt f Cafe-bar yt Kroegje 1 De Egmonden 404040 Tot ziens bij Joke en Peter elektra witgoed radio TV Kosters Zn. J1 Lü U «BI III# III (thee, kandij, jam, chocolade) 1 mandje met servetten theekoffie eitjes f 16,95 voor de "jongere en oudere" ouderen alleen in de maanden aprilmeijuni Restaurant Gastronome 'het telefoonnummer voor een gastronomische avond' FRANS TELLEKAMP BOOLAND FALKLAND TONEEL PRESENTEERT: tel. 072 5052871 of 5051519 'Vrouwen... geen probleem' Westerweg 237, Heüoo, tel.: 072 5337720 Hierbij nodigen wij alle klanten, familie en vrienden uit voor een borreltje en een hapje op 2e Paasdag vanaf 16.00 uur. Rabobank PAGINA 14 UITKIJKPOST - 26 MAART Nu bij ulu bestelling van geboortekaartjes GRATIS een geboorte advertentie in de «fc diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar JDrukkerij uitkijkpost bv elektro-technisch buro Westerweg 258, Heiloo 1 tel. 072 5330566 - fax 072 5334580 Voor alles wat theedrinken gezellig maakt Voor alles wat theedrinken gezellig maakt Heerenweg 246a, 1851 KZ Heiloo, tel. 072 5337474 Watertorenweg 36 - Egmond aan Zee - Telefoon 5062196 Timmerwerken/houten, kunststof kozijnen/ isolatieglas, verbouw, onderhoud Kennemerstraatweg 413 Heiloo Tel. 072 5337632 - Autotel. 06 52853066 FALKLAND TONEEL voor de volwassenen, het blijspel Verzorging van bruiloften partijen en catering Dusseldorperweg 103 Lantaarnpalen op zonne-energie Scheidende raadsleden onderscheiden Muziek in La Strada Heilooër Bridge Club Lezing eendenkooien Zwemdiploma's 'Als je een baby hebt' Entree: 10,-, CJP/657,50, Donateurs 5,00 vrijdag 4 april en zaterdag 5 april om 20.15 uur. Hoeverdorpsfeest Tsjechische avond Op 28 maart (Goede Vrijdag) en 31 maart (2e Paasdag) zijn onze kantoren gesloten. Ook de avondopenstelling vervalt. U kunt uiteraard 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaten. Qe Biiri/rr/j' Nic0 „Lö i °eTJr 1852 EP L Heiio» De Hoefsmid 5 Postbus 68 I85ÖAB Heiloo telefoon 072 533 01 75 S .telefax 072 533 56 44 I h aquafit 55+ Rijksweg 100, Limmen, tel.: 072 505 12 96 VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN van Woody Allen in theater De Beun GIRO DEVENTER EGMOND - Afgelopen vrijdag nam wethouder J. Houtenbos van Milieu de in Egmond geplaatste lantaarnpalen op zonne-energie in gebruik. De wethou der werd geassisteerd door twee oud leerlingen van de Boswaidschool, de bedenkers van het project. Zij waren winnaars van een milieuprijsvraag die enkele jaren geleden tijdens de milieu- week op deze school werd gehouden. In totaal zijn er vier van deze lantaarn palen geplaatst langs de Hogedijk en de Kromme Hogedijk. Deze wegen zijn uitgekozen omdat uit onderzoek is gebleken dat ze door de minimale ver lichting als zeer onveilig worden beschouwd. Het project vloeit voort uit het energie beleidsplan van de gemeente. In het plan wordt aandacht geschonken aan het toepassen van duürzame energie. Het aantal lantaarnpalen is beperkt tot vier stuks omdat er rekening is gehou den met verstoring van het ecosysteem in het buitengebied. De dijkjes worden niet aaneengesloten verlicht. De ver storing voor diersoorten zoals bijvoor beeld broedvogels blijft zo beperkt. Per dijkje zijn twee lichtpunten aange bracht die als baken moeten dienen voor met name fietsers. EGMOND - De plannen tot drastische uitbreiding van Schiphol en de mogelij ke bouw van een luchthaven voor de kust hebben geleid tot oprichting van de werkgroep 'Laat de kust met rust' die deze ontwikkeling wil voorkomen. Enige weken geleden werd een oproep geplaatst met het doel om mensen bij elkaar te brengen, die zich zorgen ma ken over deze plannen. Egmonders van alle rangen en standen, van 't Woud tot Bakkum, hebben hierop gereageerd. Volgens de werkgroep namen deze mensen vaak voor het eerst van hun leven de stap om actie te ondernemen tegen plannen die een aanslag op milieu en leefbaarheid betekenen. Mensen met verschillende maatschap pelijke en politieke achtergronden maken deel uit van de groep. Ook in Heiloo werd aansluiting gezocht. De werkgroep zet zich in om de Egmondse bevolking te informeren over de gevolgen van de aanleg van een vliegveld voor de kust. Binnenkort zal een informatieavond worden georgani seerd, waarna 'vriendelijke' acties zul len volgen, in samenwerking met groe- pen in andere kustgemeenten. Volgens de werkgroep zal een vliegveld in zee (op een eiland van 20 vierkante kilo meter) onherroepelijk de charme en ongereptheid van de kust totaal vernie len, meer nog dan 'de pier' waar de Egmondse bevolking zich enkele jaren geleden massaal tegen verzette. De zee is volgens hen geen braakliggend ter rein dat iemand zich maar kan toeëige- nen. De werkgroep heeft zich aangemeld voor het debat over de toekomst van de nationale luchtvaart infrastructuur (het TNLI-debat). Inlichtingen over de werkgroep kunnen worden ingewon nen via telefoon 072-5064783. Donaties zijn welkom op banknr. 358529409 t.n.v. Laat de kust met rust. EGMOND - Tijdens de raadsvergade ring van maandagavond zijn de" schei dende raadsleden K. de Vré en F.C. Braak-van Kasteel benoemd in de Orde van Oranje Nassau. Burgemees ter E. Brommet speldde hen de bijbe horende versierselen op. HEILOO - Tijdens de Paasdagen is er een grandioos muziek-weekend in café La Strada. Zaterdag 29 maart is er een optreden van de band Van Alles en nog Wat. Zangeres Wilma Jongh (ook aan de toetsen) zorgt samen met haar drie mede-bandleden voor een gezellige, swingende avond. Eerste Paasdag 's avonds is er live muziek met de formatie. Totally Back. Totally Back mag zich een interactieve band noemen, die het repertoire aan past aan de vraag van het publiek. Wat je maar wilt, van de jaren '70 tot house, nederlandstalig,ze draaien hun hand er niet voor om. Tweede Paasdag, 's middags om 17.00 uur, is er een optreden van Dat Koor. De dames hebben al zo veel opgetre den dat nadere introductie niet nodig is, zij zijn inmiddels bij iedereen bekend. HEILOO - De' uitslag van dinsdag 18 maart: A-lijn: Fam. Kraakman 67.50, Boelhouwer-Frugte 67.50. B-lijn: fam. Klop 60.80, Schipper-Tonino(p) 55.00. De uitslagen donderdag 20 maart: A- lijn: Huting-Arnold 64.10, Bennink-v.d. Vlies 55.00 B-lijn: Fam. de Winter 55.40, Dijkstra-Leek 55.00 C-lijn: Fam. Moscou (d) 58.30, Fam. Boukens(p) 54.60. D-lijn: Fam. G. Dijkstra 61.70, Fam. Romar(p) 60.80 HEILOO - Voordat leden van Groei en Bloei en belangstellenden op 10 april een bezoek aan de eendenkooi in 't Zand brengen, zal W. van der Stelt een lezing met dia's houden over eenden kooien. Spreker was dertig jaar kooiker op de Benedenste Beversluisplaat in de Biesbos. Een eendenkooi is een vernuftige vang-inrichting voor wilde eenden en eend-achtigen, gelegen in de vrije natuur en bestaande uit een waterplas (kooiplas of kolk) met vangpijpen, het geheel omgeven door aarden wallen of rietmatten en gecamoufleerd door opgaand hoüt (kooibos). Aan de hand van de dia's maakt Groei en Bloei alvast een rondwandeling op dinsdag 8 april. U bent van harte welkom in de Gereformeerde Kerk aan de Noorder geeststraat in Heiloo, aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Voor het bezoek aan de eendenkooi op 10 april moet u zich van tevoren even opgeven bij mevrouw Kempers, telefoon 072- 5337747. HEILOO - Donderdag 20 maart heb ben de volgende kinderen die zwemles hebben gehad in zwembad 't Venne- water afgezwommen. A-diploma: Bren- da de Groot, Arnold Schut, Danielle van Dijk, Neda Farzan Yar, Leoni Nuyens, Ben van Kessel, Ramon Wijker, Iwan van Zijl, Mara Ruder, Tristan Huitend, Marcel Hoedjes, Arantes Oosterwijk, Tommy Hartog, Manon Tames, Sjors Koet, Thomas Duin, Koen Seignette, Roy Koppes, Linda Baltus, Martijn Dirkson, Prisca Schot, Kim Waagmeester, Sanne Droste, Sylvia Stam, Suzanne Moes, Barbara Boeters, Sharón Bart, Sulema Schouws, Daphne Schouten en Jenny Groot. B-diploma: Saskia Brakenhoff, Iris Al, Stienske Streefkerk, Emma Bussing, Ilse Leegwater, Lise Donkersloot, Sandra Meissburger, Jonna de Vries, Adriaan van Willigen, Nicole van Cuyk en Leonie Sengers. Overlevingszwemmen brons: Anne Veen, Claudi Nanne, Louise Cochrane, Denise Harkmans, Jeroen Bakker en Wilfried van Veen. Zilver: Björn Kraakman, Tim Ruder en Michelle Jonker. Goud: Mats de Vries, Ellen en Sander van Noort en Nicole de Groot. Voor het C-diploma: Daisy Brouwer en Renske Coehoorn. HEILOO - Hoe ontwikkelt mijn baby zich in het eerste jaar? Kan ik hem of haar al verwennen? Hoe kan ik mijn kindje troosten? Kan ik al spelen met mijn baby? Regionale Thuiszorg geeft u tijdens de cursus 'Als je een baby hebt' antwoord op deze vragen. Twee wijkverpleegkundigen geven info over de ontwikkeling van uw baby. De cursus vindt plaats in het wijkge- 'bouw van Regionale Thuiszorg, Holle- weg 94 en bestaat uit twee wekelijke bijeenkomsten op de donderdagen 3 en 10 april van 14.00 tot 16.00 uur. De kos ten van de cursus zijn f 10,- voor leden en f 20,- voor niet-leden. Voor aanmel den en informatie kunt u contact opne men met Regionale Thuiszorg, tel. 072- 5127127. EGMOND - Voor de elfde keer wordt het Hoeverdorpsfeest gehouden in Egmond aan den Hoef, en wel op 7 en 8 juni. Op zaterdagavond 7 juni wordt nu voor het tweede jaar een kunst markt gehouden. Hier kunnen (ama teur-) kunstenaars hun werk laten zien en verkopen. De markt wordt gehou den op de Slotweg ter hoogte van de Slotkapel. Op zondag 8 juni zijn er allerlei activi teiten op het Hanswijk, zoals demon straties van oude ambachten en leven de muziek. Er is een terras waar men kan genieten van diverse drankjes en hapjes. Daarnaast is er een rommel markt in de dorpskern op de Juliana- weg. Schoolstraat en Slotweg. Hier kan een ieder zijn spullen verkopen. Kra men zijn te huur voor f 45,- per kraam. De organisatie raadt aan om tijdig te reserveren. Inlichtingen over de ver huur van kramen kunt u krijgen bij mevrouw Genet, Julianaweg 27, tel. 072-5062291. EGMOND - De blaaskapel van muziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen, de Egmonder Muzi kanten, organiseren op zondag 30 maart (le Paasdag) een Tsjechische avond in dorpshuis De Schulp te Egmond-Binnen. Medewerking aan deze avond verlenen, behalve de eigen kapel onder leiding van Joop Zonne veld, de van radio en bekende Barg- kapel Barchem van Willem-Jan Jolink en het vermaarde Tsjechische ensem ble Galanecka. Voor de liefhebbers van de Egerlander en Moravische muziek is de avond van 30 maart er een om van te smullen. Aanwezigen zullen er beslist geen spijt van krijgen! Toegangskaarten zijn nog beperkt te krijgen. De zaal gaat om 19.30 uur open en het programma begint om 20.00 uur. Kaarten a f 15,- zijn verkrijgbaar bij Assurantiekantoor Baltus (072- 5330143), Modehuis Desiree (072- 5061980) en Piet Zonneveld (072- 5065517). Kaarten bij: Reisburo Holland International, Boekhandel Avis, Sigarenmagazijn 't Hoekstuk, Grosmarkt Ypestein, Theater de Beun, maandag t/m vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en een uur voor aanvang aan de kassa van Theater de Beun.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 14