Proef met boekenverkoop in bibliotheek voortgezet Snelschaken bij Vredebürg Kampioenschap palingroken d'Uijlenspieghels verzorgen gastoptreden Watersportvereniging viert zilveren jubileum Vissers slaan tweede plaats aan de haak tijdens Kennemercup X 'SenicAten Galerie Amber toont schilderijen en keramiek TV Limmen redelijk tevreden Kunst op de pedalen JL °72* X ~~~L UITKIJKPOST-4 JUNI PAGINA 15 Inleveren kopij voor: wtd 't limmen De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: M Admiraal, Bloemenhof 5 5V-^7? l-K Bijeenkomst Vrienden van Vredebürg mmm. Gabberpartij bij Conquista Kleinkoor Castricum op muziekfestival 112 5122222 <SJ/ PfLITIE 'SenicAte*t Zomeravonddrives Plaatsing Klein Duimpje Orgelconcert Fietstocht KVG Huttenweek Perspectief viert jubileum Adressen Limmen LIMMEN - De bibliotheek Limmen blijft voorlopig boeken verkopen. Boekhandel Deutekom uit Heiloo heeft bij wijze van proef sinds 1 juni 1996 een verkooppunt in de biblio theek van Limmen. Besloten is dit experiment met een jaar te verlengen. Ook in de bibliotheek van Akersloot, waar boekhandel Stumpel de boeken levert, blijft de mogelijkheid bestaan boeken te kopen. Bibliotheek en boek handel zien elkaar niet als concurrent. Zij proberen juist door samenwerking een groter publiek te bereiken. De bibliotheek Limmen ziet deze acti viteit als een extra service aan de leners: boeken die uitgeleend zijn of niet aanwezig in de bibliotheek kunnen nu ter plaatse gekocht worden. Wat niet in voorraad is, bestelt de bibliotheek bij Deutekom. Na een paar dagen kan men de bestelde titel in de bibliotheek ophalen. Ook mensen die geen lid zijn van de bibliotheek kunnen boeken of boekenbonnen kopen. Hoewel de verkoop nog niet voldoende rendement oplevert willen zowel de boekhandel als de bibliotheek deze activiteit voorlopig voortzetten. De leners van de bibliotheek reageren positief. Een TopTien boek of een boe- kenbon als cadeautje voor een verjaar dag gaat grif over de toonbank. Er was een mevrouw die een boek van Jetses had gelezen, zij vond het zo prachtig dat ze het meteen besteld heeft. Belastinggidsen doen het goed als het moment daar is. Ook voor kinderboe ken, pockets en tuinboeken is belang stelling. Al met al redenen genoeg voor Deutekom en de bibliotheek om nog een jaar door te gaan met dit experi ment. Dan zal duidelijk moeten zijn of dit experiment omgezet kan worden in een structurele activiteit. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredebürg houdt de eerste vrijdag van de maand weer een gezellige bij eenkomst. Deze heeft plaats op vrijdag 6 juni 17.00 tot 19.30 uur. De locatie is de bovenzaal van Vredebürg. Het is de laatste bijeenkomst voor het zomerre ces. De volgende is op vrijdag 5 sep tember. LIMMEN - Vrijdag 30 mei hield Vredebürg als afsluiting van het sei zoen haar jaarlijkse snelschaakkam pioenschap. Alle spelers krijgen hierbij vijf minuten per partij. Degenen wiens tijd het eerst op is (de vlag valt) of schaakmat wordt gezet, heeft verloren. De jeugd van groep B hield een race tegen de klok, de stukken vlogen in het rond. Na vier ronden bleek jeugdkam pioen Bart Kos ook de sterkste snel schaker te zijn, in de beslissende vier ronde versloeg hij Koen Kramer en werd hij snelschaakkampioen jeugd 1997 Bij de groep A spelers leken Dirk Schut en Harry Levering lange tijd de sterk ste zenuwen te hebben. Na vier ronden stonden zij ongeslagen bovenaan. Favoriete spelers als Robin Rommel en Ed Stolp waren al afgevallen door ver- liespartijen. Na acht zenuwslopende ronden was het tenslotte outsider Mark Limmen die aan het langste eind trok. Met grote koelbloedigheid maakte hij de minste fouten en versloeg hij de meeste Vredeburg-coryfeeën. Hiermee wordt ook zijn naam gegraveerd op de wisselbeker snelschaken. De examens van de schaakopleidingen (stap 1, torendiploma en koningsdiplo ma) worden gehouden op woensdag 11 juni om 18.00 uur in Cultureel Centrum Vredebürg. De leerlingen krijgen nog een schriftelijke uitnodiging. Uitslagen snelschaken: Groep A - Mark Limmen (262 p.), Gertjan Hafkamp (256 p.), 3. Harold Ebels (238 p.), 4. Harry Levering (215 p.), 5. Dirk Schut (209 p.). Groep B - 1. Bart Kos (81 p.), 2. Koen Kramer (60 p.), 3. Lex Winder (53 p.), 4. Tjeerd Blom (49 p.), 5. Cees Pepping (46 p.). DUijlenspieghels vermaken de gasten op de Henri Dunant. LIMMEN - Vorige week donderdag verzorgden de leden van carnavalsver eniging d'Uijlenspieghels een gastop treden op de Henry Dunant III. Elk jaar in mei verzorgt het Rode Kruis een aantal vaarweken op de Henry Dunant, een schip dat het comfort biedt van een driesterren hotel. Tevens biedt het voor in- en mindervaliden de mogelijkheid ook eens van huis weg te kunnen en vafi een vakantie te genieten. d'Uijlenspieghels brachten een ont spanningsavond vol met muziek, hu mor en dans in de haven van Zaandam. Ongeveer twintig man, bestaande uit de raad van Elf, Prins Carnaval en het kwintet De Oud-Hofmuzikanten, wa ren op uitnodiging van de P. Könst, voorzitter van het Rode Kruis Limmen, met de bus naar Zaandam gereden. Zij lieten daar zien dat er ook buiten de carnavalsperiode goed gefeest kon worden. LIMMEN - Het is alweer voor de derde keer dat het Open Limmen Kampioenschap Palingroken van start gaat en wel op 14 juni. Dit evenement wordt georganiseerd door Herman Lute en wordt gehouden op het pleintje achter eetcafé De Uitkomst en start om 13.00 uur. De wedstrijd zal ongeveer drie uur gaan duren, daarna houdt de jury zich bezig met de beoordeling van de ger ookte paling. De deelnemers aan deze wedstrijd dienen zelf voor diverse attri buten te zorgen zoals een kast of vat. LIMMEN - Op zondag 2.2 juni viert Watersportvereniging Limmen haar vijfentwintigjarig bestaan. Voor de leden van de vereniging vindt er dan een gezellige middag en een rondlei ding plaats op het 'landje', waar door de Limmer watersporters dikwijls wordt aangemeerd. LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista draait deze week voor de kleintjes weer een film op groot scherm. Kinderen tussen de 4 en 12 jaar kunnen gezellig komen kijken. De in tree is f 1,- en je bent welkom van 10.30 tot 12.30 uur. De tieners hebben deze week disco en kunnen dus weer flink uit hun dak gaan. Op 8 juni maakt de toneelgroep de decorstukken en materialen voor de toneeluitvoering. Zijn er moeders of vaders die handig zijn achter de naai machine of creatief met hout en verf, meldt u zich dan bij de tienerwerkster, tel. 072-5334356 (tussen 18.30 en 20.30 uur). Wie verkleedspullen heeft die niet gebruikt worden, kan die ook bij Conquista kwijt. De jongere jongeren zijn deze week aan de beurt. Op vrijdag 6 juni is er voor jongeren vanaf 16 een hardcore gabberparty. Er wordt deze avond gedraaid door twee fantastische dj's. Hou je van hardcore dan ben je wel kom vanaf 20.30 tot 1.00 uur. Intree is f 2,50. Op zaterdag is Conquista open voor al het publiek boven de 16 (dus ook ouderen) van 20.30 tot 1.00 uur en ook op zondag van 17.00 tot 22.00 uur. REGIO - Van donderdag 5 tot en met zondag 8 juni vindt het Amateurfestival Oude Muziek NU plaats op een groot aantal locaties in de binnenstad van Hoorn. Naast de muzikale onderdelen is er ook een Festival-in-het-Fqstival met presentaties van ensemble*; die zich willen onderwerpen aan het posi- tief-kritische oordeel van een deskun dige jury. In dit kader zal ook het Kleinkoor Castricum een optreden ver zorgen. Op het programma staan het chanson De Lustelijcke Mey van Jacobus Clemens non Papa en de door Jo hannes de Cleve gecomponeerde Missa De Lustelijcke Mev, een parodie op het chanson. Tevens zingt het koor The Storm, een madrigaal gecomponeerd door Joseph Haydn. Het Festival-in- het-Festvial vindt plaats in het Fo- reesthuis aan de Grote Oost in Hoorn. Het Kleinkoor Castricum is daar te beluisteren op zaterdag 7 juni om 21.00 uur. Het behoud van het 'landje' voor de watersport is tevens het belangrijkste waar de watersportvereniging zich voor inzet. Het is een groenstrook aan de Laandervaart, bij het natuurgebied 't Die van het Noord-Hollands Land schap. De oprichters van de vereniging hebben ervoor gezorgd dat dit plekje voor watersporters bestemd is. Vele watersporters hebben hier al leren Sur fen omdat het water er niet al te diep is. Het landje wordt door vermoeide watersporters gebruikt om uitfe rusten of om lekker te zonnen of te vissen. Tijdens de viering van het jubileum geeft Piet Buur, in samenwerking met het Noord-Hollands Landschap, een rondleiding. Wie informatie wenst of zich op wil geven als lid van de water sportvereniging kan bellen met voorzit ter C. Levering, tel. 072-5052446. •AKERSLOOT 112 Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op 23 mei werd er getracht in een woning aan de Westerweg in te breken. Zowel de voordeur als de gara gedeur werden geforceerd. In een winkel aan de Kerkweg werd ingebroken. Door het forceren van een deur werd toegang tot het pand ver schaft. Tot op heden is niet bekend wat er is ontvreemd. Op 28 mei brak er op de kruising van de Rijksweg met de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat brand in een personenauto uit. De bestuurder zag kans de auto aan de kant te zetten en met een geleend brandblusapparaat de brand te blussen. Vermoedelijk werd de brand veroorzaakt door een defecte benzine leiding. Gevonden voorwerp: een ,zonnebril in zwart etui. Verloren werden een Seiko dameshorloge, een albino konijn en een rode driewieler. LIMMEN - Bridgeclub Limmen orga niseert elke woensdagavond tot en met 27 augustus zomeravonddrives in cultu reel centrum Vredebürg. Aanmelden kan tot 19.40 uur aan de zaal, inschrijf geld is f 10,- per paar. Afhankelijk van de grootte van de lijn ontvangen de eerste twee of drie paren per lijn hun inschrijfgeld terug. Verder zijn er voor iedereen bonuspunten. Paren met voldoende bonuspunten worden uitgenodigd voor de einddrive in september (tel. Vredebürg 072- 5051950). LIMMEN - Afgelopen zaterdag werd de 'wedstrijd orh de Kennemercup gevist. Deelnemers uit Castricum, Beverwijk en Liirïmen probeerden de trofee en de dagprijzen te winnen. Net als in voorgaande edities werd Kenne- merland uit Beverwijk eerste, met een totale vangst van ruim 29 kilo. Tweede werd Limmen met bijna 10 kilo, de derde plek was voor Castricum met 3,7 kilo. Individueel werd Nico Schouws eerste met 5750 gram, vóór Marco de Bruin met 5600 en Adri Schouws met 5400 gram, allen vissend namens Kenne- merland. Beste Limmer werd Rob Jak (3350 gram) voor Jim Jak met 2650. Beste Castricummer met 1675 gram was Co Duijnmeijer, voor Ger Lute met 1100 gram. Afgelopen zondag visten vijftien all- rounders van HSV Limmen in de Delft. Onder mooie zomerse omstandigheden begon men vol goede moed. De wind bleek ter plaatse toch harder dan ver wacht, en dit maakte een secure aas aanbieding moeilijk. In het begin werd er vooral op de stekken in het midden van het parcours kleinere blei gevan gen. Peter van der Heijdt koos voor de matchhengel en ving daarmee het eer ste uur ruim anderhalve kilo blei. Na lijnbreuk op een grote brasem was voor hem de pret voorbij. Met 2740 gram werd hij derde in zijn vak. In dat vak verspeelde Han Duijn drie karpers, alvorens van systeem te veran deren. Met vier brasems en een paling sloot hij af, 3800 gram en tweede achter Co Bakker, die na een uur de vis vond en magistraal naar de winst viste met 6200 gram. De kopstek gaf Dick Pekel dit keer geen voordeel, de harde wind blies zijn plan aan duigen. Hij wist weliswaar Jim Deijlen met de matchhengel van zich af te houden. Rob Jack scoorde echter met de voerkorf, wederom op drie kwart van het water een dikke 3500 gram. Zijn broer Jim Jak deed in het middenvak hetzelfde, en werd met 3200 gram ook vakwinnaar, voor Ton de Swart en Jurriaan Punt. De uitslag: 1. Co Bakker 6200 gram, 2. Han Duijn 3800 gram, 3. Rob Jak 3500 gram, 4. Jim Jak 3200 gram en 5. P. Van der Heijdt 2740 gram. Woensdag 11 juni wordt er voor het eerst een avondwedstrijd gehouden in het kader van de witviscompetitie. Er wordt gevist van 19.00 tot 21.30 uur in een water in de Limmer polder. Uiteraard moet men zich opgeven bij G. Boer, tel. 072-5051543, en wel voor maandagavond 9 juni 19.00 uur. De a- groep vist op gewicht, de b-groep op aantal. Bij opgave graag vermelden in welke categorie u deelneemt. HSV rekent vooral ook op deelname van de jongere senior- en junior-leden. LIMMEN - Het beltuur van peuter speelzaal Klein Duimpje heeft besloten om na de zomervakantie over te gaan op een nieuwe manier van het plaatsen van peuters. De peuters worden vanaf die tijd op leeftijd geplaatst. Zo zullen de oudste peuters als eerste geplaatst worden, mits zij minimaal 1 jaar van te voren aangemeld zijn. Elk kind moet namelijk tenminste 1 jaar op de wacht lijst staan voordat het geplaatst kan worden. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met Sylvia Boersen. Zij houdt alleen maandagavond telefo nisch spreekuur van 20.00 uur tot 20.45 uur, tel. 072-5053273. AKERSLOOT - Op 26 mei vond op de kruising van de Hemweg, Koningsweg en Sluisweg een aanrijding tussen een motorfiets en een een personenauto plaats. De bestuurder van de motor fiets, komende uit de Hemweg, sneed de bocht af waardoor hij op de ver keerde weghelft terechtkwam. Er was alleen materiële schade. Op 27 mei werd er in een woning aan de Mozartlaan ingebroken. De achter deur van de woning was niet afgeslo ten. Ontvreemd werden een fotocame ra en een portemonnee met inhoud. Op 29 mei viel de bestuurder van een personenauto op de Rijksweg A9 in slaap en reed vervolgens aan de rech terzijde van de rijbaan tegen de vang rail aan. Hierna schoot de auto nage noeg haaks de rijbaan over en kwam op de linkerzijde van de rijbaan tegen de vangrail tot stilstand. De auto raakte als gevolg van de aanrijding zwaar beschadigd. Op 30 mei werd op de Uiterdijk de bestuurder van een personenauto gezien zijn rijgedrag gecontroleerd op het gebruik van alcohol. De man bleek alcohol gedronken te hebben. Er werd proces-verbaal opgemaakt. Op 1 juni vond op de afrit van de A9 een aanrijding tussen twee personen auto's plaats. Oorzaak was dat een van de bestuurders onvoldoende rechts hield. Een inzittende werd met met let sel overgebracht naar het ziekenhuis. CASTRICUM - Op 4 juni vindt het eerste concert door de gezamenlijke orgelcomités plaats in de Hervormde kerk te Castricum op het beroemde kabinetorgel, dat Christiaen Müller in 1740 bouwde. Het concert begint om 20.00 uur. Het orgel wordt bespeeld door Harm Harhuis uit Edam. Harm Harhuis studeerde orgel, clave- cimbel en piano aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam. Sinds 1978 is Harm Harhuis werkzaam als cantor-organist te Amsterdam en treedt hij veelvuldig op als concerte rend organist. Hij zal werken uitvoeren van Buxtehude, Muffet, Bach, Krebs, Wilms en Ruppe. De kaartverkoop is vóór aanvang van het concert aan de kerk, vanaf 19.30 uur. De toegangsprijs bedraagt f 7,'50 voor volwassenen en f 6,- voor kinde ren CJP en 65+. hout, mot, pekel zout en een emmer. De wedstrijdpaling wordt ter beschik king gesteld en daarvan worden drie stuks door de jury beoordeeld. De uitslag en prijsuitreiking zijn om 17.00 uur op het pleintje. De prijzen bestaan uit een aantal bekers en certifi caten voor de beste drie rokers. De overige deelnemers krijgen een oor konde van deelneming. De winnaar van de eerste prijs wordt dan uitgezonden voor deelname aan de Nederlandse Kampioenschappen Palingroken op 16 augustus te Kortenhoef. Na de prijsuit reiking kunt u genieten van een optre den van het Duo Henny en Tilly. Voor verdere informatie kunt u bellen naar Eetcafé De Uitkomst, tel. 072-5052330. LIMMEN - Het Katholiek Vrouwen- gilde ging op bezoek bij de Abdij van Egmond. Na een hartelijke ontvangst zagen ze een diaserie over het ontstaan en het werk van de monniken. De stich ter van deze orde, de Heilige Benedic- tus, leefde op een bergtop in een kloos ter te Monte Casino in Italië. Ook was er een rondleiding in de kaar senmakerij. Na de lunch fietsen de dames door duinen naar Heemskerk, waar ze midget-golf hebben gespeeld. Na deze gezellige onderbreking ging het weer richting Limmen, waar ze om 18.00 uur arriveerden. Gemaal 1879 Tot en met 29 juni expositie van schil derijen en beelden van Pie Breeuwer- Brandjes. Elke zondag open van 11.00 tot 17.00 uur en op afspraak, tel. 0251- 311705 of 313253. Gemaal aan de Fiel- kerweg 4 in Akersloot te bezichtigen, eerste zondag van de maand maalmid- dag. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - Van 5 juni tot en met 6 juli zijn bij Galerie Amber bloemschilderij- en te zien van Marieke Raemakers en beschilderd keramiek van Fred's Ate lier. Marieke Raemakers geeft met het thema 'bloemen' uitdrukking aan de levenskracht van de natuur. Door de bloemen buitensporig uit te vergroten, met krachtige penseel- en vingerstre ken in kleurrijke vormentaal, laat zij meer dan een bloem zien. Marieke Raemakers exposeert sedert 1995 veel vuldig. Fred's Atelier is een atelier waar twaalf verstandelijk gehandicapte kunste naars werken onder begeleiding van twee bekende Noord-Hollandse kera misten, Klaas de Boer en Martin Kla ver. Bij Fred's wordt allerlei keramiek gemaakt, het meest in mallen maar ook op de draaischijf. Als de vorm klaar is, worden de schalen, vazen en potten mooi beschilderd met afbeeldingen en kleuren, zodat er een uniek en verras send resultaat ontstaat. Galerie Amber is te vinden aan de Dusseldorperweg 18 in Limmen. Ope ningstijden: donderdag, vrijdag, zater dag en de eerste zondag van de maand (6 juli) van 14.00 tot 17.00 uur. Tijdens de kunstfietsroute op zondag 22 juni zullen er in de Galerietuin optredens zijn van de dichtersgroep Hadewijch en Co. en van de zanger Ismail Osman, die zichzelf op keyboard begeleidt. LIMMEN - De Culturele Raad Limmen organiseert op zondag 22 juni voor de tweede maal een Kunst fietsroute door Limmen, Heiloo, Cas tricum, Uitgeest en Akersloot. De tocht leidt langs Galerie Amber en Tineke's Atelier in Limmen, Galerie Brinkmann en Brandjes in Uitgeest, Galerie Het Gemaal en de Beeldentuin Akermare in Akersloot en Kunsthandel Renée Smithuis en Galerie The Obsession of Art in Heiloo. In Castricum leidt de fietstocht langs Perspectief en Toonbeeld, waar niet alleen tentoonstellingen zijn maar ook concerten. In het Nederlands Her vormde kerkje in Limmen speelt La Passione en in Vredebürg speelt en zingt Robin Hooijboer. De tocht is ongeveer 35 km lang en wordt gehouden tussen 11.00 en 17.00 uur. Het ideale tempo is 15 km per uur en het maakt niet uit waar op de route de deelnemers opstappen. De deelna me is gratis. Folders met daarin een beschrijving van de route en alle eve nementen zijn verkrijgbaar bij onder andere de VVV, bibliotheken en gemeentehuizen van bovengenoemde plaatsen. LIMMEN - Het eerste herenteam van tennisvereniging Limmen kon de laat ste competitiewedstrijd niet omzetten in een overwinning.Tegen Middenmeer werd het een 3-3 gelijkspel. Eerste heer Perry Meijer gunde zijn tegenstander slechts een game. Hier door bleef Meijer in de singles ongesla gen, en zetten hij Limmen op een 1-0 voorsprong. Frits Zandbergen kon die voorsprong niet vergroten. In een merkwaardige wedstrijd tegen Martin Mooy verloor Frits met 2-6,6-0, 2-6. De derde wedstrijd van de dag was een ware thriller. Paul Klaver bleek over de sterkste zenuwen te beschik ken, en kon na 2,5 uur de felicitaties van zijn tegenstander in ontvangst nemen (5-7,6-4,6-4). Ton Huysmans kon zijn goede spel van de laatste weken in zijn laatste wed strijd niet laten zien. Na de eerste set nipt verloren te hebben was de strijd gestreden, want tegenstander Van Gel- lekom raakte daarna op toeren (5-7,0- 6). Hans Kramer en Sander Valkering waren in hun dubbelpartij niet in goede doen. Wat normaal een zeker punt voor Limmen was, \^erd nu een nederlaag. Frits Zandbergen en Perry Meijer moesten in hun laatste dubbelpartij dus winnen om niet te verliezen van Mid denmeer. Zandbergen en Meijer speel den een puik dubbelspel en trokken de stand gelijk. Hierdoor eindigde Lim men op een gedeelde vierde plaats op de eindranglijst. Gezien het blessure leed aan het begin van het seizoen mogen de spelers daar toch redelijk tevreden over zijn. AKERSLOOT - Voor het eerst zal er in Akersloot een huttenweek ofwel timmerdórp worden gehouden, en wel van 6 tot en met 9 augustus. Als locatie is gekozen de Roemersdijk. Het hout zal geleverd worden door GP Groot uit Héiloo, maar de kinderen mogen ook zelf wat hout meenemen, evenals een hamer en een zaag. Wie zijn hut wil stofferen met tapijt en gordijnen mag dat doen, maar moet deze spullen na afloop wel weer mee naar huis nemen vanwegé dé afvalkosten. Naast het bouwen worden er diverse andere activiteiten georganiseerd. Na inschrijving en betaling van f 30,- ont vangen de deelnemers een programma. De organisatie heeft laten weten stren ge regels te zullen hanteren wat betreft vernielingen, lawaai en pesterijen. De huttenweek is bedoeld voor kinde ren van de groepen vijf tot en met acht. Zij kunnen zich op school inschrijven, of op 6 juni van 16.00 tot 18.00 uur in de Storeyclub. BAKKUM - Perspectief viert feest in verband met haar dertigjarig bestaan en laat iedereen meedelen in de feest vreugde. In de maand juni kunt u driemaal gratis meedoen met één van de werkgroepen van Perspectief. De dertien werkgroepen bij Perspectief bieden u de mogelijkheid om op schil der-, (model)teken-, grafisch- en boet- seer-gebied onder deskundige begelei ding actief en gericht bezig te zijn. Ook wordt er buiten geschilderd als het weer dat toelaat. Er is een folder beschikbaar waarop staat aangegeven welke groepen op welke dagen aan het werk zijn. In september starten weer beginners cursussen op dinsdagochtend, een cur sus keramisch vormen op donderdag avond en een cursus pasteltechnieken op maandagavond. De ateliers van Perspectief zijn gevestigd aan de Van Oldenbarneveldtweg 37 in Bakkum. Aanmelding en informatie bij Marian Smulders, telefoon 0251-657667. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheidszorg: voor al uw vra gen 072-5127127. Wijkgebouw: Mid denweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken con sultatiebureau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15