Midzomer Springbokken toernooi begint met groot spektakel Egyptisch restaurant Memphis bundelt smaak en gastvrijheid Moniek van Baar wint Riemerprijs X Han Leijen schiet record Dag van het Landschap Adressen Limmen Zingen, schieten en versieren bij jongerencentrum Conquista X a A ^£T S&UcAte*t S&tccfaett UITKIJKPOST - 11 JUNI PAGINA 19 qMBH JmëSm MHtd t jdimmeb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen; Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 ;erij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Activiteiten Limmen Excursie door Ham en Crommenije P|5fL I T 1 E Motortoertocht Toerclub Limmen op de pedalen Steltlopen en kinderattracties in Akersloot Castricummer wint wiskundewedstrijd Zomeravondconcert Excelsior Collecte Anjeractie Straatbasketball Voorlichting over hoofdpijn Beeckestijn Pop Aktiviteitenind eWijkAktivitei tenindeWijkAk Lees het elke meek in de Uitkijkpost, két gratis ineekblad voor keiloo en omstreken. P#L I T I E u Inleveren kopij voor: LIMMEN - Op woensdag 18 juni gaat het Midzomer Springbokken Toernooi van start met een spectaculaire ope ning. De deelnemende ploegen zullen zich aan u presenteren als kleurrijke oriëntaalse draken. Op de vier thema dagen zal door 24 ploegen, ongeveer 400 mannen en vrouwen, strijd worden geleverd op een bijzondere wijze. Op woensdag is er een themadag Stammenstrijd. De ploegen zullen zich vanaf ongeveer 17.45 uur opstellen. Plaats van handeling is het Dorpspark. Nadat zij door een wijze Chinees zijn toegesproken vertrekt de imposante stoet naar het Stet. Per ploeg neemt één deelnemer plaats in een gereedlig gende kano om na het startschot het ruimte sop te kiezen voor een rondje Kerkemeer. Hierna volgt de Draken- bootrace, waarin de eigen Draak wordt meegevoerd. Intussen zal dan ook het Indiana Jones-spel en het Kwadrant- zakslaan begonnen zijn. Vrijdag 20 juni is de themadag Safari, vanaf 18.30 uur achter de Kartbaan. Bij het eerste onderdeel, Parijs Dakar, zijn twee ploegen voorzien van een DAF YA 126 en moet er een parcours wor den afgelegd. Dat dit niet zonder hin dernissen zal verlopen staat nu al vast. Verder is er een klimtoren voor het spelonderdeel Torenhoof, en is er een eiland aangelegd voor het Grote oase- spel. Zaterdag 21 juni heeft als thema van Cornelius tot Big Ben. Aanvang is om 17.30 uur, aan de Kerkweg. Spellen zijn Kogel Met Zijwind, Grote Schoon maak, Lekkere Ding Estafette, Middel eeuws Armpje Drukken en Om De Hoek Sjoelen. Op zondag 22 juni is het thema Cognitie en Perceptie, of wel Limmer Radjetoe. Deze themadag is voorbe houden aan de deelnemers en de vrij willigers. De nadruk zal liggen op De Wedden Dat pogingen die getoond worden, daarnaast wordt de kennis van het dorp getoest. Dit alles vindt plaats in De Burgerij. Door een vaardig team vrijwilligers is reeds genaaid, getekend, gelast, gefilmd, getimmerd, gegraven, gefotografeerd, geschilderd, gelijmd, en koffie gedronken. Het is mede aan deze nijvere dorpsgenoten te danken dat de organisatie van start kon. Toeschou wers worden verzocht per fiets of te voet te komen. Galerie Amber Tot en met 6 juli bloemschilderijen van Marieke Raemakers en beschilderd keramiek vani Fred's Atelier. Galerie aan de Dusseldorperweg 18 is geopend van donderdag tot en met zaterdag en op zondag 6 juli van 14.00 tot 17.00 uur. Gemaal 1879 Tot en met 29 juni expositie van schil derijen en beelden van Pie Breeuwer- Brandjes. Elke zondag open van 11.00 tot 17.00 uur en op afspraak, tel. 0251- 311705 of 313253. Gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot te bezichti gen, eerste zondag van de maand maal- middag. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. AKERSLOOT - De stichting tot behoud van natuurlijke en cultuurhis torische waarden in de Alkmaarder- meer-omgeving organiseert een wande lexcursie door het reservaat De Crommenije, onder deskundige leiding van Staatsbosbeheer. De excursie vindt plaats op 20 en 21 juni van 14.00 tot 16.00 uur. Startpunt is Fort Krommeniedijk en de kosten zijn f 2,-. Voor informatie en opgave kunt u bellen met H. Groot, tel. 0251-310110 of B. Hopman, tel. 312978. CASTRICUM - Egypte, eeuwenoude beschaving langs de rivier de Nijl. Land van piramides en sphinxen, van farao's én van heerlijk eten. Dat laatste wist u misschien nog niet, maar al bij de oude Egyptenaren was eten een feest. Dat die gewoonte nog steeds bestaat kunt u zelf ervaren aan de Dorpsstraat 22 in Castricum. Sinds anderhalfjaar hebben Ingrid en Hamada Reda daar hun Egyptische restaurant Memphis. Bin nenkort wordt de menukaart weer uit gebreid met een groot aantal echte Egyptische specialiteiten. „In de Egyptische keuken gaat het om harmonie van verschillende soorten kruiden," vertelt Hamada Reda. „Een juiste combinatie zorgt voor een smaakvol geheel, waarbij er niets over heerst." Geboren in Egypte en sinds twintig jaar woonachtig in Nederland, vindt Hamada dat de smakelijke Egyp tische keuken en de traditionele gast vrijheid de Nederlanders niet onthou den mag worden. Zijn specialiteitenres taurant is het enige in de regio waar de pure gerechten uit de Egyptische keu ken bereid worden. „De typische smaak van de Egyptische keuken is een combinatie van korian der, komijn en knoflook. Die vind je bijvoorbeeld terug in het hoofdgerecht Kebab Hala," legt Hamada uit. „Lams vlees wordt op een speciale manier met deze kruiden gestoofd en geserveerd met groenten, rijst en salade, samen een bijzonder smakelijk geheel." Naast zes tien vleesgerechten en een aantal scho tels van de grill, staan er ook twaalf ver rassende visgerechten op de nieuwe menukaart. Bijzondere combinaties zoals bijvoorbeeld kabeljauw met sesamsaus, wekken ongetwijfeld nieuwsgierigheid op bij de ware fijn proever. Overigens staan er ook vege tarische gerechten op het menu. Wie de in olijfolie gefrituurde plakken aubergine met ragout van basilicum en champignons, gegratineerd in de oven als voorgerecht proeft, begrijpt dat de Egyptische keuken echt anders is. En ook een nagerecht als Egyptische rijste- pudding met kaneel en vanillesuiker, geserveerd met kaneelijs en rozijnen bewijst dat eens te meer. Natuurlijk is het geheel niet compleet zonder een uitgelezen wijn. Ingrid Reda stelde zelf de wijnkaart samen met daarop een selectie van aantrekke lijke wijnen. Aan te bevelen zijn zeker de Franse huiswijnen Monteclair blanc sec en Monteclair rouge. Maar ook wordt de kaart verrijkt met een aantal verrassende Zuid-Afrikaanse wijnen die de unieke smaak van de pure Egyp tische keuken uitstekend tot zijn recht laten komen. Hamada en Ingrid Reda willen hun gasten, behalve van het eten, ook laten genieten van de bijzondere Egyptische gastvrijheid. Eten in alle rust en in een informele sfeer is hun uitgangspunt. Zij serveren nu een speciaal menu om eens kennis te maken met de Egyptische keuken. Ingrid en Hamada Reda heten u van harte welkom in hun restaurant. Memphis is dagelijks geopend (de keu ken is open tot 23.00 uur). Reserveren is gewenst en kan op tel. 0251-658558. Moniek van Baar ontvangt de Geerlig Riemerprijs uit handen van de heer Perkoud-IVA leerling en Président Directeur Général van Opel France. AKERSLOOT - Moniek van Baar (18) uit Akersloot heeft op 4 juni op de IVA, het Instituut voor Autobranche en Management, de Geerlig Riemerprijs 1997 in ontvangst genomen. Hiermee gaat deze prijs, die jaarlijks aan een tweedejaars IVA-leerling wordt toege kend, voor het eerst naar een meisje. Uit een groep van ongeveer 350 eind examenkandidaten wordt door mede leerlingen en docenten een leerling uit gekozen die naar hun gevoel beschikt ovei bijzondere gaven van hoofd en hart. Dat Moniek van Baar dit jaar deze eer ten beurt valt is volgens haar medeleer lingen te danken aan haar vriendelijke. 112 •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 Op 2 juni werd bij een autobedrijf aan de Rijksweg een witte Chrysler Grand Voyager, voorzien van kenteken HG- JT-66 ontvreemd. Een getuige zag dat twee mannen het hek bij het bedrijf forceerden. Later bleek dat de genoem de personenauto was ontvreemd. Om toegang tot het bedrijf te krijgen was het hek doorgeknipt. Op 4 en 5 juni werden bij twee basis scholen in het kader van de fietsver- keersexamen's fietscontroles gehou den. Over het algemeen viel de staat van de fietsen de politie behoorlijk tegen. Bij een school waren er opval lend veel fietsen zonder goede verlich ting. Op 6 juni werden uit de voortuin van een woning aan het Vislaantje twee tuinstoelen ontvreemd. In de nacht van 7 op 8 juni werden enkele vernielingen gepleegd. Er wer den putdeksels verwijderd en vuilcon tainers werden omgegooid. Ook enkele tuinen moesten het ontgelden. Gevon den werden een sleutelbos in een hoes en een autosleutel. Als verloren werd een zilveren ketting met hanger aange geven. opgewekte en gemotiveerde optreden, haar inzet als penningmeester voor de leerlingenvereniging en haar vermogen om .zich als meisje tussen de jongens te onderscheiden. Deze kwaliteiten com bineert zij ook nog met uitstekende stu dieresultaten. LIMMEN - Op zondag 15 juni houdt Café Bar De Lantaarn weer een motor toertocht. Deze keer leidt de tocht door Noord-Holland, waar u op vele dorpjes, dijkjes en mooie landschappen wordt getrakteerd. Net als voorgaande jaren zijn onder weg twee opsteekplaatsen, waar voor iedereen een drankje en een hapje is geregeld. Het inschrijfgeld bedraagt f 20,- inclusief eten en drinken. U kunt nog de hele week inschrijven in De Lantaarn, of 's morgens vanaf 9.00 uur. De start van de tqcjip is om 9.45 uur. Gedurende de tocnt wordt er op ver schillende plaatsen gefilmd, deze film wordt 's avonds in het Café voor ieder een gedraaid. LIMMEN - Toerclub Limmen houdt op zondag 22 juni, op het Wielerparkoers van BRC-Kennemerland in Beverwijk een dag vol fietsplezier voor haar leden. Daarbij worden ook de leden van de Limmer IJsclub uitgenodigd om een staaltje van hun kunnen te verto nen. Er wordt gestreden in twee categoriën, 50- en 50+. Er worden leuke prijzen ter beschikking gesteld. Ook dames wor den uitgenodigd om in te schrijven. Bij voldoende deelname vormen zij een aparte categorie. Het programma is als volgt samenge steld: om 11.00 uur: start koppeltijdrit over drie rondes, om 12.15 uur: startrit in lijn en om 13.45 uur: individueel tijd rit. Kantine en kleedgelegenheid zijn al om 10.00 uur open. Aanmelden liefst zo spoedig mogelijk, bij K. Groot, tel. 072- 5052566. AKERSLOOT - De Akersloter Han Leijen is na een onderbreking van een jaar opnieuw gekroond als konings- schutter van schietvereniging De Vrij heid te Akersloot. Leijen behaalde in de competitie een nieuw record door op een gemiddelde van 99.20 te eindi gen. SV De Vrijheid ziet terug op een geslaagd seizoen, want ook in de B- klasse en de C-klasse waren er nieuwe records. In de driekamp met Egmond behaalden de Akerslootse schutters een verdienstelijke derde plaats. Dit seizoen werd er binnen de eigen com petitie door verschillende schutters maar liefst 22 maal 100 punten gescho ten, ook een nieuw record binnen de vereniging. De eindstanden van afgelopen seizoen zijn als volgt: Ere-klasse: 1. H. Leijen 99.20,2. H. Bosman 98.50 en 3. A. Swart 98.33. A-klasse: 1. N. Oud 95.03, 2. J. v. Oost 94.57 en 3. C.v.d. Vliet 94.53. B-klasse: 1. H. Frinking 96.27, 2. J. Deijle 94.87 en 3. R Wals 94.50. C-klas se: 1. P. Twaalfhoven 95.47, 2. A. Doodeman 95.27 en 3. W. Hofsté 94.73. Het nieuwe seizoen van SV de Vrijheid start traditiegetrouw op de tweede dinsdag in september. Nieuwe schutters kunnen zich op die eerste clubavond melden in De Vriendschap. De discipli nes waarin geschoten wordt zijn geweer knielend kaliber, 22 en 12 meter en pis tool staand kaliber 22 op 10 meter. Gastvrouw Ingrid Reda (staand rechts) van Egyptisch Restaurant Memphis onthaalt haar gasten op Egyptische gastvrijheid. (foto Kitty Hoogland) CASTRICUM - Op zaterdg 14 juni wordt de traditionele Dag van het Landschap gehouden. De dag vindt plaats rond het kantoor en de winkel van Het Noordhollands Landschap te Castricum aan de Dorpsstraat 65. Van 11.00 tot 16.00 uur is Antiquariaat De Stokroos aanwezig met tweede hands natuurboeken op de stoep voor de winkel van het Landschap. Heeft u natuurboeken over dan kunt u die aan bieden bij De Stokroos. De opbrengst komt dan ten goede aan Het Noordhollands Landschap. Uiteraard kunt u de opbrengst ook zelf houden. De gehele dag is de winkel open. Om 10.00 uur start de jeugdexcursie onder leiding van Sjoerd Kuiper door de duinen bij Bakkum. De schrijver neemt kinderen, die het boek De Rode Zwaan gelezen hebben, mee op een AKERSLOOT- De stichting Akersloot Promotie (SAP) houdt op zondag 15 juni wederom het open Noord-Hol lands kampioenschap steltlopen en de kinderdag. Een aantal professionele stelten staan klaar zodat ook de zwaar gewichten verantwoord mee kunnen doen op het voor dit evenement gepre pareerde parcours. De competitie bestaat uit een aantal voorrondes in de diverse leeftijdscate gorieën. Daaruit zullen de finalisten van dit kampioenschap steltlopen naar voren komen. De prijsuitreiking wordt door Joke de Wit verzorgd in samen werking met een eregast. Een speciaal onderdeel van dit kam pioenschap wordt ingenomen door de Akerslootse schooljeugd die zal strij den om de titel 'kampioenschap van Akersloot'. Voor deze categorie deel nemers heeft Akersloot Promotie limo nade en koeken klaar staan. Natuurlijk zijn er voor iedere leeftijdsgroepen mooie prijzen beschikbaar en is ieder een welkom om aan de kampioen schappen deel te nemen. De jaarlijkse kinderdag wordt ook dit jaar weer op het Wilhelminaplein gehouden. Een tiental kinderattracties staan kosteloos klaar voor de jeugd. Een speciale voorstelling en natuurlijk de steltloopwedstrijd zorgen voor een afwisselend programma. De inschrij ving voor het kampioenschap steltlo pen is gratis. U kunt bellen met tel. 0251-312120 (vragen naar Hans). Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur spannende wandeling langs alle plekjes die in het boek beschreven worden. De excursie eindigt bij Johanna's Hof, ach ter een lekkere pannekoek. Geïnteres seerden kunnen daarna op eigen gele genheid een bezoek brengen aan bezoekerscentrum De Hoep. De aan bevolen leeftijd is 11+ en de kosten zijn f 12,-. Bij aanmelden op telefoonnum mer 0251-659696 worden verdere gege vens verstrekt. De jaarvergadering vindt 10.00 uur plaats in de Dansschool van Luut Griffioen tegenover het kantoor van Het Noordhollands Landschap. Be langstellenden kunnen zich aanmelden op tel. 0251-659696 om in het bezit te komen van de stukken. Rond 11.15 uur geeft Jos Teeuwisse zijn lezing over ont wikkelingen in en rond het Ilperveld. LIMMEN - Waar kan je in één week end meezingen, schieten en versieren? Bij Conquista, want er staat weer een fantastisch weekend op het program ma. Bij de kinderwerkgroep is het versieren geblazen. Op zaterdag 14 juni kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar terecht in een zaal vol beschuit. Snoepjes, drop en hageltjes staan klaar om een kunstwerk te maken van jouw beschuit. Na het versieren mag je hem natuurlijk op opeten. De kinderwerkgroep is open van 10.30 tot 12.30 uur en de intree is fl,-. De tienerwerkgroep hout een ruig weekend. Trek je Cowboypak maar aan, want zaterdagavond is er schieten. Vanaf 19.00 uur ben je welkom, mits je natuurlijk tussen de 12 en 16 jaar oud bent. De tienerzaal heet Westernzaal en alle barmedewerkers heten deze avond Jack en Lilly. Cowboys zijn wel kom tot 23.00 uur. De jongeren vanaf 16 jaar kunnen op vrijdag 13 juni vanaf 20.30 uur gabberen op de beste num mers van dit moment. Er zijn live twee kanjers van dj's die de hardcore-klan- ken zullen laten klinken zoals het hoort. Intree is f 2,50. Conquista swingt de pan uit want op zaterdag 14 juni is het tijd voor een optreden van zanger Ron van Berghé. Ron heeft jaren gezongen in de Top 100-band Never Mind. Deze band stond al bekend om het brede repertoi re, waaronder veel Nederlandstalige CASTRICUM - De 4 VWO-leerling van het Jac. P. Thijsse College Jos Brakenhoff uit Castricum is eerste van Nederland geworden bij de Kangoeroe wedstrijd. Deze wiskunde wedstrijd wordt ieder jaar eind maart tegelijker tijd in verschillende Europese landen gehouden voor alle leerlingen van 4 VWO. Er worden totaal 30 vragen gesteld die in 75 minuten zonder reken machine zo goed mogelijk moeten wor den beantwoord. Jos ontving op 30 mei op de Technische Universiteit van Eindhoven de hoofdprijs die bestond uit, een beker, een jaarabonnement op een wiskundeblad en op een weten schappelijk maandblad. Samen met Loes Heistek is Jos ook doorgedrongen tot de finale van de landelijke wiskun de B-Olympiade. LIMMEN - Muziekvereniging Excelsior houdt op zaterdag 14 juni om 19.00 uur een zomeravondconcert. Ieder jaar vindt zo'n concert plaats in één van de wijken van Limmen. Dit jaar is dat de Bartigon en omgeving. De Drumband zal een optreden door de straten verzorgen. Daarna is fret de beurt aan de Harmonie, die een concert geeft op het plein bij de Bartigon. De Harmonie zal marsen en andere lichte werken laten horen, zoals Pasco Flamenco van Kees Vlak en Everyboy needs somebody van Wexler. Het con cert duurt tot ongeveer 20.30 uur. HEILOO - Van 8 tot en met 14 juni houden het Prins Bernhard Fonds en de vijftien regionale Anjerfondsen de jaarlijkse Anjeractie. Voor de 51ste keer gaan tienduizenden collectanten in heel Nederland de straat op om geld bijeen te brengen voor de cultuur in Nederland. muziek, maar Ron doet daar solo nog een schepje bovenop. Ook op zijn repertoire is de kreet 'van Hazes tot rock' van toepassing. Het optreden begint om 22.30 uur. LIMMEN - Op woensdag 25 juni, de dag van de Jaarmarkt in Limmen, wordt ook het drie tegen drie pleintjes basketball gehouden. De baskets wor den geplaatst voor De Burgerij en ter hoogte van het Kerkplein. De aanvang van het toernooi is 18.30 uur. Ter voorbereiding op het toernooi wordt ©p de zaterdagen 14 en 21 juni door trainers van Dunking Limmen basketballonderricht gegeven aan de deelnemers van de groepen 6, 7 en 8 (10 tot 13 jarigen) van de basisscholen. Ruim honderd jongens en meisjes héb ben zich hiervoor ingeschreven. Het toernooi wordt gespeeld in de leef tijdsgroepen van 10 tot 13 jaar, van 13 tot 14 jaar en van 15 jaar en ouder. Inschrijving voor de groep van 10 tot 13- jarigen die niet via de scholen zijn aangemeld en de overige groepen is schriftelijk mogelijk via de adressen genoemd op de raambiljetten of op tel. 072-5333698 (na 19.00 uur). Naast de namen en leeftijden van de vier deelne mers van een team dient het contact adres en" telefoonnummer duidelijk aangegeven te zijn. Van de vier deelne mers - (waarvan er dus drie tegelijker tijd in het veld staan) mag maximaal één deelnemer lid zijn van een basket ballclub. Ook inschrijvingen van buiten Limmen zijn welkom. ALKMAAR - Op maandag 16 juni wordt in het Medisch Centrum Al kmaar voorlichting gegeven over hoofdpijn. Tijdens deze bijeenkomst bespreekt een neuroloog verschillende soorten hoofdpijn, waaronder migrai ne. Daarnaast vertelt hij iets over hoe hoofdpijnaanvallen voorkomen en behandeld kunnen worden. Na afloop kunnen er vragen gesteld worden. De aanvang is 19.00 uur en de toegang is gratis. Wilt u deze bijeenkomst bijwonen, dan kunt u zich aanmelden bij Excerpta Medica Patiëntenvoorlichting, tel. 020- 5159461 (op werkdagen tussen 9.00 en 13.00 uur). VELSEN - Beeckestijn Pop is een gra tis festival dat wordt gehouden op zaterdag 14 juni op het landgoed Beeckestijn in Velsen-Zuid. Dit jaar wordt het alweer de negentiende keer dat het festival gehouden wordt en daarmee is dit een van de oudste festi vals van Nederland. Metn een bezoe kersaantal van telkens rond de 10.000 mensen uit heel Nederland is dit een must voor elke festivalliefhebber. Het programma heeft een record aantal bands en begint om 13.00 uur. maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 8.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grofvuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. 112 Mnord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - Op 2 juni werd van 19.00 tot 20.15 uur op de Boekei een verkeerscontrole gehouden. Een brom fiets werd voor een technisch ondezoek uit het verkeer genomen. Na het technische onderzoek bleek dat de bromfiets was opgevoerd. Enkele on derdelen werden gedemonteerd. Ver der werden er in totaal twaalf proces sen-verbaal opgemaakt voor diverse overtredingen. Op 5 juni werden van een boot die lag afgemeerd aan het Alkmaardermeer de buitenboordmotor en een hengel onE vreemd. Op 6 juni werd op de Boekei de be stuurder van een bestelauto* gecontro leerd op het gebruik van alcohol. Dè man bleek alcohol gedronken te heb ben. Proces-verbaal werd opgemaakt. Op het parkeerterrein van het motel aan de Geesterweg hoorde de eigenaar van een personenauto het alarm van zijn auto-afgaan. Toen hij polshoogte ging nemen zag hij een man met zijn autotelefoon bij zijn auto vandaan komen. De eigenaar pakte de man beet en pakte de autotelefoon af. Daarna bedreigde de man de eigenaar met een schaar. Uiteindelijk zag de man kans te vluchten. Hoewel in de omgeving nog naar hem is gezocht, is hij niet meer aangetroffen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 19