KNO-arts Koeman onder de indruk van schrijnende omstandigheden in Keniaanse ziekenhuizen Jt Brasems bijten van zich af in witviscompetitie gemeente Project is nuttige druppel op de gloeiende plaat mm ressen Limmen brze-ve'TL PAGINA 6 UITKIJKPOST - 16 JULI Vliegtuiglawaai Vliegtuiglawaai Open jeugd vis wedstrijd Politieberichten Bereikbaarheid politie Vliegtuigoverlast Straatbarbecue Jeugdhulpverlening Voorbereidingsbesluit Voorgenomen medewerking Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Verleende bouwvergunningenl-toestemming Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Gemeentehuis verleent politieservice HEILOO - „Als je terugkomt denk je wel: wat is het hier schandalig goed voor elkaar in Nederland. Je gaat rela tiveren en word je bewust van de onge lijke verdeling tussen arm en rijk in de wereld. Je kansen worden toch wel heel erg bepaald door de plaats waar je geboren bent." Keel-, neus- en oorarts C. Koeman is nog steeds onder de indruk ,van zijn drieweekse reis naar Kenia. In april ging hij mee als lid van een team van KNO-artsen voor de Stichting Eardrop. De stichting zendt twee keer per jaar een team uit dat oor operaties uitvoert en een opleiding voor jonge KNO-artsen verzorgt. „Eigenlijk is het maar een druppel op een gloeiende plaat. Maar dan wel een hele nuttige druppel." Er komen stapels foto's op tafel van zebra's, olifanten, apen, nijlpaarden en giraffes onder prachtige wolkenluch ten. „Kenia is een fantastisch land," vat Koeman samen. „Het is eigenlijk een heel rijk land, rijk aan natuur, met een rijke dieren- en plantenwereld en mooie luchten." Toch vormen de grote armoede van de bevolking en de ge brekkige organisatie van de maat schappij daarmee een schril contrast. „Vijfennegentig procent van de men sen leeft er in moeilijke tot zeer moei lijke omstandigheden." Hij heeft het aan den lijve ondervon den tijdens zijn werk voor Eardrop in het Kenyatta Hospital in Nairobi. „Je werkt er in primitieve omstandigheden, bijna niets functioneert, de staat van onderhoud van het gebouw is misera bel en het is er snikheet omdat er geen airco is." Een foto van het röntgenar- chief, dat meer lijkt op een kamer vol papieren waar zojuist een orkaan flink heeft huisgehouden, maakt verdere uit leg overbodig, t „Het overgrote deel van de bevolking is op dit ziekenhuis aangewezen, slechts een handjevol rijke mensen kan het zich permitteren om naar een dure privé-kliniek te gaan." Koeman illus treert het met een paar schrijnende voorvallen. „Een kind dat op de opera- tielijst stond kwam niet opdagen. Later bleek dat het honderd kilometer moest komen lopen en het niet op tijd gered had. Ook waren er ouders die de ver- pleegkosten, 45 cent per dag, gewoon niet konden betalen." Verbazing en ongeloof De stichting Eardrop houdt zich sinds 1984 bezig met oorchirurgie in Kenia. Deze tak van de medische wetenschap is daar sterk onderontwikkeld, volgens KNO-arts Koeman omdat er een zeer kostbaar instrumentarium voor nodig is en het daarvoor aan financiële mid delen ontbreekt. „Aandoeningen aan het oor werden vaak niet ontdekt. En als kinderen slecht horen, leren ze meestal ook niet goed praten. Daar door lijken ze soms geestelijk achter en worden daar uitgestoten door de maat schappij." Eardrop richt zich vooral op kinderen tot ongeveer 16 jaar, omdat bij hen een operatie nog het meest zinvol is. In het begin haalde Eardrop een aantal jeug dige patiënten naar Nederland en voer de de operaties hier uit. Maar al snel bleek het effectiever om twee keer per jaar een specialistenteam naar Kenia te sturen. „Iedere gulden die je hier besteedt, is daar veel meer waard." De artsen die meegaan, doen dat in hun eigen tijd. Keniaanse artsen in opleiding oefenen 'droog' verschillende chirurgische technieken die toegepast worden bij ooroperaties. Daarbij gebruiken ze apparatuur die de stichting Eardrop geschonken heeft Ter plaatse voert het team ooroperaties uit (in totaal zijn door Eardrop al twee duizend operaties gedaan) en één keer per jaar wordt een opleiding voor jonge artsen verzorgd om zich te specialise ren in de oorchirurgie. Verder zorgt Eardrop voor instrumenten en medica menten en begeleidt een project met een dovenschool. De KNO-arts had een speciale reden om 'ja' te zeggen toen hem werd gevraagd om voor Eardrop mee te gaan naar Kenia. „Het is voor mij een bij zonder jaar, een jubileumjaar. Ik werd 60 en ik ben 25 jaar specialist in het Medisch Centrum Alkmaar. Dat vond ik een goede reden om dit te doen." Dokter Koeman maakte deel uit van een zogenaamd teaching team, be staande uit vier KNO-chirurgen en een narcotiseur. In twee weken tijd voerde hij zestig operaties uit, „zoveel als ik in het Medisch Centrum Alkmaar in een halfjaar doe." In zijn woorden klinken verbazing en ongeloof wanneer hij ver telt over zijn ervaringen. „De oorafwij kingen die je daar moet opereren zijn vaak in een veel verder stadium dan je hier ziet. Hier wordt veel eerder inge grepen. Het is daar soms al zo erg dat je niet veel meer kunt doen, alleen zorgen dat het een 'veilig' oor wordt, dat er geen hersenvliesontsteking uit ont staat." V Tijdens het opereren is het, wat betreft materiaal en mensen, behelpen. „In de operatiekamer waren twee anesthesie- apparaten en twee ok-tafels, waar tege lijkertijd patiënten werden behandeld. Maar alles gaat enorm langzaam omdat niets werkt. De zusters die assisteren moet je ook instrueren, die weten vaak Mevrouw Klaver moet lachen om dege nen die nu actie voeren tegen het hui dige vliegtuiglawaai. Zij vergelijkt in haar ingezonden brief van vorige week dat lawaai met het angstige vliegtuigla waai uit cje Tweede Wereldoorlog: het lawaai van nu zou daarbij vergeleken niets voorstellen. Is dat wel zo? Ook ik kan mij dat nachtelijke lawaai van die vele duizenden vliegtuigen nog herinneren. Echter hoe angstig dat geluid ook was, het gaf mij toch ook een gevoel van hoop. Het zou immers weer naar de vrijheid leiden! Dat ligt anders bij het toenemende lawaai dat vandaag door vliegtuigen wordt ver oorzaakt. Alhoewel het er 's nachts nog' lang geen duizenden zijn, toch zijn het er al teveel. In augustus moeten immers de chartermaatschappijen, wegens overschrijding van de milieunormen, reeds hun nachtelijk gevlieg verminde ren. Het vliegtuiglawaai, dat we nu horen, is geen voorbode meer van vrij heid. Het is de voorbode van de onder gang van ons milieu! Dat is het wezen lijke verschil en mevrouw Klaver maar lachen. H. Swart Heiloo Graag wil ik reageren op de ingezon den brief in de Uitkijkpost van 9 juli van mevrouw A. Klaver-Koning inzake het vliegtuiglawaai boven Heiloo Het is mevrouw Klaver waarschijnlijk ont gaan dat de oorlog al sinds 1945 voorbij is. Wij wonen sinds 1980 in Heiloo. Zon der vliegtuiglawaai. Ja, er ging er wel eens een over, soms wat laag, maar dat gaf echter geen overlast. Sinds augustus vorig jaar is dat dras tisch veranderd, door verlegging van banen. Een vergelijking met de Kal- verstraat in de lucht is hier op zijn plaats. Menigmaal wordt er zo laag gevlogen (te vroeg ingezette landing of trage start?) dat het lijkt of Schiphol naast Heiloo ligt. Afgelopen zaterdag van niets. De mensen zijn goedwillend, maar er zit geen vaart in." Onmogelijke opdracht Echt goed voorbereid op al deze din gen was hij eigenlijk niet toen hij ver trok. „Ik heb wel verslagen gelezen van andere teams die geweest zijn, maar dan weet je toch nog niet precies hoe het is. Je kunt wel lezen dat iets vies ruikt, maar je weet pas echt wat dat inhoudt als je daar met je eigen neus de geur van een volle wachtkamer op snuift." Koeman geeft toe dat hij zich wel eens moedeloos heeft gevoeld. „Toen ik daar kwam dacht ik: 'dit is een onmo gelijke opdracht.' Je voelt ook dat je zo verdomd weinig doet, daarvoor ben je er veel te kort." Toch heeft het project volgens hem wel degelijk nut. „Het belangrijkste wat Eardrop doet, is de opleiding van jonge artsen. Daar moet het uiteindelijk van komen. Momenteel zijn er in heel Kenia, dat zeventien keer zo groot is als Nederland, maar vijftien KNO-artsen die min of meer een oor kunnen opereren. In Nederland zijn dat er maar liefst vierhonderd." Eardrop is inmiddels een begrip gewor den in Kenia. Een arts die zich wil spe cialiseren in de keel-, neus- en oorchi rurgie wordt door de autoriteiten zelfs verplicht de opleiding van Eardrop te volgen. „Maar Eardrop moet een keer overbodig worden," vindt Koeman. „We moeten er voor zorgen dat artsen en mensen self-supporting worden." Zelf wil hij nu proberen het project te steunen in zijn eigen omgeving. Met 'zijn' Lionsclub organiseert hij volgend voorjaar een spectaculaire Cabrioshow, waarvan de opbrengst naar de Stichting Eardrop gaat. Ondanks alles realiseert hij zich ook dat de mentaliteit van de mensen in Kenia moeilijk te veranderen valt. „Het zijn aardige mensen, maar het schiet allemaal niet op. Ik denk niet dat het ooit wordt zoals in Nederland. Maar met die maatstaven moet je ook niet meten. Dan zou je gedesillusioneerd terugkomen. Je moet werken met de instelling dat elke verbetering er één is. En ik ben ervan overtuigd dat het dan zin heeft, het kan veel beter worden dan het nu is." LIMMEN - Ook dit jaar houdt jeugd- visclub Samen Beet in samenwerking met eetcafé De Uitkomst een open vis wedstrijd, speciaal voor de Limmer jeugd van onder de 16 jaar die eens kennis wil maken met de hengelsport. Neem een hengel met tuigje mee, wat aas en een emmer om de vis tijdelijk in te bewaren. Gedurende de wedstrijd lopen er erva ren vissers langs de waterkant om vra gen te beantwoorden en te helpen met het beazen van de haak of onthaken van de vis. Als aas mogen wurmen, brood en witte maden worden ge bruikt. De wedstrijd wordt gehouden op zon dag 20 juli. Het vertrek is om 13.30 uur vanaf de parkeerplaats bij voetbalveld Dampegheest. De wedstrijd begint om 14.00 uur, duurt anderhalf uur en deel name is gratis. Het wedstrijdwater is nog niet bekend, maar het zal waar schijnlijk de Schulpvaart zijn. Na de wedstrijd volgt de prijsuitreiking in de De Uitkomst, Rijksweg 7 te Lim- men. Herman van De Uitkomst zorgt voor enkele goede gevulde enveloppen bij de prijzen en voor wat lekkers. Natuurlijk zijn de ouders ook van harte welkom aan de waterkant. Voor vragen kun je contact opnemen met Rob Jak, tel. 072-5053858 of Joost Zwertbroek, tel. 5053134. Uitslag van de wedstrijd gehouden op 5 juli in Ypestein: A-klasse: 1. Nick Thijssen 22 stuks, 2. Rick Molenaar 11 stuks en 3. David Sloog 10 stuks. B- klasse: 1. Jens Castricum 27 stuks, 2 Robin Zwertbroek 14 stuks en 3. Stefan Nuyens 10 stuks. LIMMEN - Op 10 juli werd er getracht in té breken in een woning aan de Rijksweg. Er werd een raam gefor ceerd. Er werd een draagbare telefoon gevon den. LIMMEN/AKERSLOOT - Ten onrechte wordt vaak gedacht dat de po litie in de avonduren en in het weekend niet bereikbaar is. Ook wordt vaak gedacht dat de politie op deze tijden niet in uw woonplaats surveilleert. In principe surveilleert de politie dag en nacht in het gebied Heiloo, Aker sloot en Limmen. De politie is altijd bereikbaar op de volgende telefoon nummers en zal indien nodig zo spoe dig mogelijk ter plaatse komen. Dus 112 als elke seconde telt, 072-5122222 als het zonder zwaailicht kan. Deze twee telefoonnummers geven een directe verbinding met de meldkamers. Het nummer van het politiebureau in Limmen is 072-5053086. Het bureau is open maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Het nummer van het politiebureau in Akersloot is 0251-314075. dit bureau is open maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Afgelopen zondag namen veertien witvissers in een stralend zon netje plaats aan de waterkant van de Delft, om de derde wedstrijd in de wit viscompetitie te vissen. Het water zag er prima uit en al vrij snel was het Tinus Veldt die vis begon te vangen. Co Bakker, op de kopstek, volgde met wat kleinere brasems. Peter van der Heijdt en Willem Krom zaten naast elkaar en vingen ongeveer evenveel vis, maar die van Krom waren wel groter. In de B-groep was het als vanouds Cees Dekker die voortvarend startte. Verras send was de score van Jan Hageman, die deed voor het eerst mee in de top van het klassement. Piet Levering en Maarten Zandbergen, terug van wegge weest, deden het ook prima. In de loop van de wedstrijd werd dui delijk dat de B-vissers het beter deden dan de meeste A-mannen. De kleine vis beet gewoon beter dan de brasem. Gerrit Tuijn, in de A-groep, had zich volledig ingesteld op brasem, maar zijn interpretatie van vloermatten was toch anders dan menigeen zich had voorge steld. Van der Heijdt verspeelde een brasem, net als Krom en Veldt, en zo werd Co Bakker winnaar. Hij gaat tevens aan de leiding in het klassement, voor de drie anderen. In de B-groep was de vangst best goed, met name Cees Dekker en Jan Hageman hadden met respectievelijk 40 en 16 vissen niet te klagen. De uitslag: A-groep: 1. C. Bakker 2560 gram, 2. T. Veldt 2060 gram, 3. W. Krom 1540 gram, 4. P. v.d. Heijdt 1080 gram. B-groep: 1. C. Dekker 40 stuks, 2. J. Hageman 16 stuks, 3. P. Levering 14 stuks en 4. M. Zandbergen 12 stuks. In de B-groep gaat C. Dekker aan de leiding met twee gewonnen wedstrij den en een tweede plaats. De voor sprong van de nestor is dermate groot, dat hij ook dit jaar zijn titel lijkt te pro longeren. De volgende witviswedstrijd wordt gevist in de Markervaart op 3 augustus. Eerst wordt er echter door de all-roun ders gevist in het Kanaal nabij Koedijk. Deze wedstrijd is op zondag 20 juli. Er wordt deze keer verzameld aan de waterkant even voorbij Koedijk aan de oostzijde van het kanaal.Tijd van loting is 7.30 uur. Na afloop is er prijsuitrei king en verloting in café De Uitkomst. Deelnemers zonder vervoer kunnen zich melden bij Peter van der Heijdt, tel. 0251-310429. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. (12 juli) vloog er een zo laag over, dat je bijna op de bordjes kon kijken. Dit is niet overdreven! De telefoon bij klach tenmelding Schiphol stond roodgloei end. Terecht. Zondag heb ik,' omdat er 's morgens af en aan werd gevlogen en je elkaar soms niet kon verstaan, van 14.00 uur tot 17.00 uur de vliegtuigen geteld. Het waren er 35. Een ruwe schatting doet vermoeden dat het er over de hele dag minimaal 50 zijn geweest. Mevrouw Klaver, als wij naar vliegtui gen wilden kijken en luisteren waren wij inderdaad in Badhoevedorp gaan wonen en niet in Heiloo! En ik denk velen met mij. Actie is hier niet over dreven. M. ten Pierick Heiloo Met stijgende verbazing heb ik het in gezonden stukje van mevrouw Klaver gelezen. Omdat mevrouw nu toevallig in het stukje Heiloo woont waarover de nieuwe baan niet loopt, heeft ze het over 'af en toe een vliegtuig'. Ik raad haar aan om op een mooie dag eens, gewapend met pen en papier, naar Ypestein te komen om daar op een mooie, nieuwe bank in het pas aange legde bos te gaan zitten turven. Dan krijgt ze wel een ander beeld van het aantal vliegtuigen. Ook de vergelijking met de oorlog slaat nergens op. Toen ging het om heel iets anders. En mevrouw, zegt u nu niet dat ik daar niet over oordelen kan, want ik ben de zeven kruisjes ook al gepas seerd. En ik heb ook alles heel bewust meegemaakt! M. J. van der Ven-de Fluiter Heiloo (brief ingekort door de redactie) De burgemeester heeft een vergunning verleend ex artikel 16 van de Algemene Plaatselijke Verordening voor het houden van een straatbarbecue op 16 augustus 1997 op de veldjes aan het einde van de Kopmand en de parkeerplaats aan de Rooinap van 17.00 tot 01.00 uur (de muziek dient om 24.00 uur te worden uitgezet). Bezwaren Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht tot en met 21 augustus 1997 een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij de burgemeester van Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffie rechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. Bij de sector Welzijn van de gemeente liggen tot en met 27 augustus 1997 ter inzage: - het ontwerp-vierjarenplan jeugdhulpverlening 1998-2001 - de ontwerp-subsidieverordening jeugdhulpverlening 1998 - de bijbehorende uitvoeringsregels. Tot en met 27 augustus is ook inspraak mogelijk. Schriftelijke reacties kunt u richten aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, afdeling Zorg, Welzijn en Cultuur, Postbus 3007, 2001 DA Haarlem. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 19 juni 1997 besloten een gedeeltelijke herziening voor te bereiden van het bestemmingsplan: - 'Buitengebied'; ten behoeve van woningbouw op het perceel gelegen tussen de Zuideinderweg en de Uitgeesterweg te Limmen. Het besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekening voor een ieder in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen ter inzage. Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van de vrijstellingsmo gelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: - de bouw van een tuinhuisje aan de Dusseldorperweg 39 - de bouw van een tuinhuisje/wijziging garage Kerkweg 37 - het vergroten van de woning Sportlaan 12 - de bouw van een buitenberging, Bartigon 19 te Limmen. Inzage en bezwaren Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. De bouwplannen liggen vanaf 17 juli 1997 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schrif- telijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Hogeweg 35 plaatsen van een dakkapel - Visweg 48A plaatsen van een schuur - Westerweg 42 uitbreiden van het woonhuis - Kapelweg 22 vergroten van de woning - Zomerschoon 103 plaatsen van een dakkapel Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning en meldingen van bouwvoornemen zijn inge diend: plaatsen van een overkapping plaatsen van een tuinhuisje bouw van winkels en woningen vergroten van de woonkamer wijziging van een garage in een kantoor plaatsen van een buitenberging De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. - Schoolweg 27 - Oosterzijweg 43 - Burg. Nieuwenhuijsenstraat - Den Burglaan 21 - Bartigon 19 - Bartigon 19 De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de- receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6