i i HEILOO fijn wonen tussen al dat groen o HEILOO Werkzaamheden voor verbinding A9 en ringweg gestart Woon-Zorgloket in Heiloo Alkmaar Heiloo onderdeel van Ronde van Nederland Aanbrengen van slijtlagen asfalt in Heiloo Verplaatsing standplaatsen Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis Afvalkaart deze week verspreid Afvalbrengplaats voortaan elke zaterdag geopend 00 00 Gemeentehuis Voorlichting Raadhuispie PAGINA 4 UITKIJKPOST - 20 AUGUSTUS tl Om de bereikbaarheid van de kop van Noord- Holland te verbeteren heeft Rijkswaterstaat diverse projecten op stapel staan. Eén van die projecten is de aanleg van een verbindingsweg (by pass) tussen de A9 en de ring rond Alkmaar. De verbindingsweg begint vanaf de A9 direct na het Nijenburg-viaduct en komt uit op de ring Alkmaar ter hoogte van bedrijventerrein Boekelermeer. Als de nieuwe weg gereed is, hoeft een groot deel van de weggebruikers niet meer via de rotonde (Kooimeerplein) te rijden. Hierdoor zal het fileprobleem kleiner worden. Hoe wordt de weg aangelegd De weg wordt in fasen aangelegd. Tijdens de eerste fase wordt de ondergrond van de weg aangebracht. Ook wordt de ondergrond voor een nieuw Nijenburg-viaduct aangebracht. Deze fase is inmiddels gestart en duurt tot het voorjaar van 1998. Voor de werkzaamheden Moeten een aantal bomen wijken. De bomen naast het Nijenburgviaduct moeten bijvoorbeeld weg. Rijkswaterstaat plant deze bomen wel weer terug. Een landschapsarchi tect adviseert daarbij. Na de eerste fase worden een carpoolplaats, een nieuw Nijenburg-viaduct en de benodig de aansluitingen gemaakt. Ook zal de huidige A9 gedeeltelijk worden verlegd. Weggebruikers en omwonenden zullen van dit werk naast de A9 geen hinder ondervinden. Begin 2000 zal het werk gereed zijn. Rijkswaterstaat houdt de omwonenden en weggebruikers via advertenties, folders, huis- aan-huisbrieven en voorlichtingsbijeenkom sten op de hoogte van de ontwikkelingen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Informatiepunt van Rijkswaterstaat, directie Noord-Holland, tel. 023 - 530 14 01. U kunt bellen van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 16.00 uur. Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen bijv. traplift, douchezitje, verhoogd toilet, aangepaste woning, senioren woning, koppelwoning; *Welzijn bijv. vervoersvoorzieningen, warme maaltijdvoorziening, dagverzorging; *Zorg bijv. thuiszorg (verpleegkundige zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp), zorgcentrum Overkerck of De Loet, verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereik baar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 531 31 84. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspre ken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag terugge beld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar dan kunt u contact opnemen met de zorgcentrale. De zorgcentrale is bereikbaar onder telefoonnummer 0 72 - 512 71 27. N242 Kooimeerplein Heiloo Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 14 augustus 1997 Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen De Ronde van Nederland voor beroepsren ners vindt dit jaar plaats van 26 tot en met augustus a.s. Wederom wordt Heiloo aange daan. Dit gebeurt op dinsdag 26 augustus 1997. De bedoeling is dat de renners vanuit Limmen via de Kennemerstraatweg Heiloo binnenkomen en doorrijden naar de Heilooër Tolweg. Hiervoor wordt de Kennemerstraatweg tijdelijk afgesloten. Vermoedelijk vindt dit ongeveer plaats tussen 16.00 en 16.15 uur. Eén en ander is afhanke lijk van het aantal achterblijvers. Verkeer dat gebruik wil maken van de Kennemerstraatweg dient hier rekening mee te houden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer van Het Ingenieursbureau, tel. 072-5313208. Op woensdag 20 augustus wordt op verschil lende wegen in Heiloo een nieuwe slijtlaag aangebracht. Ook worden een aantal fietspa den voorzien van een rode slijtlaag. Deze werkzaamheden veroorzaken ter plaatse enige overlast voor het verkeer. De belangrijk ste wegen die behandeld worden zijn: de Zeeweg (gedeeltelijk), de Belieslaan (gedeel telijk) en de Nijenburgerweg. Ook worden een aantal woonstraten aangepakt. De verkeersoverlast ter plaatse van de werk zaamheden zal van korte duur zijn. Op een later tijdstip wordt de wegmarkering opnieuw aangebracht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Slippens van het Ingenieursbureau, tel. 072-5313206 Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend op grond van artikel 5.2.3.1. van de Algemene Plaatselijke Verordening 1995, dat zij vergunningen hebben verleend voor het innemen van een 4 standplaatsen op het winkelerf aan de noordzijde van Winkelhof 't Loo, aan de volgende personen: de heer C. Ruizendaal, iedere dinsdag voor verkoop van brood, koek, banket en zoetwaren; de heer M.G. Houtpnbos, iedere dinsdag, vrijdag (tevens 's avonds) en zaterdag voor verkoop van bloemen en planten; de heer J. Nieuwenhuijs, iedere dinsdag, vrijdag en zaterdag voor verkoop van wild en gevogelte alsmede zuivelproducten en noten; de heer P.M. Schut, iedere dinsdag, vrijdag en zaterdag voor verkoop van groenten en fruit; de heer H. Beentjes, elke vrijdag en zaterdag voor verkoop van vis. De standplaatsen, die nu nog door hen wor den ingenomen aan de oostzijde van Winkelhof 't Loo, komen hiermee te vervallen. De standplaatsvergunningen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis van Heiloo bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot en met 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak, nr. 072 -531 32 03). Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de standplaatsvergunningen dan kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwa ren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt in inwinnen bij de afdeling VROM. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 14 augustus 1997 Geboorten Ken A., z.v. M.M. de Groot en E. Las van Bennekom Marijn, z.v. M.S.J. Ligthart en K.A. van Woerkom Elders geboren Tobias S., z.v. G.A. Apeldoorn en M.C.J. van Veen Stef, z.v. H.J.A. Liefting en P.D.M. van den Bosch Mila V., d.v. P.C.J. Vonk en P.G.M. Schotten Arthur, z.v. J. Kerst en F. Kruit Lucas P., z.v. P.G. Harlaar en B.A. Madderom Claudia, d.v. R.J.A. de Nijs en D.M.A. Jetten Sander C., z.v. T.L.M. Schaap en N.J. Boogaard Brooklyn I.S., d.v. G.T.M. Stam en K.M. Penachio Daan, z.v. P.F.J. Boerlage en S. Vos Laura, d.v. P. Ursem en S.Y. van Bentum Huwelijksaangiften R.J. Bellekom en E.A.V. Kaandorp Huwelijken A. Vreeswijk en J. Kieven H.L. Krijnen en M.S.C. Boermans P.J.A. Kroon en M.A. Baltus P.P. Minnesma en N.P. Splinter Overleden W. van Arrfhem E. Dekker J.J. Rijnders Elders overleden M.I. Schneider, wv Olij R. Bos C.E.E. Verduin ev Solleveld J.A. Bootsma G.H. Reudink T.J. Min M.N.J. Negenman De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur gooDona voor het publiek: Burgerzaken Maatschappelijke voorzieningen Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Vanaf vrijdag 22 augustus a.s. wordt een afvalkaart huis-aan-huis verspreid in de gemeente Heiloo. Op de kaart staat informatie over de nieuwe openingstijden van de gemeentelijke Afvalbrengplaats en waarvoor u hier terecht kunt. De kaart lijkt qua kleur en vormgeving op de GFT-kalender die u eind vorig jaar hebt ont vangen. U kunt de kaart bewaren bij uw GFT- kalender. De kaarten worden ook bezorgd bij adressen waar een Nee-Ja of een Nee-Nee sticker op de brievenbus geplakt is. Mocht u onverhoopt toch geen kalender heb ben ontvangen, dan kunt u vanaf maandag 25 augustus een exemplaar afhalen bij de recep tie van het gemeentehuis. Dit kan van maan dag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.30 uur of op maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; Boswinde 15, T.A.P.H. Valkering - plaatsen entree (voorzijde); Boswinde 13, B.C.M. van Tricht - plaatsen entree (voorzijde); Termijen 4, R.F. van Leijden - vergroten woning; Pauwweijdt 13, A. Ammeraal - vergroten woning en berging; De Wildtlaan 26, M.J. Stoekenbroek - vergroten dakkapel aan de linker-zijgevel; Ronde Laan 3, P.P. Minnesma - vergroten woning (erker); Sluijsweijdt 1, Th. Schouten - vergroten woning; Boomweijdt 11, P.F.J. Verhoeven - vergroten woning; Heerenweg 130, A.J. Stroomer - vergroten berging. Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 072 - 531 32 17 of 531 32 16). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 531 32 17 of 531 32 16. Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, d^n kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Curtiuslaan 15, P. Duijneveld - veranderen woonhuis (serre); Zevenhuizerlaan 35, J. Kager - plaatsen berging; Oosterzijweg 6a, R.P. van der Werf - plaatsen erfafscheiding. De afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de afvalbrengplaats staan bakken voor ijzer, schoon hout, schoon puin, plat glas, grof snoeiafval, grof afval, klein che misch afval (kca), groente-, fruit- en tuin afval (gft) en restafval. Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 533 68 80. totl 2 Informatierubriek richting Den Helaer richting Heerhugowaard richting Stompetoren Schermerhorn Bedrijventerrein elermeer nieuwe verbindingsweg ^HaaHem ZaandamI NIEUWE SITUATIE IN 2000

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 4