Gelderland Oenknyyfraar als z-, k/z yzits frank franken, nesf?. '^2, 202 en. 232 c-vn, frneed. BenveYnde Celdenland- kwa lute ut tnet ocfweYnJfrare frekledony. Bank 6oo<r- Ontwent? jan. des B'uuvnue Stolpboerderij notenhouten meu- en gordijnen heeft en fraaie afwer- De Pauwenhof belprogramma dit zes jaar jonge king staan hierbij aan de met 'eiken-noten' bedrijf een eigen voorop. Kanaalweg 19 te panelen. Dit met atelier. Kwaliteit De laatste tijd Heiloo is zo lang- een prachtige, zamerhand een antieke afwerking, begrip aan het De sfeer van worden. De tijdlo- mooier wonen ze meubels, tapij- kunt u pas echt ten, gordijnen en ervaren in werke woondecoraties, lijkheid. De waaronder prach- Pauwenhof ont- tige lampen, wor- vangt u daarom den geregeld aan- graag om u te gepast aan nieu- adviseren bij het we trends. Op dit inrichten van uw moment vindt u woning. Uw per naast onze soonlijke smaak Engelse eiken- en staat daarbij een kersenhouten col- traal. Voor het lectie een zeer stofferen en kanaalweg 19 exclusief massief maken van koven 1851 lr heiloo (072)5332228 wordt steeds meer aandacht besteed aan ple zierig leven. Rustig en comfor tabel in een aan gename omge ving de vrije tijd doorbrengen in de veelal jachtige jaren negentig is van groot belang. Voor het creëren van een omgeving waarin leven genieten wordt, is meer nodig. Dan komt het aan op inzicht en stijl én de mooie collectie van De Pauwenhof. INTERIEUR-ARCHITECTUUR BINNENHUIS-DECORATIE Ook dit seizoen straling. zijn, evenals de geeft de eollee- pumps, voorzien van tie van Hanraads De altijd veelgedra- hogere hakken en schoenmode ieder- gen laarsjes hebben ritsen, een de mogelijkheid dit seizoen de nodi- om stevig én elegant ge veranderingen Voor wie toch iets in z'n schoenen te ondergaan. comfortabelers staan, klaar voor de Hanraads heeft zelfs zoekt, zijn er de winter. weer enkele boots en instaplaars gewaagde hoge jes van Burley met Voor de dames zijn modellen in suède platte hak. pumps en hoogfront met rits of van tren- schoenen met hoge, dy stretch-materiaal. Laarsjes zijn ook stevige hak heel Maar ook korte steeds meer 'in' populair. Vooral de laarsjes zorgen voor de heren, voor uitvoeringen suède ervoor dat de dames al korte veter-laars- en nappa zorgen niet over het hoofd jes. De laarsjes van voor een vlotte uit- gezien worden. Ze Van Bommel zijn prachtig om te zien schoenen van het en hebben daarnaast huismerk Sioux, dat een prima pasvorm. al ruim een kwart Van Bommel paste eeuw loopgemak bovendien zijn colle- biedt voor jong en ge-schoen aan en oud! heeft daarmee gezorgd voor een zeer actuele uitvoe- ring ervan. Hanraads heeft voor de sportieve man of vrouw schoenen van gedegen merken als Mephisto en Rockport. En niet te vergeten de klasse- CASA design interieurarchitektuur Winkelhof't Loo 45, 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 53 69 telefax 072 533 89 30 a 999 $U?ïfi!ÖR SHOSS CASA

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 23