restaurant Klein Varnebroek verzorging van bruiloften en partijen Hoogeweg 57 - 1851 PJ Heiloo - tel. 072 - 505 29 25 de zijnen hebben „De entree wordt het er druk mee. verlegd naar de andere kant en krijgt meer het karakter van een foyer. Er wordt één zaal bijgebouwd, zodat we straks zo'n 250 a 300 gasten kunnen her bergen. En in allé bei de zalen komt een heel aparte bar." Echt veel wil Ranzijn nog niet verklappen, maar dat het er bijzonder uit gaat zien, dat staat vast. John Breed uit Egmond tekende voor de artistieke invulling. De wanden zullen decoratief ver- Zijn ogen glimmen fraaid worden en van trots als-ie over het interieur wordt zijn plannen vertelt, een mengeling van Meestal heerst er op cam ping Klein Varnebroek aan de Omloop 's winters een serene rust, nadat eind okto ber de laatste kampeergasten zijn vertrokken. Maar in restaurant Klein Varnebroek wordt in het knus se winterseizoen onverminderd doorgewerkt. Bruiloften en par tijen, recepties en bedrijfsfeesten, met de feestdagen een la carte res taurant en daar naast ook nog eens veel party service buiten de deur. Pieter Ranzijn en Maar deze winter loopt het allemaal wat .anders. In augustus is gestart met de voorberei ding voor een grote verbouwing, waar voor op 15 oktober officieel de eerste steen gelegd wordt. „We kunnen nog tot januari in de zaal doorwerken, maar daarna moe ten we echt dicht. Alleen de catering blijft doorgaan," vertelt Pieter Ranzijn, horecaman in hart en nieren. De Omloop 22 1852 RJ Heiloo Tel. 02 533 16 12 Fax 072 533 16 20 bruiloften en partij- had ik gewoon zin en die we hier veel- in iets nieuws," vuldig hebben, wil besluit Pieter ik zo goed mogelijk Ranzijn nuchter, doen. En daarnaast omdat ik een gro tere capaciteit wilde voor bijvoor beeld bedrijfsfees ten. En ook de klassiek en modern. „Ik ben eigenlijk met deze verbou wing begonnen de Hogeweg 57, waar passerende fietsers geregeld afstappen om even in de modeltuintjes te kijken. Volgens Heidema is de invloed van tuin- programma's en tuinbladen merk baar. „Dat is prima, hierdoor krijgen mensen meer belangstel ling voor hun tuin, en doen zo nieuwe ideeën op." Bij het aanleggen van een tuin speelt zin om er urenlang in te werken," legt Heidema uit. Alle planten die hij bij de aanleg gebruikt, zijn afkomstig uit zijn eigen kwekerij aan een ronde pergola. Onderhoudsarm, dat is tegenwoor dig de wens van veel klanten. De mensen willen wel een mooie tuin, maar hebben geen sfeervolle Japanse tuin, maar er is ook een beeldige stijltuin met buxus en taxus. Momenteel werkt hij aan een veelbe lovend model met A I meer dan twintig jaar r"\thuis in tuinen, en er nog steeds met hart en ziel aan verknocht. Tuinontwerper en hovenier Ed Heidema laat i trots zijn modeltuinen zien. Een van de laatsten die hij B| heeft aangelegd is een dag te komen kij ken, te kopen of voor een deskun dig groenadvies. persoonlijke smaak bij de Vereniging een grote rol. Ed voor Hoveniers en Heidema luistert Groenvoorzieners daarom goed naar en beschikt over de wensen van de een gedegen vak klant, voordat hij kennis, gaat ontwerpen. ledereen is wei- Hij is aangesloten kom om op zater- vereniging van hoveniers en groenvoorzieners te adres. Bij mensen met gevoelige ogen scoort de Ray Ban zonnebril hoog. De glazen met UV-filter kijken uitermate prettig, bijvoorbeeld straks tijdens een vakantie in de sneeuw. tomaat worden de glazen van uw bril bij Zonneveld perfect passend in het mon tuur geslepen. En dat is juist zo belangrijk voor de wat hogere sterktes, want dat betekent geen onnodig uitste kende randjes meer. Kunt u voor het kie zen van een bril zoveel tijd nemen als u wilt, het verrichten van een oogmeting is in een oogwenk gedaan. Wachten op uw beurt is er niet meer bij, want Zonneveld heeft twee oogmeetruim tes met computerge stuurde apparatuur. Ook voor het kiezen van een goede zon nebril bent u bij Zonneveld (what's in a name) op het juis- bril? Allemaal rede- kunt u er terecht, nen om eens bij Want Zonneveld Zonneveld Optiek Optiek hecht er juist binnen te lopen. In waarde aan om een deze ruime, lichte zo groot mogelijke zaak aan de verscheidenheid in Heerenweg 151 kan de collectie te pre- het niet anders dan senteren. Een collec- dat u er de bril van tie waarin men prak- uw gading vindt. tisch alle verschillen- Bij Zonneveld de modetrends kan Optiek is een ruime ontdekken, collectie brillen Zonneveld Optiek ondergebracht. De heeft onder andere kleine monturen, die de exclusieve ver voor een groot koop van de merken draagcomfort zor- Silhouette, Augusto gen, blijven terug Valentini, Mondi en van weggeweest. Look. Maar ook voor meer Dankzij een compu- tijdloze modellen tergestuurde slijpau- Gaat u straks weer naar de wintersport en zoekt u daarom een goede zonne- niet meer zo best? Of heeft u 's avonds moeite met het lezen van de krant? Zijn uw ogen er wat op achteruit gegaan en ziet u het met autorijden Zonneveld Optiek biedt een ruime keus aan zonnebril len en geeft desge wenst graag advies Register Optometrist Lid A.N.V.O. Contactlensspecialist HEERENWEG 151 - HEILOO - TEL. 072 533 12 75

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 25