Etos Van Holland in nieuw en eigentijds jasje gestoken Jeugdwedstrijd DVW Peter Huijzer prolongeert expositie Kunst in de kas p X Feestelijke opening clubgebouw Double Stars P LITIE PAGINA 6 UITKIJKPOST - 27 AUGUSTUS Startdag bij Gereformeerde Kerk |g 072- 112 5122222 SV Oppositie Beeldhouwclub Vrijwilligers Vacaturebank Vrijwilligersorganisatie Graag Gedaan Golfsafari groot succes Instituut De Wester houdt Open Huis Vacature van de maand TV Heiloo o% &AAFT£ 931 4.497 2.390 2.490 3.312 10.058 11.089 6.887 HEILOO - Na twee dagen gesloten te zijn geweest, kon Etos Van Holland vanmorgen de deuren van haar zaak in winkelcentrum 't Hoekstuk al weer openen. In twee dagen tijd kreeg de winkel een grondige face-lift. „Het was een heel karwei, maar het is ons gelukt," vertelt Rijk van Holland. „Het begon er mee dat de Etos huisstijl aangepast moest worden. En ja, als je dan toch begint, kun je het net zo goed meteen goed doen." Het komt er eigenlijk op neer dat de hele winkel is veranderd. Alle vaste kasten en stellingen zijn omgezet. De klanten zullen de eerste tijd dan ook even moeten zoeken om hun vertrouw de artikelen terug te vinden. Maar dat went snel genoeg. „Het assortiment dames- en herengeuren bijvoorbeeld - we hebben er nu ruim tweehonderd - is zo sterk uitgebreid, dat we de kasten naar achteren moesten verplaatsen. Met een eigen balie, zodat de klant in alle rust zijn of haar keus kan maken." Ook de geneesmiddelen-hoek was dringend aan uitbreiding toe. „Dat is in de drogisterij een heel belangrijk seg ment, de geneesmiddelen, daar wil je je als drogist mee onderscheiden." Een breed assortiment dus, en - wat net zo belangrijk is - een goed advies. „We hebben twee drogisten, mijn assistente Carla en ikzelf. Een van ons tweeën is altijd aanwezig. En dat moet ook, want de eisen aan de verkoop van genees middelen, zeker nu er steeds meer vrij verkrijgbaar is, worden steeds scher per.' Zelf is Van Holland net weer terug uit de schoolbanken. „Om de vijf jaar moet je worden bijgeschoold." Met de kleine verbouwing is de winke lindeling, zoals Van Holland het zelf zegt, ook wat overzichtelijker en logi scher geworden. Ter gelegenheid van de heropening heeft Van Holland deze dagen tal van aantrekkelijke aanbiedingen. Voor de jeugd staat er in de winkel een span nende grabbelton. HEILOO - Zondag 31 augustus staat bij de Gereformeerde kerk in het teken van het komende seizoen, 's Ochtends om 9.30 uur wordt begonnen met een gezamenlijke viering. Hierin gaat ds. A. Boezewinkel weer voor. In deze dienst worden voor het eerst multomappen gebruikt met nieuwe liederen, waar door de diensten een meer eigentijds karakter kunnen krijgen. Na de dienst is er bij de koffie, thee of frisdrank gelegenheid elkaar te ont moeten. De commissie Vorming en Toerusting maakt van deze pauze gebruik om meningen van de aanwezi gen te peilen over zaken als bibliodra- ma, groepsdiscussies en dansen voor liturgisch gebruik. Om 11.00 uur start de Jeugdraad met een gemeentespel met als thema Samen op Weg. De opdrachten voor jong en oud zullen ruim een uur in beslag nemen. De bijeenkomst wordt aan het begin van de middag besloten met een gezellig samenzijn. De organi satie is in handen van de Commissie Kerkdiensten die hoopt op veel gasten. V.l.n.r. Wim Diepeveen, Peter Huijzer en Anne Lawant bekijken plannen voor Kunst in de kas. (foto Kitty Hoogland HEILOO - Op zaterdag 30 en zondag 31 augustus wordt voor de derde maal in successie de expositie 'Kunst in de kas' gehouden. In een grote kas op de hoek van de Vennewatersweg en Het Malevoort richt de beeldend kunste naar Peter Huijzer uit Heiloo een bij zondere tentoonstelling in. Daarbij krijgt hij, net zoals de voorgaande keren, hulp van interieurarchitect Anne Lawant. Samen laten zij zien dat een kas tot een heel intrigerende expositie ruimte kan worden omgebouwd. Een expositie als een gebeurtenis. „Met dit project ben ik eigenlijk begon nen, omdat ik vond dat ik moest gaan exposeren," yertelt Huijzer in zijn naastliggende schildersatelier. „Want het is toch heel moeilijk om door te dringen in dat galerie-wereldje. Je moet maar rustig afwachten totdat er eens èen gaatje voor je is, gewoon op je beurt wachten." Omdat Heiloo bepaald niet het centrum van de wereld is waar alle kunstminnaars en -kenners hun oog op richten, besloot Huijzer daarom het lot maar eens een handje te helpen. De interieurarchitect kende Huijzer vanwege hun beider belangstelling voor de archeologie. „Ik wilde er méér mee doen, ik vond het een uitdaging om die expositie vorm te geven." Niet met low budget, maar met no budget, probeert het tweetal de expositie elk jaar op een hoger plan te brengen. Trouw aan thema Peter Huijzer schildert voornamelijk grote doeken. Zijn grote inspiratie ligt in het landschap, een thema waar hij altijd trouw aan is. „Het is ook een thema dat rijk genoeg is om je leven mee te vullen. Ik ben en blijf er nog steeds door geboeid." Nieuw dit jaar bij 'Kunst in de kas' is dat ook een collega- kunstenaar is uit genodigd om te komen exposeren. De keus viel op Wim Diepeveen. Deze Heilooër kunstenaar wordt geïnspi reerd door zijn langdurige fietstochten, de laatste jaren veelvuldig door Griekenland. Gewapend met schets boek en fototoestel legt hij zoveel mogelijk indrukken vast. Het onderweg zijn, het kilometers maken, is voor hem essentieel. „Mijn werk is eigenlijk een weerslag van die beweging." Om de expositie nog eens goed op de bezoekers in te laten werken, wordt er bij de kas tevens een bijzonder terras ingericht. De kas bevindt zich tegenover de afslag Egmond-Binnen aan de Vennewatersweg. De tentoonstelling is op zaterdag en zondag geopend van 10.00 tot 18.00 uur. HEILOO - Vandaag, woensdag 27 augustus, wordt de laatste jeugdwed strijd van dit seizoen vervist. Traditiegetrouw is de plaats van hande ling weer de Lange Vijver in Plan Oost. Verzameld wordt vanaf 18.00 uur op de parkeerplaats bij De Loet, waarna om 18.30 uur het beginsignaal wordt gegeven. Er wordt tot ongeveer 19.45 uur gevist en de prijsuitreiking vindt plaats in de Benedictusschool. Daar zal ook bekend worden gemaakt, wie dit jaar de num mers 1, 2 en 3 in de competitie zijn geworden. Deelname aan de wedstrijd kost fv2,50. Ook wie niets vangt, krijgt een prijsje. Met enige regelmaat kon men volgens DVW de afgelopen tijd aan de water kanten in Heiloo vissers in alle leeftij den tegenkomen die met een visje, echt of nep, een blinker, een kunstworm of iets dergelijks aan het vissen waren in de hoop zo een snoek, snoekbaars of baars te vangen. Deze vissers waren, bewust of onbewust, allen in overtre ding, omdat pas vanaf 1 oktober in de wateren van DVW met de 'speciale hengel' mag worden gevist. Ook na 1 oktober mag altijd slechts met ten hoogste één speciale hengel worden gevist. Eventueel mag daar een gewone hengel naast Worden gebruikt, bijvoorbeeld een vaste hengel. Men moet, naast de verenigingsvergunning, ook de sportvisakte hebben, ook als men jonger is dan 15 jaar. Wie zich aan deze voorschriften, bedoeld ter bescherming van de visstand, niet wenst te houden, is volgens DVW geen echte sportvisser, maar riskeert wel een echte bekeuring. Rommel Hier en daar treft men langs de water kant grotere hoeveelheden afval aan. Hoewel dat afval door iedereen kan zijn achtergelaten, ligt het voor de hand dat sportvissers er de schuld van krij gen. DVW doet er, ondermeer tijdens de jeugdviscursussen en jeugdwedstrij den, al het mogelijke aan om haar leden ervan te overtuigen, dat papier en blik niet in de natuur thuishoren. Dit jongetje houdt zich in eik geval prima aan de regels. HEILOO HEILOO - In de vorige editie van de Uitkijkpost stond een verkeerde datum voor de aanvang van het jeugdschaken vermeld. De juiste datum is vrijdag 12 september om 19.15 uur in de kantine van de badmintonhal Het Vennewater. HEILOO - Op maandag 18 augustus is er in een woning aan de Kanaalweg ingebroken. Door een niet afgesloten garagedeur werd toegang tot de woning verschaft. Uit een rugzak is een portemonnee met inhoud wegge nomen. Bij een camping aan de Omloop werd een slagboom vernield. De schade wordt op enkele duizenden guldens geschat. In een woning aan de Spillaan is inge broken. Door een keuken raam te forceren werd toegang tot de woning verschaft. Hierna werd de gehele woning doorzocht. Met de gevonden reservesleutels werd vervol gens een Mercedes E200 met kenteken LV-GL-97 gestolen. Uit de tuin van een woning aan de Oudburgerlaan is een niet afgesloten blauwe Vespa SI met verzekerings plaatje FRT-086 gestolen. Op 19 augustus verleende de bestuur der van een personenauto op de krui sing Ewisweg met de Rookamer geen voorrang. Een aanrijding met een per sonenauto was niet meer te voorko men. Hierdoor raakte de veroorzaker gewond aan zijn hoofd. Uit de voortuin van een woning in Vredenoord is een ijzeren tuinorna- ment ontvreemd. Op de Nijenburgerweg is in een perso nenauto ingebroken. Er werd een ach- terportierruitje ingeslagen. Uit de auto zijn de autoradiocassetterecorder, een rijbewijs en een geldbedrag gestolen. In de Harrelaers werd eveneens in een personenauto ingebroken. Door een portier te forceren werd toegang tot de auto verschaft. Ontvreemd werd onder andere de radiocassetterecorder. Op de kruising van de Laan van Frans met de Pijlemeeth vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Een van de bestuurders verleende hier geen voorrang. Er was alleen materiële schade. Op 20 augustus werd op de Groenelaan een personenauto vernield. De linker buitenspiegel werd eraf getrapt. Illegale werknemers Op 21 augustus is bij een bedrijf op de Hoefsmid een winkeldief aangehou den. Er is proces-verbaal opgemaakt. Op 22 augustus is door de vreemdelin gendienst een controle uitgevoerd op illegale werknemers bij een restaurant in 't Hoekstuk. Er zijn drie personen aangehouden, die vermoedelijk illegaal zijn. Zij werden ingesloten en in bewa ring gesteld. Dankzij een oplettende voorbijganger kon in zijn woning aan de Holleweg een jongeman worden aangehouden die er van werd verdacht brand gesticht te hebben in een trein. De jongeman is na verhoor door de spoorwegpolitie heengezonden. ïn een winkel in 't Loo werd een win keldief aangehouden. Getracht werd een portemonnee ter waarde van f 17,95 te ontvreemden. Proces-verbaal is opgemaakt. In een woning aan de Rookamer vond een insluiping plaats. Er zijn een geld bedrag en enige antieke gouden sie raden gestolen. In een personenauto die stond gepar keerd nabij het winkelcentrum 't Loo werd ingebroken. Een portierslot werd geforceerd en een radio-cdspeler werd ontvreemd. Een jongeman aan de Westerweg bood zijn bromfiets te koop aan. Een man die hier een proefritjè op ging maken is tot op heden niet teruggekeerd. Het betrof hier een Aprillia SR Urban Kid met verzekeringsplaatje TRH-923. Op de Schoollaan verloor de bestuur der van een personenauto de macht over het stuur. Hierdoor reed hij een personenauto aan die door schoot en tegen een andere auto aanbotste. Er was alleen materiële schade. In een bedrijf aan de Oude Werf werd ingebroken. Hoewel het alarm van het pand afging, zagen de dader(s) kans een draagbare telefoon te ontvreem den. HEILOO - De Beeldhouwclub Heiloo begint op donderdag 18 september met een nieuwe cursus, die bestaat uit der tien lessen. De kosten zijn f 120,- exclu sief materiaal. De lessen worden gege ven in de Hofdijk aan de Mariënstein 178. Er wordt gewerkt met speksteen, albast en serpentijn. De lessen zijn voor zowel beginners als gevorderden. Er zijn momenteel nog enkele plaatsen vrij. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen met T. Koster, 072-5898243. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 30 augustus Zwem- en poloclub De Spetters, par keerplaats bij Het Baafje, tussen 10.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie plan Zuid. Dozen en bundels gereed zetten langs de weg voor 10.00 uur. Halen op verzoek tel. 5337281. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur; container bij flatge bouw in De Kandelaar, tussen 10.00 en 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. Halen op ver zoek: tel. 5331840 en 5063525. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur. De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in De Kandelaar, tussen 12.00 en 18.00 uur. Alle dagen Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container 'op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Base- en softballclub Double Stars Heiloo, container bij'kantine op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. De nieuwe kantine van de Double Stars. Dierenartsen Schaap en De Jong Expositie van Batavus Westerhuis in de wachtkamer aan de Commandeurslaan 1. Te zieh op werkdagen tussen 8.30 en 19.30 uur. Beeldentuin Ditta Engel Elke zaterdag open tussen 13.00 en 17.00 uur aan de Westerweg 182. Hema 't Loo Tot eind september expositie van mon- oprints van Hanna Vos. Te zien tijdens openingsuren. PC Willibrord Het museum is zaterdag open van 14.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Kennemerstraatweg 464. Hallemhuis Tot en met 28 september schilderijen van Frans Groothuizen en keramische kunst van Marga Zijp. Open zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur, toe gang gratis. Herenweg 45aa, Egmond- Binnen. NH Kerkje Tot eind augustus expositie van schilde rijen van Janny Veenstra. NH kerkje aan Abdijlaan in Egmond-Binnen is geopend op zaterdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 21 september prenten, schil derijen en tekeningen van schilders van de Bergense School en tijdgenoten. Open dinsdag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur, zaterdag en zondag tfan 13.00 tot 17.00 uur. m v HEILOO - Bij de Double Stars bruist het van de activiteiten. Na een geslaagd weekend met het Nederlands softbal- team op het complex, vindt komend weekend de officiële opening van het nieuwe clubgebouw plaats. Dankzij grote zelfwerkzaamheid en ondersteu ning van het bedrijfsleven is er een prachtig clubgebouw verrezen, dat zelfs landelijk al bekendheid heeft gekregen. Bij de opening is een grote plaats inge ruimd voor de jeugd van Double Stars. Maar ook de routine en het verleden zijn niet vergeten. Zo zijn vele oud honkballers van de verenigingen waar uit Double Stars is ontstaan, namelijk Foresters en BSC Heiloo, opgetrom meld om de degens nog eens met elkaar te kruisen. Bekende namen als Benno Dijkstra, Wil van Hecke, Donald Liefhebber, Lars de Zeeuw, de gebroe ders Nico en Ed Wolven aan BSC Heiloo kant en bij Foresters Frank Vink, Patrick Gumbs, Vernancio John. Tim Miner, Rene Nanne, Dolf Treurniet, Ron Houtenhos en nog vele anderen zullen elkaar nóg eens bestrij den. Dit alles gebeurt onder leiding van eveneens oudgedienden Fred van Leeuwen en Hans Brouwer. Jeugd centraal Maar de jeugd zal een prominente plaats in het geheel innemen. Zo is er zaterdag een sport- en spelletjesdag en zondag een clinic voor alle jeugdleden onder leiding van prominente honk- en softballers. Linda Landwehr, Ciska Hemmekan, Sandra Nieuwveen en Patty Duyn hebben al toegezegd het aanstormende softbaltalent van Double Stars Heiloo onder handen te willen nemen. Ook komen Michael Duursma,Tim Miner, Michael Blokker en anderen naar Het Vennewater om de jeugdige honkballers verder te bekwamen. Ter afsluiting zullen de peanuts, de jongste jeugd van Double HEILOO - Graag Gedaan is een groep handige mensen, die anderen, meest ouderen of alleenstaanden, een handje helpen bij karweitjes in of rond de woning waarvoor zij niemand kunnen krijgen. Het zijn vaak maar kleine dingen waar voor hulp gevraagd wordt, zoals het vervangen van een tl-buis, een kraan leertje vervangen, een deur die piept smeren of voor de winter een kraan aftap pen. Tuinonderhoud hoort er niet bij. De kosten die in rekening gebracht worden zijn laag, namelijk f 2,50 per karweitje (exclusief materiaalkosten). Wie hulp zoekt voor dergelijke klusjes kan bellen met de heer Bruijn, tel. 072- 5333921 of de heer Van Ginkel, tel. 072- 5334133. HEILOO/SPAARNWOUDE Afgelopen zaterdag speelde de Condor Golfclub om de Henk Kaandorp Cup. Winnaar met 67 slagen over 18 holes werd Fons van Haastrecht. Hij had 1 slag voorsprong op Charley Haanraads en 2 slagen op Thomas Magermans en Ger de Haas. Achtendertig golfers uit Heiloo waren uitgenodigd deel te nemen aan deze safaristijl golfwedstrijd. Onder het motto 'een tijger neemt geen genoegen met kattenvoer' traden de spelers elkaar tegemoet. Deelnemen was belangrijker dan winnen, maar alleen de spelers die als een roofdier over de holes gingen maakten kans op de grote prooi: de Henk Kaandorp Cup. Stars Heiloo, hun ouders afdroegen en laten zien dat alle op- en aanmerkingen van het afgelopen seizoen ten onrechte waren. Naast deze activiteiten is er de nodige gelegenheid zich te ontspannen bij muziek van Harry's Nephew en Switch. De opening vindt plaats op zaterdag 30 augustus vanaf 13.00 uur, waarbij een aantal handelingen verricht zullen wor den. Ter opluistering van de openingsactivi teiten heeft het bestuur ook alle oud leden van Double Stars Heiloo uitge nodigd. Dat neemt niet weg dat ook alle voormalige leden van Forestes en BSC Heiloo én alle overige inwoners van Heiloo van harte welkom zijn op het complex aan Het Vennewater. ALKMAAR - Zaterdag 30 augustus, dinsdag 2, 9 en 16 september houdt Instituut De Wester weer open huis om te laten zien hoe boeiend, productief en effectief trainingen vreemde talen voor particulieren en bedrijven kunnen zijn. Instituut De Wester verzorgt algemene taaltrainingen en taaltrainingen over speciale onderwerpen, zoals zakelijke telefoongesprekken in het Frans, Engels, Duits en Spaans, Receiving guests for business or pleasure, Diners Francophiles en Effectief zakendoen in Rusland. Er wordt gewerkt in kleine groepen. Er werken gemotiveerde en deskundi ge docenten die de belangen van de cursisten en de klanten voorop stellen. Wie meer wil weten kan bellen met tel. 072-5405543. Het adres is Ruusbroechof 37 in Alkmaar. HEILOO - De Vrijwilligers Vacaturebank zoekt vrijwilligers voor het vervullen van de volgende werk zaamheden: kantine- en barwerkzaam- heden en/of kantinebeheer ten bate van twee sportverenigingen. Nadere inlichtingen bij de Vacature bank in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Tel. 072-5331883 of 5331297. HEILOO - Op het park van Tennis vereniging Heiloo aan de Dors zullen van 6 tot eh met 21 september de club- kampioenschappen worden gehouden. In de eerste week van het toernooi worden de dames- en herendubbels gespeeld. De finales en prijsuitreiking hiervan vinden plaats op zondag 14 september. De tweede week is gereserveerd voor de enkelspelen en de gemengd dubbels. De finales en prijsuitreiking hiervan zullen dan op zondag 21 september zijn. Publiek is van harte welkom om de spelers en speelsters aan te komen moedigen. 's Morgens viel er een warme, welhaast tropische regen op de golfbaan Spaarnwoude. Dit maakte de greens moeilijk 'leesbaar' en bracht snel teke ning in het spelersveld. Tussen de mid dag kwam Karei Beers binnen met een prachtige score van 33 over 9 holes. Fred Admiraal brak zijn persoonlijk beste prestatie met 3 slagen en kon de cup al bijna proeven. Na de middag sloeg de vermoeidheid echter toe: de een na de andere kans hebber verloor aansluiting met de kop lopers. Op de laatste holes ging het tus sen Charley Haanraads en Fons van Haastrecht die uiteindelijk aan het langste eind trok. Na een spannende dag golf was hij de terechte en trotse winnaar. Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo, tel 5333152 ♦Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) 533 03 44 Sportcafé en biljartcentrum De Wit 53-3 53 13 Sporthal (inlichtingen over verhuur) 533 31 52 *Voor oefenwedstrijden zaalvoetbal in de maanden augustus en september kunt u contact opnemen met Kees de Wit in het Sportcentrum Het Vennewater (tel. 5335313). Nog beschikbaar dinsdag 02 september 1997van 19.00 tot 22.00 uur woensdag 03 september 1997 van 19.00 tot 22.00 uur N.B.: De zaalvoetbalcompetitie (K.N.V.B.) begint voor Het Vennewater dit jaar op dinsdag 9 september 1997 Woensdag 27 aug 1997 Donderdag 28 aug Vrijdag 29 aug Zaterdag 30 aug Zondag 31 aug Maandag 01 sept Dinsdag 02 sept Woensdag 03 sept 1997 Donderdag 04 sept Vrijdag 05 sept Zaterdag 06 sept Zondag 07 sept Maandag 08 sept Dinsdag 09 sept Woensdag 10 sept 1997 Donderdag 11 sept Vrijdag 12 sept Zaterdag 13 sept Zondag 14 sept 19.00 tot 22.00 uur 13.15 tot 14.45 uur 19.30 tot 21.00 uur 08.30 tot 12.15 uur 17.00 tot 18.30 uur geen verhuur geen verhuur 13.15 uur tot 15.30 17.00 tot 23.00 uur 08.30 tot 15.00 uur 19.00 tot 22.00 uur 19.00 tot 22.00 uur 13.15 tot 14.45 uur 1.9.30 tot 21.00 uur 08.30 tot 12.15 uur 17.00 tot 18.30 uur 19.00 tot 23.00 uur 10.30 tot 16.30 uur geen verhuur 13.15 tot 15.30 uur 17.00 tot 23.00 uur 08.30 tot 15.00 uur 19.00 tot 22.30 uur 18.00 tot 22.30 uur 13.15 tot 14.45 uur 15.00 tot 16.30 uur 19.00 tot 22.30 uur 08.30 tot 12.15 uur 17.00 tot 18.30 uur 19.00 tot 23.30 uur geen verhuur geen verhuur Zaalvoetbal Scholen Basketball Scholen Basketball Scholen Volleybal! Schofen Zaalvoetbal Zaalvoetbal Scholen Basketball Scholen Basketball Volleyball Zaalvoetbal Scholen Volleybal Scholen Zaalvoetbal Zaalvoetbal Scholen Sportinstuif 55+ Zaalvoetbal Scholen Basketball Zaalvoetbal Winnaar Fons nummers drie. van Haastrecht temidden van nummer twee en de twee Zwembad Het Baafje De Omloop 11,1852 RJ Heiloo, tel 5333909 laatste volle week dit jaar t/m 06 juli 13 juli 20 juli 27 juli 03 aug 10 aug 17 aug 24 aug 31 aug totaal 1997 1996 1995 17.445 15.988 24.333 21.942 16.834 30.228 25.766 21.972 36.388 28.256 25.038 42.831 31.568 28.017 51.414 41.626 31.590 56.370 52.715 34.378 62.236 59.602 38.221 65.957 Inmiddels hebben we het aantal van 60.000 bezoekers bereikt. Maandag 25 augustus jl. vond de huldiging plaats. Hulde aan de medewerk(st)ers van het zwembad en de Tezorgers' van het fraaie zomerweer. Deze week is Het Baafje nog open op: Woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur Donderdag van 07.00 tot 19.30 uur Zaterdag en zondag van 10.00 tot 19.30 uur ♦En dan gaat het bad op zondag 31 augustus 1997 weer dicht. Het was een goede zomer dankzij de augustus-maand, u was een dankbaar publiek en wij zien al weer uit naar de openingsdag in 1998 (vermoedelijk zaterdag 25 april 1998).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6