Grote veranderingen bij de Gastronome Kermis in de Lantaarn Limmer-Polder Zuivelloop X X Adressen Limmen 'Senicfaetc ^ÉT 'Senéc/itejt' UITKIJKPOST - 3 SEPTEMBER PAGINA 15 Inleveren kopij voor: no+td 't Jlimmei jbie jff- De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) MMMRHNNR Naaktloper bij beddenrace Uitslag beddenrace Maastrichter Staar <SJ/ POLITIE Handbal Dimtronic Meervogels P#L I T I E Politieberichten Cursus ruimtelijk vormen Conquista nieuws Vuurwerk Concert Ouderkerks Kleinkoor KvK informatie bijeenkomsten De Vrijheid start nieuw seizoen Knutselmiddag in JOEB Concert Cappella Canzona Voorlichting kanker hos Ledenavond KVG Open Monumentendag met schrijfles TTV Limmen Speksteen beeldhouwers Heiloo Open Monumentendagen Concert Johan Willem Friso Kapel Expositie Egmondermeer ;5*f; Ou.) AKERSLOOT - Tijdens de bedden race die afgelopen zondag werd gehou den in Akersloot, maakte een inwoner van Oudkarspel zijn opwachting in adamskostuum. De man maakte van zijn verschijning een hele show, wat het publiek maar matig wist te waarderen. Later werd de naaktloper, inmiddels weer aangekleed, door de politie uit een café gehaald. Hij vond dat hij zijn doel had bereikt: hij was namelijk artiest. Met zijn gestroomlijnde lichaam bracht hij vrouwen in staat van opwin ding, zodat andere mannen jaloers op hem werden, zo verklaarde hij. De politie vond het toch raadzaam om hem het dorp uit te begeleiden, wat hen overigens niet in dank werd afgeno men. De man stamelde nog iets over een 'onbegrepen kunstenaar en dat hij nog wel een gesprek met de burge meester zou aanvragen over zoveel on begrip en agressie tegen hem'. Waarna hij op huis aanging. AKERSLOOT - Onder een voorzich tig zonnetje reikte burgemeester J. Cornelisse zondagmiddag de prijzen uit van de beddenrace. De uitslagen: Jeugd tot en met 10 jaar - 1. Tim Koelman en Jordy Roemeling; 2. Loek Bellord en Tom Bellord; 3. Hendrik-Pieter van Leeuwen en Koen Van Haaster. 11 tot en met 15 jaar - 1. Sebastiaan Wabeke en Tim Schuurmans; 2. Ron v.d. Eng en Mathijs de Groot; 3. Stefan Koelman en Pieter Veldt. Het beste meidenkoppel bestond uit Sanne Boots en Wendy Kerssens. Senioren Dikke banden - 1. Helma Krom en Mariska Veldt; 2. Paul Kaan dorp en Mare Kerssens; 3. Rob Twaalf hoven en Leon Veldt. Senioren ge mengd' - 1. Gerard Engel en Yvonne Louter; 2. Jan Bas v. Avezaath en Inge Beers; 3. Winand v.d. Hoek en Wendy Korthouwer. Senioren dames - 1. Nanda Recourt en Suleika van Hol land; 2. Mirjam Stoop en Lia Kant; 3. Helma Krom en Yvonne Krom. Senioren heren - 1. Ron v. Diepen en Gerrit v. Diepen; 2. Wilfred Akerboom en Laurens Akerboom; 3. Fridthjof Koomen en Theo Krom. Tot ludiekste bed werd uitgeroepen dat van Paul Kaandorp en Mare Kerssens. AKERSLOOT - Op zaterdag 25 okto ber komt het wereldbekende koor De Maastrichter Staar naar Akersloot voor een fantastisch optreden. In een avond vullend concert in de RK kerk kunnen liefhebbers genieten van een optreden van dit koor, dat uit maar liefst 120 le den bestaat. De kaartverkoop (a f 30,-) start op woensdag 10 september bij Boekhan del Schuijt in Uitgeest, Platenzaak Molenaar Beverwijk, Radio Expert (de Graaf) in Castricum, Kapsalon Stuif bergen in Limmen, Flandria in winkel centrum 't Loo in Heiloo, VVV kantoor Alkmaar en Veldt's Toko in Akersloot. Informatie en reservering kan ook op tel. 0251-312866. woord-Holland Noord 112 072- AKERSLOOT 5122222 Deformatie Jukebox op de kermis in Limmen. LIMMEN - Na jarenlang van 'welles' en 'nietes' is het nu dan eindelijk zo ver. Half oktober ondergaat de partij enzaal van restaurant Gastronome een grondige facelift. De zaal wordt helemaal gescheiden van het restaurant, zodat de gasten van zowel het restaurant als de partijenzaal geen hinder meer van elkaar ondervin den. Waar nu de aperitiefruimte is, komt een wijnlokaal met een prachtige voorraad wijnen, zodat de gasten die nu ook kunnen zien. De zaal wordt in een Zuid-Franse stijl verbouwd, in de kleuren geel en blauw en met veel serre-ramen. De zaal zal dan ruim een derde groter zijn dan voorheen. Er is dan plaats voor partijen tot 150 personen en recepties tot 300 personen. Bruidsparen die nu al geïnte resseerd zijn om in deze fantastische ambiance hun huwelijksdag door te brengen, nodigt de Gastronome dan ook van harte uit voor een vrijblijvende offerte. Omdat het bedrijf dusdanig aan het 'groeien' is, is de Gastronome vanaf heden zeven dagen per week geopend. Elke dag staat de keukenbrigade klaar om de gewaardeerde gasten te verwen nen met tongstrelende gerechten. Om dit alles nog aantrekkelijker te maken, biedt de Gastronome nu een 3-gangen menu aan, van maandag tot en met vrij dag voor f 32,50 per persoon. Dit om hernieuwd kennis te maken met de ver fijnde keuken. Natuurlijk kunt u ook a la carte dineren of een keuze maken uit de creatieve verrassingsmenu's. Als klap op de vuurpijl staat de Gastronome voor het eerst op het Culinair Plaza in Alkmaar. Het evene ment wordt vrijdag 12 september geo pend om 20.00 uur en zaterdag en zon dag zijn bezoekers vanaf 12.00 uur van harte welkom! AKERSLOOT - De heren senioren 1 van Meervogels verloren met 19-21 van HCV 90. In de vijfde minuut was de openingstreffer van HCV. Vanuit de tweede lijn maakte Ron Out de gelijk maker. Door vooral uit de tweede lijn te scoren nam Meervogels in de tiende minuut de leiding. In deze wedstrijd werd het ook heel duidelijk dat zowel scheidsrechters als spelers moeite hadden met de nieuwe spelregels die niet altijd consequent werden toegepast. Door het missen van twee strafworpen aan Meervogelszijde kon HCV de eerste helft met een ruime voorsprong van 13-8 afsluiten. Meervogels startte de tweede helft zeer zwak, in de tiende minuut was er een 18-11 achterstand. Een hattrick van Jeremy Duin en Theo Krom gaf de sup porters weer hoop (18-17) in de vijfen twintigste minuut. De kans op de gelijkmaker werd gemist. Dit verzuim kostte Meervogels beide punten en na de eclatante overwinning vorige week op Aalsmeer staan de heren weer met beide benen op de grond. LIMMEN - De kermis in Limmen staat weer voor de deur. Dat betekent dat van vrijdag 12 tot en met maandag 15 september de deuren van café De Lan taarn voor iedereen weer wagenwijd open staan. In het café van Hans van Ammers start de kermis al op vrijdagavond. De Am sterdamse Avond trekt de laatste jaren steeds meer publiek en de groep Harmony zal ook nu weer borg staan voor een gezellige avond. Zaterdagavond staan er in de tent en in het café twee topacts op het program ma. De bands Stampvast en Memphis zullen ongetwijfeld voor een prachtige kermisavond zorgen. Zondag wordt de kermis vervolgd met Shoreline, dé ker- misband bii uitstek. Naast Shoreline zal ook Kleintje Pils zondag zijn vertegen woordigd. Tijdens het eerste deuntje is het ander maal genieten geblazen in café De Lan taarn. De band Liever Live heeft in relatief korte tijd al een aardige reputa tie weten op te bouwen. Naast Liever Live zijn maandag ook de vertrouwde klanken van Jukebox weer te beluisteren. Net als Shoreline heeft ook Juxebox de laatste jaren enorm aan de weg getimmerd in het Noord- Hollandse kermiscircuit. In de avondu ren zorgt No Claim voor de laatste klanken van de kermis. En natuurlijk zijn ook Piet en Mieke weer van de par tij. Het illustere duo heeft belooft in het voorcafé voor een passende afsluiting van de kermis te zorgen. 112 \j •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 AKERSLOOT - Op 1 september is in een bedrijfspand aan de Molenlei inge broken. Men zag kans binnen te komen door een ruit eruit te halen. Eenmaal binnen werd een meterkast opengebro ken, waarna de hoofdkabel van de PTT werd doorgeknipt. Hierna werd een toegangsdeur tot het magazijn openge broken. Uit een kantoortje zijrï een geldbedrag en een audioset gestolen. Uit het magazijn is een grote hoeveel heid cd's buitgemaakt. Op 1 en 2 september zijn in de jachtha ven aan de Kerklaan drie buitenboord motoren gestolen. Op 3 september is in een kamer van het motel een man aangehouden die in het bezit was van twee vuurwapens. Een onderzoek naar zijn handel en wandel is gaande. CASTRICUM - Op donderdag 18 sep tember start bij Perspectief een cursus Ruimtelijk Vormen van tien lessen door Marga Zijp. De cursus vindt plaats van 20.00 tot 22.00 uur in de ateliers aan de Van Oldenbarneveldtweg 37 in Bakkum. Perspectief beidt u de gelegenheid om kennis te maken met de diverse tech nieken die bij het werken met klei kun nen worden toegepast. Onder deskun dige leiding leert u zo uw eigen ideeën vorm te geven. De werkstukken kun nen worden gebakken en eventueel geglazuurd. De kosten bedragen f 125,-, leden van Perspectief betalen f 100,-. Informatie en aanmelden bij Marian Smulders ,tel. 0251-657667. LIMMEN - Vanwege de kermis in het dorp is de kinderwerkgroep op zater dag 13 september gesloten. Op zondag 14 september is Conquista wel open; dan wordt er een Disney Classic op groot scherm vertoond. Kijkers zijn welkom van 10.30 tot 12.30 uur en de intree is een piek. De tienerwerkgroep is zaterdag ook gesloten. De jongerenwerkgroep is vrij dag dicht, maar heeft zaterdag 13 sep tember de waanzinnige Dj B-ernd in huis. Om 20.30 uur gaat de zaal open de intree is f 5,-. LIMMEN - De kermis in Limmen zal op vrijdagvond ingeluid worden met een grandioos vuurwerk aan het Stet. Er staan weer leuke attracties opge steld en de ritprijs bedraagt twee gul den per rit. CASTRICUM - Op zondagmiddag 21 september zal het Ouderkerks Klein koor een concert geven in de Ned. Hervormde Kerk te Castricum. Het programma zal zeer gevarieerd zijn. Er wordt werk gezongen van Monteverdi, Haydn, Dvorak, Elgar en Hindemith. Het meeste werk wordt a capella ge zongen en enkele malen zal het koor op het orgel worden begeleid door orga nist Eric Jan Joosse, die ook enkele solowerken voor orgel zal uitvoeren. Het geheel staat onder leiding van diri gent Ton Gerlof. Aanvang van dit con cert is 15.00 uur, de toegang is f 7,50. ALKMAAR - Deze maand gaat de Kamer van Koophandel van start met het nieuwe programma van voorlich tingsbijeenkomsten en cursussen voor ondernemers en medewerkers in be drijven. Op dinsdag 23 september start een serie van drie wekelijkse middagbijeen komsten over de Sociale Verzekerin gen. Ingrijpende wijzigingen in het sociale verzekeringsstelsel maken dat werkgevers nog meer taken op het ter rein van de sociale zekerheid zelf moe- .ten uitvoeren dan voorheen. Indien die taken niet volgens de regels worden uitgevoerd leidt dat tot forse boetes. De deelname prijs is f 125,- per bijeen komst, f 350,- bij deelname aan drie bij eenkomsten. Op woensdagavond 24 september vindt de informatiebijeenkomst Bedrijfs overname plaats. Een proces van be drijfsovername moet op tijd en gestruc tureerd worden aangepakt. In de prak tijk gebeurt dat te weinig. Tijdens deze bijeenkomst gaan deskundigen in op de wijze waarop een aspirant-koper en een aspirant-verkoper met elkaar in contact kunnen komen, hoe op basis van welke stappen tot een transactie kan worden gekomen en welke fiscaal- financiële aspecten daarbij een rol spe len. De kosten van deelname bedragen f 125,- inclusief een documentatieset. Belt u voor meer informatie en aan melding het Kamerkantoor in Alk maar, mevrouw J. Broers, tel. 072- 5195755. LIMMEN - Op woensdag 1 oktober start het nieuwe seizoen van Schiet vereniging De Vrijheid. De schietver eniging bestaat al meer dan 25 jaar te Limmen. Elke woensdagavond worden er onderlinge competities in meerdere klassen gehouden. Door het vertrek van een aantal oudge dienden is er plaats voor nieuwe schiet- liefhebbers. Leeftijd vanaf 18 jaar, erva ring niet vereist. Er wordt geschoten in de achterzaal van café De Lantaarn van circa 20.15 tot 23.00 uur. Het schietseizoen duurt tot circa één week voor de Bloemendagen. Daarna volgt de jaarlijkse feestavond met de prijsuitreiking. Voor informatie en aan melding kunt u contact opnemen met Marco Ehlhardt, tel. 072-5053865. EGMOND - Zaterdag is het tijd voor de kindermiddag van het nieuwe sei zoen in JOEB. Dit keer kunnen de kin deren zich helemaal uitleven met knut selen. Papier staat deze middag cen traal. Er zullen mobielen, mozaïeken en windmolens gemaakt worden. Ge vraagd wordt of de kinderen zelf wc- en keukenrollen willen meenemen. JOEB zorgt voor alle andere materialen en natuurlijk is er voor de knutselaars drinken en wat lekkers. De aanvang is om 14.00 uur. De entree is een piek. Op 20 september komt poppenkast Hoepla naar het JOEB-gebouw om een spetterende show neer te zetten voor de kinderen. De aanvang hiervan is ook om 14.00 uur en de entree is f 2,50. Met vragen of suggesties kunt u bellen naar 072-5062546. EGMOND - Op zondag 14 september zal in de Slotkapel een concert worden gegeven door het Amstelveense ka merkoor Cappella Canzona onder lei ding van Lourens Stuifbergen. Op het programma staan voor de pauze wer ken van de Duitse romantische compo nisten Mendelssohn, Brahms en Haupt-. man. Na de pauze worden composities uitgevoerd van Fauré en Saint-Saens. Als solisten werken mee de violiste Cindy Albracht en de pianist Joop Al- bracht. De aanvang is 15.00 uur, de entree bedraagt f 15,- (CJP en 65+ korting), inclusief koffie en koek. Reserveren en informatie op tel. 072-5062033 of 5062387. ALKMAAR - De afdeling Radiothera pie van het MCA houdt een voorlich tingsbijeenkomst op dinsdagmiddag 16 september over de gevolgen voor het uiterlijk van bestraling, chemotherapie en operaties als behandeling tegen kan ker. Deze bijeenkomst is bestemd voor mensen die behandeld worden voor kanker en hun naasten. De middag vindt plaats in de Pieter van Foreest- zaal van het MCA van 14.00 tot 16.30 uur. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden. Als u meer informatie wilt of als u deze bijeen komst wilt bijwonen, dan kunt u zich aanmelden tot en met 12 september bij het MCA, 072-5483500. LIMMEN - Op 3 september is uit het kantoor van de apotheek aan de Kerk- weg een portemonnee met inhoud gestolen. De diefstal werd waarschijn lijk gepleegd door een man die een vals recept aanbood. Op 5 september vond op de Rijksweg nabij de kruising met de Zeeweg een aanrijding tussen een motorrijder en de bestuurdervan een personenauto plaats. Op het moment dat de bestuur der van de auto een vrachtwagen wilde inhalen, zag hij de motorrrijder over het hoofd die hem weer aan het inhalen was. De motorrijder kwam hierdoor ten val. Hij is met een ambulance overge bracht naar het ziekenhuis. LIMMEN - De Limmer IJsclub houdt voor de zeventiende maal een kermis- trimloop aan de westkant van het dorp. Het is mogelijk om twee afstanden, namelijk de 5 en 10 kilometer, te lopen. Beide afstanden gaan tegelijk van start. De start is bij de sporthal aan de Hogeweg om 10.30 uur. Kleed- en dou chegelegenheid is aanwezig. Speciaal voor de basisschool-jeugd wordt er een prestatieloop gehouden over een parcours van ongeveer ander halve kilometer. Deze lopertjes gaan een paar minuten eerder van start. Tegen betaling van het inschrijfgeld van f 1,- ontvangen ze een fraaie herin nering. Het parcoues van de 5 en 10 kilometer loopt via de Hogeweg, Kapelweg, Westerweg, Achtkant, Molenweg en de Wieken. De inwoners van deze straten wordt verzocht tussen 10.30 en 12.00 uur rekening te houden met de lopers en de aanwijzingen van de parcours- wachters. Het inschrijfgeld bedraagt voor de jongeren tot en met vijftien jaar f 2,50 en voor de ouderen f 3,50, dit bedrag is inclusief een herinnering. Wie geen herinnering wil, loopt tegen admi nistratiekosten a f 2,-. Voor de kortste afstanden zijn er voor de jeugd tot en met 10 jaar en 15 jaar ereprijzen voor de eerste drie jongens en eerste drie meisjes. Voor de 10 kilo meter zijn er ereprijzen voor de eerste drie heren en eerste drie dames. Inlichtingen: tel. 072-5052426. Gemeentehuis Limmen Tot en met 30 september expositie van Marjan Groeneveld-Lambeck, tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (behalve op vrijdag). Gemaal 1879 Tot en met 28 september bronzen beel den en keramische objecten van Trees Langendorff. Expositie op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak (0251-311705 of 313253). Ge maal (Fielkerweg 4, Akersloot) in wer king te bezichtigen elke eerste zondag middag van de maand. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak. Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor .renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Bibliotheek Akersloot Tot eind oktober expositie van delfts blauwe tegeltableaus van Ans Rijken- berg. Te zien tijdens openingstijden. Galerie Nu Tot en met 5 oktober expositie van schilderijen van Pieter A. van Zetten en keramische beelden van Sila Franken. Open donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur en donderdag tot 21.00 uur aan de N. v.d. Veenstraat 48 in Castricum. LIMMEN - Het Katholiek Vrouwen Gilde opent woensdag 17 september haar eerste ledenavond van het winter seizoen. De avond wordt verzorgd door BVM groepsvoorlichting. Cosmetica, voeding en eigentijdse huishouden komen aan bod. Het koffie- en theegeld bedraagt f 4,-. De aanvang is om 20.00 uur in de Burgerij. EGMOND - Zaterdag 13 september wordt de jaarlijkse Open Monumen tendag gehouden. In Egmond zijn weer de gebruikelijke, grotere monumenten zoals de Oud-Katholieke en Hervor mde Kerken en ook de vuurtoren geo pend. De vuurtoren kan tussen 10.00 en 14.00 uur bezocht worden, de overige gebouwen zijn tot circa 17.00 uur geo pend. Iedereen die geïnteresseerd is kan gratis een kijkje komen nemen. Het landelijke thema is dit jaar scholen. Een deel van de oude school aan de Slotweg is ter beschikking gesteld door de stichting Anders Actieven voor een kleine tentoonstelling over oude scho len in Egmond. Oude leermiddelen en materialen laten zien hoe in het verle den een klas er uitzag. Dineke Blaauw, een medewerkster van het Zuiderzee museum, zal een ouderwetse schrijfles geven. Er zullen drie lessen worden gegeven, een om 12.00 uur, een om 13.15 uur en een om 14.30 uur. De monumenten die geopend zijn, her kent u aan de gele vlag met de zwarte sleutel. Op deze adressen is de Open Monumentenkrant verkrijgbaar, waar in u alle andere gegevens van openge stelde monumenten aantreft. Werder kunt u op deze adressen een fraaie mo- numentenroute-kaart van deze regio afhalen, waarop alle monumenten in Noord-Kennemerland zijn aangegeven. Deze krant en de route zijn vanaf heden verkrijgbaar in het gemeente huis, de bibliotheken en het VVV-kan- toor. Voor nadere inlichtingen over de Open Monumentendag kunt u terecht bij Anita van Breugel, tel. 072-5068327 of 070-3959323. LIMMEN - Na het kabaal van de kam pioensfeesten in het voorjaar, waarin zowel het eerste als het vierde team promoveerden (het eerste van de seni oren zelfs naar de eerste klasse) staan de wedstrijden van de najaarscompeti tie voor de deur. Dit seizoen is er naast een vijfde senio renteam ook weer een tweede jeugd- team voor de competitie ingeschreven. De club verwacht veel van deze jonge spelers. Deze week is nog gelegenheid om door middel van training de puntjes op de i te zetten. De eerste wedstrijden worden namelijk gespeeld op maandag 15 september. Recreanten zijn ook welkom in de gymzaal aan de Hogeweg 61, op vrijdag vanaf 20.00 uur (jeugd vanaf 19.00 uur), op zaterdag vaanf 12.00 uur en op maandag vanaf 20.15 uur. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met Mark Stoop, tel. 072-5338835 of Martijn Krom, tel. 072-5052457. AKERSLOOT - De club van spek steen-beeldhouwers, ontstaan uit de activiteiten van de Crevak in De Lelie, gaat weer verhuizen. Dit groepje ent housiaste beeldhouwers komt elke dinsdagmiddag bij elkaar om onder lei ding van beeldhouwer Ab van Wijhe nieuwe creaties te scheppen. De groep begon in De Lelie, was een seizoen te gast bij de scouting Akersloot en daar na in de Kijkkas. Nu verhuist het groep je naar het atelier van Ab in Heiloo. Dinsdag 21 oktober gaan de speksteen beeldhouwers starten. Er zijn nog een paar plaatsen vrij. Interesse? Bel dan Ab van Wijhe, 0251-310212. De kosten, exclusief materiaal, bedragen f 110,- voor tien lessen. UITGEEST - De Lions Club Aker- sloot-Uitgeest organiseert in het kader van haar tienjarig bestaan een benefiet concert door de Johan Willem Friso Kapel, waarvan de opbrengst ten goede komt aan het gehandicapte kind in de regio. Het concert vindt plaats op zaterdag 20 september in de sporthal in Uitgeest, waar 500 zitplaatsen beschikbaar zijn. De aanvang is 20.00 uur. Het bekend muziekgezelschap zal een keur aan muziek uit diverse genres ten gehore brengen. De prijs per kaar bedraagt f 12,50. Kaarten zijn onder andere ver krijgbaar in Limmen bij C. G. Kroone, Dampegheestlaan 23, tel. 072-5051701. AKERSLOOT - In Akersloot wordt, evenals vorig jaar, een Monumenten weekend gehouden. Zaterdag 13 en zondag 14 september kan iedereen weer genieten van de prachtige gebou wen en evenementen. Het thema is dit jaar Monumentale schoolgebouwen. Alleen de Jacobus- school valt onder deze noemer en om u daarvan te overtuigen kunt u zaterdag en zondag tussen 10.00 en 17.00 uur een kijkje komen nemen. Boeken en fol ders vol informatie liggen voor u klaar en bovendien is er beide dagen tussen 14.00 en 15.00 uur gelegenheid tot het zingen van oude liederen. Ter onder steuning is er piano begeleiding. Ingang Kerklaan 11. Verder zijn korenmolen De oude knegt aan de Pontweg Noord (zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur), de NH kerk aan het Dielofslaantje (zaterdag 10.00 tot 17.00 uur, zondag 12.00 tot 17.00 uur), het gemaal aan de Fielker weg (zaterdag en zondag 10.00 tot 17.00 uur) en de beeldentuin aan de Uiter dijk (zaterdag en zondag 10.00 tot 17.00 uur) weer van de partij. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken EGMOND - Een van de activiteiten van de Stichting Standbeeld Lamoraal rond de realisering van het beeld van de Egmondse graaf is een teken- en schilderproject met als thema de Eg mondermeer. Lamoraal heeft het meer in de jaren 1564-1565 laten droogmalen. Het land schap biedt kunstenaars veel aankno pingspunten om hun talenten bot te vieren. Leden van de kunstenaarsver eniging Kunst in Vrije Tijd in de Bel gische Egmontstad Zottegem hebben zich door fotomateriaal van de polder laten inspireren. De resultaten zijn nu te aanschouwen in dorpshuis Hanswijk. Verschillende aspecten van de droogmakerij komen in uiteenlopende technieken aan bod. De expositie is te zien tot en met 30 november tijdens de openingsuren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15