3 gangen wildmenu 32,50 a E 5 2 TE KOOP GEVRAAGD Bezorgers/sters Equipe Coiffures LIMMEN, LET OP!!! TE KOOP gemeente Het is weer bollentijd! Is uw hypotheek dat ook? Wilt u meer weten over: to to wm ou&t cpioeit ea Moeit SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT Restaurant Gastronome DE SCHOONHEID O Telefoon 072 505 30 09 het benutten van de overwaarde van uw huis, de mogelijkheid om in de toekomst tegen de laagste rente over extra geld te beschikken, f fp een hypotheekplan op rV IWL Beurs Index Basis, huisvesting voor studerende 7 //f kinderen, x >X.-.[jf de aftrekbaarheid van hypotheek/ consumptieve rente, de scherpste rentetarieven, bel dan vestiging Akmaar (072) 512 73 25 O T H N Wij zijn alle dagen geopend vanaf 17.00 uur SEPTEMBER 1997 00 Kom snel langs en maak een keuze uit een prachtige collectie kwaliteitsbloembollen, waaronder meer dan 60 soorten korte en vroeg- bloeiende tulpen en een zeer groot assortiment bijzondere bolgewassen. AANBIEDINGEN: 25 Narcis Golden Harvest Grote gele trompet slechts 9,50 25 Narcis Tete a Tete hoogte 15 cm slechts 5,65 Worldwide Hospitality Heiloo De hele week uw eigen 3 gangen menu samenstellen a 37,50 per persoon voorgerecht soep naar keuze of gerookte kip op een bedje sla en overgoten met kerrie appeldressing of Lasagne van zalmopgebouwd uit zalm chips en sla overspoeld met dragondressing hoofdgerecht Varkenshaas medaillon op een bedje van taugé, spek en champignons, gerserveerd met een pikante saus ofTournedos met saus naar keuze: Pepersaus of Rode wijn saus of gebakken zeetongfdets met Picasso garnituur dessert Roomijs met chocoladesaus of vers fruit met slagroom of Bavarois van het huis Dit geldt voor de gehele week. Natuurlijk kunt u ook a la carte reserveren. U zult verrast zijn van de mogelijkheden die Golden Tulip Heiloo u kan bieden. Voor reserveringen: tel. 072 5052244 - Kennemerstraatweg 425 - 1851 PD Heiloo y? Limmen- Westerweg 52 Vraagprijs: 398.000 voor de Volkskrant in Limmen minimum leeftijd 15 jaar. GRATIS krant en bonus Inlichtingen 072 505 23 58 of tijdens kantooruren 023 535 54 34 elke woensdagmiddag UW KERASTASE-KAPPER mmiËB 4 pond 'nieuwe oogst' mandarijnen 4,95 3 kilo super navelsinaasappelen4,95 6 pond Alkmene 4,95 1 kilo verse witlof1,00 1 kilo mooie sperziebonen1,00 Hèt adres mor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Limmen - Het Achtkant 9 Vraagprijs 395.000,- k.k. 072 5053201 Ceboortekaartcn - Trouwkaartcn Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nu ook op zaterdag geopend van ii.oo tot 17-00 uur. Uitvaartverzorging ha Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Sief laantje 1 - 1906 AN Limmen Dag en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uitvaarten in Limmen en omgeving. Informatie-avond Verbeteren Visweg en kruispunt Visweg-Hogeweg-Pagenlaan Heeft u een inkomen rond het minimum? Bijzondere Bijstand Stichting Minima Limmen verhoogt bijdragen Waar is de bijdrage voor? Voorwaarden voor een bijdrage Verhoging bedragen Gratis brochure met meer informatie Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Alarmnummer 1-1-2 krijgt nummerherkenning Collectevergunning Proef ophalen takken Verleende bouwvergunningenl-toestemming Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Spreekuur wethouders t UITKIJKPOST - 24 SEPTEMBER PAGINA 12 u BENT UNIEK! Alkmaar - Amsterdam - Den Haag - Haarlem - Hoofddorp Rotterdam - Schagen - Utrecht - Schiphol Rijksweg 100, 1906 BK Limmen, telefoon 072 505 12 96, fax 072 505 34 74 Voor alles is een eerste keer Ook voor professionele schoonheidsverzorging door een ANBOS schoonheidsspecialist. Of u nu jong bent of oud, man bent of vrouw, zaterdag 27 september is speciaal gere serveerd voor u! Ondervindt een korte kennismakingsbe handeling door een gediplomeerde schoonheidsspecia list. Laat u vrijblijvend informeren en adviseren. U houdt er absoluut een goed gevoel aan over. Maak van te voren een afspraak voor de 'Dag van de Schoonheid bij Pedicure en huidverzorgingsstudio 'RADHA' Spijkerboor 8, behandeling volgens afspraak (ook 's avonds) tel.: 072 5340203 u u Uitgeesterweg 1b 1906 NW Limmen tel. 072 - 505 24 84 Geopend: maandag t/m vrijdag 8.00-18.00 uur zaterdag 8.00-16.00 uur koopavond vrijdag 19.00-21.00 uur Gesloten: ma. t/m vrij. 12.30-13.15 uur Zeer aantrekkelijk gelegen twee-onder-een kap woning met: - vrij uitzicht op wei en duin, fraai aangelegde zonnige achtertuin - vrijstaande garage en 246 m2 eigen grond. Begane gr.: hal, woonk. met open keuken en parketvloer (42 m2), toilet met fontein. 1 e verdoverl, 3 slaapk., badk. met toilet /douche. 2e verd.: zolder (6x7m) Bijz.: Nefit Turbo HR ketel gas-combi (1994), buiten recent geh. geschilderd, goed geisoleerd. Aanvaarding: in voorjaar 1998 of in overleg. Info: 072 5053065 KID* t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar f 17,50 Rijksweg 47 -Tel. 072 505 29 53 - Limmen ■jv.S8 XV.V. BIB B B11 JJlBlE Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 26 september in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak Goed onderhouden, helft van dubbel woonhuis met ruime garage (9x4) en carpoort. Ind. beg. gr.: hal, toilet, woonkamer met fraaie toog naar keuken. 1e verd.: overloop, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 3 slaapkamers. Vaste trap naar 2e verd.: ruime zolder met royaal dakkapel, veel bergruimte, met mogelijkheid voor een 4e slaapkamer. Bouwjaar 1986. Geheel voorzien van therm, beglazing. Opp. 220 m2. In kindvriendelijke buurt, nabij school en speeltuintje. Aanvaarding in overleg. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 m D.T.P. LITHOGRAFIE (DRUKKERIJ VAN DEN [MMMÈAARD ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN Vanavond (woensdag 24 september) is er om 20.00 uur in het gemeentehuis te Limmen een informatie-avond over het verbeteren van de Visweg en het kruispunt Visweg- Hogeweg-Pagénlaan. De mensen uit de omgeving hebben al een uitnodiging voor deze avond ontvangen. Andere belanghebbenden die niet zijn aangeschreven zijn natuurlijk ook van harte welkom. De sector Welzijn van de gemeente Limmen heeft een brochure gemaakt over financiële regelingen die van belang zijn voor Limmers met een inkomen rond het minimum. Het gaat om: IBijzondere Bijstand 2. Kwijtschelding van Gemeentelijke Belastingen 3. Bijdragen van de Stichting Minima Limmen 4. Huursubsidie, 'j Het kan zijn da,t u te maken krijgt met bijzondere kosten die u niet kunt betalen. In dat geval kunt u Bijzondere Bijstand bij de gemeente aanvragen. Het maakt niet uit wat voor soort inkomen u hebt: loon, pensioen of uit kering. Bijzondere Bijstand is er voor iedereen met een inkomen rond het mini mum. Van bijzondere kosten is sprake als u extra uitgaven moet doen door persoon lijke omstandigheden. Enkele voorbeelden hiervan zijn: medische kosten (bijvoorbeeld de aanschaf van een bril of gehoorapparaat) kosten die nodig zijn om weer aan het werk te komen (kosten noodzakelijke scholing of kinderopvang) eigen bijdragen voor gezinshulp, de tandarts of de fysiotherapeut de extra-kosten voor warme maaltijden ("Tafeltje Dekje"). Het gaat altijd om noodzakelijke uitgaven. Voor kosten voor het dagelijks levensonderhoud - zoals eten en kleding - kunt u geen Bijzondere Bijstand aanvragen. De Stichting Minima Limmen is een particuliere stichting die bijdragen verstrekt aan mensen met een inkomen rond het sociaal minimum. De kosten van deelname aan het maatschappelijk verkeer (u hoeft niet aan te tonen waarvoor u de bijdrage wilt bestemmen). De kosten van gemeentelijke belastingen (als u niet voor kwijtschelding in aan merking komt). Bijzondere bestaanskosten, voorzover deze in een kalenderjaar minder be dragen dan f 100,-. Overige kosten (bijvoorbeeld school- en boekengeld minderjarige kinderen, medische kosten, schulden, warme maaltijdverstrekking vanuit de Cameren). U moet in Limmen wonen. U dient een zelfstandige huishouding te voeren. Uw inkomen bedraagt niet meer dan II maal het van toepassing zijnde sociaal minimum. De overige voorwaarden zijn omschreven in de brochure. Deze (gratis) brochu re kunt u afhalen bij het gemeentehuis. Met ingang van I januari I997 heeft de stichting de bijdragen voor deelname aan het maatschappelijk verkeer verhoogd. Vanaf die datum bedraagt de bijdrage voor een zelfstandig huishouden f 200,-. Daarnaast wordt de bijdrage met f 100,- verhoogd indien er sprake is Van een partner. Voor elk tot het huishouden behorend en ten laste komend minderjarig kind wordt eveneens een bijdrage van f 100,- op jaarbasis toegekend. Per gezin kan maximaal f 500,- per jaar worden toegekend. Degenen die eerder dit jaar al een bijdrage voor deelname aan het maatschap pelijk verkeer hebben ontvangen krijgen de verhoging alsnog binnenkort uitbetaald. Hiervoor hoeven zij geen verzoek in te dienen. Of u in aanmerking komt voor Kwijtschelding van Gemeentelijke belastingen, Huursubsidie, Bijzondere Bijstand of voor een Bijdrage van de Stichting Minima (en hoe u kunt u deze aanvragen), staat in de brochure. Deze (gratis) brochure u kunt krijgen bij de sector Welzijn van de gemeente. U kunt hem ophalen of telefonisch opvragen op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Tel. 5051456. De brochure is ook verkrijgbaar bij de bibliotheek, de huisartsenpraktijk, het wijkgebouw, de fysiotherapiepraktijk en de Stichting Welzijn Ouderen Limmen. Als u het alarmnummer 1-1-2 belt dan verbindt de centrale u door met een van.de hulpverlenende instanties. Als de verbinding (om wat voor reden dan ook) te vroeg wordt verbroken, dan weten zij niet waar er wat aan de hand is. Met de nummerherkenning verschijnt uw telefoonnummer op het beeldscherm van de computer in de I -1 -2-alarmcentrale. Mocht nu de verbinding te vroeg worden verbroken dan kunnen de mensen van de centrale u meteen terugbellen om u alsnog door te verbinden met politie, brandweer of de ambulancedienst. De nummerherkenning houdt overigens ook in dat als kinderen voor de grap 1-1-2 bellen, de centrale direct of later de ouders kan bellen en duidelijk maken hoe lastig en gevaarlijk dat is. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren voor de periode van 28 septembèr tot en met 4 oktober 1997. Op donderdag 25 september en dinsdag 30 oktober (normale grofvuildag) neemt de gemeente een proef met ophalen van de takken. De normale gang van'zaken is dat de gemeente de takken ophaalt en versnippert. Op 25 september en 30 oktober zal dit geschieden door de afvalinzamelaar G.P.Groot. Deze zal de takken ophalen met een vrachtauto. Voor alle duidelijkheid nog even de spelregels: - takken dient u gescheiden van het overige grofvuil aan te bieden. - takken dienen netjes gebundeld en in één richting te liggen. - u mag maximaal 2 m3 takken aanbieden. De manier van opgeven van grofvuil en takken blijft onveranderd. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de heer J.W.Kruizinga van de technische dienst, tel. 0251-314253. Wij danken u alvast voor uw medewerking. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Pagenlaan I I vernieuwen van de garage - Westerweg 122 uitbreiden van een woning - Schoolweg 37, 39, 41 en 43 uitbreiden van de woonhuizen aan de voorzijde - Kerkweg 18 plaatsen van een tuinhuisje - Burg. Nieuwenhuijsenstraat 80 vergroten van de dakkapel Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Theebos 30 plaatsen van dakkapel - Molenweg 107 plaatsen van een schutting - Zomerschoon 16 plaatsing volière De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Het spreekuur van de wethouders is op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Als u het spreekuur wilt bezoeken dan moet u een afspraak maken. Dit kan tijdens kantooruren (telefonisch of persoonlijk) bij de receptie van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 12