U Belangrijke info: 'Rabobank Heiloo-Limmen' Raboleenlijn: 0900-9275 0900-9277 0900-9279 Het nieuwe aan deze manier van adviseren is niet alleen dat het zich geheel richt op uw persoonlijke situ atie, maar ook dat alle elementen van advies op elkaar worden afgestemd. Van uw hypotheek tot aanvullend pensioen. Van de studiefinanciering voor uw kinderen tot hun schen kingsvrijstelling. Van eerder stoppen met werken tot het dichten van het ANW-gat. Uw adviseur bij de Rabobank is van al deze zaken uitstekend op de hoogte. Na een of meer verkennende gesprekken kan de adviseur al uw uitgewerkt persoonlijk advies op tafel leggen. Rabobank Huis Hypotheekadvies tel. 072-5353560 fax 072-5335364 Rabobank Financieel Advies tel. 072-5353500 fax 072-5335364 Internet Rabo Nederland http://www.rabobank.nl Rabobeleggerslijn: Rabohypotheeklijn: I ypotheekdag Heeft u het huis van uw dromen gezienWilt u meer weten of het kopen van een huis voordeliger is dan een huurwoning Loopt u met verbou wingsplannen rond en wilt u weten of u die uit overwaarde van uw huis kunt financieren Kom dan zaterdag 25 oktober a.s. naar de Rabobank Heiloo- Limmen op het hoofdkantoor aan de Kennemerstraatweg 143 in Heiloo voor de Rabo- Hypotheekdag'. Wie meer wil weten over bijvoorbeeld allerlei woonfinancieringenhet kopen of verkopen van een huisverbouwingen en het benutten van de overwaarde van een woning is van harte wel kom tussen 10.00 en 16.00 uur bij de Rabobank. Uniek is dat niet alleen hypotheekadviseurs maar ook financieel adviseurseen verzekeringsexpert, een makelaar en een notaris aanwezig zijn om uw vragen te beantwoorden. Kortom voor een volledi ge beoordeling van uw persoonlijke situatie en de vele mogelijkheden die u heeft kunt u die dag gerust vrijhouden. Tevens is er een demon stratie van de mogelijk heden om te surfen met Trefpunt Nederlandde eigen internet-provider van de Rabobank. Alle ruimte voor uw vragen De 'Rabo Hypotheekdag' wordt georganiseerd door de Rabobank Heiloo-Limmen. Uit veelvuldig gestelde vragen van klanten blijkt de grote behoefte aan informatie over woonhuisfinancierin gen en allerlei zaken die daarmee samenhangen zoals bijvoorbeeld ver zekeringen, subsidies, fiscale gevol gen e.d. Uniek is dat u advies kunt krijgen voor het gehele traject van aankoop tot financiering van een woonhuis. Hypotheek adviseurs rhaar ook financieel adviseurs van de Rabobank geven niet alleen advies over hypotheken maar kunnen ook andere vragen van u beantwoorden. Makelaars van 'De Best Makelaardij' waaronder Jos de Best jr. kunnen u adviseren omtrent de aan- en ver koop van onroerend goed. Notariskantoor Mr. R.H.C. Winter is met notaris Winter persoonlijk aan wezig om vragen te beantwoorden als:"Wat is een hypotheekakte? Waarom wordt een akte door een notaris gepasseerd?" Maar natuurlijk kunt u sowieso even nagaan of uw testament en uw huwelijkse voor waarden nog wel aan uw huidige behoeften voldoen. Tevens is verzekeringsexpert; Jacques Kootkér aanwezig om gratis al uw verzekeringen door te lichten. Het blijkt steeds maar weer dat bestaande polissen niet met de tijd zijn meege gaan. Zeker niet als er verbouwingen hebben plaatsgevonden, de gezinssi tuatie of wetgeving weer eens veran dert is. Zo is de 'Alles In Een Polis' van Interpolis een gecombineerd pak ket verzekeringen voor uw woning met een adeqtfafe dekking tegen aan trekkelijke premies. Dus neem uw polissen mee voor een vrijblijvend goed advies. Heeft u studerende kinderen? Bent u aan het verbouwen? De hypotheek adviseurs; Leo Bekema, Natasja Bakker en Simon van der Peet kun nen uw bijvoorbeeld adviseren hoe de overwaarde van uw woning kan worden gebruikt om hun studie mee te betalen of een verbouwing te reali seren. Ook kunt u geheel vrijblijvend uw woonlasten laten uitrekenen. Wie wil weten tot welk bedrag een hypo theek kan worden afgesloten, kan dit laten voorrekenen. Voor bezoekers staat een kopje koffie klaar en ligt er een toepasselijk presentje te wachten. De dames van de binnendienst; Benita, Jolina, Sandra en Simone heten u van harte welkom. Hypotheekbescherming Verder heeft de Rabobank de unieke Hypotheekbescherming. Tegen een gering bedrag per maand bent u voorzien van een verzekering die zorgt voor financiële ondersteuning als u door ziekte, werkloosheid of arbeidsongeschiktheid geen inkomen meer heeft op het niveau dat u gewend was te ontvangen. Rabobank Persoonlijk Financieel Advies Wat een hypotheek en beleggen met elkaar te maken hebben? Het ver strekken van een financiering voor een woonhuis kan vaak niet meer los worden gezien van de vraag hoe u over risico en rendement op aandelen eir obligaties denkt. Met persoonlijk financieel advies kan de ideale com binatie van rendement en risico wor den geadviseerd. Met zo laag moge lijke maandlasten door een door dacht advies. Rabobank Heiloo-Limmen heeft een aantal senior financieel adviseurs; Henk van der Werf, Jan Konijn, Ton de Weijer en Wim de Hoop, die ook op deze dag aanwezig zijn en die u uitstekend een geintegreerd financieel advies kunnen geven. U vraagt zij adviseren! Hoe stel ik mijn optimale beleggings portefeuille samen en in welke fondsen kan ik het beste beleggen gezien mijn visie, voorkeur en eigen inzichten? Inmiddels is de AEX-index na het passeren van de magische 1000-pun- ten grens hier weer onder gedoken. Hierdoor is het prettig als een finan cieel adviseur u tijdig attendeert op signalen uit de markt zodat een cor rectie mogelijk is. De financieel advi seurs worden bij het opstellen van uw financiële planning ondersteund door gerenommeerde instituten als IRIS en de Robeco-Groep. De Rabobank is een moderne bank zodat klanten ook via het internet bij de website van de bank terecht kun nen. De financieel adviseurs hebben er hun vak van gemaakt om u te helpen bij het opzetten, uitwerken en invul len van een financieel advies plan. Het op een rij zetten van inkomen en vermogen, van bestaande voorzienin gen en toekomstige behoeften, met de mogelijke oplossingen. Eeii finan cieel adviseur zal dan ook altijd beginnen met vragen over uw per soonlijke situatie, uw wensen en uw toekomstplannen. Vervolgens maakt hij of zij samen met u een analyse van uw behoeften en die van uw gezinsleden. Pas dan komt er een concreet voorstel op tafel: het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies. Kopen bleek interessant voor ons' Ineke de Weerd: *We begonnen met een huur von f960 per maand. Na vier jaar was dat al opgelopen tot bijna f 1.200. Juist op dat moment kregen we een brief van onze Rabobankof kopen voor ons niet veel voordeliger zou zijn. En jawel. Het bleek dat we voor hetzelfde geld in een eigen huls konden wonen met een hypotheek van f275.000. En dat geld is niet weg: je kunt het zien als een manier van sparen. Dat was dus zeker interessant. Jos Klinkhamer, haar partner: "We zijn gaan rondkijken en uiteindelijk is het een oud huis geworden. Wel een tikje duurder dan begroot, dus onze woon lasten zijn gestegen. Maar laat er nog eens vijf jaar huurverhoging overheen gaan, dan is er geen verschil meer. En daarna gaan we vergeleken met ons huurhuis zelfs minder betalen. Ja, wij zijn wel blij met die tip van de Rabobank. Perfecte timing was dat." Het produkt is vooral bedoeld voor huisei- genaren die geen enkel risico willen lopen met hun hypotheek. Mensen die liever een vaste, lage premie betalen en de maandlasten niet mede willen laten afhangen van beleggingen in aandelen op de effectenbeurs. De SpaarZekerHypotheek is daarom ook ideaal voor starters op de huizenmarkt. Looptijd, lage premie eri eindkapitaal staan in principe vast. Daar heeft u geen omkijken meer naar. Ondanks al die zekerheid biedt de SpaarZeker Hypotheek voldoende flexibiliteit. U krijgt ruimere mogelijkheden voor extra aflossingen. De uitkering bij overlijden is verhoogd en de maximum leef tijd is vervallen. Als dat beter uitkomt, kan de looptijd worden verlengd. Allemaal extra voordelen van deze moderne hypotheek, die de fiscale mogelijkheden efficient benut. De SpaarZeker Hypotheek is slechts een van de vele aantrekkelijke flexibele hypotheekvormen die Rabobank Huis Hypotheek-advies in 'huis' heeft. 'Ineens ben ik een vermogend mens' Peter van Wijngaarden is een vermo gend mens. Sinds vorige maand."Ik wist niet dat ik zo rijk was. Ik heb een goedlopende eigen zaak, dat wel. We kunnen er leuk van leven. Maar het meeste geld gaat elke maand schoon op. We zijn gewoon geen spaarders. Dus mijn jongensdroom, een eigen zeilboot, had ik eigenlijk allang opgegeven. Ik stond er helemaal niet bij stil dat we inmiddels al een flink stuk van de hypotheek hadden afge lost Kijk, ons huis staat wel in een gewilde buurt. Ik heb mijn huis laten taxeren. En m'n financieel adviseur bij de bank is eens voor mij gaan rekenen. De Rabobank stond helemaal niet raar te kijken van mijn plan om de hypotheek te verhogen en daarmee het schip te financieren. We betalen nu de laagst mogelijke renté. Door de fiscale aftrek merken we het nauwelijks in de maandlasten. En we zitten bijna elk weekend op de boot!" SpaarZekerHypotheek 'Dromen zijn bedrog'? Toch is het mogelijk dat u ineens tegen een droomhuis aanloopt. Of u denkt erover om een ander huis te kopen. De Rabobank kent voor deze aanstaande huiseigenaren diverse hypotheekvormen. U wilt ple zierig wonen, uw adviseur bij de Rabobank regelt voor u de bij passende financiële oplossing die naadloos aansluit op uw wensen. Voor mensen die het gewoon zeker willen weten kent Rabobank Huis Hypotheekadvies de sterk verbeterde - spaarhypotheek. De Rabobank SpaarZeker Hypotheek is een solide combinatie van maxi male zeker heid en minimale woonlasten, die toch de nodige bewegings ruimte biedt. Rabo Hypotheekdag voor meer dan alleen hypotheekadvies

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 17