Fusie-onderzoek in afrondende fase Unieke overwinning Meervogels junioren Adressen Limmen Fotowedstrijd Culturele Raad Activiteiten Limmen L X X pSl i t i e fëenicfaetc 'Senic&Cett Rabobank UITKIJKPOST - 5 NOVEMBER PAGINA 17 CDA concept-programma Inleveren kopij voor: tond 't Jlimmesi jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heifoo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Prinsenbal in Gorteldonk SV Vredeburg <SJ/ P L 1 T 1 E Percussive Rotterdam geeft slagwerkconcert Expositie in de bibliotheek Conquista LG presenteert verkiezingsprogramma Veiling voor jeugd en kerk Stapje Wijs Stemwork Shop Bijeenkomst Vrienden van Vredeburg Kleinkoor Castricum concerteert De nieuwe SpaarZeker Hypotheek: Maximale zekerheid, minimale lasten. Heiloo-Limmen LIMMEN - Op 22 oktober hebben de gemeenteraden van Limmen, Aker sloot en Castricum instemmend gere ageerd op de voortgang van het onder zoek naar samenwerking en samenvoe ging van deze drie gemeenten. Onderzoeksbureau BDO CampsObers heeft, naast een rapportage over de stand van het onderzoek, laten zien welke afwegingen bepalend zijn voor samenwerking of samenvoeging. Va rianten hierover worden nu verder uit gewerkt. Telefonische enquête Het onderzoeksbureau voert in drie ronden een telefonisch opinieonder zoek uit onder de inwoners van de drie gemeenten. In de eerste twee ronden hebbben 305 inwoners hieraan meege werkt. Blijkt in Castricum 62 procent op de hoogte te zijn van de plannen, in Akersloot en Limmen ligt dat percen tage veel hoger, namelijk 90 procent. Maar wanneer vervolgens gevraagd wordt welke drie gemeenten in het fusie-onderzoek betrokken worden, dan is de geïnformeerdheid wel wat lager. Van de Limmers weet bijna de helft de drie gemeenten te noemen, in Castricum en~Akersloot is dat respec tievelijk 31 en 35 procent. Opvallend is dat in Limmen ook vaak Heiloo als fusiepartner wordt ge noemd, in Akersloot en Castricum noemt men Uitgeest. In Limmen denkt 60 procent van de ondervraagden positief over een fusie, van de Akersloters is dat 45 procent en van de Castricummers slechts 30 pro cent. De meerderheid in Castricum is van mening dat Castricum zelfstandig kan blijven, Limmers zijn zich er juist meer van bewust dat een fusie onaf wendbaar is. Van alle drie gemeenten kozen de inwoners wel duidelijk voor een groene variant, waarbij de nadruk ligt op recre atie en behoud van het landschappelijk karakter en niveau. Voor de groeiva- riant, met de nadruk op bedrijvigheid en woongebied, werd slechts door een op de vijf inwoners gekozen. Castricummers staan behoorlijk posi tief tegenover de CAL-variant (Castri cum, Akersloot, Limmen): de helft vindt deze combinatie goed. Aker sloters zijn op dit punt meer verdeeld. Een derde is negatief over de CAL, een derde is positief en een derde is meer voor fusie met alleen Limmen. 45 Procent van de Limmers is positief over CAL, maar ook de combinatie Lim- men-Heiloo wordt positief beoordeeld. De meningen over het al dan niet betrekken van Uitgeest bij de fusie wordt door voor- en tegenstanders in evenwicht gehouden. Akersloters voe len er iets meer voor. Maar zij geven wel duidelijk aan (81 procent) dat Heiloo er niet bij betrokken moet wor den. Hoorzittingen De bevolking van de drie gemeenten kan ook een bijdrage leveren aan de politieke besluitvorming. Op 12 no vember kunnen in Akersloot maat schappelijke organisaties reageren op het ontwerp-eindadvies, dat vervolgens op 20 november gepubliceerd wordt. Voor de inwoners van de betreffende gemeenten zijn er dan op 1 december hoorzittingen. De gemeenteraadsleden krijgen op 8 december het eindadvies toegelicht. Op 17 december (Limmen en Castricum) en 18 december (Akersloot) tenslotte zullen de drie gemeenteraden beraad slagen over het eindadvies. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevalhngs- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. LIMMEN - Het CDA heeft het con- cept van haar programma voor de gemeenteraadsverkiezingen gereed. De inspraakversie van het programma is inmiddels toegestuurd aan de vereni gingen en organisaties in Limmen die daar al om gevraagd hadden. Vereni gingen die dat willen kunnen het con cept-programma via het CDA-secreta- riaat verkrijgen. Reacties worden ver zameld, waarna de ledenvergadering van het CDA op 26 november het pro gramma definitief zal vaststellen. LIMMEN - Wie van fotograferen houdt, kan nog meedoen met de foto wedstrijd van de Culturele Raad Lim men. Het thema is 'Kinderen' en inzen den kan nog tot 17 november. Er zijn al wat inzendingen bij de Cul turele Raad binnengekomen. Iedereen kan aan de wedstrijd meedoen, jong of oud, ervaren amateurfotograaf of net beginnend. Gedurende de maand december zullen de foto's geëxposeerd worden in het gemeentehuis en de mooiste foto's krijgen een prijs. De prij zen zijn geldbedragen van f 275,-, f 175,- en f 100,-. Alleen inwoners van Limmen kunnen zelfgemaakte foto's insturen. Per deel nemer mogen maximaal vijf foto's wor den ingezonden. De niet-ingelijste foto's kunnen ingeleverd worden bij Annett Wopereis,'t Kieftenland 37. Deelnemers dienen naam en adres te vermelden en de eventuele titel van de foto op de achterkant. Inzendingen worden eigendom van de Culturele Raad tenzij u op de achterkant ver meldt dat u de foto terug wilt hebben. De fotowedstrijd heeft als thema kinderen LIMMEN - Op zaterdag 15 november opent carnavalsvereniging De Uylem spieghels het carnavalsseizoen met,het traditionele Prinsenbal. De grote vraag op deze avond is zoals altijd hoe de nieuwe raad is samengesteld en natuur lijk wie de rol van Prins op zich zal nemen. Op ludieke wijze zullen eventu ele wisselingen met leuke sketches aan het publiek worden bekendgemaakt. Het motto van dit carnavalsseizoen-is 'Gorteldonk in de reclame'. Er wordt al enkele weken hard gewerkt aan het maken van decorstukken en attributen om deze avond gezellig te laten verlo pen. Zowel leden als niet leden zijn van harte welkom op deze feestavond, die begint om 20.00 uur. De toegang is gra- tis. Tijdens: elke feestavond in dit nieuwe seizoen houden De Üijlenspieghels een loterij met prijzen ter waarde van 1500,-, waarvan de opbrengst ten goede komt aan het jubileumjaar, dat volgend jaar plaatsvindt. Dan bestaat carnavals- Vereniging 33 jaar, wat natuurlijk groots gevierd gaat worden. Ook is er dit seizoen weer een flessen- actie. De actie stond gepland voor 22 november, maar deze gaat niet door. De nieuwe data zijn vastgesteld op 10 en 17 januari. Wie donateur wil worden van de ver eniging kan contact opnemen met R. Baars, Kopmand 11 te Limmen. U ont vangt dan het verenigingsblad en met de donateurskaart heeft u toegang tot alle avonden. Tevens steunt u hiermee de vereniging. Sporthal d'Enterij Zaterdag 8 november jubileum percus sie-Concert door Drumband Excelsior en Percussive Rotterdam. Aanvang 20.30 uur, kaarten kosten f 12,50 (oud leden f 10,-). Galerie Amber Tot en met 6 december expositie van schilderijen van Iwan de Groot, beel den van Ans van Wegdam en sieraden van Walther Carpay. Dusseldorperweg 18 in Limmen, open van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom EJlke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van twee dehands-spullen aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen con tact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251- 314957. Castricum aan Zee (strandopgang) Startpunt om 11.45 uur op zaterdag 8 november van de actie estafette-loop Laat de Kust met Rust voor lopers uit Limmen. Infó tel. 072-5052071. Galerie NU Tot en met 9 november expositie van schilderijen van Frea Lenger en kera mische beelden van Anne Hulleman. Donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur, donderdag tot 21.00 uur en na tel. afspraak. N. v.d. Veenstraat 48, Castricum. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde zes van de interne schaak-competitie. Het Limmer achttal speelde eerste bondswedstrijd tegen ZSC-Saende. G. Hafkamp kreeg een goede stelling, die hij met nauwkeurig spel naar winst kon uitbouwen. E. Stolp kon met wit geen voordeel bereiken en belandde in een remise eindspel met paard tegen loper. J. Ad miraal verdedigde zich met Frans en kreeg na pionwinst in de opening gemakkelijk spel. Een niet correcte combinatie van zijn tegenstander lever de een koningsaanval op met dame winst. J. Limmen weigerde terecht een remisievoorstel, maar wilde te gemak kelijk winnen en overzag de tegendrei- ging waardoor hij dameverlies of mat niet meer kon voorkomen. De pas gepromoveerde H. Ebels won een vol stuk en kon het eerste winst punt noteren doordat zijn tegenstander direct opgaf. M. Welgfaven speelde een strategische partij en wist op tijd het promotieveld te bezetten, waarna zijn vrijpion niet meer tegen te houden was. R. Rommel miste de goede voorzetting in een betere stand, waardoor zijn tegenstander naar remise kon afwikke len. D. Schut won als laatste en bracht hiermee de uitslag op 6-2 voor Vredeburg. Komende vrijdag wordt de volgende bondswedstrijd gespeeld, thuis tegen De Pion uit Wormerveer. De uitslagen: Groep A: G. Hafkamp-S. Veth 1-0, E. Stolp-B. Smit remise, J. Admiraal-J. Michel 1-0, J. Limmen-M. Kroes? 0-1, H. Ebels-R. Schools 1-0, M. Welgraven-W. Ramaker 1-0, R. Rommel-V. Zelovic remise, D. Schut-P. Prast 1-0, D. Aafjes-B. Stolp 0-1, M. Limmen-M. Wester 1-0, E. van Duin-R. Limmen 0-1, H. Brak-P. v.d. Heijdt 1-0 en T. Al-J. Tebbens 1-0. Groep B: Maarten Kos-Robert Termes remise, Jeroen Duin-Kevin Keijzer 0-1, Jan Valkering-Koen Kramer 0-1, Pandora van Rees-Paul Mooij 0-1, Mary Hoogeboom-Cees Pepping 0-1, Karin Kos-Tjeerd Blom 1-0, Barry Blekemolen-Helen Termes 0-1, Mark Beentjes-Jarno Stuifbergen 1-0, Dun can Keijzer-Marcel Bloedjes 1-0 en Eveline Be%ntjes-Stefan Bloedjes 0-1. 112 •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 112 Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - De viermansformatie Percussive Rotterdam komt op 8 no vember naar sporthal d'Enterij om een spectaculair staaltje van haar kunnen weg te geven. In een show vol vuur werk, speciale effecten en onverwachte wendingen onderstreept het ensemble haar muzikale kwaliteiten. De percussionisten, werkzaam als mu zikant bij de musical Miss Saigon en het Rotterdams Philharmonisch Orkest, zijn allen afgestudeerd aan het conser vatorium van Rotterdam. Ze komen naar Limmen in verband met het jubi leum van Drumband Excelsior. Na de oprichting van Percussive Rot terdam in 1991 is de groep snel doorge broken. Zo wonnen zij op het Inter nationaal Gaudeamus Concours de slagwerkprijs en ontvingen zij op het zomerconcours voor nieuwe muziek in Darmstadt de Kraaichsteiner Musik- preis. Mede door deze successen zijn de percussionisten vorig jaar ook interna tionaal bekend geworden. Het werk dat het ensemble ten gehore brengt is geheel gecomponeerd door de uitvoerende muzikanten zelf. Het is een gedeelte van de complete theatershow die de groep opvoert in diverse schouwburgen. Het geheel wordt afge sloten met een fabelachtig licht- en geluidsspektakel. Het concert begint om 20.30 uur met een opening door Drumband Excelsior en de melodische slagwerkgroep Bo venkerk Amstelveen. Na afloop van het concert zorgt Poker voor de muzikale klanken tijdens de rest van de avond. Toegangsprijs is f 12,50 in de (voorver koop f 10,-). Kaarten zijn te verkrijgen bij Albert Heijn Limmen, JohWin Slaapcomfort en leden van Excelsior. LIMMEN - Op maandag 27 oktober vond op de kruising van de Rijksweg met de Middenweg een aanrijding tus sen een vrachtwagen met oplegger en een persorieanuto plaats. Bij het inrij den van een inrit werd de stilstaande personenauto aangereden door de vrachtwagencombinatie. Er was alleen materiële schade. Op 29 oktober kwam op het fietspad van de Rijksweg een fietster ten val door een passerende bromfietser. De bromfietser reed hierna door. Door de val ontstond schade aan de fiets en aan de kleding en de fietster klaagde over pijn aan haar elleboog. Op 2 november werd er in een woning aan de Dusseldorperweg ingebroken. Door het forceren van een keuken raam kwamen de inbrekers binnen. Vanaf een tafel in de woonkamer werd een portemonnee met inhoud ont vreemd. Uit een slaapkamer werden twee herenhorloges weggeno men. Er werd een kluissleutel gevonden en als verloren werden een busabonne ment en een autosleutel in etui aange meld. AKERSLOOT - In de komende maan den zijn er in de bibliotheek schilderij en te bekijken van Vinka Westers uit Akersloot. Zij is geboren te Starigrad in Kroatië. Schilderen is voor haar het onderzoek naar de expressie-mogelijk heden van verf en kleur. In de vitrine zijn figuurzaagwerk en vriendschapsbandjes te zien van Eli Blokker uit Akersloot. Zij maakt dikke houten puzzels voor kleine kinderen, geverfd en gelakt met gifvrije materia len. Daarnaast zijn er stapelpuzzels, inlegpuzzels en tafelpootpuzzels en puzzels van plexiglas. Tijdens de ope ningsuren is iedereen welkom om naar hun werk te komen kijken. LIMMEN - Kinderen kunnen op zater dag 8 november weer aan de slag van 10.30 tot 12.30 uur. Wie op school al een lampion heeft gemaakt, kan bij Conquista terecht om een zak te maken voor al het snoepgoed voor Sint - Maarten. De intree is f 1,-. De tieners hebben deze week ook weer een te gekke activiteit. Voor tieners tus sen de 12 en 16 is er dropping. Ze wor den naar een geheime plaats gebracht en krijgen dan instructies mee om de weg terug te vinden. Met elk groepje gaat een begeleider mee. Zorg dat je op tijd bent zaterdag (19.00 uur) en neem f 2,50 en een zaklamp mee. De jongeren zijn welkom op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 1.00 uur maar ook de zondag is Conquista weer open. Van 14.30 tot 17.30 uur kunnen jonge ren vanaf 16 weer terecht. Volgende week staat er een bekende band op het programma, namelijk Tjoe en Jeroen. Kaarten zijn voor f 5,- verkrijgbaar bij Conquista. LIMMEN - Het verkiezingsprogram ma van de Limmer Gemeenschap voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar wordt op dinsdag 11 no vember aan de leden gèpresenteerd. Deze bijeenkomst wordt gehouden in Cultureel Centrum Vredeburg, vanaf 20.00 uur. De titel van het concept-verkiezings programma is 'Grens verleggend'. Speerpunten hierin zijn onder meer minimabeleid, WVG-zaken, behoud van het dorpskarakter, verkeersveilig heid en wegenonderhoud. Eind novem ber spreken de leden van het bestuur en de leden van de contactraad van de Limmer Gemeenschap zich uit over het programma. LIMMEN - Geheel volgens een meer dan zestigjarige traditie begin novem ber in Limmen een grote veiling gehou den waarvan de opbrengst ten goede komt aan jeugd en kerk. Dit jaar zal dit evenement plaatsvinden op vrijdag 7 november vanaf 19.30 uur in De Bur gerij- De door geheel Noord-Holland beken de veilingmeesters Nico Beentjes, Kees Kroone, en Max Nuyens zetten hun beste beentje voor om alle goederen aan de man te brengen. Een zware klus, omdat alles binnen een bepaald tijds bestek, afgerond moet worden. En dat terwijl" er soms wel vierhonderd ver schillende kavels zijn. De catalogus waarin alle artikelen omschreven staan is inmiddels huis- aan-huis in Limmen verspreid en zal op de avond van de veiling in de zaal gra tis verkrijgbaar zijn. Tussen de koopjes door wordt een loterij gehouden met mooie prijzen. De aangeboden goede ren en diensten variëren sterk: kaas, worst, paling, wild, boeken, cd's, diner bonnen, kleinvee, dranken en bloem bollen. Voorafgaande aan de veiling kunnen de goederen bezichtigd worden. De veiling is vrij toegankelijk. LIMMEN - Gastouderbureau Stap je Wijs heeft in verband met de groeiende vraag naar gastouderopvang gastou ders nodig. Ook gastoma's zijn welkom. Het gastouderbureau, dat vraag- en gastouders aan elkaar koppelt, brengt binnenkort een nieuwsbrief uit met informatie over de gastouderopvang en de ontwikkelingen in de nabije toe komst. Potentiële gastouders kunnen zich schriftelijk aanmelden bij de Stichting KOVL, Postbus 6,1906 ZG in Limmen. AKERSLOOT - De handballers uit het heren 1 team van Meervogels speelden gelijk tegen UDSV met 22-22. Met het stoppen van een strafworp door keeper Sander Verduin had Meervogels een goede start. De eerste tien minuten had Meervogels het goede van het spel en liep uit naar 2-4. Eddy Krom had goede schijnbewegin gen op de cirkel en hield Meervogels tot de twintigste minuut aan de goede kant van de score. In de eindfase van eerste helft verzuimde Meervogels uit te stappen op de tweede lijn schutters en bereikte UDSV bij rust een voor sprong van 14-12. Na rust liepen de gastheren zelfs uit naar 17-12. Na de vijfde minuut was een herstel van Meervogels een gelijke stand van 20-20. Meervogels had in deze fase teveel opgelegde kansen gemist om op twee punten aanspraak te maken. Een strafworp tegen bepaalde een terechte eindstand van 22-22. Dames junioren BI wonnen van Volewijckers met 14-12. Volewijckers, vorig jaar de kampioen van regio Noord-West, heeft na een prachtige wedstrijd beide punten aan Meervogels moeten laten. Lindsay van der Eng opende in de eerste minuut de score. Marjolein Zoon, goed aangespeeld door haar teamleden, benutte haar lengte en scoorde zesmaal achtereen vanuit de tweede lijn. De Volewijckers bleven tot de rust toch bij met 7-6. In het begin van de tweede helft had Karin Broersen geen geluk met haar schoten. Maaike Groneman benutte de enige strafworp. Evelien Oud en Annemiek Verduin waren attent op de cirkel. Het gehele team heeft hard gewerkt aan deze unieke overwinning. Lastige tegenstander Dames senioren 1 verloor nipt van DSVD met 26-27. DSVD uit Deur- ningen niet alleen de verste maar ook de lastige tegenstander die van of het begin van de wedstrijd lage kant van de score moet houden. Paal en lat stonden Meervogels menig maal in de weg en de beoogde voor sprong bleef uit. Judith Hollenberg kreeg na driemaal geel al snel de rode kaart, hetzelfde lot trof Chantal Gold man in de tweede helft. DSVD had in de eindfase tweede helft het betere van het spel. Ruststand was 16-13. Karakter en een goede conditie komen er in de tweede helft altijd uit en bij 18- 18 halverwege de tweede helft bleef Meervogels een voorsprong houden. Vijf minuten voor het eindsignaal kwam DSVD toch weer op gelijke hoogte met 25-25. DSVD scoorde nog tweemaal (27-25) de 26ste treffer van de gastvrouwen kwam te laat om nog voor meer spanning te zorgen. De dames hebben nu 7 punten uit 4 duels. Vrijdag 7 november is er een klaverjas- drive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. Vanaf 19.30 uur kunt u inschrijven in de kantine. Om 20.30 uur worden de eerste kaarten geschud. Deelnemers kunnen zich ook tevoren opgeven bij Jan Hollenberg, tel. 0251-310182. Drive en verloting zijn om 23.15 uur afgelopen. AKERSLOOT - Op 31 oktober werd er in een café aan de Kerklaan ingebro ken. Eerst probeerden de daders twee deuren aan de voorzijde van het pand te forceren. Omdat dit niet lukte werd daarna een bovenraam geforceerd. Voor zpver bekend wordt er niets ver mist. Op 2 november werden er twee bouw keten op het industrieterrein aan de Molenlei opengebroken. Er werd ge reedschap uit de keet ontvreemd. UITGEEST - Dat de stem veel meer mogelijkheden heeft dan praten en zin gen, daarvan is niet iedereen goed op de hoogte. En dat het ook belangrijk is om de stemspieren te 'bewegen' om ze soepel te houden weet ook niet ieder een. Tijdens de stemworkshop in Boerderij De Valbrug in Uitgeest kunt u met deze andere manier van stemgebruik op een speelse manier kennismaken. De work shop wordt gehouden op 30 november van 10.00 tot 17.30 uur. De leiding is in handen van Carolien Fleumer. Voor meer inlichtingen en opgave kunt u bel len met tel. 0251-312166. LIMMEN - Vrijdag 7 november is er voor de Vrienden van Vredeburg van 17.00 tot 19.30 uur weer een bijeen komst rond de bar van Vredeburg. Op vrijdag 28 november is er een fees telijke wijnavond, die zowel informa tief, muzikaal als proefondervindelijk zal zijn. Deze avond begint om 20.00 uur, ook in Vredeburg. Vanaf 9 januari zullen de bijeenkomsten weer op de eerste vrijdag van de maand zijn. CASTRICUM - Zaterdag 8 november geeft het Kleinkoor Castricum, onder leiding van Piet Vessies, een concert in de Nederlands Hervormde Kerk te Castricum. Voor de pauze kunt u luisteren naar een aantal Nederlandstalige werken en drie liederen van Brahms, na de pauze naar liederen van Haydn en Mendels- ■sohn. Bij enkele werken wordt het koor begeleid door Anne Faulborn op clave- cimbel en Ariane James op cello. Zowel voor als na de pauze verzorgen zij een instrumentaal intermezzo. De toegangsprijs is f 12,50. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij muziekhandel Borstlap en de VVV in Castricum. Reserveren kan via tel. 072- 5334341. De kerk (goed toegankelijk voor rolstoelen) is geopend om 19.45 uur en het concert begint om 20.15 uur. Informatie over dit concert of* over het Kleinkoor Castricum kunt u ook ver krijgen via bovenstaand telefoonnum mer. Ik wil gewoon zeker weten Zorgeloos genieten van uw eigen huis. Vaste, lage woonlasten. Geen enkel risico lopen. Maar wél profiteren van de fiscale mogelijkheden. Dat alles biedt de nieuwe Rabobank SpaarZeker Hypotheek. Een hypotheek waarmee u nooit voor verras singen komt te staan. En die u toch de nodige bewegingsruimte biedt. Voor nu en voor later. Spreekt dat u aan en wilt u het zeker weten? Maak dan een afspraak bij Rabobank Huis Hypotheekadvies. Samen met de hypotheekadviseur bespreekt u uw ideeën voor een eigen huis. En alles wat daar financieel bij komt kijken. Bel nu met onze hypotheekadviseurs Natasja Bakker, Leo Bekema en Simon van der Peet (072) 535 35 60. Dan weet u het zeker.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 17