Spannende finale in bowlingtoernooi Schubert en Rutter in uitvoering Oratoriumvereniging Nieuw Leven Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis Nieuw telefoonnummer gemeente Heiloo Woon-Zorgloket in Heiloo De chemokar staat weer in het dorp PAGINA 6 UITKIJKPOST - 5 NOVEMBER Vervolg informatierubriek De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. /XÈaM,. Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting De gemeente heeft een nieuw telefoonnum mer. Het nieuwe nummer van het Rosendaal is: 072 - 535 68 68 Het nieuwe algemene nummer van de Brandweer is: Het nieuwe algemene nummer voor het gemeentehuis is: Wanneer en waarom? Sinds 29 september jl. heeft de gemeente Heiloo een nieuwe telefooncentrale. Door deze nieuwe centrale is het ook nodig om zowel het algemene telefoonnummer als alle doorkiesnummers te wijzigen. Ook de num mers van de buitendienst aan het Rosendaal wijzigen. Als u toch het oude nummer belt Vanaf 29 september krijgt u op de oude num mers gedurende drie maanden een medede ling te horen dat de telefoonnummers zijn gewijzigd. Daarna worden de oude nummers definitief afgesloten. Hoe krijgt u de nieuwe doorkiesnummers? U bent van ons gewend dat op brieven en bij publicaties op deze informatiepagina het doorkiesnummer staat vermeld van uw con tactpersoon en/of de betreffende afdeling. Met ingang van 29 september zijn ook deze nummers gewijzigd. In correspondentie en op deze informatiepagina zullen wij uiteraard de nieuwe nummers gaan vermelden. Belangrijkste nieuwe nummers Algemeen nummer van het gemeentehuis 072 - 535 66 66 Algemeen nummer van de buitendienst 072 - 535 68 68 Belastingen 072 - 535 66 19 of 535 66 20 Bouw- en Woningtoezicht 072 - 535 67 37 of 535 67 38 Bureau Voorlichting 072 - 535 66 41 Burgerzaken 072 - 535 67 21, 535 67 22 of 535 67 23 Grof huisafval 072 - 535 68 88 Huisvesting 072 - 535 66 98 Maatschappelijke Voorzieningen 072 - 535 66 97 Reiniging 072 - 535 68 68 of 535 67 34 Secretaresse college B&W 072 - 535 66 09 Woonzorgloket 072 - 535 67 03 Wij willen u graag zo goed mogelijk van dienst zijn! Verandert u ons telefoonnummer in uw gemeentegids? Wilt u meer nummers weten? Belt u dan het algemene nummer van het gemeentehuis: 072 - 535 66 66. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen të zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Wentholtlaan 3, B. Baltus - vergroten woning; Mariënstein 193, F.L. Assink - vergroten ber ging. Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woon-zorg loket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen bijv. traplift, douchezitje, v erhoogd toilet, aangepaste woning, senioren woning, koppelwoning; *Welzijn bijv. vervoersvoorzieningen, warme maaltijdvoorziening, dagverzorging; *Zorg bijv. thuiszorg (verpleegkundige zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp), zorgcentrum Overkerck of De Loet, verpleeghuis. Meer weten? Het Woon-zorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereik baar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspre ken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag terugge beld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woon-zorgloket telefonisch niet meer bereikbaar dan kunt u contact opnemen met de zorgcentrale. De zorgcentrale is bereikbaar onder telefoonnummer 0 72 - 512 71 27. Deze maand wordt u weer in de gelegenheid gesteld om uw klein chemisch afval op een milieuvriendelijke manier te laten verwerken. De gemeente zal met eigen personeel en auto op de vaste inleverpunten aanwezig zijn. Bij deze medewerkers kunt u met al uw vra gen over chemisch afval terecht. De chemokar staat op dinsdag 11 november a.s. bij: De Loet (naast de glasbak) 08.30 - 09.30 uur; Van Foreestlaan (naast de brievenbus) 09.40 - 10.30 uur; Willibrordusweg (nabij de glasbak) 10.40- 12.00 uur; Stationsplein (naast de glasbak) 12.40- 14.00 uur; Zevenhuizerlaan (naast de glasbak) 14.10 - 15.00 uur; YpesteinerlaanlRosendaal (naast de glasbak) 15.10- 16.00 uur. Op woensdag 12 november a.s. staat de chemokar bij: Boekenstein (scholen) 08.30 - 09.30 uur; De Kloosterhof (Buk-Buk) 09.40 - 10.30 uur; Ewislaan/Westerweg (supermarkt) 10.40- 12.00 uur; Het Hoekstuk (naast glasbak) 12.40 - 14.00 uur; Ringweg (naast de brievenbus) 14.10 - 15.00 uur; Van Vladerackenlaan (naast de brievenbus) 15.10 - 16.00 uur. Let op Laat nooit probleemstoffen onbeheerd achter op de bovengenoemde locaties. Dit is levensgevaarlijk, bijvoorbeeld voor kinderen. Natuurlijk kunt u Klein Chemisch Afval ook kwijt bij de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2 te Heiloo. Openingstijden: maandag iot en met donderdag tussen 08.00 en 16.00 uur; iedere vrijdagmorgen tussen 08.00 en 12.00 uur en iedere zaterdagmorgen tussen 09.00 en 12.00 uur. Dialezing Groei en Bloei TTV Rozing Tuincursussen SV Oppositie Dojo wint competitiewedstrijd TV Heiloo Caecilia bezoekt Epe 072 - 535 68 50 072 - 535 66 66 HEILOO - Op dinsdag 11 november verzorgt Groei en Bloei een lezing met dia's. Allereerst zal de heer Ten Have het werk van een hovenier laten zien, vanaf de uitnodiging voor een gesprek tot de realisatie van de tuin. Er wordt een bezoek gebracht aan een willekeurig hoveniersbedrijf annex tuincentrum in de diavoorstelling. Er zijn diabeelden van werken in uitvoe ring en de tuinen na enkele jaren. Het werk van de tuinarchitect is vaak ingewikkelder en grootschaliger. Na een vergelijking van een architect met een tuinarchitect, ten aanzien van de ruimtevorming en inrichting, worden er beelden vertoond van factoren die ver bonden zijn aan het plantmateriaal en die een rol spelen bij het samenstellen van een beplantingsplan. Tot slot zijn er dia's van tuinen waarin twintig beplantingskarakters zijn ont worpen door de tuinarchitect en zijn uitgevoerd door de hovenier. De lezing begint om 20.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Noordergeest straat en de toegang is gratis. HEILOO - De helft van de najaars- De winnende bowlers op het ereschavot. competitie zit er al weer op voor TTV Rozing. Afgelopen vrijdagavond moes ten alle vier de teams een thuiswed strijd afwerken. Het e;erste team speel de tegen het gepromoveerde Quint, waaraan ze een 6-4 overwinning over hielden. Ook Björn Vosse, geplaagd door blessures, was weer van de partij en kon twee winstpartijen naar zich toe trekken. Het tweede team moest voor de vierde keer een 6-4 verlies verwerken. Uit blinker was Nico Velseboer, die met messcherp geplaatste ballen toch nog twee overwinningen kon afsnoepen van tegenstander De Koepel. Team drie had ook niet zijn sterkste avond. Ad Appelman, altijd goed voor minimaal twee winstpartijen, kon nu geen punten toevoegen en moest de enige twee winstpartijen laten aan teamgenoten Peter Stet en Jan Heerkens, waardoor tegenstander Reflex met een 8-2 over winning huiswaarts ging. Ook het vierde team kon er riiet meer van maken dan een 6-4 verlies tegen ENW. Zelfs uitblinker en debutant Wil Barendse kon me-t één winstpartij dit verlies niet voorkomen. Wie zin heeft om te tafeltennissen en 14 jaar of ouder is, is welkom om op vrij dagavond op hét sportcomplex van SV De Foresters aan de Vennewatersweg vanaf 19.30- uur een balletje te komen slaan. HEILOO - Afgelopen weekend was in het Bowling- en Snookercenter Heiloo de finale van de active Single Scratch Week Heiloo 1997. Met het aantreden van de topbowlers in de masterklasse moesten vele voorlopig geplaatste fina listen aanzien, hoe zij met het verstrij ken van de dag uit de finale werden verdrongen. Dat René Warmendam van de Heiloose vereniging de finale in zou gaan,,was na zijn score van 1260 in de voorronden wel duidelijk. Nog 2 Heilooër spelers veroverden een finaleplaats. John de Hoogen en Mar- tijn Buitenhuis gingen als vijftiende en zestiende de finale in en eindigden respectievelijk op een verdiende tiende en twaalfde plaats. Tegen het geweld van de winnaar van vorig jaar, Nico Thienpondt, was ook dit jaar niemand opgewassen. Een 1339 pinfall uit de voorronden bracht hem als tweede na Eric Koning naar de hal ve finale. Ondanks 4 prachige games 228, 215, 201 en 213 (totaal 2196) leek het er even op dat René Warmendam met een score van 231, 277,168 en 231 (totaal 2169) voor een stunt zou gaan zorgen. Maar met een 258 game in de uit drie games bestaande finale besliste Thienpondt het lot van zijn concurren tie en pakte de titel en de wisselbeker voor de tweede keer. In de damesfinale waren alle ogen gericht op de Noordhollandse Ross Greiner. Zij kon dit jaar bij een over winning de wisselbeker voor de derde maal winnen en mee naar huis nemen. Met 9 pins achterstand op Annemiek Altewischer ging zij de finale in. Daar moest ze na een voor haar matige pres tatie (181.6 gemiddeld) de titel laten aan Annemiek (2352) die de wisselbe ker in ontvangst mocht nemen voor Nancy Wesker. Zaterdag 1 november werden de fina les van dit toernooi gespeeld in de eer ste klasse. Hier eindigde als beste Heiloose speler Erik Soepenberg op een verdiende zesde plaats. De strijd om de eerste plaats werd gewonnen door Guus Smit met een totaal pinfall van 2007 over 10 games en een voor sprong van 3 pins op Jochen Nakielski. Bij de dames bleef de titel in huis. Margriet Hoogedijk van Bowlingver Heiloo, die als tweede de finale inging met een achterstand van 52 pins op Bianca Wighman, presteerde het om in de finale de rollen om te draaien en met 28 pins voorsprong de titel te vero veren. HEILOO - Binnenkort start Jeanine Jonker weer met een aantal tuincursus sen. In de week van 10 november be gint in Heiloo de cursus Fruit(bomen) snoeien. In twee theorielessen wordt behandeld waarop u rrto^t Ietten als u goed gevormde fruitgewassen wilt krijgen met een hoge sierwaarde en een goede oogst. Vervolgens wordt de theorie in twee praktijklessen geoefend, in de tui nen van de cursisten zelf. In de cursus wordt ook ingegaan op de keuze van gewassen, zodat zelfs in de kleinste tuin op praktische en decoratieve wijze gebruik gemaakt kan worden van fruit. Een andere cursus op het programma is 'Tuin ontwerpen'. De zes lessen van deze cursus worden gegeven in Limmen. Cursisten maken stap voor stap hun eigen tuinontwerp. Tijd en datum van deze cursus zijn in nader overleg met de groep en de cursuslei der te bepalen. Wie informatie wil over deze tuincur sussen of zich aan wil melden kan bel len met Jeanine Jonker, tel. 072- 5053646. HEILOO - Tijdens de zevende ronde van de interne schaakcompetitie waren de combattanten het in het algemeen zo gloeiend met elkaar eens, dat maar liefst tien van de zestien partijen in remise eindigden. Wijlen damgrootmeester Jannes van der Wal speelde de laatste jaren van zijn leven nog bijna uitsluitend schaak (op meesterniveau overigens), omdat hij de grote remisemarge bij het dam spel beu was. Maar wie de Oppositie opponenten bezig ziet, kan zich afvra gen of hij het wel helemaal bij het rech te eind had. De schakers zouden kunnen overwe gen om te gaan sjoelen of dammen. Uitslagen: Van Etten-Groot remise, Langereis-Bosma remise, Jongkind- Maas remise, Van der Wal-Manni remi se, Van der Werff-Folkertsma remise, Brink-Heeringa 0-1, Kleijn-Kracht remise, Hassing-Ebregt remise, Kerst- Ligthart 1-0, Ranzijn-Koenders remise, Petricevic-De Jager 0-1, Huffnagel- Blom remise, G.van der Brink-Nieuw- meijer l-ö, Tuinstra-Bos 1-0, Lamers- Horninge remise, Kraayenbrink-Van der Veer 1-0. Stand aan kop na zes ronden: 1. Groot (821 pnt), 2. Van Etten (814), 3. Manni (782), 4. Jongkind (744), 5. Langereis (742). HEILOO - Afgelopen zondag was de tweede ronde van de Westfriese jeugd- judocompetitie. Sportvereniging Dojo 't Loo neemt hieraan deel met een team. In de vorige ronde, in september, werd er twee keer gewonnen en een keer nipt verloren. Deze tweede keer stonden er weer drie wedstrijden op het programma. De eer ste tegen het team van Hajime. Deze wedstrijd werd ruim gewonnen met 10- 4. De tweede wedstrijd tegen Kodokan uit Purmerend werd eveneens gewon nen, met 12-4. De derde en laatste wedstrijd ging tegen Yamaguchi uit Noord-Schar- woude. Dit was de ploeg waar vorige keer van verloren werd, deze keer werd er net gewonnen. De stand werd 8-8, maar Dojo had meer judopunten. Het team van Dojo 't Loo bestond uit Wout Wolven, Maik Zagwijn. Pim Schuit, Maik Kareis, Rick Molenaar, Tim 'Zonneveld en Niels Klaver. De laatste drie judooden één gewichtsklasse te hoog (ze waren dus te licht), maar ston den evengoed hun mannetje. Op vrijdag 7 november start Dojo weer met de judo-puntenwedstrijden voor de jeugd. Iedereen is welkom om mee te doen. De wedstrijdjes beginnen om 18.30 uur en duren tot 19.30 uur. De gewone lessen vervallen. Voor info kunt u bellen met 072-5111108. HEILOO - Dinsdag 25 november houdt Oratoriumvereniging Nieuw Le ven haar jaarlijkse uitvoering in de Moeder Gods Kerk aan de Holléweg te Heiloo. Op het programma staan de Messe in Es-dur D 950 van Schubert en het koorwerk Magnificat van John Rutter. Om in het Schubertjaar eer te bewijzen aan de componist die twee eeuwen geleden in 1797 geboren werd in Lichtental bij Wenen, werd gekozen voor de mis in Es-dur, een werk dat ontstond op het einde van het korte leven van Schubert. Hij stierf in 1828. De eerste uitvoering heeft hij niet meer mogen beleven, die vond plaats op 4 oktober 1829. Men noemt deze mis wel zijn eigen requiem. Aan de voor die tijd gewaagde harmonieën waarmee hij experimenteerde kan men afleiden, dat hij een voorloper was van de romantiek met zijn kenmerkende chromatiek. Als tweede deel van het programma is gekozen voor het Magnificat van John Rutter, een eigentijds werk van de Engelse componist, geboren in 1945, die met dit werk voortgaat op de door Schubert in gang gezette vernieuwing ontboezeming van gebed, vreugde en vertrouwen in God over de aanstaande geboorte van Christus. Het geheel wordt begeleid dopr het orkest Philharmonia Amsterdam. Koor en orkest staan onder leiding van Marcel Joosen. De aanvang is 20.00 uur. In Heiloo.zijn kaarten verkrijgbaar bij Bruna, Stationsplein 4 en Bruna 't Loo 29. Telefonisch bestellen kan via 072-5338669 of 5335266. Voor het seizoen 1998 staat Le Roi Da vid van Arthur Honegger op het pro gramma. Wie de uitdaging van dit weik wil aangaan is van harte welkom. Repetitie is op dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur in het Open Huis. I® Oratoriumkoor Nieuw Leven. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnverëniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Elke woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkma.ar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softballclub Double Stars Heiloo, container bij kantine op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. HEILOO - Afgelopen zondag 2 november was de tweede speeldag in de district winter buitentenniscompeti- tie, georganiseerd door de KNLTB afdeling Noord-Holland Noord. TV Heiloo is hierin met vijf teams verte genwoordigd en dat deze dag zeer gun stig is verlopen (met vier overwinnin gen) bewijzen wel de uitslagen. Heiloo Dames 1 - ZAP 1 6-0, Basingerhorn 1 - Heiloo heren 1 4-2, Uitgeest 1 - Heiloo gemengd 1 0-5, Heiloo gemengd 2 - Gieteling 3-2 en Callantsoog - Heiloo gemengd 3 0-5. HEILOO - Afgelopen weekend ging het jeugdorkest van Caecilia op bezoek bij het jeugdsymfonieorkest Jonov in Epe. Het bezoek werd afgesloten met een concert, waarbij de orkesten onder andere gezamenlijk een gedeelte uit 'The Phantom of the opera' ten gehore brachten. In juni kwam Jonov naar Heiloo voor het eerste weekend van de muzikale uitwisseling. Bij het tegenbezoek was er behalve voor muziek ook tijd voor ont spanning. De orkestleden logeerden bij gastgezinnen. Op het slotconcert bracht het jeugdor kest onder leiding van Wim Klaver de Colonel Bogey March (bekend uit de film 'The bridge on the River Kwai'), een Largo, Who wants to live forever, Just a gigolo (I ain't got nobody) en Tequila. Jonov liet van zich horen met Three Welsh melodies, Hungarian dance no. 2 en The hunt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6