Kerkeveiling veilt werkelijk alles X Baarscompetitie vervist Volleybalduel onbeslist L 'SenicAtett UITKIJKPOST - 12 NOVEMBER PAGINA 17 mohA 't jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Snelle tijden voor Limmer IJsclub Themamiddag Financiën, en de oudedag Postduiven- tentoonstelling Louis Roekens toernooi Vogeltentoonstelling 9 x\// P L I T I E Kunstmatig windwak in Eigen Huis Tuin Cursus stemvorming Conquista nieuws Lezing pelgrimsoord Lezing KVG Informatieavond Schiphol SV Vredeburg Handbal Meervogels Activiteiten Limmen Pax Christi zoekt gastgezinnen Workshops wereldmuziek Adressen Limmen 5053009. eremgmgs- Inleveren kopij voor: LIMMEN - Afgelopen zaterdagavond vond alweer de tweede wedstrijd van het seizoen plaats van de Limmer IJs club. Ondanks de vrij stevige wind wer den er toch uitstekende tijden gereali seerd. Nadat in de eerste wedstrijd reeds 47 persoonlijke records waren gereden, steeg het aantal pr's nu zelfs tot 50. De verbeten strijd bij de junioren B tussen Johan Stienstra en Sander Mors verliep voor Johan desastreus. Na twee de valse starts op de 500 meter volgde diskwalificatie voor hem. De uitslag voor degene die drie afstan den reden, respectievelijk 500,1.000 en 3.000 meter, is als volgt: 1. Sander Mors (jun. B) 43.92, 1.28.40 en 4.45.93, 2. Richard Bloedjes (sen.) 43.07, 1.28.78 en 4.54.99, 3. Erik Zomerdijk (jun.A) 44.78,1.30.26 en 5.10.79. De snelste veteraan van de avond was Peter van Stralen die samen met Dick de Haan 's middags nog actief was op de landelijke marathon van Groningen. Kathalijne Oudhoff hield zich knap staande in het mannelijke gezelschap in 47.06, 1.33.72 en 5.08.53. Johan Stien- stra's tijden op de 1.000 en 3.000 meter waren 1.28.67 en 4.48.09. De uitslagen zijn als volgt: 500 en 1.000 meter: Junioren B en C: 1. Jeroen Lute (jun.B) 45.09 en 1.34.42 2. Jurriaan Punt (B) 47.96 en 1.46.00, 3. Thijs Punt (C) 51.49 en 1.43.76, 1. Annemieke Nanne (B) 55.87 en 2.06.06, 2. Nathalie Hollenberg (C) 57.39 en 2.05.26, 3. Annemiek Al (B) 1.01.47 en 2.09.91. Uitslag jongens en meisjes pupillen op 100 en 500 meter: 1. Herman Zomerdijk 13.8 en 57.8, 2. Ma,rk Valkering 13.5 en 66.9, 3. Martijn Punt 13.8 en 65.9. 1. Lotte Kaatee 13.8 en 64.1, 2. Maaike Jonker 14.5 en 64.2, 3. Anne Bruin 13.9 en 67.5. LIMMEN - Donderdag 20 november houdt Oppen Haerd Adviesgroep sa men met de SWOL een themamiddag over financiën en de oude dag. Deze bijeenkomst vindt plaats.-inCultureel Centrum Vredeburg en is gratis bij te wonen. Notaris Winter uit Heiloo, fiscaal jurist Harts van Levob Verzekeringen en makelaar in effecten Abcouwer geven informatie over diverse actuele finan ciële onderwerpen, zoals overhevelen vermogen ouder/kind, schenking en erfrecht en de mogelijkheden tot besparen op belasting en overwaarde eigen woning en pensioen. De themamiddag begint om 14.00 uur met een kopje koffie en is interessant en leerzaam voor zowel particulieren als ondernemers. De middag duurt tot ongeveer 17.00 uur en iedereen is wel kom. LIMMEN - Postduivenvereniging Gou den Wieken houdt een tentoon stelling op zondag 16 november in het duivenlokaal aan de Dampegheestlaan (bij het voetbalveld). De tentoonstel ling is te bezichtigen vanaf 14.00 uur. Keurmeester is T.Thyen uit Castricum. AKERSLOOT - Afgelopen zaterdag deed het team uit Castricum goede zaken op de derde en voorlaatste avond van het Louis Roekens drieban den toernooi door ruimere afstand te nemen van concurrent Alkmaar, dat twee punten inleverde. In het team van Castricum speelde Ge rard Zomer een partij met een moyen ne 1.428 tegen A. Boerhof sr. van het team van Heiloo. Was het team van Akersloot tot op heden aan de laatste plaats gekluisterd, afgelopen zaterdag wonnen zij wat partijen en delen zij samen met Heiloo deze plaats, slechts twee punten minder dan het team van Uitgeest dat op de derde plaats staat. Zaterdag 22 november is de laatste speelavond. AKERSLOOT - In sporthal De Lelie aan de Rembrandtsingel te Akersloot houdt vogelvereniging Pracht en Praal van 14 tot en met 16 november haar vogeltentoonstelling. NaastMe bekende kanaries en parkieten zijn er ook ver schillende tropische volière-vogels te bewonderen. Het bestuur en diverse leden informeren de bezoekers over hun hobby en kunnen beginners op de juiste weg te helpen. Naast de weer groots opgezette tombo la met schitterende prijzen is er tevens een voederstand van de firma Ranzijn aanwezig en op zondagmiddag is er een demonstratie hoe driedimensionale kerstkaarten gemaakt kunnen worden. In de verkoophoek zullen diverse vogels tegen vriendelijke prijzen te koop zijn. De openingstijden zijn vrijdag van 14.00 tot 22.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. iihWiyMi Goed, geld werd geboden voor de vele artikelen die waren ingebracht voor de jaarlijkse Kerkeveiling. Veilingmeester Kees Kroone (tweede van links) is de hamer wel toevertrouwd, (foto Kitty Hoogland LIMMEN - 'Een grandioos succes'. Zo noemt de organisatie de kerkeveiling die afgelopen vrijdag in de Burgprij werd gehouden. En terecht, want de opbrengst van dit spektakel bedroeg maar liefst f 50.845,-. Een bedrag dat werd opgebracht door een goed en vooral ook snel kopend publiek, dat massale belangstelling toonde voor de uitgebreide kavellijst. Alle aangeboden koopwaar ging grif van de hand. Met name voor de paling, kaas, taart en de vele cadeaubonnen was veel belangstelling. Ook de aqua rellen, melkbussen, kaarsen en de fel begeerde feestavonden gingen voor goed geld weg. Met de opbrengst van deze veiling wor den noodzakelijke reparaties aan het kerkgebouw uitgevoerd. Zo moet het leien dak aan de noordzijde vernieuwd worden. Ook het jeugdwerk kan weer een tijdje vooruit. ,,De organisatie heeft in korte tijd heel veel werk ver zet. Daar ben ik ze bijzonder dankbaar voor," aldus pastor Tol van de parochie H. Cornelius. De gedreven veilingmeesters Nico Beentjes, Kees Kroone en Max Nuyens hebben nog een paar dagen de tijd om op adem te komen. Vrijdag 14 novem ber komen zij in St. Pancras opnieuw in actie. 112 li 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op 3 november werd er in een woning aan de Pagenlaan ingebro ken. Een keukenraam werd vernield. Diverse goederen zijn gestolen. Op 4 november vond op de Rijksweg nabij de kruising met de Westerweg een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. De aanrijding ontstond omdat e'en van de bestuurders onvoldoende afstand bewaarde. Er was alleen mate riële schade. Op 5 november is in een restaurant aan de Rijksweg ingebroken. Met behulp van een ladder klommen de daders op de eerste verdieping. Daar werd uit een kantoorruimte een kluis gestolen die vervolgens vanaf het balkon naar bene den werd gegooid. In de kluis bevon den zich diverse bescheiden en een geldbedrag. Op 6 november werd vanaf de Thalia een witte Mercedes bestelbus met het kenteken VJ-PH-68 ontvreemd. In de auto lag een hoeveelheid electrisch en handgereedschap. Gevonden voorwerp: blauwe kinder- want. LIMMEN - Liefhebbers van het be faamde programma weten het al. Zaterdag om 18.00 uur moet je, eventu eel met het bord op schoot, klaar zitten voor een nieuwe aflevering van het programma Eigen Huis Tuin van RTL4. Deze week is er onder andere aandacht voor het 'kunstmatig windwak', dat gecreëerd kan worden met behulp van Aquafit, een ingenieuze pomp, die uw vijver tegen vorst en het daaruit vol gend dierenleed beschermt. Het hoeft niet bij kijken alleen te blij ven. Het gedemonstreerde» apparaat is ook in onze regio te koop, en wel bij Agrarisch Centrum Nuyens B.V. CASTRICUM - Begin dit jaar is door het Kleinkoor Castricum een cursus Stemvorming en toontreffen voor koorzangers georganiseerd. Vanwege het grote succes is besloten opnieuw twee cursussen te geven. De basiscur sus is op 21 oktober gestart en de ver volgcursus start op dinsdagavond 6 januari. In deze cursus van achttien lesuren worden de thema's stemvorming, toon treffen, intonatie en resonans verder uitgediept. Van de deelnemers wordt enige kennis van toonsystemen en muziekschrift verondersteld. Zangers die de basiscursus gevolgd hebben vol doen aan deze eis. Docent is Frans Schouten. De lessen worden gegeven in De Schakel en in de Hervormde Kerk te Castricum, kosten bedragen f 180,-. Voor informatie kunt u bellen met tel. 072-5334341. LIMMEN - Zondag 2 hovember vond de ontknoping plaats van de baarscom petitie van HSV Limmen. In de A- poule was de winnaar al bekend, in de B-poule waren er nog kanshebbers genoeg. Zo kon Piet van der Heijdt met een plaats bij de beste drie het kampioen schap binnen halen, maar stond Jan Kaandorp al wel met drie goede uitsla gen bovenaan. Maarten Zandbergen en Anton Kroon hadden ook een aardige lijst maar leken meer de outsiders. In mindere mate gold dit ook voor Piet Levering. Reeds op de eerste stek tekende zich een strijd af, waarbij juist de voor het klassement kansloze gebroeders Jak en Peter van der Heijdt de kop namen. Routinier Cees Dekker was aanvanke lijk de enige die kon aanhaken. Kam pioen Tinus Veldt had na drie stekken twaalf baarsjes en stond nagenoeg onderaan. Piet van der Heijdt en Jan Kaandorp hadden respectievelijk vijf en zes visjes en zagen hun kampioen saspiraties in de mist verdwijnen. De laatste stek bracht echter grote ver anderingen. Tinus Veldt ving er daar twintig, en pakte zo ook de vierde over winning. In de B-groep wist Peter van der Heijdt zijn voorsprong niet te handhaven en zowel Jim Jak met een stek van twaalf als Anton Kroon met tien op zijn beste stek gingen hem voorbij.Totaal werden er 389 baarzen en 1 pos gevangen. De uitslag: A -1. Tinus Veldt 32 baars, 2. Rob Jak 29 baars, 3. J. Dekker 25 baars. LIMMEN - De kinderwerkgroep gaat zaterdag aan de slag met kralen en stof jes. Kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen van 10.30 tot 12.30 uur sieraden maken. Dus kleed je mooi aan en maak je eigen kettingen en armbanden voor de feest dagen. De intree is f 1,-. De tieners hebben deze zaterdagavond een disco. Verzoeken kunnen aange vraagd worden bij de dj. Bestemd voor tieners van 12 tot 16 jaar en open van 19.00 tot 23.00 uur. De jongeren heb ben Tjoe en Jeroen in huis. Vrijdag avond vanaf 20.30 uur ben je van harte welkom. Intree is f 5,- en de toegang is vanaf 16 jaar. Zaterdagavond is het jon- gerencafé gewoon open van 20.30 uur tot 01.00 uur en zondag van 14.30 tot 17.30 uur. CASTRICUM - Op vrijdag 14 novem ber houdt M. Janson-Schwirtz voor de Volksuniversiteit een lezing over San tiago de Compostela. Na Rome en Je ruzalem was Santiago het derde pel grimsoord van de christelijke wereld. De stad van de apostel Jacobus ligt in Galicië in het noordwesten van Spanje. Deze weg wordt ook nu nog te voet, per fiets, op een ezel of per bus afgelegd. Aan de hand van dia's wordt aandacht besteed aan de geschiedenis van de oud historische pleisterplaatsen langs deze pelgrimsweg. De lezing wordt gehou den in de Schakel, Kefkpad 3 in Castricum. Aanvang is om 20.00 uur, toegangsprijs is f 7,50. LIMMEN - In de volleybal-straten- competitie stond afgelopen week het treffen tussen De Meiden en De Laat bloeiers op het programma. Beide teams waren nog ongeslagen en de uit slag was beslissend voor de koppositie. In de eerste set nam het team van De Meiden snel een voorsprong van 6-1, maar De Laatbloeiers kwamen terug en weerstonden de aanvalskracht van De Meiden met uitstekend verdedi gend werk. Zij behielden de rust en met een goed georganiseerd aanvalsspel vochten zij zich terug naar 6-6. Het sur plus aan volleybalervaring van De Meiden gaf echter in de eerste set de doorslag: 15-9. De tweede set gaf een tegengesteld beeld te zien. Nu waren het De Laat bloeiers die snel een voorsprong namen van 8-1. In een spannende slot fase, waarin beide teams uitstekend spel lieten zien, gaven zij de voorsprong niet meer uit handen. De set eindigde in 15-9 winst voor De Laatbloeiers, zodat deze topper onbeslist was. Zowel De Laatbloeiers als De Meiden hadden geen moeite met hun wedstrijd tegen respectievelijk De Wiekenders en Bartigon. Bartigon was ook kans loos tegen de ZWRVTJS. De Nieuwkomers in deze competitie missen duidelijk nog wat volleybalervaring, maar zullen zeker nog punten halen. Het als altijd volop strijdende School- weg wist een puntje te behalen tegen de ZWRVTJS en tegen de BN AU Stars haalden zij de volle winst. 7 Bier 1 Cola en de Bultiny's deelden ook de punten. The Old-Generation wist ook B - 1. Jim Jak 28'baars, 2. Anton Kroon 26 baars en 1 pos, 3. Peter van der Heijdt 25 baars. Zondag 16 november wordt er gevist om de Herman Lute baarsbokaal. Het viswater is nog niet bekend. Deelname kost vijf gulden, er hoeft niet van te voren te worden aangemeld. Verza melen om 8.00 uur bij café De Uit komst. Zondag 14 december wordt ter gelegenheid van het vijftienjarig be staan van de jeugdvisclub een winter- wedstrijd georganiseerd voor jeugdle den vanaf twaalf jaar, deelnemers aan de all-round competitie en leden van HSV Limmen. Door sponsoring kun nen de jeugdleden gratis deelnemen, overige hengelaars betalen vijf gulden. Opgeven en verdere informatie bij Peter van der Heijdt, 0251-310429. Vrijdag 28 november is de prijsuitrei king van de baars- en witviscompetitie. LIMMEN - Op woensdag 19 november zal mevrouw Roorda-Fabels een lezing houden met als thema 'Als het gehoor je in de steek laat'. Zij zal spreken over de sociale en maatschappelijk proble men en geeft tips over de vele hulpmid delen die er zijn. Introducees zijn op deze avond wel kom, zij betalen f 7,50 intree. Het kof fie- en theegeld bedraagt f 4,-. De lezing begint om 20.00 uur in de Burgerij. LIMMEN - Op 20 november wordt in de Burgerij om 20.00 uur een informa tieavond gehouden over Schiphol. De informatieavond vindt plaats op initia tief van het Limmer gemeentebestuur en wordt georganiseerd voor alle inwo ners van Limmen die met vragen zitten rondom de huidige en toekomstige ont wikkeling van Schiphol. Tijdens de informatieavond zullen ver tegenwoordigers van Schiphol uitleg geven over de effecten van de huidige vliegbewegingen op het grondgebied van Limmen. Ook wordt ingegaan op de plannen voor aangepaste landings procedures en op de gevolgen van de aanleg van de parallelle vijfde baan en het toekomstperspectief vanuit Schip hol gezien. De zaal is open om 19.30 uur. nu zijn wedstrijden in winst om te zet ten, al hadden zij het in de wedstrijd tegen 7 Bier 1 Cola in de tweede set even heel moeilijk. Aan de leiding gaan nu De Meiden met 10 punten gevolgd door De Laatbloei ers, ook met 10 punten maar met een minder saldo. The Old-Generation staat met twee wedstrijden minder ge speeld en 8 punten op de derde plaats. Topper in de volgende serie wedstrij den is ongetwijfeld het treffen tussen De Laatbloeiers en The Old-Ge neration, met als inzet de tweede plaats. De wedstrijden vinden plaats in sport centrum d'Enterij, aanvang 20.00 uur. Nevobo-competitie In de Nevobo-competitie behaalden de dames van Oranje-Wit 2 een knappe 3- 2 overwinning op VC Oudorp 2. In de vijfde en beslissende set wisten zij een 4-8 achterstand in 15-9 winst om te zet ten. 'Heren 2 had geen enkele moeite met WA 3. In minder dan een uur stuurden zij de Alkmaarse heren naar huis. Voor de tweede keer in deze com petitie kon Heren 1 onverrichterzake naar huis, doordat de tegenstander niet volledig was. Het gepromoveerde Dames 1 speelt met wisselend succes. Deze week werd echter verloren van Ardea 4. Bij de recreanten was Oranje-Wit suc cesvol. In twee uitstekend gespeelde wedstrijden werden VIOS en RS'77 verslagen. Op 18 november spelen de beide twee teams van Oranje-Wit weer thuis. De mannen nemen het dan op tegen WA 2 en de dames tegen Reactie 2. LIMMEN - Vrijdag 7 november speel de Vredeburg de zevende ronde van de interne competitie. Het Limmer achttal speelde de tweede bondswedstrijd te gen De Pion uit Wormerveer. G. Haf kamp had een spannende partij die hij pas in de eindfase kon beslissen door te profiteren van een overbelaste dame die een toren moest blijven dekken. Hafkamp won hierdoor een cruciale pion en de partij. E. Stolp liet zijn stukken niet goed samenwerken. Een vijandige konings- aanval met toren en dames was niet te pareren. J. Admiraal blijft succes heb ben met zijn geliefde Franse verdedi ging. Een ongebruikelijke voortzetting van zijn tegenstander na de opening werd na lang nadenken goed beant woord. J. Limmen kan zijn vorm nog niet vin- AKERSLOOT - De Meervogels dames senioren 1 versloegen AHV Kwiek met 28-18. Het nog puntloze Kwiek opende na een serie mislukte schoten van Meervogels in de derde minuut de score. Slechts één minuut stond Kwiek op voorsprong. Nadat Jeanine Geels de eerste van de drie strafworpen stopte, speelde zij Petra Jonker feilloos in de break aan, 5-2. Door snel de bal rond te laten gaan werden er gaten in de Kwiekverde- diging getrokken, waar Wendy Buter gretig indook en de Kwiekgoalie in de bovenhoek verrastte. Arinda Haas broek bepaalde vanaf de cirkel de rust stand, 14-6. Ook na rust liet Meervogels het beste van het spel zien en nam via Judith Hollenberg en Moniek Kerssens in de vijftiende minuut een 20-9 voorsprong. Met een marge van 11 doelpunten werd de wedstrijd uitgespeeld. Onnodige tijdstraffen verhinderde Meervogels deze marge te vergroten. De Heren senioren 1 wonnen van Zaanstreek met 24-21. Zaanstreek bleek voor de rust een tegenstander die men niet moet onderschatten. Een team met vechtlust en een Zaanstreek keeper die het Meervogels moeilijk maakte om te scoren. Toch werd een 7- 1 in de 25ste minuut door onder andere een vrije worp van Theo Krom in 11-10 ruststand. Na rust dicteerde Meervo gels de wedstrijd, Cees Brandjes teken de in de tiende minuut vanaf de cirkel voor 17-11. In deze fase liet Meervogels alles zien wat: een wedstrijd aantrekke lijk maakt. In de eindfase ging Meer vogels iets minder spelen en kon Zaanstreek de eindstand iets aantrek kelijker maken, 24-21. Dames BI zorgde ook dit weekend voor een verrassing. Nu werd de uit wedstrijd tegen Vido, een van de sterk ste tegenstanders in de regio Noord- West, met 11-12 gewonnen. Zondag spelen zij thuis tegen ZV-SEW om 11.45 uur in De Lelie. den in de bondscompetitie, een lastige remise-achtig eindspel van loper tegen paard speelde hij niet goed. H. Ebels speelde een correcte partij. Omdat zijn koningsvleugel volkomen open lag, ruilde hij geroutineerd de beide dames, waarna zijn materiële overwicht een voudig beslist. M. Weigraven, R. Rommel en R. v.d. Storm wonnen ook waardoor de eind stand een riante 6-2 overwinning voor Vredeburg werd. De uitslagen: Groep A: G. Hafkamp-P. Hoek 1-0, E. Stolp-R. van Soest 0-1, J. Admiraal-M. Selie 1-0, J. Limmen-P. Hof 0-1, H. Ebels-J. Visser 1-0, M. Welgraven-E. Kingma 1-0, R. Rommel- P. Pot 1-0, R. v.d Storm-C. Janssen 1-0, B. Stolp-D. Schut remise, G. de Graaf- D. Aafjes 1-0, J. de Graaf-M. Limmen 0- 1, M. Wester-H. Brak 0-1, R. v.d. Heijdt- E. van Duin 1-0, H. Levering-T. Al 0-1, J.Tebbens-N. Pepping 1-0. De Burgerij Zaterdag 15 november vanaf 21.00 uur Prinsenbal. Galerie Amber Tot en met 6 december expositie vap schilderijen van Iwan de Groot, beel den van Ans van Wegdam en sieraden van Walther Carpay. Dusseldorperweg 18 in Limmen, open van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van twee dehands-spullen aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen con tact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251- 314957. REGIO - Zoals ook in dé vier voor gaande winters wil Pax Christi kinder hulp werkgroep Alkmaar weer veertig kinderen uit het nog steeds door hon ger en armoede geteisterde Armenië over laten komen. De kinderen en zul len twee aan twee in gastgezinnen loge ren. Ze zijn in de leeftijd van 6 tot 12 jaar, komen aan op 17 januari en blij ven vier volle weken. De actie heet 'Geef ze warmte' en daarom vraagt Pax Christie gastgezin nen waar er letterlijk en figuurlijk, een plekje is waar ze zich deze periode kun nen warmen. Voor opgave of inlichtingen kunt u bel len met Margreet van Wissen, tel. 072- 5614563 of Truus Huis in 't Veld, tel. 072-5114980. Wie wil helpen de beno digde gelden bij elkaar te brengen, is ook welkom. De werkgroep moet namelijk al het geld om de kinderen over te laten komen en te verzekeren zelf bij elkaar brengen. Dit komt neer op f 1.000,- per kind. Rekeningnum mers zijn Rabobank 3964.72.753, of bankgiro 16377, Pax Christi kinderhulp, Armeense kinderen. ALKMAAR - Iedereen die graag zingt en nieuwsgierig is naar muziek uit andere culturen, is welkom bij twee workshops wereldmuziek bij de We reldmuziekschool. Deze vinden plaats in november, december en januari op de donderdagavond. Iedere workshop bestaat uit vijf lessen door een deskun dige docent. Vanaf 13 november doet Zuhal Gezik de geheimen van de oriëntaalse zang uit de doeken. Cursisten maken kennis met de makam's (toonladders) en de spannende ritmes van de Oosterse muziek. De tweede workshop wordt door Jodi Gilbert gegeven, specialiste in het zingen van muziek uit de Balkanlanden. De workshop begint op 18 december en loopt tot 29 januari door. Om deel te nemen aan deze workshops hoeft u geen noten te kunnen lezen maar enige ervaring met zingen is wel gewenst. De kosten per workshop zijn f 85,-. Het is mogelijk om u op te geven voor één van de twee workshops, of voor de complete serie van tien lessen. Voor informatie en inschrijvingen kunt u terecht bij Wereldmuziekschool (ACKV), Vondelstraat 27, Alkmaar, tel. 072-5404335. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73. tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251 - 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken, van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Be jaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 17