Kees Kroone of 'hoe reizen over de wereld je politieke mening kan beïnvloeden' Hf€ X X L londt '1 jUwutt&i jbie '4 fe Sfe, - Handbal Meervogels P L 1 T 1 E 'SenicAte*t Artiade Klaverjas-drive Pax Christi Doemiddag Plattelandsvrouwen Dorpshart sleept trofee in de wacht Foto-expositie Reigersdaal Eerste Communie Verkiezingsloterij PvdA Uitslag gemeenteraads verkiezingen Geslaagd SV Vredeburg Beleggen in Vredeburg Limmen Creatief Conquista Foto's carnaval POLITIE ^>enic/tte*c UITKIJKPOST - 4 MAART PAGINA 15 tottd t Immeb xk Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: ümmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiioo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) LIMMEN - Hoe de uitslag van de gemeenteraadsverkiezing vandaag ook zal zijn, zeker is dat in de nieuwe raad de markante persoonlijkheid van Kees Kroone zal ontbreken. Na een lidmaat schap van zestien jaar zegt hij de Lim- mer gemeenteraad vaarwel en wordt voorzitter van het VVD-partijbestuur in Limmen. „Ik moet eerlijk zeggen dat het afgelopen week nog door me heen ging toen ik door het dorp fietste om verkiezingsfolders van de VVD rond te brengen: ik moet er niet aan dénken om nog eens vier jaar in de gemeente raad te zitten. Nee hoor, het is mooi geweest, het is tijd voor vers bloed." Wat Kroone betreft betekent afscheid nemen ook echt stoppen en zijn naam staat dan ook niet meer op de VVD- verkiezingslijst. „Ik zie er niks in om nog als lijstduwer onder aan de lijst te gaan staan. Je moet het volk niet voor de gek houden met het idee dat je mis schien toch nog terugkomt. Ik ben geen Heintje Davids." In zestien jaar tijd is er volgens Kroone behoorlijk wat veranderd in de lokale politiek. „De problematiek van zestien jaar geleden is echt niets vergeleken met die van nu. Neem bijvoorbeeld de financiële problemen, die zijn veel complexer geworden. En ook de be trokkenheid van de burgers is veran derd: die zijn veel mondiger gewor den." Toch concludeert Kroone dat, on danks de grotere mondigheid, politiek dikwijls slechts de belangstelling trekt van een beperkte groep mensen. „Zes tien jaar geleden waren het bij de raadsvergaderingen voor een groot deel dezelfde gezichten op dé publieke tribune als nu. Mensen zijn vaak pas geïnteresseerd als iets hen zelf treft. En eerlijk gezegd had ik af en toe ook uit eigen partij-kring weieens wat meer verwacht." Aards paradijs Een verklaring voor de politieke desin teresse op lokaal en landelijk niveau? Volgens de VVD'er 'hebben de mensen gezelliger dingen te doen'. „Maar het is wel jammer en volgens mij ook niet te recht. Nederland is een aards paradijs, veel mensen hebben dat alleen niet door. En ze beseffen niet hoe democra tisch alles hier in feite geregeld is. We klagen allemaal, maar als je vindt dat de zaken niet goed gaan, zou je juist moeten gaan stemmen." Kroone zelf is de politiek met de paple pel ingegoten: zijn vader zat 33 jaar in de Limmer raad voor de KVP. Zijn ei gen keus voor de VVD berust op een warm gevoel voor het liberale gedach- tengoed. „Ik heb me altijd tot de VVD aangetrokken gevoeld. Het idee dat het individu verantwoordelijk is voor zich zelf. Natuurlijk moeten degenen die het zelf niet redden geholpen worden, maar niet op een betuttelende manier. En verder zijn er gewoon bepaalde waarden en normen die gehandhaafd moeten worden, anders wordt het een zootje." Achter alle politieke inspanningen die hij zich de afgelopen zestien jaar heeft getroost, steekt naar zijn zeggen het idee om iets voor Limmen te willen doen. „Je wilt het dorp leefbaar hou den." Toch denkt hij dat hij, als hij naar een andere plaats verhuisd zou zijn, ook wel in de politiek terecht zou zijn gekomen. „Het hangt natuurlijk een beetje af van de grootte van de ge meente, want het moet wel te combine ren zijn met je baan. En als je als een mansfractie het politieke werk een beetje knap wilt doen, moet die gemeente echt niet groter zijn dan tien duizend inwonefs." Bekrompen mentaliteit Kees Kroone combineerde de politiek aanvankelijk met een baan in de bloembollensector ('de agrarische sec tor heeft nog steeds mijn warme be langstelling'), later met zijn werk in de luchtvaartindustrie bij Driessen. Een baan waarvoor hij menig uur in het vliegtuig doorbracht e#n de hele wereld over reist. „Heel vaak nam ik raads stukken mee naar het buitenland. Die las ik dan tussendoor, in het vliegtuig of 's avonds op de hotelkamer. Je hebt altijd wel een uurtje over. En als je dan in een andere omgeving bent, levert dat soms heldere en verfrissende ideeën op, hoor!" Het is zelfs wel eens voorgekomen dat de politieke plicht zo hard riep dat Schiphol in allerijl moest worden inge ruild voor het Limmer raadhuis. „Ze hebben me toen van het vliegveld geplukt omdat mijn stem in de raad over welke supermarkt er in het win kelcentrum aan de Vuurbaak zou ko men, beslissend was. De vergadering werd kunstmatig opgehouden totdat ik gearriveerd was." Het vele reizen voor zijn werk is wel van invloed geweest op de politicus Kees Kroone. Het was voor hem bij voorbeeld een reden om niet het wet houderschap te ambiëren. „Je moet dat werk niet onderschatten. Daar ben je zeven dagen in de week, vierentwintig uur per dag mee bezig. En dat kan nu eenmaal niet als je vaak in het buiten land bent. Je moet er gewoon bij zijn." Globetrotter Kroone verbaasde zich menigmaal over de 'benauwdheid' in het dorp. „Ik kan me herinneren dat er hier werd gepraat over de aanleg van kabeltelevisie. 'Dat hebben we hier niet nodig, want dat kunnen de mensen toch niet verstaan' kon je toen in de raad horen. Ja, het is ongelofelijk, maar die bekrompen mentaliteit was er soms. Om rond Limmen maar een grote schutting te bouwen en je af te sluiten voor de.rest van de wereld." Of die keer dat er een bijdrage werd gevraagd voor het COC. 'Nee, daar geven we niet aan, want homoseksualiteit komt in Limmen tóch niet voor' was toen het antwoord. Ik vind dat nog steeds niet te geloven." Hij kan zich er nog steeds kwaad om maken. 1 'ii>, Mfev m 4 W t m m m I I Ml"1 tf-f' "t Kees Kroone kijkt niet om in wrok. (fotoAndré Drescher) Wanneer hij de herinneringen aan zes tien jaar raadslidmaatschap in vogel vlucht aan zich voorbij laat gaan, noemt hij als groot dieptepunt de verkiezing snederlaag van vier jaar geleden toen de LG de grote meerderheid van de raadszetels behaalde. En hoogtepun ten? „Ik^zou het eigenlijk niet weten. Het kabbelde altijd zo'n beetje voort." Van de vele collega-politici waar hij mee samenwerkte, verdient PvdA- raadslid Will Maréchal volgens hem het predikaat 'leukste politieke collega'. „Ik zat bij de raadsvergaderingen bijna altijd naast haar. We hebben prima samengewerkt. Hoewel we andere poli tieke ideeën hebben, was er altijd res pect." Vervelen zal Kroone zich zeker niet zonder het raadslidmaatschap. „Naast m'n werk en het partijvoorzitterschap ben ik van plan om meer in m'n groent etuin te gaan werken en de kano wat meer van de kant te halen. Verder ben ik gevraagd om voorzitter te worden van de Stichting Museum Bloem bollenteelt. Nee, ik denk dat ik straks geen seconde over heb." Er rest Kroone nog een laatste raads vergadering, waarin hij ook zijn af scheidsspeech zal houden. „Dat wordt gewoon een hele nette toespraak, ik ga niet natrappen. Ik heb nooit getrapt, daar houd ik niet van. Mijn idee is altijd geweest: zeg maar gewoon waar het op staat, maar houd de verstandhouding goed." AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Meervogels wonnen van LHC met 23-22. Er was een minimaal krachtver- schil. Meervogels,. weer vrij van bles sures, moest direct de tegenstander een kleine voorsprong toestaan, 1-3. Doel- vrouw Jeanine Geels heeft iets met strafworpen want juist op kritieke mo menten voorkwam zij tegendoelpun ten. Silvia Langeveld scoorde een hat trick, maar de vechtlust van LHC kwam steeds weer boven en moest tweemaal een kleine voorsprong wor den prijsgegeven. De ruststand was 12- 12. Tot halverwege de tweede helft kreeg Meervogels niet de kans afstand te nemen. Petra Jonker, weer terug van een langdurige blessure, pakte toch haar doelpunten. Wendy Buter, helaas te weinig binnen de lijnen, verraste vanaf de tweedelijn. Met een hattrick van Ellen Zandbergen dacht Meer vogels een veilige marge te hebben. Er volgden spannende slotminuten met uiteindelijk een nipte winst voor Meer vogels en behoud van de derde plaats. Kampioenskandidaat De heren senioren 1 van Meervogels versloegen Lacom met 32-33. De mid denmoter Lacom heeft het de kam pioenskandidaat Meervogels in de beginfase moeilijk gemaakt. De gasten bouwden een voorsprong op en pas in de tiende minuut kwam Meervogels door Theo Krom op voorsprong 6-5. De voorsprong werd langzaam vergroot en pas op het eind van eerste helft ^erd de marge mede door een hattrick van Jacco Kerssens vijf doelpunten, 17-12. Een riante stand om de tweede helft te beginnen en toen Meervogels ook, met vier man wist te scoren werd de zwakte van Lacom duidelijk. William Kerssens omzeilde de hoekverdediging en had vijfmaal succes. De resterende tijd kon Meervogels naar hartelust scoren; 32- 22 werd de eindstand en het ziefer naar uit dat de strijd om het kampioenschap zondag gaat tegen het Utrechtse Fortissimo, dat op de tweede plaats staat. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT ALKMAAR - Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 maart vindt in de Grote Sint Laurenskerk in Alkmaar voor de tweede keer de Artiade plaats. Op deze kunstbeurs tonen ongeveer tachtig kunstenaars en galerieën hun mooiste werken, waaronder schilderijen, aqua rellen, tekeningen, beelden, glas, kera miek en sieraden. Verder is er een gespecialiseerd kunst- restauratiebedrijf aanwezig dat demon straties verzorgd en informatie geeft over restauraties. Wie op zoek is naar lijsten, passe-partouts, verf, kwasten of pottenbakkersmaterialen kan terecht bij diverse leveranciers die op de beurs aanwezig zijn. Ook is er gelegenheid om voor f 2,50 kunstwerken te laten taxeren. Onder de exposanten is ook de absur distische portretschilder Jean Thomas sen, die zegt het allerkleinste olieverf schilderij ter wereld te hebben ge maakt. Tijdens de Artiade krijgt het publiek gelegenheid om voor f 1,- een vraag over het schilderij te beantwoor den, waarmee een fles wijn te winnen is. De opbrengst komt ten goede aan de restauratie van de graftombe van Graaf Floris de vijfde in de Grote kerk. De Artiade is op vrijdag geopend tus sen 19.00 en 22.00 uur en op zaterdag en zondag tussen 11.00 en 17.00 uur. LIMMEN - Op vrijdag 6 maart zal in de Pax Christischool aan de Hogeweg 55, de jaarlijkse klaverjas-drive gehou den worden. Er worden drie rondes gespeeld en er zijn vele mooie prijzen te winnen. Tevens zal er een verloting plaatsvinden, eveneens met mooie prij zen. De opbrengst van de avond komt ten goede aan de leerlingen van de Pax Christischool school. Inschrijving a f 3,50 in de zaal. Aanvang van de drive is om 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. AKERSLOOT - Op 23 februari vond op de kruising van de Geesterweg met de Meerweg een aanrijding plaats. De bestuurder van een bestelauto stond stil om vanaf de Geesterweg de Meer weg in te rijden. Een bestuurder van een achteropkomende personenauto kon niet tijdig remmen en trachtte een aanrijding te voorkomen. Daarvoor week hij uit naar rechts en kwam in de berm terecht. Vervolgens botste hij tegen de stilstaande auto aan en kwam in de berm tot stilstand. Hierna reed de bestuurder met een lekke band weg. De auto werd later op de Julianaweg teruggevonden. Het onderzoek is gaan de. Op de Geesterweg remde de bestuur der van een vrachtwagen plotseling af nadat hij een bedrijfsauto had inge haald. De bestuurder van deze bedrijfs auto kon niet tijdig remmen en een aanrijding was het gevolg. De schade was alleen materieel. Op 25 februari werd in een bedrijfs pand aan de Molenlei ingebroken. Toegang werd verschaft door een pa neel van de toegangsdeur te forceren. Hierna werden de overheaddeuren geopend. Vervolgens werd met behulp van vermoedeljk een aanhangwagen bouwmateriaal ontvreemd. Op 2 maart onstond er omstreeks 8.00 uur op de Rijksweg A9 bij Akersloot een aanrijding. Een man uit Uitgeest reed op de afrit vanuit Akersloot in de richting van de A9. In de bocht kwam hij in de berm terecht, begon te slippen en schoot via de berm de rijbaan van de A9 op. Een aanrijding met twee perso nenauto's was niet meer te voorkomen. Daarbij liep een bestuurster van een achteropkomende auto inwendig letsel op en moest vervoerd worden naar het ziekenhuis. Alle drie de auto's liepen zware schade op. Gevonden voorwerp: een bromfiets sleutel met slot, sleutel aan hanger. Gemeentehuis Limmen Tot en met 6 maart expositie 'Emoties in pastels' met werk van Lonia Rasink en Marjolein Grimbergen-Hoedjes. Geopend op werkdagen. De Burgerij Zaterdag 7 maart om 14.30 en 20.00 uur en 14 maart om 20.00 uur komedie 'California Suite' door toneelvereni ging De Limmer Plankeniers. Kaarten a f 10,- op tel. 072-5052726 en 5053257. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Galerie NU Tot en met 28 maart expositie van schil derijen van Ineke en Watze Watzema, bronzen beelden van Sjoukje Ultzen en schilderijen van Dick van Belle. Geopend van donderdag tot en met zondag tussen 13.00 en 17.00 uur, op donderdag tot 21.00 uur. N. vd Veenstraat 48 in Castricum. LIMMEN - Maandag 9 maart geeft Roelie Heikens uit Akersloot bij de Plattelandsvrouwen instructie over appliceren met de strijkbout. Assisten tie hierbij krijgt zij van G. Henselmans, R. Bult en B. Zijderveld. Deelnemers moeten zelf een schaar, T- shirt, blouse of kussenovertrekje (nieu we artikelen eerst uitwassen) eb even tueel met motiefjes om uit te knippen meenemen. Eigen bijdrage voor mate riaalkosten is f 2,50, introducées beta len f 5,-. LIMMEN - Afgelopen zaterdag ont ving de Stichting Dorpshart Limmen uit handen van prins Claus een trofee vanuit het project 'Kern met Pit'. Lim men is daarmee één van de tien win naars in deze wedstrijd, die een initia tief is van de Koninklijke Nederlandse Heidemaatschappij die daarmee een bijdrage wil leveren aan de kwaliteit van de leefomgeving. De Stichting Dorpshart Limmen deed mee met de verbouwing en aanpassing van het.Parpchiehuis, het oude hart van Limmen, tot nieuw dorpshuis met jon gerencentrum (De Burgerij en Con- quista). In haar rapport prijst de jury de inzet en durf van de Limmer bevolking. 'Aan de aankoop door dè Stichting Dorps hart Limmen en de verbouwing van het dorpshuis waren grote financiële risi co's verbonden, waar de bevolking haar nek voor heeft moeten uitsteken. De inwoners van Limmen blijken dat ech ter niet als obstakel, maar als uitdaging te beschouwen en daarvoor verdienen zij lof,' aldus het juryrapport. LIMMEN - Van 5 tot en met 31 maart is er in het gemeentehuis van Limmen een foto-expositie van Reigersdaal. Reigersdaal, de Heerhugowaardse in stelling voor zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap, bestond onlangs twintig jaar. Ter gelegenheid daarvan is een foto expositie gemaakt. Twee medewerkers van Reigersdaal, Niek Schouten en Mare Pol, maaken een schitterende serie portretten van cliënten van Rei gersdaal. Via hun portretten kan de bezoeker van de expositie als het ware kennis maken met de geportretteerden. Zij laten zich echt zien, laten de bezoe ker zien wie ze zijn. Zij laten u als het ware van buiten naar binnen kijken. De expositie bestaat uit zo'n dertig foto's. Sommige staan op zichzelf, ande re vormen een serie. De expositie is inmiddels diverse malen in de regio te zien geweëst. In Limmen komt er een eind aan deze toernee. Na 31 maart krijgen de foto's een definitieve plek op de muren van het activiteitencen trum van Reigersdaal. LIMMEN - De voorbereidingen voor de Eerste Heilige Communie zijn weer gestart. De uitnodigingen voor de informatie-avonden zijn via de scholen verspreid. Kinderen die niet in Limmen naar school gaan, maar die toch mee willen doen, evenals hun ouders kun nen contact opnemen met Ria Nijman, tel. 072-5052176. LIMMEN - In de verkiezingsloterij van de PvdA Limmen zijn de kaarten met de volgende nummers winnaar gewor den: 498,710,783,826,1113,1694,2007. Als een van deze nummers op uw kaart staat afgedrukt, dan kunt u contact opnemen met Joke Mooy, tel. 072- 5052861 of Hans Min, tel. 5051964 om een bos rode rozen in ontvangst te nemen. LIMMEN - Vanavond wordt vanaf 20.15 uur in de raadzaal van het ge meentehuis een inloopavond gehouden voor belangstellenden. Hier wordt ook de uitslag van de gemeenteraadsverkie zingen bekendgemaakt. AKERSLOOT - Plaatsgenoot Ron Out studeerde onlangs af aan de Universiteit van Amsterdam in de scheikunde op de capillaire zone elek- troforese-Massaspectrometrie van Di- peptiden. LIMMEN - Vrijdag 27 februari speelde Vredeburg ronde negentien van de interne competitie. E. Stolp en J. Ad miraal namen enige afstand van een groep belagers door te winnen van res pectievelijk H. Ebels en G. de Graaf. Ebels leek met een stuk meer voordeel te hebben, doch Stolp zette op zijn be kende rustige wijze een gevaarlijke aanval op tegen de koningsvleugel van Ebels.Toen Ebels verzuimde om op tijd zijn stukwinst terug te geven belandde hij in een niet te pareren matnet. De Graaf had met agressief spel een paard geofferd en hiermee Admiraal in grote problemen gebracht. In een zwak ontwikkelde stand kon Admiraal slechts met verdedigende zetten direct verlies voorkomen. Na drie uur scha ken ruilde De Graaf onterecht zijn twee aanvallende torens tegen een ver dedigende dame, waarna een eindspel ontstond dat Admiraal tegen de eerde re verhouding in tot winst bracht. Donderdag 26 februari verloor het Vredeburg achttal met 5,5-2,5 de be langrijke bondswedstrijd tegen Pur- merend. Hiermee heeft het sterke Purmerend de leiding in poule 3fc met één punt verschil overgenomen van Vredeburg. Vredeburg blijft met nog een lichter programma dan Purmerend kampioenskansen behouden. De uitsla gen: Groep-A: E. Stolp-H. Ebels 1-0, G. De Graaf-J. Admiraal 0-1, R. Rommel- J. Limmen 0-1, D. Schut-R. vd Storm 1- 0, M. Limmen-G. Hafkamp 0-1, H. Brak-J. Tebbens 1-0, M. Welgraven-B. Stolp remise, H. Levering-P. vd Heijdt remise, D. Aafjes-V. Deen 0-1, K. Aafjes-E. van Duin 1-0, N. Pepping- T. AIO-L Groep-B: Jeroen Duin-Paul Mooij 1-0, Robert Termes-Duncan Keijzer 1-0, Maarten Kos-Koen Kramer 1-0, Cees Pepping-Kevin Keijzer 0-1, Mark Beentjes-Barry Blekemolen 0-l,Tjeerd Blom-Niels Admiraal 0-1, Jan Val- kering-Mary Hoogeboom 0-1, Pandora van Rees-Helen Termes 1-0, Eveline Beentjes-Jarno Stuifbergen 0-1. LIMMEN - De Stichting Vrienden van Vredeburg houdt op vrijdag 13 maart een thema-avond over het beleggen. Gastspreker is M. Scholten, directeur van een aan de beurs genoteerd hoek- mansbedrijf. Via een beursspel kunnen de aanwezi gen het geleerde in praktijk brengen. Iedere deelnemer zet f 10,- in en krijgt daarna een half uur de tijd om in over leg met anderen een definitieve porte feuille in te dienen. De uitslag is op 3 juli. De winnaar krijgt f 1.000,-, ook de nummers twee en drie krijgen een prijs. Er is zelfs een poedel- prijs. De beleggingsavond begint om 19.30 uur. Alleen de vrienden van Vredeburg hebben toegang, maar ook zij die op die avond besluiten lid te worden zijn van harte welkom. U kunt zich ook telefo nisch aanmelden als lid bij F. Arends- Kattenbeld, 072-5051774. LIMMEN - Komend weekend wordt Limmen Creatief gehouden in cultu reel centrum Vredeburg aan de Dus- seldorperweg 64. Limmen Creatief is een weekend-tentoonstelling van cre atieve uitingen van Limmers. De tentoongestelde voorwerpen lopen uitefcn van olieverfschilderijen, aqua rellen, beelden, fotografie, houtbewer king, kinderkleding, poppen, keramiek, droogbloemen, suikerwerken, zijde- bloemen, kaarten, sieraden tot nog veel meer. De expositie komt tot stand dankzij de medewerking van vrijwilli gers. De expositie is op beide dagen open van 11.00 tot 17.00 uur, de toegang is gratis. De activiteiten in Vredeburg, die gewoonlijk op vrijdag, zaterdag en zon dag gehouden worden, gaan dit week einde niet door. LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista heeft een verrassing voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar. Zij hoe ven niet aan het werk, maar kunnen rustig onderuitgezakt kijken naar een film op groot scherm. Zaterdag 7 maart is Conquista open van 10.30 tot 12.30 uur, entree is f 1,-. De tieners kunnen terecht op 7 maart van 19.00 tot 23.00 uur. Die avond is er weer een swingende disco voor tieners tussen de 12 en 16 jaar oud. De entree is vrij. De jongeren vanaf 16 jaar kunnen na tuurlijk ook altijd naar Conquista ko men op vrijdag en zaterdag van 20.30 uur tot 1.00 uur. De entree i$ vrij. Op zondag is er weer een familiedag met activiteiten voor jong en oud. Conquis ta is dan open van 13.30 tot 17.30 uur. De entree is vrij. Over twee weken houdt Conquista met alle werkgroepen samen .een play- back/karaokeshow. Er zijn drie catego rieën: playbacken voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar, voor iedereen boven de 12 jaar en karaoke voor iedereen boven de 12 jaar. Inschrijfformulieren vind je in Conquista en worden ook bezorgd op de basisscholen. LIMMEN - De foto's die gemaakt zijn tijdens het boerenkielenbal, het groot gekostumeerde bal en de carnavalsop tocht, zijn nog tot en met zaterdag na te bestellen. De foto's zijn te zien in de etalage aan de Vuurbaak 5. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op woensdag 25 februari werd op de Schoolweg een personen auto vernield. Twee banden werden lekgestoken. Op 28 februari werd er in een woning aan de Gele Prins getracht in te breken. De achterdeur van de woning werd geforceerd. Bij het bureau werden als verloren opgegeven een zilverkleurig dameshor loge, een goudkleurig horloge en een Volvo autosleutel. Gevonden werden vorige week drie sleutels aan een label en een kinderfietsje. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw. Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosëdienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiioo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tele foon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis kunt u indienen bij de In dicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiioo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15