Eensgezindheid speelt bij filmpremière lj Leestrofee uitgereikt Foto-expo Hallemhuis Zonneveld Optiek voortaan RVO opticien m Zang en dans besluiten vastenactie 1 IjM (lëilêo 0 lid Cl p i <3 r Cl 0 tl ^3 jf)igezonden brieven eschermin Ma PAGINA 8 UITKIJKPOST - 11 MAART Spreekuur belastingdienst Excursie naar Hoorn Dansmiddag Thuis-fit Boeken- en platenmarkt A Tafeltennis Rozing iV. Zwemdiploma's Gelijkspel voor De Spetters Donateursconcert gemengd koor Crescendo SV De Vrijheid HSV Jeugdtennis Golf- en Countryclub Sans Atout Concert Alkmaars Symfonie Orkest Oppasservice in restaurant Acties bij Intratuin Spanning in handbalcompetitie Jiu-jitsu bij Dojo 't Loo HEILOO - Afgelopen donderdag avond speelde de jubilerende muziek vereniging Eensgezindheid uit Heiloo enkele karakteristieke werken voor fanfare-orkest tijdens de première van de Engelse film 'Brassed Off' in theater Provadja te Alkmaar. \ls tegenprestatie was er speciaal voor ue leden van Eensgezindheid een be sloten voorstelling georganiseerd waar in deze film werd gedraaid. De film 'Brassed Off vertelt het verhaal van een ex-mijnwerker met maar één pas sie: het dirigeren van de locale brass band (fanfare-orkest) en één droom: in de finale komen van het nationale fan farekampioenschap. Helaas zijn de meeste orkestleden niet zo gedreven (I'm brassed off betekent 'ik ben het zat'). Zij worden vooral in beslag geno men door persoonlijke (liefdesproble men en de sluiting van de mijnen die in de lucht hangt. De dirigent zet toch door en na allerlei drama's en verwik kelingen lijkt het leven voor de orkest leden een positieve wending te nemen. Onder leiding van dirigent Henk van Veldhuizen werd goed gespeeld. Voor de leden van Eensgezindheid was de film een feest der herkenning. Kenmerkend waren de parallellen met de film en het bestaan van een bepaald type muzikant. Zo is er in de film bij voorbeeld een trombonist wiens instru ment steeds uit elkaar valt en de eup- honium-speler die zich altijd ergert aan het publiek dat zijn instrument hard nekkig trompet blijft noemen. Of de scène waarin een beeldschone bugel speelster zich aanmeldt als lid en twee mannelijke leden prompt hun lidmaat schap vergeten op te zeggen. Eensgezindheid was na het kijken van deze film onder de indruk van de muziek, van de tragedie van de sluiting van de mijn en vooral van de karakte ristieke gebeurtenissen binnen het fan fare-orkest. Donderdag 12 maart De Duif, Mariënstein 180, tussen 8.30 en 16.30 uur. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/in vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Elke woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softballclub Double Stars Heiloo, container bij kantine op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan. Het Maalwater 1. De prijswinnaars van het leesfeest bijeen. HEILOO - Tim Sombroek (10 jaar) uit Heiloo heeft de Libris-Léestrofee ge wonnen. Afgelopen zaterdag kreeg hij zijn prijs, een supergrote wedstrijdbe ker en f 100,- om aan boeken te beste den. uitgereikt bij Libris-boekhandel Deutekom. Hij was diegene die samen met nog vijftien anderen de Leespuzzel goed oploste. Door loting werd hij de winnaar. Uit de overige goede oplossingen wer den nog eens drie winnaars beloond. Matthijs Keuning, Margot Croes en Johan Zandbergen kregen ieder een Libris-Leestientje om een boek uit te zoeken. Op zondag 29 maart is de lan delijke Libris finale. Uit elke provincie wordt dan de allerbeste uitgenodigd mee te doen. De winnaar krijgt een vlucht in een luchtballon. Er waren ook drie klassen die geza menlijk hun formulieren inleverden bij Deutekom. De extra groepsprijs, een dagje naar Madurodam, wordt onder alle groepsinzendingen verloot. HEILOO - Medewerkers van de belas tingdienst houden op maandag 17 en dinsdag 18 maart spreekuur in het Tref punt, van 13.00 tot 16.00 uur. Zij kun nen helpen bij het invullen van de be lastingaangifte. Wie hulp wil, moet van tevoren wel een afspraak maken (072- 5271108). Verder is het belangrijk dat u het sofi- nummer meeneemt, evenals jaaropga ven loon, pensioen en uitkeringen. Ook stukken die opgevoerd kunnen worden als aftrekpost (nota's van artsen, be taalde rentes) kunt u meenemen. Het spreekuur is alleen bedoeld voor diegenen die niet in staat zijn zelf naar de belastingdienst te gaan. U kunt ook telefonisch informatie krijgen bij de gratis belastingtelefoon, 06-0543. HEILOO - Op dindag 24 maart gaat de Culturele Comissie op excursie naar Hoorn. Op het programma staat een stadswandeling met een bezoek aan het Museum van de Twintigste Eeuw en 3an het Westfries museum. Vertrek is om 9.14 uur vanaf NS station Heiloo en het programma duurt tot 16.00 uur. Prijs voor de excursie is f 12,50 (exclusief treinreis en lunch). U kunt zich opgeven bij B. Dekker, tel. 072-5333284. HEILOO - Op 15 maart is er weer een dansmiddag in het Trefpunt. Het eigen dansorkest, vier man sterk en onder lei ding van Jaap de Haas, zorgt weer voor een prima sfeer. Iedereen van 50 jaar en ouder is wel kom van 14.00 uur tot 17.00 uur voor een dansje, drankje of hapje. Ook is er gelegenheid om te kaarten, te sjoelen en te biljaten. Entree is gratis. HEILOO - Op donderdag 26 maart kunnen 55-plussers van 14.00 tot 15.30 uur in het Trefpunt deelnemen aan het bewegingsprogramma 'Thuis-Fit' on der deskundige begeleiding van Trees Werring. De deelname is gratis. Thuis-Fit is een bewegingsprogramma voor mensen die thuis aan beweging willen gaan doen. De oefeningen zijn makkelijk uit te voeren en kosten wei nig tijd. Dit programma is geschikt voor mensen die niet deelnemen aan sport activiteiten buiten de deur en toch meer willen bewegen. Maar ook dege nen die wel deelnemen aan sportieve activiteiten, kan zijn conditie verder verbeteren. Informatie en opgave bij Aktief, Trefpunt voor 55+, Abraham du Bois-hof 2, tel. 072-5331297. HEILOO - Op zaterdag 14 maart van 10.00 tot 16.00 uur wachten in Het Hoekstuk weer vier kramen vol twee dehands boeken en platen op een nieu we eigenaar. De prijzen zijn f 1,- en f 2,50 voor de boeken en f 1,- voor de platen. De Stichting Ouderenwerk Heiloo zamelt boeken en platen in die u niet meer leest, maar ook niet wilt weggooi en. Wie oude boeken en platen kwijt wil, kan op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur bellen naar tel. 072-5331297. De fotografen bij hun expositie in het Hallemhuis. EGMOND - In het Hallemhuis aan de Herenweg in Egmond-Binnen hangt momenteel werk van vijf gedreven fotografen. Het werk is zeer uiteenlo pend, van natuur- tot portretfoto's. Gerda Valkering fotografeert voorna melijk kinderen, het liefst in een straal van honderd meter om het huis. Henk Honhof won ooit een reis naar Parijs met een foto van zijn dochtertje op het strand. Sinds die tijd is hij meer en meer •bezig met fotografie, vooral in de natuur. Hij werkt op dia. Jos Glorie fotografeert voornamelijk in de natuur. Vooral de Veluwe en het duinlandschap hebben zijn voorkeur. Hij trekt er dan 's ochtends vroeg op uit om te proberen groot en klein wild te fotograferen. Ook is hij veel te vinden in dierenparken. Cor Oorthuijsen maakt vorig jaar een reis door India en de tentoongestelde foto's maakt hij in Calcutta, vooral in de krottenwijken. Door de geportret- teerden te isoleren uit hun omgeving wil de fotograaf laten zien dat mensen, ook als ze in kommervolle omstandig heden leven, niet hun'waardigheid hoe ven te verliezen. Ab Baart heeft van zijn passie voor de fotografie zijn beroep gemaakt. Hij maakt veel portretten, maar doet ook technische fotografie en maakt dan het liefst foto's die opvallen. De openingstijden van de expositie zijn op zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. De expositie is te zien tot half april. HEILOO - De eerste helft van de voór- jaarscompetitie zit er weer op en er is dus kennis gemaakt met alle tegenstan ders. Na vijf duels staat het tweede team er het beste voor. Afgelopen vrij dag werd Topspin '83 met een 6-4 nederlaag weer terug naar Koedijk ge stuurd. Na een comfortabele voorsprong van 3- 0 werd het toch nog even spannend, doordat Jack de Geus niet kon wennen aan het verdedigende spel van de tegenstander en daardoor slechts één van zijn drie partijen winnend kon af sluiten. Maar Raymond van Dommelen stelde de overwinning veilig door met zijn spel gewoon door die verdediging heen te slaan en daardoor twee van zijn drie partijen te winnen. Dit tweede team staat nu comfortabel bovenaan in de vierde klasse. Het onderlinge duel tussen het derde en het vierde team is in het voordeel van het derde geëindigd. Mede door drie overwinningen van Jan Heerkens en het ontbreken van routinier Peter Mul bij het vierde moest dit team een 7-3 nederlaag verwerken. Ook aan voerder Ineke Buysman, die bij inval beurten in hogere teams Uitstekend presteert, kon met slechts één overwin ning deze nederlaag van haar eigen team niet voorkomen. Ondanks deze overwinning van het derde moeten zij nog steeds oppassen om niet te degra deren uit de vijfde klasse. HEILOO - Donderdag 5 maart is er weer door kinderen, die zwemles heb ben genoten in 't Vennewater, afge zwommen. De geslaagden voor het A- diploma zijn Guus Jops, Jeffrey Duin- venvoorde, Bas de Jong, Debbie Win- nips, Anoek Kareis, Aram Ghafor, Hoda Farzar Yar, Emiel v. Wielink, Nina Schoonhoven, Suzanne Breed, Martijn Slok en Robin Hoogeveen. De geslaagden voor het B-diploma zijn Renate Zomerdijk, Bianca Mooy, Collin Min, Steef Valkering, Rian Stuifbergen, Marit Sprenkeling, Brenda Snoeyen, Mandy Bijwaard, Matthijs Kaptein, Robin Veldt, Ilse Houtenbos, Nadia Keyzer, Dinja v. Schooten, Renate Kramers, Rik Bilars, Tara Ghafor, Fleur Kools en Diana Ver meulen. HEILOO - Afgelopen zaterdag moes ten de waterpolo-spelers van De Spet ters het opnemen tegen DWT uit Haarlem. De Spetters waren licht gehandicapt door twee zieke spelers. M. Warmenhoven en D. Hoebe waren niet van de partij. De Spetters begonnen met een goede opbouw. Vroeg in de wedstrijd viel het eerste doelpunt door Hans Peter van Wilsem. Door een man minder in de gelederen van De Spetters werd het 1- 1. Door een prachtige combinatie tus sen Martijn Favot en Walter Sterken- burg werd het 1-2. DWT kwam nog in dit speldeel terug tot 2-2. Het spel ging vanaf dat moment erg moeiza'am en er werd in het tweede speldeel niet meer gescoord. In het derde partje gingen De Spetters een ander spel spelen, wat ze beter niet hadden kunnen doen. Het werd direct .4-2 voor DWT, waarna Walter Sterken- burg antwoordde met 4-3. De aanslui ting was er heel even, maar DWT liep uit tot 7-3. Walter Sterkenburg zorgde ervoor dat De Spetters het vierde par tje met 7-4 begonnen. De wedstrijd kreeg een drastische wen ding doordat een speler van DWT voor de duur van de wedstrijd werd uitgeslo ten. De Spetters speelden vanaf dat moment met een man meer. Door doel punten van Bosschaart, Van Hove, Van Wilsem en Brouwer kwamen De Spet ters op 8-8. In de laatste achttien secon den wisten De Spetters niet meer te scoren. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking heb ben op een onderwerp dat in de Uitkijkpost is gepubliceerd. De redactie behoudt zich het recht voor bijdragen in te korten of te weigeren. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie adres: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (vermissingen). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Vermist Zwart gec. kater met witte snuit, bef en sokjes, kale buik, 3 jr, Molenweg, Lim- men. Lapjespoes met veel wit, rode vlek op linkerhak en linkerknie, 5 jr, Kromme- dijk Egmond aan den Hoef, maar weg geraakt op de Westerweg Rechte Hondsbosschelaan, Heiloo. Rood poesje met witte bef en sokjes, 6 maanden, Westerweg Schuine Honds bosschelaan, Heilop. Lapjespoes, 5 fhnd, wit befje, witte pootjes en wit vl$^je bij oog, De Boog, Heiloo. Rode gec. kater met witte bef en witte voetjes, 3 jr, De Waard, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Witte kater, jong volwassen, ongecas- treerd, Nic. Beetsweg, Heiloo. Kip en haan, Het Zandstuk, Heiloo. EGMOND - In het Wapen van Eg mond-Binnen houdt het gemengd koor Crescendo op zaterdag 14 maart een donateursconcert. De aanvang is om 20.15 uur. Aan deze avond werken ook mee The Singing Suspenders, een close harmony-groep. Het koor brengt een zeer gevarieerd programma ten gehore voor jong en oud. De pianobegeleiding is van Ma- riëlle Tromp-Zentveld. HEILOO - De schietsportkampioen schappen op de 25 meter afstand voor pistool en revolver (meesterkaart licht en zwaar) voor district VI zijn ook dit jaar weer bij Schietsportvereniging De Vrijheid Heiloo geschoten. Bij de 130 deelnemers konden de schutters van SV De Vrijheid goede plaatsen bereiken. Met als beste resul taat een tweede plaats in de MKL-dis- cipline bij de korpswedstrijden. De individuele resultaten waren als volgt. Meesterkaart licht: J. Lamers 367 pnt, J. Vasbinder 366 (eerste plaats in de C-klasse), S. Pickering 364, B. Hoek- meijer 365, B. Kuikens 356, P. Schuijt 344 (eerste plaats in de D-klasse), R. Engelhard 344, M. ten Boer 342, M. Wessel 342, J. Vijzelaar 327, C. Ve- rschure 320. Meesterkaart zwaar: P. Haagen 330 pnt, F. Legdeur 299, R. de Heer 259, T. Schagen 240. De hoogste overall scores kwamen bij MKZ van R. den Otter van DSV Marine Den Helder met 379 pnt, en bij MKL van J. Schuurman van SV De Vrijheid Diemen met 383 pnt. HEILOO - Ook dit jaar organiseert HSV tennis weer introductielessen. Deze lessen zijn bedoeld voor kinderen die nog niet getennist hebben en het toch graag eens zouden proberen. De lessen vinden plaats op vrijdag 20 maart van 17.00 tot 18.00 uur in tennis- hal de Dors, en op woensdag 1 april van 16.00 tot 17.00 uur en zaterdag 11 en 18 april van 9.00 tot 10.00 uur op tenni spark HSV aan de Bayershoffweg 45. De trainingen staan onder leiding van de HSV-trainer. Voor vragen kunt u bellen met de jeugdvoorzitter, tel. 072- 5335621. Een klucht in het Heilooërbos Afgelopen woensdag was het weer eens zover: we mochten stemmen. Voor de padden in het Heilooërbos had dit onverwachte consequenties. Want hoe wel zij zich 's avonds op de Kuillaan normaliter beschermd weten door een neergelaten slagboom die gemotori seerd verkeer tegenhoudt, werd van hogerhand bepaald, dat deze boom deze avond geopend moest blijven. Dit in verband met het stemlokaal, dat in het ijsbaangebouwtje was ingericht. Kennelijk verwachtten de voor een raadszetel genomineerden al hun heil van gemotoriseerd publiek, dat dan via de Westerweg naar het ijsbaangebouw tje zou rijden en daar, na zich een par keerplaats in de berm te hebben ver schaft - andere parkeerruimte is er immers niet -, de felbegeerde stem zou achterlaten. De genomineerden vreesden voorts burgerlijke ongehoorzaamheid van de zijde van de Paddenwerkgroep. Som mige bemensingsleden van het ijsbaan gebouwtje waren uitgerust met een sleutel van de slagboom. Ook kwam zeer toevallig de politie langs. De Hei- looër democratie was in acuut gevaar! De democratie is ons hoogste goed, laat daarover geen misverstand bestaan. Stemmen moet dus altijd voor de stem gerechtigden optimaal mogelijk zijn. Daarvoor is het echter niet per se nodig met de auto te gaan.- En als men dat dan richting ijsbaan met alle geweld toch wél wil doen of niet anders kan, dan kan men die auto ook wel langs de Kennemerstraatweg parkeren en de laatste honderd meter de Kuillaan op lopen. Vast staat dat de geopende boom onze locale democratie niet heeft kunnen redden: de opkomst was laag. Nee, daarvoor zijn andere dingen nodig. De burger en zijn wensen serieus nemen, bijvoorbeeld. Daarvan getuigde de klucht in het Heilooërbos nu net niet! Nico Bakker Heiloo HEILOO - De Golf- en Countryclub Heiloo speelde op 1 maart voor de win tercompetitie. Bij de hoge handicap legde Maarten de Boer beslag op de eerste plaats met 20 punten. Als eerste bij de lage handicap werd Hans Bruin genoteerd met 23 punten. De eerstvol gende wedstrijd op Purmerend is gepland op 19 april. De starttijd is 12.00 HEILOO - De uitslag van afgelopen maandag. A-lijn: 1. De Lange-Schouten 61,7, 2. Fam. v. Kleef 55,8. B-lijn: 1. V. Toornburg-De Vries 64,2, 2. Ds. v.d. Linden-V.Twuyver 57,5. C-lijn: 1. Ds. de Klerk-Visscher 58,3, 2. Ds. Bolweg-V. Steeg 54,2. F-lijn: 1. Ds. Hutten- Wijnbeek 63,5, 2. Ds. Visser-Urk 59,4. E-lijn: 1. en 2. Boelhouwer-Huting 56,7 en Hansen-De Jong 56,7. D-lijn: 1. Mw. Nieuwboer-Neefjes 62,5, 2. Fam. v.d. Vlies 59,9. ALKMAAR - Op zaterdag 14 maart geeft het Alkmaars Symfonie Orkest haar jaarlijkse uitvoering in cultureel centrum De Vest te Alkmaar. Dirigent is Albert van Eeghen. Op het programma staan werken van Antonio Vivaldi en Charles Gounod. Aanvang concert is om 20.15 uur en de toegangsprijs is f 15,- (65+ en CJP f 12,50). Kaarten zijn verkrijgbaar bij muziekhandel Spanjaard en op 14 maart vanaf 19.00 uur in De Vest. Het Alkmaars Symfonie Orkest is ove rigens nog op zoek naar gevorderde strijkers. Inlichtingen: Irene van Velzen, tel. 072-5600117. EGMOND - Het in oktober geopende Creighton's Restaurant te Egmond aan den Hoef biedt nu een extra service voor haar gasten. Ouders die geen oppas hebben kunnen vinden, maar wel gezellig en ontspannen uit eten willen gaan, kunnen de kinderen gewoon meenemen naar het restaurant. Die worden door een lieve oppas opgevan gen terwijl hun ouders beneden ee-n maaltijd gebruiken. Ouders dienen wel van te voren te reserveren voor deze oppas-service. Er kunnen maximaal twee kinderen wor den opgevangen.Tot 20.00 uur is de ser vice gratis, hierna vraagt Creighton's f,5,- per uur voor de oppas. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Creighton's Restaurant, Herenweg 109, Egmond aan den Hoef, tel. 072- 5070009. Creighton's is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 15.00 uur en van 18.00 tot 22.30 uur, zaterdag en zondag van 18.00 tot 22.30 uur. HEILOO - Intratuin geeft op ^zaterdag 14 maart een demonstratie met krui den. Zo laat het groene warenhuis zien welke kruiden goed bij een bepaald gerecht passen en welk kruid het beste in de zon of schaduw kan worden geplant. Verder zijn er praktische ver- zorgingstips en leuke wetenswaardig heden over kruiden, zoals het bewaren en drogen ervan. Van 16 maart tot en met 4 april zamelt Intratuin gereedschap in voor Gambia. In Nederland is het de gewoonste zaak van de wereld om groente te verbou wen, maar in Gambia niet. Samen met klanten wil Intratuin helpen door gereedschap te sturen. Het gereedschap gaat naar de bewo ners van het dorp Bakadaij in het bin nenland, één van cje armste gebieden van Gambia. Klanten kunnen oud (tuin-) gereedschap bij Intratuin inle veren, het liefst gereedschap dat mak kelijk te repareren is. Bij inlevering van het gereedschap krijgen klanten een groene attentie. HEILOO - Dat de laatste loodjes nog altijd het zwaarst wegen ondervond het eerste team van Foresters handbal afgelopen zondag in Utrecht. De tegen stander Vicorp/UHV DSO stond voor de wedstrijd op een achterstand van drie punten, zij vochten dus voor hun laatste kans. Het werd een wedstrijd die alles in zich had, spanning en emoties, prachtige aanvallen en dito doelpunten, maar ook grote fouten. De eerste helft speel de Foresters goed en kwam op en 5-8 voorsprong. Door onnodig balverlies lieten zij de tegenstander terug komen tot 7-8. Het werd voor de rust nog 7-9. De tweede helft liep het bij Foresters niet goed meer. Er lag een matheid over de ploeg. Waarschijnlijk mede door spanning verliepen de aanvallen minder vloeiend en de Heiloose schut ters vonden steeds vaker de goede Utrechtse keeper op hun weg, terwijl de ploeg uit Utrecht steeds feller werd en wel kon scoren. Toch bleef de wed strijd gelijk op gaan. Toen twee minuten voor tijd UHV DSO de leiding nam met 16-15, scha kelde de ploeg van John Zeeuw over op een man to man spelletje. Dat pakte niet goed uit. Dat de eindstand nog 18- 15 UHV DSO werd, is alleen belangrijk voor de statistiek. Gevolg is echter dat de wedstrijd van zondag tegen Zeeman Vg/SEW van 'levensbelang' is. De Foresters dames moeten dan dus win nen om nog mee te blijven doen. Op zondag 15 maart wordt om 13.00 uur gespeeld in Het Vennewater, toegang is gratis. HEILOO - Op dinsdag 17 maart gaat bij Dojo 't Loo weer jiu-jitsu van start. Met deze sport leer je jezelf op een goede manier te verdedigen. De lessen worden gegeven door Erik Ekkelenkamp. Voor meer informatie kunt u bellen met 072-5610288 of langs gaan bij Dojo aan de Bergeonstraat. Een pak om in te trainen is aanwezig. Een officiële erkenning voor opticien Rob Zonneveld (l). HEILOO - Er is sinds kort een officië le erkenning voor opticiens die voldoet aan strenge eisen op het gebied van deskundigheid, service, garantie en betrouwbaarheid: het Register Vakbe kwaam Opticien. Zonneveld Optiek aan de Heerenweg 151 te Heiloo is een van de eerste opticiens in Nederland die door dit register werd opgenomen. Een erkenning voor de aandacht die Zonneveld Optiek al jaren geeft aan de zorgvuldige en deskundige dienstverle ning aan zijn klanten. Behalve de zekerheid die deze erken ning geeft aan de klanten, wordt er ook een uitgebreid pakket garanties aan verbonden. Zo kan iedereen deelne men aan het Lifetime Eyecare service plan, waarin het montuur en de glazen jaarlijks aan een gratis inspectiebeurt worden onderworpen. Dat regelmatige onderhoud geeft de klant recht op gra tis reparaties en vergoedingen wanneer de bril onverhoopt schade oploopt. Ook de sterkte van het glas wordt ge waarborgd, en indien de nieuwe bril niet voldoet aan de verwachtingen die de drager daaraan mag stellen, worden de kosten van een vervanging vergoed. Met de speciale servicepas kunnen klanten voor onderhoud of reparatie van de bril terecht bij alle opticiens in Nederland die herkenbaar zijn aan het RVO vignet. M HEILOO - De jaarlijkse vastenactie die vorige week gehouden werd in de roomskatholieke kerken en scholenstond in het teken van AfrikaEr werd geld bijeengebracht voor een onderwijsproject in Kenia. Gestoken in kleurige kledij voerden kinderen Afrikaanse liederen en dansen opdie zijn geleerd hadden van Ben en Mary van den Boomdie jarnelang in Zaïre gewerkt hebben.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 8