zonnestudio Bij Bibiche gaat mode verder i 3 LINDON v L Voorjaar bij Hair Face Styling k pa/tunette" Verwen uzelf met een metamorfose Vóór de zomer fit bij Sportinstituut het Vennewater Zin in een nieuwe look Hair Face Exclusieve kleding en stijlvolle lingerie (Styling MORE MORE Sunrise gaat op en top verzorgd het voorjaar in yee*t> $0*1, in el& yeval (Hooc yefaucivtd Stationsplein 3 Heiloo - tel. 072 533 94 41 Zonne-Nagelstudio Sunrise is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 22.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Nagelbehandelingen gaan alleen op afspraak, maar voor de zonnestudio kunt u altijd binnenlopen. De koffie en thee staan in elk geval klaar! In goede handen voor mooi verzorgde COMPANY mode ingerie Trainingen en adviezen op maat I &it:vok% f instituut I het vennewater Haarstyliste Visagjste Manicure (Schminken Grimeren Bodypaint Tevens make-up cursussen voor meer informatie Tel. 072 5o6 65 86 De lente mag dan officieel begonnen zijn, dat betekent geen garantie voor mooi weer en een lekker zonnetje. Toch maken Heidi en Debby van Zonne-Nagelstudio Sunrise op het Stationsplein daar helemaal geen pro bleem van. Bij hen kunt u, ook als de zon het buiten laat afweten, een prachtige bruine kleur halen. In de gezellige zonnestudio staat een aantal turbobruiners en snelbruiners die u in korte tijd een schitterend gebronsde huid geven. En wie geen zin heeft om te wach ten op de zomer en nu al met stralend en gezond gebruind gezicht over straat wil, kan gebruik maken van het speciale gezichtskanon. Omdat bij Sunrise verstandig bruinen voorop staat, is ook een goede huidverzorging belangrijk. De uitgebalanceerde en verantwoorde producten van Biodermal en Australian Gold kunnen daar zeker bij helpen. Voor wie met een mooi gebruind lichaam de lente binnen stapt, zijn natuurlijk ook de details van belang. Vanzelfsprekend horen daar mooi verzorgde nagels bij. Sunrise Ook daarvoor bent u bij Sunrise in goede handen. Voor f 115,- behoren fibberglass-, gel- en harsnagels tot de mogelijkheden, evenals nailkapping (een laag over de natuurlijke nagel) en french manicure voor bijvoorbeeld een bruiloft, waarbij de nagels prachtig versierd worden. Daarnaast draaien ze bij Sunrise voor het opvullen van nagels ook hun hand niet om (f 15,-). rv. Mode houdt zeker niet op bij een jas, een trui of blou se en een broek, jurk of rok. Mode is méér en gaat veel verder. Dat is de stelli ge overtuiging van Ans en Bibiche de Winter uit Heiloo. Sinds een jaar geven ze uitdrukking aan die overtuiging in hun zaak Bibiche aan de Voorstraat 144 in Egmond aan Zee, waar ze behalve prachtige, modieuze kleding ook stijl volle lingerie en badmode verkopen. Natuurlijk speelt gedurende het grootste deel van het jaar de bovenkleding de hoofdrol. In de supervrou- welijke mode van Moment by Moment overheersen soepele stoffen met veel stretch erin verweven. Vrouwelijkheid op en top geldt ook voor de tops, pakken en rokken van Lanaby's. En More and More biedt jonge, sportieve mode en mooie damespak- ken. Exclusief, apart en buiten gewoon stijlvol is de kle ding van het merk Expresso. De gedurfde jumpsuits, broeken en rok jes met bijzondere details en lange hessen zijn net even anders dan anders. Ook de kleuren van Expresso zijn uitgesproken, met combinaties van licht grijs, spierwit, chocolade bruin en donkerblauw. Jeans zijn er in diverse pastels en uiteraard ontbreekt ook khaki niet. Landelijk en puur natuur, dat is de beste omschrij ving voor de kleding van Lindon Collection. Een Deens merk voor de grote re maten met wijde broe ken en tops en vesten van natuurlijke stoffen in fellere tinten. Wie gaat voor chi que daarentegen, zal zich zeker kunnen vinden in de ontwerpen van Mare Aurel. Maar zoals gezegd: mode gaat verder. De comforta bele, elegante en eindeloos mooie lingerie van merken als Huite, Lovable, Pastunette, Triumph, Felina, Valisère en Fila zorgt voor een voorjaar en zomer vol verleiding. Een zomer waarin zon, zee en strand hopelijk weer volop aanwezig zullen zijn. Met de bad- pakken van Mariëlle Bolier met de bijzondere halslijn, de bikini's met rechte pijp jes van Schmidt en weerga loos mooie badmode van Catama, Nicky Noble en Dawn, is schoonheid in en bij het water gegarandeerd. Op 6, 7 en 8 april houdt Bibiche een spannende voorjaars modeshow, om hele maal in lentestemming te komen. Bibiche is, behalve door de week, ook altijd op zondag open van 12.00 tot 18.00 uur. In de zomer kunt u zelfs van 10.00 uur tot 22.00 uur bij Bibiche terecht! Deelnemers aan de Metamorfose-week ont vangen een korting van maar liefst 10% op de mode van Bibiche. O F N A T U oicn© Vier bedrijven uit deze omgeving hebben gezamenlijk een Metamorfose-week georganiseerd. In deze week kunt u voor f 85,- gebruik maken van de facilitei ten die de bedrijven u aanbieden. De bedoeling van deze week is dat u goed geadviseerd wordt over kleding, beweging, huidverzorging en haarstyling. Zonnestudio Sunrise biedt u 2 x zonnebanken aan en korting op kunstnagels. Van Sportinstituut het Vennewater krijgt u een conditietest met vetmeting en een trainingsadvies. Bij Hair Face Styling krijgt u een haarstylingsadvies, een verzorgingsadvies voor het haar en de huid en een huidanalyse. Ook wordt u deze week geadviseerd welke make-up u het beste staat en wordt u opgemaakt. Bibishe mode geeft als klap op de vuurpijl een perfect kledingconsult en u krijgt 10% korting op de kleding die u aanschaft. U kunt vanaf 1 april een metamorfosekaart halen bij een van de vier bedrijven. Met deze kaart kunt u tussen 13 en 18 april een afspraak maken bij de bedrijven, zowel overdag als 's avonds. Voorbeeld Metamorfose-week: Maandag: Zonnebank Dinsdag: Haaradvies en huidadvies met make-up Woensdag: Conditietest met vetmeting en proefles Donderdag: Zonnebank Vrijdag: Kledingadvies In het kader van de Metamorfose-week biedt Sportinstituut het Vennewater u de mogelijk heid om deel te nemen aan een proefles Bodyshape/Fitness of een conditietest, met een daar aan gekoppeld advies van een sportfysiotherapeut. Fitness en aerobics zijn twee bewegingsvormen die de laatste jaren een groei ende belangstelling genie ten bij een grote groep mensen. Juist deze twee bewegingsvormen bieden de gezonde en niet-gezonde mens de ideale mogelijkheid om zijn/haar conditie, bewegelijkheid en kracht te verbeteren. Hierbij bestaat weinig risico op blessures (onderzoek Schmikli, Backx en Bol). De tijd dat fitness een syno niem was voor grote sterke mannen is voorbij. Het blijkt dat in de Nederlandse fit nesscentra circa 65% vrou wen trainen. Overtuig uzelf met deze metamorfose. Vrouwen zijn zich steeds bewuster geworden van de gezondheidsvoordelen bij het beoefenen van fitness. Ook het cosmetische aspect is belangrijk. Wie vóór de zomer fit wil zijn, heeft minimaal 3 maanden nodig om effect te verkrij gen. Daarom is het nu tijd om weer actief te worden! Met behulp van de andere partners op deze pagina gaat het u lukken een ware metamorfose te ondergaan. Bij Sportinstituut het Vennewater is iedereen, van jong tot oud, welkom. Speciaal voor de oudere deelnemer bestaat de mogelijkheid om een aan gepast trainingsprogramma te krijgen onder begelei ding van een sportfysio therapeut. Medische klach ten vormen vaak een belemmering om iets aan sport te doen. Na gedegen onderzoek geeft een sport fysiotherapeut u een speci aal aangepast schema, zodat u weer actief kunt worden. Daarnaast kunnen beginners, door het dragen van een hartslagmeter, weer actief worden zonder kans op overbelasting. Sportinstituut het Vennewater is sinds januari 1997 gevestigd in Sporthal het Vennewater. Wij verzor gen fitheid op maat. Na een inventariserend gesprek over uw wensen kunnen wij u een training op maat bie den. De training of proefles kan verschillende doelen inhouden: het verbeteren van de conditie, afvallen, gerichte buikspiertraining en ontspannen bij bewegen op muziek. U dient een afspraak te maken voor het tijdstip van deze training/proefles. U kunt ons bellen op tel. 072-5330344, maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 22.30 uur (zaterdag van 9.00-12.00 uur). Doelen en trainingsmo gelijkheden: voor gewichtsverlies: cardiovasculaire training, aerobics voor conditie: cardiovas culaire training, aerobics voor fitheid en gezond heid: medische fitness, totaal fitness om kracht te verbeteren: fitness, body shape, total body conditie sportprestaties verhogen: sportspecifieke trainingsmo gelijkheden. Voor al deze doelen kunt u bij ons terecht. Sportinstituut het Vennewater heeft in februari 1997 een kwaliteitskeur merk gekregen van de bran cheorganisatie Fit! Vak. De bij deze brancheorganisatie aangesloten fitnesscentra herkent u aan het Fit!Vak- schild. Sportinstituut het Vennewater biedt zijn klan ten een goede infrastruc tuur, zoals voldoende par keerplaatsen, hygiënische kleedkamers, service en modern ingerichte aerobics-, fitness-, en fysiotherapie- ruimtes. In het voorjaar staan er een aantal buiten activiteiten op het program ma, dus lees regelmatig de Uitkijkpost voor onze nieu we activiteiten, De medewerkers van Hair Face Styling zijn goed op de hoogte van de nieuwe voor jaarstrends door het volgen van cursussen en door de nieuwste look en technieken te bekijken op beurzen en shows. Veel mensen hebben in het voorjaar zin in iets nieuws! Ze kopen nieuwe kleren en spulletjes voor in huis, maar ze hebben ook vaak zin in een nieuw kapsel of een vrolijk kleurtje. Bij Hair Face Styling kunt u altijd terecht voor advies op het gebied van uiterlijke verzor ging. Hair Face Styling heeft een kapsalon voor dames en heren, een schoonheidssalon, nagelver- zorgingsstudio, make-up studio en verzorgt glamour fotografie. In de studio voor uiterlijke verzorging wordt gewerkt met natuurlijke producten zoals henna. Dit voorjaar zal henna erg in zijn, omdat henna (ook in blond, goud blond e.d.) een hele mooie glans op het haar achter laat. Henna is een honderd procent natuurlijk product, het wordt aangemaakt met water en is in 13 kleuren verkrijgbaar die onderling met elkaar kunnen worden gemengd. De kleuren gaan van zwart tot korenblond, maar er is ook neutrale henna. Deze kleurt het haar niet, maar geeft een schitterende glans. Glanzend haar komt helemaal in deze zomer, samen met een lichte, vrolijke make-up. Vrijdag 10 april a.s. geeft Hair Face Styling een speciale henna adviesdag! U kunt tussen 10.00 en 15.00 uur vrijblijvend langs komen. U krijgt gratis een haarkleur- en haarverzor- gingsadvies van kleurenspe- cialist Jeanet Muilenberg. Zij is al jaren werkzaam als kleurenadviseuse en is voor deze dag speciaal uitgeno digd bij Hair Face Styling. Aan deze dag zijn geen verplichtingen en kosten verbonden. Bij een leuke haarstyling en een mooie kleur hoort natuurlijk ook een perfecte make-up. Daarom organi seert Hair Face Styling ook aankomend voorjaar weer make-upcursussen. De cursus wordt aan groepjes van ongeveer 4 personen gegeven en duurt een dag deel. Tijdens deze cursus krijgt u een huid- en kleu renanalyse en leert u vorm-, camouflage- en opbreng- technieken. U wordt voor de helft opgemaakt door Cindy van der Peet en daarna mag u zelf aan de slag. Cindy van der Peet is de oprichtster van Hair Face Styling en is enige tijd werkzaam geweest voor fotosessies, shows en tijd schriften. Ze werkt zelf in de kapsalon en geeft de make-up cursussen. Jenny Duindam is de schoonheidsspecialiste en werkt sinds oktober bij Hair Face Styling. Ze geeft naast haar standaard behandelingen ook een speciale voorjaarsbehande ling. Deze behandeling is een kuur van 5x en is bedoeld om cellulitis te ver minderen en de huid van de benen strakker te maken. De voorjaarsbehandeling gaat als volgt: u krijgt een bodypeeling met een spe ciale peeling die er afgerub- berd moet worden, daarna worden de benen inge smeerd met warme algen (geheel of gedeeltelijk) en daar omheen komt folie, zodat de algen warm blij ven. U wordt onder een heerlijk verwarmde deken gelegd, waar u een half uur blijft liggen. Dan worden de algen verwijderd en worden uw benen ingesmeerd met een verstevigende crème. Voor thuisgebruik krijgt u een Annemarie Borlind Massageset, douchepeeling en een tube celullitiscrème mee. Celullitis kan niet helemaal verwijderd worden, zoals vaak wordt beweerd. Bij Hair Face Styling kunnen ze u eerlijk advies geven. Regelmatig gebruik van goede producten, samen met een celullitis kuur, bevordert de doorbloeding van de huid, activeert de stofwisseling, stimuleert de lymfe en verbetert daardoor de veerkracht en de elastici teit van het weefsel. Daardoor wordt de huid ste viger (strakker) en gladder. Tijdens onze Metamorfose- week kunt u meer informa tie krijgen over deze behan deling en het is een prima gelegenheid om uzelf eens goed te laten adviseren en te verwennen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15