]ohan Jansen gaat voor een sportieve zomer Equipe verzorgt van top tot teen JKt©zoekt het experiment in stoff Zachte en soepele stoffen zijn troef r dames- 't loo herenmode heiloo Functioneel en mooi als ijzersterke combinatie Leuke kleding voor een betaalbare prijs J 10,-KORTING J WINKELHOF WAARDEBON i i Tegen inlevering van 11 1 deze waardebon j l ontvangt u - v", t''w'0. Experimenteren maar, dat is het devies dat dit seizoen meer dan ooit geldt voor de jonge en vlotte mode van Tally Ho. Experimenteren met stof fen wel te verstaan. Want de collecties van de vertrouwde merken die bij Tally Ho in de rek ken hangen, bieden daar voor eindeloos veel mogelijkheden. Soepel, zacht, comforta bel en verkrijgbaar in zowel licht als donker (en alles wat daar tussenin zit) is de spijkerstof die Donovan gebruikt voor zijn broeken. Ze zijn ver krijgbaar in drie verschil lende lengtematen. Met de grove linnen blouses van Jackpot in gewaagde kleuren als kobaltblauw en erwtjesgroen is een stoere look gegaran deerd. In Wear houdt het dit sei zoen ook bij zacht, met stoffen in combinaties van katoen en viscose. Maar hoe zacht de stof fen ook zijn, de kleuren en dessins laten span nende, harde contrasten zien: stro-geel, zwart, groén en lavendelblauw worden gebruikt in gestreepte, effen en al va en mal va bewerkte des sins. Sandwich gebruikt linnen en viscose voor mooie pakken in donkerblauw en crème-wit en maakt van nylon-katoenstoffen de mooiste vestjes en truitjes. Ook heerlijke, behaaglijke joggingstof is weer paraat dit seizoen en wel in de sweaters van King Louie. En wie gaat voor de suede-look heeft zeker succes met de jacks van Eddy's in cognac en donkerbruin. Niet meerweg te denken zijn de stretch-stoffen. In alle collecties aanwezig, maar een naam apart is natuurlijk Corel. De broe ken (in twee lengtes) met rechte pijpjes of bell bot tom zijn er nu ook in aai bare velvet-stof. Corel blijft overigens ook niet achter, met leuke stretch rokjes. En één ding is zeker: rokjes, jurkjes en wikkelrokken met prints gaan voorop deze zomer. Al dat moois is pas hele maal af in combinatie met subtiele accessoires. Met leuke kettingen en oorbellen, trendy zonne brillen met UV-filter van Sandwich en prachtige tassen en portemonnees van Fred de la Bretoniere stuurt Tally Ho iedereen op en top gekleed de zomer in! Raadhuisweg 13 Heiloo en haarkleuring In de kapsels voor dit sei zoen signaleert Equipe veel highligths in honing- blonde tinten en daar naast het gebruik van koper- en rood tin ten. Absolute trend dit voor jaar is de groffe omvor ming van het kapsel. Ais huismerk voert Equipe het befaamde l'Oreal en de verzorgende lijn van Kerastase, voor bijvoor beeld een heerlijke hoofd- huidmassage. lente broeken om naar hartelust mee te combineren. Met mooie en gemakkelijke mode van Cavita, Vicini Visser, Bremer Collection en Damo jacks kan de lente nu al niet meer stuk. De damesmode is ook verkrijgbaar in grote maten, dit seizoen tot en met maat 52. Voor de heren zijn er nette drie-knoops enkelrij jasjes en mooie pantalons voor gelegenheden die om een geklede uitstraling vra gen, maar ook vlotte en sportieve jacks en truien voor de vrije tijd. Voor een gedegen advies kunt u natuurlijk terecht bij de medewerkers van B&G, vertrouwde gezich ten van mensen die thuis zijn in mode. Ook op koopzondag 5 april is B&G geopend van 12.00 tot 17.00 uur, u bent van harte welkom Wie in zijn vrije tijd spor tief gekleed wil gaan, vindt bij Johan Jansen gedegen kwaliteitskle- ding van de merken O'Neill, Fila, Nike en Champion. Mooi en funcitioneel is de outdoor-collectie van het merk Columbia. Overhemden, T-shirts, shorts, pantalons met afritsbare pijpen en jacks zijn ideaal voor de actie ve, ondernemende vakantieganger, maar ook heel geschikt als vlotte vrijetijdskleding. Als altijd heeft Johan Jansen een groot assorti ment tenniskleding, die deze zomer uitgesproken 'clean' is: op de banen zal dit seizoen veel klas siek wit en marine te zien zijn. Inmiddels gerenom meerde merken als Fred Perry, Nike en Fila bieden een uitgebreide keus. Nieuw in de collectie ten nisschoenen is het merk K-Swiss, met functionele modellen voor elk type baan. Kennemerstraatweg 113 - tel. 072 5336670 - Heiloo Alweer een jaar is Equipe Coiffures nu gevestigd in de prachtige kapsalon aan de Rijksweg 47 in Limmen. En een kapsalon onder zo'n modern dak, moet natuurlijk op de hoogte zijn van de nieuw ste technieken en trends op haarmode-gebied. Dat is de medewerkers van Equipe wel toever trouwd: ze blijven cursus sen volgen om de knip- techniek goed in de de vingers te houden en om helmaal up-to-date te zijn met hun kennis over stijl Maar dat is nog niet alles, Equipe verzorgt immers van top tot teen. Ook voor verzorgende make up (van Alcina) en voor een heerlijke zonnebank- kuur kunt u er terecht. En omdat Equipe ook naar de klanten toe haar tevre denheid over het 'nieuwe' onderkomen extra wil benadrukken, zijn er nu speciale aanbiedingen. Wie een zonnebankkaart koopt, mag de tiende keer gratis zonnen. En ook een knipkaart is goed voor een gratis behandeling bij de tiende keer. Op woensdag worden kinde ren geknipt voor f 17,50. En om het feest com pleet te maken: bij inle vering van de waardebon krijgt iedereen in april F 10*: korting op alle haarkleüringen. i i 1 op alle haarkleüringen J i in de salon. 1 I f Geldig in de I V gehele maand april I L Op de eerste etage van Van Os Mode zit de lente sfeer al helemaal in de lucht. Een hele etage vol leuke kleding voor een betaalbare prijs hangt klaar om gedragen te wor den. Zowel dames als heren kunnen hier uitste kend terecht voor mode voor allerlei gelegenhe den. Voor de dames zijn er klassieke deux pieces en vlotte stretch rokken en Het weer voor dit voor jaar en deze zomer kun nen ze misschien niet voorspellen, maar dat er een sportief jaargetijde aanbreekt, dat weten ze bij Sporthuis Johan Jansen wel zeker.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 16