- Passen, passen, passen is de regel - Afslankende massageshort strijd aan met cellulitis gaat volop In aktie Marijke al bijna vijf jaar een begrip in 't Hoekstuk juwelier JOHN MOEN r£\ vV Kleding stoffen vanaf 12,50 p/mtr Paaslinten, piepschuimeieren vanaf 0,65 p/st 1 HOEKSTUK 4 TEL. 072 5336957 H r c x' van Holland 't HOEKSTUK 8 HEILOO II leest het: Kom snel langs in de gezelli ge winkel van Marijke, waar een praatje, service en vriendelijkheid nog heel gewoon zijn. De enige winkel in stoffen, wol en fournitu ren in Heiloo en omgeving! Tegenwoordig is er enorm veel keuze in monturen. En een bril is behoorlijk bepalend voor uw uiter lijk, dus wat nu te kie zen? Een paar praktische tips zijn wellicht welkom. Kies altijd voor een mon tuur dat contrasteert met uw gezicht of dat de vorm juist aanvult. Kies liever niet voor dezelfde vorm als die van het gezicht: dus geen ronde glazen bij een rond gezicht, dat staat wat saai. En vierkante glazen bij een vierkant gezicht De kunst van het kiezen maakt extra streng. Bent u klein, kies dan ook niet voor een al te grote bril. Een wat forser persoon is juist meer gebaat bij een grotere bril. Een don kere huid en donker haar vragen om een 'aanwezi ge' bril, bij een lichte huid en blond haar staat een rustiger montuur vaak mooier. Eigenlijk geldt maar één regel: passen, passen, passen. Wij hebben alle tijd! Goed zien is voor de meeste mensen heel van zelfsprekend. Tot het moment komt dat prettig of goed zien niet meer vanzelf gaat. Daavoor biedt OogMerk Opticien John Moen u vele moge lijkheden. OogMerk Opticien is een predikaat dat staat voor kwaliteit en persoonlijke aandacht. Zo vindt u bij ons altijd de meest geavanceerde apparatuur, waarmee wij uw ogen perfect kunnen testen en meten. Ons personeel is ervaren, goed opgeleid en wordt voortdurend bijge schoold. Zoals al geruime tijd een succes, blijven de montu ren ook dit voorjaar weer klein. Nieuwe aspecten in de brilmode voor dit sei zoen zijn vooral terug te vinden in het materiaal gebruik. Bijzonder mooi en elegant zijn de glas- brillen. U kunt zich voor stellen dat het maken van zo'n bril een behoor lijke vakkundigheid en veel geduld vereist. Het enige nadeel waar u op moet letten bij deze Geesterduin 37, Castricum. 0251 65 66 95 Winkelhof 't Loo 49, Heiloo. 072 533 25 95 prachtige brillen: ze zijn tamelijk kwetsbaar. Absoluut niet kwetsbaar en net zo fragiel en fijn, zijn de monturen met ragdunnne metalen rand jes rondom het glas, vaak gemaakt van titanium. Deze brillen zijn zeer comfortabel door het geringe gewicht, ze zijn heren veel kunststof zon nebrillen in een wat stoerdere uitvoering. U ziet, als OogMerk Opticien biedt John Moen u het allermooiste dat u zich maar kunt wensen op monturenge- bied, in vele verschillen de prijsklassen. OOGMERK OPTICIEN erg sterk en titanium oxideert bovendien niet. Daarnaast is het een perfect materiaal voor mensen met een nikkel-allergie. De trendy zonnebrillen deze zomer zijn voorna melijk van kunststof: een beetje glamourous met brede veren. Ook voor Bij Etos van Holland in 't Hoekstuk staat Carla al klaar met de afslankende massageshorts in de hand om ons het wonder te laten zien. „Dit is echt te gek," zegt zij over de nieuwe massage short. ,,Dat zei de verte genwoordiger ook al, maar ik geloof het pas echt als er klanten spon taan terugkomen om je te vertellen, dat de eer ste centimeters verdwe nen zijn." De werking van de massageshort is eigenlijk heel eenvoudig. Door de normale dagelijkse bewe gingen van het lichaam werkt de short masse rend. Door deze micromassage, in combi natie met warmte en vochtigheid, leidt dit tot een intensere celstofwis seling waarbij het calo- riënverbruik toeneemt en vetten verbranden. Voorwaarde is wel dat de short acht weken lang, acht uur per dag gedra gen moet worden. In het begin zit hij een beetje strak. De short is eigenlijk een knipoog naar het corset. De werking is vergelijk baar, alleen heeft de short het voordeel dat de cellulitis verdwijnt. Studies onder medisch toezicht hebben bij 95 procent van de draag sters een omtrekafname van dijen, heupen en buik aangetoond. De afslankende massageshort is verkrijgbaar bij Etos van Holland in 't Hoekstuk te Heiloo. De verkoop sters kunnen u uit gebreid voorlichten over de werking van deze short. Bovendien krijgt u nu tijdelijk gratis e$n actieve afslank- gel van 200 ml t.fr.tt. f 55v- bij aan koop van een afslankende massa geshort (zolang de voorraad strekt). De winkel van Marijke in 't Hoekstuk straalt weer heel veel nieuws uit. De stofjes zijn weer terug. Voorjaarskleuren zijn er te over in de prachtige kledingstoffen in de nieuwe zachtblauwe- en ecru-tinten. Een leuk contrast hierbij zijn de fleurige kinder stofjes in verschillende dessins. Hierbij hoort een uitgebreid assortiment fournituren. Of het nu voering, versteviging, een gesp of elastiek moet zijn, het is er allemaal. Borduurt u graag? Alle kleuren van DMC zijn voorradig. Een lust voor iedere brei-/ of haakster is de kleurige up-to-date wolwand. De nieuwste breikatoen is aanwezig van het merk Nomotta. En zegt u nu zelf: op een handgebreid of zelfgemaakt kledingstuk krijgt u toch altijd posi tieve reacties? Nieuw bij Marijke zijn de Burda zelfmaakmode- patronen. Elk gewenst patroon is op voorraad. Komt u er niet uit of durft u niet te knippen? Marijke helpt u graag. Wat kinder-, dame$- en herenbeenmode betreft is er dit voorjaar weer heel wat te zien. In vele kleuren en dessins voor een betaalbare prijs. Waar Marijke al vijf jaar een ster in is, is het niet meer weg te denken ver ander- en reparatiewerk. Mensen kun je niet blijer zien dan wanneer iets stuk is en het weer keu rig gemaakt opgehaald kan worden. Het depot van de stomerij is een gemak, waar heel veel mensen gebruik van maken in 't Hoekstuk. Twee keer in de week wordt de kleding opgehaald en weer gebracht, sneller kan bijna niet. COLLECTION Peek juwelier, de juwelier in het Stationscentrum van Heiloo Schenken geeft voldoening, iets bijzonders schenken geeft blijk van een speciale genegenheid. Het is een hartelijke groet, een lief compliment of een gemeend 'dank je wel'. Het is het bevestigen van een binding, liefde, hartstocht en gene genheid. Sieraden zijn een symbool, door de beste ontwerpers bedacht en tot perfecte meesterwerken gevormd. Zo wordt uit een idee en de edelste materialen een boei end geheel gemaakt. Niet alleen de verkoop van juwe len en uurwerken doen wij, maar ook de reparatie verzor gen wij in ons eigen atelier. Voor juwelen naar eigen ontwerp en het veranderen van bestaande juwelen bent u bij Peek juwelier in goede handen. Als gediplomeerd gradeur in diamant is Simon Peek de juiste man om u deskundig te adviseren over diamanten. Mede dankzij dit diploma heeft hij toegang tot de diamantbeurs, waar hij de diamanten recht streeks in kan kopen. Die zijn daardoor zeer vriende lijk geprijsd. Informeer eens vrijblijvend naar de moge lijkheden bij Peek Juwelier. Peek Juwelier, goudsmid met meesterteken, rijksge diplomeerd uurwerkmaker, gediplomeerd gradeur in diamant. Stationsweg 85a - 1851 LJ Heiloo - tel. 072 533 57 30

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 20