Tom ten Hoope neemt afscheid van de raad maar zal de politiek nog wel eens missen Goede acteerprestaties in langdradig toneelstuk t Loo showt mode De Egmonden College Egmond gevormd Textiel in museum m A9 Aansluiting voorlopig van de baan! ngezo brieven I.v.m Pasen uiterlijk 10 april 15.00 uur Dierenbesch PAGINA 10 UITKIJKPOST - 8 APRIL •- höfüj, e*i aJLoe/Ue>nti&i inlev&iett Excursie naar Den Helder Ledenvergadering Dierenbescherming Richtlijnen voor duurzaam bouwen Seniorenraad benoemd Fotowedstrijd Stationscentrum Expositie Nivon-cursisten Tsjechische avond Expositie Hallempasen Creatieve cursussen Concert Cantate Koor Wethouder Damstra onderscheiden Sans Atout Heilooër Bridge club FUÜ Drukkerij uitkijk post bv HEILOO - „Dat jack, dat herinner ik me nog wel. Maar van wanneer die foto is, dat weet ik niet precies. Dat zal zo'n twintig jaar geleden zijn," mijmert Tom ten Hoope. Maandagavond was zijn laatste raadsvergadering. Wethouder Tom ten Hoope (59) vindt het mooi geweest. Hij zegt de politiek vaarwel en ga^t leuke, gezellige dingen doen. Met zijn vrouw, wel te verstaan. Want zij is degene die hem de afgelopen 32 jaar weinig gezien, maar veel gesteund heeft. Op een van zijn laatste werkdagen haalt hij in zijn werkkamer in het gemeentehuis graag nog eens wat her inneringen op. Aan vroeger, aan hoe hij in de politiek verzeild geraakt is. Van roomse huize afkomstig, belandde hij als 27-jarige in de gemeenteraad, voor de Boerenpartij. Onkundig van het feit dat hij zich binnen een jaar van diezelf de partij zou distantiëren, toen bleek dat er mensen in zaten die 'fout' waren geweest. „Ik kon me daar niet mee ver enigen. Mijn vader had in het verzet gezeten, het was voor mij onmogelijk om lid te blijven." 'Meneer 2000' Als onafhankelijk raadslid bleef hij aan. In de jaren die daarop volgden, verzamelde hij een groepje mensen om zich heen. En zo werd Heiloo 2000 ge boren. De partij waar niet alleen hij, maar ook collega-raadslid Margot van Gelder in de loop der jaren vaak mee vereenzelvigd werden. 'Meneer 2000', riep iemand Ten Hoope eens toe tijdens een wintersportvakantie. Heiloo 2000, de partij die na jaren oppositie gevoerd te hebben, vier jaar geleden zelf in het college kwam. „En toen moesten we als lokale partij zelf beleid gaan maken." Ten Hoope werd wethouder, met in zijn portefeuille verkeer, milieu 'en reini ging, onderhoud en beheer van open bare ruimten inclusief riolering en groenvoorziening, monumentenbeleid en stedenband. Hij vindt dat zijn partij het er goed van af gebracht heeft. „Ons standpunt was altijd: de burgers mee laten praten, en dus goed luisteren naar wat ze te vertellen hebben. En daar zijn we de afgelopen periode trouw aan ge weest. Kijk maar eens naar de recon structie van de wegen en het milieube leidsplan, dat maandag in de raad was. Hartverwarmend vind ik de enorme respons die op de milieu-enquête is gekomen." Ten Hoope is ook trots op het onlangs gepresenteerde eerste ge deelte van de Monumentenlijst. „Het samenstellen en beschrijven daarvan was een heidens karwei. Daar staan markante, karakteristieke punten in Heiloo op, die behouden moeten blij ven." Helaas is de klus nog niet voltooid. De reconstructie van de Westerweg en de spoorwegovergang bij de Zevenhuizer- laan liepen flinke vertraging op. Maar Ten Hoope stapt tevreden op. „Al met al is er heel veel aan de wegen gedaan, aan de riolering en niet in de laatste plaats het ecologisch groenbeheer. Maar goed beschouwd is het een aan zet. Vier jaar is eigenlijk te kort," reali seert hij zich. Van de kritiek dat Heiloo 2000 soms heel erg veel op de VVD lijkt, daar trekt hij zich niets van aan. Hij bestrijdt dan ook met vuur dat het 'één pot nat' zou zijn. „Ik vind het wel eens jammer dat niemand de vergade ringen van burgemeester en wethou ders kan bijwonen, omdat die besloten zijn. Want dan zou je kunnen horen dat daar pittig gediscussieerd wordt. Wel in een^collegiale sfeer, maar zonder ook maar één blad voor de mond te ne men." Bij zijn steunfractie had Ten Hoope het wel eens moeilijk. „We hebben een lin ker- en een rechtervleugel, en het heeft soms enorm veel moeite gekost om beide te overtuigen van het nut van een collegevoorstel." En met pretlichtjes in zijn ogen: „Het kon er wel eens heftig aan toegaan, voor we tot een eenduidig standpunt kwamen." Wat er leuk is aan politiek bedrijven? Ten Hoope is er kort over. „Niks." Maar waarom heeft hij dat dan 32 jaar gedaan? „Omdat het dorp mij na aan het hart ligt. Ik ben hier geboren en getogen, ik heb er het beste mee voor." Dat levert ook wel eens teleurstellin gen op. Want wie in de politiek gaat, kan kritiek verwachten. „Kritiek is ge zond, dat houd je scherp. Maar tegelij kertijd moet je je realiseren dat je niet alles kunt uitvoeren, dat je het niet iedereen naar de zin kunt maken. En daarbij moet je je aan de wet houden." Afscheid nemen doet altijd een beetje pijn, maar die wordt voor een deel ver zacht doordat dochter Annabelle het stokje van hem overneemt en voor Heiloo 2000 in de raad komt. Dezelfde Annabelle, die zich vroeger eens op een vrijdagavond aan haar vader voorstel de, omdat hij bijna nooit thuis was. Ze weet dus hoeveel tijd het gaat kosten, om het raadswerk naar behoren te doen. „Ik vind het wel leuk dat ik haar een beetje mag coachen. En daarnaast zal ik in de partij ook nog wel actief blijven." Het officiële afscheid van Tom ten Hoope is tijdens een bijzondere raads vergadering op donderdag 16 april. Aansluitend wordt in de Witte Kerk een receptie gehouden. vV<'.X v PU ^#<*5 Tom ten Hoopetwintig jaar geleden. HEILOO - Intriges, intriges en nog meer intriges: het barstte ervan in het tweede deel van het stuk Dubbel Wraak, dat Falkland Toneel afgelopen vrijdag en zaterdag speelde voor een goed gevuld Beuntheater. Liet schrijver Alan Ayckbourn in het eerste deel (dat Falkland in november speelde) de slinkse Karen Knightly op boeiende wijze bittere wraak nemen op de baas van haar 'bondgenoot' Henry Bell, in dit tweede deel lukte het hem niet om met dezelfde vaart de verdere ontwik kelingen gestalte te geven. Maar liefst drie volle uren met een enorme batterij aan scènes had de schrijver nodig om te laten zien hoe de afgesproken wraak van Henry Bell op Imogen Staxton- Billing, de opponente van Karen Knightly, nogal anders liep dan ver wacht omdat Henry verliefd op haar werd. Behalve dat de verhaallijn nogal lang dradig was, bleek ook dat een groot deel van de toeschouwers die het eerste deel niet gezien hadden, het stuk aan vankelijk moeilijk konden volgen. Toch lag dat alles niet aan de acteerprestaties van de Falkland-spelers. Het twijfelen de, maar eerlijke karakter van Henry Bell (gespeeld door Pim de Smalen) kwam nu een stuk beter uit de verf dan in het eerste deel. De rol van Karen Knightly werd opnieuw bijna fabelach tig vertolkt door Anneke Keijsper, die alleen al met haar sprekende mimiek het verknipte karakter van Karen wist neer te zetten. Kwam kolonel Marcus Lipscott (een rol van Jaap Schuuring) in het vorige deel slechts even om de hoek kijken in een korte scène, nu gaf zijn personage in komische situaties de nodige sjeu aan het stuk. En Norma, het stuntelige dienstmeisje van de Knightly's (ver tolkt door Karin de Goede), kreeg ook dit keer weer de sympathie van het publiek. Ook de decorbouwers hadden opnieuw flink hun best gedaan, wat resulteerde in een mooi verzorgd, en duidelijk ingedeeld podium. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking heb ben op een onderwerp dat in de Uitkijkpost is gepubliceerd. De redactie behoudt zich het recht voor bijdragen in te korten of te weigeren. )--•••lTiïl T- -I Uit de collectie van het Stedelijk Museum. ALKMAAR - Van 11 april tot en met 14 juni is bij het Stedelijk Museum in Alkmaar allerlei textiel uit het depot tentoongesteld, met als titel 'Wit en bont'. Niet alleen bij mensen thuis, ook in het museum zijn dingen niet altijd onder goede omstandigheden opgeborgen ge weest, waardoor beschadigingen zijn ontstaan. In de tentoonstelling zijn dan ook allerlei scheuren, gaten en vouwen te zien in de diverse objecten. Maar ook de mooiste en gerestaureerde ob jecten worden getoond. Zo heeft het museum een unieke col lectie vlaggen en vaandels uit het Alk- maarse verenigingsleven als de schutte rij, zang- en toneelverenigingen, sport verenigingen en de eerste vakverbon den. Ook zeventiende eeuws bedden goed met borduurwerk en kant en negentiende eeuwse kostuums, doop- jurkjes en kinderkleding maken deel uit van de collectie. Verder zijn er handwerkproefjes die aan het begin van deze eeuw op school werden gebruikt bij het leren naaien, breien en borduren. Ook worden uit de fotostudio van de dames Vlaanderen aan de Oudegracht de inventaris en de legendarische hoedjes van deze twee zusters in het museum bewaard. Het museum aan de Doelenstraat 5 in Alkmaar is open op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Toegang is voor volwassenen f 3,-, houders van pas 65+ betalen f 2,-, hou ders-Van MJK en CJP en bezoekers on der de 18 jaar mogen gratis naai; bin nen. EGMOND - CDA, PvdA en D'66 heb ben vorige week overeenstemming be reikt over het collegeprogramma voor de komende jaren. De beoogde wet houders zijn CDA'er Jan Mesu (welzijn, economie en sociale zaken), Jan Stam van de PvdA (ruimtelijke ordening en volkshuisvesting) en Marcel Halff van D'66 (financiën, openbare werken en milieu. Burgemeester Enno Brommet krijgt onderwijs, toerisme, personeel en organisatie en regio- en algemene za ken in zijn portefeuille. Volgens partijen zijn de onderhandelin gen in een prettige sfeer verlopen. Daarbij is een aantal zaken als uit gangspunt genomen. Zo zal de beoogde fusie van de gemeenten Bergen, Eg- mond en Schoorl (BES) verder vorm gegeven worden op basis van de eerde re besluiten van de gemeenteraad. Dat betekent dat Egmond loyaal mee zal werken aan de fusie. Daarbij richt Egmond zich als klein schalige woongemeente op natuur en milieu, toerisme en agrarische bedrij vigheid. De collegepartijen gaan uit van het kernenbeleid met een adequaat voorzieningenniveau in elke kern. Ruimte voor bevolking Verder moet volgens de partijen de betrokkenheid van de burgers bij het gemeentebestuur verbeterd worden door meer ruimte voor initiatieven van de bevolking. Tijdens de onderhandelingen is onder meer nadrukkelijk gesproken over de problematiek rond Zuiderduin. Het ter visie gelegde bestemmingsplan wordt als uitgangspunt genomen en over de vrijstellingsbevoegdheid op de bunga low voor de entree moet de gemeente raad beslissen. Het bestemmingsplan landeli]k gebied dat in de inspraak is voorgelegd, zala uitgangspunt blijven. Aan de hand van de reacties die er komen wordt gekeken naar de diverse belangen. Het nieuwe collegeprogramma bor duurt voort op het vorige programma, omdat de partijen er van uitgaan dat de fusie snel gestalte zal krijgen. Bij nieu we beleidsinitiatieven moet daarmee rekening worden gehouden. Op 14 april wordt het programma aan de nieuwe gemeenteraad aanboden. Het doel heiligt de (chemische bestrij- dings-) middelen In de Uitkijkpost van 25 maart staat op de gemeentelijke informatiepagina dat uit de milieu-enquête blijkt dat een meerderheid van de geënquêteerden geen bezwaar heeft tegen 'incidenteel' gebruik van chemische bestrijdings middelen. Incidenteel is in het woor denboek omschreven als 'terloops, toe vallig, bijkomstig'. Van indicenteel ge meentelijk gebruik van chemische mid delen is dan ook geen sprake. Struc tureel wordt jaarlijks (in maart) op de verhardingen (goten, parkeerplaatsen, in en langs trottoirbanden, vluchtheu vels, sierbestrating) en helaas in enkele groene gebieden zoals de begraafplaat sen en sportvelden gespoten met zeer giftige middelen. Ook worden de middelen Glyfosaat, Diuron en Dicamba genoemd. Niet genoemd maar ook behorende bij de gebruikte bestrijdingsmiddelen van het Heilooër Onkruidbestrijdingsmidde lenplan 1998 zijn Dichlobenil, Pirimi- carb, Bupirimaat en Sanosept. Al zijn genoemde bestrijdingsmiddelen (waar onder zenuwgif en kankerverwekken de stoffen) volgens voorschrift verdund met water, de praktijkdosering is er op gericht levende organismen te doden en dragen zij om die reden onvoor waardelijk het predikaat giftig.1 Tenslotte vermeldt de gemeentepagina dat de chemische middelen gebruikt door de gemeente, op de landelijke 'groene lijst' staan. Voor Roundup (Glyfosaat) en Casoron G (Dichlo benil) is het zo dat al jarenlang op een misleidende wijze reclame wordt ge maakt en voorlichting gegeven. De Reclame Code Commissie heeft reeds talloze malen geoordeeld dat niet lan ger gesuggereerd mag worden dat Glyfosaat en Dichlobenil milieuvrien delijk zouden zijn. Bron: Stichting Natuurverrijking Els Svvart Heiloo HEILOO - Gezien tijdens de koopzondag in 't LooEen modeshow op een heuse catwalk op het pleintje bij de supermarktDe modezaken van het winkelcentrum presenteerden daar swingend hun nieuwste collectie, voor jong en oud en voor man en vrouw Vrijdag tot en met maandag Höckeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dah$£$hool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 erf 14.00 en 19.30 uur. Elke woensdag Höckeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg /Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softballclub Double Stars Heiloo, container bij kantine op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan. Het Maalwater 1. HEILOO - De Culturele Commissie houdt op dinsdag 28 april een excursie naar Den Helder. Vertrek is om 9.15 uur naar het fort Kijkduin in Huis duinen voor een rondleiding. Napoleon liet dit uitgebreide fort bouwen uit angst voor een Engelse invasie. Hierna volgt een wandeling door het zee-aquarium. De lunch wordt in het fort genuttigd. Koffie en lunch zijn voor eigen rekening. 's Middags is er gelegenheid om het Martitiem Museum te bezichtigen. Een speciale attractie is de onderzeeër To nijn. Ook de mijnenveger Abraham Crijnssen is de moeite van het bekijken waard. Het programma duurt tot onge veer 15.30 uur. De kaartverkoop vindt plaats op 14 april om 10.00 uur in het Trefpunt. Daarna kunt u bellen met tel. 072- 5333248. Prijs van de excursie is f 32,-, inclusief vervoer, toegang en rondlei ding. HEILOO - Op dinsdag 14 april houdt de Dierenbescherming afdeling Castri- cum, Heiloo, Limmen en Akersloot een algemene ledenvergadering in het Gol den Tulip Hotel aan de Kennemer- straatweg 425. Na de opening worden de diverse jaar verslagen besproken en wordt er een nieuwe kascommissie benoemd. Tevens wordt de begroting van 1998 besproken en worden afgevaardigden benoemd voor de vergadering van de landelijke dierenbescherming. De plannen voor dit jaar worden bekend gemaakt en er wordt een eremedaille uitgereikt aan R. de Klaver Wichman. Na de pauze vertelt Arnold Gronert van de Stichting De Windbreker over de activiteiten van deze stichting om natuur en dieren rond de Hondsbos- sche Zeewering te beschermen. HEILOO - Vorige week woensdag werd in het gemeentehuis het startsein gegeven voor het opstellen van richtlij nen voor duurzaam bouwen. Het colle ge besloot onlangs om meer planmatig en structueel om te gaan met duurzaam bouwen. Onder begeleiding van een extern bureau zal daarom de komende tijd gewerkt worden aan het opstellen van richtlijnen hiervoor. Aanleiding voor het opstellen van het beleidplan is de voorbeeldstatus Duur zaam en Energiezuinig Bouwen die vorig jaar werd toegekend aan de uit breidingslocatie Egelshoek. Deze nieuw te bouwen wijk wordt niet alleen groen, maar zal meerdere duurzame elementen bevatten, zoals een duur zaam watersysteem met zuivering van gebruikt water, warmtepompen en ge bruik van duurzame materialen. Het beleidsplan zal onder meer aan de thema's natuur, groen, water, energie binnenmilieu, materialen, mobiliteit en afval aandacht schenken. Het is de bedoeling een checklist toe te voegen voor bouwers, de organisatie en werk wijze te beschrijven en de instrumenten op te nemen waarmee duurzaam bou wen in Heiloo gerealiseerd kan wor den. HEILOO - Heiloo heeft sinds maan dagavond een seniorenraad. Hiermee is een wens van de ouderenorganisaties en de politek in vervulling gegaan. De bedoeling van de seniorenraad is dat het standpunt van senioren wordt mee gewogen in de politieke besluitvor ming. Daarnaast hoopt het gemeente bestuur meer inzicht te krijgen in de opvattingen van ouderen in Heiloo. De seniorenraad, die ingesteld is voor een proefperiode van twee jaar, telt in totaal twaalf leden: zes vaste leden en zes vervangende leden. HEILOO - Morgen start bij de winke liers van het Stationscentrum een bij zondere actie. In de etalages van de winkels in het Stationscentrum en aan de Westerweg (tot en met de zaak van Kosters) hangen tot 30 april prachtige foto's, gemaakt door leden van de Heilooër Amateur Fotoclub. Alle foto's hebben direct of indirect te maken met de artikelen die in de winkels te koop zijn. Behalve dat de foto's al mooi zijn om te bekijken, zijn daar ook nog eens prijzen mee te winnen. Bij de foto's staan namelijk letters, die ingevuld kunnen worden op een speciaal wedstrijdfor mulier. Het formulier is verkrijgbaar bij de winkeliers van het Stationscentrum. Wie alle vakjes heeft ingevuld, kan met de letters een zin vormen die iets met het Stationscentrum te maken heeft. De formulieren kunnen in de speciale bussen worden gegooid die bij Boek handel Avis en Rozing Heiloo staan op gesteld. Uit de goed ingevulde formulieren worden door de notaris drie prijswin naars getrokken, die allen een cheque van f 250,- krijgen. De cheques kunnen worden besteed bij de winkeliers in het Stationscentrum. De prijswinnaars worden bekend gemaakt in de Uit kijkpost. HEILOO - In de bibliotheek is op het ogenblik een kleine expositie ingericht van werkstukken die in het afgelopen seizoen zijn gemaakt door deelnemers aan de Nivon-cursus keramiek. Ook zijn er enkele boeken over dit onder werp te zien uit het eigen bezit van de bibliotheek. De cursus wordt al een aantal jaren in het winterseizoen door de afdeling Heiloo van het Nivon georganiseerd en is bestemd voor zowel beginners als gevorderden. De cursus stond onder leiding van Saskia Sengers. Het nieuwe seizoen begint in oktober. EGMOND - De Egmonder Muzikan ten houden een Tsjechische avond op 12 april in dorpshuis De Schulp te Egmond-Binnen. Medewerking wordt verleend door Tsjechische kapel Ga- lanecka. Ook komt de Erika kapel uit Zwaag naar Egmond, die grote bekendheid geniet in Noord-Holland. Vanzelf sprekend zijn ook De Egmonder Mu zikanten te horen. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open om 19.30 uur. Dè entree is f 15,-. Voor inlichtingen tel. 072- 5065517 of 5061894. EGMOND - Gedurende de paasdagen houdt schilderscollectief Hallem de expositie Hallempasen in hun eigen ruimte aan de Herenweg 45A.Te zien is oud en nieuw werk van dit Egmondse genootschap, op zaterdag, zondag en maandag van 13.30 tot 17.00 uur. In het weekend van 18 en 19 april zul len tekeningen en schilderijen van kin deren tentoongesteld worden. Aanslui tend volgt een expositie van de jonge Egmondse kunstenaars Judith en Mark Broersen, Ewout de Groot en Paulus Kramer, te zien tot 7 juni. HEILOO - Bij Inzet Ateliers zijn de inschrijvingen gestart voor de nieuwe cursussen creatieve vorming. De cur sussen, die gegeven worden door vak docenten, starten in september. Het aanbqd is gevarieerd, zowel voor beginners als gevorderden, en omvat een oriëntatiecursus tekenen, portret tekenen, aquarel, acryl en olieverf. Ver der kunt u terecht voor de workshops passe-partout snijden en lino-technie ken. De lessen worden gegeven in het ate lier aan de Raadhuisweg 10, tegenover de Witte Kerk. Inschrijfformulieren kunt u daar afhalen. Voor informatie kunt u bellen met tel. 072-5336433. EGMOND - Op zondag 19 april om 15.00 uur geeft het Alkmaars Cantate Koor onder leiding van dirigent Adrian van der Spoel een gevarieerd concert in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef. Het ACK, opgericht in 1991, telt onge veer 35 leden en heeft in het verleden concerten gegeven met muziek uit de barok. Dit concert bestaat, naast werk uit de barokperiode (Pachelbel, Schein, Arcadelt en Monteverde), uit korte stukken uit de romantiek (werk van Schumann en Brahms). De koorwer ken worden afgewisseld met een instru mentaal gedeelte. Cindy van der Leeden speelt Vesper Voluntary van Elgar en Intabulatura Nova op orgel. Het kleinkoor van het ACK draagt enkele vrolijke liederen voor van Gastoldi. Kaarten kunt u reserveren op tel. 072- 5062033 en 5062387. De prijs bedraagt f 15,- (CJP en 65+ f 12,50). EGMOND - Vorige week vrijdag nam G.G. Damstra als wethouder/raadslid afscheid van de gemeente Egmond. Tijdens deze bijeenkomst werd Dam stra onderscheiden tot Lid in de Orde van Oranje Nassau 3oor burgemeester E. Brommet. Damstra kreeg de onderscheiding van wege zijn lidmaatschap sedert 1974 van de gemeenteraad van Egmond. In de periode van 1975 tot 1987 en van 1980 tot heden was hij wethouder. Hij beheerde diverse portefeuilles, zoals openbare werken, welzijn, sportvoor- zieningen en huisvesting. HEILOO - De bridge-uitslagen van afgelopen maandag: A-lijn: 1. Fam. Mak 59,2, 2. Schipper en Zn. 57,1. B-lijn: 1. Kuiper-Zijp 58,8,2. Bruyckere-De Waal en V. Toornburg-De Vries 55,4. C-lijn: 1. De Groot-Bakker 60,4, 2. Daudey- Beerepoot 60. D-lijn: 1. Fam. Krieger 63,8, 2. Bolhuis- D'Arnaud 61,7. E-lijn: 1. V. Splunder- Ves 66,7, 2. Fam. Boelhouwer 62,9. F- lijn: Vd Hulst-V Linde 64,6, 2. Visser- Urk 60,4. HEILOO - De bridge-uitslagen van vorige week dinsdag: A-lijn: Vd Mark- Ribberink 57,50, Brockx-Verhoef 56.70. B-lijn: Fam. Vd Laan 62.00, Fam. De Rave 58.30. Donderdag werd als volgt gespeeld: A- lijn: Haan-V Loon 61.50, De Bruyckere-Stark 56.80. B-lijn: Kat-Smit 55.60, Berkman-Vd Vlies 54.90. C-iijn: Fam. Moscou 65.00, Nielen-Beentjes 57.10. D-lijn: Fam. Buys 64.60, Brand- Hendrikse 59.40. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (vermissingen). Stichting zwerfdier: 072-5612482. Vermist Klein zwart poesje, wit vlekje naast de reus, witte snorharen, vóór witte sokjes en achter witte achterkant aan de poten, bruine vlooienband, 2 jr. Julia- naweg, Akersloot. Inl. 072-5616106. Gevonden Cyperse poes met witte voetjes en wit op de borst en in de nek, Zwanen- bloem, Limmen. Roodcyperse poes, Zeeweg, Heiloo /Limmen. Zwarte ongec. kater met blauwe ogen en witte vlooienband, tatoeage no. YR 1856, Breedelaan, Heiloo. Witte gec. kater met cyperse rug en staart, zwart bandje met 2 belletjes, Burg. Nieuwenhuysenstraat Limmen. Roodcyperse gec. kater met witte bef en sokjes, A9, Heiloo. Inl. 072-5616106. Vorige week woensdag trof u op de achterpagina een advertentie aan van het bedrijf Alpha Infrastructure Systems over de aansluiting op de A9 vanuit Heiloo. Het betrof hier een i-aprilgrap. De gemoederen liepen hoog op in het dorp. Vele voors en tegens bleken gesprekstof rondom dit voor Heilooërs heikele punt. Dat het onderwerp leeft was te merken aan de 40 verschillende reacties (telefonisch en via antwoordbon). Van 'de burger heeft niks te vertellen' tot meervoudige verzoeken om bedrijfs abonnementen. Zelf hebben we veel plezier beleefd aan deze stunt die door menig lezer van de Uitkijkpost werd gewaardeerd. Tot volgend jaar! reclame en vormgeving

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 10