PC Willibrord bezig met plannen voor tbs-kliniek TOjmj ïwm-'- i'ca fVf MmUmrtpo Kang Wah voor Oosterse specialiteiten PCC zowel sportief als cultureel actief Theater en muziek in Buk Op reis met de slager Competitie TC Hogedijk Certificaat voor Bakker Hemmer tongeren nieuws Werkzaamheden telefoonnet De Zuidwester wint met overmacht in schoolvoetbaltoernooi Ypedisco Senioren wandelen Kinderkleding en speelgoed beurs Heilooër Bridge club IJITKUKPOST - 22 APRIL PAGINA 10 HEILOO - Er zijn vergevorderde plan nen om volgend jaar in Psychiatrisch Centrum Willibrord een tbs-kliniek te vestigen. Het Corneliusgebouw zal ingrijpend verbouwd worden om veer tig gedetineerden met een terbeschik kingstelling te huisvesten. De kosten van deze verbouwing, die geschat wor den op vier a vijf miljoen gulden, ko men voor rekening van het ministerie van Justitie. Voor het ministerie haar goedkeuring aan dit plan geeft, zal een vertegen woordiging van Justitie begin mei het gebouw nogmaals aan een grondig onderzoek onderwerpen. Omdat er een groot tekort is aan tbs-plaatsen, maakt de overheid haast. Evenwichtig ver spreid over heel Nederland moeten er in totaal 320 plaatsen bijkomen. Mo menteel zijn er acht plekken in Ne derland waar tbs'ers hun behandeling ondergaan. Vanwege die haast is een van de eisen aan een nieuwe kliniek dan ook dat er geen nieuwbouw voor hoeft plaats te vinden, maar dat er- bestaande gebouwen voor worden gebruikt. Omdat PC Willibrord een aantal gebouwen leeg heeft staan, was de keuze in Noord-Holland snel ge maakt. De kliniek zou dan in 1999 geo pend kunnen worden. Een tbs-patiënt is iemand die van de rechter naast een gevangenisstraf een psychiatrische behandeling in een ge sloten kliniek moet ondergaan, omdat hij een gevaar vormt voor de maat-1* schappij. Daarbij gaat het om mensen die een ernstig misdrijf hebben ge pleegd én een psychiatrische stoornis hebben. Om dit laatste vast te stellen worden verdachten irt het Pieter Baan Centrum in Utrecht uitvoerig geobser veerd. Ze worden ingedeeld in de cate gorie A, B of C, waarbij A staat voor de zwaarste overtredingen, B voor minder zwaar en C voor de minst zware. De indeling in categorieën zegt niets over de zwaarte van de psychiatrische stoor nis, die de veroordeelden hebben. Gesloten kliniek Volgens algemeen directeur Hans de Bont gaat de kliniek van PC Willibrord gedetineerden uit de C-categorie on derbrengen. Hun stoornis lijkt veel op die van de mensen die nu in het psy chiatrisch centrum verblijven. „We zul len iedere aangemelde patiënt beoor delen, niet op hun psychiatrische ge steldheid maar op het delict dat ze begaan hebben. Daarbij hebben we de vrijheid om iemand te weigeren, dat was een van onze eisen." De tbs'ers die volgend jaar naar Willi brord komen, als de plannen doorgaan, zullen een vrij consistente groep vor men, omdat een behandeling meestal jaren in beslag neemt. Verder verwacht De Bont dat er geen vrouwen bij zullen zijn. Laconieke reacties Ook binnen Willibrord wordt nog over de komst van de tbs-kliniek gepraat. Het wachten is nog op het definitieve standpunt van de ondernemingsraad, de cliëntenraad, de familieraad en de Raad van Toezicht. „Tot nu toe zijn de reacties, van binnen Willibrord maar ook van buiten, vrij laconiek. Maar naar negatieve geluiden willen we wel serieus luisteren. Mocht het zo zijn dat er veel tegenstand komt, dan gaat het niet door. We zijn niet van plan het er doorheen te drukken." Omwonenden lijken vooralsnog niet bang te zijn voor een eventuele tbs-kli niek. „Dat is helemaal niet zo verwon derlijk. De mensen die het dichtstbij wonen, voelen zich vaak het veiligst. Want stel dat er iemand ontsnapt, die gaat natuurlijk niet bij de buren aan kloppen. Die gaat er vandoor!" De tbs'ers gaan achter slot en grendel. Hun bewegingsvrijheid is beperkt tot de kliniek, zolang'de behandelaren en Justitie vrezen voor. een herhaling van het misdrijf. De kliniek zal daarom streng beveiligd worden. Omdat PC Willibrord nog geen erva ring heeft met de behandeling en bewa king van tbs'ers, zal de kliniek de eerste twee jaar vallen onder de verantwoor delijkheid van het forensisch-psychia- trische centrum Oldenkotte in Rekken. De komst van veertig tbs'ers betekent een flinke impuls voor de werkgelegen heid irt PC Willibrord. De Bont schat dat het zo'n 120 arbeidsplaatsen ople vert. Gedetineerden in Junianus Vanaf september gaat PC Willibrord ervaring opdoen met de behandeling van forensisch-psychiatrische patiën ten. Dan wordt namelijk een speciale afdeling gestart in gebouw Junianus. Daar komen tien plaatsen beschikbaar voor gedetineerden die tijdens hun ver blijf in de cel psychisch in de war raken. Zij zullen dan enkele weken in Willibrord verblijven voor een korte behandeling. Na twee jaar zullen er 24 plaatsen beschikbaar zijn. De bedoe ling is dat de afdeling op termijn uit groeit naar 48 plaatsen. Eigenaar Tim Wong (l) en medewerkers in het vernieuwde restaurant in Het Hoekstuk. (fotoAndré Drescher) Leerlingen van het PCC zetten een goede prestatie neer tijdens de Open Bakin de Beun. HEILOO - De leerlingen van het PCC in Heiloo hebben op 10 april met een sponsortocht f 10.000,- voor een goed doel bijeen gelopen en gefietst. In totaal haalden alle vestigingen van de school een kleine f 40.000,- op voor goede doelen. De commissie buitenlesactiviteiten (BLA) had een tocht uitgezet die liep van De Dórs door de polder naar de Egmonder Abdij en via de Vennewa- tersweg weer terug naar school. Het was een meer dan pittige tocht die door de leerlingen uit de eerste, tweede en derde klas één maal wandelend, en door de vierde klassers drie maal fiet send moeft worden afgelegd. Het geld is bestemd voor het project 'Ondervoe ding' van Unicef. Dat de leerlingen van het PCC daarna nog energie over hadden bleek vervol gens op 15 april. Toen verzorgden zij een professionele, avondvullende show in theater de Beun, met zang, dans en toneel. In het eerste gedeelte van de avond kon men genieten van The Back Street Boys uit de brugklas, een jazz ballet-performance van meisjes uit de tweede klas, een showy WES-playback- act en de West-Friese conferencier Joost Klercq. Een verrassing daarna was de travestie-act van jongens uit de vierde klas die de Spice Girls ten tone le voerden. Eén van de hoogtepunten van de avond was ongetwijfeld de sketch 'Proefwerk' van enkele leraren. Zeer herkenbaar voor leerlingen en leraren werd de gang van zaken in een willekeurige les uitgebeeld. Hierna zongen leerlingen van de Bleekerskade een indringend lied over het onderwerp pesten. Ook trad een groep gymnasten op die het publiek deed verbazen met hun salto's en halsbrekende sprongen op trampo line en bok. Na de pauze was de beurt aan de schoolband van de PCC-vestiging in Bergen, gevolgd door een demonstratie zelfverdediging door meisjes uit de derde en vierde klas. Het solo-optreden van Marjon Dobber op de saxofoon was gedurfd en deed bij vlagen denken aan Candy Dulfer. 'There's no business like showbusiness' gold zeker voor de meisjes uit de brug klas met het nummer Cleopatra. Busi ness was er ook voor de 'Papierprik ker', een cabaret-act van Ger van Veen, waarin hij, naar aanleiding van wegge gooide, maar weer opgeraapte oude proefwerkblaadjes, zijn visie gaf op het PCC. Een hoogtepunt vormde de mo deshow van kleding, bedacht en gemaakt door meisjes uit de derde en vierde klas. Als afsluiting van deze brui sende avond bezongen enkele' docen ten het schoolse wel en wee van zowel leerkracht als leerling. Donderdag 23 april De Duif, Mariënstein 180, tussen 8.30 en 16.30 uur. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 25 april Zwem- en poloclub De Spetters, par keerplaats bij zwembad Heff Baafje, tussen 10.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie plan Zuid en Ypestein. Dozen en bundels gereed zetten respectieve lijk vóór 10.00 uur en vóór 8.30 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie Blockhovepark, do zen en bundels gereed zetten langs de kant van de weg vóór 10.00 uur (geen plastic zakken). Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag 27 april Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie gedeelte plan Ype stein nabij laan Eindeloos. Dozen en bundels gereed zetten op gele stippen vóór 19.00 uur. Brengen mogelijk tus sen 19.00 en 20.00 uur naar de parkeer plaats bij de school. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt '9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Elke woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softballclub Double Stars Hei loo, container bij kantine op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. HEILOO - Het is dan wel niet het eer ste Chinese restaurant dat is gehuisvest aan Het Hoekstuk 15, maar het mag zeker een bijzonder restaurant worden genoemd: Chinees Kantonees speciali teitenrestaurant Kang Wah. Speciali teiten uit maar liefst vier Chinese re gio's staan er op de uitgebreide menu kaart van het restaurant, dat op maan dag 27 april zijn deuren opent. De ruim 75 personen die het restaurant kan herbergen worden ontvangen in een stijlvol en warm interieur, waarin, behalve een aardig vleugje westerse in vloed, volop Chinese ambiance te ont dekken valt. Mooi zijn de spiegels en schilderingen met Chinese afbeeldin gen, waarvan er één zelfs is gemaakt op een apart wandje bij de ingang, geïnspi reerd op de wereldberoemde Chinese muur. Eigenaar Tim C. Wong, die twintig jaar lang bedrijfsleider was in een Chinees restaurant in Krommenie, vertelt m^t enthousiasme over de keuken van Kang Wah, waar gerechten uit de Kan- tonese, Szechuan, Peking en Shanghai keuken worden bereid. „De Kantonese keuken is het meest gevarieerd, met verschillende gerechten afhankelijk van de seizoenen. Het eten wordt over het algemeen bereid in de wok hee, waardoor het snel klaargemaakt kan worden. De gerechten zijn niet al te sterk gekruid en heel kleurrijk van uiterlijk, smaak en geur." Prachtige versieringen Meteen al wordt Wongs opvatting over goed gastheerschap duidelijk als hij aangeeft dat er natuurlijk van alles te regelen valt al naar gelang de wensen van de gasten. „Als iemand graag een Kantonees gerecht wil, maar houdt van wat gekruider eten, dan kunnen we daar vanzelfsprekend rekening mee houden. Graag adviseer ik mijn gasten daarin." De mede-eigenaar en zwager van Wong, K. Ip, staat met nog drie andere koks in de keuken. De gerechten uit de Noord-Chinese provincie Szechuan die ze maken zijn vooral pittig en kruidig. „Omdat het in die provincie altijd koud is," lacht Wong. De Peking-keuken wordt volgens hem gekenmerkt door de prachtige versieringen en het feeste lijk opdienen van de gerechten. De gerechten uit de provincie Shanghai moeten geproefd worden door liefheb bers van allerlei soorten zee- en rivier- vis. Hij noemt nog de diverse Aziatische gerechten die ook op de menukaart staan en een wel bijzondere specialiteit zijn volgens Wong de Tiekpan-gerech- ten. Daarbij worden vlees en vis bereid in een gloeiendhete gietijzeren schaal en op tafel in de schaal geflambeerd opgediend met Chinese kruiden. Op maandag 27 april is iedereen tussen 17.00 en 18.30 uur welkom om het res taurant te komen bekijken en alvast Chinese hapjes te proeven. Vanaf 28 april is zowel het restaurant als het aparte gedeelte voor afhaalmenu's geo pend van dinsdag tot en met zondag vanaf 12.00 uur: De keuken is open tot 22.00 uur. Kang Wah is gesloten op maandag (feestdagen uitgezonderd). Tot en met zondag 10 mei krijgt iedere klant ter gelegenheid van de opening een speciale attentie. Donderdag 23 april Yoga Yoga voor ouderen Heilooër Operettever. rep. 20.00-23.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 Heilooër Bridge Club 09.30-10.30 0930-11.45 20.00-23.00 HEILOO - De komende dagen bruist het op het Buk-podium van de activi teiten. Op donderdag 23 april brengen Acda en de Munnik hun tweede thea terprogramma op de planken. De en tree is f 15,- en de zaal is open om 20.30 uur. Thomas Acda en Paul de Munnik zijn twee jonge, multi-getalenteerde thea terpersoonlijkheden, die elkaar leerden kennen op de Academie voor Klein kunst. Voor hun afstudeerproductie ontvingen zij de Pissuiseprijs die slechts éénmaal per jaar aan de meest veelbe lovende student toegekend wordt. HEILOO - Echte Bakker Jan Hemmer heeft vorige week het hygiënecode-cer- tificaat ontvangen in het Nederlands Bakkerij Centrum (NBC) te Wage- ningen. Het hygiënecode-certificaat is een initiatief van FoodCert NL in samenwerking met de Stichting Beoor delingen NBC en erkend door de Raad voor de Certificatie. Bakker Hemmer heeft zijn bedrijf laten beoordelen en hieruit is gebleken dat dit voldoet aan de eisen uit de hygiënecode voor de broodbakkerij en de banketbakkerij. Het bedrijf dat een certificaat heeft ontvangen is in staat gebleken om in korte tijd aan de nieuwe eisen van de hygiëne en te voldoen. Dit bedrijf behoort dus tot de kopgroep binnen Tiet MKB, op het gebied van hygiëne en voedselveiligheid. Ook grote bakkerij en zien echter het belang in van dit cer tificaat. Het bedrijf wil zich met het cer tificaat naar professionele afnemers uit het derde kanaal en consumenten. Het is een zeer eigentijds theaterpro gramma met een hoog gehalte liedjes van de cd van Acda en de Munnik, waar je kippevel van krijgt. Ging het vorige programma 'Zwerf on' over twee jongens die zich door het leven bluffen omdat ze geen idee hebben, dit maal hebben ze één idee. Ze moeten iets gaan doen. Vol goede moed storten ze zich op het oprichten van de eerste fonotheek van Nederland. Op vrijdag 24 april is er de laatste Hak- kühbar met Ritz en Gemini als dj's. Het wordt natuurlijk weer stampen met je voetjes van de vloer, de keiharde beats. De deuren gaan om 21.00 uur open en de entree bedraagt f 10,-. Op zaterdag 25 april staan er twee bands op het Buk-podium, namelijk Supersub en Nayberhood. Hoewel Supersub koud een half jaar bezig is, borrelt het toch al flink. De band schrijft songs die zich diep in je geheu gen boren. Die songs weten ze dan ook nog en spannend te arrangeren en tech nisch hoogstaand uit te voeren. Maar het meest indrukwekkende aan Supersub is misschien wel de lef, de bravoure en de pret waarmee wordt ge speeld. De groep speelt weliswaar geen dance, maar wel muziek waarop je kunt dansen en meezingen. Supersub mag zich graag laven aan de inspiratiebron die gevormd wordt door de Britse beat- boom van de jaren '60. Als support-alt komt deze avond de band Nayberhood spelen. Nayberhood maakt goed in het gehoor liggende popsongs, dynamische roek-songs en vette hip-hop songs. Niet alleen op mu zikaal gebied, maar ook met het goede gevoel voor presentatie onderscheidt Nayberhood zich van andere bands. Buk Buk gaat open om 21.00 uur en de entree bedraagt een tientje. Vrijdag 24 april Volksdansver. de Wisselpas 09.00-10.30 NVVH damesbridge 09.30-11.30 Yoga voor ouderen 09.30-11.45 Volksdansver. de Wisselpas 14.00-15.30 Beg.orkest v. NH 20.00-22.00 Falkland Toneel 20.00 Zaterdag 25 april gesloten Zondag 26 april NHK kindernevendienst 10.00 Maandag 27 april Spaanse les 09.00-10.30 Rode Kruis Welfare 14.00-16.00 PI.landsvrouwen zang 14.00-15.30 Kantklossen 14.00-16.00 Sans Atout bridge 20.00-23.00 Falkland Toneel 20.00-23.00 EHK klaverjassen 20.00-22.00 Dinsdag 28 april Gym en turnver. Heiloo 09.00-11.00 Volksdansen 10.00-11.00 Oratoriumver. Nieuw Leven 20.00-22.00 Stichting Open Huis 19.30-20.30 Heilooër Bridge Club 20.00-23.00 HAF fotoclub 20.15-22.45 A HEILOO - De familie Elsman uit Heiloo is een van de twaalf lan delijke winnaars van de actie SnowboardburgersTheo van ambach telijke slagerij Brink (l) overhandigt de gelukkige winnaars een cheque goed voor een reis naar het Oostenrijkse Tauplitz. Woensdag 29 april Falkland Toneel Rotaryclub Heiloo Donderdag 30 april 20.00-23.00 19.00-21.00 gesloten HEILOO - Op 22,23,24,27 en 28 april voert PTT Telecom tussen 8.00 en 16.00 uur werkzaamheden uit aan het tele foonnet op De Hoefsmid. Op deze data zal er enkele keren een onderbreking zijn waarbij geen gebruik kan worden gemaakt van de telefoon- of dataver- binding. De jongens en meisjes van de Zuidwester vieren hun dubbele overwinning in het schoolvoetbaltoernooi. (foto Anclré Drescher HEILOO - Afgelopen vrijdag werd er gevoetbald om het VSB schoolvoetbal- kampioenschap van Heiloo. Bij de meisjes gebeurde dat op een half veld: 7 tegen 7. De jongens speelden op een heel veld, 11 tegen 11. In totaal 24 teams vertegenwoordigden hun scholen en streden om de prijzen. Alle teams speelden op 3 april poule wedstrijden, waarna zij zich konden plaatsen voor de ere- of eerste divisie. Op 17 april volgden de wedstrijden om de prijzen. Bij de meisjes ging de finale tussen de teams van de Willibrordschool en De Zuidwester. De meiden van De Zuid wester trokken met een 1-0 overwin ning aan het langste eind en werden daarmee voor de vierde achtereenvol gende keer kampioen. Bij de jongens speelden de teams van de Springschans en De Zuidwester de finale. Onder leiding van Jan en Dirk wisten De Zuidwester met 5-0 de Springschans te verslaan, waarmee zij duidelijk de slechtste was. Met dit toer nooi werd overigens ook afscheid ge nomen van Ruud Raats als organisator van het schoolvoetbal in Heiloo. EGMOND - De weersomstandigheden op de eerste speeldag van TC Hogedijk in de zaterdag- en zondagcompetitie zijn in voorgaande jaren wel eens slech ter geweest. De districtscompetitie op zaterdag ging normaal van start. Op zondag zag het er even naar uit, dat van de eerste inhaaldag - Koninginnedag - gebruik gemaakt zou moeten wordên. Ongeveer een uur kon er door de regen op de banen van het Hogedijk-park niet gespeeld worden, maar toen brak de zon door en kon het programma, zij het met enige vertraging, worden afge werkt. De gemengde zaterdag-teams wonnen alle hun eerste wedstrijd. Heren 1 verl oor mede door de blessure van Otje/Robert Wesseling. De inbreng van de nieuwe man in heren 2, Dave Holman, was niet onaanzienlijk. De aan zijn heup geopereerde Jan Hop man heeft in Dave een uitmuntende vervanger. In de landelijke zondagcompetitie waren de overwinningen van gemengd 1 en heren 1 een aangename verrassing. Gemengd 1, vorig jaar gepromoveerd, zegevierde over Heerhugowaard 6. Heren 1, vorig seizoen gepromoveerd naar de vierde klas, behaalde de maxi male score tegen Zee en Duin 3. Competitie-uitslagen van zaterdag 18 api;il. Gemengd: 3e klas Hogedijk 1- KZTV 2 3-2, 4e klas Hogedijk 2- Bergen 1 4-1, 5e klas Hogedijk 3- Warmenhuizen 3 4-1. Heren: 3e klas Grootslag 1-Hogedijk 1 4-2, Hogedijk 2-Zonneweide 1 4-2, 4e klas Hogedijk 3-Kwadijk 1 4-2, 5e klas Limmen 3- Hogedijk 4 1-5, Hoorn 4-Hogedijk 5 4- 2, DEM 7-Hogedijk 6 2-4, Hogedijk 7- Topspin 5 4-2,6e klas DEM 9-Hogedijk 8 1-5, Hogedijk 9-DEM 10 4-2. Vet. heren 35+: 3e klas Gieteling 2- Hogedijk 1 3-1, Vet.heren 50+: 2e klas Hogedijk 1-Westerhout 1 0-4, gem. jeugd t/m 14:2e klasTwiske 1-Hogedijk 1 4-2, meisjes 12-15; 2e klas Hogedijk 1- Warmenhuizen 1 6-0, jongens 12-15: 2e klas HTC 1-Hogedijk 1 0-6. Zondag 19 april werd als volgt gespeeld. Gemengd: 5e klas HHWaard 6-Hogedijk 1 3-5, 7e klas Hogedijk 2- Enkhuizen 2 2-6, Kwadijk 2-Hogedijk 3 7-1. Heren: 4e klas Zee en Duin 3- Hogedijk 1 0-6, 6e klas Hogedijk 2-St. Pancras 2 4-2. Heren 35+ 3e klas Hogedijk 1-Westerhout 3 4-2, 4e klas Hogedijk 2-Petten 1 4-2, Hogedijk 3- Wijdewormer 3 6-0, Overdelft 1- Hogedijk 4 6-0. Meisjes: le klas ABC 1- Hogedijk 1 0-6. HEILOO - Zaterdag 25 april is er weer Ypedisco. Van 19.00 tot 20.30 uur zijn alle kinderen van 6 tot 12 jaar welkom, de entree bedraagt f 1,- evenals de con sumpties. Om 21.00 uur is er, bij wijze .van proef, Ypedisco voor de jeugd van 12 tot en met 15 jaar. Ook dan kosten de entree en de consumpties f 1,-. Er wordt geen bier verkocht en er mag niet gerookt worden. Om 23.00 uur is het feest afge lopen. Voor verdere informatie kunt u bellen met Paola Willems, tel. 072- 5338297. HEILOO - Wie - nu het mooie weer er aan lijkt te komen - de benen wil strek ken kan bij Aktief, trefpunt voor 55+ deelnemen aan de senioren-wandel club. Elke donderdag om 13.30 uur start de wandelclub een twee uur du rende wandeling in en rond Heiloo. Zo nu en dan worden ook de duinen of polderrijk gebied bezocht. Het startpunt voor deze wandelingen is het clubgebouw van de tennisvereni ging aan De Dors 1, hoek Belieslaan. U kunt zich vrijblijvend aansluiten bij de club, aan deze activiteiten zijn geen kosten verbonden. Na afloop wordt er gezamenlijk iets gedronken in het club huis bij het startpunt. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met L. Kloet, tel. 072-5331137 of J. Duijn- mayer, tel. 5331631. HEILOO - Op zaterdag 25 april houdt de Stichting WAO/AAW/Ug Belangen een kinderkleding- en speelgoedbeurs in het gebouw aan de Bergeonstraat 22. De beurs wordt gehouden tussen 10.00 en 16.00 uur en de toegang is gratis. HEILOO - De bridge-uitslagen van vorige week dinsdag: A-lijn: Brinkhuis- Meuleman 63,30, Kloots-Kramer 55.80, B-lijn: Fam. Schoonhoven 57,60, Fam. vd Laan 56.90. Donderdag werd als volgt gespeeld: A- lijn: Bennink-Vd Vlies 65.40, Haan-V Loon 59.20, B-lijn: Berkman-Vd Vlies 63.50, Pohley-Post 61.70, C-lijn: Jacobs- Nieuweboer 57.10, Fam. Moscou 55.40, D-lijn: Fam. Geels 63.50, Dammann-De Jager 58.90.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 10