072 - 535 68 88 o HEILOO Legitimatie Afvalbrengplaats Telefoonnummer meldingen grofhuisafval Verleende uitwegvergunning Wegafsluiting Curiosa-markt Kapellaan Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis mm HEILOO Raadhuisplein I Pb. I I850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot 12.30 uur Maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666. PAGINA 4 UITKIJKPOST - 10 JUNI Informatierubriek ■MM De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de Afvalbrengplaats staan bakken voor ijzerschoon houtschoon puinplat glas grof snoeiafvalgrof afvalklein chemisch afval (KCA), groente-, fruit- en tuinafval (gtf) en restafval. U kunt géén bouw- en sloopafval brengen bij de Afvalbrengplaats. Hiervoor kunt u iedere eerste zaterdag van de maand tussen 09.00 en 11.30 uur terecht bij de stortplaats van GP Groot, Kanaaldijk 13 te Heiloo. Van de zaterdagopenstelling wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Zoveel zelfs, dat het ver moeden is gerezen, dat ook niet- Heilooënaren met afval komen. Omdat de hoeveelheid afval die wordt gebracht van invloed is op de hoogte van de tarieven, wil de gemeente er zeker van zijn dat alleen de inwoners van Heiloo hun afval komen brengen. Daarom kunnen medewer kers van de Afvalbrengplaats u om geldige legitimatie vragen. Onder legitimatie wordt verstaan uw paspoort, rijbewijs of identiteits kaart. Bent u niet in staat om aannemelijk te maken dat u daadwerkelijk een inwoner van Heiloo bent, dan kan de medewerker van de Afvalbrengplaats u mededelen dat u geen afval kunt inleveren. Als duidelijk is dat u in Heiloo woont, dan kunt u gewoon bij de Afvalbrengplaats terecht. Meer informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 535 68 68. Vorig jaar heeft de gemeente een nieuwe tele fooncentrale gekregen. Daardoor zijn destijds alle telefoonnummers gewijzigd. Ook het telefoonnummër /oor grofhuisafvaf-y meldingen is veranderd. Wilt u grofhuisafval aanmelden, bel dan U kunt meldingen doorgeven van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur. Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende uitwegvergunningen ver leend: - het maken van een uitweg op de openbare weg op het perceel Vredenoord 38 Ter inzage De uitwegvergunningen liggen met bijbehorende stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Procedure Degene, die de uitwegvergunning heeft aan gevraagd, krijgt bericht van de afdeling Beheer en Openbare Ruimte wanneer deze vergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de ver gunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitweg. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoemde uitwegver gunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Het gedeelte Kapellaan tussen Hoogeweg en Runxputteweg zal tijdens de Curiosa-markt op zondag 14 juni a.s. voor alle verkeer worden afgesloten tussen 9.00 en 18.00 uur. Het par keerterrein langs de spoorlijn aan de Runxputteweg blijft via de Groeneweg gewoon bereikbaar. KERKGANGERS OPGELET: Bezoekers van de kerkdienst van 10.30 uur, zullen op hun ver zoek wel - zonder betaling - worden doorge laten, om de kerk of het parkeerterrein van de kerk naast Kapellaan 11 te kunnen bereiken. De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand de volgende hoorzittingen voor de behandeling van de volgende bij burge- rhëèster en wethoudërs ingediende bezwaar schriften: maandag 15 juni 20.00 uur - beëindiging bijstandsuitkering; 20.30 uur - afwijzing aanvraag bedrijfskrediet; 21.00 uur - afwijzing aanvraag vergoeding plaatsen traplift; 21.30 uur - terugbetaling lening, resp. toe kenning bijzondere bijstand voor verhuiskos ten. woensdag 17 juni 20.00 uur - fictieve weigering toepassing bestuursdwang tegen zonder vergunning gebouwde berging; De hoorzittingen worden gehouden in kamer 025 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 aan de zijde van het par keerterrein) De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar en de belanghebbenden worden in eikaars tegenwoordigheid gehoord. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke - of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden en het horen afzonderlijk plaatsvinden. De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke - of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting op werk dagen tijdens de bezoekuren van het gemeentehuis van 9.00 tot 12.30 uur ter inza ge bij de secretaris van de commissie voor bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt, afdeling Bestuurszaken, kamer 128 in het gemeentehuis, tel. 535 66 48. Buiten de bezoekuren kunnen de stukken alleen op afspraak met de secretaris van de commissie worden ingezien. Voor nadere informatie omtrent het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u eveneens terecht bij de secretaris van de commissie. De commissie voor Bezwaarschriften verga dert elke derde maandag van de maand. De eerstvolgende vergadering is op maan dag 20 juli a.s. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 28 mei 1998 Per abuis is dit overzicht niet eerder geplaatst Geboorten Boris M., z.v. R.A.M. Drissen en I.E.C. van den Hout Laurens Q.M., z.v. W.M. Groot en C.W.M. Meijland Myrthe A.M., d.v. R.C.A. Groot en A.C.C. Groot Anna G.T., d.v.: E.J. Bolten en M.A. Beumer Elders geboren Maayke S., d.v. J.A.J.I. Spruit en S.E. Hoogstins Jorick G., z.v. F. Wessels en W.J. Hopman Mark H., z.v. R. Rozing en C.A.M. Broers Joris, z.v. L. Brouwer en G.M. Dekker Marischa S., d.v. T.G. de Jong en Ati Suparti Avin, d.v. J. Ghafor en S. Chaushli Huwelijksaangiften J.P. Zuurbier en M.C. Ackermans H.J.C. Klaase en D.J. Plekkenpol B. Moleman en P.M.C. Koppes Huwelijken R.J.A. van den Oord en A. de Haan C.D. Nottelman en N. de Bruijn M.D.J. Vogelzang en K. Koutouzi M. van den Kommer en B.N. van Duinen M.M. Lobée en C. Vos E.J. van Raaphorst en C.C. Zoon Overleden E.E. Schlimm wv Moleman G. de Boer ev Tjemkes J. Schouten wv Wessel Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen Ypesteinerlaan 71, B.J.J. Ypelaan - plaatsen berging; Nijenburgerweg 1A, Vereniging Natuurmonumenten - vergroten woning; De Wildtlaan 17, F.J. Smakman - vergroten woning; Spoorlaan 16, A. Olivier - vergroten dakkapel; Laan van Frans 10, A.J.F.M. Schneider - vergroten woning; Laan van Zeeman 26, F. Beekhuis - vergroten woning; De Kleine Kanne 1, B.J. Jansen - vergroten woning; De Kleine Kanne 3, T.A.E. Levink - vergroten woning; Bergeonstraat 2, A. Zwijnenburg - vergroten woning; Bergeonstraat 4, G.W.M. Heideman - vergroten woning; Tuinenhof 15, A.C. de Muijnck - oprichten vrijstaande woning met garage; Nijverheidsweg 4, B. Sierhuis B.V. - vergroten kantoor. Commissie Welzijnszaken en Burgerij De openbare vergadering van de raadscom missie Welzijnszaken en Burgerij vindt plaats op dinsdag 16 juni 1998 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis (oude ingang Raadhuisweg). Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Concept-voorjaarsnota 1998 en Meerjarenbeleidsplan van 1999-2002 (beperkt tot de onderdelen, die behoren tot het werkgebied van deze commissie) - Project Huisvesting Onder Eén dak (HOED). Het gaat om een voorstel om een krediet beschikbaar te stellen voor het project - Financiële situatie Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo. Het gaat om een voor stel tot het laten verrichten van een extern onderzoek. Commissie Grondgebiedzaken I De openbare vergadering van de raadscom missie Grondgebiedzaken I vindt plaats op woensdag 17 juni 1998 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis (oude ingang Raadhuisweg). Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Concept-voorjaarsnota 1998 en Meerjarenbeleidsplan 1999-2002 (beperkt tot de onderdelen die behoren tot het werkgebied van deze commissie) - Vaststellen voorbereidingsbesluit voor een perceel grond gelegen op de hoek Bayershofweg en De Omloop - Ontwerp Regionaal Volkshuisvestingsplan Noord-Kennemerland 1998-2005 - Startnotitie inzake onderzoek herstructurering bedrijventerrein Oosterzij. Commissie Grondgebiedzaken II De eerstvolgende openbare vergadering van de raadscommissie Grondgebiedzaken II vindt plaats op donderdag 18 juni 1998 in de raadzaal van het gemeentehuis (oude ingang Raadhuisweg). Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: - Concept-voorjaarsnota 1998 en Meerjarenbeleidsplan 1999-2002 (voor zover het onderdelen betreft die behoren tot het werkgebied van deze commissie) - Beslissing op bezwaarschriften tegen plaatsing panden op de gemeentelijke monumentenlijst - Dringend verzoek van Stichting Het Noordhollands Landschap te Castricum om haar ook in 1999 financieel te blijven steunen - Verzoek van Nieuwe Communistische Partij Nederland (NCPN) afdeling Heiloo, om een halt toe te roepen aan de langdurige geluidsoverlast van trainingscentrum Heiloo aan de Zevenhuizerlaan gL...u •- «jflMA - Voorstel van Nationale Commissie voor Internationale samenwerking en du ontwikkeling (NCDO) om de zogenaamde Lokale Agenda 21 als beleidsinstrument op te pakken teneinde duurzaamheid in de verschillende beleidsterreinen ook in Heiloo te integreren. - Brieven van verontruste bewoners van de Stationsweg over de gemeentelijke plan nen met de verkeersafwikkeling bij de spoorwegovergang Westerweg/Zevenhuizerlaan, waarbij de spoorwegovergang mogelijk wordt afge sloten voor snelverkeer en de Zevenhuizerlaan voor doorgaand autoverkeer. Commissie Bestuurszaken De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Bestuurszaken vindt plaats op maandag 15 juni 1998 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgende agendapunten: - Concept-voorjaarsnota 1998 en Meerjarenbeleidsplan 1999-2002 - Kredietaanvraag met betrekking tot huisvesting Bestuurlijk Centrum - Kredietaanvraag met betrekking tot Loket 2000/herhuisvesting gemeentelijke organisatie. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode: - Nationaal Epilepsie Fonds/De Macht van het Kleine voor de periode van 7 tot en met 13 juni 1998; - AVO Integratie Gehandicapten voor de periode van 14 tot en met 20 juni 1998. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt, dat zij bevoegd zijn te collecteren. Verleende bouwvergunning en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen postitief bevonden; Binnenhof 20, N.J.M. Hoebe - vergroten woning; Vredenoord 169, A.B.L. Hoetjes - plaatsen dakkapel op het achterdakvlak; Westerweg 297, B. Zanting - vergroten woning; Goodeslaan 17, A.A. Oudhuis veranderen en vergroten van de woning; Bergeonstraat 22A, Dojo 't Loo - vergroten sportzaal; Vredenoord 38,W.N.M. Schotvanger - plaatsen dakkapel achterdakvlak; Holleweg 104, C.A. Hoogeboom - vergroten woning en plaatsen dakkapel; E.J. Potgieterweg ongenummerd, G.P. Borst - vergroten woning en oprichten garage; Oudburgerlaan 11, R. Helderman - veranderen garage in woonruimte; De Brink 2, F. van Twuijver - vergroten berging; Paapenhof 11, C.S.M. Bijman - plaatsen berging; Kerkelaan 45, J. Kulk/E.M. Velthuijzen - oprichten woning (inclusief inrit Kerkelaan); Ypesteinerlaan 93, R. Kuiper - plaatsen berging; De Blomhof 16, P. Anepool - vergroten woning; Boekenstein 97, E. Schong - plaatsen dakkapel voordakvlak; Arklaan 22, H. Tromp - veranderen garage in studiekamer; Zevenhuizerlaan 31, C.C. Bouman - plaatsen berging; De Hofstee 3, W. Levering - vergroten woning; Westerweg 225, J. Dekker - vergroten woning; Tulpencroftlaan 4, C. Mossel - veranderen en vergroten woning; Butterlaan 16, M.L. Oosterveld - vergroten woning. Vrieswijk ongenummerd (bij Nia Greeuwffërtf, Gemeente Heiloo, boosterbergihgen; De Kloosterhof 54, Gemeente Heiloo - plaatsen boosterberging; De Kuilenaar 48, P.T.G.M. Oudejans - plaatsen dakkapel achterdakvlak; De Kuilenaar 50, D.H. Bakker - plaatsen dakkapel achterdakvlak. Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 072 - 535 67 37 of 072 - 535 67 38). Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 535 67 37 of 072- 5 35 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding dan kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. BÉiiiË

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 4