Geslaagd Astma Fonds VAN 1S,- NU VOOR Uitkijkpost Printshop Equipe Coiffures UMMEK LET OP!!! d/tir fft: ïf fff gemeente JAARMARKT Activiteiten Limmen Voor al uw kopieerwerk, bedrukken van T-shirts, mokken, mousepads enz. BEZOEK DE GEZELLIGE l Tevens vele attracties!! II SIMM'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT PAGINA 12 UITKIJKPOST-24 JUNI Muziekweek voor koorzangers Geslaagd Auto gestolen 1.6 Miljoen Nederlanders vechten tegen hun astma, bronchitis of longemfyseem. Vecht met ze mee. Uw gift geeft Carapatiënten meer lucht. tevwA, uele> atulene Openingstijden: Ma. 13.00-18.00 u. din. t/m vrij. 9.00-18.00 u. Vrijdag koopavond. Stationsweg 86, Heiloo, tel.: 072 5320641 Als epilepsie in je leven komt.., Giro 222.111 0900-821.24.11 TE LIMMEN!! Woensdagavond 1 juli a.s. vanaf 18.30 uur aan de Kerkweg/Dusseldorperweg/Vuurbaak elke woensdagmiddag KIDS Vm 12 jaar KNIPPEN voor maar f 17,50 UW KERASTASE-KAPPER Rijksweg 47 -Tel. 072 505 29 53 - Limmen Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. VAN DENimOaAARD M^oortverzorging Lia Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen Telefoon 072 505 30 09 Dag en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uilvaarten in Limmen en omgeving. Granny Smith, 4 pond5,00 Maroc sinaasappelen, 3 kilo 5,00 Zoete perziken, 10 stuks3,50 Zoete Galia meloenen, 2 stuks 3,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! kapsalon Gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen Afvalstoffenheffing Rioolafvoerrecht Hondenbelasting Forensenbelasting Kwijtschelding Meer informatie Collectevergunning Muziekvergunning Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Uitbreiden/wijzigen garagebedrijf Voorbereidingsbesluiten Voorgenomen medewerking Verleende bouwvergunningenl-toestemming van Gemeentehuis Tot 1 juli expositie van Janine Stiphout en Maria van der Reep. Galerie Amber Zondag 28 juni kunstfietsroute tussen 11.00 en 17.00 uur. Tot en met 28 juni tentoonstelling van gouaches en teke ningen van Klaas Swart en beeldhouw werken van Erica van Leeuwen. In de tuin vlaggen van diverse materialen te zien van verschillende kunstenaars. Galerie aan de Dusseldorperweg 18 geopend van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Tineke's Atelier Zondag 28 juni geopend tussen 11.00 en 17.00 uur voor de kunstfietsroute. Gemaal 1879 Zondag 28 juni galerie geopend tussen 11.00 en 17.00 uur voor de kunstfiets route. Tot en met 12 juli expositie van tekeningen en schilderijen van Lieke Zijp en Reinanke Nijeboer, tekeningen door Zuid-Afrikaanse kinderen en Afrikaans houtsnijwerk. Gemaal aan de Fielkerweg geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 16.30 uur. Beeldentuin Akermare Zondag 28 juni geopend tussen 11.00 en 17.00 uur voor de kunstfietsroute. Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Open op vrijdag en zater dag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Galerie Juma Van 25 juni tot en met 30 juli schilderij en van kunstenaars van Fred's Atelier Purmerend. Juma aan de Dorpsstraat 45a in Castricum is geopend van dins dag tot en met zondag van 10.00 tot 17.30 uur, op donderdag ook van 19.00 tot 21.00 uur en op maandag van 13.00 tot 17.30 uur. I CASTRICUM - Aan het Jac. P. Thijsse College zijn de volgende leerlingen geslaagd. MAVO - Gijs Bakker, Simone Bakker, Miranda Beentjes, Jessica Beentjes, David Brouwenstijn, Iris Claase, Jelmer Dik, Jeroen Duinmeijer, Kim Heemskerk, Edgar Hofstee, Stef van der Kolk, Mirjam Krouwel, Eric van Loon, Jochem Loots, Jordi Mol, Petra Niemeijer, Ivo Nota, Eva Roos, Laurine van Rumpt, Bram Smit, Metta Uijlings, Lisette Vergeer, Kick Zeilstra en Mark Zoontjes uit Castricum; Marieke van der Berg, Joris Helder, Helma Krom en Desirée Postma uit Akersloot; Christa Meuleman en Guus Sinnge uit Heemskerk; Eline Ramaker, Jos Hoope, Siriane Hunia, Monique Rienstra en Lennart Vrielink uit Heiloo; Gert Jan Borst, Jolien Hollan der, Sander Kuijper, Mariek Mooij, Linda Reijnders en Frits Schefferlie uit Limmen; Nienke van den Berg, Suzanne Floris, Sheila Koster, Ruud Pel, Mathijs Teeling, Annelies Tiebie, Janneke Tiebie, Martin Twaalfhoven, Christa Vermeer en Boyd Wahr uit Uitgeest; Jan Jaap Adema, Marloes ter Beek, Elsbeth Beutinck, Sabine Bra- kenhoff, Anne Mieke van Caspel, An nelies Castricum, Ilona Deken, Edwin Fennema, Marieke de Graaf, Marloes van den Heuvel, Marcel Hoving, Shir ley Jansen, Anne Kaasenbrood, Claudio Klashoven, Rob van Kessel, Ralf Koedijker, Karin van Kuilenberg, Jelmer Looijenga, Timon Lowie, Netty Nanne, Maurice Prins, Mart de Reuver, Michiel van Riet, Silvia van Sabben, Paulien Schoonenberg, Dennis van der Stroom en Babs Vermeulen uit Cas tricum; Erik Blokker, Laura Bording, Peter Kramer en Ciska Veldt uit Akersloot; Famke Bommer, Paul van de Reep, Jolanda Zonneveld, Michiel Witkamp en Rik Roelands uit Egmond; Job de Boer en Linda Welp uit Heemskerk; Arjan Drost, Hilde Kaan, Leonie Koopman, Nick Melker, Linda Morsch, Francesca Nonnis, Michael Oppedijk, Rick van der Plaat en Marike Pos uit Heiloo; Alwin van Bellen, Sonja Berkhout, Sandra Bonne, John Castricum, Laura van Dam, Jurriaan Punt en Joost Rotteveel uit Limmen. HAVO - Erwin Dekker, Giel Klanker, Mark Selderbeek, Robin Smorenberg en Harry van Wilsem uit Castricum; Danny Zwart uit Egmond; Daan de Geus, Hilmar Goedhart, Marleen Jonker, Pieter Keesen en Femke Kuijper uit Heiloo; Freya Krom en Bas de Wit uit Limmen; Harm van Baar, Ivo Beerse, Frank Brakenhoff, Susette Bras, Danielle Dekker, Barend Derriks, Wouter Harmsen, Marinka Heijnis, Irma Jacet, Tamara Janse, Marlien Jager, Mark Lute, Marjolijn von der Meer, Willemijn Morsch, Rianne Nieu- wenhuijs, Bram Nijhof, Marianne Ostendorf, Wouter Overmeer, Menno Rouffaer, Sander Schavemaker, Nour- dine Schreijer, Shanta Schreuder, Bas Zonjee, Gijs Zonneveld en Meindert Zwikker uit Castricum; Jerre Kamphuis uit Akersloot; Annemarie Apeldoorn, Oscar Wokke, Linda Zuurbier, Trudy van der Hulst, Nicola Levering, Lau rens Schotvanger en Hechmi Sougir uit Egmond; Arjan Boekei, Femke van den Bosch, Liesbeth Bruin, Chantal van Harten, Frank Hoogland, Jouri Horst huis, Simone Nieuwendam, Rutger te Nijenhuis, Chantal Pepping, Judith Ranzijn en Janneke Smakman uit Heiloo; Jasper Admiraal, Lotte Jong bloed, Wouter van Setten, Vincent Zijderveld en Ciska Zomerdijk uit Limmen; Laura Korver uit Rosmalen; Ingmar Bruisma, Tim van Diel, Bas Hulst, Anneke Klijn, Judith Krom en Michelle de Leeuw uit Uitgeest; Joyce Assink, Bram van Baar, Danny Baauw, Lisa van Beek, Sander ter Beek, Annemarie te Beest, Eefje Borst, Rik van den Bosch, Arjan Brakenhoff, Wouter Bruijn, Ilona den Das, Bob Dijkman Dulkes, Laura de Graaf, Inge Hollenberg, Jeri Kats, Anneke Klein Ikink, Carin Laarhoven, Marieke Moerbeek, Marank van Nöordt, Bas Pannekeet, Wilco van Pel, Noortje van der Ploeg, Myrthe Pruijn, Dave van Roest, Marianne de Rooij, Kirsti Schuurman, Rens Vijlbrief, Ramon van Weenen, Syreeta van Weetering en Iritsia van 't Wout uit Castricum; Albertjan Duin uit Beverwijk; Jochem ten Berge, Jasper ten Berge, Linda Duinmeijer, Michiel Waaijer, Marleen van Diest, Sander Eijlander, Daphne Hoekstra, Daphne Ben Shachar, Suzanne Visser en Boy Wolfswinkel uit Egmond; Maaike Bless, Carolien Breurkens en Lisette Hussalge uit Heemskerk; Nanny de Boer, Nina Gaasbeek, Tim Leitner, Marise Rama ker, Jesse Scholten, Jaimy Sormani, Evelein van de Vlekkert en Jantine Zijdenbos uit Heiloo; Petra Castricum en Lisette Koot uit Limmen; Judith de Boer uit Uitgeest. VWO - Marnix Berger, Michiel van 't Hof, Laura van der Laan, Femke Morsch, Valesca Retèl,Steffie Spooren- berg, Stefan Wagtmans en Afra Zaal uit Castricum; Karen Kapteijn en Peter Meijne uit Akersloot; Simon Visse en Esmé Apedloorn uit Egmond; Hanne- ke den Uijl uit Heemskerk; Miriam Gerrits en Esther de Graaf uit Heiloo; Oscar Lewis, Maarten Out, Fenneker Vegter en Teije Meijer en Limmen; Loes Heistek, Gina de Rooij en Vera Verwoert uit Uitgeest; Remco van den Bosch, Jasper Dik, Mathieu de Geest, Renske Gerstel, Ingrid den Heijer,Tim Heijwegen, Jordy Huisman, Mariska Kleijn, Bart Klein Ikink, Loes Klomp, barbara Knijn, Bart Limmen, Jelle Lute, Priscilla Maas, Ruben Meijers, Caspar Muller, Chris Nanne, Mare Nolting, Eelke Pollé, Saskia Pouw, Wies Stuifbergen en Jerke van der Woerdt uit Castricum; Tsjerk Boonstra, Ma rieke Gaus, en Yvonne van der lest uit Akersloot; Paul Castricum, Erik Visser en Jerry Gaarthuis uit Egmond; Majolie van Dam uit Heemskerk; Rob van Dongen, Caroline Henneman, Maaike Hoogland, Diana Portegies en Koen Vreeker uit Heiloo; Jelle Admi raal, Andrea Dragstra, Bastiaan Rotte veel en Martine Twisk uit Limmen; Paul Boudewijn, Marloes van Doorn en Renate Mijnen uit Uitgeest. CASTRICUM - De werkgroep Vocatie is volop bezig met de voorbereidingen voor de zevende muziekweek voor koorzangers van 17 tot en met 22 augustus in Castricum. Onder leiding van gerenommeerde docenten en diri genten wordt allerlei nieuw repertoire geoefend. Dit jaar is gekozen voor teksten die aansluiten bij het thema 'buitenleven'. Johan Rooze werkt tijdens de week met het koor aan Captain Noah ans his floating zoo van M. Flanders en J. Horovitz. De tekst, het bijbelverhaal over de ark van Noë, is op luchtige en makkelijk toegankelijke manier getoonzet. Daan Manneke, componist-dirigent, repeteert drie eigen composities. Twee ervan zijn spreekkoren: bijna geen noot staat op papier, maar de klank ontstaat op het moment zelf. Piet Vessies werkt aan Gedicht voor land- en tuinbouw met tekst van Jules Deelder en muziek van Antoine Oomen. Daarnaast staat The Storm van J. Haydn, een madrigaal, op het pro gramma. Verder werken Frans Schouten (stern- vorming- en koorscholing) en Marina van Tetering (beweging en lichaams houding) mee aan deze week. Er wordt toegewerkt naar een informeel concert. Thom Janssen begeleidt op piano. Belangstellenden kunnen zich in laten schrijven tot uiterlijk 21 juli. De kosten van deelname zijn f 350,- inclusief en f 275,- exclusief vijf warme maaltijden. Het laatste tarief geldt uitsluitend bij inschrijving vóór 15 juli. Voor informa tie of aanmelding kunt u contact opne men met tel. 072-5320773 of 5320772. CASTRICUM - Aan de VBO-groen- school Noord-Kennemerland van het Clusius College zijn de volgende leer lingen geslaagd: Castricum: Nanouk Beentjes, Sonja Berkhout, Roy Borst, Brenda Bos, Marcha van Dalen, Leontien Docter, Jurgen de Grunt, Dilsat Karabicek, Lottie Kuijs,Taco van Lier, Desiré Ras, Nanda Schermer, Tim Spooren, José van Teylingen, Niki Wals; Limmen: Sandra den Heijer,Thijs Punt, Barry Veldt; Uitgeest: Bart Berkhout, Jeanette Blokker, Nicky Burger, Mi chael Bus, Hans Dubelaar, Simone van der Eng, Sander Heistek, Wendy van Hoolwerff, Danny Mak, Remco van der Molen, Herm Ranzijn, Wendy Schip per, Eveline Verhaar, Maurits Vonck; Egmond: Nathalie Admiraal, Diana Bak, Matthijs Baltus, Ilse Buijs, Anna Dekker, Mariska de Goede; Heiloo: Nigel Davenport, Renee van Dooren, Maartje van den Hoonaard, Martien Houtenbos, Martin de Ruijter, Anisha Sengers, Veronique van der Starre, Guido Suurhoff, Susanne Wessel; Heemskerk: Gitty Aardenburg, Jeroen Bakker, Bastiaan Beentjes, Bart Boon, Bianca Bruins, Iris Dekker, Kim Hooiveld, Lianne Kerdijk, Brenda Meijland, Saskia Meijland, Bas Vanessa Nijman, Rob de Leeuw, Dominique Rieuwers, Esmeralda van der Ridder, Femke de Ruijter, Nicolette Schouten, Maita Sinnige, Mandy van der Spoel, Jos Talens, Johnny Tesselaar, Vanessa Voormeer, Mandy Wanmaker, Tessa van der Zee; Beverwijk: Marja Brou wer, Tim Groen, Niek Haaijer, Cynthia Heiloo, Dave Hendriks, Desirée Laan, Ilona Pekel, Sander Verbaan, Gladys Vianen, Bibiënne Vossepoel, Marieke Warmenhoven; IJmuiden: Charlotte de Kok, Tim van der Lugt; Wijk aan Zee: Remco Geerts: Velsen: Daniëlle van der Burg, Nathalie van Excel; Haarlem: Lourens Bulthuis, Marjolijn Schollema, Frans van der Vegt; Assendelft: Anne Bijl, René Frens, Mirjam Hijne, Me- lanie Visser, Mara Zuidervaart; Wor- mer: Mirjam Hooijschuur, Marije Krijt, Elfrida Swart; West Knollendam: Sas kia Kortenoever, Donna Wijker, Merijn Wilbrink; Wormerveer: Mary van der Bijl; West-Zaan: Loes Gijzenberg; Krommenie: Tjeerd Boezaart, Jantine van Iperen, Marijke de Leeuw, Fleur Wiepjes, Dihlaila Willemsen, Alexan der Wind; Zaandam: Suzanne Bruins, Martijn Visser. EGMOND - In de nacht van zaterdag op zondag is vanaf de boulevard in Egmond aan Zee een auto gestolen. Het gaat om een bruine Kever Cabrio met een Duits kenteken, HSK-TX398. De eigenaar is een 46-jarige man uit Marsberg. WK T-SHIRTS 9. SO Epilepsie is meer dan alleen maar medicijnen slikken. Het begrip van anderen is van groot belang. Word donateur, vraag de informatie. Epilepsie-infoiijn: (3 cent per minuut) Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270 3990 GB Houten Kleurkopieën en -prints v.a. 0,65 excl. BTW Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. DRUKKERIJ |m m 'ALLE (DIGITALE) PRINTTECHNIEKEN Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 D.T.P. LITHOGRAFIE Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 26 juni in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! llm Jl Maryse Swart Tulpeiurot'tlaan 36 a 1851 XN Heiloo Tel. 072 5335514 openingstijden: dins, t/m vrij. 9.00 u-18.00 u zaterdag 9 OOu-15.00 u De komende week valt de eerste aanslag gemeentelijke belastingen voor 1998 bij u in de bus. Hiermee worden de volgende aanslagen opgelegd: Deze aanslag wordt opgelegd aan elke een-, twee- of meerpersoonshuishouding, in het gebied waar de gemeente huisvuil ophaalt. De tarieven bedragen: 1. voor een eenpersoonshuishouden f 320,— 2. voor een tweepersoonshuishouden f 420,— 3. voor een meerpersoonshuishouden f 530,— Nieuw op deze aanslag is de 'lokale lastenverlichting', ledereen die afvalstoffenheffing moet betalen, krijgt op de aanslag een vermindering van f 100,- (de Zalmsnip). Deze aanslag wordt opgelegd aan de gebruiker van elk bouwwerk dat is aangesloten op de riolering van de gemeente en bedraagt f 215,-. Wordt opgelegd aan eigenaren van één of meer honden. De belasting bedraagt: - voor een eerste hond f 97,50 - voor een tweede hond f 120,— - voor een derde hond f 145,— - voor iedere hond meer bedraagt het tarief f 25,- meer dan over de voorafgaande is geheven. Wordt opgelegd aan degene die in de gemeente geen hoofdverblijf heeft en er gedu rende het belastingjaar meer dan 90 dagen van het jaar een gemeubileerde woning beschikbaar houdt. De belasting bedraagt per jaar f 218,50. Voor mensen met een laag besteedbaar inkomen zijn er ook nu weer mogelijkheden voor het aanvragen van gedeeltelijke kwijtschelding van de aanslag. In de bijsluiter behorende bij de aanslag wordt hier op ingegaan. Heeft u bij de Dienst Centrale Omslagheffing al een kwijtscheldingsaanvraag voor waterschapsbelasting ingediend, dan wordt het aanvragen van kwijtschelding van gemeentelijke belastingen vereenvoudigd. Formulieren voor deze vereenvoudigde aanvraag kunt u bij de receptie van het gemeentehuis ophalen. De belastingverordeningen liggen ter inzage op het gemeentehuis. Ook voor nadere informatie kunt u hier terecht. Wij staan u graag te woord dagelijks van 9.00 tot 12.30 uur. Telefonisch zijn wij bereikbaar op nummer 072-5051456. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan het Nederlandse Rode kruis voor de periode van. 28 juni t/m 4 juli 1998. De burgemeester van Limmen heeft vergunning verleend voor - het ten gehore brengen van levende muziek door "Slagerij van Kampen" in samen werking met de plaatselijke muziekvereniging op zaterdag 19 december 1998 van 20.00 tot 01.00 uur in sporthal d'Enterij, Middenweg 10 te Limmen. Tegen dit besluit kan binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift worden in gediend bij de burgemeester van Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Wanneer u een bezwaarschrift heeft inge diend, kunt u eveneens een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, postbus 252, 1800 AG te Alkmaar. Nadere in lichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Bij het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen is op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer een melding binnengekomen van - Autobedrijf G. Kaandorp BV, gevestigd aan de Rijksweg 50 te Limmen voor het uitbreiden en wijzigen van de showroom en werkplaats. Conform de gegevens op het meldingsformulier is op deze inrichting het 'Besluit her stelinrichtingen voor motorvoertuigen Wet milieubeheer' van toepassing, welke alge mene voorschriften bevat ter voorkoming van allerlei vormen van gevaar, schade of hinder danwel ter voorkoming van aantasting van het milieubelang. Aangenomen wordt dat de in dit Besluit gegeven voorschriften in alle gevallen waarop het betrekking heeft, afdoende zijn. Aan deze uitbreiding/wijziging hebben B&W nadere eisen gesteld ter voorkoming van geluidoverlast tijdens roetmetingen. Met de hier bovengenoemde melding is de verandering in de desbetreffende inrichting door de milieuwetgeving gedekt. De voor deze inrichting(en) geldende voorschriften gelden ook voor de aangemelde veranderingen. De gemeente controleert de betreffende inrichtingen periodiek op de naleving van deze voorschriften. Inzage en informatie De hierboven genoemde melding ligt, met bijbehorende stukken, voor een ieder op het gemeentehuis bij de afdeling milieuzaken tijdens de openingstijden van het gemeente huis, gedurende zes weken na deze bekendmaking ter inzage. Voor eventuele, nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling milieuza ken, tel. 072-5051456. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 18 juni 1998 besloten een herziening voor te bereiden van de bestemmingsplannen: - 'Strandwal'; ten behoeve van het oprichten van een garagebedrijf op de hoek Rijksweg/Nieuwelaan; - 'Buitengebied'; ten behoeve van het perceel Uitgeesterweg 9; - 'Strandwal'; ten behoeve van het bedrijventerrein Nieuwelaan Oost (rondom de Valkeyhal); - 'Handel en Nijverheid'; ten behoeve van het perceel Rijksweg 63a; - 'Dampegheest'; ten behoeve van het perceel 't Kieftenland 8; - 'Handel en Nijverheid'; ten behoeve van het perceel hoek Rijksweg/Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat. De besluiten treden in werking op 25 juni 1998 en liggen vanaf die datum met de daar bij behorende situatietekening voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van de vrijstellingsmo gelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan - het plaatsen van een tuinberging op het perceel Rietorchis 3. De melding bouwvoornemen is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf 25 juni 1998 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schrif telijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Rijksweg 50 het realiseren van een uitbreiding van het garagebedrijf - Dusseldorperweg 81 bouwen van een schuur - het Achtkant 25 plaatsen van een tuinhuisje Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en ge motiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sec tor bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 12