Arend Koet op weg naar WK in Italië Limmer Jaarmarkt Agrarisch Centrum Nuyens eert best verzorgde moestuin 'Blessurevrij blijven is de grootse zorg Adressen Limme it Houdt ie op de Hoogte S&Uc6te*c UITKIJKPOST-24 JUNI PAGINA 13 Schaakexamens Vredeburg Zomerconcert Excelsior HSV Limmen P#LIT!E De Uithijhpost. Hét gratis ujeehblad voor Heiloo en omstreHen. P#L 1 T 1 E Conquista nieuws Jeugdvisclub Samen Beet Solexrace en mini- motoren door de straten van Akersloot Muzikaal weekend bij Perspectief Dames junioren BI Meervogels Nederlands kampioen nowt 'l Jlufuneb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 Heiloo; Drukkerij Uitkijkpost» Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Theeconcert LIMMEN - Trots laat Arend Koet (67) twee antieke zilveren medailles en een beker zien: sportprijzen die zijn groot vader in de zeventiger jaren van de vorige eeuw behaalde. „Hij was toen al 57, net als ik ook een laatbloeier." Arend Koet zet de lijn voort: tweeën- eenhalve week geleden haalde hij bij het nationaal kampioenschap atletiek voor veteranen in Zevenaar een gou den plak bij het hoogspringen en werd eerste op de 200 meter hardlopen. Met de 1 meter 35 die hij op het NK sprong, voldeed hij ook aan de limiet die is gesteld voor deelname aan het hoogspringen in de categorie 65 tot 70 jaar op het wereldkampioenschap voor veteranen, dat van 11 tot 19 september wordt gehouden in het Italiaanse Cesenatico. „Niet dat iemand dat con troleert hoor, of je aan die limiet hebt voldaan. In Nederland is er geen offi ciële ploeg die wordt uitgezonden naar de WK. Wie mee wil doen moet alles zelf betalen, en als je de limiet niet kunt lopen of springen is dat je eigen riscio: dan win je zeker geen prijs." Nationaal record In de aanloop naar het WK in Italië is het voor Koet nu zorg om blessurevrij te blijven: vorig jaar gooide een achil lespeesblessure roet in het eten bij het WK in het Zuid-Afrikaanse Durban. De Limmer atleet móest een aantal nummers laten schieten en deed alleen serieus mee met het hoogspringen, waarmee hij een gedeelde vierde plaats behaalde. „Lopen ging niet, maar ik was wel zover hersteld dat ik kon sprin gen. Niet verantwoord, zouden sommi gen misschien zeggen, maar ik ben nu eenmaal van een andere generatie. Blessure of niet, vroeger was het ge woon: geen gezeur, lopen!" Voor dit WK heeft Koet grootse plan nen. Hij heeft zich ingeschreven voor de 200 meter, de 300 meter horden, het hoogspringen en de hinkstapsprong. Behalve dat hij, zoals hij zegt, altijd voor een prijs gaat, heeft hij een speci fiek doel: het verbeteren van zijn eigen nationale veteranenrecord bij het hoogspringen. Twee jaar geleden sprong hij 1 meter 40, wat tot nu toe door; niemand werd verbeterd. Koet praat er tamelijk bescheiden over. „Ach, in het land der blinden is éénoog koning. Er zijn niet veel mensen die op mijn leeftijd nog hoogspringen." 'Floppen' Vijftig jaar geleden werd Arend Koet jeugdkampioen hoogspringen en deed daarna jarenlang mee aan nationale en internationale wedstrijden op nage noeg alle atletiekonderdelen. Favoriet onderdeel was (en is nog steeds) het polsstokhoogspringen, waarin hij zich in 1955 nationaal militair kampioen mocht noemen. „Dat is pas een specta culair onderdeel, daar krijg je echt een kick van. Je schiet jezelf als het ware de lucht in." Groot was dan ook de teleurstelling Arend Koet vorig jaar bij het WK in Durban, Zuid-Afrika. toen een aantal weken de polsstok aan de kant moest. „Tegenwoordig gebrui ken ze fiber-stokken en daarmee krijg je een behoorlijke klap op je nekwer- vels. Niet echt bevorderlijk, zeker niet omdat ik een whiplash heb gehad. Een paar weken geleden werd ik na een training 's nachts wakker en zag de wij zers van de klok als een razende in de rondte draaien. Toen dacht ik: dit is niet meer verantwoord." Op zijn zevenendertigste maakte Koet de overstap naar het héndbal, dat hij ook nu nog fanatiek beoefent in een tweede klasse-team bij het Castricumse CSV. Toen zijn kinderen lid werden van een atletiekvereniging betekende dat voor Koet het begin van een tweede atletiek-carrière. Hij kwam er achter dat de tijd niet stil had gestaan en dat er inmiddels een hoop nieuwe technieken de atletiekwereld waren binnengeslo pen. „Ik gebruik nog steeds de ouderwetse techniek bij het hoogspringen, de Schotse sprong, waarbij je zijdelings over de lat gaat. Tegenwoordig wordt er veel hoger gesprongen met het 'flop pen', waarbij je achterwaarts springt. Ik ben hard aan het trainen om die tech niek onder de knie te krijgen, maar dat valt nog niet mee. Die Schotse sprong zit er zo ingebakken. In de wedstrijd neem ik me voor om te gaan floppen, maar dan ben ik zó geconcentreerd dat ik toch weer m'n oude techniek gebruik, eigenlijk zonder dat ik er zelf erg in heb." Trots is Koet op de zilveren plak die hij behaalde bij het hoogspringen op het Europees indoor-kampioenschap voor veteranen in Birmingham vorig jaar maart. Als het aan hem ligt komen daar zeker nog de nodige medailles bij. „Ik heb er nog veel plezier in, vooral het met elkaar met sport bezig zijn vind ik leuk. En het krachten meten, want een competitie-element heb ik altijd nodig." Toch houdt ook voor Arend Koet de wedstrijdsport een keer op. „Ik wil me niet voor mezelf gaan schamen. In Zuid-Afrika deed er een man van 93 mee, een vreemd gezicht. Maar zolang ik me nog goed kan bewegen binnen de groep recreanten van 35 tot 40 jaar waarmee ik bij mijn club AV Castricum train, ga ik gewoon door." LIMMEN - De schaakopleidingen van SV Vredeburg voor de jeugd zijn afge lopen vrijdag afgesloten met de officië le examens van de NHSB. De meeste kinderen hadden hun diploma al begin juni gekregen, maar vrijdag deden zeven kinderen met succes hun herexa men. Hiermee hebben alle 33 kinderen hun diploma gehaald. Het ging om de laatste groep voor de examens oude stijl (Koningsdiploma) en groepen voor de moderne stap-1 en stap-2 diploma's. Geslaagd zijn voor stap-1: Martijn van Rees, Pieter Groot, Tim Kastelein, Guido Kuyper, Jeroen Levering, Niels Commandeur, Peter Boetskes, Nicky Kraakman, Michael de Graaf, Thijs Witkamp, Mike Krom, Francine Win der. Kevin Stuifbergen, Bas van Kins, Robin Freriks. Voor stap-2: Danny Blekemolen, Ron Groot, Robert Kuyper, Nick van Leen, Wouter van Leen, Erik Mooij, Martijn Mooij, Inge Mooij, Samer Sofan, Maurice Tijm. Voor het Konings diploma: Pandora van Rees, Barry Blekemolen, Pieter Pepping, Rick Hol- leberg, Mary Hoogeboom, Helen Ter mes, Jarno Stuifbergen, Bas Schijf. LIMMEN - Zondag 28 juni houdt Muziekvereniging Excelsior om 11.00 uur een zomerconcert in Vredeburg. Het opleidingsorkest heeft een aantal nieuwe werken ingestudeerd waaron der Fascinated drums en Heal the world van Michael Jackson. De drumband speelt samen met de har monie de mars Drum Time. Door de harmonie is verder hard gewerkt aan onder meer de nummers Junglebook, Macarena en Con te Partiro. De entree voor dit zomerconcert is gra tis en alle Limmers zijn welkom. LIMMEN - Op zondag 28 juni vissen de allrounders van HSV Limmen in het Noord-Hollands Kanaal nabij Koedijk of Schoorldam. Bovenaan het klasse ment is het spannend: zowel Nico Schouws als Dick Pekel hebben twee vakwinsten en een tweede plaats, met daarachter Han Duin en Hendrik Delbrugge met beiden een keer winst en twee tweede plaatsen. Verzamelen is om 7.00 uur bij café De Uitkomst, waar ook de prijsuitreiking plaatsvindt. Deelname kost f 5,-. Er wordt gevist op gewicht, alle vis telt en moet bewaard worden in een ruim leef- net. Aas en voer zijn vrij, maar mugge- larven en gekleurd aas en voer mogen niet gebruikt worden. Begin juni visten twaalf witvissers de zomeravondwedstrijd in de Startingervaart. Deze wedstrijd, onder deel van de witviscompetitie, kenmerk te zich door tegenvallende vangsten. Jim Jak werd in de A-groep eerste met 1.620 gram vis, vóór zijn broer Rob met 800 gram. In de B-groep was het debu tant Frank Snel die met 35 vissen de winst pakte. Uitslagen: A-groep: 1. J. Jak 1.620 gram, 2. R. Jak 800 gr, 3. T. Veldt 580 gr. B-groep: 1. F. Snel 35 stuks, 2. K. Levering 11 stuks, 3. P. Levering 10 stuks. De Scouting vorig jaar op de jaarmarkt. LIMMEN - Op woensdag 1 juli van 18.30 tot 21.30 uur houdt de winkeliers vereniging weer een jaarmarkt. De organisatie heeft behalve een flink aan tal kramen ook weer vele attracties geregeld. De jeugd kan meedoen met stanghangen en voor de kleintjes zijn er een springkussen, pony's en scootertjes. Bijzonder zijn dit jaar de klimwand van zeven meter met begeleiding door twee instructeurs, een heus zweefvliegtuig, een race-simulatiespel en een werve lende western-show van The Ghost Dancers. Deze groep uit Uitgeest ver zorgt een spetterend optreden met zang, dans en cowboys op het plein voor de Burgerij. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT de Raadhuisweg geen voorrang aan een fietser. De fietser raakte hierbij gewond. Zijn rijwiel en de auto raakten beschadigd. Verloren: twee autosleutels met af standsbediening. AKERSLOOT - De politie heeft on langs de daders aangehouden van de diefstal van bootjes bij het Alkmaar- dermeer. Er zijn daarbij nog een aantal spullen aangetroffen waarvan niet bekend is wie de eigenaar is. Benadeel den wordt verzocht met de politie van Heiloo of Akersloot contact op te ne men, tel. 072-5337676 of 0251-314075. Op 19 juni verleende de bestuurder van een personenauto op de kruising van de Geesterweg met de Dorpsstraat en Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. «Noord-Holland Noord 112 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 21 juni omstreeks 18.00 uur verleende een fietser op de Uit- geesterweg geen voorrang aan de be stuurder van een bestelauto. Een aan rijding was het gevolg. De fietser raak te gewond en werd met een ambulance overgebracht naar het MCA. De fiets raakte total loss. De bestelauto had schade aan de motorkap en grill. Gevonden: autosleutel en lipssleutel aan houten klos. Verloren: een groene brievenbus, een donkerblauwe kinder schoen. LIMMEN - Het laatste weekend van dit seizoen staat bij Conquista voor de deur. Daarna is Conquista gesloten tot 21 augustus. De kinderwerkgroep heeft op zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur voor kinderen van 4 tot 12 jaar een echte minikermis. Dat gaat buiten gebeuren, maar er wordt verzameld bij Conquista. De entree is f 1,-. De tieners hebben groot feest op zater dag van 19.00 tot 23.00 uur. Zij vieren het afscheid van groep 8 van de basis school. De jongeren kunnen hun laatste biertje halen op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 1.00 uur. Zondag is er van 14.00 tot 18.00 uur een scala aan activi teiten voor het hele gezin. LIMMEN - Afgelopen zaterdag vond de derde viswedstrijd voor de jeugd plaats. Omdat de voetbalwedstrijd Nederland-Zuid Korea om 21.00 uur begon, werd besloten de viswedstrijd een kwartier in te korten. De resteren de tijd bleek genoeg om aardig wat vis te vangen, want de 42 deelnemers vin gen 107 vissen. De uitslag: A-klasse 1. Bart Hoogland 10 stuks, 2. David Sloog 9 stuks, 3. Johan Zomerdijk 7 stuks. B-klasse 1. Daan Admiraal 14 stuks, 2. Robin Zwert- broek 10 stuks, 3. Rick Beers 8 stuks. AKERSLOOT - Komende zondag zul len de straten van Akersloot weer gevuld zijn met het 'gebrul' van solexen en minimotoren. Voor de negende keer vindt dan de Solexrace plaats. Deze race gaat om het Europees kampioen schap en is momenteel de grootste solexrace van Nederland, zo meldt de organisatie trots. Onder de meer dan tachtig inschrijvin gen bevinden zich deelnemers uit Kroatië, Duitsland, België en Fran krijk, met daarnaast een aantal vader landse toppers als Bert Beugels, ex-we- reldkampioen Leonard Heemskerk uit Alphen aan de Rijn, wereldkampioen René de Haan, Cees Leegwater en Cees van der Oord. Er wordt in drie verschillende klassen gereden. In de C-klasse rijden niet- opgevoerde solexen, met berijders in jaren '60 kleding; in de B-klassë komen solexen aan de start waaraan gesleuteld is en de A-klasse is bestemd voor de supersnelle rijders, die meer dan tachtig kilometer per uur halen. Behalve de solexèn zullen dit jaar ook de minimotoren weer aan de start ver schijnen, met ruim veertig deelnemers. Standaardklasse, fabrieksklasse en ei gen bouw zijn hier de verschillende categorieën. De start vindt plaats om 13.00 uur, maar voor die tijd zijn toeschouwers ook al welkom bij het rennerskwartier op het Wilhelminaplein. Aan de kinde ren is ook gedacht, voor hen zijn er leuke attracties opgesteld. Voor mede-organisator Solexclub 't Rolletje wordt deze dag waarschijnlijk een hoogtepunt: in juli viert deze club haar eerste lustrum en men verwacht dit jaar een ledenaantal van meer dan tweehonderd te halen. BAKKUM - Op 27 en 28 juni heeft de tentoonstelling bij Perspectief een muzikaal karakter. De ateliers van Perspectief zijn onderdeel van de Kunstfietsroute die dan wordt gehou den. Er zullen naast de schilderijen, kera miek en beeldhouwwerken ook oude muziekinstrumenten te zien zijn. Op zondag wordt er live gespeeld door Jelle van Herwijnen, hij speelt wereld muziek op diverse bijzondere snaarins trumenten. De ateliers aan de Van Oldenbarneveldtweg 37 in Bakkum zijn zaterdag en zondag open van 11.00 tot 18.00 uur. AKERSLOOT - Na een spannende voorronde hadden de Meervogels da mes junioren BI zich geplaatst voor de eindronde Nederlands kampioenschap veldhandbal. Dit toernooi werd in Deventer gespeeld. De tegenstanders waren SDOL uit Luttenberg, Blerick en Gemini uit Zoetermeer. De eerste tegenstander SDOL moest het vooral hebben van versierde straf- worpen. Van de negen werden er vier door Meervogels-keepster Anoek Putter gestopt. Meervogels was tech nisch de betere ploeg en won met 10-7. Inmiddels was de temperatuur in de bosrijke omgeving gestegen tot 34 gra den Celsius en zo werd aan de wed strijd tegen Blerick begonnen. Al in de tiende minuut nam Meervogels een 5-2 voorsprong. Deze veilige marge bleef tot het eind van de strijd in stand, 12-9 werd de eindstand. Uit de laatste wedstrijd moest de lands kampioen komen. Ook Gemini had twee wedstrijden gewonnen. De twee sterkste teams stonden nu tegenover Inleveren kopij voor: V.l.n.r. medewerker Piet Brasderde prijs-winnaar Arie Rotteveel, eerste prijs-winnaar Jac Boersen, directeur Max Nuijens en tweede prijs-winnaar Cor Onderwater. LIMMEN - De best verzorgde moes tuin is die van Limmenaar Jac Boersen. Dat vond de jury die in opdracht van Agrarisch Centrum Nuijens de moes tuinen keurde die meededen aan een wedstrijd die door dit bedrijf was uitge schreven. Cor Onderwater uit Heiloo werd tweede, Arie Rotteveel, ook uit Heiloo, eindigde als derde. De prijswin naars ontvingen vorige week voor hun noeste arbeid uit handen van directeur Max Nuyens waardebonnen van respectievelijk 500,250 en 150 gulden. De wedstrijd was uitgeschreven vanwe ge het honderdjarig bestaan van Nu yens. Er deden in totaal 25 deelnemers mee, afkomstig uit de gehele regio. De jury, die ondanks het slechte weer met veel plezier de tuinen keurde, was in haar beoordeling unaniem verbaasd over 'wat volkstuinders met een zakje zaad kunnen doen'. Behalve met het uitschrijven van deze wedstrijd, is het honderdjarig bestaan van de firma ook op andere manieren gevierd. „In het voorjaar hebben we een feestavond met onze relaties, de agrarische bedrijven, gehad. In april was er een grote tuinmarkt voor de hobbytuinders, gevolgd door deze prijs vraag. In de herfst tenslotte vieren we het nog een keertje met het personeel." aldus directeur Max Nuyens. Agrarisch Centrum Nuyens is een be drijf van vader op zoon, in 1898 opge richt door de grootvader van Nuyens. Hij begon met de verkoop van groente en bloemenzaden aan talrijke tuinders in Noord-Kennemerland. Veertig jaar later nam zijn zoon de handel over en breidde deze uit met de verkoop van gewasbeschermingsmiddelen. Ónder de huidige directeur werden twee nevenvestigingen in Bovenkarspel en Wieringerwaard opgericht. Het bedrijf, dat nu in totaal achttien man personeel telt, levert voornamelijk producten aan de bloembollen- en bloementeelt, akkerbouw, groente- en fruitteelt, openbaar groen-beheerders, hoveniers en veehouderij. Producten als gras-, groente- en bloemzaden, de al eerder genoemde gewasbeschermings middelen, meststoffen, land- en tuin- bouwbenodigdheden, plastics en werk kleding. Tot acht jaar geleden huisde Agrarisch Centrum Nuyens aan de Rijksweg, maar vanwege een strengere regelgeving voor de opslag van chemi sche gewasbeschermingsmiddelen week het bedrijf uit naar de Uitgees- terweg, iets buiten de dorpskern. Sluipwesp Behalve deze chemiséhe bestrijdings middelen verkoopt Nuyens ook biolo gische bestrijdingsmiddelen. „Ik denk dat de biologische bestrijding binnen een jaar of tien een enorme vlucht gaat nemen," voorspelt Nuyens. „In de glas tuinbouw is de biologische bestrijding al helemaal ingeburgerd. Denk maar eens aan het inzetten van bijvoorbeeld de sluipwesp. Maar 'buiten' is men nog niet zover. De moeilijkheid is daar nog altijd dat die beesten kunnen wegvlie gen. Maar onderzoek naar nieuwe bio logische manieren is in volle gang." Het gebruik van bestrijdingsmiddelen staat wel eens in een kwaad daglicht. Niet terecht, vindt Nuyens. „Want 'bes treden' moet er altijd worden. Bijvoor beeld de vele mieren en slakken die er door de overvloedige regenval zijn. Of de gevreesde schimmelziekte op de aardappels, die onlangs in het nieuws kwam. Want stel je voor dat er een hele oogst mislukt, dat is toch een ramp." elkaar. De talrijke kansen die Gemini in het begin kreeg werden door de Meervogels goalie gestopt. Bij de rust was er nog niets zeker, 2-2. Trainer/coach Theo Krom, met zelf een jarenlange handbalervaring, had na rust de juiste formule klaar. Halver wege de tweede helft was er een 5-3 voorsprong. Deze marge werd niet meer uit handen gegeven. Bij het ver lossende eindsignaal was de stand 7-5 en Meervogels had na 14 jaar weer een landskampioen. Dat het juniorenteam de beste van Nederland is geeft aan dat het dameshandbal nog jarenlang kan putten uit de eigen brede selectie. ALKMAAR - Op zaterdag 27 juni geeft het Alkmaars Symfonie Orkest een theeconcert in de Doopsgezinde Kerk aan de Koningsweg 8 in Alkmaar. Uitgevoerd worden de Petite Suite van Claude Debussy en Pélleas en Mélisan- de van Gabriël Fauré. De stukken wor den toegelicht door dirigent Albert van Eeghen. Aanvang van het concert is om 17.00 uur. De kerk is open vanaf 16.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13