Vudniswagen getest Zomerspelen van start Rij vereniging Heiloo kan terugkijken op prima geslaagd concours hippique Gezondheidstelefoon helpt ouderen goed op weg Bijzonder Mozartprogramma mi WiM 50% Ö'J. JOHN MOEN Ramen gesneuveld door katapult Gevonden voorwerpen Geslaagd Zomeravondconcert Toneelgroep het Trefpunt Wandeling in Wimmenummerduinen Cursus Eerste hulp aan kinderen Plaatsen vrij bij seniorenvakantie Cursus 'Als je een baby krijgt' De zomer moet nog komen, dus grijp nu uw kans. Enthousiast Gediplomeerd Personeel GOED GEZIEN Gokkast gekraakt CEES HACHMANG LOODGIETERS emoren info Priesterzaterdag Rouwen en rouwverwerking 29 JULI 1998 63e JAARGANG NO. 31 J>U j Drukkerij uitkijkpost bv full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - Afgelopen maandagmiddag zijn met een katapult verschillende ramen van woningen van appartemen tencomplex De Vlieger beschoten. De daders zijn vermoedelijk in de buurt spelende kinderen. Een van de bewo ners ontdekte de vernieling toen hij thuiskwam van zijn werk. Ook vorige week al moest een aantal ramen op de Ronde Laan het ontgelden. De politie stelt een onderzoek in. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het bureau als gevonden aange meld: een kinderschoentje wit met blauw, een sleutel met foto, een zwarte rugzak met kleding, een hockeystick, zes sleutels in een zwart etui, een sleu tel aan een zwart label, twee kleine sleutels aan een ring, een hond cocker spaniel, een zilveren oorbel met druif jes, een snoeischaar, een kabel fietsslot met hangslot en een blauwe kinder schoen maat 21. Voor de vijftiende keer Zomerspelen in Heiloo. HEILOO - Op 17 juli is oud-plaatsge noot Rob Dekker afgestudeerd in In ternationale Politieke Economie aan de London School of Economics and Political Science. Eerder studeerde hij Internationale Betrekkingen aan de Universiteit van Amsterdam. EGMOND - Op maandag 3 augustus bespeelt Henny Heikens het orgel van de oud-katholieke kerk te Egmond aan Zee. Het zomeravondconcert begint om 20.30 uur en de toegang is vrij. HEILOO - Volgende week gaan in Heiloo weer de traditionele Zomerspe len van start. Op vier middagen in twee opeenvolgende weken (3, 5, 10 en 12 augustus) zijn er weer leuke dingen te doen voor kinderen uit Heiloo in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. Op maandag 3 augustus is er in de Hobbyfarm een cre atieve middag; woensdag 5 augustus wordt er een spannende fotospeurtocht gehouden; op maandag 10 augustus nemen de kinderen in de Hobbyfarm verf en kwast ter hand en op woensdag 12 augustus is er een trommelmiddag in Buk Buk. Voor de creatieve middag is nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar; bij de fotospeurtocht en de trommelmid dag is nog een flink aantal plaatsen vrij. Aanmelden hiervoor kan alleen van- HEILOO - Op het verenigingsterrein van de landelijke rijv'ereniging Heiloo e.o. aan Het Maalwater werd afgelopen zaterdag en zondag het jaarlijkse con cours hippique gehouden. Omdat door woningbouw aan de Egelshoek het voormalige Forestersterrein niet meer beschikbaar is, moesten alle rubrieken op het eigen terrein worden afgewerkt. Met toestemming van de Noordhollan dse Bond werd het concours daarom over twee dagen verdeeld. Dit bleek een schot in de roos. De beginners in de dressuur en de lichtere dressuurproe- ven konden op zaterdag in alle rust hun proeven afleggen. De banen waren in goede conditie en gecombineerd met het stralende weer waren alle voor waarden voor een succesvol optreden aanwezig. De spreiding over twee dagen leidde er bovendien toe dat het tijdschema goed in de hand kon worden gehouden. Alle deelnemers waren over de nieuwe opzet zeer te spreken. Op zaterdag werd in de klasse B dressuur Ilja Roobeek met Iwan van de organiseren de vereniging met het respectabele puntentotaal van 171 eerste. In haar tweede proef werd zij derde en scoorde 162 punten. Rebecca Clement met Lightness eindigde in beide dressuur- proeven als vijfde met een identieke score van 159 punten. In de klasse L dressuur waren de ama zones van de Waddenruiters, speciaal uit Texel overgekomen, de besten en behaalden met sterke proeven de eer ste plaatsen. Selina Bakker van de rij- vereniging Heiloo wist toch nog een zesde prijs te behalen met een punten totaal van 160. Ook clubgenote Dorine Spuibroek was succesvol en met een score van 163 punten behaalde zij een vijfde prijs. Goed bewegende Ivar Op zondag werden de midden en zware HEILOO - Vorige week donderdag reed in Heiloo bij wijze van proef een ander type vuilniswagen rond dan de inwoners gewend waren. Het ging om een vuilniswagen met zijbelading. De proef werd in Heiloo uitgevoerd, om dat hier al veel verzamelplaatsen van rolemmers verlaagd zijn aangelegd. Voor de gemeente Heiloo was de proef een mooie gelegenheid om te kijken of dit type wagen geschikt is. Er zijn na melijk op termijn nieuwe vuilniswagens nodig en deze moeten voldoen aan de verscherpte ARBO-eisen. De geteste vuilniswagen heeft een laad systeem waarbij de rolemmers aan de twee zijkanten worden beladen in plaats van aan de achterkant. De mede werkers hoeven niet meer achterop de vuilniswagen te blijven staan, maar kunnen van de zijkant de verlaagde cabine instappen. Dit is veiliger in ver band met achteropkomend verkeer. Waarschijnlijk is de nieuwe vuilniswa gen economischer dan de huidige wa gens, omdat het vuil aan stukken wordt gesneden in plaats van geperst. Hier door kan vermoedelijk met een kleine re, minder zware wagen dezelfde hoe veelheid rolemmers verwerkt worden. De proef moet uitwijzen of dit daad werkelijk het geval is. In Alkmaar werd donderdag een andere type wagen getest. Heiloo en Alkmaar houden elkaar op de hoogte van de resultaten van de proeven. daag, woensdag 29 juli, nog bij Ilse Plasmeijer, tel. 072-5338838. Een kaart je voor één activiteit kost f 2,50. Het tegenvallende aantal inschrijvin gen is volgens Ilse Plasmeijer te wijten aan het feit dat steeds meer mensen langer op vakantie gaan. ,,We zien steeds vaker dat kinderen niet meer alle vier middagen bezoeken, maar slechts een paar ervan." Toch hoopt de organisatie op meer hulp van vrijwilli gers, zodat er in de toekomst weer meer middagen gehouden kunnen worden. „Qua begeleiding hebben we nu vol doende vrijwilligers, maar we zitten echt te springen om mensen die goed kunnen organiseren. We zouden dan volgend jaar misschien weer zes of zeven middagen kunnen houden,' aldus een hoopvolle Plasmeijer. Het concours hippique werd dit jaar aan Het Maalwater gehouden, spreiding over twee dagen bleek een groot succes, (foto Starfield) De dressuurproeven afgewerkt. In de klas se Ml behaalde Monique Dekker met Jones van de rijvereniging Heiloo de hoogste score met 163 punten. Dit betekende dat de speciale prijs, de Kees de Jager trofee voor de beste M-dres- suurcombinatie uit Noord-Holland, in Heiloo bleef. In de Z-2 wist Ida Mon- chy van Heiloo e.o. met de goed bewe gende Ivar beslag te leggen op de twee de prijs met 184 punten. Ook Carla Rotteveel met Kasper reed twee goede M-2 proeven. Zij werd respectievelijk eerste en vijfde met 164 en 156 punten. In het klassiek springen klasse L stre den Mark Mul met Ganna en Hans van Kalsbeek met Henka's Die Hard om de hoogste eer. Na een spannende barrage werd Hans van Kalsbeek eerste. Marcel Beukers van de Duinridders uit Schoorl, die met zes paarden had inge schreven, was in het L progressief en de M en Z klassieke parcoursen opper machtig. Met drie eerste prijzen was hij veruit de meeste fortuinlijke springrui ter. Uitslagen: Dresssuur B7: 1. Ilja Roobeek Iwan (Heiloo eo.) 171, 2. Sonja Maas IJsbrand (HCE) 167,3. Brian van Thuyl Cadans (De Duinridders) 166, 4. Suzanne Putter Lotus (H.H. Waard) 160, 5. Rebecca Clement Lightness (Heiloo eo.) 159. B8: 1. Brian van Thuyl Cadans (De Duinridders) 166,2. Caroline Bontekoe Krack You (HCE) 163, 2. Ilja Roobeek Iwan (Heiloo eo), 162, 4. Anne- miek Konijn Lealdalita (Schermeerruiters) 161, 5. Rebecca Clement Lightness (Heiloo eo) 159. L13, rijbaan 1: 1. Marian Meyer Mister Texel (Burcephalus) 166. L13, rijbaan 3: 1. Annemarie v.d. Linde Lyorieta Texel (Waddenruiters) 178, 2. Lydia Boomsma Gabber (Starrenburg) 173, 3. Petra Vlaar Lady Cara 2 C (Centrumruiters) en Mascha Oosterhuis Lambada (Zaanse Ruiters) 171. L14, rijbaan 2: 1. Marian Meyer Mister Texel (Bucephalus) 171. L14, rijbaan 4:1. Annemarie v.d. Linde Lyorieta Texel (waddenruiters) 168, 2. Sannah Angement Fairlady (Kapt. v.d. Wal) 166, 3. Vera Blom La Lu (Waddenruiters) 165,4 .Julia Meijer Illuster (De Duinridders) 165, 5. Dorine Spuibroek Kapriool (Heiloo eo) 163. MI-19: 1. Monique Dekker Jones (Heiloo eo) 163,2 .Tanja Foppen B. Lancome (Belckmeer) 159, 3. Jessica Tuyn Kashmir (Bucephalus) 159. MI-20:1. Jessica Tuyn Kashmis (Bucephalus) 171,2. Tanja Foppen B. Lancome (Belckmeer) 164, 3. Rosalinde Maarse Winny the Pooh (Kapt. v.d. Wal) 160. M2- 25: 1. Carla Rotteveel Kasper (Heiloo eo) 164, 2. Silvia Zeeman Gentle Donna (Equus) 162, 3. Linda Hollander Nanice (Bucephalus) 161, 4. Judith v.d. Noordaa Jigger (Zaanse Ruiters) 160, 5. Jolanda Naberhuis Kimberley (De Duinrid ders) 159. M2-26: 1. Linda Hollander Nanice (Bucephalus) .162. 2. Silvia Zeeman Gentle Donna (Equus) 160, 3. Marian Ruiter Jock-D (Beemsterruiters) 158,4. Libuse Gaastra Kimber- lyburgh (Van Merlen) 157, 5. Carla Rotteveel Kasper (Heiloo eo), 156. Zl-31: Mieke Beerepoot Ilona Fortuna (Zaanse Ruiters) 193, 2. Ineke v.d. Welle Lord Ludo (Callinghe) 185,3. Rosalien van Dolder Ivo (Wieringermeerruiters) 178. Zl-32: L. van Soelen Karonijcke (Waalse Ruiterclub) 189, - 2. Rosalien van Dolder Ivo (Wieringermeerrui ters) 186. Z2-41: 1. Albert Ubels Quality's Hurry On (Bucephalus) 190, 2. Ilona v.d. Burgt Dutch Treat (Commandeurs) 188, 3. Libuse Gaastra Honneur (Van Merlen) 186. Z2-42:1. Albert Ubels Qualty's Hurry On (Bucephalus) 187, 2. Ida de Monchy Ivar (Heiloo eo) 184, 3 Silvia Zeeman J-Wise Guy (Equus) 183. Springen: B-klassiek: 1. A. Strelecka Seign. La- valente (Zaanse Ruiters), 2. Sjaak Koning King ston (Leeghwater), 3. A. Strelecka Siegn Mister (Zaanse Ruiters). 4. Raymund Tuit Victor (Duinruiters). L-klassiek: 1. Hans van Kalsbeek Henka's Die Hard Alcmaria Hippix),2. Mark Mul Ganna (HH.Waard), 3. Michiel Wilhelm Lord Ludo (Callinghe). 4. Mariene Wijsman Esperance (St. Hubertus), 5. Johan den Butter Jefferson. M- klassiek: 1. Marcel Beukers Jaltha (De Duinrid- ders). 2. Hans van Kalsbeek Henka's over the Bader (Alcmaria Hippix). Z-klassiek: 1. Marcel Beukers Paso Doble (De Duinridders), 2. Hans van Kalsbeek MJL Guranta (Alcmaria Hippix). B-progressief: 1. M. Penders (Duinruiters), 2. R. Tuit (Duinruiters). L-progressief: 1. Marcel Beukers Larena (De Duinridders), 2. Mariene Wijsman Esperance (St. Hubertus). HEILOO - Op maandag 3 augustus start om 9.30 uur seniorentoneelgroep het Trefpunt met de repetities voor de voorstelling in december. De inhoud van het stuk is van deze tijd. De oude freule wil haar mansionhouse laten verbouwen tot een woongemeen schap voor senioren, ongeveer zoals Het Alternatief in Heiloo. Maar wie mogen er wonen en hoe wordt dat ver der geregeld? Wie eens een paar repetities voor dit ingewikkelde spektakelstuk wil bijwo nen en wil zien of toneelspelen mis schien een hobby zou kunnen worden, is van harte welkom in het Trefpunt aan het Abraham du Bois-hof 2. EGMOND - Op zondag 2 augustus wordt er weer gewandeld in het unieke gebied van het Zeedorpenlandschap. Naast informatie over dieren en plan ten die ter plekke voorkomen, wordt er ook aandacht besteed aan de Egmond- se historie. Begin en eindpunt van de wandeling is bij het parkeerterrein van het zwembad in Egmond aan Zee. De wandeling duurt ongeveer twee uur en u dient in het bezit te zijn van een geldige toe gangskaart van het PWN. Door de gids wordt een bijdrage gevraagd van f 2,50 per volwassene en f 1,- per kind. HEILOO - In Nederland moeten jaar lijks 50.000 kinderen in het ziekenhuis behandeld worden als gevolg van een ongeluk. Ouders en verzorgers zijn vaak de eerste die bij een ongeval in huis betrokken zijn. Het is belangrijk dat dan de juiste hulpverlening gebo den wordt. Daarom organiseert Regio nale Thuiszorg de cursus Eerste Hulp aan kinderen. Tijdens deze cursus leren ouders, ver zorgers of anderen die met jonge kin deren te maken hebben hoe ze ade quaat kunnen reageren bij kleine onge lukjes en in ernstige' situaties. De on derwerpen die aan de orde komen zijn onder andere: bewusteloosheid na een ongeval, ademhalingsproblemen door verslikking of verdrinking, reanimatie, vergiftiging, verwondingen als snij- wonden, kneuzingen, botbreuken en brandwonden. De cursus, die bestaat uit twee bijeen komsten van drie uur, wordt in Heiloo gegeven op de dinsdagen 6 en 13 okto ber van 19.00 tot 22.00 uur. Iedereen die te maken heeft met kinde ren tot en met twaalf jaar kan deelne men aan de cursus. De cursus kost f 119,-. Contribuanten van Regionale Thuiszorg betalen f 104,-. Deze prijs is inclusief cursusboek en consumpties. Als u meer informatie wilt over de cur sus of als u zich wilt aanmelden, kunt u bellen met 072-5127127. REGIO - „De huisarts zei dat ik voor mijn rug naar een neuroloog moet. Mijn fysiotherapeut raadde me een chi ropractor aan. Wat moet ik nu doen?" Het is een van de vele vragen die op een ochtend bij de Gezondheidstele foon voor senioren binnenkomen. Van geen enkele vraag kijken ze meer op en overal wordt een passend antwoord, adres of telefoonnummer bij gezocht. Of het nu naar aanleiding is van een televisie-programma of een gesprek met de huisarts, iedere vijftig-plusser met een vraag op het gebied van ge zondheid en gezondheidszorg kan gerust de Gezondheidstelefoon bellen. „Ons team is niet alleen een verwijs- team, wij luisteren heel goed en probe ren aan de hand van het verhaal van de mensen te ontdekken op welk adres of bij welke groep zij het best terecht kun nen. Daarbij geven wij graag een extra steuntje in de rug," aldus een van de vrijwilligsters uit het team. Vragen, vragen en nog eens vragen „Heb ik niet teveel betaald voor die pil len? Wat kost thuishulp? Wat is een infarct? Wanneer kan ik aanspraak ma ken op een taxi? Kan ik van huisarts veranderen? Hebt u voor mij het adres van de darmstichting? Ik begrijp de bij sluiter niet, kunt u mij helpen? Mijn moeder komt niet over de dood van mijn vader heen, wat kan ik doen? Er is bij mij een medische fout gemaakt, welke stappen kan ik ondernemen? Moet ik binnenkort meer voor het zie kenfonds gaan betalen?" De gezondheidszorg in Nederland kan nog zo goed geregeld zijn, maar je moet wél weten waar je terecht kunt met die ene specifieke vraag. Of het nu de ziek tekostenverzekering betreft, de ge zondheidszorg of pure medische aange legenheden, de Gezondheidstelefoon helpt u verder. De Gëzondheidstele- foon bestaat bijna vijfjaar en is bij vele ouderen reeds een begrip. De beman ning van de Gezondheidstelefoon be staat uit Senioren die dankzij training en bijscholingen optimaal op de hoogte zijn van alle mogelijkheden van en in de gezondheidszorg. Daarbij komt dat het telefoonteam gevestigd is te 's- Hertogenbosch in het kantoor van de Unie KBO, Nederlands grootste oude- renorganisatie. Dit heeft als voordeel dat de vrijwilligers steeds over de meest actuele informatie beschikken. HEILOO - De Diaconale Reiscomm- missie Castricum-Heiloo-Limmen heeft voor de week van 8 tot en met 15 augustus een geheel verzorgde reis naar een comfortabel vakantie-oord in Soesterberg op het programma staan. Hiervoor zijn nog enkele plaatsen vrij. Deelnemers moeten zich zelfstandig kunnen redden, maar er gaat begelei ding mee. Er is een lift aanwezig en rol- lators kunnen meegenomen worden. Er zijn drie excursies gepland. De kosten voor deze week zijn f 700,- voor een tweepersoons kamer, op basis van vol- pension en inclusief excursies. Voor een eenpersoons kamer komt er f 75,- bij. Voor opgave of informatie kunt u bel len met B. Boerstoel, Jan van Galen laan 16 in Castricum, 0251-653960 of B.T. van den Berge, Vrieswijk 34, Hei loo, 072-5331721. HEILOO - Regionale Thuiszorg geeft in het najaar weer de cursussen 'Als je een baby krijgt' en 'Als je een baby hebt'. Deze cursussen, die beide be staan uit twee bijeenkomsten, zijn be doeld voor aanstaande ouders en ouders van baby's. In de cursus 'Als je een baby krijgt' komen aan bod de dagindeling als de baby er is, de keuze tussen borst- of flesvoeding geven en de verzorging van de baby, de veranderende rol als ouder met een baby en de verdeling van de zorgtaken tussen vader en moeder, met of zonder baan. De bijeenkomsten in Heiloo zijn op 30 september en 7 okto ber van 19.30 tot 21.30 uur. In de cursus 'Als je een baby hebt' komen onderwerpen aan bod als spe len met je baby, de voeding, slapen, de band die je met je kind opbouwt en hui len en troosten. Deze twee bijeenkom sten zijn in Heiloo op 9 en 16 oktober van 9.30 tot 11.30 uur. Voor opgave of informatie kunt u bel len met Regionale Thuiszorg, 072- 5127127. Aanmelden kan tot tien dagen voor de start van de cursus. H A sat O ■*- STATIONSWEG 61,1851 UHE100,TEL0725330068 Geesterduin 37, Castricum. 0251-656695 /Vinkelhof 't Loo 49, Heiloo. 072-5332595 EGMOND - In de nacht van zaterdag op zondag is er ingebroken in een hore cagelegenheid aan het Westeinde in Egmond aan Zee. Onbekenden for ceerden de deur en namen daarna de gokkast onder handen. De buit be droeg enkele honderden guldens. Aanleg - Onderhoud - Gas - Water - C.v. - Sanitair - Dakwerk - Rioolreiniging Holleweg 19, t.o. Albert Heijn, tel. 533 50 85. HEILOO - Alle ingrediënten voor een geslaagd concert zijn aanwezig: de be kende, talentvolle pianist Bart van Oort, een fortepiano, een uitstekende, sfeervolle akoestische .ruimte in de vorm van de Witte Kerk en een pro gramma met uitsluitend werken van Mozart. Het moet wel voldoende zijn om op het zomeravondconcert op vrij dag 31 juli vanaf 20.30 uur de muziek van Mozart te kunnen beluisteren zoals die in zijn eigen tijd moet hebben geklonken. Bart van Oort studeerde piano en for tepiano aan het Koninklijk Conser vatorium te Den Haag. Daarna stu deerde hij bij Malcolm Bilson in de Verenigde Staten. In 1993 behaalde hij daar de titel van Doctor of Musical Arts in Historical performance practi ce. Van Oort is met name gespecialiseerd in fortepiano, de voorloper van de mo derne piano. Zo won hij in 1986 het Mozart Fortepiano-concours in Brug ge. Verder speelde hij op vele festivals voor oude muziek in Europa, Amerika en Australië. In de afgelopen twee jaar zijn er zeven cd's van hem verschenen met solo- en kamermuziek op zowel de moderne als de fortepiano. Momenteel werkt de pianist onder meer als docent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. De fortepiano waar vrijdag de boeien de en aangename composities van Mo zart op gespeeld worden is een kopie naar Walter (uit ongeveer 1795) en is gebouwd in 1995 door Chris Maene in Brussel. De toegangsprijs voor het concert is f 12,50, 65-plussers en CJP-houders betalen f 10,-. Daarnaast js het ook mogelijk om in te tekenen op het diner concert, met een driegangenmenu in restaurant de Loocatie tegenover de Witte Kerk en een toegangskaart voor het concert voor f 42,50. Telefonisch kaarten bestellen en reserveren voor het het concertdiner is mogelijk via tel. 072-5334804. Kaarten zijn ook in voor verkoop verkrijgbaar bij de VVV- Heiloo (hoek Stationsweg Heeren- weg). Bart van Oort. HEILOO - In de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood wordt komende zater dag Priesterzaterdag gevierd. Om 11.30 uur is er een rozenkransgebed met biechtgelegenheid, om 12.00 uur ge volgd door een Heilige Mis. Om 14.00 uur begint de Stille aanbidding en Kruiswegoefening. De Priesterzaterdag wordt afgerond met het Sluitingslof om i5.00 uur. ALKMAAR - Gezondheidswijzer Alk maar, het informatiecentrum van Regionale Thuiszorg op het gebied van gezondheid en ziekte, heeft in augustus volop informatie in huis over het thema rouwen, verlies en rouwverwerking. In ieders leven komt vroeg of laat een periode van rouw voor. Dit kan gebeu ren door het overlijden van een part ner, ouder, kind of enig ander geliefd persoon. Ook het verlies van gezond heid, werk en afstand moeten doen van bepaalde zaken kan een tijd van rouw brengen. Het rouwproces is een proces van bewustwording en van verwerking van het verlies. Dit gaat niet vanzelf. Soms is het dan ook belangrijk om in een dergelijke periode meer ondersteu ning en inzicht te krijgen. De Gezond heidswijzer heeft een aantal folders en artikelen en de juiste adressen voor hulpverlening en ondersteuning, die in augustus gratis op te halen of aan te vragen zijn. Belangrijke adressen voor hulpverle ning zijn onder andere de Vereniging Handreiking, een zelfhulpgroep die hulp biedt bij het verwerken van het verlies van een partner, het Landelijk Steunpunt Rouwverwerking en de Landelijke Zelfhulpgroep Ouders van een Overleden Kind. Stichting Achter de Regenboog biedt hulpverlening aan kinderen die rouwen. Voor meer informatie: Gezondheids- wijzer Alkmaar, Hertog Aalbrechtweg 5, open van 9.00 tot 17.00 uur, tel. 072- 5199214. Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.00-17.30 uur Redactie, ma. t/m vrij. 9.00-12.00 uur Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 0226 340020 (Rodi verspreiding bv) De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 20.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef, Egmond aan Zee en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 16.30 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 81 cent (excl.BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot Redactie, acquisitie en administratie: De Hoefsmid 5-1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon:072 533 01 75 Telefax 072 533 56 44 ISDN 072 532 02 94

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 1