I Limmen maakt zich op voor Country Fair LIMMENLET OP!!! gemeente X geboorteadvertentie JL limmen in woord en beeld SINNICE'S AARDAPPELENGROENTEN EN FRUIT UITKIJKPOST - 26 AUGUSTUS PAGINA 13 Inleveren kopij voor: tond 't jUinuneb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limrnen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u„) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) HSV Limmen Activiteiten ouderen van start Geslaagd Open huis CIB Goede opkomst bloedafname-avond O// PIL 1 T I E Senic6te*c F Nu bij uw bestelling van geboortekaartjes GRATIS een Ellemi F diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar Bijeenkomst Ypsilon Politieberichten Jeugdclubkampioen schappen TV Limmen De Uithiihpost. Hét ptis weekblad voer Heiloo en VAN DEN IARD LIMMENDRUK 8.30 TOT 16.00 UUR OP DE VUURBAAKINUi» Vol sap sinaasappelen, 20 stuks2,50 Nieuwe oogst James Grieve, 2 kilo2,50 Delba, 'n fantastische handappel, 3 kilo 5.00 Hollandse handperen, 2 kilo2,50 Grote bloemkool, per stuk 1,25 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Voorgenomen medewerking Uitbreiding Politieservice Gemeentehuis Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 012 5051456 Straatbarbecue Limmer Polder Zuivelloop Raadsvergadering Wnd t£mm4 LIMMEN - Zondag 23 augustus werd de eerste van een reeks van vijf baars- wedstrijden gevist. Viswater was de Schulpvaart, waar 21 man een stekje zochten. De vangsten waren over het algemeen matig, met enkele uitschie ters. 192 Baarsjes, 14 posjes en diverse andere vissen werden gevangen. Tinus Veldt verspeelde een forse karper en er werd ook nog een illegale fuik opge haald. De uitslag: A-groep - 1. W. Krom 25 baars, 125 ptn; 2. M. Bakkum 16 baars, 80 ptn; 3. J. Kaandorp en G. Boer 13 baars, 65 ptn. B-groep - 1. P. Levering 7 baars en 2 pos, 37 ptn; 2. R. Levering en M. Zandbergen 7 baars en 1 pos, 36 ptn; 3. J. Baltus 6 baars, 30 ptn. Leden van HSV Limmen kunnen zich nog tot zondag 30 augustus opgeven bij G. Tuijn voor de selectie voor het NK Baars op zaterdag 5 september in Heiloo. Ook zoekt HSV voor deze wedstrijd nog een controleur. Zondag 6 september gaat de club weer baarzen, hoogstwaarschijnlijk in Uitgeest. Sinds vrijdag 21 augustus is het verbo den met levende aasvis te vissen, vol gens een door het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en visserij ingestelde wet uit de Dierenwelzijnswet. Het vissen met dode aasvis en kunstaas is wel toege staan. Controle zal worden uitgevoerd door de politie en de Algemene Inspectiedienst. Overtredingen zullen worden bestraft met een boete van maximaal vijfduizend gulden of drie maanden hechtenis. Vanaf 1 september mag er weer op snoek en andere roof vis worden gevist in de Limmer polder. Geadviseerd wordt om de nieuwe wet niet te overtreden. Bovendien dient u in bezit te zijn van een geldige Sportvisakte en een vergunning van de rechthebbende op het visrecht, nl. De HSV Limmen. Deze kunt u verkrijgen bij J. Baltus, Hogeweg 49, te Limmen. Kosten zijn respectievelijk f 17,50 en f 27,50. Het plateau waarop de vrouwen in Burkina Faso op traditionele manier het graan malen tussen destenen. Madame Habibou en haar dochter stampen eerst de korenaren in de vijzel voordat de korrels gemalen kunnen worden. LIMMEN - Binnenkort gaan de deu ren van Vredeburg weer open voor diverse activiteiten voor ouderen. Op dinsdag 1 september begint om 9.00 uur weer de yogales van Carien van Diepen, 's middags om 14.00 gevolgd door een bingomiddag. Op woensdag 2 september om 14.00 uur is er klaverjassen. LIMMEN - Komende zondag houdt de Stichting Werkgroep Ontwikkelings samenwerking Limmen een grote Internationale Country Fair in en om Cultureel Centrum Vredeburg. Tussen 11.00 en 17.00 uur wordt het genieten van een scala aan kramen en activitei ten: huis- en tuindecoraties, bloemsier- kunst, planten en dieren, kunstnijver heid en huisvlijt uit verschillende lan den. Ook de wereldwinkel is aanwezig met een kraam 'eerlijke handel'. Verschillende ambachten worden gede monstreerd en dansgroepen tonen dan sen uit verschillende delen van de wereld. Om 15.Q0 UjUr is sparend optreden van Brasil Axe. Op opzwe pende Braziliaans-Afrikaanse muziek laten zeven dansers, acrobaten en musi ci een unieke combinatie van muziek, dans en vechtsport zien; technieken die ontwikkeld zijn door voormalige negerslaven om zichzelf, onder het mom van dans, te kunnen verdedigen. De kynologenclub West-Friesland zal een behendigheidsdemonstratie geven met hun honden. Het is niet alleen kijken en kopen, u kunt ook meedoen. Een ritje met paard en wagen, een rondje op de step, Oud hollandse spelletjes en nog veel meer. Kinderen kunnen van 'afval' sieraden en speelgoed maken, iets wat kinderen in ontwikkelingslanden ook doen. Het geheel wordt omlijst met Nederlandse en Afrikaanse muziek. De toegang tot de Country Fair is gra tis. Voor f 5,- kunt u een boekje kopen met informatie over de Country Fair en kortingsbonnen die u bij verschillende middenstanders in Limmen kunt gebruiken. Ook vindt u alle informatie over het graanmolenproject, waar de Country Fair eigenlijk om draait en waarover u meer heeft kunnen lezen in de Uitkijkpost van vorige week. In de bovenzaal van Vredeburg is een ten toonstelling ingericht over het leven op het platteland in Burkina Faso. Wie dit project wil steunen, kan geld overma ken op bankrekening 3364.26.577 t.n.v. Stichting WOL, Limmen, o.v.v. 'graan molen'. Voor meer informatie: 072- 5052680. LIMMEN - Het Centrum voor Inspanningsbegeleiding (CIB), geves tigd in De Voetel, Kapelweg 10, houdt op zondag 30 augustus open huis van 14.00 tot 17.00 uur. Het CIB is een centrum voor persoon lijke training en trainingsaanpassing. Dit gebeurt onder begeleiding van de in de Verenigde Staten afgestudeerde inspanningsfysiologe Celine Neefkes. Inspanningsfysiologie houdt zich bezig met het menselijke bewegingsapparaat tijdens activiteit (inspanning) en de gevolgen daarvan. Activiteiten kunnen worden gezien op elk niveau. Fit zijn of worden is zeer individueel, iedereen heeft een andere doelstelling in gedachte als er besloten wordt om meer te gaan bewegen. Het CIB helpt bij de integratie van beweging in het levenspatroon, met als doel de levens standaard te verhogen. Omdat alle trainingsprogramma's op maat worden voorgeschreven, wordt er gestart op het eigen niveau. Zo kan het lichaam zich beter aanpassen aan de verhoogde activiteit en wordt overtrai ning voorkomen. Door de individuele begeleiding wordt uw doelstelling opti maal nagestreefd. Dat kan zijn: een betere conditie krijgen, afvallen, ouder- domsverschijnselen terugdringen, ver beteren van prestaties door topsporters of niveau verhogen na een revalidatie. Ook voor sportmassage en advies over blessurepreventie kunt u bij het CIB terecht. Voor meer informatie kunt u bellen met 0251-655812 of 072-5051862. De cursussen starten in de eerste week van september. LIMMEN - Tijdens de bloedafname- avond van 17 augustus hebben 205 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 197 donors vrijwillig bloed afstaan (van wie 13 donors). Dit is een goede opkomst in de zomermaanden. Doordat er meer brancards aanwezig waren verliep de avond zeer voorspoe dig. Ook werden er op deze avond donorer kenningen uitgedeeld. Degenen die voor de vijfde, tiende of twintigste keer bloed afstonden kregen respectievelijk een bronzen, verzilverde of vergulde jasspeld. N.J. Hoedjes kreeg een bron zen penning, omdat hij voor de veertig ste keer zijn bloed afstond. Het Rode Kruis, dat tevreden is met deze opkomst, doet in januari weer een beroep op de bloeddonoren. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN geboren 4 oMw" MirtiH, Zandstvk LIMMEN - Aan de Universiteit van Amsterdam is plaatsgenoot F.C.J. Admiraal geslaagd als register accoun tant. ALKMAAR - De vereniging Ypsilon houdt op maandagavond 31 augustus in Alkmaar een bijeenkomst voor familie leden en andere betrokkenen van men sen met de ziekte schizofrenie. De Groningse psycholoog Appelo houdt een inleiding over de nieuwste ontwikkelingen in de begeleiding van mensen met schizofrenie. De rol van familieleden en andere betrokkenen komt nadrukkelijk aan de orde. De bijeenkomst is in het Riagg- gebouw, Oude Hoeverweg 10 in Alkmaar, aanvang 19.45 uur. De toe gang is gratis. Voor meer informatie kunt u bellen met 072-5710351. AKERSLOOT - Op 18 augustus werd rond half elf 's morgens gemeld dat er een jongetje op een viaduct over de A9 stond, waarbij het leek alsof hij iets naar beneden wilde gooien. De politie trof inderdaad het jongetje aan. Nadat zijn tranen waren gedroogd van de schrik, verklaarde hij helemaal gek te zijn van vrachtwagens. Hij wilde later vrachtwagenchauffeur worden en stond naar hen te zwaaien. De politie legde hem uit dat dit gevaarlijk kon zijn, waarna hij op zijn fietsje huis waarts keerde. Op 20 augustus werd tegen zes uur 's morgens een echtpaar in een kamer van het motel wakker van een tikkend geluid. Zij zagen een schim in de kamer staan. Op hun schreeuwen nam de man de benen. Het kluisje bleek open te staan en op de grond lag de handtas die in het kluisje stond. Geld, een bankpas- je en betaalkaarten waren er uitge haald. De man is waarschijnlijk binnen gekomen door de achterdeur van de kamer, die vanwege de warmte op een kier stond. Vanaf het parkeerterrein van het motel is tussen 14 en 20 augustus een aan hangwagen gestolen. De aanhanger stond niet vast. Op de Geesterweg nabij de kruising met de Sluisweg week de bestuurder van een vrachtwagen uit om een bestel auto in te halen. Tijdens deze inhaal manoeuvre week de bestuurder van de bestelauto uit om de Sluisweg in te slaan. Een aanrijding met materiële schade was het gevolg. Op 21 augustus vond op de Mozartlaan een aanrijding tussen twee personen auto's plaats. Aan de rechterzijde van de weg stond een personenauto gepar keerd. De aanrijding ontstond omdat beide bestuurders niet voldoende rechts hielden. LIMMEN - Ook dit jaar is er tijdens de jeugdclubkampioenschappen van TV Limmen weer gestreden om de diverse titels. Het weer zat tot en met donder dag heel erg mee. Vrijdag was de fina ledag, die begon met regen. Gelukkig kon er uitgeweken worden naar de ten- nishal van De Voetel. Uiteindelijk kon den toch nog de laatste partijen buiten gespeeld worden. Met een gezellige barbecue werd deze week afgesloten. De uitslagen: ME t/m 12: 1. Karin Molenaar 2. Lorette Koenderman 3. Miranda Valkering. ME t/m 14: 1. Liselotte Admiraal 2. Noor Dekkers 3. Laura Koot. ME t/m 17:1. Lean Winder 2. Rosanne Weyers 3. Sandra Bonne. MD t/m 12: 1. Karin Molenaar/Sanne Wokke 2. Miranda Valkering/Liedewij Pronk 3. Stefanie Admiraal/Nienke Kruidensberg. MD t/m 14: 1. Liselotte Admiraal/Noor Dekkers. MD t/m 17:1. Kim Blom/Nathalie Hollensberg. JE t/m 10: 1. Bas Schijf 2. Rik Siegnette 3. Niels Meester. JE t/m 12: 1. Jori Castricum 2. Nick van Leen 3. Wouter Duin. JE t/m 14: 1. Vincent Wolkenfeit 2. Tjeerd Blom 3. Alex de Ruyter. JE t/m 17: 1. Kristen Wokke 2. Frank Beentjes 3. Mathijs Wolkenfelt. JD t/m 12: 1. Ruben Wokke/Otto Admiraal 2. Barry van Beek/Nick van Leen 3. Remco Metzelaar/Bas Schijf. JD t/m 14: 1. Tjeerd Blom/Vincent Wolkenfeit 2. Alex de Ruyter/Jasper Revers. JD t/m 17: 1. Kristen Wokke/Frank Beentjes. LIMMEN - Op maandag 17 augustus werd geprobeerd in te breken in een woning aan de Hogeweg. Aan de voor zijde van de woning werden gaatjes geboord in het kozijn. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. CEBOORTEKAARTEN - HUWELIJKSKAARTEN Drukkerij Van den Boogaard en Limmendruk zijn gefuseerd en zullen vanaf 5 oktober a.s. gevestigd zijn in hun nieuwe onderkomen op het Industrieterrein Uitgeest. Voor handels- en familiedrukwerk kunt u echter gewoon terecht bij Limmendruk die ook na 5 okt. gevestigd blijft aan de Rijksweg 132 te Limmen, telefoon (072) 5051236 Openingstijden Limmendruk: maandag t/m vrijdag van og.oo tot iy.oo uur zaterdags van 70.00 tot 14.00 uur prints vanaf 65 cent». Kleurenkopieenenjnn^_, DRUKKERIJ ALLE .(DIGITALE) PRINTTECHNIEKEN D.T.P «LITHOGRAFIE Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 28 augustus in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te ver lenen voor: - Vredeburglaan 32: vergroten van de woning Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Zonnedauw 13 plaatsen van een tuinhuisje De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het plaatsen van een tuinberging op het perceel Zonnedauw 13. De melding bouwvoornemen is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf 27 augustus 1998 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schrif telijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Vanaf heden kunt u bij de receptie ook terecht voor vermissing van bankpasjes, rij bewijzen, ov-jaarkaarten, 65+ pas, bromfietscertificaat enz. Bij vermissing van paspoort of identiteitskaart dient u aangifte te doen bij de poli tie in Heiloo of op maandagochtend van 9.00 tot 12.00 uur en op donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur bij de politie in het gemeentehuis te Limmen. De receptie van het gemeentehuis is dagelijks geopend van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur op woensdagmiddag echter tot 17.30. Op vrijdagmiddag is het ge meentehuis gesloten. De burgemeester van Limmen heeft een vergunning verleend ex artikel 16 c en artikel 90 van de Algemene Plaatselijke Verordening voor het houden van een straatbarbecue en het plaatsen van een feesttent met muziekapparatuur op zaterdag 29 augustus 1998 van 17.00 tot 01.00 uur op de groenstrook voor het perceel Schoolweg 22 te Limmen. (De muziek dient om 24.00 uur te worden beëindigd). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden op grond van arikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangen de de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hier voor bedragen f 200,00 voor natuurlijke personen en f 400,00 voor rechtspersonen. De burgemeester van Limmen heeft op grond van artikel 16c van de APV vergunning verleend voor het houden van de Limmer Polder Zuivelloop op zondag 13 september 1998. In verband met deze trimloop zal op die dag van 9.30 uur tot 12.00 uur een gedeelte van de Hogeweg, de Pagenlaan, de Westerweg en het Bokkepaadje zijn afgesloten voor het verkeer. Tevens heeft de burgemeester ten behoeve van de Zuivelloop op grond van artikel 16b van de APV vergunning verleend voor het gebruik van een geluidsinstallatie van 9.00 uur tot 12.00 uur. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij de burgemeester van Limmen. De besluiten worden hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaar schriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen f 200,00 voor natuurlijke personen en f 400,00 voor rechtspersonen. tijdstip: donderdag 3 september om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening. 2. Besluitenlijst van de raadsvergadering van 18 juni 1998. 3. Ingekomen stukken en evt. mededelingen. 4. Voorstel tot vaststelling van het subsidiebeleid en het verdeeladvies op grond van het Besluit Woninggebonden Subsidies 1998 (BWS). 5. Voorstel tot eigenkomsoverdracht van grond aan de Wieken en de Molenweg aan de Woningstichting Li-Ak. 6. Voorstel tot benoeming van een lid in de commissie bezwaar- en beroepschriften ter voorziening in de vacature van de heer A. Merts. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet voor de vervanging van de ba sisadministratie door Globit-programmatuur en voor de uitbreiding van de AS400. 8. Voorstel tot het machtigen van de heer mr. H.D.O. Blauw om de gemeente te ver tegenwoordigen in een geding voor de kantonrechter inzake betwiste aansprake lijkstelling in het kader van de wet Waardering Onroerende Zaken (WOZ). 9. Voorstel inzake PC-privé-project. 10. Begrotingswijzigingen. I ISluiting. Bovenstaande raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Afhalen van raadsstukken Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de raadstukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis (van 8.00 tot 12.30 uur en - behalve vrijdagmiddag - van 13.30 tot 17.00 uur).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13