voorpagina MAKELAARS ^TAXATEURS ONROEREND GOED si .m o Aan- en verkoop van onroerend goed J fiSBi Zeeweg 20, Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 hypotheken assurantiën taxaties nieuws 072 5115114 UITKIJKPOST - 26 AUGUSTUS aankondiging Bel voor overleg en afspraken met team de Haas: ALKMAAR Egmonderstraat 3 Schapenweijdt 12 Werkendelslaan 6 Zeekamplaan 24 Goodeslaan 20 Pot giet erweg 27 Pastoor van Muyenweg 88 Zevenhuizerlaan 77 t Groenelaan 7 Boekenstein 102 Zeeweg 409 sr~ Ewislaan 49 Zevenhuizerlaan 98 Hoogeweg 43 Rookamer 13 MAKELAAR Vos Makelaardij biedt verenigingen (op cultureel, sociaal ert sportief gebied) de mogelijkheid om evencirteöt^n, zoals open dagen, wedstrijden en concerten onder de aandacht te brengen. Vos Makelaardij Nabij het centrum (Nassaukwartier) gelegen perfect onderhouden en gerenoveerd vrijstaand herenhuis met besloten tuin (zuid). Inhoud: 415 m'. Bouwjaar: 1925. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, sfeervolle woonkamer en suite met schuifdeuren, moderne, gedeeltelijk aangebouwde keuken. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 1' toilet en wastafel. 2' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, 2 slaapkamers en berging met cv-unit. In de woning zijn nog veel originele details aanwezig. Geheel in lichte kleuren afgewerkt. Vraagprijs: ƒ509.000 In rustige, groene woonomgeving gelegen perfect onderhouden hoekwoning met schuur en besloten tuin op 174 m' eigen grond. Bouwjaar: 1971. Inhoud: 360 m'. Indeling: entree/hal, trapkast, modern toilet met fonteintje, woonkamer met schuifpui naar terras, luxe keuken v.v. inbouwapparatuur. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en z' toilet. 2' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzoldcr met cv-unit, ruime 4' slaapkamer. De woning is uitgevoerd in moderne lichte kleuren. Eventueel nabijgelegen garage apart te koop. Vraagprijs: ƒ419.000,- K.K. In rustige, groene woonomgeving (Plan-Oost) gelegen keurig onderhouden middenwoning met berging en besloten tuin op 165 m' eigen grond. Bouwjaar: 1962. Inhoud: 310 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fon teintje, ruime doorzonkamer met erker (kunststof) en parketvloer, keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Vaste trap naar 2' verdieping: voorzoldcr en 4' slaapkamer met dakkapel. Het betreft een ruime woning voorzien van lokale verwarming nabij bos, school en winkelhof 't Loo gelegen. Vraagprijs: ƒ305.000, In rustige woonwijk gelegen goed onderhouden ruime middenwoning met vrijstaande stenen berging en besloten tuin (zuidoost) op 150 m' eigen grond. Bouwjaar: 1968. Inhoud: 360 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, trapkast, woonkamer, keuken met spoelbak en afzuigkap. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, z' toilet, wastafel en aanslui ting wasmachine/droger. 2' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzoldcr met cv-unit, 4' slaapkamer met dakraam. Goed onderhouden woonhuis, vrije ligging aan de voorzijde. Nabij winkels en NS-station gelegen. Vraagprijs: ƒ329.000,- K.K In rustige, groene woonwijk gelegen hoekwoning met vrijstaande stenen garage, besloten tuin, achter grenzend aan plantsoen op 253 m' eigen grond. Bouwjaar: 1957. Inhoud: 310 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer met laminaatvloer, open keuken met dubbele spoelbak en afzuigkap. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2'toilet en wastafel, z' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met cv-unit en 4' slaapkamer. Goed onderhouden woonhuis nabij winkels en NS-station gelegen. Vraagprijs: ƒ359.000,- K.K. In een rustige, groene, ruim opgezette woonwijk gelegen hoekwoning met schuur en besloten tuin op 163 m' eigen grond. Indeling: entree/hal, trapkast, toilet met fonteintje, ruime woonkamer met open haard, moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. if Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, apart toilet, badkamer met ligbad en wastafel, z' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, ruime 4' slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. De woning is uitstekend onderhouden en nabij NS-station gelegen. Vraagprijs: ƒ369.000,- K.K. In een groene woonomgeving gelegen helft van dubbel woonhuis met garage en tuin (zuid) op 241 m' grond. Bouwjaar: 1955. Inhoud: ca. 325 m'. Indeling: entree/hal, modem toilet met fonteintje, kelder kast, royale woonkamer met fraaie ronde uitbouw, moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1' Verdieping: overloop, 2 slaapkamers en een moderne luxe badkamer met douche, wastafelmeubcl en 2' toilet. Goed onderhouden woonhuis bij winkelcentrum 't Loo en het Heilooërbos gelegen. Vraagprijs: ƒ395.000,- K.K In het centrum van Hciloo gelegen helft van karakteristiek dubbel woonhuis met vrijstaande garage (27 m'), besloten diepe tuin (ca. 25 meter) op het zuiden op 359 m' eigen grond. Bouwjaar: 1935. Inhoud: 320 m'. Indeling: entree/hal, kelderkast, toilet, ruime woonkamer met erker en open haard, moderne halfopen keuken v.v. diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met diverse aansluitingen, badkamer met douche en wastafel. if Verdieping: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3) waarvan 1 met grote dakkapel, bergkastcn en beide met wastafel, z' Verdieping: bereikbaar via vaste steektrap, voorzoldcr met cv-unit (Nefit-turbo bouwjaar 1996), 3'slaapkamer. Algemeen: centrale ligging, gedeeltelijk dubbel glas, nabij winkels en NS-station. Vraagprijs: ƒ409.000,- K.K. Helft van dubbele, karakteristieke erkerwoning met besloten, mooi aangelegde diepe tuin op totaal 283 m' eigen grond. Inhoud: 340 m'. Bouwjaar: ca. 1936. Indeling: entree/hal, kelder, toilet, L-vormige woonkamer met erker, open haard en schuifpui, moderne keuken voorzien van dubbele spoelbak, kookplaat, magnetron en oven, bijkeuken met wasmachinc/droger-aansluiting en nieuwe cv-combikctcl 1998). if Verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche, z' toilet en wastafel, z' Verdieping: vaste trap naar zolder met grote zolderkamer. De woning is goed onderhouden en gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Nabij NS-station en winkels. Eventueel nabijgelegen garage apart te koop. Vraagprijs: ƒ25.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ419.000,- K.K In het centrum van Hciloo gelegen helft van karakte ristiek dubbel woonhuis met besloten tuin (zuiden) op 294 m' eigen grond. Bouwjaar: 1935- Inhoud: 360 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, doorzonwoonkamer en ruime keuken. 1' Verdieping: overloop, douche en 4 slaapkamers waarvan twee met wastafel. 2Verdieping: bereikbaar via vaste trap, riante voorzolder met cv-unit (Radson bouwjaar: 1992) en 5' slaapkamer. Algemeen: centrale ligging, nabij winkels en NS-station. De woning heeft een vrijstaande stenen garage. Vraagprijs: ƒ449.000,- K.K In rustige woonwijk gelegen helft van dubbel woonhuis met garage, fraai aangelegde tuin uitlopend naar vijverpartij op 286 m' eigen grond. Bouwjaar: 1984. Inhoud: 335 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, ruime tuingerichtc woonkamer met plavuizcnvloer, vaste kast, moderne keuken voor zien van diverse inbouwapparatuur en bijkeuken. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan een met dakkapel, badkamer met douche, z' toilet en wastafel, z' Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voor zoldcr met hetelucht-unit, wasmachine-aansluiting en 4' slaapkamer. Algemeen: perfect onderhouden woonhuis nabij alle voorzieningen gelegen. Vraagprijs: ƒ449.000,- K.K. In appartementencomplex "De Westerzij" gelegen groot terras-appartement penthouse met berging in het sou terrain. Totale oppervlakte 140 m\ Bouwjaar: 1977. Indeling: ruime entree, toilet met fonteintje, bergkast, ruime woonkamer met schuifpui naar zonneterras (10 m') op het zuiden, eet/werkkamer met schuifpui naar besloten terras (20 m') op het westen en aparte keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, vaste wastafel en diverse aansluitingen. Algemene voorzieningen: hal met receptie, lift, zitruimte met open haard en huismeester aanwezig. Winkelcentrum en recreatiegebied op loopafstand. Het geheel is omgeven door prachtige tuin met vijvers. Vraagprijs: ƒ489.000,- K.K In een rustige, groene, ruim opgezette woonwijk gelegen uitgebouwde hoekwoning met rondom een fraai aangelegde tuin, een grote garage alsmede een aparte caravanstalling op totaal 439 m' eigen grond. Bouwjaar: 1969. Inhoud: 425 m'. Indeling: entree/hal, royale L-vormige woonkamer met open haard, moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, toilet en ruime bijkeuken voorzien van diverse aansluitingen. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche, wastafel en z' toilet. Vaste trap naar z' verdieping: voorzoldcr met cv-unit en ruime 4' slaapkamer. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ489.000 In centrum van Hciloo gelegen groot vrijstaand karakteristiek woonhuis (540 m') met houten schuur, besloten tuin op het zuiden op 240 m' eigen grond. Bouwjaar: 1937. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, ruime woonkamer met erker en open keuken voorzien van alle inbouwapparatuur, aparte slaap-/studccrkamcr. ic Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad, douche en 2' toilet. Vaste trap naar z' verdieping: 2 slaapkamers en een berging met cv-unit. Goed onderhouden woonhuis met 6 slaapkamers nabij winkels en NS-station gelegen. Eventueel huur-garagc beschikbaar. Vraagprijs: ƒ509.000 In een landelijke omgeving gelegen vrijstaand karakteristiek woonhuis met aangebouwde werkplaats, voormalige bollenschuur en een besloten tuin rondom op 750 m' eigen grond. Bouwjaar: 1939. Inhoud: 750 m'. Indeling: entree/hal, woonkamer met erker, keuken, ruime bijkeuken, moderne badkamer met douche en toilet, werkplaats met bevloerde verdieping en bollenschuur met schuifpui naar zonneterras. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en veel bergruimte. Het betreft een goed onderhouden, recent geschilderd woonhuis. Ideaal voor praktijk/kantoor aan huis. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ695.000,- K.K In rustige woonomgeving gelegen helft van dubbele villa met dubbele garage, fraai aangelegde zonnige tuin en aangebouwde paktijkruimtc (70 m') op 621 m' eigen grond. Bouwjaar: 1970. Inhoud woonhuis: 630 m'. Indeling: entree/hal met trapopgang, toilet met fonteintje, royale L-vormige living met open haard en houten vloer, open keuken voorzien van inbouwapparatuur en bijkeuken. ic Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badka mer met ligbad, douche, wastafel en z' toilet. z' Verdieping: overloop, berging met cv-unit, 2 slaapkamers, badkamer met douche. Vlizotrap naar zoldcrbcrging. Ideaal voor combinatie wonen/werken. Goed onderhouden. Vraagprijs: ƒ859.000,- K.K Schrijf- en zetfouten voorbehouden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 14