Pizzeria Lorenzo: een kijkje in de Sardijnse keuken torens® 2 f AMERICAN GULF AKERSLOOT <M i edde 99!° 149 wmm OPRUIMING collectie '96/'97 00 Van Burgsteden Antiek Het seizoen van de gezelligheid begint ook dit jaar bij v/d Peet's Vakhandel CL 4 Elke dinsdag ALLE PIZZA S EN PASTA S voor slechts (Wi> De nieuwe collectie wind- en regendichte kleding is binnen! levert ambachtelijk vakwerk in antieke houten meubels de ideale partner voor een wervelend feest Buffet dansants 1997 /1998 Mariachi Viva Mexico7 ecM.e Kaliaanse ReuRen Wervelende Mexicaanse avond m.m.v. Zaterdag 20 september 1QQ7 Prijs 75,00 p.p. Ontvangst tussen IQ.00 en IQ. 30 uur Reserveer nu: 072 505 2244 Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 17.00 - 23.00 uur Kennemerstraatweg 107, telefoon 072 533 80 80 Ook ruimte voor gezelschappen Laat u verassen door de mooiste kleuren en stoffen. Buitensportkleding voor golfers, zeilers, fietsers, wandelaars enz, enz... Tel. 0251 316058 - fax 0251 312156 00 - 18.00 uur OO - 21.00 uur uur Worldwide Hospitality HEILOO In november is het alweer ruim dertien jaar geleden dat Pizzeria Lorenzo haar deuren opende. In dit sfeervolle restaurant zwaait Lorenzo (hoe kan het ook anders!) de scepter. In de keuken bereidt de uit Sardinië afkom stige kokkin heerlijke, typisch Sardijnse gerechten. Wat dacht u bijvoorbeeld van de tongstrelende lams vleesschotel Agnello Sarda? De Sardijnse keuken is vergeleken met de 'gewone' Italiaanse keuken extra pittig gekruid. De vaste klantenkring van Lorenzo weet dat inmiddels, maar nieu we klanten kijken er nog wel eens van op. Verder staan er op het menu diverse vlees- en visgerechten en natuurlijk een ruime keuze aan pasta's. Complete menu's al vanaf f 25,- En dan hebben we nog niet eens de pizza's genoemd, natuurlijk bereid met een vleugje Italiaanse 'amore'. Een blijvend succes, vooral op dinsdag, want dan kosten ze slechts f 11,50. Bij dat heerlijke eten hoort vanzelfsprekend een lekkere wijn. Uit Sardinië heeft Lorenzo de Cannonao en een verrukkelijke Terre Bianche, uit de Piemonte schenkt hij een Barbaresco en een Barolo. De typisch Italiaanse toetjes zijn niet te overtreffen. De tirami- su, een soort kruising van gebak en ijs, en de tartufo, afkomstig uit Brindisi, de geboorte streek van Lorenzo. Pizzeria Lorenzo heeft ruim zestig zitplaatsen. Ook groepen zijn wel kom (tot ongeveer vijf enzeventig personen). En daarbij worden de allerkleinsten niet ver geten: Lorenzo heeft voor hen altijd iets lek kers klaarliggen! Li--.. <vtfc*ui£ coitui&fofakeri Fleece/Nylon bodywarmer aan twee kanten draagbaar! Diverse kleuren, van 149,- voor E-mail: golfdisc@worldonline.nl Blouson Fleece/Nylon aan twee kanten draagbaar! Diverse kleuren van 199,- voor Dorpsstraat 10A Op 1921 BA Akersloot Openingstijden: don./ vrij. van 11 don. koopavond van 19. zat. van 11 I let restaureren van IJ antieke meubels is puur ambachtelijk vak werk. De medewerkers van Van Burgsteden Antiek aan de Kennemerstraatweg 536 is dat wel toevertrouwd. Eigenaar Frank van Burgsteden is al vijfentwin tig jaar thuis in dit vak. Uit de werkplaats komt de zuivere geur van massief hout en op de achtergrond klinkt het geluid van tim meren en schaven. Het resultaat mag er zijn en het beste bewijs vor men de twee etages vol prachtige antieke meube- len in de zaakwaar schit terende toog-, vitrine- en spijskasten zij aan zij staan te pronken met sierlijke hoekkasten. Vooral antieke vruchten houten tafels vormen de specialiteit van Van Burgsteden Antiek. Houtsoorten met een warme en natuurlijke uit straling waardoor u uw interieur extra cachet geeft. In totaal staan er ongeveer tweehonderd tafelszowel gerestaureerde als niet gerestaureerde. Ze zijn er in diverse maten, vanaf een lengte van anderhalve meter tot vijf meter. Zo vindt u er bijvoorbeeld stoere eethoeken en stijl volle salontafels, die gecombineerd met eigen tijdse rieten stoelen een bij zonder effect krijgen. Daarnaast zijn er meubels in traditioneel eiken en in warm mahoniehout. Wie meubels met klasse en allure zoekt, is bij Van Burgsteden aan het goede adres! Van Burgsteden Antiek is dagelijks geopend tot 18.00 uur, behalve op maandag. Datum Muzikale omlijsting Entertainment Zaterdag 4 oktober 1997 Zaterdag 22 november 1997 Zaterdag 31 januari 1998 Zaterdag 14 februari 1998 Trio Champagne Trio Spoetniks Trio Champagne Trio Memory Hans Kazan Hasti Rostelli Richard Ross Riny van der Lee Magic Show Hypnose Show Goochel/Magic Top Humorist 75,00 p.p. 100,00 p.p 75,00 p.p F 75,00 p.p. Ontvangst Tussen 19.00-19.30 uur 19.00-19.30 uur 19.00-19.30 uur 19.00-19.30 uur Genoemde prijzen zijn inclusief het buffet, een welkomstcocktail, exclusief consumpties. Het seizoen van de gezelligheid begint weer. En gezelligheid begint met sfeervolle verlichting. Uw lichtspecialist heeft u wat dat betreft weer allerlei nieuws te laten zien. Zowel op het gebied van armaturen, als op dat van lichtbronnen. Kom gauw weer eens bij ons langs, dan wordt het pas écht gezellig. Volledige serie bestaande uit nikkelmat hanglamp 5 lichts kroon, tafellamp en wandlamp. Gecombineerd met beukenhout. Opaalkleurige glazen. im. T.-iW Stationsweg 51 Heiloo naast apotheek 'Heylo'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 18