Een NVM-makelaar verdient zichzelf terug Gerard Schoon H 1 I 1T 1 ijl AUDIO VIDEO j Tel. 072 535 35 60 Rabobank Heiloo-Limmen Wilt u meer informatie? Donkersloot Makelaardij. Je voelt je er thuis bij. la SlSl: U wilt iets aan uw huis veranderen, de badkamer verbouwen, een nieuwe keuken of een serre, maar lukt dit financieel wel? Dan is het prettig iemand te kennen op wie je kunt bouwen. Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld, die alles kan vertellen over de vele flexibele hypotheekvormen en de lage rentetarieven. Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek compleet voor u regelt. Zo iemand is Leo Bekema, onze hypotheekadviseur. Meer weten? Maak dan een afspraak. Rabobank Huis Hypotheekadvies De opticien voor een nieuwe bril, de accountant voor financieel advies en naar de slager voor een malse biefstuk, leder zijn vak. Wij als NVM-makelaar zijn ervoor opgeleid om u zorgvuldig te begeleiden en te adviseren bij de aan- en verkoop van onroerend goed. Onze specialistische vakkennis neemt al uw zorgen weg. Een goede NVM-makelaar verdient zichzelf terug. Gratis waardebepaling Onze huisregel is dat wij alleen dingen vertellen die wij voor de volle 100% waar kunnen maken. Als wij u gouden bergen beloven, zorgen wij ervoor dat u die krijgt. Wist u trouwens dat u geheel gratis en vrij blijvend, gebruik kunt maken van ons aanbod om de waarde van uw woning te bepalen? Uniek uitwisselingssysteem Makelaars die aangesloten zijn bij de NVM (Nederlandse Vereniging voor Makelaars) hebben een hoop voordelen ten opzichte van hun collega makelaars. Zo kunnen wij NVM'ers gebruik maken van het unieke NVM-uitwisselingssysteem, dat ons in staat stelt het onroerend goed aanbod uit de gehele regio scherp voor u in de gaten te houden. En 'onze NVM-collega's attenderen op hun beurt potentiële kopers weer op uw aanbod. En dat alles in een razend tempo. Want wist u al dat uw aanbod op deze manier voor alle potentiële kopers huurders in de gehele regio te zien is? In principe gaat het er dus niet zo zeer om voor welke NVM-makelaar u kiest. Het is maar net wat u van uw makelaar verwacht. En dat vindt u in dé belangrijke extra's. Wat dacht u van een open deur, een luisterend oor, een uitstekend persoonlijk advies en een actief, kundig vakman? Hoe bepaalt die vak man een reële prijs, hoe komt hij aan zijn contacten en hoe informeert hij gegadigden over uw pand? Hoe is hij op de hoogte van planologische projecten, bestemmings-plannen en nieuwbouwprojecten? Kan hij mij ook informeren over financiële, juridische en bouwtechnische vraagstukken? Op al deze vragen hebben wij maar een antwoord: DONKERSLOOT Naam Adres Postcode, woonplaats Telefoon overdag Telefoon 's avonds NVM Gerard Schoon audio/video is een begrip als het gaat om kwalitatief hoogwaardige hifi-video apparatuur. Dat is niet zonder reden. Door te luisteren en te kijken heb ik een hifi-lijn samengesteld die een perfecte balans vormt tussen kwaliteits-audio en design. Neem daarom de proef op de som en kom luisteren of kijken. U bent van harte welkom, - Gerard Schoon Winkelcentrum 't Loo 51 072 5339774 O y&s.-A daagt u uit! Een actieve en kundige makelaar makelaardij o.g. Vult u dan onderstaande bon in: Ja, ik wil graag meer weten over het kopen of verkopen van een pand. Stuurt u mij uw informatiebrochure. Ja, ik wil graag gebruik maken van uw aanbod voor een grat/'s"waardebepaling van mijn pand. Wilt u een afspraak met mij maken? Ja, ik wil graag een geheel vrijblijvend gesprek. Wilt u een afspraak met mij maken? Stuur of fax deze bon naar: Donkersloot Makelaardij, Heerenweg 201, 1851 KP Heiloo, tel: (072) 533 05 24, fax: (072) 533 85 54 V W W$ 88888SS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 19