DE HERFST IS WELKOM BI) VAN OS DAMESMODE Chique en sportief gaan hand in hand ÜflN MAROESKA Iaura casini JCGEPh JANARD BINNENHUISARCHITECTUUR Maroeska Metz DINOVAUANO Winkelhof 't Loo Sanitair Zonwering Gordijnen Vitrage Tspijten Marmoleum Laminaat model Farfafle Kennemerstraatweg 99 - 1851 BC Heiloo 072 5331199 HEIDEMANN Ook bij de mode van Apriori vormt zwart een basiskleur, die in combinatie met fleurig rood, kobaltblauw, stralend geel en warm groen in diverse motieven het beeld van deze winter com pleteren. Wie kiest voor kleding uitzoeken in een prettige en ongedwongen sfeer, met personeel dat altijd voor u klaar staat met een deskundig advies, voelt zich zeker thuis bij Van Os. Bij Van Os Mode wordt de zomer vaarwel gezegd en de herfst van harte welkom geheten. Want ook dit najaar biedt Van Os voor dames weer een zeer omvang rijke collectie kwaliteitsmode, die voor alle smaken en stijlen een modieus antwoord heeft. De ontwerpen van Dino Valiano zijn opnieuw zeer draagbaar en weergaloos elegant, met een bijzonder chique uitsta ling. Bij Joseph Janard gaan gekleed en sportief hand in hand. Mooie lichte natureltinten voeren de boventoon, dik wijls gecombineerd met stijlvol zwart en grijs. Merken GRQSSh 4.1/ lAHIF16/UK-SIZE: 18/US SIZE: 14 Of misschien kunt u volstaan met alleen een nieuw doek op uw scherm? Ook daarvoor kunt u bij Totaal Interieur terecht. Weet u nog niet waar Totaal Interieur zit? Juist, daar tussen bakker Borst en Taxi Zwart aan de Stationsweg. ring bent u bij Totaal Interieur aan het juiste adres. Rolluiken, sereens, markiezen, uitval- en knikarm- schermen worden gra tis ingemeten en exact op maat gemaakt. een gedeelte kunt bezichtigen in de showroom. Wilt u hier meer over weten, dan maken wij graag vrij blijvend een offerte voor u op. Ook voor buitenzonwe stucadoor en aannemer kan Totaal Interieur u een complete badka mer-metamorf osp leveren in gemiddeld tien dagen! Door de goede organisatie blij ven de prijzen vaak binnen het budget. Totaal Interieur werkt alleen maar met topmerken sanitair, die u voor JÊÊÊÊtm p rol- en vouwgordijnen, overgordijnen en vitrage. Dit alles is in de showroom in een uitgebreid kleurscala te zien. Maar Totaal Interieur doet meer! De afgelopen ander half jaar hebben ze bewezen dat het ver anderen van uw bad kamer geen drie weken hoeft te duren. Door de perfecte samenwerking van loodgieter, tegelzetter, Al zo'n anderhalf jaar is Totaal Interieur gevestigd aan de Stationsweg 94, met van alles op interieurgebied om uw huis opnieuw aan te kleden. Bijvoorbeeld met diverse soorten vloerbedekking: van tapijt, marmo- kunt komen voor uw interieur. Als uw interieur verandert, hoort daar natuurlijk ook de raam- decoratie bij. Totaal Interieur heeft een uitgebreid scala aan raamdecoraties, zoals daar zijn de jalouzieën, lamellen, plissé-, leum, vinyl en lami naat tot vele soor ten vloertegels. Dit heeft als voordeel dat u alle voor- en nadelen van de ver schillende vloeren naast elkaar kunt zetten en zo, met deskundig advies, tot de juiste keuze Ze is inmiddels bekend in binnen- en buitenland. Maroeska Metz, een bijzondere ontwerpster met een bijzondere collectie. Haar collec tie lampen, meubels en accesspires blijft zich voortdurend uitbreiden met weer nieuwe ont werpen, die haar veel zijdigheid illustreren. Nieuw bijvoorbeeld is de lamp Arena, een kleine versie van de acht gigantische kro nen die zij ontwierp voor het vip-restaurant van de Amsterdam Arena. Ook vers van de ont- werptafel is de lamp Eclat, een industrieel ogende lamp die onder andere goed toe te passen is in zakelijke ruimtes. Mooie details zijn de gezandstraalde glasplaat en de rvs elk produkt is ook een item op zichzelf. Maroeska Metz ont werpt tevens complete interieurs voor winkels, restaurants en kantoren. bevestigingsclips. Het bijzondere van de ontwerpen van Maroeska Metz is ook dat ze passen in zowel eèn klassiek als een modern interieur. Een klassiek ogende lamp kan de 'kroon' zijn in een traditioneel interk eur, maar ook een echte eye-catcher in een moderne, strakke omgeving. De verschil lende ontwerpen kun nen perfect gecombi neerd worden, maar Voor de exclusieve verkoop van een deel van deze boeiende collectie kunt u terecht bij Silhouet Binnenhuisarchitectuur aan de Kennemer- straatweg 99. SI LHCfJET i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 20