aer ana Important Pair of oor- Ontwen// jan, des Bmvnie ^enbi/y traan ais z'/z en yzttsfranL franken, nes//. <72, 202 en 232 cfn frneed. Benemnle Geldenland-kwaliteit ynet asfneenkane frekledtny. Stolpboerderij De Pa uwen hof aan de Kanaalweg 19 te Heiloo is zo lang zamerhand een begrip aan het worden. De tijdlo ze meubels, tapij ten, gordijnen en woondecoraties, waaronder prach tige lampen, wor den geregeld aan gepast aan nieu we trends. Op dit moment vindt u naast onze Engelse eiken- en kersenhouten col lectie een zeer exclusief massief notenhouten meu belprogramma met 'eiken-noten' panelen. Dit met een prachtige, antieke afwerking De sfeer van mooier wonen kunt u pas echt ervaren in werke lijkheid. De Pauwenhof ont vangt u daarom graag om u te adviseren bij het inrichten van uw woning. Uw per soonlijke smaak staat daarbij cen traal. Voor het stofferen en maken van koven en gordijnen heeft en fraaie afwer- dit zes jaar jonge king staan hierbij bedrijf een eigen voorop, atelier. Kwaliteit De laatste tijd wordt steeds meer aandacht besteed aan ple zierig leven. Rustig en comfor tabel in een aan gename omge ving de vrije tijd doorbrengen in de veelal jachtige jaren negentig is van groot belang. Voor het creëren van een omgeving waarin leven genieten wordt, is meer nodig. Dan komt het aan op inzicht en stijl én de mooie collectie van De Pauwenhof. INTERIEUR-ARCHITECTUUR BINNENHUIS-DECORATIE Ook dit seizoen geeft de collec tie van Hanraads schoenmode ieder een de mogelijkheid om stevig én elegant in z'n schoenen te staan, klaar voor de winter. zijn, evenals de pumps, voorzien van hogere hakken en ritsen. prachtig om te zien schoenen van het en hebben daarnaast huismerk Sioux, dat een prima pasvorm. al ruim een kwart Van Bommel paste eeuw loopgemak bovendien zijn colle- biedt voor jong en ge-schoen aan en oud! heeft daarmee gezorgd voor een zeer actuele uitvoe- ring ervan. De altijd veelgedra- gen laarsjes hebben dit seizoen de nodi ge veranderingen ondergaan. Hanraads heeft zelfs weer enkele gewaagde hoge modellen in suède met rits of van tren dy stretch-materiaal. Maar ook korte laarsjes zorgen ervoor dat de dames niet over het hoofd gezien worden. Ze Voor wie toch iets comfortabelers zoekt, zijn er de boots en instaplaars jes van Burley met platte hak. Voor de dames zijn pumps en hoogfront schoenen met hoge, stevige hak heel populair. Vooral de uitvoeringen suède en nappa zorgen voor een vlotte uit- Hanraads heeft voor de sportieve man of vrouw schoenen van gedegen merken als Mephisto en Rockport. En niet te vergeten de klasse- Laarsjes zijn ook steeds meer 'in' voor de heren, voor al korte veter-laars jes. De laarsjes van Van Bommel zijn CASA design interieurarchitektuur Winkelhof't Loo 45, 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 53 69 telefax 072 533 89 30 KANAALWEG 19 1851 LR HEILOO (072) 5332228 CASA

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 23