restaurant Klein Varnebroek verzorging van bruiloften en partijen \/oor juiste kijk oje de zeek (El DEM A tuinontwerp - tuinaanleg - tuinonderhoud 2bjmraeveld Apti ek Hoogeweg 57 - 1851 PJ Heiloo - tel. 072 - 505 29 25 Meestal heerst er op cam ping Klein Varnebroek aan de Omloop 's winters een serene rust, nadat eind okto ber de laatste kampeergasten zijn vertrokken. Maar in restaurant Klein Varnebroek wordt in het knus se winterseizoen onverminderd doorgewerkt. Bruiloften en par tijen, recepties en bedrijfsfeesten, met de feestdagen een a la carte res taurant en daar naast ook nog eens veel party service buiten de deur. Pieter Ranzijn en de zijnen hebben het er druk mee. Maar deze winter loopt het allemaal wat anders. In augustus is gestart met de voorberei ding voor een grote verbouwing, waar voor op 15 oktober officieel de eerste steen gelegd wordt. „We kunnen nog tot januari in de zaal doorwerken, maar daarna moe ten we echt dicht. Alleen de catering blijft doorgaan," vertelt Pieter Ranzijn, horecaman in hart en nieren. Zijn ogen glimmen van trots als-ie over zijn plannen vertelt. „De entree wordt verlegd naar de andere kant en krijgt meer het karakter van een foyer. Er wordt één zaal bijgebouwd, zodat we straks zon 250 300 gasten kunnen her bergen. En in alle bei de zalen komt een heel aparte bar." Echt veel wil Ranzijn nog niet verklappen, maar dat het er bijzonder uit gaat zien, dat staat vast. John Breed uit Egmond tekende voor de artistieke invulling. De wanden zullen decoratief ver fraaid worden en het interieur wordt een mengeling van klassiek en modern. „Ik ben eigenlijk met deze verbou wing begonnen omdat ik een gro tere capaciteit wilde voor bijvoor beeld bedrijfsfees ten. En ook de bruiloften en partij- had ik gewoon zin en die we hier veel- in iets nieuws," vuldig hebben, wil besluit Pieter ik zo goed mogelijk Ranzijn nuchter, doen. En daarnaast De Omloop 22 1852 RJ Heiloo Tel. 02 533 16 12 Fax 072 533 16 20 bij de Vereniging voor Hoveniers en Groenvoorzieners en beschikt over een gedegen vak kennis. ledereen is wel kom om op zater dag te komen kij ken, te kopen of voor een deskun dig groenadvies. vereniging van hoveniers en groenvoorzieners sfeervolle Japanse tuin, maar er is ook een beeldige stijltuin met buxus en taxus. Momenteel werkt hij aan een veelbe lovend model met een ronde pergola. Onderhoudsarm, dat is tegenwoor dig de wens van veel klanten. De mensen willen wel een mooie tuin, maar hebben geen zin om er urenlang in te werken," legt Heidema uit. Alle planten die hij bij de aanleg gebruikt, zijn afkomstig uit zijn eigen kwekerij aan de Hogeweg 57, waar passerende fietsers geregeld afstappen om even in de modeltuintjes te kijken. Volgens Heidema is de invloed van tuin- programma's en tuinbladen merk- baar. „Dat is prima, hierdoor krijgen mensen meer belangstel ling voor hun tuin, en doen zo nieuwe ideeën op." Bij het aanleggen van een tuin speelt persoonlijke smaak een grote rol. Ed Heidema luistert daarom goed naar de wensen van de klant, voordat hij gaat ontwerpen. Hij is aangesloten tomaat worden de glazen van uw bril bij Zonneveld perfect passend in het mon tuur geslepen. En dat is juist zo belangrijk voor de wat hogere sterktes, want dat betekent geen onnodig uitste kende randjes meer. Kunt u voor het kie zen van een bril zoveel tijd nemen als u wilt, het verrichten van een oogmeting is in een oogwenk gedaan. Wachten op uw beurt is er niet meer bij, want Zonneveld heeft twee oogmeetruim tes met computerge stuurde apparatuur. Ook voor het kiezen van een goede zon nebril bent u bij Zonneveld (what's in a name) op het juis te adres. Bij mensen met gevoelige ogen scoort de Ray Ban zonnebril hoog. De glazen met UV-filter kijken uitermate prettig, bijvoorbeeld straks tijdens een vakantie in de meer dan twintig jaar luis in tuinen, en er nog steeds met hart en ziel aan verknocht. Tuinontwerper en hovenier Ed Heidema laat trots zijn modeltuinen zien. Een van de laatsten die hij heeft aangelegd is een HEERENWEG 151 - HEILOO - TEL. 072 533 12 75 Register Optometrist Lid A.N.V.O. Contactlensspecialist sneeuw. Zonneveld Optiek biedt een ruime keus aan zonnebril len en geeft desge wenst graag advies. Zijn uw ogen er wat op achteruit gegaan en ziet u het met autorijden niet meer zo best? Of heeft u 's avonds moeite met het lezen van de krant? Gaat u straks weer naar de wintersport en zoekt u daarom een goede zonne bril? Allemaal rede nen om eens bij Zonneveld Optiek binnen te lopen. In deze ruime, lichte zaak aan de Heerenweg 151 kan het niet anders dan dat u er de bril van uw gading vindt. Bij Zonneveld Optiek is een ruime collectie brillen ondergebracht. De kleine monturen, die voor een groot draagcomfort zor gen, blijven terug van weggeweest. Maar ook voor meer tijdloze modellen kunt u er terecht. Want Zonneveld Optiek hecht er juist waarde aan om een zo groot mogelijke verscheidenheid in de collectie te pre senteren. Een collec tie waarin men prak tisch alle verschillen de modetrends kan ontdekken. Zonneveld Optiek heeft onder andere de exclusieve ver koop van de merken Silhouette, Augusto Valentini, Mondi en Look. Dankzij een compu tergestuurde slijpau- ltfettole Restaurant Klein Varnebroek bouwt aan de toekomst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 25