Voor brand- en inbraakpreventie bent u bij Karwei aan het juiste adres 'euren m najaars-naci juwelier Karwei Heiloo OING Industrieterrein 'De Oude Werf' tel. 072 5330480 new Seiko Kinetic GKjortz accuracy. Rijksgediplomeerd uurwerkmaker. Goudsmid met meesterteken. Diamantair. Atelier voor reparatie en nieuwwerk van gouden en zilveren sieraden. Uurwerken groot en klein nieuw en!of antiek STATIONSWEG 85A -1851 LJ HEILOO - TEL. 072 533 57 30 Tijd sc ha kei klok De Luxe Rookmelder in duoverpakking eenvoudig te installeren inclusief batterijen. Halogeen breedstraler 150 watt zhjKe lingerie m ineerde materialen 't Loo 6 Heiloo Laat 172 Alkmaar Inbreken wordt vrijwel onmogelijk gemaakt door eenvoudig door u zelf aan te leggen elektronische beveiligingssystemen en hang- en sluitwerk. Ongewenst bezoek, inbraak, diefstal van geld of goed, het komt alleen al in Nederland meer dan duizend maal per dag voor. Een inbraak op zichzelf is al erg genoeg, de ravage die wordt aangericht zorgt voor vele slapeloze nachten. Beveiligen is daarom een absolute noodzaak; het geldt voor uw woning, maar het geldt ook voor kantoor of bedrijf. Maar, is dat te betalen en hoe doen we dat? De inbreker heeft een hekel aan licht, het veroorzaken van lawaai en verkeert bovendien in tijdnood. Eenvoudige maat regelen zijn vaak al voldoen de om het de inbreker zeer moeilijk te maken. Mits op^ lijk hang- en sluitwerk is aangebracht en <40 dit ook met de nodige discipline wordt gebruikt, dan maken we het de inbreker wel erg las tig en wordt het risico van een geslaagde inbraak drastisch ver branden binnen het huis geschat wordt op 6100 per jaar. Rookmelders zijn de beste manier om uw gezin te waarschu wen als er brand ont staat. Hoe meer rook melders er in uw huis geïnstalleerd zijn, hoe beter uw kansen zijn om een brand te overleven. Brand kan ook u overkomen. Een ander gevaar in huis vormt het gas koolmonoxyde. Het kan afgegeven wor den door bijvoorbeeld gas- of mazoutka- chels, boilers en gas fornuizen. Een ver stopte schoorsteen of onjuist ontluchten van verwarmingsinstalla ties kan ook proble men veroorzaken. Veel ellende kunt u voorkomen door een koolmonoxydemelder in huis te plaatsen. De melder heeft een sensor die doorlo pend de hoeveelheid in de lucht controleert en een waarschuwing geeft als er koolmo noxyde aanwezig is. Bij Karwei kunnen ze u alles vertellen over de installatie en het onderhoud van rook- en koolmonxydemel- ders. Met vaste ruiters en per 1 5 minuten instel baar, maximaal 3500 watt. schamierper* ook kwaadwillenden weten zich gezien en zullen worden afge schrikt. Met behulp van een tijdschakel- klok kunt u als het gaat schemeren ook bij uw afwezigheid de buitenlantaarn laten branden of bijvoor beeld een schemer lamp in de kamer, waardoor het lijkt of u thuis bent. tNCiMSlEF ENERGIE- ZUINIGE PI-LAMP minderd. Bij Karwei vindt u een ruime sor tering veiligheidsslo ten, dievenklauwen, kierstandhouders, bovenraamuitzetters en natuurlijk ook por taal- of buitenverlich ting. Deze geven u niet alleen de gele genheid uw bezoek goed te kunnen zien, Rook- en koolmo noxyde melders Brand is een dodelij ke bedreiging in elk huishouden. Brand kan overal en op elk moment toeslaan. De beangstigende waar heid is dat het aantal Inclusief 150 watt halogeenlamp de stof heerlijk zacht en extra isolerend is. Minder bekend is dat Livera's satijnen nacht kleding eigenlijk dezelf de voordelen biedt: onder de prachtige glanzende buitenzijde gaat namelijk een bin nenzijde schuil, die ook bestaat uit zachte geruwde katoen. Zo wordt de luxe uitstra ling van satijn gecom bineerd met het com fort van flanel. Het kleur- en dessinge- bruik wordt ingetoge ner: donkerblauw, bot- tle-groen, bordeaux, brique. Opvallend is dat geel (oker en maïs) zich handhaaft en meer en meer een basiskleur in de nachtmode wordt. In de dessins is de ruit een blijvertje, er zijn zelfs twee nieuwe varianten bij Livera: een minuscuul ruitje in één kleur en, heel bij zonder, een grote ruit op seersucker ('bub beltjes') katoen! De tijd dat we in de winkels per sei zoen konden kiezen uit twee pyjama's en drie nachthemden ligt gelukkig achter ons. Bij Livera is er nog steeds keus tussen een pyjama en een nachthemd. Maar ook shortama's (pyjama's met een short), big shirts (kruising tussen een nachthemd en een groot t-shirt), jumps uits (pyjama's uit één stuk, nooit meer een koude rug!) en shorts- uits (korte jumpsuits) maken een vast onder deel uit van de collec tie. En wat is er heerlij ker dan lekker rond scharrelen in huis in zo'n supercomfortabel huispak? Nieuw in de najaarscollectie zijn de sportieve huispakken De prints en applica ties worden wat romantischer en vrou welijker, bijvoorbeeld dwarrelende blaadjes gestileerde bloempa- ontwikkelingen in de bovenkleding. Lingerie mag tegenwoordig gezien worden: het is steeds gebruikelijker dat er een subtiel randje onder de boven kleding uitkomt. In de bovenkleding zien we verzorgde, geklede confectie die uitzon derlijk goed van snit is. Altijd comfortabel en vrouwelijk, maar nooit ordinair. En altijd in de mooiste en nieuwste materialen, waarbij onbeperkt wordt geëx perimenteerd met ver rassende stoffencom- binaties en motieven. Ingeweven, of met fraai borduurwerk (embroderie) of appli ques. De kleuren voor dit najaar zijn stemmig zwart, hagelwit, chique ivoor, modisch bruin en brons, en geel. Rond Kerst zullen bovendien bordeaux en zwart velours een belangrijke rol vervullen. van fleece. Super warm! Nachtkleding is er veelal in katoenen weefsels omdat dat materiaal uitstekend vocht opneemt en het dus nooit benauwd of zweterig aanvoelt. Ook het overbekende behaaglijk warme fla nel is honderd procent geweven katoen, dat voorzichtig wordt opgeruwd, waardoor tronen, ontbijttafereel tjes en eenden. Ook zien we ton-sur-ton terugkomen, evenals stoffen met een inge weven motiefje. den activiteit. Toch komt Livera twee keer In de najaarscollectie zijn dit jaar trends te De aanschaf van nieu we lingerie is geen echte seizoensgebon- onderscheiden, die goed aansluiten bij per jaar met een nieu we kwaliteitscollectie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 26