MEUBELSTOFFEERDERIJ HEIJNE Elizabeth Arden Arden De 'wilde tijd' in urant De Gastronome Herfstmenu f67,50p.p. Laat de ivinter maar komen bij JMd Internationale, exclusieve collecties Restaurant Gastronome J Modehuis Marja Geels Modehuis MARJA GEELS Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 533 49 50 PARIS Peter Wertenbroek FIRST NAME IN BEAUTY Mode van nu Alweer een stapje dichter bij perfectie.. Complex psules Wildterrine met appelcompote en jeneverbessen dressing Lichtgebonden wildsoep met selderie Hertenbiefstuk begeleid door een jus van sinaasappel en laurier Clafoutis van Doyenne du Cornice peren met kruidnagelroomijs Een 4-gangen menu, waarbij wij het vierde menu voor onze rekening nemen! OOSTERZIJWEG 25 - HEILOO - TELEFOON 533 01 85 geen pincode Ook in de kleuren is dit jaar ruime keus. Lazen we in de modebladen dat grijs en bordeaux weer 'in' zijn, bij Marja Geels zien we er weinig van terug. ,,Dat zijn vrij plechtige kleuren', die lang niet iedereen staan. Ik heb er niet zo veel van in de collectie. Lichtblauw is er, en ver der veel maisgeel, ecru, bruin en zwart. Ook de gebreide pak ken heeft Marja weer weg te denken is de stretch, die ervoor zorgt dat de pantalon als gegoten zit. ,,Dit jaar heb ik geen deux pièces meer," ver telt Marja Geels, die na al die jaren haar klanten van haver tot gort kent. ,,Je ziet de mode steeds sportiever worden. Mensen willen niet meer zo 'gekleed' lopen, maar trekken liever wat sportievers aan." voorradig. Rokken en jumpers, die eveneens goed te combineren zijn met elkaar of met andere stukken uit uw garderobe. Ze hangen er weer, in het mode huis waar aandacht voor de klanten, een kopje koffie en een praatje hoog in het vaandel staan, en waar uw aankopen gratis vermaakt worden. vindt u bij Combineren is deze win ter het tover woord. Een pantalon of rok met een leuke blouse of een gilet, er valt ein deloos te variëren. Dit jaar zien we veel pullovers in de col lectie van Marja Geels, evenals een ruime sor tering pantalons, bij zonder modieus is het ruitje, maar er zijn ook veel effen pan talons. Niet meer Bij ons vindt u de meubelstoffen die geheel aan uw persoonlijke stijl voldoen. Uw waardevolle zitmeubelen verdienen het te worden overtrok ken met vakmanschap en exclusieve stoffen. Voor een goed en gedegen advies staan wij altijd klaar, ook bij u thuis. Voor offertes geopend op zaterdagochtend van 9-12 uur of na telefonische afspraak. Uw cadeau bij aankoop van twee Elizabeth Arden producten DROGISTERIJ - PARFUMERIE Stationsstraat 11 - Bergen Tel. 072 5812205 Zondags open van 13.00 - 15.00 uur Met nieuwe pro ductinnovaties zorgt Elizabeth Arden ervoor dat de huid op haar wenken bediend wordt als het om schoonheid gaat. Ouder worden is een natuurlijk proces dat we slechts kunnen accepteren. Maar dit proces kan versneld worden door milieu factoren en blootstel ling aan UV-licht. Hoogwaardige huid verzorging kan daar entegen het natuurlij ke huidverouderings proces vertragen. De meest effectieve pro ducten koppelen hoge technologie aan natuurlijke, huideigen ingrediënten. Precies die weg wordt door Elizabeth Arden bewandeld met de Ceramide Skincarelijn. Luchtige lotion met zware belofte Elizabeth Arden patenteerde diverse Ceramides voor haar produkten. Deze stof fen zijn verwant met de huideigen vetstof fen die de huid beschermen, zodat onderliggende steun- weefsels optimaal in conditie blijven. Een nieuw sterproduct in de Ceramide Skincare-lijn is Ceramide Firm Lift Intensive Lotion voor gezicht en hals. Deze vederlichte, perzik- kleurige lotion trekt snel in de huid en geeft haar een extre me verzorging. Het geeft direct een ver stevigend effect, laat de huid stralen en helpt ouderdomsvlek ken voorkomen. Glans en conditie zorgen voor een jeugdige uit straling. Geavanceerd De nieuwe Ceramide Time Complex Moisture Cream zorgt voor vochtregulering in extreme zachtheid. Daarnaast bevat het een filter (SPF 15), waardoor UV-licht geen vat krijgt op de huid en zij haar soup- plesse behoudt. Deze crème kan perfect in combinatie met de Ceramide Firm Lift Intensive Lotion wor den gebruikt. Alle Ceramide Skincare producten zijn in een nieuw, elegant jasje gestoken. Huidverzorging waar een vrouw trots op kan zijn, mag immers gezien worden. De geavanceerde belij ning en de gebruiks vriendelijkheid van alle producten symbo liseren de nieuwe tijd die voor vrouwen is aangebroken. De mooiste tijd. Bel voor een afspraak 1-uur ARDEN SCHOONHEIDSBEHANDELING nu voor 20,- op 10 oktober Graag nodigen wij u uit t/m 12 oktober. la carte dineren of een keuze maken uit onze voortreffelijke verrassingsmenu's. Wij staan zeven De herfst laat nog even op zich wachten, maar bij het ter perse gaan van deze bijla ge lijkt de herfst toch zijn intrede te gaan doen. De gezellige tijd van kastanjes, wildge- rechten, een knette rend haardvuur en een prachtig glas wijn, dat zijn de ingrediënten die ons restaurant u als gewaardeerde gast de komende tijd te bieden heeft. De herfsttijd geeft eigenlijk het mooiste en het puurste van de natuur wat maar denkbaar is, name- Wij zijn alle dagen geopend vanaf 17.00 uur lijk het wild. Puur natuur, geen batte rij-vlees, geen hok- Allemaal specifieke smaken die met een mooi glas wijn ver rukkelijk zijn. Speciaal voor u heb ben wij tot 1 januari 1998 een vier-gan- gen wildmenu samengesteld, met als extra voordeel dat elke vierde per soon bij een bestel ling van dit wild menu op onze kos ten eet. Een reden temeer om snel een bezoek aan ons bruisende restau- Rijksweg 100, 1906 BK Limmen, telefoon 072 505 12 96, fax 072 505 34 74 ken vol met dieren, maar dieren die in de natuur groot geworden zijn. Dus een voedselpatroon wat eerlijk en puur natuur is. Op onze herfstkaart staan ook weer heerlijke wildspecia- liteiten, zoals hazen- rug, reebiefstukjes, patrijs en fazant. goed begin in res taurant Gastronome is een goed begin dagen in de week klaar om onze gast vrijheid en onze voortreffelijke keu ken aan u tentoon te spreiden. Wij spreken de wens uit u één dezer maan den te mogen ont vangen. rant te brengen. Tevens serveren wij elke maandag een drie-gangen wild menu voor f 32,50 per persoon. Een van een drukke week. Natuurlijk kunt u bij ons ook a Ruime parkeer gelegenheid

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 29