ning inrichting MARMOFLOOR r loopt het op rolletjes! Rabobank JEF LETSCHERT b.v. PULLMAN DE MAKKELIJKSTE MANIER OM UW FIGUUR TE ACCENTUEREN Heiloo-Limmen Comfort heeft een naam IEUWE TrENDJ HOLLEWEG 44, HEILOO, tel. 072 533 06 56 Nu BEPAALT U ZELF UW BORSTOMVANG worst. Afhankelijk van het seizoen staan hutspot, zuurkool, boeren kool en - vanaf oktober - andijvie op de borden te dampen. hoofdschotels en ruim dertig soorten zoete en hartige pannenkoeken. De echte ouder wetse Hollandse pot wordt door Jos Veldt zelf bereid uit dat er méér is dan koffie en gebak alleen. In de charmante ambiance kun nen diverse A lunchgerechten Êj en salades B worden genut- M tigd, M zowel B warme als koude. B Ook 's avonds is de keuken geopend. Voor Bij gezellig winke len hoort gezellig eten. Het begint 's morgens van zelfsprekend met een heerlijk geu rend vers kopje koffie. Om even bij te komen of bij te kletsen in de opmerkelijk sfeer volle zaak van Jos en Annemarie Veldt. En wie laat dan een keus uit de vijfendertig soor ten overheerlijke luxe gebakjes van banketbakkerij van Velzen aan z'n neus voorbij gaan? Wie de kaart eens goed bestu deert, begrijpt Voor een fraai, vol decolleté De revolutionaire NEARLY ME® siliconen cups Eenvoudig aan te brengen in uw BH of badpak Snel, veilig, optimaal draagcomfort Blijven perfect op hun plaat* /.onder operatie toch het/elfde, mooie vrouwelijke resultaat Aantrekkelijk geprijsd: 239,- Verkrijgbaar bij Restaurant Veldt is van maandag tot en met don derdag geopend tot 20.00 uur, op koopavond tot 21.00 uur en op zaterdag tot 18.00 uur. Zondags gesloten, ff Mooier, I aantrekkelijker zijn... de stevige trek is er een keuze uit ver schillende warme D.A. drogisterij - parfumerie Heerenweg 148 - 1851 KW Heiloo Tel. 072 533 08 90 - Fax 533 40 10 Met het kopen van een huis kan alles plotseling in een stroomversnelling komen. Dan is het pret tig om iemand te kennen op wie je kunt bouwen Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld, die alles kan vertellen over de vele flexibele hypotheek- vormen en de lage rentetarieven. Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek compleet voor u regelt. Zo iemand is Natasja Bakker, onze hypotheekadviseur. Meer weten? Maak dan een afspraak Rabobank Huis Hypotheekadvies bijpassende gordijnen, sortering prachtige Woninginrichting De dekbedovertrekken. Groot heeft een sfeer- De nieuwe kleuren zijn volle collectie en zachte natureltinten, maakt ze voor u in alle gecombineerd met mogelijke soepelval- terra, groen of oker in lende stoffen. In de stilistische patronen, warme tinten van dit seizoen zorgen ze voor een decoratieve en gezellige aankle ding van uw huis. Ook is er een ruime vloer, materiaal dat niet gaat werken bij invloeden van tempe ratuur of vocht. Ze zijn kant en klaar ver pakt, in diverse actu ele kleuren, direct klaar voor gebruik. Omdat er bij het leg gen geen lijm meer aan te pas komt, wordt de vloer niet beschadigd en zijn de elementen weer mak kelijk mee te nemen bij een verhuizing. Marmofloor is ver krijgbaar in twee moderne dessins: de marmoleumkwaliteit is dromerig gewolkt en de artofloorkwaliteit geeft een levendig bewerkt patroon te zien. Een mooie vloer vraagt natuurlijk om [3 en belang- R L— rijk ele- B ment van de mm stoffering B; van uw huis is de vloer. Naast een uitgebreid assortiment tapijt heeft Woninginrichting De Groot ook Marmofloor. Dit Forbo-product bezit de grote voordelen van het praktische, anti-allergische en onverslijtbare natuur product linoleum. Daarbij is het voor de handige doe-het-zel- ver eenvoudig zelf te leggen. De stroken linoleum van 1 20 bij 24 centi meter zijn al gelijmd op een degelijke MDF Neem voor uw nachtrust uitsluitend genoegen met het allerbeste. Maak kennis met onze brede collectie Pullman matrassen en llMÉiiiaAUUi Pullman boxsprings. nw/or/ /a/f tr/t /taa/ft. Onzichtbaar onder kleding Geen operatieve ingreep nodig Materiaal: medische siliconen gel Hypo-Allergeen, laat de huid ademen Cup toename: van A naar B of C van B naar C of 0 van C of D naar... Voelt en beweegt 100% natuurlijk Verschuift niet Geschikt voor zwemmen, sporten en dansen Voor iedere dag, of voor een speciale gelegenheid Veilig, met een volledig jaar consumentengarantie! BF Welke vrouw wil dat niet? Gelukkig B bestaat er nu een ideale, comfortabele V en eenvoudige manier om de natuurlijke lichaamsvormen een handje te helpen. Nearly Me, de manier om borsten voller en steviger te doen uitkomen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 30